Redakcja

 • „Na krakowskich ulicach, placach i w galeriach handlowych jest coraz więcej arabskich turystów. Polubili nas i przylatują całymi rodzinami. Cenią Kraków za zabytki i atmosferę oraz za to, że jest tanio i nie ma[…]

  • WieR replied 5 minut temu

   „Wyborcza” chce nam wmówić że wszyscy Arabowie w Polsce to turyści. Bajka dla naiwnych.

  • Cobta wybiórcza? Na Zachodzie nie ma żadnych zamachów(chyba że na ośrodki dla óhoćcuf) są tylko incydenty. Ale że namiociarze mogą do nas wjechać bez wizy!!!!

 • Czekający na decyzję o przyznaniu azylu Afgańczyk został aresztowany we Francji, po tym jak po pijanemu zaatakował nożem cztery osoby. Jedna z ofiar jest w ciężkim stanie – informuje „Rzeczp[…]

  • Tutaj to akurat się nie dziwię. Na trzaska takiemu czemuś ktoś po beżowej gębie to pójdzie siedzieć za rasizm.

  • A czemu Afgańczyk ubiega się o azyl? Wojna w Afganistanie skończyła się 5 lat temu. Sio z powrotem, odbudowywać swój kraj, a nie szlajać się i zawracać głowę innym ludziom.

  • Dokladnie, to wina opieszalych urzednikow.

  • do pojawiam sie : Nastal czas w ktorym mordercy są bohaterami , a bohaterowie zdrajcami , gdzie to islam jest atakowany przez Chrzescijan , a muzułmanie są naszymi ofiarami .

   • Do pojawiam sie :Dlaczego jedynie przywódcy z Europy Wschodniej – tacy jak Miloš Zeman i Bohuslav Sobotka, odpowiednio prezydent i premier Czech, premier Węgier Victor Orbán, czy premier Słowacji Robert Fico – mają odwagę, by mówić prawdę? Nie wchodzi tu w grę prawicowa lub lewicowa ideologia. Zeman, Sobotka i Fico są socjalistami. Chodzi tu o zdrowe, normalne postrzeganie świata, oparte na prawdziwie europejskich wartościach.

    • do pojawiam sie : Kulturze postmodernizmu udało się osiągnąć to, czego nie osiągnęła nawet komunistyczna machina propagandowa. Machina ta zniszczyła instynkt samozachowawczy – naturalną reakcję zakorzenioną w ludzkiej genetyce, zdolność odczuwania współczucia i ochrony ofiary: kobiety, dziewczyny, dziecka. Abstrakcyjna ideologia poskromiła rozum i zmysły.

     • do pojawiam sie : czytam Twoje wpisy i odpowiadam na nie zawsze gorliwie , jesli sa zgodne z moim kodeksem ktory brzmi Europa bedzia biala albo nie bedzie jej wcale .

     • „Kulturze postmodernizmu udało się osiągnąć to, czego nie osiągnęła nawet komunistyczna machina propagandowa. Machina ta zniszczyła instynkt samozachowawczy – naturalną reakcję zakorzenioną w ludzkiej genetyce, zdolność odczuwania współczucia i ochrony ofiary: kobiety, dziewczyny, dziecka. Abstrakcyjna ideologia poskromiła rozum i zmysły.”

      Trochę uściślę.
      Marksiizmowi czerwonemu nie powiodło się wskutek kompromitacji swoją brutalnością, braku wydolności gospodarczej i zazbrojenia się na śmierć. Przegrał ideologicznie i praktycznie z chrześcijaństwem i wolnym rynkiem.
      Marksiizm tęczowy działa podstępniej i niebezpieczniej, co z resztą trafnie zidentyfikował Benedykt XVI: „Gender jest gorszy od komunizmu.”

      Piekielna triada w postaci państwowej, przymusowej, lewackiej oświaty oraz postępackie media tudzież tzw. sztuka nowoczesna (łatwa do pomylenia ze sztuką mięsa), głównie Hollywood i TV, działając przewlekle okazały się sprawniejszymi narzędziami ogłupiania, demoralizacji i rozkładu całych narodów (nie żadnych – tfu! – „społeczeństw’!) od przemocy.

      Pytanie brzmi: jak mamy sobie z tą piekielną triadą poradzić?

