Redakcja

 • W 2015 roku mieliśmy gigantyczną falę imigrantów, którzy bez żadnej kontroli tysiącami dziennie przekraczali granice. Nieco później sytuacja „unormowała” się do tego stopnia, że dziennie grecką granicę prze[…]

  • Dlaczego nie strzelają do bandytów nielegalnie przekraczających granicę?!?

  • Ja zawsze twierdziłem, że umowa z Turcją to jedna wielka pomyłka. Oni chcą 6 miliardów euro za powstrzymanie fali „uchodźców”. A skąd pewność, że ją powstrzymają? Albo że w ogóle będą chcieli zatrzymywać. Do tego żądają bezwizowego ruchu między Turcją a krajami Unii Europejskiej. Biorąc pod uwagę, że Turcy rozdają paszporty rzekomym „uchodźcom”, to fala imigracji będzie nadal, tylko teraz nieco bardziej legalna. Za te 6 miliardów wybudowaliby zasieki i płot kolczasty na morzu + kilka kanonierek i niech sobie Erdogan straszy nas do woli. Ten facet jest nieobliczalny i zmienny, wchodzenie z nim w układy to jak drapanie lwa po pysku. Oczywiście porównanie owego wspaniałego zwierzęcia do tego tureckiego pajaca zupełnie niezamierzone.

  • Coś Ci się liczby pomyliły. 100 tysięcy rocznie daje po 14 latach 1.4 miliona a nie miliarda.

 • Kilka dni temu holenderski przedsiębiorca z Amsterdamu wyjechał na wczasy. Kiedy wrócił w swojej firmie znalazł kilkunastu ciemnoskórych migrantów, którzy z jego źródła utrzymania zrobili sobie darmowy hotel i śm[…]

  • Jeśli udało mu się pozbyć lokatorów na gapę, to bardzo dobrze. I jeszcze zdziwieni byli, że ich wypieprzają na zbity pysk.

  • Saliha Ozcana – typowe holenderskie nazwisko.

   • Teraz juz holenderskie.
    A „van der Haaven” to nazwisko bialego nienawistnika i rasisty.

    • Aha…
     W końcu szefem partii tzw. populistycznej może być facet o typowym czeskim nazwisku Okamura. Zaś Żyrynowski to typowo rosyjskie nazwisko. Zaś bylłtym szefem AfD w Bawarii był niejaki Piotr Bystroń.

  • A w najbliższych wyborach i tak zagłosuje na lewicę. Głosowanie na Geerta Wildersa nie mieści się w lewackich łbach Holendrów i jest takie niepoprawne politycznie.

  • Nawet nie wiadomo, jak to skomentować. Tej aktorce należałoby zorganizować podobną akcję w jej domu. Gdyby znalazła się w takiej sytuacji, może dotarłoby coś do pustego łba. Aż się wierzyć nie chce, ilu szkodników i imbecyli zaśmieca nasz glob. To nie są ludzie, to jakieś odpady genetyczne, inaczej nie da się tego wytłumaczyć. Brak słów.

   • W Polsce ci u nas też ich dostatek. Co powiesz i co powiedzą użytkownicy ndie na taką wypowiedź „europosłanki” wiosny niejakiej Spurek:
    „Za każdym kawałkiem mięsa, plastrem sera, szklanką mleka kryje się ogromne cierpienie zwierząt” a jednocześnie ta sama „europosłanka” proponuje wprowadzić prawo do aborcji.
    Głupota a przede wszystkim ogromna hipokryzja takich ludzi sprawia że mi również brakuje słów aby takie zachowanie skomentować. Skąd się biorą tacy durnie???

    • Jakaś inna pinda, też coś bełkotała o feminizmie, który powiązała z ochroną zwierząt, chodziło o wykorzystanie ich np. do uzysku mleka. To są chorzy psychicznie ludzie i im który głupszy, zryty ideologicznie, tym wyżej pnie się w karierze, jak większość tych idiotów unijnych. Ta cała Spurek to jeszcze mówiła, iż należy utrudnić ludziom spożycie mięsa, a potem całkowicie zakazać. Wzywa wszystkich wegan do poparcia jej postulatu. No, totalitaryzm pełną gębą miłośnicy praworządności chcą nam wprowadzić. Pozdrawiam

    • No i po co to oburzenie kocurze?
     Nie dzieje sie nic nadzwyczajnego.
     Poprzednia epoka komunistycznych widm pelna byla nawiedzonych idiotek, cytujacych na wyrywki Lenina i Marxa. A narod wpuszczal to jednym uchem, wypuszczal drugim i nie pozwalal sie oduraczyc. Czy sadzisz, ze jedna glupia pinda i pare orbitujacych wokol niej idiotek spowoduje, ze Polacy przestana jesc mieso?
     A co sie hipokryzji tyczy to nie jestem przekonany, ze ona nia jest. Natomiast z pewnoscia sa nimi ci, co ja finansuja.

