Szwedzka policja określiła 55 stref, w których rządzą islamskie gangi. Nie wjeżdżają do nich karetki ani wozy strażackie. Terenów tych nie patroluje też policja.

Krajowy Zarząd Szwedzkiej Policji opublikował pod koniec października raport, w którym oficjalnie określono 55 stref znajdujących się poza kontrolą władz. W większości to tereny podmiejskie dużych miast. Należy do nich np. Södertälje na przedmieściach Sztokholmu, czy północno-wschodni Göteborg.

Do stref tych nie wjeżdżają wozy strażackie, karetki pogotowia, a ostatnio także samochody policyjne. Rządzą w nich muzułmańskie gangi, które zastraszają miejscową ludność, policjantów i ich rodziny. Muzułmanie, będący świadkami przestępczych procederów, odmawiają współpracy z wymiarem sprawiedliwości.

W strefach „no-go zone” strzelaniny, handel narkotykami i wymuszenia, a także porachunki konkurencyjnych gangów są na porządku dziennym. W większości mieszkańcami tych terenów są bezrobotni islamscy imigranci pozbawieni kwalifikacji zawodowych.

Co roku do Szwecji przybywa około 100 000 imigrantów i uchodźców. Osiedlają się zazwyczaj na terenach zdominowanych już przez imigrantów.

pch24.pl

Dodaj komentarz

24 komentarzy do "Szwedistan: Muzułmanie kontrolują 55 stref"

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bk
Gość
bk

W ramach multi-kulti, integracji oraz innych wartości niby to europejskich, należy w tych strefah osiedlać zwolenników integracji i multi-kulti.
A na serio, to ciarki przechodzą.

Syru
Gość
Syru

dokładnie,a teraz spakujmy wsztykich entuzjastów multikulti,i anty-islamistów i zasponorujmy im wycieczke do tych malowniczych dzielnic na jakiś tydzień.Chciałbym, usłyszeć co po tym mają do powiedzenia.Mam tylko nadzieje że NIGDY nie doczekam podobnej sytuacjii w Polsce.Z resztą podejrzewam że nigdy byśmy sobie na to jako naród nie pozwolili

Beata
Gość
Beata

Pozwolimy, pozwolimy. Beldzy wyszli na ulice jak tylko usłyszeli o podniesieniu wieku emerytalnego z 65-67 a my???

Max
Gość
Max

No nie byl bym taki pewny pozyjemy zobaczymy

Pablo
Gość
Pablo

Jako narod mamy gowno do gadania… sprowadza ich tu i bedziemy wpierdalac kebaba… juz wpierdalamy…

Max
Gość
Max
Mentalność niewolnicza – „nic nie mogę” ” nic nie możemy”. Mów za siebie, ewentualnie swoje małe, oportunistyczne środowisko. W Polsce do takich rzeczy nie dojdzie – historia nauczyła Nas ( a jeśli ciebie nie – to ucz się arabskiego) cenić wolność – a kwestia „kebabów” tylko mnie rozśmieszyła – co… Czytaj więcej »
MarL
Gość
MarL

no więc ja przestałem, bez zwzględu na to, kto i jak go robi.
Da się, nic nie muszę,
szczególnie wrogowi z ręki jeść -kumasz ?

esel
Gość
esel

no z tym że u nas te multi kulti jeszcze jakoś pracują w kebabach itp bo na socialu by wszyscy długo nie pociągneli:)
póki social leży u nas nic nam nie grozi!!

AliBaba Hunter
Gość
AliBaba Hunter

Dla ciapatych się socjal znajdzie. Na to unia wysupła kasę z kieszeni. Tylko czekać aż u nas zrobi się kolorowo, multikulturowo

iro
Gość
iro

Niech sprobuja przyjechac do polski

AliBaba Hunter
Gość
AliBaba Hunter

No i co im zrobimy? POlicja będzie ich skutecznie ochraniać, lewacy i pedały bedą na nas skutecznie donosić, a lewackie prawo skutecznie zwiąże nam ręce

bk
Gość
bk

Dojrzewa we mnie pomysł ratowania się. Ale jest na tyle niekonwencjonalny, że nie wiem jak się uda.

to ja
Gość

w Polsce juz mamy jeden problem z cyganami

piesnalewakow
Gość
piesnalewakow

Cyganie to pikus w porownaniu z muslimami

Request
Gość
Request
Szwecja srecja, w Polsce to jest niemożliwe, dostęp do broni jest ograniczony w naszym kraju, broń nie jest tania jeśli już taki dostęp goły ciapaty po przyjeździe uzyska. Nie utworzą u nas żadnego getta, nigdy nie zdominują czarnego rynku, niezależnie czy to dragi, panienki czy cokolwiek. Nawet jak uda im… Czytaj więcej »
Bron
Gość
Bron

Poczekaj jeszcze tak ze 30 lat prania mózgów w tvn i bedziemy mieli syf jak na zachodzie. Wyhodują nowe pokolenie pedałów w rurkach a potem sprowadzą imigrantów.

Paluch
Gość
Paluch

Mistrz !!! Zgadzam sie w 100%

iro
Gość
iro

racja

adam
Gość
adam
Murzynek Ahmed w Londynie mieszka Głowę ci uciąć chcę ten koleżka Ostrzy maczetę przez całe ranki Czyta z Koranu co lepsze wzmianki O tym, co zrobić ma z niewiernymi Gdy na ulicy spotka jakąś blond w mini Dobrze, że Ahmed z islamistami Nie chodzi tutaj do szkoły z nami A… Czytaj więcej »
stefan
Gość
stefan

wpuścić tam neonazistów albo dresów to inaczej by z nimi rozmawiali….