TurcjaCórka prezydenta Turcji, Recepa Tayyipa Erdogana pomaga barbarzyńcom z Państwa Islamskiego!

Sümeyye Erdogan, najstarsza córka prezydenta Turcji, zajmuje się opieką medyczną rannych bojowników IS przeniesionych do tajnego wojskowego szpitala w mieście Şanlıurfa, 150 km na południe od Gaziantep.

Taką informację podał portal veteranstoday.com, który powołuje się na zeznania pielęgniarki, pracującej przy granicy turecko-syryjskiej. Doniesienia te potwierdził dziennikarz Witold Gadowski, który otrzymał informację od Kurdyjskiego wywiadu.

Media obiegła informacja jakoby Turcja atakowała pozycje IS, co jest tylko półprawdą. Tureckich ataków było zaledwie kilka i do tego zaskakująco mało skutecznych… Mało skutecznych w porównaniu ze skalą i celnością uderzeń na obiekty kurdyjskie. Ataki na IS były najwyraźniej pozorowane i posłużyły jedynie jako parawan do przeprowadzenia rozprawy z Kurdami.

Dodajmy, że Turcja odmówiła udziału w koalicji przeciwko IS stwierdzając, że jej celem będzie nie tyle walka z terroryzmem, co wspieranie ‚reżimu’ Asada w Syrii.

źródło: Interia / defence24.pl

Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
Powiadom o