Władze Gdańska wspólnie z wyznawcami muzułmańskimi będą wspierać Ligę Muzułmańską w RP, która ma na swym koncie sprzyjanie islamistom.

Wyznawcy islamu skupieni wokół Ligi Muzułmańskiej w Gdańsku chcą rzekomo „odkłamywać szkodliwe stereotypy” narosłe wokół ich religii. Tłumaczą to tym, że „wszędzie panuje strach przed obcymi. Naszym obowiązkiem, jako osób innej wiary i innego pochodzenia, jest przedstawić siebie”.

Dlatego też mają powstać wykłady by „odkłamywać” te stereotypy. Najciekawsze jest to, że finansowo będą wspierane przez Gdańsk, czyli za pieniądze podatników. W Gdańsku chcą nadać tym wykładom bardziej otwarty charakter, by mogli w nim wziąć udział także mieszkańcy. „W miejskim serwisie internetowym Piotr Kowalczuk, wiceprezydent ds. społecznych, przekonywał, że inicjatywy ligi sprzyjają poszukiwaniu „płaszczyzny dialogu”, że miasto powinno pozostać wierne ideałom wolności i solidarności, niezależnie od wyznawanej przez mieszkańców religii” – pisze „Dziennik Bałtycki”.

Pierwszy poświęcony ma być kobietom. Wykład odbędzie się 26 lutego, w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku. Tytuł: „Kobieta w kulturze. Muzułmanka – kobieta wyzwolona czy zniewolona” Władze miasta wspólnie z Ligą Muzułmańską chcą podobne wykłady organizować dla młodzieży w szkołach.

Czy rzeczywiście zależy im na edukacji społeczeństwa? Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzega o związkach Ligi Muzułmańskiej z Bractwem Muzułmańskim, które skupia głównie wyznawców pochodzenia imigranckiego: „Liczyć się należy ze wzrostem aktywności organizacji skupionych we FIOE (Federation of Islamic Organizations in Europe): centrów islamskich, stowarzyszeń i tzw. instytutów, w tym Ligi Muzułmańskiej w RP, a więc organizacji znajdujących się pod silnym ideologicznym wpływem Braci Muzułmanów. Raczej nie będzie temu towarzyszył rozgłos medialny, aby nie wzbudzać niepokoju władz państwowych. Już obecnie zwraca uwagę niezwykła dbałość FIOE o budowę poprawnego wizerunku organizacji zaangażowanej w dialog międzyreligijny i integrację Europejczyków z muzułmańskimi mniejszościami. W wielu przypadkach się to jednak tylko pozory, mijające się z rzeczywistymi celami działalności” – czytamy w artykule Krzysztofa Izaka opublikowanym w „Przeglądzie Bezpieczeństwa Wewnętrznego” (nr 3, 2011 rok). Artykuł ten dostępny jest na oficjalnej stronie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Federacja Islamskich Organizacji w Europie (FIOE), do której należy Liga Muzułmańska w RP, wzywała w 2010r. do tłumienia i kryminalizacji wolności wypowiedzi, a teraz z maską „demokracji” chcą pouczać Polaków? W kwestii wolności słowa Liga prezentuje na stronach islam.org.pl iście Orwellowskie stwierdzenie: Islam nadaje wolność myśli i wypowiedzi wszystkim obywatelom państwa muzułmańskiego, pod warunkiem, że wolność ta będzie używana dla propagowania cnoty i prawdy, a nie szerzenia zła i niegodziwości. Kto będzie ustalał, co jest cnotą i prawdą? Uczeni w prawie islamskim w oparciu o „Koran” i hadisy?

