Redakcja

 • Nie pogardzimy pomocą w tym zakresie 🙂 Dużo da nam samo zebranie informacji w jakieś fragmenty. Niestety obecnie redakcja działa w pełni charytatywnie, dlatego nie jest łatwo zajmować się tym wszystkim i jeszcze sprawami zarobkowymi czy życiem prywatnym.

 • Dzięki za komentarz. Obiecuję zająć się tą sprawą i w najbliższym czasie pojawi się artykuł na temat islamu w Rosji. Zachęcamy też do przesyłania swoich publikacji. Chętnie skorygujemy je pod kątem gramatycznym i stylistycznym, jeśli wiesz / wiecie o tematach o których warto napisać (jak ten o Rosji) to przesyłajcie co macie na maila czy FB!

 • TVP udostępniło niespełna godzinny film dokumentalny, w którym dwie osoby pod przykryciem przenikają do muzułmańskiej społeczności w jednym z duńskich miast, gdzie 2/3 społeczności otrzymuje świadczenia[…]

  • Powinniśmy jak najszybciej opuścić Unię i szengen srengen

  • Ze względów licencyjnych film jest niedostępny w moim kraju.

  • Dzięki za komentarz. Obiecuję zająć się tą sprawą i w najbliższym czasie pojawi się artykuł na temat islamu w Rosji. Zachęcamy też do przesyłania swoich publikacji. Chętnie skorygujemy je pod kątem gramatycznym i stylistycznym, jeśli wiesz / wiecie o tematach o których warto napisać (jak ten o Rosji) to przesyłajcie co macie na maila czy FB!

  • Prosimy o linki 😀

 • Londyn przez ostatnie tysiąclecia zdominowany był przez Europejczyków. Zmieniło się to w ostatnich 50 latach, od tego czasu stolica Anglii to miasto mniejszości etnicznych i ludzi trzeciego świata. Poniżej dwa nag[…]

  • Keine grenzen. Mamy to na własne życzenie. Wprowadziliśmy UE do siebie z „dobrodziejstwem inwentarza”.

  • Patrzcie, że te ulice zaczynają przypominać powoli slumsy w innych miastach, głównie afrykańskich. W Polsce zakaz handlu na ulicach przez ludzi bez koncesji na to by nie pozwolił. A tutaj ciapaki wystawiają swoje towary na ulice i handlują sobie spokojnie jak na jakimś suku w Mogadiszu czy innym Kairze. I pomyśleć, że jeszcze niedawno ceny nieruchomości czy wynajmu mieszkań w Londynie były astronomiczne. A teraz… Jeszcze kilka lat i to miasto skończy jak Detroit w USA. Londyńczycy przeniosą się na obrzeża i pozostawią swoje ukochane miasto i dumę na zniszczenie muzułmanom. Tak to jest, jak burmistrzem miasta obiera się muzułmanina. I to ważnego miasta jakim jest stolica Wielkiej Brytanii. Detroit podupadło, jak burmistrzem został czarny. Teraz widzimy identyczną powtórkę z rozrywki w Londynie. I już na perfumach i innych luksusowych przedmiotach nie będzie napisów: „London, Tokyo, New York”. Londyn przestanie być światowym wizerunkiem jakości i luksusu. Zostanie symbolem upadku, jak Angole zniszczyli 800 lat historii miasta. A potem muzole zaczną niszczyć zabytki, jak w Syrii.

 • Ursula von der Leyen 16 lipca 2019 została wybrana nową szefową Komisji Europejskiej. Uważa, że problemy migracyjne należy rozwiązać w Afryce, aby nie były problemami w Europie, krytykuje też pomysł karania kr[…]

  • aaa

  • Gdybyśmy nie wystąpili do Unii nie byłoby takiego cyrku. A teraz jesteśmy chłopcem do bicia bez prawa do głosu dzięki ostatnim nie-rządom

  • Nareszcie!!!Ndie znowu dziala.Tak sie ciesze,bardzo mi Was brakowalo…W temacie – mysle ze juz nie bedzie zmuszania krajow do przyjmowania uchodzcow.Pani von der Leyen juz wypowiedziala sie ze Polska ma Ukraincow.Temat przymusowej relokacji juz sie skonczyl.

  • Nie zgodzę się. Nikt nie może nam narzucać, kogo mamy przyjmować a kogo nie. Nawet gdyby na Ukrainie była prawdziwa wojna, to przyjmowanie uchodźców jest tylko naszym moralnym i chrześcijańskim obowiązkiem, a nie rzeczywistym. I po zakończonej wojnie, tacy Ukraińcy powinni nasz kraj opuścić.

 • Decyzją francuskiego sądu imigrant Kobili Traore nie odpowie za zamordowanie sąsiadki żydowskiego pochodzenia. Usprawiedliwia go… marihuana.

  Zajście miało miejsce 2 lata temu. Wówczas 26 letni imigrant[…]

 • Jak widzimy na nadesłanym przez widza nagraniu, dzieci w wieku szkolnym pokornie wykonują pokłony dla Allaha, powtarzając przy tym słowa modlitwy za jednym z uczniów. Całe zajście najpewniej zainicjowane zostało[…]

  • To jest bardzo dziwne. Sam byłem tym zaszokowany, albowiem Duńczycy mieli zawsze w miarę zdrowe podejście do muzułmanów. Zmuszenie dzieci aby uczyły się słów „allah akbar” spowodowało, że rodzice są wręcz oburzeni. Wprawdzie Duńczycy nie epatują tak wiarą jak na przykład Polacy, nie zmienia to jednak faktu, że coś tu jest nie tak. Znane są historie, kiedy dzieciaki się ciąga po meczetach, aby poznały inną kulturę. Nie słyszałem jednak, aby muzułmańskie dzieciaki prowadzono do kościołów. Teraz jak widać przeszli samych siebie. Z przykrością patrzę, jak na duńskich ulicach idą wycieczki szkolne i wśród dzieci jest coraz więcej czarnych mord.

   • Tez sie dziwie, bo Dunczycy, szczegolnie ostatnimi czasy, stali sie bardziej krytyczni i nawet zaczynaja wydalac kryminalistow-inwazorow.

  • Strona się nazywa „Nie dla islamizacji Europy”, a nie „Nie dla islamizacji Polski”. Wiadomości z każdego europejskiego kraju są pożądane. Polska jako jedyny chrześcijański kraj nie pociągnie daleko, jak będzie otoczony zewsząd muzułmanami. I to jeszcze takimi z dostępem do broni atomowej. To jest problem nas wszystkich.

  • Gdzie są rodzice tych dzieci? Nie mają nic do powiedzenia względem bicia głową o dywanik swoich pociech? Żydów też do tego zmuszają?

   • Rodzice podobno strasznie się wkurzyli. Żądali zwolnienia tych nauczycielek i dyrektora szkoły. Problem w tym, że szkoła problemu nie widzi. Oni podobno realizują program szkolny. Osobiście uważam, że taka sytuacja jest nie do pomyślenia. Poznawanie obcej kultury nie polega na tym, żeby zmuszać dzieci do klęczenia i powtarzania formułek obcych religii. Dobrze jeszcze, że nie zmuszono ich do wypowiedzenia formułki przyjęcia wiary.

