Do jednej z ciężarówek firmy „Mariusz Pudzianowski Transport” włamali się imigranci, którzy rozkradli i zniszczyli towar na około 30 tys. euro. Kierowca został zatrzymany przez policję..

Konflikt Pudzianowskiego z imigrantami z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu narasta. Były strongman poinformował wczoraj w nocy o włamaniu imigrantów do jednej z jego ciężarówek.

– Koszt zniszczonego i rozkradzionego towaru to około 30 000 euro. Kierowca zatrzymany przez policje na 48h i kaucja 5000 euro i sprawa w sądzie. Blokada auta do wyjaśnienia! Pięknie „HEJTstop” Gdzie jesteś!? – napisał na Facebooku strongman Mariusz Pudzianowski. Kierowca został zatrzymany przez policję za „przewożenie imigrantów”.

– Polski kierowca potrzebuję pomocy ma rodzinę dzieci. Skąd kierowca ma mieć pieniądze na kaucję? Ja na pewno nie zostawię swojego pracownika bez pomocy – wyjaśnia.

Minister spraw wewnętrznych Bernard Cazeneuve ogłosił „zakaz protestów, które stanowią zagrożenie dla porządku publicznego”. Podczas gdy francuskie władze nie radzą sobie z przemocą imigrantów, ogłasza się zakaz publicznego wystąpienia Francuzów przeciwko zaistniałej sytuacji.

Pudzian obrońca granic!Pudzian obrońca granic!

Posted by Mariusz Pudzianowski on 5 luty 2016

Dodaj komentarz

12 komentarzy do "Pudzianowski i imigranci w Calais. 30 tys. euro strat"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mr. ??
Gość
Mr. ??

Francuzi pod rządami lewaków pozwolili ze swojego kraju zrobić syf policja to banda mięczaków w mundurach.
Zakaz protestów bo boją się że będzie gorąco jak w Grecji.
Hejtstop powinno zostać skasowane ale PiS jest na to za cienkie.

XaX
Gość
XaX

Ten Hejt Stop, walczy tylko z mówieniem prawdy o PO i lewich a każdego kto ich nie popiera ma za trolla opłaconego przez PiS -.-. Żałośni hipokryci.

Znafca
Gość
Znafca

Może by tak robić deratyzację przed wjazdem na granicę.Butla z chlorem wystarczy.Pewnie od razu by wyskoczyli z pudeł.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

No to jest rzeczywiście pomysł. Ale poważnie mówiąc nie wiem czy chlor dobry ze względu na możliwe uszkodzenie ciała – chodzi mi o to by w tej politpoprawnej Europie kierowca nie miał kłopotów – lecz coś gryzącego a nieszkodliwego. Zamontować coś takiego w niewidocznym punkcie, mały monitoring na podczerwień, wszystko na fale radiowe. Można jeszcze puścić jakieś infradźwięki powodujący u klienta dyskomfort psychiczny czy fizyczny. A poza tym co kto tam sobie wymyśli tylko by nie było podstawy do oskarżenia o zamiar ewentualny. Dobrze by było to rozpropagować.

Gaz
Gość
Gaz

Nawet głupi oprysk na gaz pieprzowy odpalany zdalnie. Wystarczy na większość.

slawek
Gość
slawek

Panie Mariuszu niech Pan wytoczy sprawę Rządowi Francji, za dopuszczenie do zniszczenia Pana mienia!!!!

Lilith
Użytkownik
Nowicjusz
Chyba przestaję ogarniać ten francuski burdel. Firmy są narażane na ogromne straty finansowe, kierowcy zaczynają narażać własne życie aby przeprawić się z Calais do UK (kierowca ciężarówki we Francji stanie się zawodem podwyższonego ryzyka). Nielegalni imigranci niszczą towary, kradną, próbują nielegalnie dostać się do UK a po dupie obrywają firmy i kierowcy. Gdzie tu logika? Francuzom już zupełnie odbiło. Może chcą wierzyć, że kierowca pozwolił rozkraść towar a potem w pustych pudłach planował przemycić kilku imigrantów. Pudzianowski powinien znaleźć dobrego prawnika i zaskarżyć Francję, bo jak widać władze nie radzą sobie z problemem, więc niech wypłacają odszkodowania. Zresztą dziwi mnie… Czytaj więcej »
JM
Gość
JM

Nie rozumie czemu nie puści ciężarówek przez Dunkierke?

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
Imigrantów czy jak ich tam zwał, rozumiem. Nie popieram, nie akceptuję ale rozumiem ich logikę postępowania i w tym sensie się nie dziwię. Ale to całe HejtStop… Jedyne słowo na myśl, które mi przychodzi to zdrajcy, ale to nawet nie jest odpowiednie bo musieliby być z nami od początku. A oni zawsze przeciwko. Swoją drogą jak p. Pudzianowski będzie musiał zamknąć interes przez takie cóś jak HejtStop to przecież to jest absurd świadczący o poziomie myślenia tych niedorobionych „geniuszy”. Oni myślą, że całe życie będą na utrzymaniu Sorosa, zwłaszcza wtedy gdy państwo się zawali bo nie będzie kto miał płacić… Czytaj więcej »
Gaz
Gość
Gaz

Ja bym bronił mojego biznesu rękami, nogami, pałami i ołowiem. Jak by było trzeba to nie legalnie i po Cichu,

Grzegorz
Gość

Najlepszy jest amoniak w małej butli wkładasz rurkę na pake i otwieraż zaworek w butli sami powskoczą

Ndiefan
Gość
Ndiefan

Pracuje w firmie transportowej. Problemy z muslimami są od ponad 2 lat, a zostały naglasniane dopiero w ostatnich miesiącach. Wiele razy ładunek przewozony przez moją firmę został uszkodzony przez tych ”biednych opalonych ludzi”. Francuzi od dłuższego czasu nie robia nic z ta sprawą, a opóźnienia i rozboje to chleb powszedni transportu na północy Francji. Pudzian trzymaj się, trzeba bronić swojego zwłaszcza,że zabojady i Niemcy Tak bardzo nie lubią polskich przewoźników i tak często rzucają nam młody pod nogi!

wpDiscuz