We Wrocławiu można zostać parobkiem uchodźcy. Fundacje propagujące multikulturalizm we współpracy z samorządem i Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym ogłaszają nabór na intensywny kurs szkoleniowy przygotowujący do nowego zawodu: „asystenta uchodźcy, imigranta, cudzoziemca”

Kalejdoskop kultur zainicjował projekt w zakresie wsparcia dla imigrantów i uchodźców pt. „Wrocław Wita Uchodźców – budowa oddolnej koalicji na Dolnym Śląsku”.

W związku z tym, że do Polski również będą przyjmowani tzw. uchodźcy we Wrocławiu zapotrzebowanie jest na stanowisko: „asystenta uchodźcy, imigranta, cudzoziemca”. Ze względu na specyfikę przyszłej pracy osoby władające językiem farsi i arabskim, będą przyjmowane w pierwszej kolejności. Szkolenie potrwa 64 godz. Dodatkowo asystenci wyjadą do Drezna na trzy dniowe spotkania z grupami tworzącymi Koalicję Dresden fur Alle – informują organizatorzy.

Projekt realizowany jest w partnerstwie z Stowarzyszeniem Edukacji Krytycznej, Fundacją na Rzecz Studiów Europejskich i Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym i wsparty przez Fundację im. S. Batorego w ramach Programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Link zgłoszenia TUTAJ

Dodaj komentarz

91 komentarzy do "We Wrocławiu szukają „asystentów uchodźców”"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
sasa
Gość
sasa

Gdyby to mieli być chrześcijanie i prawdziwi uchodźcy to te żydowskie organizacje by w tym nie uczestniczyły. Rząd zdradził swoich wyborców

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
Kogo rząd zdradził to zdradził. Ale niestety w naszej sytuacji tylko PiS był gwarantem wywalenia PO. I tak nie do końca, bo w okręgu Lubuskim to Niesiołowski dostał najwięcej głosów. Najwięcej głosów… Problemem nie tyle jest – jak myślę – PiS czy PO ale wyborcy. Czy PiS dotrzyma słowa? Tego „najstarsi górale nie wiedzą”… W całej sytuacji z „uchodźcami” mamy jeszcze na karku UE i zobowiązania zaciągnięte przez PO. Mamy jako państwo długi zaciągnięte w bankach, nie naszych, których to właściciele sponsorują ten cały exodus. Zatem każda decyzja rządzących – nie przesądzając o ich wiarygodności – rzutuje na sytuację przeciętnego… Czytaj więcej »
ja
Gość
ja

wreszcie jakis logiczny komentarz

sasa
Gość
sasa

Ubeckie tradycje to masz ty zakonspirowany lewaku. Tak bardzo podobają ci się muslimy to wypad do Szwecji i tam dawaj im tyłka zamiast siedzieć tutaj i przekonywać że powinniśmy ich przyjąć wszystkich jak leci bo ci się budżet zmniejszy gdy dopłaty obetną.Taki z ciebie patriota jak z pis prawica, za parę stówek więcej od uni to byś im nawet swoja starą podsunął do leczenia opuchlizny jąder

Asgard
Gość
Asgard

Spokojnie kolego. Nikt z nas nie popiera tych ciemniaków. Lolo twierdzi, że na bezrybiu i rak ryba. Z dwojga katastrof dobrze, że nie wygrało PO, bo miałbyś i volksdeutschów na karku, tak przynajmniej wpływ Niemiec zmalał. Jesteśmy wszyscy przeciwko przyjmowaniu tej inwazji. Nie skaczmy sobie do oczu. gdy świadomych jeszcze tak mało.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
Ja nawet tego nie twierdzę. Z tym rakiem. Moim założeniem było „PO won”. Jedynym rozwiązaniem w tym układzie jaki był z mojego punktu widzenia, to PiS, cokolwiek by o tej partii myśleć. Struktury, poparcie, doświadczenie. Czy oszustwo jest możliwe? Po 26 latach „naszej młodej demokracji” tylko idiota żyje złudzeniami, że ludzie to sami idealiści, zwłaszcza gdy doświadczyło się komuny. Ale polityka to gra interesów i może być tak, że „starcie tytanów” i dla nas jakąś korzyść przyniesie. Można oczywiście pryncypialnie się unieść, tylko jakie rozwiązanie pozostaje? Bo wybory były ważne w świetle obowiązującego prawa. No to w takim razie KOD… Czytaj więcej »
violetkitten
Gość
violetkitten