Kiedy muzułmańska umma jest słaba, tak jak w Polsce wersety 3:28 oraz 16:106-107 Koranu mówią im, by stosowali te same techniki do wyratowania się z rąk niewiernych. Wolno im nawet zaprzeczyć ich islamskiej wierze i krytykować islam, jeśli zachodzi taka potrzeba. Mahomet przyjął takie podejście, by zabić swych krytyków. W przypadku zabójstwa Ka’ba Ashrafa, najęci przez Mahometa mordercy zaprzyjaźnili się wpierw z Ka’bem, krytykowali Mahometa i islam, po czym, kiedy już mieli zaufanie Ka’ba, wyszli z nim z jego domu, udawali, że sie z nim ściskają, i ścięli mu głowę wrzeszcząc Allahu Akbar. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że zażarci poplecznicy Mahometa po prostu powtarzają historię islamu. Oszukańczy, przemyślni i podstępni islamiści zrobią wszystko, by zapewnić sobie zaufanie niewiernych. To w ten sposób islam wchodzi na terytorium wroga.

Muzułmanie oszukują niewiernych nie dlatego, iż są prześladowani za swoją wiarę – tak jak chcą nam wmówić „eksperci” – ale w celu wzmocnienia islamu. Nie dajmy się ogłupić islamskiej propagandzie. Muzułmanie są dobrzy w wyrywaniu zdań z kontekstu, wykorzystają Koran tak aby wmówić, że jest tylko pokojowe przesłanie.

źródła: Dziennik Bałtycki/ABW/ndie.pl/euroislam.pl

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Prawda
Gość
Prawda
8 miesięcy 25 dni temu
Ludzie!!!! To co sie zaczyna dziac to jakis obled!Trzeba cos gdzies zaczac robic…protestowac i naglasniac. Krew naszych przodkow wsiakala w ziemie gdy walczyli z islamem w przeszlisci a dzis chorzy i pewnie oplaceni polscy politycy chca nas na sile zaprzyjaznic z islamem,za nasze pieniadze i po cichutku. Tragedia! Wiedzialam,ze cichcem to zrobia,wiedzialam to juz kilka lat temu i teraz tez wiem,ze albo w koncu gdzies poleje sie krew albo Polska i Europa zostanie zislamizowana. Trzeba wiedziec jedno: muzulmanin obetnie glowe niewiernemu i bedzie z tego dumny,oni nie maja oporow przed bestialstwem,gwaltami,kamieniowaniem a nam bialym europejczykom,Polakom nie wolno nawet decydowac o… Czytaj więcej »
kris
Gość
kris
8 miesięcy 25 dni temu

Racja !!!

adam
Gość
adam
8 miesięcy 25 dni temu

hahaha, jaki ty jesteś głupi człowieku

yamato
Gość
7 miesięcy 25 dni temu

No tak – mądry to Ty jesteś. Byłeś w Malmo czy w Sztokholmie ? Chcesz tego samego w Gdańsku ?

7.62
Użytkownik
Nowicjusz
8 miesięcy 24 dni temu

Kolega już sobie szuwary na brodzie zapuścił, czy dopiero planuje?

czlowiek
Gość
czlowiek
8 miesięcy 23 dni temu

głupi to ty jestes!
pojedz sobie do syrii i tam razem z dziadkami z isis powal glową o ziemie!

gzk
Gość
gzk
8 miesięcy 24 dni temu

Precz z komuną!

ggg
Gość
ggg
8 miesięcy 25 dni temu

Może rozwiń temat…,bo tak każdy potrafi

a krajowa
Gość
a krajowa
5 miesięcy 20 godzin temu

adam ty zydowski pomiocie

Filip
Gość
Filip
8 miesięcy 25 dni temu

Czy ktoś mi może racjonalnie i rzeczowo wyjaśnić dlaczego organizacja powiązana z Bractwem Muzułmańskim jest w Polsce tolerowane przez władze? Pytam poważnie.

Frost
Gość
Frost
8 miesięcy 25 dni temu

Arabia Saudyjska dobrze płaci swoim lojalnym drutociągom.