  • Od 30 lat.

 • W miejscowości Ozimek pod Opolem doszło do sprzeczki pod sklepem podczas której 30-letni Uzbek ranił nożem 3 osoby. Ponad 96% ludności Uzbekistanu wyznaje Islam, do Polski w ostatnim czasie trafiło kilka tysięc[…]

  • Od momentu wejścia Polski do juni jestem nagminnie napastowana przez osobników nie pochodzących z Polski. Jeden Uzbek… a ilu chodzi Hindusów, Bengalów i Afrykańczyków? Rok temu jeden Ukrainiec o mały włos nie dostał po oczach gazem pieprzowym ode mnie. My tu mamy inwazję

  • Ten chłopiec powinien dostać nagrodę i wyróżnienie za postawę a rodzice za chychowanie małego patrioty.

  • Kilka tysięcy z Uzbekistanu w ostatnim czasie 🙂 Nie chodzi o ogólną liczbę przyjętych imigrantów 😀 Ale poprawimy, żeby wyglądało bardziej uczciwie!

  • Kilka tysięcy z Uzbekistanu w ostatnim czasie 🙂 Nie chodzi o ogólną liczbę przyjętych imigrantów 😀 Ale poprawimy, żeby wyglądało bardziej uczciwie!

 • „Mieszkania na start”, to projekt premiera Mateusza Morawieckiego, który niedawno został podpisany przez prezydenta Andrzeja Dudę. Ustawa o pomocy państwa w ponoszeniu wydatków mieszkaniowych w pierwszych latach[…]

  • Niestety juz nas sprzedano, a mianowicie dlugi w wysokosci 400 mrd $.

   odkrywamyzakryte.com/iiirp/

   III RP stworzyla w tym celu spolke zoo. Mysle, ze wiadomo, kto wykupi te dlugi.

   A tu jest wyciag z rejstracji:

   sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312

   oczywiscie http.. i www

   Dane te wskazuja, ze nas juz dawno sprzedano, nie dajac nam okazji do innego sposobu realizacji zobowiazan.

   Maja prawie wszystko: politykow, prase, finanse – ale nie maja nas.

  • Helmutek, Wybacz, ale Ty jestes Niemiec, jak z koziego ch.uja flet. Zapominasz, ze, a tu sie powtarzam, wszyscy jedziemy na tym samym wozku, ktory nas wiedzie do islamizacji i anihilacji naszych kultur. Przestan wiec wpieprzac popcorn, ale rob cos. Cokolwiek.

  • Czas najwyzszy czemu nikt K….a dalej nic nie robi ?

  • Zobaczysz w swoim czasie zajmij sie swoim kalifatem. A za polakow mi wstyd zeby ku…a nie zebrało sie 30 osob na pikietę pod KPRM czy sejmem.

  • Ja tez nie mam a moje stanowisko jest o 180 stopni różne od twojego.

  • CELA NA START DLA TYCH KTÓRZY TO NAM ZROBILI.

  • @Helmutek
   Twoja pisać dobrze polski. Gdzie Twoja tak się nauczyć? A może Twoja to taka szyta „Helmutek”?
   U nas problemem jest brak jednego zdecydowanego autorytetu, m.in. dzięki także Waszej Muter ze Stasi. Ale my to odbudujemy. Nie daliście nam rady przez zabory i okupację w XX w. – zarówno w czasie wojny jak po 1989 r. i to wszystko do spóły z Rosją – to i teraz sobie poradzimy. A za chwilę u Was, Muzułmanie Wam zrobią „dobrze”. To nie są Żydzi i „kryształowa noc” nie przejdzie. Oraz „polskie nazistowskie obozy śmierci” jak twierdzi rządowa – zdaje się – ZDF. Przykładem polnische „Konzentrationslager Dachau”, czyż nie… @Helmutku

  • „My zaczynamy walkę.”
   Na razie konczy sie na gadaniu.
   Byl tu kiedys Rumcajs, ktory probowal cos zrobic. Nie zwerbowal tu nikogo. Nawet Ciebie „Robota do zrobienia”.
   Helmutek ma zupelna racje.
   Pokrzyczy sie tu troche, potrzachnie bunczucznie szabelka a potem sprawa przyschnie a my wrocimy do swojej roboty i bedziemy placic podatki z ktorych Morawiecki finansowac bedzie mieszkania dla smoluchow i ciapanstwa. A moize i meczety zacznie im budowac?
   Czemu nie?

  • Hallo hallo, kici kici kocurze…
   Czy dalej stanowczo zamierzasz poprzec PiS w nastepnych wyborach parlamentarnych a chocby i w nadchodzacych wyborach lokalnych?
   Inni Forumowicze rowniez?

  • @Helmutek
   To ja Twoja… jak to było… pajacynka… No tak zapomniała ja, że Ty już zupełnie zhelmuciał… No tak robita tam straśne ogromności. Albo AfD, albo NPD… Będzie rżniątko, będzie… Jeszcze będziesz się modlił by tu znaleźć się jak przyjdzie co do czego, bo to welcome to był Wasz wynalazek. A co do działania gdyby nie to pisanie np. tutaj, to byśmy już mieli jak w Dojczlandach albo gorzej, co nie znaczy, że teraz jest dobrze, czyli walka się nie skończyła. Zatem trzeba jak nasi siatkarze, do końca nawet jak po drodze się noga podwinie, bez euforii po jakimś cząstkowym zwycięstwie tylko ciężką pracą nieustannie, od początku do końca.
   Co do „deonu” to nie nazywaj tego katolickim portalem, czy nawet polskim choć po polsku piszą, bo to czyści bergoglianiści, których u Was mnóstwo a u nas coraz mniej. My sobie działamy powoli, gruntownie od podstaw i aby coś zrobić to trzeba najpierw odbudować świadomość polskości – np. tu na portalu przez to pogardzane przez Ciebie pisanie – po Waszych wpływach przez stulecia. Teraz też jak to pokazują tzw. schetyniątka+. Ja akurat z Polski nie wyjeżdżałem, chociaż urodzony na zachodzie Polski miałbym bez problemu niemiecki dobrobyt. W końcu te ziemie (Szczecin) to był długo czysty Reich. A jeszcze jakbym podpisał jaką folkslistę… to ho, ho, ho… Ale wolałem południe Polski i bardziej rodzinne, polskie klimaty.