dokładnie

sasa
Gość
sasa

@lolo
Rozumie jedno – wolisz dać sobie wepchać czarną pałę w odbytnice bo to cię nie zuboży finansowo natomiast mentalnie zubożony jesteś już od urodzenia lewaku. Kto zapalał świeczki z pejsami ? Czyżby to był duda?Które przykazanie złamał ?Czyżby w PIS byli sami żydzi ?

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
Jak zaczniesz mówić „ludzkim głosem” to może będę z Tobą gadał. Zawsze możesz kupić od Ruskich kałacha i rozstrzelać mnie (co akurat mnie uszczęśliwi w sumie) obecny rząd i wszystkich polityków, oraz wszystkich, którzy choć trochę inaczej myślą niż Ty. Sądząc po poparciu Korwina to zostanie wraz z Tobą – prawdziwym patriotą, bo pewnie za takiego się uważasz – jakieś 722 998 (KORWiN dostał 722 999 czyli 4,76% głosów) bez dzieci. I wtedy dacie słuszny odpór zalewowi muzułmańskiemu. Jakby to powiedzieć… po mniej więcej 26 latach (od 1989 r.) takie słabe poparcie? Przecież mogliście chodzić po domach jak Świadkowie Jehowy…… Czytaj więcej »
sasa
Gość
sasa

Będziesz mi tu przedstawiał jakieś śmieszne wyliczenia tak jak to robi każdy lewak gdy prezentuje ile to procent społeczeństwa glosowało na PIS. Znam takich jak ty popapranych lewaków , mecenasików pijaczków którzy martwią się tylko tym że im szengen zamkną i nie będą mogli bujnąć się na flaszkę do Niemiec i żeby tylko utrzymać wolny przejazd przez granice wpuścili by całe masy szmatoglowych bo zazwyczaj mieszkają w pobliżu chronionych instytucji więc im to zwisa. Możesz teraz się oddalić i possać jajca pierwszemu napotkanemu mudzynowi lewusie

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@sasa
Twój język wskazuje na UB-eckie służby. Do tej pory to mi wyłączano sieć po moich wpisach. Dzień dwa… Okazało się nieskuteczne. Więc teraz puszczono na mnie „patriotycznego” trola po lini Korwina. Poziom Twojego wpisu nie kwalifikuje się nawet „do sądu dla ludożerców” bo przecież żeby zagorzały korwinista posługiwał się taką argumentacją to niepodobna. Ciekawe co na to Korwin?
Od tej pory traktuję Twoje wpisy jak @Karola N-M. Zawsze jeszcze może Administrator się zdecydować kto mu się podoba a kto nie. Ja się dostosuję.

sasa
Gość
sasa

Mam nadzieje ze cie wyrucha stado mudzynów w dupala, jezeli masz jeszcze matke i siostre to im tez tego życzę

violetkitten
Gość
violetkitten

???????????????? LMAO grin

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@sasa „Nie ważne, jak mówią, ważne by mówili”. Cieszę się, że dołączyłeś do grona moich niekłamanych wielbicieli. A swoją drogą drogi korwinisto zasób Twoich argumentów wskazuje, że z rozumnością niewiele masz wspólnego. A podobno Korwin i jego entuzjaści to sama „sól ziemi czarnej”… zatem Twoja retoryka bardziej wskazywałaby na trola. Ale to moje takie tam. Zawsze jednak możesz dołączyć do KOD-u w celu doprowadzenia do ponownych wyborów. Niestety nie ma pewności, że Korwin w ogóle będzie zauważony jako kandydat na męża opatrznościowego. Jest jeszcze jedno. W internecie i nie tylko spotkać można nazwisko Ozjasz Goldberg przypisywane Korwinowi. Problem w tym,… Czytaj więcej »
sasa
Gość
sasa

Nie do Ciebie pisałem tylko do lolo, chociaż i tobie tego życzę – żeby Ci tak jakiś szmatogłowy zamieszał czarnym spoconym bolcem w odbycie

Asia
Gość
Asia

Po poziomie twoich wypowiedzi, aż dziw bierze, że w ogóle udało cię się ogarnąć jak zamieścić na ndie komentarz…
Apeluję do @Administratora: albo zwiększcie trudność „równań matematycznych”, albo po prostu zbanujcie tego pana….