  • Akurat historia mi sie podoba, choc nie ma wiele wspolnego z tematem, ale co tam. Zawsze sie czlowiek czegos o swiecie dowie. Moral…mamy dosc swoich wariatow, nie potrzeba nam jeszcze obcych.

  • Bardzo dobre, choć retoryczne, pytanie.

  • Oszalały narkoman w Czarnym Dunajcu nie jest tematem tego artykułu i tego forum. Jeśli ma to być kontrprzykład na to, że „Polacy-biali-chrześcijanie” też napadają, to jest to typowa, lewacka propaganda. Bo u nas jest to wyjątek, a w islamie jest to norma.

   Natomiast ten własnie przykład jest kolejnym dowodem na NIEODZOWNOŚĆ kary śmierci dla handlarzy narkotykami! (Samo zażywanie i posiadanie dawki dla siebie powinno być niekaralne, bo podstawą naszej cywilizacji jest „violenti non sit iniuria”)

  • 10/10

   • Stronki w necie: wolna polska. polska niepodległa. alex j. prawdziwe infor,acje. haarp. ndie. neon 24. grupa bilderberg. daniel estulin portraits of bilderberg members. korwin-mikke, prawy, wprawo. magnapolonia. michalkiewicz. pch24.pl

  • Jednym z kryteriów prawdy jest spójność logiczna, brak paradoksu, niezaprzeczanie sobie. Cała francuska republikańsko-masońska ideologia jest fałszywa, bo łatwo wykazać w niej wiele logicznych niezgodności.

   (Naturalnie, skoro już wszedłem w filozofię, sama zgodność logiczna nie jest jeszcze wystarczającym warunkiem prawdziwości!)

  • Tak było na „dzikim” zachodzie…

  • Rozumiem, Wreszcie znalazł sobie zajęcie.

  • Islam to polityka prymitywnie zawinięta w mistykę.
   Opętani przez islam zachowują się jak psychicznie chorzy.
   Bo każdy opętany wydaje się tak chorym!

  • 🙂
   mózgu…

 • Holenderski profesor Maurice Crul w rozmowie z dziennikiem „Trouw” powiedział, że przy stale rosnącej liczbie migrantów rodowici Holendrzy powinni po prostu przyzwyczaić się do bycia mniejszością.
  Crul twie[…]

  • Pewnie nie ma … łobuz rodziny to co mu zależy? Zestarzeje się to mu lekarz eutanazję zafunduje i nie będzie musiał patrzyć do czego takie ….. lewackie łobuzy doprowadziły.

  • „cieszy się pełnomocnik miasta ds. integracji Sylvia Weber” – cieszy się jak małe dziecko, tylko zabawki jej dać i do piaskownicy. I tacy ludzie nami (w tym przypadku Niemcami) rządzą. Nic dziwnego że nasza cywilizacja schodzi na psy

   • Sylvia Weber, stary kaszalot. Pewnie zachciało się jej czarnego drąga między nogami, to i się cieszy. Z ciekawości zajrzałem w wujka Google, aby zobaczyć, jak ta kobieta wygląda. I po raz kolejny się nie zawiodłem. Pasztet nad pasztety, uroda standardowo niemiecka. Głupi lewacki uśmiech. Ciekawe tylko, gdzie ona mieszka w tym Frankfurcie. Czy może sobie swobodnie sama chodzić po ulicach, szczególnie wieczorową porą. Pewnie jak zwykle, willa na przedmieściach, wysokie płoty, monitoring. I co. Ucieszona, że mieszka jak getcie?

    • Kaszaloty postępu

     Jakże wspaniałe są kaszaloty,
     Co przemierzają mórz głębie mętne!
     W wodzie, jak orły w powietrzu loty,
     Czynią! Z tym, że są… no… korpulentne.

     Im kraken żaden w głąb nie uciecze.
     (Potwór ze średnich wieków ciemności!)
     Głowy jak butle, żuchwy jak miecze,
     Miast mózgów – sperma! (dla wyporności).

     Szlachetne, mądre, społeczne zwierzę
     Bytuje w klice. Bowiem „klikanie”
     Zwie się głos jego. W postępu erze
     Zaszczytem jest więc z nim porównanie!

     Dorotka Wellman i Komorowska
     Ania, a także Henia Krzywonos
     Tworzą społeczność. Gmina żydowska?
     Prawie!… (Bo klikły niejeden donos.)

     Można powiedzieć: swoim klikaniem
     Wspaniałą klikę kaszalotową
     Stanowią. Zwłaszcza, że polowaniem
     Też się zajmują na to i owo.