   • „Nawet nie wiadomo, jak to skomentować.”

    Bardzo prosto:
    Nalezy zapytac sie jak ten holenderski przedsiebiorca glosowal.
    Jezeli na ciapakolubow to nie mam nic wiecej do dodania ponadto, ze ta aktorka i ciapanstwo dobrze zrobili zajmujac durniowi posesje.
    Tylko egzekucja eksmisji trwac powinna nie poltora miesiaca tylko 15 lat. Moze by to palantowi pozwolilo polaczyc pare kropek.

  • Czy ja dobrze słyszę? Oni każą mu wyjść, bo zadzwonią po policję? No bez jaj ludzie. Dzikie czarne małpy są tak pewne swoich racji, że dzwonią po policję? A niech dzwonią. Ja bym zrobił inaczej. Wrócił z gazem pieprzowym, stanął w wejściu i psikał do środka. Szybko by się małpie towarzystwo wyniosło. A jakby próbowali na policji skarżyć, powiedziałbym, że wróciłem z wakacji, a w domu pełno much i innego robactwa, więc przeprowadzam deratryzację i dezynsekscję (czy jak się to tam fachowo na to mówi). Niestety dzikie małpy nie znają pojęcia własności. U nich jest tak, że która pierwsza się wdrapie na palmę, to jej, dopóki nie zlezie. A jak inna małpa chce wejść na tą samą palmę, to szczerzy kły i gryzie.

   • Wiesz, że ja podobnie pomyślałam 😆 Metoda prosta i skuteczna

   • „Dzikie czarne małpy są tak pewne swoich racji, że dzwonią po policję?”

    Dzwonia i maja racje. W koncu zostali do Europy zaproszeni a gosci nalezy traktowac przyzwoicie i z szacunkiem. Ty sie lepiej, Karbulot, zapytaj jak ten przedsiebiorca glosowal.

    „Ja bym zrobił inaczej. Wrócił z gazem pieprzowym, stanął w wejściu i psikał do środka.”

    Wtedy zwinelaby Cie policja i mialbys proces o rasizm. Zrozum chlopie, ze to nie stada malp sa winne kryzysu imigracyjnego i hord nachodzcow, tylko samo Holendrzy, ktorzy wybieraja sobie ciapakolubow na rzadzacych.

   • Eeeeh wiem, że zaraz by się przyczepili o ten gaz. Ale pomyślcie, w takim USA facet mógłby te małpoludy nawet zastrzelić i nic by mu nie zrobili.

  • Ja na miejscu tego właściciela przesłał bym fimik do tej kopniętej w mózg zlewaczałej Alicji i skierował sprawe do sądu . Kilka milionów kary to dla niej pewnie niewiele , ale facet miałby satysfakcje i świat o tym by usłyszał , a to już było by coś .

  • To się nazywa teraz celebrytyzm . Każdy sra wyżej jak ma dupę . Mózgi rozpuszczone przez narkotyki .

  • Ojej, wielka afera. Holender pojechał na wczasy, to znaczy, że jest bogaty, a skoro jest bogaty to powinien odstąpić swoją posiadłość biednym uchodźcom z Syrii, którzy z braku dachu nad głową doznali silnego poparzenia słonecznego, aż im skóra sczerniała. Powinien być wdzięczny, że pomimo traumy jaką przeszli zdecydowali się za darmo ubogacić kulturowo jego firmę.

  • Młodość przeminie, uroda zwiędnie. A wtedy Khleel weźmie sobie kolejnego, młodszego pustaka na twoje miejsce. Bo chyba nie sądzisz, że bogaty Arab będzie utrzymywał starą babę. I pamiętaj, to wszystko jest jego, nie twoje. Ty nie masz tam żadnych praw. Jak cię rzuci, nie dostaniesz nawet jednego dirhama. A wtedy stary brzydki pustak wróci do Polski i będzie sprzątał kible w szaletach miejskich za 900 złociszy miesięcznie. I mit o księciu orientu pryśnie jak zapomniana bańka mydlana.