Uprzedzając odpowiedź trolla sasa: Tak wiem, mnie też powinni zgwałcić w dupala; moją matkę, babcię, dziadka też. grin

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Zastanawiałem się czy coś dopisać do Twojej wypowiedzi bo przecież jest hasło: „nie karmić trola”. @s… może zabrać głos… ale urzekło mnie Twoje ostatnie zdanie. Zapomniałaś jeszcze o kozie, kotku, piesku i chomiku (może coś z tego masz).
Moje doświadczenie jest takie, że takie osoby jak ta w/w, przez pierwsze dwa (średnio) wpisy utrzymują jaki taki poziom a potem to już najlepsze UB-eckie tradycje.

sasa
Gość
sasa

Tobie szmatogłowi powinni zrobić dekapitacje otwieraczem do konserw.

Kaspar Hauser
Gość
Kaspar Hauser

Szkoda że ja nie miałem psa na zawołanie za granicą.

XaX
Gość
XaX

Wstyd mi za moje miasto … Tylko lewactwo było by gotowe tak sie dać upodlić aby usługiwać nierobom.

Stefan
Gość
Stefan

Proponuję wszystkim zainteresowanym, którzy nie chcą imigracyjnej arabskiej dziczyzny w Breslau, aby masowo zapisali się na ten kurs/ szkolenia aby metodą walenrodyzmu zawalczyć z wrogiem społeczeństwa. To jedyna metoda
Jechać na kurs, odbyć go i zmanipulować jego założenia wykorzystać fundusze posiadane przez wrogów społeczeństwa i pozbawić ich skuteczności. Zapisy? Panowie i Panie…zapraszam na start! Spotkajmy się tam! Pokonamy ich czynem nie tylko gadanie i pisaniem! Przykład Konrada W. jest. Proszę tylko pomyśleć… Idealny!

PolskadlaPolakowksiezanaksierzyc
Gość
PolskadlaPolakowksiezanaksierzyc

Dal nam przyklad Walenrod jak zwyciezac mamy

violetkitten
Gość
violetkitten

właśnie. dobrze powiedziane: psa. sługusa. chłopca na posyłki.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Ciekawe co taki asystent będzie musiał robić…

Olexy
Gość
Olexy

„laskę” ;]

Wiem, że to komentarz poniżej mojego poziomu, ale nie mogę się powstrzymać. Zresztą, sądzę, że właśnie to będzie musiał robić, asystent / asystentka. Bo kóz to my nie mamy.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Nie uważaj, że jesteś taki wyjątkowy. Po obserwacji zainteresowań „uchodźców” nie Ty jeden masz pewne „przemyślenia”… smile

Olexy
Gość
Olexy

Żeby nie było, że głodnemu chleb na myśli. Pierwsze co mi się kojarzy z uchodźcami to ubogacanie seksualne i komiks „captain sweden”

Zresztą, wszyscy wiemy jak jest.

violetkitten
Gość
violetkitten

będzie mu ubijać śmietanę, polerować berło, rozciągać dżdżownicę, grać na flecie, ślizgać mydło i ugłaskiwać jednookiego węża grin tyle obowiązków… świat nie widział jeszcze tak znamienitego, szlachetnego i wspaniałomyślnego zawodu.

violetkitten
Gość
violetkitten

zapewne dać się molestować,jesli będzie kobietą

abc
Gość
abc

Współfinansowane przez „Batorego”, tfu
soros, tfu, widać nawet tutaj łapy macza i chce mącić. A niech zawali się ten dziki twór.

suspiria
Gość
suspiria

Zadajmy sobie takie pytanie…
czy byłoby możliwe aby w Izraelu, legalnie działa organizacja finansowana przez struktury powiązane z obcym państwem,
działająca w interesie tego obcego państwa,
pod nazwą np. „Otwarty Izrael”,
która zajmowałaby się promowaniem MASOWEJ, wielomilionowej imigracji np. Palestyńczyków, Murzynów
czy innych obcych religijnie i kulturowo ludów do Izraela,
a do tego,
na masową, wręcz fabryczną skalę
pisała by donosy do organów ścigania na Żydów (rdzennych mieszkańców) za np. „obrazę” Arabów czy terrorystów ISIL?