     Niby krakeny, straszne potwory
     Co w ciemnych głębiach są oceanu,
     Tak i Polaków odsetek spory
     Godzi w Trybunał i rację stanu!

     Ach, średniowieczne są w Polsce mroki,
     W których nie każdy nurzać się umie…
     Trzem kaszalotkom niezbyt głęboki
     Jest ów ocean, nurkują w dumie!

     Głos, fizjonomia i treść przekazu
     Są, jak oświata, gdzie głębie mętne.
     Ruch każdej z orła ma coś obrazu!
     (Lecz orły nie są… no… korpulentne.)

   • Kolorowy zanczy czarny lub ciapaty, gdyby mialo znaczyt to co znaczy to byloby i bialo, i czarno i zolto i mix owych kolorow, a tak nie jest.

  • Ta germanka niech się nie cieszy, jeszcze kilka lat, a będzie tylko jeden kolor. A ten O, Holender!ciekawe, czy jest zdania o konieczności przystosowania się, gdy czarni są mniejszością.

  • Annag
   Droga koleżanko bez paniki. Zobacz co ostatnio udało mi się przeczytać w die Welt:
   Niemiecki politolog Wolf Lepenies twierdzi, że Europa Środkowa stała się bastionem nieliberalnej demokracji zagrażającym europejskim wartościom. Jego zdaniem, Polska, Czechy i Węgry zaburzają jedność wspólnoty.
   I dalej
   Dziś Europa Środkowa stanowi zagrożenie dla jedności Unii i jej konsensusu wartości” – stwierdza Lepiens.
   Następnie
   W UE powstało jądro ‚nieliberalnych demokracji’ z Węgrem Viktorem Orbanem i Polakiem Jarosławem Kaczyńskim na czele.

   Zastanów się tylko, wcale nie chcę abyś zmieniała zdanie ale czy gdyby nasi przywódcy faktycznie poszli na współpracę z UE to czy tego rodzaju artykuły ukazywałyby się w niemieckiej prasie. Pozdrawiam 😎
   Głowa do góry, nie jest tak źle.

  • Dla lewactwa pojęcia rodziny to wyuzdany seks z tyloma samymi przedmiotami co istotami, nie daj Bóg seks kobieta – mężczyzna heteroseksualni.
   Obrzędy okultystyczne i inne typu zjawiska to dla lewactwa rodzina.
   Lewy kierunek dzisiejszej sceny politycznej nie zrozumie tego NIGDY, śmierć niestety odpada.

   Karą powinien być zakaz jakiejkolwiek globalizacji w wydaniu lewackim. Żadnych utopii, świat to nie bajka.

  • Lewak nawet ze lbem na muzulskim pienku bedzie wielbil multi-kulti

   • Dalej niech ludzie głosują na „mniejsze zło” czyli karuzela przygłupów PO i PIS to multi-kulti zagości nad Wisłą.

  • Wow, takie szczescie, ze sie mozna posrac z tego szczescia. W Kanadzie to samo, w poludnie po sklepach tylko czarne sie szweda. Wiadomo, nic nie robia, zyja z moich podatkow. Szlag moze trafic. No ale niedlugo emerytura ( sumie az 6 lat!), niech inni pracuja na mnie. Koniec tego dobrego.

  • Takim jak ty – islamska hołota. Jak tylko przejmie władzę. Ale lewackim półmózgom nie dociera to do sformatowanych łbów.

  • Bardzo mi się „podoba” to zdanie: „Jeśli chcesz wiedzieć, jak idzie integracja, musisz także spojrzeć na tę grupę. Kto dostosowuje się do kogo, jeśli nie stanowi już większości?”
   Jeśli to muzułmanie są mniejszością to biali mają ich tolerować, ale jeśli już biali nie są mniejszością to lepiej niech się dostosują do większości…I niech mi ktoś tu nie wciska, że elity żydowskie nie wykonują tutaj na świecie zachodnim planu Kalergi….

  • … no dobrze, już dobrze, człowieku, skoro jestem taki głupi i dziecinny to może niepotrzebnie piszesz taki elaborat. Przecież i tak nic z niego nie zrozumiem.
   I druga sprawa to powiedz mi czy masz może jakąś alternatywą na PiS?
   A może potrafisz tylko biadolić i narzekać? A… i może jeszcze pisać w Internecie jaki to jesteś mądry, sprytny i powabny? 😎 😆 😆

   • Kici-kici!

