Barnskam

W Szwecji promuje się ostatnio ekologię nade wszystko, krytykę spotkało na przykład kupowanie nowych ubrań w sklepach, jedzenie mięsa czy podróżowanie samolotem. Teraz naukowcy promują nowy trend – rezygnację z płodzenia dzieci, określane wręcz mianem wstydu w przypadku niedostosowania się do niego.

Główna argumentacja jest taka, że niemowlaki produkują duże ilości CO2, naukowcy i dziennikarze w Szwecji nawołują więc do ograniczenia ilości dzieci lub nawet całkowitej rezygnacji z ich posiadania.

Zdaje się, że przegapili wyniki części badań, które wskazują na to, że człowiek ma znikomy wpływ na środowisko, zmiany klimatyczne są samoistne i następują niezależnie od działań ludzkich.

Tymczasem Gurgin Bakircioglu, szwedzki dziennikarz poddał się sterylizacji, świadomie rezygnując z potomstwa na rzecz klimatu i kwestii politycznych.

Jaka jest więc recepta na to, aby miał kto pracować na szwedzkie emerytury? Rozwiązaniem są emigranci, którzy ściągani ze wszystkich stron świata zaspokoją moce przerobowe niegdyś dumnego kraju. Naukowcy argumentują – ludzi na świecie jest wystarczająca ilość i cały czas populacja globu wzrasta, brak dzieci, spowodowany przez społeczne wykluczenie naprawią migracje.

Tymczasem niedawno ukazały się statystyki przedstawiające ilość gwałtów w Szwecji. Ta w 2018 roku wzrosła o 14% rok do roku. Co ciekawe, znacznie bardziej wzrosła liczba gwałtów na mężczyznach (aż o 41%).

 

Nie przegap żadnych artykułów i dodaj nas na FB i Twitterze:

https://www.facebook.com/niedlaislamizacjieuropy (NOWE KONTO)

https://twitter.com/NDIE_pl

Dołącz też do naszej grupy na FB, abyśmy mogli swobodnie wymieniać się informacjami:

https://www.facebook.com/groups/869466070094146/

 

Źródło:

https://www.pch24.pl/masz-dzieci–wstydz-sie–nowy-absurd-radykalnych-ekologistow-,69516,i.html

 

18
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
11 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
ocolotobkkkkKarbulotTomaszALA Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o