  • Co za idiotka się tu przypaletala, chcesz potrolować to won do Brejzy, może jeszcze coś zarobisz. Skąd takie polglowki się biorą, aborcję przeżyłas?

  • Lewactwo chcialo wstawiac nachodzcow ludziom do domow na sile, oczywiscie tylko nie do siebie

  • Olu mila,
   Gdyby ci artysci i celebryci byli normalnymi, trzezwo myslacymi, inteligentnymi ludzmi, to nie byliby artystami i celebrytami.

  • Nie życzę, tylko takie są fakty. Jeśli się tobą zainteresował Arab, to pewnie jesteś młoda. Czyli niewykształcona, bo albo się kształci, albo ugania za obrzezanym kutasem. Szlajając się po haremach wykształcenia i nauk nie nabierzesz, co najwyżej sztuki obciągania na 102 sposoby. Jak już „boy” się tobą znudzi, bo będziesz nieatrakcyjna, to cię pogoni na cztery wiatry. Nawet jeśli będziesz miała z nim dzieci, to zostaną z nim, bo ty w ZEA nie masz żadnych praw. W ZEA nie ma się prawa pobytu nie posiadając pracy, więc po rozwodzie (o ile się z tobą hajtnie), będziesz albo zapieprzać na zmywaku gdzieś w podrzędnej knajpie, albo (co bardziej prawdopodobne) będziesz musiała wrócić do Polski. A w Polsce nie posiadając wykształcenia nawet do burdelu cię nie wezmą, bo tam potrzeba młodych lasek a nie pasztetów. No to gdzie pójdziesz do pracy? Ja wiem, żeś młoda może i zakochana (chociaż na 90% przysiągłbym, żeś facet i prowokator). Ale że ja mam na to wyjebane i lubię takie dyskusje, więc udaję że ci wierzę. Tak więc może i ten Khleel ci róże sypie pod nogi i wyznaje wieczną miłość. Arabowie tacy są, wschodni język jest kwiecisty i pełen pochlebstw. Ale pomyśl sama. Czy jak będziesz miało 40 czy 50 lat, będzie chciał trzymać starą babę o urodzie pierwszej damy Francji? Szczególnie, że w takim zabójczym klimacie europejki starzeją się szybciej. Dzieci zabierze, ciebie przegoni. A nawet jeśli zostawi jako 12-tą żonę, to będziesz siedziała w kuchni i gotowała patrząc, jak on obraca młodszą żonę. Poczytaj sobie różne historie, jakie piszą pustaki, które poleciały za księciem orientu, a później przekonały się jaka jest gorzka prawda.

  • Raczej nie Holender. Saliah Ozcan to mało niderlandzkie nazwisko. Sytuowałbym je bliżej Turcji.

  • jaasnee!!! przekonasz się na własnej d..pie jak wygląda życie takiej księżniczki. Tylko potem nie krzycz tu na forum „Ratunku!”. Zostanies trzecią albo czwartą żoną tego „księciunia”, bo pierwszą musi być muzułmanka i będziesz pełnić rolę służącej dla całej jego rodziny. Powodzenia życzę! 🙂

 • Ofiara to 24-letnia turystka z USA. Została zgwałcona przez taksówkarza we wtorek, 13 sierpnia, w Garmisch-Partenkirchen w Niemczech.

  Amerykanka wracała z namiotu do swojego hotelu. W jednej z mijanych wio[…]

  • Będzie miała pamiątkę z wycieczki do postępowych niemiec 😉

   • Ja bym napisał za Stanisławem Michalkiewiczem;
    „Będzie miała pamiątkę z wycieczki do postępackich Niemiec” 😎
    A z innej beczki- dzisiaj właśnie przeczytałem jak Czapu odpowiada z podkulonym ogonem na pytanie odnośnie listu 88 senatorów do sekretarza stanu USA. Zapewnia że trzeba będzie na ten temat rozmawiać ale podczas wizyty Trumpa w Polsce nie będzie poruszany ten temat. To jak to? Już nie ma buńczucznych wypowiedzi że nie oddamy ani guzika? Coś mi się wydaje że nie tylko guzik oddamy ale i całe gacie z nas ściągną i co wtedy ukaże się? Goła d… 😆 😆 😆
    Ale tematy zastępcze są jak na zawołanie. Najpierw loty Kuchcińskiego a teraz jakieś pierdoły z hejtem. Tematy od rana do wieczora nie schodzą z I stron a o prawdziwym zagrożeniu dla nas i dla naszych dzieci i wnuków – cisza.

