Austria zaostrza prawo azylowe

Austriacy zaostrzają prawo azylowe, nowe przepisy przewidują przyjmowanie wyłącznie kobiet i dzieci oraz osób, które już mają rodzinę w Austrii.

Izba niższa austriackiego parlamentu uchwaliła w środę „pakiet azylowy” – ustawę zaostrzającą prawo azylowe. Przewidziano możliwość ogłaszania stanu zagrożenia w razie zagrożenia ładu publicznego i bezpieczeństwa wewnętrznego. Wówczas będą mogli przekraczać granicę tylko tzw. uchodźcy, którzy mają krewnych w Austrii, niepełnoletni bez opieki dorosłych oraz od kobiet z małymi dziećmi. Pozostali byliby odsyłani na granicy do krajów, z których chcieli dostać się do Austrii.

W razie poprawy bezpieczeństwa w ojczyźnie uchodźcy będzie oznaczać konieczność opuszczenia Austrii. Dodatkowo czas rozpatrywania wniosków o azyl wydłużono z pół roku do 15 miesięcy. Tylko w przypadku niepełnoletnich bez towarzystwa dorosłych opiekunów nadal jest możliwość przyspieszonej procedury.

W parlamencie został przedstawiony raport Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na temat tzw. uchodźców z którego wynika, że w Austrii jest coraz bardziej niebezpiecznie z uwagi na wielką falę migracji.

PAP

29 komentarz do “Austria zaostrza prawo azylowe

 1. „niepelnoletni i kobiety z dziecmi” – juz widze tych „niepelnoletnich” pod 30-stką albo kobiety z 26-letnim „dzieckiem”. Nie przyjmowac nikogo, bo 80% to sa wlasnie „niepelnoletni” i „dzieci”

   1. Jeszcze w tym miesiącu był odcinek o chodzeniu z osobą innej rasy/z innego kraju. Polka miała araba, który uczy dziewczyny arabskiego. Zrobili mu test czy mówi prawdę – wykryło, że całował się z uczennicami, ale na pytanie czy uprawiał z nimi seks nie chciał odpowiedzieć. Głupia gąska zaczęła się za niego tłumaczyć, że mu nie wolno opowiadać o seksie, bo taka religia (???). Brak słów, a koleś uśmiechnięty i dumny.

  1. z drugiej strony zaczyna mnie niepokoic jedna rzecz – na zachodzie coraz restrykcyjniej podchodza do udzielania azylu -> za jakis czas sie okaze, ze nikogo juz nie przyjma. A miliony jak ida tak ida. Zgadnijcie, gdzie sie wtedy skierują? Bo skoro nie do krajow atrakcyjnych to w takim razie do tych nieco mniej atrakcyjnych, bo sami mowia, ze juz z pewnoscia nie zawrocą… Nie mosze chyba kontynuowac, jaki kraj mam na mysli jako „mniej atrakcyjny”,,,

  2. @zerg masz rację o to chodzi że niby pod pozorem humanitaryzmu jak najwięcej tej dziczy wpuścić do Europy. Wpuszczą same kobiety z małymi dziećmi (do trzydziestu lat a może i jeszcze więcej) to później będą musieli wpuścić ich mężów w ramach łączenia rodzin i tak dalej…

 2. Tak, oprócz tego Austria przyjmie rocznie 37500 islamskich imigrantów. Dla mnie jest to tylko taka lewacka asekuracja. Widzą że tak dalej już nie można, bo społeczeństwo jest na skraju wytrzymałości i jego cierpliwość się w końcu wyczerpie, to próbują pokazać że niby coś tam robią. Tu niby nikogo nie wpuszczą tylko wpuszczą, tam niby zamkną granicę, ale tylko na pół roku i jeszcze parę innych bzdur wymyślili. Według mnie jest to tylko gra na zwłokę. Zahamują na jakiś czas kryzys imigracyjny ale go nie zlikwidują. A cały problem wróci i to niebawem z wielokrotnie większą siłą i wtedy zmiecie z powierzchni ziemi całą tę kulturę zachodu. Czasami to mam takie wrażenie jakby lewactwo na całym świecie robiło to celowo niszcząc swoją cywilizację. Chociaż należę do osób pragmatycznych to jednak coraz bardziej przychylam się do spiskowych teorii jak choćby NWO.

