logotyp ndie.pl

W dniu 23 lipca policja dokonała przeszukania mojego mieszkania i zabezpieczyła komputer stacjonarny oraz telefon wraz z kartą SIM. Jednak to nie pierwszy raz kiedy jestem na celowniku poprawności politycznej i lewackich pseudo intelektualistów.

Problemy z  prawem zaczęły się na początku września 2013r. wtedy to otrzymałem pismo z  Prokuratury w Katowicach, która obecnie prowadzi postępowanie. W owym czasie zarzucano mi, że w okresie 2012-2013r nawoływałem do nienawiści i znieważałem grupę z powodu jej przynależności wyznaniowej. to jest czyn z art. 256§1 k.k i 257§ k.k w związku z art. 11§2 k.k.

Prokuratura w Katowicach uzasadniała to tak: „Damian Kowalski nawołując w Internecie do nienawiści wobec wyznawców islamu prosił o dokonywanie wpłat celem poparcia jego działalności na konto bankowe nr: (…)” Po kilku dniach byłem zmuszony stawić się na Prokuraturze i złożyć zeznania w obecności mojego adwokata, byłem wypytywany o wszystko co związane z funkcjonowaniem portalu.

Miesiąc później dostałem postanowienie o umorzeniu dochodzenia, gdyż nagle okazało się, że ja osobiście nie znieważałem nigdzie muzułmanów. Osoba, która wystosowała donos, zdaniem Prokuratury dokonała nadinterpretacji treści umieszczanych na stronie „Nie dla islamizacji Europy” Postanowiłem wtedy nie nagłaśniać nigdzie tej sprawy, dochodzenie umorzone, więc stwierdziłem, że nie będzie kolejnych nieporozumień, jednak myliłem się. Gdy policja przeszukała moje mieszkanie 23 lipca i zabezpieczyła moje narzędzia pracy, wtedy zrozumiałem, ze po raz kolejny nie mogę milczeć, tym bardziej, że wezwanie na Komisariat Policji w charakterze świadka dostał mój bliski współpracownik.

Jeśli fakty nie są zgodne z wersją oficjalną to tym gorzej dla faktów – z takiego założenia wyszli wrogowie naszej inicjatywy, jednym z nich, redaktorek Jaś Kapela – współpracownik „Gazety Wyborczej” i „Krytyki Politycznej” który wystosował już wiele donosów do Prokuratury na „Nie dla islamizacji Europy” nie ulega wątpliwości, że przyczynił się do tego, co się obecnie dzieje w toku postępowania. Niestety nie tylko on. Z przykrością muszę stwierdzić, że nienawistne komentarze niektórych czytelników miały także znaczący wpływ na rozwój postępowania. Redakcja nie zdążyła na czas usunąć, zanim zdążyli do nich dotrzeć funkcjonariusze marksizmu kulturowego (zwanego potocznie poprawnością polityczną) W związku z tym apeluję, wspólnie dbajmy o kulturę wypowiedzi.

Najbardziej jednak zastanawia i niepokoi, że prokuratura chce usilnie dowiedzieć się jaki mam „stosunek do wyznawców islamu”. Można odnieść wrażenie, że samodzielne myślenie i posiadanie własnego zdania, które nie jest narzucone z zewnątrz, może być powodem wszczęcia procesu karnego, co jest rzecz jasna absurdem i nosi znamiona szykanowania niezależnych mediów i oddolnych ruchów. Jednak nie zamierzam poddać się bez walki, będę dalej kontynuował działalność – uświadamiał i informował wspólnie z innymi ideowymi ludźmi jakie zagrożenie niesie za sobą eksperyment multikulturalizmu oraz proces islamizacji Europy, dalej będę się sprzeciwiał szariatowi, który jest niezgodny z polskim prawem. Nie zniechęci mnie do tego żaden lewacki aktywista z mentalnością gimnazjalisty, ani fakt, że jestem nękany pismami z prokuratur i wizytami funkcjonariuszy policji.

Jest nas 150 tys. Będzie  jeszcze więcej!