    Nie dyskutuje się o faktach.
    Węgry nie podpisały deklaracji nazywającej imigracją czymś dobrym i zobowiązującej do jej wspierania. A Polska podpisała…

    I tak jakoś dziwnie się złożyło, że rząd zataił swoje postępowanie.
    PiS to KRYPTOzdrajcy.

    Należy głosować na Korwina, Kukiza, albo narodowców.

    • kloes
     Wysłałem Ci odpowiedź ale… zatrzymana do moderacji. Może za kilka dni REDAKCJA łaskawie ja opublikuje, a może nie… Dlatego staram się nie wdawać w szersze dyskusje bo to nie ma sensu. Pozdrawiam 😆 😆

  • Trafne postrzeżenie!
   Europejki ubierały się i malowały kolorowo, miały niebieskie i zielone oczy…

  • 10/10!

  • Taki ONI mają plan.

  • Obejrzałem. Każdy powinien to zobaczyć.

  • „Gdyby wybory mogły coś zmienić, już dawno zostałyby zakazane.” (Janusz Korwin Mikke)

  • Tak jest. Przecież każdy chrześcijanin w Arabii Saudyjskiej, Libii, Pakistanie, Indonezji, Nigerii, Egopcie itd. czuje się komfortowo.

 • Około 80 aut spłonęło w poniedziałek wieczorem w Szwecji. Do incydentów doszło w Malmö, Göteborgu i Helsingborgu, gdzie zamaskowani mężczyźni podpalali zaparkowane samochody. Sprawcami miały być grupy „zamaskowanyc[…]

  • Ubrani na czarno czy czarni?

   • Przy takim świetle policja pomyliła ubrania z kolorem skóry . Taki brudas bez ubrania jest nie do namierzenia . Rozpozna ktoś małpę ? Tak ale tylko jak jest z nią w kontakcie stałym lub stadzie.

   • Ubrani na czarno brzmi mniej rasistowsko. Superpolitpoprawnie bylo by: ubrani w odziez w bardzo ciemnych odcieniach 😛

  • Kolejny argument dlaczego trzeba zagłosować na AFS. Oby Szwedzi nie zepsuli tej okazji

   • Oj tam, oj tam!.Dla niektórych te wszystkie zdarzenia to tylko dowód, że jeszcze za mało jest multi-kulti… Najnowszy wierszyk:

    Mara kasy
    czyli
    Marakasy w Marrakeszu
    (na melodię „Sexteen tons”)
    dedykuję Magdalenie S-W i Andzejowi W.

    Small-businesu wielkie asy,
    Ronald Nowak i Kris Perz,
    Nieść szesnaście ton dla kasy
    Mieli tak, jak Johny Cash.

    Biznes przyśnił się im obu
    „Instrumentyzację dać”,
    Który wpędził ich do grobu.
    (Lepiej było węgiel pchać…)

    Wszystko przez odkrycie luki
    W świecie rynku pełnym luk:
    Instrumenty do nauki,
    Do nauki pięknych sztuk!

    „Luka w państwach jest Maghrebu;
    Pianin, skrzypiec i harf brak!” –
    Nim oddali dusze niebu,
    Pomyśleli. Było tak:

    Kredyt, zakup, no i cargo;
    Instrumentów wiele ton.
    Brak ich zbytu, jak embargo;
    Plajta, stress i obu zgon.

    Sprzedać tylko marakasy
    W Marrakeszu dało się.
    Multi-kulti – takie czasy! –
    Działa, lecz nie w strony dwie…

    Instrumentów ton szesnaście
    Trudno jest w upale nieść.
    Lepiej z cienia nie wyłaźcie!
    Ronald z Krysem wyszli… Cześć.

    Nie los Was do grobu rzucił,
    Sami się rzuciliście!
    I ten, kto Was zbałamucił,
    Że „kultury pragną się”.

   • Niemcy i Francuzi zepsuli. Szwedzi pewnie nie będą inni. To jest naprawdę durny kraj, totalnie bez instynktu samozachowawczego.

  • Może tępa szwecja się w końcu obudzi z letargu, ale ja już współczuję AfS, jak sobie poradzą z setkami tysięcy jak nie radzą sobie z z setkami…
   Jestem za pomocą im, ale rachunek wystawiłbym jak za złoto za wszystko, łącznie z wyżywieniem i noclegami dla żołnierzy.