Pytam w kontekście istnienia i działania w Polsce organizacji o nazwie „Otwarta Rzeczpospolita” i jak podobne.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Jak tak widzę tę nazwę „Otwarta Rzeczpospolita” to mi brakuje jeszcze dalszego ciągu: jak drzwi stodoły.

A
Gość
A

W zasadzie przeciwnicy uchodźców powinni tam wstąpić i doradzić im (uchodźcom) opuszczenie naszego kraju. Poważnie: jeśli jesteście z Wrocławia to śmiało możecie iść na to szkolenie, kłamać jak z nut, zmarnować pieniądze które na to idą i robić krecią robotę. Wiem że to trudne bo trzeba wpierw nie myć włosów przez 3 miesiące jak te nieumyte małpy ze zdjęcia powyżej… Dla sprawy jednak warto się poświęcić

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

U nas walenrodyzm nie cieszył się szczególną estymą.

Ragnar
Gość
Ragnar

Na pewno homoseksualni liberałowie będą pierwsi w kolejkach, oczekując na nowe stanowisko społeczne…Dzięki ich poświęceniu i męczeńskiej śmierci, będziemy mogli wyzwolić Europe, tak ażeby Sobieski był z nas dumny…Dwie pieczenie na jednym rożnie :]

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Niech się zgłoszą kobiety, lewackie feministki typu Kazimiera Szczuka, Dorota Glac
bo ci „uchodźcy” nie będą gwałcić mężczyzn smile.
PiS to banda mięczaków wezmą najeźdźców na rozkaz UE kołchozu, niemieckiego rządu oraz pozwolą fundacji Sorosa działać, nawet jak ta będzie wspierać KOD.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Nie jesteś zorientowany. KOD to „dziecko” Sorosa a właściwie tych co nim kierują. Upraszczając. Skoro zatem tego nie wiesz – to wynika z Twojego wpisu – to jak myślisz, na ile Twoje uwagi są właściwe?

sasa
Gość
sasa

Nie miałeś się do czego przyczepić trolololo ?Znalazł się inteligent.Upraszczając pewnie jeszcze żaden mudzyn ci do dzioba dziś nie wsadził

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Widzę, że zainteresowanie moją osobą wykazuje u Ciebie oznaki chorobliwe. No jeszcze pozostają do wyboru służby państw różnych ale gdzież bym śmiał to podejrzewać. Czekam na dalsze Twoje oznaki życia.

sasa
Gość
sasa

Chorobliwe to ty masz parcie na petro dolce i obrzezane muslimskie pały genderowcu

Asgard
Gość
Asgard

Skąd ta agresja do swoich? Sabotażyści forumowi od Petru?
Sasa spokojnie nikt z nas ich – islamskich bandziorów tu nie chce. lolo wskazywał na źródła KODu dla lepszej świadomości z kim walczyć.

Evita
Użytkownik
Nowicjusz

Moi Kochani , najwspanialsza wiadomość w Nowym Roku około 50 tysięcy Szwedów emigrowało ze Szwecji w ubiegłym roku. Mają dość multikulti???

violetkitten
Gość
violetkitten

niedobrze sad im mniej Szwedów w Szwecji, tym więcej muslimów

anna bartosik
Gość
anna bartosik

mieszkam tu od prawie 40-lat i tez sie zastanawiam nad reeemigracja do Polski

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Powiem Ci tak: mistycy współcześni wskazują na to by wracać do Polski. Czy w to wierzyć? Na pewno sytuacja na tzw. Zachodzie robi się coraz bardziej nieciekawa. Problemem jest sytuacja gospodarcza i związane z tym perspektywy utrzymania. Mnie jest o tyle łatwo (choć ma to swoje trudności), że nigdzie nie wyjeżdżałem i „siedzę” tu na miejscu w Polsce mając jakiś tam „swój grajdoł”.

