We Wrocławiu można zostać parobkiem uchodźcy. Fundacje propagujące multikulturalizm we współpracy z samorządem i Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym ogłaszają nabór na intensywny kurs szkoleniowy przygotowujący do nowego zawodu: „asystenta uchodźcy, imigranta, cudzoziemca”

Kalejdoskop kultur zainicjował projekt w zakresie wsparcia dla imigrantów i uchodźców pt. „Wrocław Wita Uchodźców – budowa oddolnej koalicji na Dolnym Śląsku”.

W związku z tym, że do Polski również będą przyjmowani tzw. uchodźcy we Wrocławiu zapotrzebowanie jest na stanowisko: „asystenta uchodźcy, imigranta, cudzoziemca”. Ze względu na specyfikę przyszłej pracy osoby władające językiem farsi i arabskim, będą przyjmowane w pierwszej kolejności. Szkolenie potrwa 64 godz. Dodatkowo asystenci wyjadą do Drezna na trzy dniowe spotkania z grupami tworzącymi Koalicję Dresden fur Alle – informują organizatorzy.

Projekt realizowany jest w partnerstwie z Stowarzyszeniem Edukacji Krytycznej, Fundacją na Rzecz Studiów Europejskich i Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym i wsparty przez Fundację im. S. Batorego w ramach Programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Link zgłoszenia TUTAJ

Dodaj komentarz

92 komentarzy do "We Wrocławiu szukają „asystentów uchodźców”"

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sasa
Gość
sasa

Gdyby to mieli być chrześcijanie i prawdziwi uchodźcy to te żydowskie organizacje by w tym nie uczestniczyły. Rząd zdradził swoich wyborców

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec
Kogo rząd zdradził to zdradził. Ale niestety w naszej sytuacji tylko PiS był gwarantem wywalenia PO. I tak nie do końca, bo w okręgu Lubuskim to Niesiołowski dostał najwięcej głosów. Najwięcej głosów… Problemem nie tyle jest – jak myślę – PiS czy PO ale wyborcy. Czy PiS dotrzyma słowa? Tego… Czytaj więcej »
ja
Gość
ja

wreszcie jakis logiczny komentarz

violetkitten
Gość
violetkitten

dokładnie

sasa
Gość
sasa

Mam nadzieje ze cie wyrucha stado mudzynów w dupala, jezeli masz jeszcze matke i siostre to im tez tego życzę

violetkitten
Gość
violetkitten

???????????????? LMAO grin

sasa
Gość
sasa

Nie do Ciebie pisałem tylko do lolo, chociaż i tobie tego życzę – żeby Ci tak jakiś szmatogłowy zamieszał czarnym spoconym bolcem w odbycie

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec
@sasa „Nie ważne, jak mówią, ważne by mówili”. Cieszę się, że dołączyłeś do grona moich niekłamanych wielbicieli. A swoją drogą drogi korwinisto zasób Twoich argumentów wskazuje, że z rozumnością niewiele masz wspólnego. A podobno Korwin i jego entuzjaści to sama „sól ziemi czarnej”… zatem Twoja retoryka bardziej wskazywałaby na trola.… Czytaj więcej »
Asia
Gość
Asia

Po poziomie twoich wypowiedzi, aż dziw bierze, że w ogóle udało cię się ogarnąć jak zamieścić na ndie komentarz…
Apeluję do @Administratora: albo zwiększcie trudność „równań matematycznych”, albo po prostu zbanujcie tego pana….