Damian Kowalski

Dodaj komentarz

47 komentarzy do "Na celowniku poprawności politycznej. Twórca inicjatywy inwigilowany przez służby!"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anne
Gość
Anne

@don.mateo9510

Powiedział: „te cwane zwierzęta z pustyni potrafią napsuć dużo krwi reprezentacji Niemiec”
To było nawiązanie do „Lisów pustyni”
——-
Jeśli podobną stronę założyłby jakiś jakiś Arab w swoim arabskim kraju, np. „Nie dla chrześcijaństwa w krajach arabskich” to pewnie nie byłoby takiej akcji.

arko
Gość
arko

Również otrzymałem wezwanie w charakterze świadka. Wezwanie wystosowane przez prokuraturę Katowicką wink
Z ich listy widziałem, że praktycznie wszyscy co dokonali wpłaty są wzywani wink Ja akurat wpłacałem za Vlepy więc dali spokój wink Życzę wytrwałości !

Patriota
Gość
Patriota

I bardzo dobrze proszę walczyć z tymi lewakami i mięczakami. Szczególnie jeśli chodzi o pańskie poglądy na temat islamu i wszystkiego z nim związanego, proszę nie zaprzeczać swojemu sumieniu tylko wyraźnie przedstawić swoje poglądy. WOLNOŚĆ SŁOWA I WOLNOŚĆ MEDIÓW, tak mówi konstytucja, jeśli będzie to dla nich mowa nienawiści, łamią konstytucję tym samym oskarżają samych siebie. Pozdrawiam !

vqrviony ziomo
Gość
vqrviony ziomo
Polacy muszą sobie uświadomić, że obecny rząd PO prowadzi nas do zguby. Ciągną nas na moralne dno, ogałacają nas z wolności i tradycji. Dlaczego mamy dzielić się problemem muzułmańskim z resztą Europy? Inne kraje pozwoliły na to, że obcy przybysze terroryzują ich na ich własnym terytorium pod ochroną lewackich tworów: poprawności politycznej, multikulturalizmu i mowy nienawiści. Nie chcę żeby moje dzieci żyły w strachu, nie chcę pracować na nienawidzących nas nierobów, nie chcę na terenie mojego kraju żadnego prawa sharia, żadnych okrutnych praktyk halal, żadnych meczetów, które jak wykazuje praktyka są podrzegania do nienawiści do niewiernych. Nie zgadzam się na… Czytaj więcej »
bk
Gość
bk

A ja po prostu nie chcę, by moje córki i wnuczki były obrzezywane, gdy nam już to „pokojowe” prawo szaraitu wcisną (zresztą przemocą i bez liczenia się z demokracją). Tylko tyle. Też jestem faszystą?

don.mateo
Użytkownik
Nowicjusz

Czytając tutaj artykuły jakoś nie znalazłem nawoływania do nienawiści rasowej/ religijnej. Po prostu pokazujesz co wyprawiają muzułmanie w imię religii pokoju. Życzę pomyślnego przebiegu sprawy, a zgłoszenie tego typu przypomina mi mega bólwers Pana Piotra Szumlewicza, który złożył donos na komentatora, który nazwał Algierczyków ich przydomkiem „Lisy pustyni”, czy jakoś tak. Nie poddawajcie się, informujcie dalej społeczeństwo!

nn
Gość

zacznij przyjmowac wpłaty w bitcoins

bk
Gość
bk

Tu trzeba wymyślić mądre obejście. Hmmm…

a8259372
Gość
a8259372

Zapewniam o modlitwie Różańcowej za Pana i zwycięstwo prawdy. Wierząc że jak pod Le Panto tak i teraz z pomocą tej modlitwy zwyciężymy.
Proszę także innych ludzi z tego forum i odwiedzających te strony by otoczyli Pana modlitwą Różańcową.

gsgrdhg
Gość
gsgrdhg

hahaha. Może znalazłeś sobie sposób na biznes i tyle grin, wiesz, że w PL wiele osób nienawidzi wszystkiego co związane z islamem więc może wpadłeś na pomysł „ej, a może stronę założę, powklejam newsy jakieś z losowych stron zagranicznych, nawet z angielskiego FAKTu i ludzie docenią stronę i zaczną mi hajs przelewać”.
Może tak było? A sam osobiście pewnie też nie lubisz wszystkich muslimów (nawet niereligijnego muslima) ale nie chcesz wprost przyznać się. Zgadłem?