  • @Komandos
   Widzę, że myślenie „Kolegi” równie wybitne jak poczucie humoru. Czysty niemiecki sznyt… A co do położenia geograficznego, to wyobraź sobie, że przemknęło mi to przez myśl, tym bardziej, że sobie ściągnąłem nazwę zanim ją zacytowałem (cudzysłów) by nie popełnić błędu… No, pomyśl dlaczego tak napisałem „geniuszu”… Te trochę wysiłku na prawdę nie boli. No, te parę neuronów powinno to udźwignąć…

  • @Helmutek
   „Polak z Niemiec” to jednak mimo wszystko nie to samo co „Helmutek”, ale to Twój wybór. Natomiast ważna jest treść. A z tej treści wynika, iż Pan Bóg ci niepotrzebny. No cóż pogadamy jak kiedy zaczną się problemy na tej Twojej „bezpiecznej drodze”. Myślisz, że „goście” ze względu na Twoje przekonanie ją ominą? Widzę, że Twoja naiwność jest większa niż przewiduje ustawa.
   Co do pozwów to… ja np. już przerabiałem oskarżenie o pedofilię. Wyszedłem z tego – choć wszystko trwało 2 lata – a wszyscy wokół mnie wiedzieli o tym oskarżeniu, także w pracy, bo od razu „rozbroiłem bombę” mówiąc o tym co pewna pani pedagog w gorliwości swojej wysmażyła. Ja to przeżyłem a ona potem i tak straciła robotę. Bez mojego udziału. Tak więc każdy dzisiaj może zostać pedofilem. To nic trudnego zmajstrować taki proces, np. żona przestała mieć ochotę na wspólne pożycie z aktualnym małżonkiem a małżonek ma kasę na koncie… albo nawet i nie ma, ale go nie lubimy… Albo koleżanki w pracy nie lubią swojego kolegi albo szefa i się im przypomni, że je molestował nawet jak był w kiblu na drugim końcu miasta…
   Nawet nie wiesz kiedy i z jakiego powodu, i masz procesik. Np. pani Le Pen robi teraz za idiotkę bo się jej poglądy nie podobają. Nie strasz mnie zatem, bo się liczę z różnymi rzeczami. Inaczej byłoby bez sensu zabierać głos, zhelmuciały @Helmuciku…

  • @Helmutek
   Och przepraszam, żem źle przeczytał… Oczywiście, oczywiście u nas jest tak samo jak u Was… poza tymi milionami welcomsów gotowych do integrowania się od zaraz, zwłaszcza przy pomocy maczety i innych narządów zewnętrznych… Zatem poczekamy, zobaczymy. W końcu ten się śmieje kto się śmieje ostatni, jak mówi przysłowie. Z naszą wiarą różnie bywa, ale jednemu komentującemu wczoraj zdaje się, przypomniałem Hansa Franka jak stwierdził, że rdzeniem naszej polskości jest Katolicyzm a zwłaszcza miłość Maryji, do której odwołujemy się jak już dobrze dostajemy w d… Nie jest to chwalebne, że dopiero gdy zagłada zagląda nam do oczu, ale Ona nas jednak nie odrzuca i pomaga. Niestety, tam za Odrą gdzie jesteś, Maryja jest „be” i może dlatego jedna z przepowiedni mówi, iż Niemców zostanie tylu ile zmieści się pod jednym drzewem, która to perspektywa coraz bardziej staje się realna. Co do Polski przepowiednie raczej są inne, wbrew temu co zamierzają globaliści.

   • Serio przepowiednie sa inne? no to super, teraz czuje sie bezpieczniej… 😀
    A tak powaznie, widzisz, w Germanistanie co starsi to trzymaja Tygrysy w garazu, i nie mam na mysli tu zwierzat 🙂 Smiejecie sie z Niemcow, ale u nich brakuje tylko i wylacznie takiegos mowcy jakim byl Hitler, zeby wyczyscili kraj jak wyczyscili z zydow, o nich bym sie nie martwil.
    U nas w Polsce czarnuchow coraz wiecej z dnia na dzien, a w co drugim domu nawet noze sa tepe, a w razie zamachu zanim Policja zlikwiduje smiecia to ten kilku policjantow zastrzeli, bo poczatkowo beda sie wachac czy uzyc broni i potem miec jakiegos synka sbka albo znajomego piotrowicza z prokuratury na lbie udowadniajac, ze kolesia z kalachem nie szlo przekonac urokiem osobistym do zlozenia broni, a pieciu nie trafi w zamachowca bo na strzelnicy byli ostatni raz w ’97…
    Jestem z Lublina, takie jakby nie patrzec zadupie kraju jesli chodzi o stolice wojewodzkie, ale nawet tu czarnuchow coraz wiecej, wiec teraz pytanie nie jest czy, a kiedy jakis smoluch „odpali”, a wy tu nadal sobie pierdlicie farmazony preznie wypinajac piers niczym nieustraszeni wojownicy internetowi, zero reakcji, slepa wiara w media rydzyka i kurskiego, czasem aby jakies prychniecie na rzad ktory wali nas w dupsko bez mydla i juz nie ukrywa ze plynie nie strumyk, a pierdlona Amazonka muzlow do kraju.
    Pozyczki dla bandersynow, gaz dla bandersynow, emeryturki dla bandersynow, doplaty do mieszkania, co jeszcze trzeba aby cos sie ruszylo, i nie mowie tutaj zeby ktos z forum organizowal manifestacje, bo to jednak nie jest takie proste „ot pojde se i urzadze manifestacje na xxx tysiecy osob w Wawce”, ale ilu z was przynajmniej pisze maile do RN i innych organizacji z propozycja wsparcia czy wspolpracy? Zapewnie moze ze 2-3 osoby tu sa, reszta „walczy” w komentach pod artykulami…

    Taka moja opinia.
    Pozdrawiam

    • Garrus
     Masz rację, ale ten portal umożlwia wymianę poglądów ososbom o podbnych wartościach. Do działania potrzebne są fundusze. I tak jak wiele razy pisałem -obecnie ludzie by ryzykować mają za dużo do stracenia. Uwikłani w kredyty….Potrzebny jest u nas punkt krytyczny, gdzie wartości staną wyżej nad ryzykiem. Niestety tutaj masz ludzi świadomych, a przecież większość zajęta jest pracą czy rodziną, nie widzi zagrozenia. W dodatku jak powiesz o dostępie do broni to dużo ludzi jest za zakazem, jakby teraz to było proste. Komunizm i lata zniewolenia, a obecnie wszechobecna pogoń za kasą zrobiły ludziom miazgę z mózgu.
     Nie widzę tego dobrze.

  • @Helmutek
   Ach dziękuję za komplementy, dla odmiany… geniuszu z Koziej Wólki… A w Niemczech to już zdaje się kozy cieszą się niewysłowiona popularnością…
   A od kiedy tu jesteś? Każda telewizja pokazuje co chce. W Niemczech na ten przykład, zdaje się bez względu na nazwę to tylko rządowa, czyż nie… Dlatego jesteśmy także np. tutaj, choć ACTA 2.0 wiele mogą w tym względzie zmienić. Jednakże mimo propagandy w rządowej, tam można posłuchać także strony przeciwnej. Bez cenzury. I np. takie schetyniątka+ mogą się produkować i walić co im ślina na język przyniesie. Oglądam, słucham to wiem. Mimo wszystko jednak i tak w tej naszej rządowej coś niecoś się przebija. Oczywiście daleki jestem od uwielbienia dla nich. Ale np. jeśli nie wszystko mówią o aktualnym sprowadzaniu „uchodźców” to dosyć o tym, że „uchodźcy” nie są tacy piękni jak ich ZDF maluje… Za te obrazki z naszej rządowej to w Niemczech już dawno wszyscy redaktorzy stracili by pracę. Nawet takie drobiazgi trzeba umieć docenić mimo innych niedogodności.