Uprzedzając odpowiedź trolla sasa: Tak wiem, mnie też powinni zgwałcić w dupala; moją matkę, babcię, dziadka też. grin

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec
Zastanawiałem się czy coś dopisać do Twojej wypowiedzi bo przecież jest hasło: „nie karmić trola”. @s… może zabrać głos… ale urzekło mnie Twoje ostatnie zdanie. Zapomniałaś jeszcze o kozie, kotku, piesku i chomiku (może coś z tego masz). Moje doświadczenie jest takie, że takie osoby jak ta w/w, przez pierwsze… Czytaj więcej »
sasa
Gość
sasa

Tobie szmatogłowi powinni zrobić dekapitacje otwieraczem do konserw.

sasa
Gość
sasa

@lolo
Rozumie jedno – wolisz dać sobie wepchać czarną pałę w odbytnice bo to cię nie zuboży finansowo natomiast mentalnie zubożony jesteś już od urodzenia lewaku. Kto zapalał świeczki z pejsami ? Czyżby to był duda?Które przykazanie złamał ?Czyżby w PIS byli sami żydzi ?

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec
Jak zaczniesz mówić „ludzkim głosem” to może będę z Tobą gadał. Zawsze możesz kupić od Ruskich kałacha i rozstrzelać mnie (co akurat mnie uszczęśliwi w sumie) obecny rząd i wszystkich polityków, oraz wszystkich, którzy choć trochę inaczej myślą niż Ty. Sądząc po poparciu Korwina to zostanie wraz z Tobą –… Czytaj więcej »
sasa
Gość
sasa
Będziesz mi tu przedstawiał jakieś śmieszne wyliczenia tak jak to robi każdy lewak gdy prezentuje ile to procent społeczeństwa glosowało na PIS. Znam takich jak ty popapranych lewaków , mecenasików pijaczków którzy martwią się tylko tym że im szengen zamkną i nie będą mogli bujnąć się na flaszkę do Niemiec… Czytaj więcej »
lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec
@sasa Twój język wskazuje na UB-eckie służby. Do tej pory to mi wyłączano sieć po moich wpisach. Dzień dwa… Okazało się nieskuteczne. Więc teraz puszczono na mnie „patriotycznego” trola po lini Korwina. Poziom Twojego wpisu nie kwalifikuje się nawet „do sądu dla ludożerców” bo przecież żeby zagorzały korwinista posługiwał się… Czytaj więcej »
sasa
Gość
sasa
Ubeckie tradycje to masz ty zakonspirowany lewaku. Tak bardzo podobają ci się muslimy to wypad do Szwecji i tam dawaj im tyłka zamiast siedzieć tutaj i przekonywać że powinniśmy ich przyjąć wszystkich jak leci bo ci się budżet zmniejszy gdy dopłaty obetną.Taki z ciebie patriota jak z pis prawica, za… Czytaj więcej »
Asgard
Gość
Asgard
Spokojnie kolego. Nikt z nas nie popiera tych ciemniaków. Lolo twierdzi, że na bezrybiu i rak ryba. Z dwojga katastrof dobrze, że nie wygrało PO, bo miałbyś i volksdeutschów na karku, tak przynajmniej wpływ Niemiec zmalał. Jesteśmy wszyscy przeciwko przyjmowaniu tej inwazji. Nie skaczmy sobie do oczu. gdy świadomych jeszcze… Czytaj więcej »
lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec
Ja nawet tego nie twierdzę. Z tym rakiem. Moim założeniem było „PO won”. Jedynym rozwiązaniem w tym układzie jaki był z mojego punktu widzenia, to PiS, cokolwiek by o tej partii myśleć. Struktury, poparcie, doświadczenie. Czy oszustwo jest możliwe? Po 26 latach „naszej młodej demokracji” tylko idiota żyje złudzeniami, że… Czytaj więcej »
Kaspar Hauser
Gość
Kaspar Hauser

Szkoda że ja nie miałem psa na zawołanie za granicą.

violetkitten
Gość
violetkitten

właśnie. dobrze powiedziane: psa. sługusa. chłopca na posyłki.

XaX
Gość
XaX

Wstyd mi za moje miasto … Tylko lewactwo było by gotowe tak sie dać upodlić aby usługiwać nierobom.

