Szwedzka policja określiła 55 stref, w których rządzą islamskie gangi. Nie wjeżdżają do nich karetki ani wozy strażackie. Terenów tych nie patroluje też policja.

Krajowy Zarząd Szwedzkiej Policji opublikował pod koniec października raport, w którym oficjalnie określono 55 stref znajdujących się poza kontrolą władz. W większości to tereny podmiejskie dużych miast. Należy do nich np. Södertälje na przedmieściach Sztokholmu, czy północno-wschodni Göteborg.

Do stref tych nie wjeżdżają wozy strażackie, karetki pogotowia, a ostatnio także samochody policyjne. Rządzą w nich muzułmańskie gangi, które zastraszają miejscową ludność, policjantów i ich rodziny. Muzułmanie, będący świadkami przestępczych procederów, odmawiają współpracy z wymiarem sprawiedliwości.

W strefach „no-go zone” strzelaniny, handel narkotykami i wymuszenia, a także porachunki konkurencyjnych gangów są na porządku dziennym. W większości mieszkańcami tych terenów są bezrobotni islamscy imigranci pozbawieni kwalifikacji zawodowych.

Co roku do Szwecji przybywa około 100 000 imigrantów i uchodźców. Osiedlają się zazwyczaj na terenach zdominowanych już przez imigrantów.

pch24.pl

Dodaj komentarz

23 komentarzy do "Szwedistan: Muzułmanie kontrolują 55 stref"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
bk
Gość
bk

W ramach multi-kulti, integracji oraz innych wartości niby to europejskich, należy w tych strefah osiedlać zwolenników integracji i multi-kulti.
A na serio, to ciarki przechodzą.

Syru
Gość
Syru

dokładnie,a teraz spakujmy wsztykich entuzjastów multikulti,i anty-islamistów i zasponorujmy im wycieczke do tych malowniczych dzielnic na jakiś tydzień.Chciałbym, usłyszeć co po tym mają do powiedzenia.Mam tylko nadzieje że NIGDY nie doczekam podobnej sytuacjii w Polsce.Z resztą podejrzewam że nigdy byśmy sobie na to jako naród nie pozwolili

Max
Gość
Max

No nie byl bym taki pewny pozyjemy zobaczymy

Beata
Gość
Beata

Pozwolimy, pozwolimy. Beldzy wyszli na ulice jak tylko usłyszeli o podniesieniu wieku emerytalnego z 65-67 a my???

Pablo
Gość
Pablo

Jako narod mamy gowno do gadania… sprowadza ich tu i bedziemy wpierdalac kebaba… juz wpierdalamy…

MarL
Gość
MarL

no więc ja przestałem, bez zwzględu na to, kto i jak go robi.
Da się, nic nie muszę,
szczególnie wrogowi z ręki jeść -kumasz ?

Max
Gość
Max

Mentalność niewolnicza – „nic nie mogę” ” nic nie możemy”. Mów za siebie, ewentualnie swoje małe, oportunistyczne środowisko. W Polsce do takich rzeczy nie dojdzie – historia nauczyła Nas ( a jeśli ciebie nie – to ucz się arabskiego) cenić wolność – a kwestia „kebabów” tylko mnie rozśmieszyła – co ma piernik do wiatraka?

esel
Gość
esel

no z tym że u nas te multi kulti jeszcze jakoś pracują w kebabach itp bo na socialu by wszyscy długo nie pociągnelismile
póki social leży u nas nic nam nie grozi!!

