Do jednej z ciężarówek firmy „Mariusz Pudzianowski Transport” włamali się imigranci, którzy rozkradli i zniszczyli towar na około 30 tys. euro. Kierowca został zatrzymany przez policję..

Konflikt Pudzianowskiego z imigrantami z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu narasta. Były strongman poinformował wczoraj w nocy o włamaniu imigrantów do jednej z jego ciężarówek.

– Koszt zniszczonego i rozkradzionego towaru to około 30 000 euro. Kierowca zatrzymany przez policje na 48h i kaucja 5000 euro i sprawa w sądzie. Blokada auta do wyjaśnienia! Pięknie „HEJTstop” Gdzie jesteś!? – napisał na Facebooku strongman Mariusz Pudzianowski. Kierowca został zatrzymany przez policję za „przewożenie imigrantów”.

– Polski kierowca potrzebuję pomocy ma rodzinę dzieci. Skąd kierowca ma mieć pieniądze na kaucję? Ja na pewno nie zostawię swojego pracownika bez pomocy – wyjaśnia.

Minister spraw wewnętrznych Bernard Cazeneuve ogłosił „zakaz protestów, które stanowią zagrożenie dla porządku publicznego”. Podczas gdy francuskie władze nie radzą sobie z przemocą imigrantów, ogłasza się zakaz publicznego wystąpienia Francuzów przeciwko zaistniałej sytuacji.

Pudzian obrońca granic!Pudzian obrońca granic!

Posted by Mariusz Pudzianowski on 5 luty 2016

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
slawek
Gość
slawek
8 miesięcy 15 dni temu

Panie Mariuszu niech Pan wytoczy sprawę Rządowi Francji, za dopuszczenie do zniszczenia Pana mienia!!!!

Lilith
Użytkownik
Nowicjusz
8 miesięcy 15 dni temu
Chyba przestaję ogarniać ten francuski burdel. Firmy są narażane na ogromne straty finansowe, kierowcy zaczynają narażać własne życie aby przeprawić się z Calais do UK (kierowca ciężarówki we Francji stanie się zawodem podwyższonego ryzyka). Nielegalni imigranci niszczą towary, kradną, próbują nielegalnie dostać się do UK a po dupie obrywają firmy i kierowcy. Gdzie tu logika? Francuzom już zupełnie odbiło. Może chcą wierzyć, że kierowca pozwolił rozkraść towar a potem w pustych pudłach planował przemycić kilku imigrantów. Pudzianowski powinien znaleźć dobrego prawnika i zaskarżyć Francję, bo jak widać władze nie radzą sobie z problemem, więc niech wypłacają odszkodowania. Zresztą dziwi mnie… Czytaj więcej »
Mr. ??
Gość
Mr. ??
8 miesięcy 15 dni temu

Francuzi pod rządami lewaków pozwolili ze swojego kraju zrobić syf policja to banda mięczaków w mundurach.
Zakaz protestów bo boją się że będzie gorąco jak w Grecji.
Hejtstop powinno zostać skasowane ale PiS jest na to za cienkie.

XaX
Gość
XaX
8 miesięcy 15 dni temu

Ten Hejt Stop, walczy tylko z mówieniem prawdy o PO i lewich a każdego kto ich nie popiera ma za trolla opłaconego przez PiS -.-. Żałośni hipokryci.

JM
Gość
JM
8 miesięcy 15 dni temu

Nie rozumie czemu nie puści ciężarówek przez Dunkierke?

trackback

[…] ndie.pl/DK […]

lolo
Gość
lolo
8 miesięcy 15 dni temu
Imigrantów czy jak ich tam zwał, rozumiem. Nie popieram, nie akceptuję ale rozumiem ich logikę postępowania i w tym sensie się nie dziwię. Ale to całe HejtStop… Jedyne słowo na myśl, które mi przychodzi to zdrajcy, ale to nawet nie jest odpowiednie bo musieliby być z nami od początku. A oni zawsze przeciwko. Swoją drogą jak p. Pudzianowski będzie musiał zamknąć interes przez takie cóś jak HejtStop to przecież to jest absurd świadczący o poziomie myślenia tych niedorobionych „geniuszy”. Oni myślą, że całe życie będą na utrzymaniu Sorosa, zwłaszcza wtedy gdy państwo się zawali bo nie będzie kto miał płacić… Czytaj więcej »
trackback

[…] ndie.pl/DK […]

Znafca
Gość
Znafca
8 miesięcy 15 dni temu

Może by tak robić deratyzację przed wjazdem na granicę.Butla z chlorem wystarczy.Pewnie od razu by wyskoczyli z pudeł.

lolo
Gość
lolo
8 miesięcy 15 dni temu

No to jest rzeczywiście pomysł. Ale poważnie mówiąc nie wiem czy chlor dobry ze względu na możliwe uszkodzenie ciała – chodzi mi o to by w tej politpoprawnej Europie kierowca nie miał kłopotów – lecz coś gryzącego a nieszkodliwego. Zamontować coś takiego w niewidocznym punkcie, mały monitoring na podczerwień, wszystko na fale radiowe. Można jeszcze puścić jakieś infradźwięki powodujący u klienta dyskomfort psychiczny czy fizyczny. A poza tym co kto tam sobie wymyśli tylko by nie było podstawy do oskarżenia o zamiar ewentualny. Dobrze by było to rozpropagować.

Gaz
Gość
Gaz
8 miesięcy 14 dni temu

Nawet głupi oprysk na gaz pieprzowy odpalany zdalnie. Wystarczy na większość.

Gaz
Gość
Gaz
8 miesięcy 14 dni temu

Ja bym bronił mojego biznesu rękami, nogami, pałami i ołowiem. Jak by było trzeba to nie legalnie i po Cichu,

Grzegorz
Gość
8 miesięcy 14 dni temu

Najlepszy jest amoniak w małej butli wkładasz rurkę na pake i otwieraż zaworek w butli sami powskoczą

Ndiefan
Gość
Ndiefan
8 miesięcy 14 dni temu

Pracuje w firmie transportowej. Problemy z muslimami są od ponad 2 lat, a zostały naglasniane dopiero w ostatnich miesiącach. Wiele razy ładunek przewozony przez moją firmę został uszkodzony przez tych ”biednych opalonych ludzi”. Francuzi od dłuższego czasu nie robia nic z ta sprawą, a opóźnienia i rozboje to chleb powszedni transportu na północy Francji. Pudzian trzymaj się, trzeba bronić swojego zwłaszcza,że zabojady i Niemcy Tak bardzo nie lubią polskich przewoźników i tak często rzucają nam młody pod nogi!

wpDiscuz