m
Gość
m
To nie tyle, co dość multikulti, a po prostu drenujące ich gospodarkę bezrobocie i marazm narodu (nie chce się wielu osobom pracować). Z multikulti tam nie jest tak, jak to mówią w mediach. Oni biorą jakieś 7 razy mniej imigrantów niż Polska, a wołają na cały świat, jakby przyjmowali ich najwięcej ze wszystkich. Lubują się w byciu „so tolerant”, ale są pierwsi do segregacji i robienia getto (tak, oni sami to robią, świadomie – nie osiedlają imigrantów w osiedlach zamieszkanych przez szwedów i odwrotnie). To jest strasznie fałszywy naród, pełen sprzeczności i wewnętrznego rozdarcia. Efekt wynaradawiania latami, prania mózgów, braku… Czytaj więcej »
Evita
Użytkownik
Nowicjusz

Przepraszam że jeszcze raz ja , a co na to Asa Romson, czy płacze że je rodacy opuszczają ojczyznę? Nie powinni, przecież zgotowała im taki raj!!!

m
Gość
m

Spokojnie, Asa jest w formie. Na STV ciągle płacze nad uchodźcami w kartonach.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

W wersji polskiej i angielskiej Wiki tego nie ma, ale szwedzka po automatycznym tłumaczeniu podaje coś takiego:
Åsa Elisabeth Romson, urodzony 22 marca 1972 r, w Rönninge w Salem Township w Stockholm County, [1] to szwedzki dr prawnik i ekolog semickie politycy. (Åsa Elisabeth Romson, född 22 mars 1972 i Rönninge i Salems församling i Stockholms län,[1] är en svensk disputerad jurist och miljöpartistisk politiker.)

Nie znam szwedzkiego więc nie wiem jak winno wyglądać prawidłowe tłumaczenie. Ale zastanawia mnie to „semickie” w wersji polskiej po automatycznym przetłumaczeniu. Zachodzi zatem pytanie: kim na prawdę są jej „rodacy”?

m
Gość
m

To niestety błąd tłumacza google, bo chodzi o Miljöpartiet, czyli partia zielonych (chociaż google mimo błędu, dość prawidłowo odczytuje ich intencje polityczne hehe). Zerknąłem na artykuł w wikipedii. Po szwedzku o semitach mówi się semiter, semitisk, czasem po prostu tisk (nie mylić z niemcami po szwedzku – tysk). Ale wracając, google translator się nie spisał, tam nie ma nic o semitach.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Dziękuję. Ale przynależność do Partii Zielonych już mówi wiele o preferencjach politycznych.

Znafca
Gość
Znafca

Chyba ci zieloni powinni mieć raczej preferencje ekologiczne a nie polityczne.

Anna.K
Użytkownik
Nowicjusz

Fundacja im. S. Batorego w ramach Programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego to jest właśnie organizacja założona przez Georga Sorosa (żyda z Węgier) finansistę w USA, który chce zniszczyć Europę w zemście za śmierć Żydów w czasie II wojny światowej. To jest psychol..

dziki
Gość

Najpierw ta akcja z baumanem teraz to… Prezydenta wroclove ma w dechee…

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Rozumiem, że czerwono-tęczowe lewactwo-robactwo chce popełnić samobójstwo…ale żeby w aż tak skomplikowany sposób?

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Nie doceniasz lewactwa… U nich nic nie jest proste poza wybijaniem zębów swoim przeciwnikom. Zwłaszcza w sposób zorganizowany. Ścieżki zdrowia i takie tam… Swoją drogą jestem ciekawy czy znajdą się jacyś kandydaci na asystentów i ile będzie to nas kosztować? No bo żeby lewactwo tak ze swojej kieszeni coś sfinansowało to myślę, że nawet przerasta możliwości Pana Boga… a On przecież wszystko może…

Wiarus55
Użytkownik
Początkujący

Asystent uchodźcy-emigranta, to coś dla mnie! Zgłoszę się na ochotnika! Mam doświadczenie z wojska. Byłem sierżantem-betonem… tak, tak, he. Na sam mój widok by srali w gacie. Zajechał bym ciapatych na 2 metrach kwadratowych z nieukrywaną przyjemnością.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

A nie masz kolegów z podobnym doświadczeniem? Bo wiesz jak praca w systemie zmianowym, to dobrze by była ciągłość. Zmiany mogą źle wpływać na psychikę tych „potrzebujących”…

Asgard
Gość
Asgard

Fundacja antybatorego i wszystko jasne.