  • A ktoś niedawno pisał że AfS jest szansą dla Szwecji! Być może. Takie akcje powinny napędzać im elektorat, Powinny działać jak woda na młyn.

   • Słusznie jednak zadziała to inaczej, wkręcą kogoś z AfS w ten cyrk jako sprawcę.

   • To nic nie zmieni Szwecja jest już stracona nie uwierzę że szwedom to się podoba to siedzi głębiej moim zdaniem wybory są fałszowane bo niemożliwe żeby zdrowy człowiek, europejczyk zatracił instynkt przetrwania, ktoś bardzo mocny musi tym manipulować. Zresztą Holandia i Francja są następne. Cała nadzieja w Niemcach, że na czas się obudzą, inaczej nas też to bydło zaleje bo wujek Putin raczej nie pomoże.

  • Pewnie pozbywają się DISLI , bo nie mogą dojechać do centrum.

  • Niech wybiora afs a moze smieci zostana wyrzucone. Wczesniej obawialem sie o Wlochy a tu Salvini sprzata afrykanskie smieci. Moze tu AFSwygra wybory?

  • A ja juz wiem dlaczego do gaszenia lasow Szwedzi potrzebowali pomocy strazy pozarnych z innych krajow- ichni strazacy maja inne zadania 😆

  • Przeciez to rodowici Szwedzi, jeno ubrani na czarno, wywoluja zamieszki i podpalaja auta. Emigranci to milujacy pokoj, uciekajacy przed wojna i przemoca, ciezko pracujacy i integrujacy sie ludzie 😛

  • jezu jest zle bo tego rodzaju informacje splywaja po mnie ,jest tego tak duzo tak czesto i z takim przywoleniem lewackich rzadow ,ze wydaje mi sie czasem ze jest to normalne.Czy tylko jak sie tak uodparniam -no jest zle

  • I bardzo dobrze. Brudasy działają na korzyść skrajnej prawicy. Oby tak dalej, a lada moment ciapaci z powrotem będą na pustyni z kozam.

  • No wlasnie? Szwedzi bogaci, stac ich na palenie samochodow. Strazacy maja co robic, a jak zapala sie lasy to przyjedzie polska straz pozarna :silly:

  • Nie na temat, ale właśnie się dowiedziałam, że w niemieckiej telewizorni podali, iż kozojebcy będą mogli zostać germanistanie, ale muszą na siebie zarobić. Dokładniej nic nie powiedziano, chyba się coś szykuje, będzie jazda

  • No i jeszcze jedno: ktoś napisał na wpolityce.pl, że Jarosław Wałęsa potrącił jakąś kobietę, bo jechał z niedozwoloną szybkością i chyba był po pijaku. Czy to prawda, czy ktoś o tym słyszał?

  • Stronki w necie: wolna polska. polska niepodległa. alex j. prawdziwe infor,acje. haarp. ndie. neon 24. grupa bilderberg. daniel estulin portraits of bilderberg members. korwin-mikke, prawy, wprawo. magnapolonia. michalkiewicz.pl

  • Nie bój nic żaden brudas nie będzie palił samochodów na moim osiedlu i na innych to też nie przejdzie prędzej zapłoną im te kudłate czochradła

 • Uchodźcy ulokowani na koszt greckiego podatnika w świeżo zbudowanym kompleksie mieszkalnym na obrzeżu Teb w administracji zdecentralizowanej Tesalia-Grecja Środkowa zbuntowali się przeciwko „złym warunkom[…]

  • Dom za darmo z klima, umeblowany??!! I jeszcze zle???!!!!

  • Ołów i tylko ołów powinno dostać te bydlaki radiu

  • W jakiej my rzeczywistości żyjemy skoro kilkudziesięciu przestępców (nielegalnych imigrantów) potrafi zablokować drogę na 12 godzin i nikt nie ma odwagi wydać rozkazu do zrobienia z nimi porządku?

   • Dla policji był rozkaz przeciwny: ochraniać to bydło przed rozjechaniem!
    A więc po to była tam policja…

    Celem działań państw rządzonych przez lewactwo jest rozwój poczucia bezkarności wśród inwazorów i poczucia bezsilności wśród obywateli.
    I więcej: sprowokowanie rozlewu krwi przez „faszystów”, czyli normalnych ludzi, którzy wobec braku reakcji państwa na łamanie prawa, wezmą sprawy we własne ręce.