  1. Warto co jakis czas przypominac jezyk nowomowy

   1.Rasista – ktos kto nie pozwala by muzułmanie wycierali nim podłogę
   2. Islamofob – osoba nie uznająca wyzszosci Islamu nad innymi religiami
   3. Skrajna prawica – zwykli obywatele zaniepokojeni brakiem działania organów panstwa
   4.Nacjonalista – patriota
   5.Ksenofob – osoba nie uznająca swojej nizszosci wobec przybyszy z innych krajów
   6.Uchodzcy – najezdzcy,których zadaniem jest zdominowanie,podbój i ludobójstwo najechanych
   7.Multikulti – degradacja i exterminacja rasy białej
   8.Poprawnosc polityczna – uciszanie głosów rozsądku
   9.HejStop – współczesne internetowe ZOMO,(bedące podobnie jak KOD na usługach syjonisty Sorosa)
   10. Antysemita – ktos kogo nienawidza Zydzi
   11. Antysemityzm – nadmierna spostrzegawczosc obywatela
   11. Rusofob – ktos kto bardziej nienawidzi Rosje niz kocha Polske
   12. Moher – ciemny, prymitywny osobnik oddany Bogu i Kosciolowi
   13. Elita w Polsce – przypadkowa zbieranina niedoksztalconych cwaniakow
   14. Rezyser filmowy – ten, ktory potrafi zrobic najbardziej antypolski film
   15. Aktor – czlowiek natrzasajacy sie ze wszystkich polskich swietosci
   16. Racjonalna analiza rzeczywistosci – teoria spiskowa
   17. Kelner – przestepca i agent obcych sluzb
   18. Alkoholizm – choroba filipinska
   19. Zdrada panstwa i Narodu – prawdziwa troska o demokracje
   20. Ubieganie sie o wladze – walka o koryto

  2. Dodam jeszcze. Moim zdaniem aby zapanować nad tym co się obecnie dzieje i zachować naszą cywilizację i kulturę potrzeba radykalnych i bolesnych metod a mianowicie:
   1 Natychmiast zamknąć szczelnie granice UE
   2 Wszystkich nielegalnych nie mających dokumentów imigrantów natychmiast deportować do krajów skąd bezpośrednio do UE trafili
   3 Wszystkich pozostałych muzułmanów którzy mieszkają w Europie od urodzenia bądź bardzo długo pozwolić im dalej mieszkać w kraju w którym mieszkali do tej pory ale pod warunkiem że się wezmą do roboty. W przypadku uchylania się od pracy natychmiastowa deportacja do Afryki. Ktoś tu już na tym forum pisał że tyle jest biednych krajów w Afryce. Dogadać się z ich rządami i płacić za przyjęcie takich deportowanych od łebka. Myślicie żeby się nie zgodzili? Oczywiście warunek że nie mogą ich w tych krajach mordować. To samo tyczyło by Arabów złapanych na najmniejszych nawet próbach przestępstw. Nawet za przejście na czerwonym świetle natychmiastowa deportacja.
   4 Dopiero po posprzątaniu tego europejskiego chlewu można byłoby zabrać się za właściwą politykę prorodzinną. Zamiast płacić tym nierobom, pieniądze przeznaczyć dla Europejczyków. Coś na wzór naszej 500+ lecz oczywiście w bardziej rozwiniętej wersji.
   I tutaj najważniejsza sprawa, powyższe punkty mogłaby zrealizować tylko i wyłącznie Prawica a w krajach takich jak Francja, WB czy innych gdzie degradacja jest bardzo daleko posunięta, tylko i wyłącznie skrajna Prawica. Lewactwo powinno natychmiast zostać odsunięte od władzy i na dobrą sprawę umieszczona w ośrodkach odosobnienia. Nie proszę mi nie zarzucać że KL już były. Myślę tylko o ośrodkach w których nie działaby się im krzywda. Nie mieliby tylko wpływu na politykę. Po posprzątaniu mogliby dalej żyć w normalnych warunkach. To tyle. Pozdrawiam wszystkich

   1. Znam 2 takich co kradną naszą kase,
    Jeden zepsuł dziewczynę(prawda… bo głupia)ożenił się cywilnie i czeka na obywatelstwo Polskie,do roboty nie ,bo się nie opłaca (zasiłek)potem do Szwecji chce wyjechać.Kur.a jak robiłem im remont kuchni(staro znajoma rodzina),to nie pomagał-telefonik, stare Ciotki wynosiły meble na śmietnik, chore jest to.
    2- piękniś wędruje po Kraju,zwiedza na zasiłku, wolontariusze(bez kominiarek) oprowadzają-„no prawda mógłby wziąć się do roboty…ale to taki ładny chłopiec” tekst jednej opisującej historię
    Syryjczycy
    dziwnym nie jest, że można się zirytować
    WKUR.IĆ

   2. @Evita i dodam jeszcze jeden punkt:
    przede wszystkim na poczatek ZAKAZAĆ by imanowie w Europie..pochodzili z krajów A. Saudyjskiej, Turcji czy innych krajaów muzułmanskich, Jezykiem obowiazkowym w meczetach powinien byc jezyk danego kraju, oraz takie meczety powinny byc non stop monitorowane.

    Przypomnę co powiedział prezydent Turcji podczas wizyty w Niemczech
    :Die Welt” przypomina w tym kontekście ubiegłoroczną wizytę prezydenta Erdogana w Niemczech. W jednej z hal targowych w Karlsruhe zgromadziło się wówczas blisko 14 tysięcy zwolenników tureckiego przywódcy, który pytał zebranych: „Czy chcecie abyśmy, zaczynając od Niemiec, rozpoczęli dzieło budowy nowej Turcji?”. W odpowiedzi usłyszał gromkie:”Tak!”.