AliBaba Hunter
Gość
AliBaba Hunter

Dla ciapatych się socjal znajdzie. Na to unia wysupła kasę z kieszeni. Tylko czekać aż u nas zrobi się kolorowo, multikulturowo

iro
Gość
iro

Niech sprobuja przyjechac do polski

AliBaba Hunter
Gość
AliBaba Hunter

No i co im zrobimy? POlicja będzie ich skutecznie ochraniać, lewacy i pedały bedą na nas skutecznie donosić, a lewackie prawo skutecznie zwiąże nam ręce

bk
Gość
bk

Dojrzewa we mnie pomysł ratowania się. Ale jest na tyle niekonwencjonalny, że nie wiem jak się uda.

to ja
Gość

w Polsce juz mamy jeden problem z cyganami

piesnalewakow
Gość
piesnalewakow

Cyganie to pikus w porownaniu z muslimami

Request
Gość
Request
Szwecja srecja, w Polsce to jest niemożliwe, dostęp do broni jest ograniczony w naszym kraju, broń nie jest tania jeśli już taki dostęp goły ciapaty po przyjeździe uzyska. Nie utworzą u nas żadnego getta, nigdy nie zdominują czarnego rynku, niezależnie czy to dragi, panienki czy cokolwiek. Nawet jak uda im się zebrać w grupie, zawsze znajdzie się dużo liczniejsza i lepiej przygotowana do walki grupa, nieważne czy to pseudokibice, zorganizowana grupa przestępcza czy narodowcy lub naziole. W Polsce to ewidentnie nie ma racji bytu, nie ma u nas socjalu i ludzie którzy żyją z przestępczości nie pozwolą sobie żeby kozojebcy… Czytaj więcej »
Paluch
Gość
Paluch

Mistrz !!! Zgadzam sie w 100%

Bron
Gość
Bron

Poczekaj jeszcze tak ze 30 lat prania mózgów w tvn i bedziemy mieli syf jak na zachodzie. Wyhodują nowe pokolenie pedałów w rurkach a potem sprowadzą imigrantów.

iro
Gość
iro

racja

adam
Gość
adam

Murzynek Ahmed w Londynie mieszka
Głowę ci uciąć chcę ten koleżka
Ostrzy maczetę przez całe ranki
Czyta z Koranu co lepsze wzmianki
O tym, co zrobić ma z niewiernymi
Gdy na ulicy spotka jakąś blond w mini
Dobrze, że Ahmed z islamistami
Nie chodzi tutaj do szkoły z nami
A gdy ze szkoły do domu wraca
bomby buduje, to jego praca
Aż mama krzyczy „AHMED ŁOBUZIE”
Kiedy dynamit chowa w swej bluzie
Mama powiada „poszukaj żony”
Ale on w kozy wciąż zapatrzony
Lecz mamy miłość ciągle czysta
bo dobry z niego jest terrorysta

stefan
Gość
stefan

wpuścić tam neonazistów albo dresów to inaczej by z nimi rozmawiali….

piotr.k444
Użytkownik
Nowicjusz

Fajno!!!Jest 55 stref i wie o nich policja,straż,pogotowie ratunkowe!!!Kurczę,wiedzą o nich wszyscy tamtejsi mieszkańcy!!!Ale niestety”nie wiedzą” o nich lewaccy politycy wpuszczający rok w rok 100 tysięcy emigrantów do Szwecji,”nie wiedzą” też o nich prawomyślni dziennikarze krzyczący o”prawach człowieka i tolerancji”!!!Przerażają mnie zamiary prezydenta Bronisława K.,wpuszczania co roku do Polski 140 tysięcy emigrantów!!!Jego rodzina będzie ochraniana,będą sobie extra żyli,a my będziemy się musieli mordować z tymi przybłędami!!!

MarL
Gość
MarL

nie wjeżdza tam policja? -czyżby ne miała spychaczy na wyposażeniu ?
Ja bym wjechał, nawet nieopancerzonym spychaczem, ale za to rozpędzonym, w ostateczności moze być czołg na chodzie.
W końcu wykonywał bym suwerenność Państwa na jego terenie.
Szwedów chyba ci muzułmanie wpierw po cichu wykastrowali albo jakoś tak.

Harry
Gość
Harry

Niech tych 55 stref otoczą betonowym murem (głębokim na jakieś 5 metrów żeby odechciało się podkop robić), zasiekami, pod prądem i poczekać kilka miesięcy. Problem rozwiąże się w sposób naturalny.

wpDiscuz