Kasi
Gość
Kasi
Dania w listopadzie ogłosił, że nie wywiaze sie z tych ustalen czyli przyjecia przydzielonej kwoty emigrantów, gdyz EU nie wywiazała sie ze swoich ustalen czyli z uszczelnienie granic, a to był warunek. Dlaczego wiec Polka przyjmuje? -zwłaszcza, ze podczas wyborów PIS był przeciwny!,to była tylko „kiełbasa wyborcza”- jestem rozczarowana..Słowacja 7 stycznia po atakach muzułmanów na kobiety w całej EU również odmowiła przyjecia uchodzców „według ustalonych kwot” -Mozna? -Mozna! ………Niemcy juz wspominaja, ze czeka Europe rozdysponowanie kolejnych setek tysiecy muzułmanów, bo przecież to muzułmanskie tsunami na Europe nie traci rozpędu. Niemcy uwazaja ze skoro bierzemy 7000 z 140 000 (czyli 5%),… Czytaj więcej »
Asgard
Gość
Asgard

Zgadza się. Jednak i tak coś się zmienia. Stajemy się wolni od dyktatu Niemiec. To trwa. PS. Odnośnie tych 7 tys. – chrześcijan łatwo sprawdzić. Poza tym pierwsze kobiety i dzieci. Zje wieprzowinę, odmówi ojcze nasz i ok. Ludzie na ulicy zweryfikują resztę.smile

Zenek
Gość
Zenek

Jak fundacja śmie nazywać się od nazwiska króla Batorego, to hańba.Wszystkiemu przewodzą lewacy z Niemiec, którzy dążą do zniszczenia białej kultury, łapy precz od Polski.

Alek
Gość
Alek

Najlepsze, że te fundacje są zwolnione z opodatkowania.

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Niech zrobia lapanke w KODzie

Kotlin
Gość
Kotlin
Analfabeci na tym forum, nie umiecie czytać, umiecie ujadać. Gdybyście czytali cokolwiek, to wiedzielibyście, że rząd nie zaprzecza, że przyjmie kwotę kopary, ale pod warunkiem, że zostaną udostępnione przez kołchoz zwany UE narzędzia sprawdzania wiarygodności tzw. uchodźców. Na razie nic takiego nie ma! Rząd jasno mówi, że jeśli już,to tylko pełne rodziny i tylko rodziny chrześcijańskie, ale po weryfikacji poza Polską wg narzędzi dostarczonych przez kołchoz. Jeśli takich nie będzie, a nie będzie, bo w kołchozie nikomu się nie chce nic robić, to uchodźców w Polsce też nie będzie. Trzeba umieć czytać, także między wierszami, ciemnoty, a nie ujadać jak… Czytaj więcej »
Monika
Gość
Monika

makrela zrobiła co zrobiła i teraz narzuca innym państwom tylko się nie spodziewała oburzenia z tak wielu krai i teraz ma problem, a kołchoz w wydaniu niemieckiego nic nie zrobi i nawet jak kurs dadzą to też nic to nie da http://blog.notatek.pl/2015/08/10/wady-i-zalety-nauki-jezyka-przez-skype Pozdrawiam wrocław

Adi
Gość
Adi

Czy Was rodacy Bóg opuścił? Komu wy niby chcecie pomagać? KOMU??? Obudźcie się – precz z tą zarazą w Polsce !!!

gosc
Gość
gosc

Wczoraj prasa brytyjska podawała, że „uchodźća” zgwałcił swojego 19letniego asystenta!

TomaszT
Gość
TomaszT

Czemu od razu podchodzicie do tego tak sceptycznie. Lepiej obrócić to w korzyści. Zapisywać się a potem wyłapywać kontakty i likwidować śniadych.