Ryszard Wola
Gość
Ryszard Wola

„(nawet niereligijnego muslima)” – jeżeli zakładasz jakiś kabaret, to najpierw kup i postudiuj tę książkę:
http://warszawa.lento.pl/koran-w-jezyku-polskim-z-interpretacja-,1396317.html

Ali-Baba hunter
Gość
Ali-Baba hunter

A myslalem, ze wszystkie Ryski to fajne chlopy, a tu mamy wielbiciela kozojebcow? Moze czas zmienic imie, np. na Abdul Wisimulaha? Calkiem fajne smile

Ryszard Wola
Gość
Ryszard Wola

Skąd bierzesz „wielbiciela”? Człowiek o ksywie gsgrdhg napisał: (nawet niereligijnego muslima) – a takich po prostu nie ma. Tacy bywają np chrześcijanie. Więc ponieważ nie ma niereligijnych muslimów wskazałem mu książkę, która dobitnie o tym mówi, a oni się do niej stosują w każdym calu. Znam to od b.wielu lat z autopsji. Wygogluj sobie moje IP to będziesz wiedział, skąd nadaję. Twój „dowcipny” wpis nie pomaga sprawie natomiast wskazuje na niewiedzę. Żal.
Miłego dnia – Ryszard Wola

Ps … spróbuj może użyć w odpowiedzi swojego Imienia i Nazwiska jeżeli problem islamizacji traktujesz zgodnie z jego wagą dla Polski.

bk
Gość
bk

Słuchaj, to nie jest kwestia nienawiści. (Jeśli Ty odczuwasz nienawiść, to przykre i smutnesad. Jest to jednak Twój problem a nie nasz.) To kwestia wygody życiowej. Ja po prostu nie chcę we własnym kraju: chodzić w worku na łbie jak skazaniec, dziedziczyć mniej niż bracia, podlegać obrzezaniu itp. Chcę, by dla moich córek i wnuczek zachowane zostało prawo: chodzenia z gołą głową, dziedziczenia, chdozenia do szkoły, wyboru pracy, wyboru partnera życiowego itp. Życiowa wygoda i normalność.
Swoje prowo odwalaj gdzie indziej. Tu nie ma miejsca na nienawiść. To nie jest „Krytyka polityczna”wink

somebody
Gość
somebody

wkurw*a mnie ten kraj bez kitu, jeżeli będzie wojna (patrz niedawny wpis na fb na racjonalista.pl 27.06.2014) to ja na 100% pakuje manatki i spadam, bo kur*a jak tutaj żyć jak takie rzeczy się dzieją na każdym kroku ;<

observer
Gość
observer

Zyjemy w POpapranym kraju. Musimy POzbyc sie tego rzadu ktory lize tylek europie i zatyka nam usta POprawnoscia POlityczna. Musimy kochac pustynnych szmaciarzy za to, ze najchetniej poucinali by nam lby. A zniewiesciale i spedalone lewactwo moze robic i mowic co chce. Moze ten caly pedryl Jas Kapela lubi posuwac muzulmanskich chlopcow i marza mu sie ciapaci nad Wisla?
Panie Damianie, nie daj sie pan. Pogonimy POpaprancow

Beata
Gość
Beata

A propos poprawności politycznej, przed chwila czytalam artykuł do czego na zachodzie prowadzi „właściwie” pojmowana poprawnosc, polecam
http://www.fronda.pl/a/kolakowska-rozprawia-sie-z-lewicowa-obluda,39949.html
Panie Damianie, popieram i proszę się nie poddawać. Tez mi się nie podoba wysoka pozycja islamu kosztem katolicyzmu..

bk
Gość
bk

Oj tam, zaraz katolicyzmuwink Mnie do poważnego potraktowania problemu wystarczy sama dominacja islamu (tak, w Europie) nad zwykłym zdrowym rozsądkiem i prostą wygodą egzystencjiwink.
Do katolicyzmu lepiej się nie odwoływać, bo: 1 – wtedy jak nic wsadzą Adimina za kratki; 2 – to pozwoli lewakom napuścić na nas lemingi (a tym samym inicjatywa padnie a wszak nie o to chodzi).