   • „Będzie miała pamiątkę z wycieczki do postępowych niemiec”

    Przyzwoity obywatel, odwiedzajac obcy kraj, zabiera pamiatki do domu aby potem, w dlugie zimowe wieczory, przy kominku, z kieliszkiem dobrego koniaku wspominac przezycia podczas podrozy.

  • Tyle że to nie jest śmieszne tylko tragiczne 🙁

  • Nie zgwałcona, tylko ubogacona.

  • Dobrze , ze po długiej przerwie ten portal znowu działa .
   Tytułem ponownego przyłączenia sie podaje świerzy tytuł do wygooglowania :
   „Szwecja. Nastolatki zgwałcone w centrum Sztokholmu „

  • Jak chcemy powstrzymać islamizacje ? KAŻDE działanie , choćby czytanie tu artykułów jest cegiełką dokłądaną w tej sprawie . Moja mama pomimo , ze politycznie częsciowo identyfikuje sie z PiSem , to jak nieraz czytam jej tylko same tytuły z tego portalu to średnio w nie wierzy . Mam w dalszej rodzinie dwoje zadeklarowanych Euro entuzjastów ( jedna z powodu wykonywania zawodu , a druga to matka kibicująca córce ) , głuchych i ślepych na niewygodne argumenty /przykłady . Kiedyś spytałem czy wie , że procent kolorowych w ogólnej populacji na tzw. zachodzie ( oraz w USA ) wynosi 8 – 12 % , a procent osadzonych w więzieniach to już 40 i więcej ? Zamiast odpowiedzi było … kilka sekund ciszy . Jak bym im też przeczytał tylko same tytuły to by sie chyba przewrócicli z wrażenia . JAK WIDAĆ , UPRZEDZENIE DO KOLOROWYCH NIE WZIEŁO SIE OT TAK Z NICZEGO , A Z KONKRETNYCH FAKTÓW I STATYSTYK . Co do gwałtów – zakładasz , ze ktoś chciałby umniejszyć wine haniebnych czynów swojaków wobec podobnych przestępstw na zachodzie ? Nie widzisz zależności wyraźnego zwiększenia od kilku lat ilości imigrantów i przestępstw , w tym i gwałtów ? Po co komu taka nadwyżka „dobra ” ? Najwyraźniej zachodowi . My dziękujemy – nie chcemy !

   • ” Jak bym im też przeczytał tylko same tytuły to by sie chyba przewrócicli z wrażenia ”

    Nie przewrociliby sie tylko wzieliby cie za oszoloma i naziola.
    Niestety, jest tylko jedna szansa aby takim ludziom wbic do glowy rozum. Wlasnie ta, opisywana w tym artykule.

   • Ja kiedys wspolczulem Palestynczykom, murzynom, no bo ile wyzysku wycierpieli, az do czasu jak wyjechalem z Polski na Zachod i osobiscie sie z tymi „wyzyskanymi” ludzmi zetknelem, z ich brudem, nienawiscia, fanatyzmem, agresja i przestepczoscia to mi sie odwidzialo i zaczelem realnie to postrzegac, zwlaszcza ile ja musze pracowac a tamci leza na zasilkach z moich podatkow, kradna, napadaja i zamachy robia. Zetknelem sie tez z Koptami z Egiptu, hindusami i buddystami z Indii, Tajlandii, Malezji, Indonezji, chrzesijanami z Filipin co maja niezly problem z muzulmanami w swoich krajach.
    Wystarczy sie z muzulmanami spotkac, zobaczyc jaki chlew w swoich dzielnicach zrobili, jak sie zachowuja na ulicach.

