Policja z Bydgoszczy zatrzymała Libańczyka Alego I. podejrzanego o próbę usiłowania zabójstwa na terenie Niemiec. W Polsce prowadził egzotyczny lokal z fajkami wodnymi.

Libańczyk od lat mieszkał w Polsce – sąsiedzi mówią, że wydawał się normalnie żyjącym mężczyzną. W ostatnim czasie żywo komentował wojnę w Syrii i działania Państwa Islamskiego. Zaczął coraz częściej wyjeżdżać do Niemiec, do rzekomych przyjaciół.

– Od kilku lat jeździł do Niemiec. Gdy wracał, to mówił, że znalazł kontakt z tymi, którzy walczą w szeregach ISIS i on też chce walczyć za Allaha. Twierdził, że ludzie, których spotkał w Niemczech, chcieli go sprawdzić i miał kogoś zabić. – mówi jeden z bydgoskich znajomych Alego.

Nie był takim spokojnym mężczyzną, ani nie prowadził spokojnego życia jak się wydawało sąsiadom i znajomym. Często wdawał się w bójki, policjantom skarżył się, że jest ofiarą rasistowskich ataków. Mężczyzna wrzucał także zdjęcia do sieci pozując w mundurze i z karabinami w ręku.

Policja w Bydgoszczy zatrzymała Alego I.  po otrzymaniu europejskiego nakazu aresztowania za usiłowanie morderstwa. Teraz zostanie przekazany w ręce niemieckich policjantów.

se.pl

Dodaj komentarz

26 komentarzy do "W Bydgoszczy zatrzymano islamistę za próbę morderstwa"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
jkjkl
Gość
jkjkl

oni wszyscy są „normalni” do czasu

Brud
Gość
Brud

Żaden szmatogłowy pojeb nie jest normalny. Każdy ma w swoim zaszmaconym łbie myśl tylko o tym, by zmieść z powierzchni ziemi jak największą ilość ludzi ! Won ze szmatławcami !!

Asgard
Gość
Asgard

Krótko i na temat.

wpDiscuz