  • @elchupamakabra
   Pięty jak pięty… ale ta niedojrzała ameba… Mniam.
   A Twoja siostra nie zamierza wrócić, bo tam ubogacenie to pewnie niedługo będzie jak kromka chleba?
   Czyli…
   dzień bez ubogacenia – dzień stracony

  • @elchupamakabra
   A taaa wiem. Co prawda żadnej prywatnej – nieśmiały jezdem – ale za to całe mnóstwo innych. Dzięki temu zachowuję zdrowy dystans. Oczywiście je lubię, ale tak z pewnej odległości… większej niż osobista. Na moich drzwiach jest napisane… no ma być bo się nie mogę zebrać do zrobienia tabliczki okolicznościowej… „okręg autonomiczny”.
   Fakt, jak się baba uprze to łatwiej górę przesunąć.

  • 21 glosuj na listę nr 7

  • @hehehe
   Może jakieś argumenty? Bo o ile mi wiadomo każdy ma prawo napisać co chce w ramach obowiązujących reguł na tym portalu. Moje wpisy niejednokrotnie poddawane były moderacji i nie tylko moje. Z tego co napisałeś wynika, że nie masz nic do powiedzenia i płaczesz, że nikt Cię nie kocha.

  • A co ty robisz ? przeszedłeś już na islam czy czekasz na dogodny moment ? Jaką edukację masz na myśli bo ja o islamie akurat wiem co trzeba żeby z nim walczyć. Coś da jeśli się ją nagłośni medialnie. Pewnie jeśli wszyscy bedą mieli to w ch..ju to niewiele zrobimy.

  • Szkoda że tak mało ludzi odpisało Tadkowi jak chciał organizować pikietę. My próbujemy coś zrobić tylko nie ma z kim na te chwilę. Co sami we dwóch mamy ten protest zrobić ?

  • W dodatku idą wybory i mamy rok żeby pisiorów przycisnąć w tym temacie. Teraz jest najlepszy moment.

  • Co robisz ? chyba że to podpada pod paragraf ale to akurat by było chyba najlepiej gdy byś to robił tylko do tego trzeba mieć jaja.

  • @MałpkaKoko
   No tempy jezdem to może jakiś link do mapki? Ale nie wiem czy bede umił odpalić linka.

  • Jak tu się zalogować nie da cz tylko twórcy mają prawo do zadania

  • Chce wrócić do Polski co mam zrobić płacić tyle co inni czy podać się za obcokrajowca

  • Mogę dłużej niż 5 minut zabrac udział w dyskusji czy tu też cenzura

  • @ Leokadia Można domagać się sprawiedliwości nie będąc sędzią.

  • Zauwazcie, ze przez paru kwerulantow i sabotazystow rozmywa sie rzeczywisty problem, o ktorym traktuje ta strona. Juz RUMCAJS w jednym z wczesniejszych postow skompilowal zasady taktycznie niszczenia i podkopywania stron opozycyjnych.

   Nie dajcie sie prowokowac. Pozostanmy przy naszym waznym i glownym temacie. Od tego nalezy naszy przyszlosc, jako i ta naszych dzieci i wnukow.

  • @ddd
   Widzę, że do szkoły chodziłeś bo jakoś klecisz te słowa. Ale to wszystko. Poza tym dziękuję za uznanie… obawiam się jednak, że zrozumienie tego co napisałem przerasta możliwości Twojego zrozumienia. No, papatki.
   …bez całusków.

   • lolo i reszta szanownych i miłych memu sercu jak nikt inny użytkowników ndie chociaż osobiście nikogo z Was nie znam. I stało się, nasz portal zawiesił działalność. A prosiłem jeszcze niedawno o wsparcie drobnymi sumami. Nikomu z nas nic by się nie stało gdyby odżałował tę drobną kwotę kilkudziesięciu złotych. A ponieważ jest nas tak wielu to i uskładała by się jakaś sumka która pozwoliłaby przetrwać trudny okres. Od dawna już zauważyłem że na ndie nie ma żadnych reklam. Trudno, może spotkamy się znów na tym portalu i może nadejdą wreszcie dobre czasy kiedy zajmiemy się problemami dnia codziennego a widmo islamizacji i wojny już nigdy nie będzie zagrażało nam i naszym dzieciom. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

    • @kici kici KOCUR
     Pewnie masz rację, ale nadal będzie można korzystać z archiwum. Zatem niekoniecznie musi chodzić o pieniądze, choć oczywiście tego nie wykluczam. Natomiast idą wybory i negatywna opinia na temat „uchodźców” może być rządzącym nie na rękę. No i ACTA2, ale to bardziej przed nami.

     • Wpłaciłam symboliczny datek, ale co to da… Ile rocznie/miesięcznie potrzeba na utrzymanie wszystkiego???

      • @ Syla
       Właśnie że da. Ja wpłaciłem niedawno pięć dych i teraz zobacz jeśli nawet tylko 100 osób tyle wpłaci to sumka będzie już pokaźna bo wyniesie 5 tysięcy złotych. A przecież jest nas tu dużo, dużo więcej. Pamiętam jak kiedyś napisałem komentarz to otrzymałem bez mała 1000 polubień. To już świadczy o tym ilu jest czytelników ndie. Pozdrawiam i apeluję o mobilizację. Pokażmy lewakom że nie jest tak łatwo nas ignorować. Omzik i inne lewackie szmaty pewnie tryumfują że udało im się zamknąć usta niezależnej i prawicowej stronie internetowej. Czołem Wielkiej i Niepodległej Polsce a śmierć parszywym wrogom naszej ukochanej Ojczyzny.

       • Masz rację, wpłaciłam tyle samo. Kto jeszcze??- choć symboliczną kwotę…, pokażmy naszą mobilizację choć w ten sposób- zza monitora kompa/smartfona-tym pieprzonym dziczolubnym! Tyle ludzi czyta ndie, to musi się udać!

       • @KiciKici Czy aby to jest napewno powód? (Znaczy kasa)? Z dnia na dzień praktycznie zawieszenie działalności przez portal mający taką odwiedzalność? … Jakoś niekoniecznie chce mi się w to wierzyć …

  • @Koziołem mateuszek
   W dobie googla
   „W połowie września w Lejaksk prezydent powiedział, że chce, aby obywatele w to wierzyli ktoś, kto o nich myśli, a nie „o fikcyjnym społeczeństwie, które daje nam niewiele wyników”. „Społeczność tutaj jest potrzebna tutaj, w Polsce, dla nas – my, skupiamy się na naszych rzeczach, ponieważ jest to dla nas najważniejsze, gdy sprawy zostaną rozwiązane, będziemy zajmować się sprawami europejskimi. „To pomoże nam zreformować Polskę, bo to jest najważniejsze” – powiedział Andre Duda”

  • hmm ostatni artykuł 1 pazdziernik jest juz 4 paz. chyba cos żle sie dzieje w redakcji aszkoda:(

  • Dziękuję administratorowi, bo wiem, że miałeś duże kłopoty przez nasze komentarze. Służby specjalne zawsze się nami interesowały i wykonywały rozkazy wydane przez rządzących. Prawda jest taka, że PIS SKRĘCA NA LEWO ! W imię dobrych relacji z Brukselą czosnkowymi i USA polskich patriotów będzie nazywał ksenofobami, antysemitami i faszystami ! ZDRADA ZDRADA ZDRADA ! Zobaczycie co się stanie w nasze narodowe święto NIEPODLEGŁOŚCI. Bądźcie teraz uważni. Pozdrawiam was wszystkich razem i każdego z osobna. 🙂

  • Co się stało że portal zawiesza działalność????? ☹️

  • Eeee .. czy ktoś wie o co chodzi z zawieszeniem działalności ndie.pl ??

