Austriacka policja znalazła genialny sposób na bezpieczeństwo kobiet: radzą aby nie wychodziły z domu same. Wolność dla islamskich imigrantów, areszt domowy dla Europejczyków?

Szef wiedeńskiej policji przyznał, że według niego kobiety nie powinny wychodzić same z domu ze względu na ostatnie ataki na tle seksualnym w Europie.

– Kobiety nie powinny w ogóle wychodzić z domu same w nocy. Powinny unikać podejrzanych miejsc, a w pubach i klubach imprezować tylko z ludźmi, których znają. — powiedział Gerhard Pürstl.

Wywołało to burzliwą dyskusję w Austrii. Niektórzy politycy zaznaczają, że Gerhard Pürstl nie szuka przestępców, a skupia się tylko na ofiarach.

Według ostatnich doniesień kontrowersyjne rady i sugestie szefa policji mogą doprowadzić do jego wcześniejszego zwolnienia. Austriackiej policji zarzuca się, że nie podejmuje odpowiednich działań, by uchronić kobiety przed seksualnymi napaściami i bagatelizuje problem. Ci, według austriackich polityków, starają się tylko załagodzić problem i chcą uniknąć odpowiedzialności.

źródło: polishexpress.co.uk

33
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
13 Comment threads
20 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
ZnafcaDanielloloEnoKAliBabaHunter Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Kolejnym krokiem bedzie: nie wychodzic z domu bez burki

lolo
Gość
lolo

To już jakaś epidemia. Po co im te państwa, skoro służby nie chronią własnych obywateli? Nie wiadomo śmiać się czy płakać. A kiedyś Sobieski był „be”…

Asgard
Gość
Asgard

Jeśli państwo nie chroni swoich, czas je zmienić. Nie ma nic do stracenia. Austriacy, Niemcy powinni to wiedzieć. Potem tylko jest gorzej.
Odnośnie takich rad znam prostszą – zabijcie się sami i nie róbcie problemów muzułmanom.
Takie chowanie głowy w piasek przez państwo świadczy o jego końcu.

lolo
Gość
lolo

Wiesz jak Niemcy zmieniają rządy… i całą resztę Europy? Zdaje się, że ten scenariusz się zarysowuje. Wojna na Wschodzie, przymiarki na Zachodzie. A my w środku, goli i weseli. „Słuszna linię ma nasza partia” i nie myślę tu o PiS-ie.

bk
Gość
bk

Jesteś niedoinformowany;). Otóż jak wynika z moich rozmów z Austriakami, Sobieskiego w ogóle nie było. O. Bohaterscy (to akurat prawda) obrońcy Wiednia jakoś tak z pomocą któregoś szkopskiego księcia się wzięli i wyzwolili. No. A Hitler był Niemcem, Austriakiem był tylko Mozart i już wszystko wiadomo:).

lolo
Gość
lolo

Ha, ha, ha… Cudne… Przyznaję się bez bicia. Jestem niedoinformowany. Kabaret by tego nie wymyślił. „To się w pale nie mieści jak mówi mi mój znajomy policjant, który przynosi mi cielęcinę do domu” (J. Pietrzak). Masz jeszcze więcej takich cudności? Jak tak, to oni zasługują na swój los. Mimo wszystko… Czytaj więcej »

TheCrusader
Gość
TheCrusader

Mam znajomą w Wiedniu i jak byłem u niej 2 lata temu to opowiadała mi, że z książek w szkołach w ogóle zniknęła postać Jan III Sobieski i nie ma/nie było czegoś takiego jak odsiecz wiedeńska, a wszystko dlatego by nie wkurzać arabów. Z drugiej strony, jak szliśmy przez centrum to… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Oni się proszą o rzeź. A my mamy kompleksy wobec nich… No kto ma to ma… Pozostać przy swoich tradycjach i mieć ten cały запад w – a tam będę skrótami… – dupie (uprasza się o nienaśladowanie).

Daniel
Gość
Daniel

Mieszkam w Wiedniu, wychowalem sie tutaj. Uczylem sie w austriackim liceum o Sobieskim i przez te nascie lat ktore tu spedzilem nie mialem problemow z arabami. Ani ja, ani moja ciotka czy mama. Zmyslasz kolego albo ktos Cie tymi bzdurami nakarmil. Poniewaz nie wierze, ze mozna byc tak naiwnym. Jak… Czytaj więcej »

Sedlex
Gość
Sedlex

Jesne. Zakamuflowane wprowadzanie prawa szariatu.

lolo
Gość
lolo

Nooo… I to będzie ta świetlana przyszłość… Mam tu fragment wywiadu na PCh24 przeprowadzonego z francuskim kapłanem ks. Guyem Pagesem (autorem książki „Przesłuchać islam; 1501 pytań, które należy postawić muzułmanom”), pt: „Islamizacja – kara za apostazję”: Kraje muzułmańskie nie przechodziły nigdy ewolucji ekonomicznej, technicznej i naukowej. Wynika to ze stosunku… Czytaj więcej »

EnoK
Gość
EnoK

@LOLO Podaj linka, bo nie mogę znaleźć tego wywiadu.

lolo
Gość
lolo

Proszę:
„http://www.pch24.pl/islamizacja—kara-za-apostazje,40415,pch.html”

lolo
Gość
lolo

Ps’ Też nie wchodzi bo w momencie przetwarzania wpisu do publikacji z trzech kreseczek „-” pomiędzy wyrazami „islamizacja-kara” robi się jedna długa. Klawisz „myślnik” u góry klawiatury nad literą „P”, bez „shift”. Inny sposób to wejść na „PCh24” i w górnym zmiennym oknie pod „belką” tematów przycisnąć piąte „kółeczko” zmieniające… Czytaj więcej »

bimbermacher
Gość
bimbermacher

Mają homoszariat, którego głównym wskaźnikiem jest poziom poprawności politycznej w mediach. Bez tej poprawności politycznej pewna dobrze zorganizowana mniejszość (która do cna media opanowała) nie potrafiłaby się reprodukować w takim tempie (o rozmnażaniu, z woli Boskiej, nie ma mowy). A tym zwisa, że gwałcą kobiety. Kto w pierwszym rzędzie witał… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

A popatrz tęcza w ST jest (teraz to już była…) znakiem przymierza między Bogiem a ludźmi i Bóg nakazywał kamienować cały ten postęp.