Stefan
Gość
Stefan
Proponuję wszystkim zainteresowanym, którzy nie chcą imigracyjnej arabskiej dziczyzny w Breslau, aby masowo zapisali się na ten kurs/ szkolenia aby metodą walenrodyzmu zawalczyć z wrogiem społeczeństwa. To jedyna metoda Jechać na kurs, odbyć go i zmanipulować jego założenia wykorzystać fundusze posiadane przez wrogów społeczeństwa i pozbawić ich skuteczności. Zapisy? Panowie… Czytaj więcej »
PolskadlaPolakowksiezanaksierzyc
Gość
PolskadlaPolakowksiezanaksierzyc

Dal nam przyklad Walenrod jak zwyciezac mamy

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec

Ciekawe co taki asystent będzie musiał robić…

violetkitten
Gość
violetkitten

zapewne dać się molestować,jesli będzie kobietą

Olexy
Gość
Olexy

„laskę” ;]

Wiem, że to komentarz poniżej mojego poziomu, ale nie mogę się powstrzymać. Zresztą, sądzę, że właśnie to będzie musiał robić, asystent / asystentka. Bo kóz to my nie mamy.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec

Nie uważaj, że jesteś taki wyjątkowy. Po obserwacji zainteresowań „uchodźców” nie Ty jeden masz pewne „przemyślenia”… smile

Olexy
Gość
Olexy

Żeby nie było, że głodnemu chleb na myśli. Pierwsze co mi się kojarzy z uchodźcami to ubogacanie seksualne i komiks „captain sweden”

Zresztą, wszyscy wiemy jak jest.

violetkitten
Gość
violetkitten

będzie mu ubijać śmietanę, polerować berło, rozciągać dżdżownicę, grać na flecie, ślizgać mydło i ugłaskiwać jednookiego węża grin tyle obowiązków… świat nie widział jeszcze tak znamienitego, szlachetnego i wspaniałomyślnego zawodu.

Evita
Gość
Evita

Przepraszam że jeszcze raz ja , a co na to Asa Romson, czy płacze że je rodacy opuszczają ojczyznę? Nie powinni, przecież zgotowała im taki raj!!!

m
Gość
m

Spokojnie, Asa jest w formie. Na STV ciągle płacze nad uchodźcami w kartonach.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec
W wersji polskiej i angielskiej Wiki tego nie ma, ale szwedzka po automatycznym tłumaczeniu podaje coś takiego: Åsa Elisabeth Romson, urodzony 22 marca 1972 r, w Rönninge w Salem Township w Stockholm County, [1] to szwedzki dr prawnik i ekolog semickie politycy. (Åsa Elisabeth Romson, född 22 mars 1972 i… Czytaj więcej »
m
Gość
m
To niestety błąd tłumacza google, bo chodzi o Miljöpartiet, czyli partia zielonych (chociaż google mimo błędu, dość prawidłowo odczytuje ich intencje polityczne hehe). Zerknąłem na artykuł w wikipedii. Po szwedzku o semitach mówi się semiter, semitisk, czasem po prostu tisk (nie mylić z niemcami po szwedzku – tysk). Ale wracając,… Czytaj więcej »
lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec

Dziękuję. Ale przynależność do Partii Zielonych już mówi wiele o preferencjach politycznych.

Znafca
Gość
Znafca

Chyba ci zieloni powinni mieć raczej preferencje ekologiczne a nie polityczne.

abc
Gość
abc

Współfinansowane przez „Batorego”, tfu
soros, tfu, widać nawet tutaj łapy macza i chce mącić. A niech zawali się ten dziki twór.

suspiria
Gość
suspiria
Zadajmy sobie takie pytanie… czy byłoby możliwe aby w Izraelu, legalnie działa organizacja finansowana przez struktury powiązane z obcym państwem, działająca w interesie tego obcego państwa, pod nazwą np. „Otwarty Izrael”, która zajmowałaby się promowaniem MASOWEJ, wielomilionowej imigracji np. Palestyńczyków, Murzynów czy innych obcych religijnie i kulturowo ludów do Izraela,… Czytaj więcej »
lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec

Jak tak widzę tę nazwę „Otwarta Rzeczpospolita” to mi brakuje jeszcze dalszego ciągu: jak drzwi stodoły.