  • Polskojęzyczni zaczynają operację wycinania niewygodnych portali i krytycznych głosów Polaków? Zapewne gruba prowokacja szykuje się na Stulecie Niepodległości. Mnie tylko ciekawi, czy mam przyszykować się na wizytę smutnych panów o 6 rano.

  • No i dupa blada. Bylo NDIE.pl i nie ma NDIE.pl. Cenzura? Czyjas zla wola? No to sie ma ludziska. Na pozegnanie: HOOY W DOOPE lewakom wszelkiej masci. I kawalek szkla. CHWALA WIELKIEJ POLSCE! Mowimy NIE DLA ISLAMIZACJI EUROPY! Milo bylo 🙁 😥 🙁 😡 🙁 😥 😡 :envy:

  • Dlaczego zawieszacie działalność!

  • Nie!!!!!!!!!!!!! Istalo sie najgorsze! Co zrobili naszemu Redaktorowi?
   Dzis stracilam rodzine. Tyle lat z wami i co? Dzie sie teraz dowiem w zlewaczalej Kanadzie co slychac na swiecie. No bo nie z interiolonetowchyba.
   Zegnajcie przyjaciele. Powodzenia Redakcjo. Dzieki za tyle lat wytrwalej pracy.
   Smutno mi.

  • a ja bym jednak prosił o podanie konkretnej przyczyny zawieszenia działalności portalu!!! Tyle lat razem i co ?,wszystko psu w dupę ???. Co się stało i o co chodzi??, o kasę ??, czy to naciski jakieś polityczne???. Chyba po tylu latach należy się szczerość??. Lepsza najgorsza prawda niż niewiedza i wątpliwości !!!

  • Helmutek – za maly masz fiutek

  • @lolo ktory jeszcze pisze
   Nie zaadresowalem bo pisalem do ogolu w wiekszosci wypowiedzi, jedynie czesc z przepowiedniami byla do Ciebie, bo wybacz ale nie wierze w takie banialuki, wszystkie przepowiednie sa tak skonstruowane ze mozna je dopasowac do czegokolwiek, jakos zaden jasnowidz nie wygrywal w totka, ani nie przepowiedzial tego dnia, ba, tego roku stanie sie to i to w tym miejscu, tylko zawsze takie ogoly ktore dopiero po fakcie sa dopasowywane, wiec jestem raczej sceptyczny 🙂

   Co do kosciola, powiem tak, jako instytucja jest mi z nim wybitnie nie po drodze, z roznych powodow, ale nie chce jego zniszczenia bo wychowany bylem slyszac dzwony koscielne, a nie darcie mordy jakiegos muzla z dachu. Jednak to czego potrzebuje KK to oczyszczenie, problem pedofilii i ukrywania pederastow byl i jest problemem powaznym na calym swiecie, to czego oczekuje od KK to zaprzestanie bycia instytucja, a raczej spolka z o.o. do trzepania kasy w mysl zasady „ile Pan Bog da, ale nie mniej niz…” i w takich sprawach jak gwalty na dzieciach nie ukrywania pedofilow po parafiach, a powinni pierwsi zadac surowych kar. Filmu nie widzialem, moze kiedys zobacze, ale z tego co wiem przedstawiono KK jedynie w zlym swietle, a sa tez dobrzy ksieza, szkoda tylko ze jest ich tak malo niestety.

  • ddddd-tak masz racje ale redaktorzy mieszkają w Polsce -słuzby jasnie miska morawieckiego tez sa w Polsce -podpisał w maju zydek morawiecki-ze będa scigać i walczyć z islamofobia i ksenofobia dekret w marakeszu ?-podpisał-byłem pewny że zaczną po drugiej kadencji takie szopki-niestety pis poczuł się tak pewny ze robi co chce juz teraz-dla ludu info jedno -a pod stołem jak w zwyczaju elity polskiej dogadanie sie z innymi.

  • A cos od siebie, czy tylko kopiuj-wklej w wikipedii przyglupie?

  • Lolordo sucza mordo: pies cie yebal cwelu. Nie zaslugujesz na grzeczne slowka a wylacznie na najgorsze mozliwe bluzgi. Ale, na pocieszenie, powiem ci, ze jak ci jakis jakis dziki abdul bedzie ucinal leb albo jakich Patriota bedzie go rozbijal bejzbolem, to zaspiewa ci milusia kolysanke. A, tak poza tym, to zobacz jak kulturalnie wyrazaja sie twoi towarzysze i wlochaci dopadacze z antify i innych lewackich band.

  • Nie wiemy co sie stalo. Moze politpoprawnosc zwyciezyla, moze to robota lewackich trolli? Od paru miesiecy ndie.pl byla obiektem atakow wszelkiego lewackiego robactwa i smiecia. Mogli regularnie donosic na Damiana jak to kiedys zrobil antypolski sodomita Jas Kapela – pol qrvy, pol cwela. Pokazuje nam to jednak, ze zyjemy w klatce cenzury…a jednak

  • Yuriko Omega
   „Jakby chodziło o kasę to by napisali że zawieszaja z powodów finansowych” – z całym szacunkiem ale co to za argument?
   Ja równie dobrze mógłbym napisać że gdyby zawiesili z powodów prawnych – to by napisali że zawieszają z powodów prawnych. Nie mam pojęcia dlaczego zawiesili działalność. Moje domysły że mogli to zrobić z powodów finansowych to czysta spekulacja wychodząca stąd że od kilku tygodni obserwowałem anomalia w działaniu ndie (między innymi brak reklam na stronie które kiedyś były bardzo liczne oraz od jakiegoś czasu pojawiające się prośby o wsparcie – czego do tej pory nie było w takim stopniu) Kto jest bardzo dociekliwy to może przecież odwiedzić pejsa, napisać maila do redakcji, lub w inny sposób dochodzić prawdy. Dla mnie to cios że nie ma już mojej ulubionej strony internetowej, nie mogę dowiedzieć się o aktualnych wydarzeniach dotyczących islamizacji oraz najważniejsze, że nie mogę spotkać się z moimi przyjaciółmi czytając ich wielce pouczające komentarze.
   W każdym bądź razie wróg działa. Zawieszenie tej strony internetowej jest tego najlepszym przykładem. Pozdrawiam.