Aga
Gość
Aga

Ahaaaa w moim pięknym Wrocławiu!??? Pojebało ich!!!! Służący dla imigrantów!!!! Hehe.. Kutasy im poobcinam! Sekta Islamska precz!!!!

sasa
Gość
sasa

PIS to zdrajcy !!!Szydło kłamie !

violetkitten
Gość
violetkitten
jednak musimy ich przyjąć ale to tylko kilka tysięcy, a nie kilkaset . Kopacz zgodziła się przyjąć ich aż 100 000, więc i tak jesteśmy w stosunkowo niezłej sytuacji. dzięki temu sprawimy, że Niemcy nie będą się czepiać i gdyby nawet ktoś nam coś zarzucił i próbował wwalić do naszego kraju jeszcze z kilkadziesiąt tysięcy, możemy się bronić tym, że przecież ich przyjęliśmy, taka była umowa i nie zgadzamy się na więcej. widocznie w żaden sposób nie dało się sprawić, żeby ani jeden cholerny imigrant nie przestąpił progu naszego Kraju, niezależnie od tego, jaki rząd sprawowałby władzę. takie są moje… Czytaj więcej »
Ragnar
Gość
Ragnar
Dokładnie. Uspokójcie się, gdyby PO zostało, czy Petru (Pierdu Pierdu) lub jakakolwiek inna partia chora na przesadny liberalizm doszłaby do władzy, to zalało by nas tymi imigrantami. Niemcy i Francja grozili nam sankcjami, czy wcześniejszym spłacaniem pożyczek unijnych, jakoś trzeba było załagodzić sprawę, żeby owca była cała i wilk syty. Prawdziwi zdrajcy naszego kraju, to te śmiecie, które lecą do zagranicznych tv/gazet i kopią pod naszym narodem dołki. To ci, którzy teraz organizują spędy ludzi, którym płacą i tworzą tzw. manifestacje. To wszyscy ci, którzy wyprzedali Polskie ziemie, kopalnie i biznesy (również w ostatnich 8 latach). Pis, chociaż się go… Czytaj więcej »
Dernybout
Gość
Dernybout

Masz całkowitą rację. PiS nie jest pod butem Niemiec. Znacznie słodszy jest dla nich but USA i Izraela. Obecne partie w rządzie idą ze skrajności w skrajność. Nie ma za grosz rozsądku w ich działaniach. Jednych, jak i drugich. Utarło się, że jak ktoś psioczy na PiS, to jest za PO, a jak ktoś psioczy na PO, to jest za PiSem. A ja mówię, pier%&*ić ich wszystkich.

Asgard
Gość
Asgard

Nie przesadzaj. Wystarczy, ze jarzmo Niemiec zrzucamy. PO to było pod wpływem chyba wszystkich łącznie z Rosją, ale po majdanie musieli wybrać. Nie jest super, ale mogło być gorzej.

Znafca
Gość
Znafca

Zgadzam się z tym.Polskę trzeba wyzwolić z okupacji nie tylko UE.

prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

Macierewicz to chyba jedyny, uczciwy polityk, wiec nie rozumiem, czego się obawiasz….

violetkitten
Gość
violetkitten

dokładnie !

wmj
Gość
wmj

Nie kłam ! PEK zgodziła się na 7 tysięcy ! I to na określonych warunkach ! Szydło natomiast zgodziła się brać i płacić !

sasa
Gość
sasa

Następny po praniu mózgownicy. Czy do was nie dociera ze to nie 7, 12 , 100.000 tylko wiecej i więcej.Rozumiesz co się kryje pod pojęciem „stałe kwoty uchodźców” kluczowe znaczenie ma tu ten pomijany przez waz wyraz „STAŁE” czyli nie jednorazowe tylko „STAŁE” bez wskazania czasu znaczy tylko tyle ze stale beda nam wciskać uchodzcow do końca istnienia uni europejskiej . SZYDŁO KŁAMIE!!!