    Tymczasem w normalnym kraju, takim jakie były USA w przeszłości, państwo wkraczało tylko tam, gdzie obywatele sami nie dawali rady i przyzywali je na pomoc. Tak jak na każdym westernie.
    Nazywa się to zasadą pomocniczości i jest nawet wpisane w polską Konstytucję… No i co z tego? Nic!

    W USA jeszcze zdarza się w wolnościowych stanach np. w Texasie, że po odstrzeleniu bandyty przez obywatela, przyjeżdża policja i dziękuje za wyręczenie jej…

   • Zyjemy w lewackiej utopii

  • A nie buło w okolicy jakiegoś TIRA do zluzowania drogi.

  • Wsciekle zwierzeta sie usypia. Dlaczego te tutaj chodza wwolno?

  • Andrew
   Obawiam się że masz rację. W Szwecji wczoraj płonęły samochody, w Grecji banda łobuzów blokuje cały dzień drogę a w Anglii arabus wjeżdża w grupę rowerzystów raniąc 11 osób w tym dwie ciężko. Tak to jest chore i to nie może trwać długo. To się musi roz…ć. Nie ma innej możliwości!

   • A w Szwajcarii Murzyni biją 2 białe kobiety do nieprzytomności.
    A po jej utracie, kopią je dalej – po głowach!
    Jedna z nich z stanie krytycznym walczy o życie.

   • A lewackie media milczą o tej Anglii. Cieszą się, że mają bardziej „chwytny” temat odnośnie zawalonego wiaduktu we Włoszech, więc spokojnie zamiatają pod dywan niewygodne im „incydenty”.

   • @kici kici. Wiesz co , żyję w Germanistanie .. i po rozmowach z Niemioszkami , odnoszę wrażenie że tutaj mieszanka wybuchowa już jest gotowa wśród ludzi … brakuje tylko iskierki. Oni trzymają mordę , ale to już nie jest ten sam karny naród który znamy z historii … To że poleje się krew to pewne .. ciekawe tylko kiedy i jakie będą tego konsekwencje, no i oczywiście .. co będzie tą „iskierką” Niemcy to 80 milionowy naród , niech i nawet 30 milionów będzie zdolnych do zrobienia „dymów” a z tych 30 milionów połowa poprze (15) a z tych 15 milionów 50% zdecyduję się działać… (Nie liczę Rusków , Bułgarów ,Polaków i jeszcze paru innych nacji które makrelowych „gości” serdecznie nienawidzą) Tutaj tej dziczy jest jakieś (szacuję) 4 miliony … To i tak będzie „walec drogowy” I nikt i nic .. ani Policja , ani wojsko (którego Niemcy praktycznie nie mają) Makrelowym „gościom” nie pomoże … To moja subiektywna opinia.. mogę się mylić i chciałbym się mylić…

  • @ pojawiam się i znikam
   A ja posiadam. 😆 Właśnie tydzień temu jak wróciłem z wczasów. Pogodę miałem znakomitą a ja całymi dniami, jak to na kocura przystało, wygrzewałem się na słońcu. Jestem tak czarny że moja żona powiedziała że ona wyszła za mąż za białego, zbuntowała się i nie chce ze mną spać. Nie będę spać z czarnuchem – tak mówi. Również dzieci nazywają mnie czarnuchem i śmieją się że walczę z czarnymi a tymczasem sam z siebie zrobiłem czarnego. Pozdrawiam. 😆 😆 😆

  • Prócz koloru skóry musisz mieć zdolności do wandalizmu i porotechniki. I nie rozróżniać cysterny z mlekiem od cysterny z paliwem

  • Ekologiczne – lepianki z krowiego gowna

  • To po prostu skutek komunizmu, pokutujący w głowach Polaków komuszy MATRIX. Policjant ostrzegał słusznie. Bo władzuchna w postaci prokuratora jeszcze całkiem niedawno za każde użycie broni palnej stosowała tzw. sankcję prokuratorską. Mówiąc po polsku: obywatel, co się obronił, AUTOMATYCZNIE był aresztowany, bez względu na okoliczności użycia broni palnej!!!

  • Ostatnie zdanie dodane niepotrzebnie.

  • 10/10!

  • Powodów nie ma OBIEKTYWNIE najmniejszych. Przez dobre kilka lat (odkąd wolno ją w Polce bez zezwolenia posiadać) 400tys, sztuk broni czarnoprochowej nie użyto ANI RAZU w celach przestępczych.

