Szwedzka policja określiła 55 stref, w których rządzą islamskie gangi. Nie wjeżdżają do nich karetki ani wozy strażackie. Terenów tych nie patroluje też policja.

Krajowy Zarząd Szwedzkiej Policji opublikował pod koniec października raport, w którym oficjalnie określono 55 stref znajdujących się poza kontrolą władz. W większości to tereny podmiejskie dużych miast. Należy do nich np. Södertälje na przedmieściach Sztokholmu, czy północno-wschodni Göteborg.

Do stref tych nie wjeżdżają wozy strażackie, karetki pogotowia, a ostatnio także samochody policyjne. Rządzą w nich muzułmańskie gangi, które zastraszają miejscową ludność, policjantów i ich rodziny. Muzułmanie, będący świadkami przestępczych procederów, odmawiają współpracy z wymiarem sprawiedliwości.

W strefach „no-go zone” strzelaniny, handel narkotykami i wymuszenia, a także porachunki konkurencyjnych gangów są na porządku dziennym. W większości mieszkańcami tych terenów są bezrobotni islamscy imigranci pozbawieni kwalifikacji zawodowych.

Co roku do Szwecji przybywa około 100 000 imigrantów i uchodźców. Osiedlają się zazwyczaj na terenach zdominowanych już przez imigrantów.

pch24.pl

Dodaj komentarz

23 komentarzy do "Szwedistan: Muzułmanie kontrolują 55 stref"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
piotr.k444
Użytkownik
Nowicjusz
Fajno!!!Jest 55 stref i wie o nich policja,straż,pogotowie ratunkowe!!!Kurczę,wiedzą o nich wszyscy tamtejsi mieszkańcy!!!Ale niestety”nie wiedzą” o nich lewaccy politycy wpuszczający rok w rok 100 tysięcy emigrantów do Szwecji,”nie wiedzą” też o nich prawomyślni dziennikarze krzyczący o”prawach człowieka i tolerancji”!!!Przerażają mnie zamiary prezydenta Bronisława K.,wpuszczania co roku do Polski 140… Czytaj więcej »
MarL
Gość
MarL

nie wjeżdza tam policja? -czyżby ne miała spychaczy na wyposażeniu ?
Ja bym wjechał, nawet nieopancerzonym spychaczem, ale za to rozpędzonym, w ostateczności moze być czołg na chodzie.
W końcu wykonywał bym suwerenność Państwa na jego terenie.
Szwedów chyba ci muzułmanie wpierw po cichu wykastrowali albo jakoś tak.

Harry
Gość
Harry

Niech tych 55 stref otoczą betonowym murem (głębokim na jakieś 5 metrów żeby odechciało się podkop robić), zasiekami, pod prądem i poczekać kilka miesięcy. Problem rozwiąże się w sposób naturalny.

wpDiscuz