Frost
Gość
Frost
8 miesięcy 25 dni temu

Jeżeli oni to robią tylko bo wierzą w „europejskie wartości” to są głupsi niż jestem w stanie uwierzyć że są.

Filip
Gość
Filip
8 miesięcy 25 dni temu

Nie sądzę że różnej maści decydenci w tym kraju nie zdają sobie sprawy z charakteru bractwa muzułmańskiego. Może chodzi o jakieś poufne układy z arabusami z ropą w tle?

ggg
Gość
ggg
8 miesięcy 25 dni temu

dlatego,że kasa z każdego mózgu robi breję , a wtedy trudno o racjonalne myślenie

Adam
Gość
Adam
8 miesięcy 24 dni temu

Miałem jechać na wakacje do Gdańska, ale daruję sobie. Nie będę zasilał kasy miejskiej, żeby potem oni mogli to wydawać na korepetycje z islamu.

Anna.K
Użytkownik
Nowicjusz
8 miesięcy 25 dni temu
Zamarza muzułmańska chce się rozprzestrzenić w Polsce, i dlatego bezczelnie kłamie, by uspokoić innych ludzi, by mogli się rozmnażać, sprowadzać ich z innych krajów, bo obecnie są w zdecydowanej mniejszości w Polsce. Gdyby było ich tak jak w Szwecji, Niemczech , to głosiliby co innego. To najbardziej zakłamana i obłudna nacja społeczna … muzułmanie! Wierzyć im to jak wierzyć w słowa Hitlera o pokoju w czasie II wojny światowej. T o jest największa zaraza świata .. Muzułmanie. STOP ISLAMIZACJI POLSKI. WYPĘDZIĆ WSZYSTKICH MUZUŁMANÓW Z POLSKI, CO DO JEDNEGO, PÓKI JEST NA TO JESZCZE CZAS, BO POTEM BĘDZIE ZA PÓŹNO.. TAK… Czytaj więcej »
Frost
Gość
Frost
8 miesięcy 25 dni temu

Zakładaj burkę, do póki ludzie się z dup nie podniosą i nie zaczną naprawdę fizycznie z tym coś robić to muzułmanie wygrywają, jak dla mnie już mają konkretnego szacha nad całą europą.

Asgard
Gość
Asgard
8 miesięcy 25 dni temu

Właśnie teraz jest jeszcze czas. Nie mają szacha stąd ich parcie ostatnio intensywne, bo widzą, że czas ucieka im, a ludzie mądrzeją.

PoPe_1
Gość
PoPe_1
8 miesięcy 24 dni temu

Z punktu widzenia przeciętnego, szarego Polaka: ledwie co ostygły ciała ofiar z Paryża, ciężko o dzień w mediach bez informacji o islamistycznym zamachu bombowym, a władze Gdańska pomagają tej sekcie pod wezwaniem bandyty i zboczeńca Mahometa?? Gdzie ja żyję?? Ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Jaki to geszeft chcą z arabstwem (celowo z małej) ubić włodarze Gdańska?

Harry
Gość
Harry
8 miesięcy 7 dni temu

Wiesz ile mieszkań ma Adamowicz? Siedem albo osiem. O jednym zapomniał wspomnieć w oświadczeniu majątkowym za co teraz ma problemy z CBA. Może obiecali mu mieszkanie w Abu Dhabi albo Dubaju? wink

EA-68
Gość
EA-68
8 miesięcy 10 dni temu

Co za gówno w tym gdańskim magisracie się ostało.

kassia
Gość
kassia
8 miesięcy 25 dni temu

lewica na siłę starają się nas adaptować do sytuacji, która nas czeka, a która już spotkała Europę, czyli do przyjmowania muzułmańskich imigrantów w Polsce. Są to działania propagandowe, prowadzone bez wyjaśnień, bez dyskusji społecznych, co więcej wprowadzane w sytuacji, gdy wszystkie sondaże wskazują na to, że społeczeństwo polskie jest zaniepokojone taką perspektywą.Ba! jest zdecydowanie w 98% na NIE!