Natalia
Gość
Natalia

W głowie się nie mieści! Ta strona podaje same fakty, bez żadnych opinii, żadnego nawoływania do nienawiści. Czyste zdarzenia z innych krajów, czasem wywiady. Nie ma najmniejszych powodów do zgłaszania strony, chyba, że jest nim polityczna poprawność… Strona jest popularna, ale będzie jeszcze bardziej. Panie Damianie, niech Pan pamięta, jakby co za Panem jest 150 000 osób smile.
Ostatni akapit faktycznie martwiący, jak w jakimś państwie totalitarnym, a każdy polityk tak podkreśla, że mamy demokrację.
Pisząc to, muszę uważać, żeby nie przekroczyć cienkiej granicy politycznej poprawności…

bk
Gość
bk

Skoro ofiarodawcy są na liście proskrypcyjnejwink, to komentatorzy pewnie teżwink.

Raf
Gość
Raf

Popieram Cię i życzę powodzenia w walce z multi-kulti i tęczowym syfem jaki propaguje się w strefie rządzenia braci większych. Ludzie myślący nie dajmy się zaszczuć przez media i marionetkowych polityków.

Arlien
Gość
Arlien

A ja jestem porazony, ze pan redaktor Jan Kapela poswieca tyle czasu i energii na nekanie Pana (i Prokurature) donosami na NDIE. Pomyslalby ktos, ze on pracuje, a w czasie wolnym odpoczywa. Widac jest inaczej.

Swoja droga, ile Prokuratura musi dostawac dziennie takich donosow od Dobrych Obywateli, jak pan Jan Kapela.

tytkoski
Gość
tytkoski
Jas Kapela kawal cwela. Zwykly spoleczny smiec i typowy zbok. Lubi ubierac sie w sukienki, wykrzywiac paskudna morde, donosic na porzadnych ludzi i marszczyc innym zbokom w publicznych kiblach. Wlasna matka nie moze go zaakceptowac. Coz, wylazi szydlo z worka. Na kazdym kroku sie przekonujemy w jakim kraju zyjemy. Kraju calkowicie podleglym unii europejskiej, gdzie niepodleglosc i wolnosc slowa istnieje tylko na papierku z konstytucji, kraju noszustow, zlodziei, przebierancow, zboczencow i innych POpaprancow. Kraju, gdzie bandytow chowa sie z honorami a bohaterow wysmiewa. Wszystko dziala w jedna strone – w lewo. JAK MOZNA kogos, kto zetelnie podajac tylko fakty, informuje… Czytaj więcej »
bk
Gość
bk

Nie znam P. Kapeli (i nie muszę go poznawać, jakoś nie czuję takiej potrzeby), ale czy on nie wie, że geje i inni tęczowi są przez islam systemowo przeznaczeni na ubój na równi z chrześcijanami??

Ali-Baba hunter
Gość
Ali-Baba hunter

Oni, w swojej POpapranej naiwnosci wierza w utopie multikulturalizmu. W takim kolorowym tlumie lepiej by sie czuli niz w tlumie ludzi mniej lub wiecej niechetnych dla odmiencow. Szukaja w ciapatych wsparcia w walce z normalnoscia. A sa tylko marna czescia planu tych co nami rzadza smile

bk
Gość
bk

IMHO nie szukają wsparcia, tylko wyszukują kolejne zaczepki do walki z chrześcijaństwem. Raczej nie postrzegają muzułmanów jako sojuszników, lecz bardziej jako (kolejne) narzędzie. Drobne rozróżnienie lecz może pomóc wypracować skuteczną strategię.

tytkoski
Gość
tytkoski

Tylko ciemne zboki zie wiedza, ze to oni pierwsi pojda pod muzulmanski noz jesli „religia pokoju” zdominuje stary kontynent

tomek_slaskie
Gość
tomek_slaskie

Jaka agresja ? Tu są tylko informacje czym grozi iSLAM i ich sekciarze,ja jestem przeciwny islamizacji i ich sekciarzy i żaden cfel typu kapela nie zmieni moich poglądów.
PS.Czemu już nie można pisać z fb ?

Alibaba hunter
Gość
Alibaba hunter

NIE DLA ISLAMIZACJI EUROPY !!!!!!! Nie dla lewackiej politycznie poprawnej cenzury!!!!!!!
mamy prawo mieć swoje zdanie i mamy prawo znać zagrożenia i bronić się przed zalewem lewaków, zboczeńców, islamistów i innych jasiów cfelów kapelów? Jestem islamofobem, homofobem i normalnym Polakiem i jestem z tego dumny! Damian jesteś wielki. Trzymaj się.

progo9
Gość
progo9

Ja konta na facebooku nie posiadam ale także jest przeciw islamizacji europy!!! Trzymaj się Damian. Pisałem oraz obroniłem w tym roku prace mgr na temat islamu oraz powiązanego z islamem terroryzmu. Wiele osób nie wie co to jest islam i co nakazuje islam. Dlatego walka z islamem jest czymś koniecznym i nie można dopuścić do tego aby islam wkroczył do Polski.

bk
Gość
bk

„Wiele osób nie wie co to jest islam i co nakazuje islam.” Dlatego na poważnie zachęcam do przeczytania koranu, hadisów i czego się da na temat islamu. (Włos się jeży!)