    Podkreślał wtedy, że „panturecką” tożsamość wspierają język oraz islam. „Nie możecie się uczyć niemieckiego, czy angielskiego, jeśli najpierw nie opanujecie dobrze tureckiego” – tłumaczył swoim ziomkom. W czasie wystąpienia kilkanaście razy wzywał też imię Allaha i apelował, żeby wspólnoty tureckie w RFN działały na rzecz „umacniania globalnych wpływów Turcji”.

    dodam tez słowa Imana z Danii
    bowiem ów Imam uważa, że muzułmanie nie powinni się integrować. Z zadowoleniem mówi, że 23 lata temu w Danii było zaledwie 55 tysięcy muzułmanów, teraz liczba wyznawców religii pokoju i miłości przekroczyła 300 tys. „ Wniosek z tego taki, że można żyć w tym kraju, nie integrując się z nim. Musicie zrozumieć warunki, w jakich żyjecie, nie stapiając się ze społeczeństwem” – wyjaśnia. Dodaje tez ze „imigracja to podbój Europy!” …i ma racje tylko ogłupiała lewica tego nie widzi, A nawet ich wspiera.

    Prezydent Turcji, i wielu imanów głosi mowę nienawiści wobec nas , a my co? my ich karminy, dajemy domy i wspieramy… fundujemy miliardowe umowy, i dajemy naszym przyszłym mordercom bezwizowy dostęp do naszych krajów (chociaż oni nawet nie kryją sie z intencjami)

    To SKANDAL

  3. W Austrii odbyła się pierwsza tura wyborów. Wygrał je Norbert Hofer uzyskawszy ponad 36 % głosów, prawicowiec nazywany przez niemieckie media skrajnym. Dotychczas rządzący zapewne pragną tym ruchem uspokoić wyborców bo przewaga jest miażdżąca.
   Niemieckie gazety już zaczęły pouczać Austriaków na kogo mają głosować co spotkało się z krytyką przywódców partii którzy idą po władze. Niemcy chcą kolejny kraj uczyć demokracji, to dobrze dla nas.

   1. kaassi
    Cokolwiek! Ważne że wreszcie to naród mówi co maja robić politycy a nie politycy mówią nardowi co ma robić. Inaczej niż w dojczach. Jest światełko w tunelu. Mizerne ale zawsze można mieć nadzieję że to nie pociąg historii który na rozjedzie. smile Przynajmniej choć jeden kroczek w słusznym kierunku.
    Szacun!

    1. @Jury Absolutnie nie popieram twojego entuzjazmu, przychylam się do Kaassi, nie ma się z czego cieszyć, To jest tylko zagrywka aby utrzymać się przy władzy, lewacy w Austrii widzą że nie przelewki i coś tam próbują zrobić aby zamydlić oczy wyborcom. Jedyny pozytyw jaki w tym wszystkim widzę to tylko że przestali się nas Polaków czepiać. Pamiętacie jeszcze niedawno jak władze Austrii goniły Polskę że wyłamujemy się z przyjęcia tej dziczy. Grozili że unia powinna cofnąć nam pieniądze i takie tam inne. Pozdrawiam

     1. No właśnie. Szczekali jak najęci. A teraz dzióbki w kubki, bo już musieli się zająć szambem wybijającym na podwórku.

 3. Ja tylko przypomnę, że w pierwszej turze wyborów prezydenckich, które odbyły się w minioną niedzielę w Austrii wygrał kandydat prawicy. Oczywiście do ostatecznego zwycięstwa ( II tura w dniu 22 maja) droga jeszcze daleka i oby nie doszło do jakiejś lewackiej manipulacji, ale FPÖ- z tego ugrupowania pochodzi ewentualny przyszły prezydent to wróg nachodźców. Prezydent może m.in. odwołać kanclerza, a wówczas polityka imigracyjna Austrii może zacząć wyglądać całkiem inaczej. I jeszcze coś : Niemcy nie byliby oczywiście sobą, gdyby nie wtrącali się w nie swoje sprawy.( skąd my to znamy) Wicekanclerz Gabriel już zaapelował do demokratycznej części społeczeństwa austrackiego ( oczywiście wg lewaków prawica nie ma nic wspólnego z demokracją), aby w II turze poparli kontrkandydata.

 4. Zawsze śmieszyło mnie to prawo do łączenia rodzin. W ten sposób cała Afryka i Bliski Wschód może się przenieść do Europy. Np. Ahmed jest już w Austrii. Ma prawo ściągnąć żonę, dzieci, brata, siostrę, matkę i ojca. Żona Ahmeda ma swoich rodziców i swoje rodzeństwo. Rodzice żony Ahmeda mają swoje rodzeństwo, które ma swoje dzieci… i tak dalej. Skoro na frazie nie chcą strzelać do nich, łączenie rodzin powinno zostać zakazane.

Dodaj komentarz