ps. Syn muftiego Ligi Muzułmańskiej: prawo szariatu sprawdziłoby się w Polsce

M.D
Gość
M.D
8 miesięcy 25 dni temu

cytat z dziennika bałtyckiego :
” Władze Gdańska popełniają błąd, współpracując z Ligą Muzułmańską – twierdzi Jerzy Szahuniewicz, prezes Narodowego Centrum Tatarów RP, zarzucając lidze próby zdominowania środowiska muzułmańskiego na Pomorzu i narzucanie swojej wizji islamu. O spięciach między rodzimymi Tatarami a napływowymi muzułmanami, głównie z krajów Bliskiego Wschodu, w Gdańsku głośno było nieraz. Różnice zdań między obiema grupami (w tym w kwestiach obyczajowych, czasem religijnych) przerodziły się w konflikty personalne. Swoje apogeum osiągnęły wiosną 2014 roku, kiedy to gdański imam Hani Hraish został odwołany z pełnionej funkcji i wykreślony spośród członków gminy „

N.N.
Gość
N.N.
8 miesięcy 24 dni temu

Nasi Tatarzy są spoko i nie lubią tych brudasów, którzy przybyli do Europy.
Poza tym, mam nadzieję, że młodzież ma swój rozum.

Mela
Gość
Mela
8 miesięcy 24 dni temu

Tak to jest jak sobie kretynów do rządzenia wybieramy!

Janusz5000
Gość
8 miesięcy 7 dni temu

Władze w Gdańsku zostały wybrane za PO w wyborach samorządowych i rządzi tam Platforma! Źródło wszelkich polskich problemów!!!!

Alek
Gość
Alek
8 miesięcy 24 dni temu

Na listach wyborczych mamy już wystawionych „kretynów” do wyboru i między nimi wybieramy. Nikt z tych list nie interesują się polską racją stanu, chyba, że do przypodobania się.
Nieważne jaka partia wygra i tak rządzimy „my” .

lolo
Gość
lolo
8 miesięcy 23 dni temu

Ale ta zasada jest bardziej rozpowszechniona w świecie. Co najwyżej są tarcia wewnętrzne i to może działać na naszą korzyść. No ale jak ktoś kieruje się w polityce złudzeniami to się później dziwi i wrzeszczy: zdradzili. Kogo zdradzili? Żeby zdradzić to trzeba najpierw być razem.

daxter
Gość
8 miesięcy 12 dni temu

Gdańsk to tam rządzi adamowicz i peło. Wszystko jasne. Będzie w gdańsku nieciekawie. Mam nadzieję że kibice zrobią porządek.

7.62
Użytkownik
Nowicjusz
8 miesięcy 24 dni temu

Gdzieś czytałem o zakłóceniu obrządków tatarskiego pogrzebu przez wysłanników Ligi Muzułmańskiej. Nie spodobała im się niezgodna z koranem tatarska tradycja zostawiania poczęstunku dla duchów na grobie. Doszło do rękoczynów. Jeśli Tatarzy ostrzegają przed swoimi współwyznawcami, to wiedz, że coś się dzieje…

daro
Gość
daro
8 miesięcy 25 dni temu

Kazdy wie ze Muzulmanie puki sa mniehszoscia to sa grzeczni a jak juz sie czuja silni to wiemy Co sie dzieje.
Doluczcie sie ludzie I niedajcie sie wciagnac w to BAGNO!!!!!
Caly ten kryzys z emigrantami….ile trwa juz wojna w Syrii.
Kto na sile ratuje zniewolone narody?
Kto finansuje ISIS?
Szukajcie informacji z niezaleznych zrodel.
niedajcie sie zmanipulowac

Dla opornych I chcacych sie douczyc o proponuje:

https://m.youtube.com/watch?feature=youtube_gdata_player&v=25QE4ko-m8s

limi80
Gość
limi80
7 miesięcy 23 dni temu

Bisurmańskie psy nie będziecie tu nigdy mile widziani i dobrze o tym wiecie . Mam pytanie do śmiecia budynia , za czyje pieniądze dzień w dzień stoi Policja przy meczecie w Gdańsku ?? Czemu bractwo samo sobie ochrony nie opłaci , z jakiej racji rozporządza się nasza kasą na takie bzdury ??