Jakub Anglia
Gość
Jakub Anglia

Hej jestem z toba tylko prosze nie poddawaj sie !

Peter
Gość
Peter

Widzę, że pojawił się zawistny głos niejakiego „gsgrdhg”.
Może warto sprostować te bzdury.
Wpłaty są dobrowolne o ile zauważyłem.
Nikt tu nie wyciąga pazernej, brudnej łapy po pieniądze polskich podatników czy wsparcie unijne.
A tak właśnie czynią szemrane „ośrodki kulturalno-oświatowe” szerzące barbarzyńską ideologię.
Jak widać kozoentuzjaści i ich sympatycy próbują oczerniać szlachetnych ludzi. Brak im zwykłej przyzwoitości. Ale czy to dziwi?

piotr.k444
Użytkownik
Nowicjusz

Masz rację,sam wysłałem DOBROWOLNIE parę złotych na działalność NDIE !!! Żałuję tylko,że tak mało,ale najpierw chcę się upewnić czy ta kasa dojdzie!!!
Nie przejmuję się tym,że mogą mnie wezwać na policję
czy prokuraturę nie byłby to pierwszy i nie ostatni raz!!! Zastanawia mnie tylko ile i od kogo bierze kasę
ten cały”gsgrdhg”,bo wiemy,że Jaś Kapela na pewno”głęboko pochylił się przed islamską i lewacką dupą”!!!Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów Panu Administratorowi!!!

Ryszard Wola
Gość
Ryszard Wola
Najpierw cytat: „Jest nas 150 tys. Będzie jeszcze więcej!” – Nie jestem tego pewien, panie Damianie. Od listopada 2012 jest i działa na fb taka strona: https://www.facebook.com/wielkie.sprzatanie?fref=ts [można się tylko domyślać, z czyjego nadania powstała] której głównym przesłaniem i zadaniem jest usuwanie wszelkich innych „nieprawomyślnych/niepolitpoprawnych” w/g ich uznania. Teraz wzięli się już za Pańską stronkę, więc może niech te 150tys zgłosi ich do usunięcia z fb? Jak się nie uda, to strona „Nie dla islamizacji Europy” podzieli wkrótce los wielu innych wolnościowych stron na fb, czyli zniknie. Ponadto: – czy nie obawia się Pan, że domeny ndie.pl oraz parezja.pl podzielą… Czytaj więcej »
tytkoski
Gość
tytkoski

Wielkie mi wielkie sprzatanie. Jeszcze jeden pedalsko lewacki teczowy wymysl. Mowa nienawisci to chamska forma cenzury. Jakby chcieli karac uczciwie za mowe nienawisci to powinni by wsadzic do pudla polowe muzulmanow, groteska

Ryszard Wola
Gość
Ryszard Wola

Dalej – osobnik o ksywie Jaś Kapela zgłosił Pańską działalność jako podlegającą pod art 256. Oczywista bzdura, ale Prok jakoś szybko to doniesienie łyknął.
A gdyby tak te wyżej wspomniane 150tys zaczęło pytać Prokuraturę o wykładnię artykułów KK powiązanych:
art.255 par.2 i par.3
art.256 w całości
art.257 w całości
art.258 par.1,2,3,4.
to czy nie doszlibyśmy do meritum działalności tych grup, które mienią się politycznie poprawnymi a sieją i kultywują nienawiść do naszej Wolności?

Pilarosiu
Gość
Pilarosiu

to jest świetny przykład bezpardonowej bydlackiej walki politycznej. oni mogą wszystko, ty nie możesz nic. o to im chodzi. wychodować puste, zastraszone, wyjałowione z tradycji i wiary, posłuszne i łatwe do kierowania społeczeństwo lemingów. lemingi popędzą tam gdzie wielcy kacykowie zdecydują, a oni sami będą żyli długo i dostatnio bez żadnej kontroli. ciapatych wpuścić i rozmnożyć, kiedyś dojdzie do konfrontacji. ludność świata się przeżedzi bez odpalania atomówek, bez wypuszczania śmiertelnych wirusów. tanio, bezpiecznie i skutecznie.