Asgard
Gość
Asgard

Nie opowiadaj. Szydło powiedziała o tej kwocie i podkreśliła , że nie ma zgody na dalsze kwoty. Mowa jest o tych 7 tysiącach. Dalej jak złamią słowo sam idę na „barykady”
http://www.pch24.pl/minister-blaszczak–przyjmiemy-zadeklarowana-przez-rzad-po-psl-liczbe-imigrantow–posel-gorski–rzad-przyjmie-tylko-chrzescijan,40470,i.html

sasa
Gość
sasa

Do was nadal nie dociera choć macie wyraźnie napisane „stałe kwoty”, potrzebujecie jakiegoś specjalnego słownika żeby rozszyfrować to pojęcie? Nawet na ndie był wcześniej artykuł o tym że z 7 tysięcy zrobiło się nagle 9 tysięcy ponieważ rozdzielili następną grupę.Macie aż tak krótką pamięć? Przypominam jeszcze ten śmieszny apel szydło żeby kopaczka powiedziała Polakom na co tak naprawdę się zgodziła.

sasa
Gość
sasa
” „Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przyznaje w odpowiedzi na interpelację posła Roberta Winnickiego, iż można było odmówić przyjęcia uchodźców, wykazując, iż stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Tego jednak nie uczyniono, potwierdzając decyzje poprzedniego rządu. „W myśl art. 5 ust. 7 Decyzji Rady (UE) 2015/1523 z dnia 14 września 2015 r. istnieje możliwość odmowy relokacji wnioskodawcy, w przypadku wystąpienia uzasadnionych powodów wskazujących, że dana osoba może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego lub porządku publicznego. Analogiczny przepis prawa został zawarty również w Decyzji Rady (UE) 2015/1601 z dnia 22 września 2015 r.” napisał przedstawiciel resortu w odpowiedzi na interpelację Winnickiego. Żeby zablokować relokację… Czytaj więcej »
prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

sasa lewaczko idż się zapisz na ten kurs asystenta, bo chyba ci…a cię swędzi. Kompletny debilizm poraża, a ja myslalam, że to jest forum patriotyczne, żenada!

sasa
Gość
sasa

Lewak to cię mieszał w probówce

Evita
Użytkownik
Nowicjusz

Kolego masz rację, zdradzili nas, jeszcze w październiku Kaczyński zapewniał że żadni uchodźcy do Polski nie trafią. Ja mam tylko taką moralną satysfakcję że na tych zdrajców nie głosowałam.

Znafca
Gość
Znafca

Ja oczywiście na żadnych nie głosowałem.Za to planuję iść na referendum w sprawie imigrantów jak będzie.

sasa
Gość
sasa

Glosowalem na KORWINA bo bylem pewien ze ci kłamcy z PIS z kaczorem na czele załatwią Polaków na cacy. Szydło kłamie cały czas , twierdzi że bedą przyjmować chrześcijan a tu prosze kto załatwia parobków dla swych wyznawców „Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe”

Evita
Użytkownik
Nowicjusz

Dla mnie jest to szczególnie przerażające ponieważ mieszkam we Wrocławiu

ja
Gość
ja
nie zapedzalbym sie drogi korwinisto. tez mi to bardzo nie pasuje ze sprowadzaja tych nierobow ale sdaje sobie sprawe z jakiego powodu – musisz pamietac ze decyzje podjela kopaczowa i cala ta lewacka banda karaluchow. pis teraz siedzi na minie z ktorej sie ruszyc nie moze jezeli chce dzialac zgodnie z ta zasrana unia. wszystko jest zgodnie z prawem a ja mam nadzieje ze ci co przyjada beda naprawde chrzescijanami. mam wielki zal do pisu ze zadnej walki nie podjal, ze nie dal kontrargumentow o muzlimach gwalcacych niemki i dlatego wstrzymujemy sie na czas okreslony od przyjmowania kogokolwiek. nie mozna… Czytaj więcej »
sasa
Gość
sasa

Nie pleć bzdur że nic nie mogą, tu masz wyjaśnione na youtub watch?v=by0_GZQVkTk
Gdy tego wysłuchasz odszczekaj to co napisałeś bo widzę ze nie tylko lewaki przechodzą pranie mózgów
Mogą zrobić wszystko po prostu wciskają nam ciemnote ,są zdrajcami okłamali swoich wyborców

wpDiscuz