Zaniepokojony
Gość
Zaniepokojony
8 miesięcy 25 dni temu

Dlaczego na stronie przeciw islamizacji ZERO informacji o referendum Kukiza nt. uchodźców ??????!!! „dzienreferendalny.pl”
Poprzyjmy referendum, pójdźmy do niego – to będzie konkret a nie tylko gadanie>

Janusz5000
Gość
8 miesięcy 7 dni temu

Żadnej islamizacji Polski nie będzie w Polsce bo jeszcze ja i podobni do mnie tu jesteśmy. Platformiarze W Gdańsku z wyzutym z przyzwoitości i chciwym Budyniem chcą pokazać się jako oświeceni i otwarci na nowe obywatele. To są wstrętni kłamczuchy i możecie mi wierzyć w przyszłości z przyjemnością by obserwowali jak borykamy się z motłochem islamskim. Piszę „by” bo nigdy do tego nie dojdzie a Budynia trzeba będzie wsadzić do więzienia z jego słodkimi kochającymi inaczej!!!

Jerzy Pierchała
Gość
Jerzy Pierchała
6 miesięcy 20 dni temu

Należy upublicznić z imienia i nazwiska tych radnych jako kolaborantów islamskich !!

agatajas
Gość
agatajas
8 miesięcy 5 dni temu

Muzułmanie praktycznie pojawiają się już wszędzie. Warto sprawdzić też korepetycje polskiego gdańsk Preply http://preply.com/pl/gdansk/korepetycje-z-polskiego

Ayeroo
Gość
8 miesięcy 25 dni temu

Dlaczego w moim mieście?…..

Veri
Użytkownik
Nowicjusz
8 miesięcy 24 dni temu

Dokładnie moje myśli, mimo że – jeśli można nazwać mnie Gdańszczanką – to importowaną. Z Polski,rzecz jasna.

Na UG część studentów musi obecnie wybrać wykład ogólnouczelniany. Wśród nich jest wykład „Podstawowe wiadomości o islamie”. Nie wiem ile było miejsc, ale obecnie mają nadwyżkę w postaci trzech osób… Nie wiem czy mnie to bardziej dziwi, czy przeraża.

yamato
Gość
7 miesięcy 25 dni temu

Mam nadzieję że „podstawowe wiadomości o islamie” to ma już w naszym kraju coraz więcej ludzi – między innymi dzięki takim portalom. I coraz więcej polaków wie czym islam grozi

trackback

[…] Źródło: Nie dla islamizacji Europy […]

Paweł
Gość
Paweł
4 miesięcy 20 dni temu

PIS powinien zrobic porządek w tym kraju i usunąć lewackie samorządy.

trackback

[…] O współpracy Gdańska z Ligą Muzułmańską pisał w lutym tego roku portal ndie.pl. Władze Gdańska wspólnie z wyznawcami muzułmańskimi będą wspierać Ligę Muzułmańską w RP, która ma na swym koncie sprzyjanie islamistom. Wyznawcy islamu skupieni wokół Ligi Muzułmańskiej w Gdańsku chcą rzekomo „odkłamywać szkodliwe stereotypy” narosłe wokół ich religii. Tłumaczą to tym, że „wszędzie panuje strach przed obcymi. Naszym obowiązkiem, jako osób innej wiary i innego pochodzenia, jest przedstawić siebie” – czytamy w artykule. Więcej TUTAJ. […]

wpDiscuz