   • Dla jasności , bo zapewne wszystkich to interesuje.
    Poniżej odpowiedź Pana Damiana na moje zapytanie. Powinno raczej wyjaśniać wszystko. Temu człowiekowi trzeba pomóc , bo mierzy się z siłami nie do udźwignięcia dla jednostki lub małej redakcji. Pomysły?

    „Szanowny Panie.

    Dziękuję za wiadomość. Na zawieszenie działalności złożyło się kilka zewnętrznych czynników, głównym powodem jest ohydna cenzura przedstawicieli Google, którzy wymuszali na nas usuwanie artykułów. Gdy jako właściciel portalu sprzeciwiłem się cenzurze, Google w odpowiedzi zablokowało wyświetlanie reklam, co w konsekwencji spowodowało kłopoty finansowe i osobiste, dlatego nie jestem w stanie dalej prowadzić portalu w takiej formie jak dotychczas. Najmocniej w tym miejscu przepraszam.

    z poważaniem
    Damian Kowalski „

  • Też bym chciał wiedzieć.

  • Nie wiem jaka jest przyczyna zawieszenia strony, ale ze swojej strony chciałem panu Damianowi podziękować za lata naprawdę dobrej rzetelnej roboty. Mam nadzieję, że NDIE wróci, a zawieszenie strony nie ma żadnego podłoża prawnego, czy innej wydumanej „mowy nienawiści” lub „poprawności politycznej”.

   • Dolaczam sie z podziekowaniami dla redakcji. Redaktorze chyle czola. Wracaj jak tylko PiS odpusci nagonke.
    Karbulot:
    Gdzie sie teraz szukamy? Zapodaj cos, bo zupelnie nie wiem co mam czytac?
    W Pacanowie sie niczego nie dowiem, jeszcze z tym idiota Trudeau, co w sztucznych brwiach podbija Europe! Bez szans.

    • aaa

     • Dzieki, juz sobie to obsznupalam, zawsze to jakas informacja, bo na bezrybiu i rak ryba. Ja nigdy sie nie znize, zeby dolaczyc do srejbooka, nie ma takiej opcji, zeby na talerzu dostawali informacje. Zwlaszcza tu w Kanadzie. Jestem panstwowym pracownikiem i musze uwazac na kazde wywazone slowo, bo moga cie zdeptac w sekunde.
      Co te szuje wymyslily na naszego Redaktora? Moze to za rozdmuchiwanie sprowadzanych po cichu smieci z bidolandow islamskich i psuciu pisiorowego wizerunku, a moze ze wzgledow finansowych? Wiadomo, ze jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze.
      Trzymaj sie Karbulot a jak zahaczysz o Kanade,to sie mozesz spokojnie o dom moj zahaczyc. Redakcje tez zapraszam. Kontaktowac sie tu w tym poscie jakby co.
      Kanadyjka

  • Tak… ciąg dalszy … kwestia czy coś z tym zrobimy czy nie… czy jesteśmy w stanie coś zrobić?… czy tylko sobie ponarzekaliśmy …

   • @ Dr.Nefario
    Dzięki. Jasne że nie będziemy biadolić i narzekać. Ja mam jasną i klarowną propozycję. Pomoc finansowa dla pana Damiana. Ja już się zdeklarowałem czekam teraz na deklaracje innych użytkowników.
    Na końcu komentarzy są propozycje aby zmienić portal i przenieś się na inny m.in. Karbulot, Kanadyjka. Absolutnie nie! Choćby dlatego że komentarze na ndie nie są cenzurowane a ich forma jest najlepsza. Nie ma takiej inny portal w Polsce a poza tym bądźmy wierni jednej stronie internetowej i nie tyle co wierni a przekorni. Lewactwo chce zniszczyć tę stronę to my pokażmy że będzie inaczej. Będzie tak jak chcemy my, normalni obywatele i uratujmy ndie.
    @ Syla, dzięki za deklaracje. Oby takich rozumnych i dalekowzrocznych użytkowników, chociaż nawet nie użytkowników, oby takich rozumnych i dalekowzrocznych ludzi było coraz więcej na prawej stronie to już będzie bardzo dobrze.
    @ Urbi
    To Ty jesteś wielki. Zawsze podziwiałem to z jakim spokojem i determinacją doprowadzasz lewackie qrwy do szewskiej pasji.
    Pozdrawiam serdecznie ale jednocześnie myślę że też dołożysz się do „zrzutki” jak to nazwałeś.
    Uratujmy wspólnie tę stronę i zróbmy to wbrew lewackim szpiclom których aż się roi nawet na tej stronie.
    Pamiętajmy że Soros na walkę z Nami rzucił 18 miliardów dolarów i finansuje między innymi omzrik który z pewnością ma olbrzymi wkład w kłopotach pana Damiana.
    Pozdrawiam

    • Kocur, Sila
     Ja też się deklaruję, 50 złociszy co miesiąc. Wolę dać na taki szczytny cel niż bergogliańskiemu księdzu na tace w mojej parafii. Potem słyszę z ambony że trzeba przyjmować muzułmańskich „uchodźców” bo tak nakazuje nam chrześcijański obowiązek.
     Chociaż Twój nik źle mi się kojarzy (od jehowców, których organicznie nie znoszę – kocia wiara kolokwialnie) to jestem z Tobą KOCURZE.
     A i jeszcze jedno, ciężko was tu znaleźć.
     Szczęść Boże

    • O bardzo przepraszam za swoje zachowanie. No jasne, ze sie nie przenosze w takim wypadku. Mylalam, ze juz pozamiatane, ze Redakcja poszla na etat i tyle, a teraz znam juz cala prawde, ze go Google udupia qwski jak tylko umie. No to inna teraz gadka. Trzeba po prostu z drobnych wyskoczyc.
     Pozdrawiam cala nasza partyznatke i Redakcje.

    • Kici kici: Tez w to wchodze

    • kici kici, bardzo się cieszę, że tyle tu napisałeś, a ja parę dni nie wiedziałam, co się dzieje. Ja też mogę wspomagać portal. Może damy radę, napisz czy wiesz, ilu by nas takich było i o jakiej kwocie miesięcznie myślisz. Ja też się bardzo zmartwiłam, bo bardzo lubię tu przebywać i poczułam się jakbym straciła przyjaciół, choć przecież się nie znamy. Serdecznie pozdrawiam