Damian nie daj się. My Polacy mówimy NieDla Islamizacji Europy!

hanaj
Gość
hanaj

Bydlaki naduzywaja wladzy. Parch Jas Kapela, je&al go pies
Nie daj sie Damian

bk
Gość
bk
ODMAWIAJ ODPOWIEDZI NA PYTANIA typu „jaki mam „stosunek do wyznawców islamu”!! A to z następujących powodów: 1 – to Twoja prywatna, intymna, osobista sprawa; 2 – swoboda wypowiedzi, prawo do posiadania poglądów oraz ich głoszenia jest zagwarantowana w Konstytucji; 3 – widziałam gdzieś wyrok(?) Trybunału w Sztrasburgu (stanowisko UE??) tej mniej więcej treści, że nie ma obowiązu składania zeznań co do prywatnych poglądów np. religijnych (niech Ci ktoś pomoze go odszukać); 4 – masz prawo odmówić zeznań, które mogą być wykorzystane przeciwko Tobie; zresztą jako podejrzany chyba w ogóle masz prawo odmówić zeznań. Inne rady: bez adwoakta nie mów NIC,… Czytaj więcej »
tytkoski
Gość
tytkoski

Nie damy sie! Nie w Polsce. 153 tysiace polubien na fejsie, plus tysiace takich co fejsa nie maja…super!

Miś
Gość
Miś
Ja na przykład nienawidzę, bardzo czytać artykułów o tym jak muzułmanie spalili 500 chrześcijan żywcem w miejscowości Dogo Nahawa tylko za to że byli chrześcijanami. Nienawidzę też słuchać informacji o tym że mała dziewczynka została skazana na karę śmierć w kraju arabskim dlatego że została zgwałcona. O tym że Chrześcijanie są najbardziej prześladowaną religią na świecie, a ofiar tego prześladowania jest około 200 milionów. Nie lubię też słuchać o chęci wprowadzania faszystowskiego prawa w kraju który jest tolerancyjny dla wszystkich i w którym istnieje równouprawnienie. Prawa tak prymitywnego że według niego kobieta ma mniejsze prawa niż mężczyzna, albo wręcz niema… Czytaj więcej »
bk
Gość
bk

Miś, dużą wódkę albo kawę ode mnie za to masz.
A tak na margiensie Twoich rozważań:
– przerazająca jest zajadłość z jaką odmieńce różnej maści nas przemocą nawracają na swoją „wiarę”,
– ciekawe zjawisko: zajadłość np. lgbt jest równa islamskiejwink (no, prawie – hiehie),
– niektózy z lgbt chyba lubią być brani przemocą stąd ich proislamskie nastawienie. Cóż, chcącemu nie dzieje się krzywda, tylko czemu nam też chcą załatwić to samo? Co z demokracją, wolnością, prawami człowieka, antydyskryminacją i całą resztą frazesów, których mają pełne gęby?
Wybacz offtop. Twój tekst mógłby wisieć gdzieś w jakichś zakładkach jako dekalracja ideowa zwolennika NDIEsmile.

strzelec
Gość
strzelec

Lewactwo realizuje plan wyniszczenia cywilizacji europejsciej. Zastraszeni ludzie, bez celu w zyciu, bez przyszlosci, przymuleni grillowym dymem i medialna papka, zaszczuci przez poprawnosc polityczna, skazeni przez pedalskie ideologie, pozbawieni wiary, honoru i tradycji, sa latwi do sterowania. A bogate arabusy sowicie lewakow wynagradzaja.
A ten caly zbok Jas Kapela to zwykla kupa gowna na uslugach lewactwa

Karol
Gość
Karol

Czytając artykuły na tej stronie nie stwierdziłem że jest w ich nienawiść rasowa lub religijna. Ot, zwykłe tłumaczenia news-ów z zagranicznych portali na polski, tak jak książek. Co innego niektóre komentarze. Ale w tym przypadku radziłbym zrobić regulamin udzielania się w komentarzach, taki na odwal się, gdzie będzie zapis w stylu „administracja strony nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych na stronie”.

wpDiscuz