TheFadel1023
Gość
TheFadel1023

Tragedia… A co kurwa, to jakaś chujabia sraudyjska, żeby wychodziły z opiekunami? Co się dzieje z tą zrytą europą!

lolo
Gość
lolo

Nie chcę powielać tego, co lepsi ode mnie w tej materii, napisali ani robić kolejnego „kopiuj-wklej”, bo każdy może jak chce sam zapoznać się ze źródłem, w dodatku w języku polskim. Proponuję przeczytać ten wywiad na „PCh24”, do którego w moim wcześniejszym wpisie się odwołałem. W końcu na temat Islamu… Czytaj więcej »

Bron
Gość
Bron

A jak wyjdą same to ich wina! bo prowokowały rasistki jedne.
I tak feminizm stał się ciemnogrodem…

Olexy
Gość
Olexy

Dziś w głowie nie świta mi żadna myśl. Jak właściwie to komentować… Austria jest krajem dekadenckim i cieniem dawnej potęgi. Nigdy nie pozbierała się po Austro-Węgrach i nigdy nie rozliczyła się z nazizmem. Teraz zżera ją poprawność polityczna, marazm i nihilizm. Mam wrażenie, że oni sami nie wiedzą już po… Czytaj więcej »

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Zamknąć się w domach i liczyć że najeźdźcy nie rozwalą drzwi by dostać się do środka.
Odpowiednim działaniem było by strzelanie do najeźdźców.
P.S. Ciekawe gdzie schowa się Conchita Wurst ?

Lobo
Gość
Lobo

Conchita Wurst ma brodę, to ukryty agent PI xD.
Tylko kamuflaż mu nie poszedł za bardzo.
Mimo wszystko solidne 2+ za starania.

lolo
Gość
lolo

Tak czytam te Wasze komentarze i jedno przychodzi mi do głowy: Europa sama prosi się o rozwałkę. Zresztą zintensyfikowanie problemu „uchodźców” następuje niemalże po rozpoczęciu „pontyfikatu” kard. Bergoglio. Czy przed 2013 rokiem nie było wojen na Bliskim Wschodzie, Afryce, nie było prześladowań na potęgę? A tu tak ni z tego… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Ps
Mam tu cytat:
Czy rządząca klasa polityczna w Niemczech potajemnie chce zniszczyć Unię Europejską? – takie pytanie zadaje sobie autor komentarza w brytyjskim magazynie „The Week.” Michael Dougherty odniósł się do masowych przypadków ukrywania przez władze molestowania kobiet przez muzułmanów w czasie nocy sylwestrowej. (PCh24)

bk
Gość
bk

A nie mówiłam? Mówiłam. Nie wychodzić bez męskiego opiekuna i najlepiej w burce. Ponadto nie odzywać się na ulicy, wzrok wbity w ziemię.
Prawa, kurna, człowieka.

lolo
Gość
lolo

Zapomniałaś dodać: i słuchać arcymęża. Wiesz co… najlepszym środkiem transportu będzie kibitka.

Wiarus55
Gość
Wiarus55

Co tam się dzieje! Czy to już początek końca normalnej Europy? Władze dla własnego dobra i bezpieczeństwa obywateli wprowadzają pierwsze zasady szarijatu w Europie!

lolo
Gość
lolo

Nawiążę do jednej z licznych wypowiedzi w internecie. Otwieramy biura podróży i dajemy ogłoszenie: rdzeń dawnej Europy, niepostępowy katolicki kraj, organizuje wycieczki dla rdzennych mieszkańców nowych kalifatów europejskich: „Zajrzyj w swoją utraconą przeszłość”. W wycieczce możliwość oglądnięcia jak wygląda kościół i zjedzenia golonki + piwo w przydrożnym barze. W miesiącach… Czytaj więcej »

PoPe_1
Gość
PoPe_1

Dobre! Ciekawe, jak będzie wyglądała w tych czasach polska granica? A kontrole to chyba kilku- jak nie kilkunastostopniowe, skoro już kilka lat temu islamiści próbowali zabić jakiegoś szejka kapsułą wybuchową ukrytą w odbycie… Albo robić jakieś kilkudniowe kwarantanny? Choć kielonek i boczek na granicy też idea niegłupia. Oczywiście kilka warunków… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Pojechałeś z tą deportacją za agitację religijną… Czemu jesteś taki nietolerancyjny? Środa Cię nie informowała, że jesteś ksenofobem? A poza tym… co se żałować. Na strojach napis ZK. W końcu będą tam mieli duuuży obóz. I można wystawiać w lokalnych świetlicach z napisem: To ci co byli „rasą panów”. Śmiech… Czytaj więcej »

Alek
Gość
Alek

Pisałem już to w innych tematach, ale tu też to napiszę: Policja nie jest od zapewnienia bezpieczeństwa a od kontroli np. inwigilacja.

ABC
Gość
ABC

Wyjście na ulicę, oczywiście tylko w burce!

Znafca
Gość
Znafca

Niech napiszą żeby chodziły 10 ochroniarzami z karabinami maszynowymi i wszyscy w kamizelkach kuloodpornych.