     • prawyobywatel
      Również bardzo się cieszę że jesteś. Z tego co wiem to jest nas, takich którzy się szczerze zaangażowali w ratowanie portalu, około 20 osób. Deklaracje są w granicach 50 do 100 złotych miesięcznie. Myślę że powinno to wystarczyć. Na portalu politikstube znalazłem El-Ratona. Udziela się tam z powodzeniem chociaż i moje posty pod artykułem o berlińskich, arabskich kierowcach autobusów i przestępstwie w Essen utrzymują się na pierwszych miejscach pod względem otrzymanych punktów. Kolejność ustawiona automatycznie jest tam inna i zależy od tego kto szybciej wpisze swój post. Jednak ten niemiecki portal nie dorównuje naszemu nawet w kilku procentach. Po pierwsze jest tam cenzura, jeden z moich postów napisany po polsku został natychmiast skasowany a Raton pozdrowił mnie po polsku to adm się włączył i zwrócił mu uwagę że prosi aby pisać wyłącznie po niemiecku 😆 . Na naszym portalu ndie taka ingerencja jest nie do pomyślenia. Druga sprawa to mała ilość komentarzy i pisane są w jakimś takim dziwnym, politpoprawnym jak na nasze zwyczaje stylu. Dalej jestem zadania że ndie jest najlepszym portalem i dlatego nie żałuje wcale tych kilkudziesięciu złotych miesięcznie na jego wspieranie.
      Pozdrawiam równie serdecznie 😀

      • Też będę co miesiąc wpłacać, co najmniej 5 dych. Jutro zacznę. Też najbardziej lubię ten portal i cieszę się, że jest nas choć ze 20. Ja piszę też czasami na anonymousie po niemiecku. Trochę długo moderują, ale jak dotąd mnie nie ocenzurowali i ludzie tam naprawdę wypisują, chyba jeszcze ostrzej niż my. Serdecznie pozdrawiam i też liczę na lepsze czasy. Chciałam coś poczytać na wykop. pl o ndie, bo ktoś tu coś napisał, że lewactwo wyje z radości, ale nie znalazłam. Jakbyś miał jakiś namiar, to daj znać, kici kici Kocurze 😉

       • prawyobywatel
        Dzięki za odpowiedź, jeśli chodzi o wykop to ja to robię tak, najpierw w wyszukiwarkę google wpisuje hasło „wykop” i wchodzę na stronę główną tego portalu. Następnie z prawej strony w górnym rogu na niebieskim tle przyciskam napis szukaj i jak pojawi mi się ramka na górze w pisuję frazę „Nie dla islamizacji Europy – nie bedzie wiecej postow” Wyskoczy kilka artykułów naciskam myszką pierwszy z góry właśnie z takim tytułem jak powyżej i po otworzeniu strony mam krótki artykuł a pod spodem prawie 200 komentarzy. Jest tam kilka rozsądnych ale 90% to wypociny jakiś usmarkanych lewackich głupców wychowanych na marksistowskich wartościach. Przeważnie piszą że ndie to ruski portal i że padł nie przez to że google przestały puszczać reklamy tylko że reklamodawcy nie życzyli sobie być reklamowani przez „faszystowski” portal. Zresztą przeczytaj sama i myślę że dojdziesz do tych samych wniosków co ja. Jak zwykle pozdrawiam bardzo. 😀

  • Raz w miesiącu jestem w stanie spokojnie się zrzucać, jeśli będzie tak jak mówił KOCUR, zrobi to choć 100 osób, pomoże to Panu Damianowi i portal ruszy.

  • Dużo wyjaśnień i ciekawych propozycji jest z początku komentarzy od Sili, Dr. Nefario i Kocura. Dzięki wspólnym wysiłkom może uda się nam uratować stronę ndie. Krótko mówiąc chodzi o kłopoty finansowe z utrzymaniem portalu.
   Szczęść Boże.

   • Nie sądzę. Autor napisał wyraźnie: „Dostęp do archiwalnych artykułów jest darmowy i nieograniczony, można udostępniać wszystkie linki do artykułów w mediach społecznościowych.” Skoro dostęp jest nieograniczony, oznacza to że autora stać na utrzymywanie. Nie przypuszczam także, aby to były sprawy prawne, mowa nienawiści czy rasizm, bo wtedy strona by po prostu znikła. Według mnie są dwie przyczyny. Albo autor jest zmęczony i nie chce już dłużej prowadzić. Bardziej jednak prawdopodobne jest rozporządzenie ACTA 2. Wszystkie tutaj zawarte informacje pochodzą z jakiś źródeł. A teraz to jest zabronione, albo będzie zabronione na dniach. Chodzi o przeklejanie informacji z jednej strony na inna bez zezwolenia.

    • To już poświęcę się i przekopiuje Ci odpowiedź jaką użytkownik kryjący się pod nikiem Dr. Nefario otrzymał od pana Damiana:
     „Szanowny Panie.

     Dziękuję za wiadomość. Na zawieszenie działalności złożyło się kilka zewnętrznych czynników, głównym powodem jest ohydna cenzura przedstawicieli Google, którzy wymuszali na nas usuwanie artykułów. Gdy jako właściciel portalu sprzeciwiłem się cenzurze, Google w odpowiedzi zablokowało wyświetlanie reklam, co w konsekwencji spowodowało kłopoty finansowe i osobiste, dlatego nie jestem w stanie dalej prowadzić portalu w takiej formie jak dotychczas. Najmocniej w tym miejscu przepraszam.

     z poważaniem
     Damian Kowalski”
     Jakie z tego wnioski?
     Niech będzie pochwalony…

    • Na pewno nie ACTA2, ta ustawa jeszcze nie weszła nigdzie w życie, jeszcze muszą to zaakceptować parlamenty poszczególnych państw, muszą dostosować swoje ustawodawstwa do tego rozporządzenia. Więc tak szybko ACTA2 nie będą obowiązywać. Była o tym mowa zaraz po przyjęciu tego badziewia przez PE

  • „polka” – jestes tu nowa a ja jestem tu od samego poczatku. I od samego poczatki jestem konsekwetny: mile slowa to ja mam zachowane dla rodziny i przyjeciol, nie dla lewactwa – wrogow ludzkosci. Zaden lewak, NIGDY, nie uslyszu ode mnie milego slowa, NIGDY. Odstawilem wielu popapranych „kolegow”, zerwalem kontakty z popapranymi czlonkami mojej rodziny. Ktos, kto rozwala moje zycie i chce rozwalic zycie moich dzieci i wnukow to zwykla szmata i qrwa. Takie to proste 🙂 Ja moge sobie pozwolic na yebanie politpoprawnosci, bo jestem wolnym czlowiekiem. Kumasz?

  • Portal jest zamkniety przez lewackie mendy jak ty „polko” – bubu, Wacku, czy jak ci tam. Dlaczego nie jestes zarejestrowany i zalogowany? Ja jestem WOLNYM CZLOWIEKIEM i mam w doopie politpoprawnosc. I to ja mam taki komfort, ze decyduje do kogo zwracam sie mila polszczyzna a kto zasluguje na bluzgi. Dziekuje za gratulacje 🙂 Jesli bardzo chcesz wiedziec to jestem lekarzem, i to o paru specjalizacjach, ale BARDZO szanuje szpitalne sprzataczki. W przeciwienstwie do was – niby wyksztalcunych lewackich zyebow, my „prawacy” szanujemy wszystkich ludzi, nie tylko tych brazowych, czarnych i zboczonych.

  • Jebnij się w łeb !!!!

  • Wlasnie osiagnalem, ze strona politstube.com jest tez w polskiej wersji. Moze sie tam tez spotkamy, dopoty ndie nie bedzie znowu dzialac.

