Jeden z raportów ONZ pokazuje, że Szwecja będzie krajem trzeciego świata za około 15 lat. Z czego to wynika? Szwecja idzie na dno, ponieważ politycy chcą stworzyć idealne społeczeństwo jak kiedyś ZSRR, czy dziś Korea Północna, oliwy do ognia dodają imigranci spoza Europy.

W CBN News kraj został porównany do dwóch państw, ZSRR i Korei Północnej, które również starały się zbudować idealne społeczeństwo, gdzie każdy jest równy.

Untitled 1
W Szwecji, jeśli ci się nie podoba budowa utopijnej równości, nie zostaniesz rozstrzelany jak w Korei Północnej, ale twoje życie może stać się nieprzyjemne, można stracić pracę, zostać okrzykniętym rasistą przez lewicowych aktywistów i media.

CBN News podaje dwa przykłady, profesora, któremu lewicowi hakerzy uprzykrzyli życie, gdyż krytycznie wypowiadał się na temat imigracji w Szwecji. Inny mężczyzna został zwolniony z pracy z tego powodu.

Lewicowy media Szwecji uwierzyły w idee doskonałego społeczeństwa opartego na wielokulturowości,imigracji na dużą skalę z najbiedniejszych, najbardziej zacofanych krajów na ziemi. Szwedzi, którzy nie zgadzają się z tym, są określani jako rasiści , faszyści, nawet naziści.

Amon Abdullah, dziennikarz szwedzkiego radia opuścił kraj w zeszłym roku i powrócił do rodzinnej Somalii – powiedział szwedzkiej telewizji, że jego rodzinne rejony są bardziej bezpieczne niż multikulturowy Sztokholm.

W Szwecji należy także zapomnieć o amerykańskim stylu „Tygiel narodów” w którym imigranci będą się uczyć szwedzkiego. W Szwecji jest to uznawane za rasistowskie.

„Asymilacja jest całkowicie wykluczona,” stwierdza dziennikarz Jalving dla CBN News.

CBN Wiadomości rozmawiał z kilkoma dziennikarzami, którzy opisywali atmosferę w stylu stalinowskim, w którym obywatele Szwecji boją się powiedzieć cokolwiek, co mogłoby oznaczać w mediach jako „rasistowskie”.

„Jeśli powiedzą, że jesteś rasistą, to nie będziesz miał pracy, nie licz na karierę, możesz stracić nawet swoją rodzinę. Nie będziesz miał świetlanej przyszłości” – Mówi nam szwedzki dziennikarz Ingrid Carlqvist.

Carlqvist i duński dziennikarz Lars Hedegaard uruchomili swoją gazetę online „Dispatch international” , która opisuje problemy imigracji, które media głównego nurtu w Szwecji ignorują.

Gazeta jest dostępna online, gdyż Szwedzi boją się kupować takie gazety, „Co by było gdyby listonosz, lub sąsiad zobaczył ją?” – pyta dziennikarz. „Wtedy mogli by Cię nazwać islamofobem, rasistą” – dodaje. Strona internetowa była narażona na ataki hakerów, teraz utrzymują się głównie z darowizn swoich czytelników. Szwecja stała się państwem, w którym niektóre punkty widzenia są po prostu zbyt ryzykowne nawet aby je czytać.

Hedegaard, Duńczyk, został pobity w zeszłym roku w Kopenhadze przez imigrantów, którzy przyszli do jego domu, cudem uniknął śmierci.

Carlqvist, Szwedka, postanowiła opuścić Szwecję ze względu na prześladowania, odbiegała od normy… Dziennikarze potwierdzają, Szwecja kiedyś piękna i bogata, teraz będzie krajem trzeciego świata.

CBN NEWS / Materiał telewizyjny / Raport

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
kefirek6am
Gość
kefirek6am
2 lat 6 miesięcy temu

Popaprany narod, porzucili wszystkie tradycje i wartosci swojej cywilizacji i dostaja to co zasluguja. Zyja jak prymitywne zwierzeta, nie jak ludzie. Juz ciapaci na nich noze ostrza…..

el
Gość
el
2 lat 6 miesięcy temu

To jeszcze nie jest tak jak opisane, że ludzie się boją głosić hasła ,,anty,, oni nie chcą stosując tą samą zasadę co Polsce puki mi dobrze się żyje to mi wszystko jedno niech ktoś inny zrobić. My się tu oburzamy islamem jak źle w europie, a w kraju pracy niema i ponad połowa osób na wybory nie chodzi.

Mieczko
Gość
Mieczko
2 lat 6 miesięcy temu
I co my możemy zrobić aby nie skończyć jak oni? Głosować na prawicę. wypierdolić lewactwo z rządu, tuska oczywiście i resztę. dajmy szansę samym sobie w końcu i zamiast wybierać mniejsze zło, wybierzmy co dla nas najlepsze. ja głosuję na Korwina, bo on wie jak rozwiązać ten burdel. powiem więcej, uważam, że każdy z nas tutaj wiernych czytelników winien poczuwać się do odpowiedzialności zagłosowania na jakąkolwiek prawicową partię. proponuję posłuchać wypowiedzi prezesa Kongresu Nowej Prawicy. Korwin to jedyny gość, który nigdy nie zmieniał swoich poglądów politycznych pod wyborców. teraz przyszła kolej na niego. sytuacja w kraju i europie jest tak… Czytaj więcej »
komuPOcomojeimie
Gość
2 lat 6 miesięcy temu

wiek innowiercofobii
czyli świat muzułpatorski + średniowiecze albo prawica.

Glosuj na prawice
(łopatologicznie prawość jest dobra
lewica to lewe i fałszywe poglądy)

Wywalić lewaków z rządu to tu nie przyjdą muzułpatorzy.

Wrogiem narodu PL jest ten kto nie broni państwa PL oraz jego kultury, choćby nie był rodowitym PL ale jeśli jest patriotą nie jest idiotą.

do roboty nie ma co ględzić usuwają i blokują profile w FB, prawym ludziom. Dlaczego tu niema forum, społeczeństwa?

trackback

[…] Na szczęście Internet nie zapomina. […]

wpDiscuz