   Ale obejrzałem reżymowe wiadomości, w których speakerka dramatycznym głosem poinformowała, że u jakiegoś przestępcy znaleziono w domu …broń czarnoprochową!!! Ojejejejej!!!

   Uważam, że to ewidentna przygrywka propagandowa do pozbawienia Polaków choćby namiastki broni.

   PiS to zdrajcy narodu.

  • Chodzi o to, że państwo socjalistyczne, w tym i Polska rządzona przez PiS, jest wyspecjalizowane w ściganiu normalnych obywateli. Niech no tylko uczciwy człowiek przekroczy prędkość, albo spóźni się z zapłaceniem podatku lub składki na ZUS!… Natomiast to samo państwo jest bezradne w ściganiu prawdziwych przestępców, zwłaszcza gdy należą oni do tzw, upośledzonych mniejszości.
   Takimi mniejszościami są inwali…, pardon: niepełnosprawni, Cyganie, homosie itd.

   Uczciwych ludzi ściga się łatwiej…
   Ale de facto ochrona „mniejszościowych” przestępców to także działanie celowe.
   Polecam „Archipelag Gułag” Aleksandra Sołżenicyna. Opisuje on w tej sławnej książce na tle koszmaru sowieckich łagrów, również m.inn. uprzywilejowanie knajactwa w systemie sowieckim. UPRZYWIJEJOWANIE NIEPRZYPADKOWE!

  • To samo o niszczeniu Polski przez PiS słyszę jak tylko włączę TVN oraz w relacjach ze spędów KOD i innych ubywateli.

  • Ta ustawa to jest taki bubel prawny, że chyba straaasznie ciężko by było napisać gorszą. Z tym rekwirowaniem magazynków też jaja, bo posiadacz pozwolenia nie może mieć magazynków powyżej bodajże 10 nabojów, ale wynika, że nieposiadacz już może. Albo zmiana definicji noszenia- i kolejne bezsensowne utrudnienie życia. Nigdy do końca nie ufałam PiS, wiedziałam ze to lewactwo, które nie wiadomo czemu uważa się za prawicę. Ale jakaś tam iskierka się tliła, że będzie chociaż trochę lepiej niż za poprzedniej władzy. I ch*j…

  • 10/10
   Wartości europejskie, te naprawdę od wieków europejskie, to nie wartości unijne.
   Wartości unijne to zaprzeczenie wartości europejskich, ich antyteza!

  • A propos psów.
   Są bardzo popularne w Niemczech. W wielu rodzinach zastępują dzieci.
   Ale teraz uratowały już niejedną Niemkę…

 • Polski rząd odtrąbił w ubiegłym tygodniu sukces w Brukseli w sprawie imigrantów. Oficjalnie kraje Unii Europejskiej wreszcie zgodziły się z polską polityką dobrowolnego przyjmowania uchodźców. W cieniu tego wydar[…]

  • jesli to prawda to przy nastepnych lub kolejnych wyborach Polacy wezma w koncu widly paly i siekiery i obsade sejmu co od 30lat z groszem nie moze sie od koryta oderwac rozwlocza od gdanska po zakopane a nastepni co przyjda beda dzialac na rzecz Ojczyzny w obawie powtorki

  • no moze tak byc ale gorzej bedzie na zachodzie
   bo co jak co ale polakowi jak uniemozliwic wojowanie z innym polakiem i mu sie w to wojowanie wpieprzyć to caly narod sie pieknie skonsoliduje a tradycje partyzantki to my mamy piekne to niech sie araby boja bo to co nasi by na ich miejscu odstawili to nawet im nigdy do lba nie przyjdzie
   no i dodajmy ze polak nawet z maczeta przy szyi i glowa w kiblu do konca walczyl bedzie a nie potulnie jak debilny zachod da sie kasowac

  • To ja Ci odpowiem w bardzo prosty sposób: bo za islamskimi osadnikami idą pieniądze. Przecież to jasne! Najbogatsze kraje na naszej ziemi to … Arabia Saudyjska Kuwejt itd. mają bajeczne pieniądze ze sprzedaży ropy i inwestują je właśnie w zalewie muzułman na naszą Europe. Gdyby nie pieniądze z tych krajów to ten twór jakim jest UE już dawno poszedłby na dno.

  • kacu1980 replied