   • I zostawić admina z tym pasztetem? Tak trochę głupio. Jak już się wyjaśniło, że żadne Acta czy policja, a problem finansowy, to wydaje mi się, że znajdą się chętni do wsparcia. Admin nigdy nie prosił, więc i ludzie się nie kwapili. Skoro jednak znamy przyczynę problemu, to trzeba wesprzeć.

    • Karbulot: To tez mam na mysli. Zanim cos zacznie ponownie dzialac, trzeba o to zadbac, aby nie stracic kontaktu. Jak juz pisalem, tez sie chetnie doloze. Cel jest tego warty.

     • Gdyby tylko jeszcze Admin, zamiast czaić się po kątach nie załatwił sprawy po męsku. Założył topik i napisał: „Proszę państwa, Google wycofało reklamy, utrzymanie strony kosztuje, potrzebuję wsparcia. Nie stać mnie na utrzymanie serwisu, bez pomocy będę musiał stronę zawiesić”. Tymczasem takie niedopowiedzenia, zero wyjaśnień. Nawet news o zawieszeniu ma wyłączone komentarze. Owszem, widzieliśmy zakładkę „Wspieraj”. Ale taka zakładka jest na każdej niemal stronie, jakbym miał przelewać hajs na każdą stronę jaką czytam, to by mi kasy na nic innego nie starczyło. Poza tym coś mi tutaj mimo wszystko nie pasuje. Admin piszę, że nie stać go na utrzymanie strony a jednocześnie strona będzie dostępna, tylko nie będzie nowych newsów. No to jak nie ma pieniędzy na stronę, to jakim cudem dalej będzie dostępna. No i chciałbym mimo wszystko jakiś kosztorys miesięcznego utrzymania plus konkretne deklaracje od innych czytelników. Mogę wspomóc, z drugiej strony nie chce mi się słać kasy na coś, co nie wiadomo czy ruszy ponownie i czy ludzie dołożą.

  • Yuriko Omega, nie ma sensu im odpisywać, to trolle których celem jest prowokacja i odciągniecie uwagi od wątku o którym dyskutujemy. Powielanie ich komentarzy służy „zagubieniu” w gąszczu ich wypocin naszych ważnych wpisów.

  • Sprawa się nie rozmyła, działamy, pod każdym artykułem jest link aby wesprzeć portal, można przelewem tradycyjnym, PayPal i kartą płatniczną czy kredytową.

  • Ja po pierwszym mogę coś dorzucić. Mogę płacić co miesiąc 50 złotych, widzę że jest opcja stałego zlecenia. Wcześniej bym coś dał, ale strona „Wspieraj” nie działała, teraz widzę że wszystko jest naprawione. Płatność PayPalem. Pytanie tylko, kto jeszcze by wspierał serwis, bo chcemy wiedzieć czy pieniędzy starczy z naszych datków.

  • KATOL, Karbulot, El-Raton, Syla, Kanadyjka, ja, to są osoby które jasno się zdeklarowały. Trochę nas mało. Nie wiadomo jak jest z urbi, Yuriko Omega, Dr.Nefario, Jaro My, nina, …, zakładam że również się zgadzają. Czyli w sumie 11 osób. Dalej jednak apeluję do olbrzymiej reszty naszych szanownych użytkowników: jest szansa na wznowienie działalności naszej strony.
   Pozdrawiam:
   łatwego jeźdźca, człowieka który jeszcze pisze, rozbójnika, osobę częściej znikającą niż pojawiającą się, naszego barda z ndie, japońca, więźnia, człowieka z serialu, wygnaną, moją ulubienicę z kotami trzymającą się zawsze prawej strony, misia z Australii, żonę Zygmunta Starego, średniowiecznego kronikarza, brata pancernika Musashi, panią z popularnym imieniem zakończonym literą g, człowieka pokazującego środkowy palec islamowi, panią z czterema „k” a na początku b i wielu, wielu innych których mógłbym długo wymieniać i pytam: CO Z WAMI???

   • kici kici KOCUR
    Masz racje , dolaczam do Was jesli idzie o wsparcie , chce miec tylko pewnosc czy Damian rowniez to akceptuje i czy podejmnie sie dalej prowadzic ta strone

  • pojawiam się i znikam
   Byłem na tej stronie o której piszesz ale nic ciekawego tam nie znalazłem (może nie to czytałem co Ty). Wypociny jakiś lewackich frustratów. Nie ma się czym przejmować. Jeśli chodzi o „naciskanie” ludzi, może i masz rację. Więcej nie będę. Pozdrawiam

  • Tez 🙂 Nawet w glupiej wikipedii jest (slusznie zreszta) zaznaczone, ze Apokalipse kazdy interpretuje jak mu wygodnie i kazda interpretacja ma swoje mocne i slabe strony, bo tak jest mistrzowsko skonstruowana, a Fatima? A co tam jest takiego i sie sprawdzilo?
   W jakiej skali patologia by nie byla akurat w KK to nie ma znaczenia bo nie powinno byc jej doslownie wcale, wiec kazda bedzie „duza”, ale dziesiatki tysiecy ofiar pedofilow w sutannach to nie katastrofa, to tragedia, pisze o dziesiatkach bo samych ujawnionych jest kilka tysiecy, a wiekszosc nadal boi sie mowic bo co ludzie/rodzina/sasiedzi powiedza.
   Co do oskarzen racja, robi to sie wszystko niebezpieczne w druga strone, mielismy akcje z Brettem Kavanaugh ktory zostal OSKARZONY, nie skazany, i juz chcieli mu zniszczyc zycie na podstawie oskazenia bo jakas „pani” przypomniala sobie po latach, mamy sytuacje z C. Ronaldo bo jakas kolejna „dama” chce zarobic po raz drugi widac pieniadze sie skonczyly z pierwszej umowy, a aktorzy w USA juz sie nawet nie bronia, nawet jak sa niewinni to placa, byle nie skonczyc jak K.Spacey ktory sie bronil, i wylecial z Hollywood.

  • pojawiam się i znikam
   Niestety ale masz całkowitą rację. Zbytnio się zaangażowałem co może być źle zrozumiane przez część użytkowników. Mogę mieć przypisane że czerpie z tego jakieś profity. Niemniej jednak mam olbrzymią satysfakcję że jako pierwszy zauważyłem trudności finansowe adma i zaapelowałem do Was 21 września 2018 w komentarzu pod artykułem ndie pt. „Urzędnicy mają się modlić w meczecie, albo stracą pracę” co można bardzo łatwo sprawdzić. Otrzymałem tam za ten apel bardzo mało bo tylko 45 plusów i aż 7 minusów co świadczyło o tym jak małą wagę przykładaliście do mojego apelu i w ogóle do całego problemu. Jeszcze teraz część użytkowników węszy inną przyczynę zawieszenia strony i nie chce do nich dotrzeć że to nie żaden spisek tylko proza życia i trzeba poratować a tym razem nie pisząc tylko dając. Też pozdrawiam bardzo serdecznie Ciebie i wszystkich bez wyjątku „prawych” użytkowników tego portalu może portal ruszy i wtedy znów spotkamy się na nim aby wymienić swoje poglądy.