A
Gość
A
W zasadzie przeciwnicy uchodźców powinni tam wstąpić i doradzić im (uchodźcom) opuszczenie naszego kraju. Poważnie: jeśli jesteście z Wrocławia to śmiało możecie iść na to szkolenie, kłamać jak z nut, zmarnować pieniądze które na to idą i robić krecią robotę. Wiem że to trudne bo trzeba wpierw nie myć włosów… Czytaj więcej »
lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec

U nas walenrodyzm nie cieszył się szczególną estymą.

Ragnar
Gość
Ragnar

Na pewno homoseksualni liberałowie będą pierwsi w kolejkach, oczekując na nowe stanowisko społeczne…Dzięki ich poświęceniu i męczeńskiej śmierci, będziemy mogli wyzwolić Europe, tak ażeby Sobieski był z nas dumny…Dwie pieczenie na jednym rożnie :]

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Niech się zgłoszą kobiety, lewackie feministki typu Kazimiera Szczuka, Dorota Glac
bo ci „uchodźcy” nie będą gwałcić mężczyzn :).
PiS to banda mięczaków wezmą najeźdźców na rozkaz UE kołchozu, niemieckiego rządu oraz pozwolą fundacji Sorosa działać, nawet jak ta będzie wspierać KOD.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec

Nie jesteś zorientowany. KOD to „dziecko” Sorosa a właściwie tych co nim kierują. Upraszczając. Skoro zatem tego nie wiesz – to wynika z Twojego wpisu – to jak myślisz, na ile Twoje uwagi są właściwe?

sasa
Gość
sasa

Nie miałeś się do czego przyczepić trolololo ?Znalazł się inteligent.Upraszczając pewnie jeszcze żaden mudzyn ci do dzioba dziś nie wsadził

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec

Widzę, że zainteresowanie moją osobą wykazuje u Ciebie oznaki chorobliwe. No jeszcze pozostają do wyboru służby państw różnych ale gdzież bym śmiał to podejrzewać. Czekam na dalsze Twoje oznaki życia.

sasa
Gość
sasa

Chorobliwe to ty masz parcie na petro dolce i obrzezane muslimskie pały genderowcu

Asgard
Gość
Asgard

Skąd ta agresja do swoich? Sabotażyści forumowi od Petru?
Sasa spokojnie nikt z nas ich – islamskich bandziorów tu nie chce. lolo wskazywał na źródła KODu dla lepszej świadomości z kim walczyć.

Evita
Gość
Evita

Moi Kochani , najwspanialsza wiadomość w Nowym Roku około 50 tysięcy Szwedów emigrowało ze Szwecji w ubiegłym roku. Mają dość multikulti???

violetkitten
Gość
violetkitten

niedobrze sad im mniej Szwedów w Szwecji, tym więcej muslimów

anna bartosik
Gość
anna bartosik

mieszkam tu od prawie 40-lat i tez sie zastanawiam nad reeemigracja do Polski

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik
Krzyżowiec
Powiem Ci tak: mistycy współcześni wskazują na to by wracać do Polski. Czy w to wierzyć? Na pewno sytuacja na tzw. Zachodzie robi się coraz bardziej nieciekawa. Problemem jest sytuacja gospodarcza i związane z tym perspektywy utrzymania. Mnie jest o tyle łatwo (choć ma to swoje trudności), że nigdzie nie… Czytaj więcej »
m
Gość
m
To nie tyle, co dość multikulti, a po prostu drenujące ich gospodarkę bezrobocie i marazm narodu (nie chce się wielu osobom pracować). Z multikulti tam nie jest tak, jak to mówią w mediach. Oni biorą jakieś 7 razy mniej imigrantów niż Polska, a wołają na cały świat, jakby przyjmowali ich… Czytaj więcej »