  • @Nick
   No to faktycznie, masz czym się pochwalić. Kilku chłopaków pobiło swoją koleżankę w szkole. To była taka silna, że aż kilku musiało się skrzyknąć, aby spuścić łomot dziewczynce? My nie jesteśmy tutaj bandytami ani patolami. Po prostu komentujemy sytuację. Od ganiania muzułmańskich przestępców jest policja, a nie szary obywatel. Tak wiem, to chowanie głowy w piasek. Ale co zrobisz, kiedy nam odbierają pozwolenie na broń, a muzułmanin ma to w dupie. Mam się szarpać z wysportowanym byczkiem, który pewnie ma nóż? A jeśli już przyjedzie policja, to jemu dadzą prace społeczne a mnie wsadzą do pierdla. Zadaniem tej strony nie jest umawianiem się na ustawki przeciw Arabom. Mamy otworzyć naszemu rządowi oczy na problem.

   • To uważaj zeby tobie milicja nie dołożyła. Oglądajcie sie tu na milicje a skonczycie jak Niemcy.

  • To jeszcze wypierd….. z Polski i bedzie git. Bo sobie o twojego boya ktos nogi wytrze.

  • Nie wiem skad te minusy, gość ma racje.

  • @bkkkk
   Spoko. Nie ma sensu sobie zawracać głowy trollem internetowym i napinaczem. Dla mnie taki Polak, co nazwę swojego kraju pisze z małej litery to żaden Polak, a pseudo-napinacz. Nie potrafi sklecić konstruktywnego komentarza, lubuje się w zaczepianiu innych, pisząc niegramatycznie i z błędami. W sumie to w moich oczach budzi jedynie litość, ale też lubię się z pajaca pośmiać. Zresztą za miesiąc i tak wracam do Polski, więc mister „Polak” na kant (_._) będzie mógł mi wskoczyć.

  • Tylko później nie becz w tv i nie proś polskiego rządu o pomoc, gdy Twój boy zabierze Ci dzieci i nie będzie chciał oddać.

  • Ostatnio pisałam na forum ogólnotematycznym o muzułmanach we Francji. Zostałam skrytykowana, że jestem rasistką, g…o wiem, jestem tępa, itp., bo muzułmanie w Nicei nie mają nic wspólnego z terrorystą, który 3 lata temu rozjechał ludzi, a w Marsylii jest fajnie, a imigranci nikomu nie przeszkadzają. I ci ludzie podobno mieszkają we Francji, a plotą takie bzdury, że aż zastanawiam się, czy nie są jacyś upośledzeni umysłowo(z całym szacunkiem do osób upośledzonych umysłowo), więc co wymagać od jakieś zakochanej laski, która Arabów zna z baśni o Aladynie.

  • Droga Joasiu. Jestem niemal pewny, że rozrywek ci w życiu nie zabraknie. Już twój książę orientu o to zadba. Jak weźmie sobie drugą i trzecią żonę, to nie będzie ci tak w tym haremie wesoło. No, chyba że ci odpowiadają takie atrakcje. I pamiętaj, tam to chłop ma główne prawa, więc w razie rozwodu nie licz na to, że zachowasz dzieci przy sobie. Oni wszyscy są sympatyczni do ślubu, po weselu poznasz swoje prawa w rodzinie, a raczej ich brak. Życzę powodzenia na nowej drodze niewoli, bo życiem tego nie można nazwać.

  • Ty poważnie jesteś taka naiwna, czy trollujesz nas tutaj? Bo nie wierzę, że można być tak krótkowzrocznym. Jeszcze powiedz, że dla ciebie przyjmie chrześcijaństwo. Oni wszyscy kochają i obiecują. A potem kończy się płaczem. No cóż, ja mam po cichu nadzieję, że jednak trollujesz. A jeśli to wszystko prawda, to wierz mi, ale wszyscy tutaj mają większą bekę z ciebie, niż ty z nich.

  • Wiem o tym, to aż śmierdzi prowokacją. Ale widzisz, ja też mam z tego atrakcje. Lubię sobie pogadać z pozycji silnych argumentów. Ot, taka moja słabostka.

  • Wielu dobrych z początku muzułmanów jest dobrych, a później, gdy Europejka przeprowadzi się do jego kraju jest skończona – zabierają jej dokumenty i robią z niej niewolnicę, która nie ma żadnych praw. Rodziny Arabów i ich żony też nie są miłe dla europejskiej żony.

  • Tak, to Polacy piszący po polsku, którzy podobno mieszkają we Francji. Chociaż tak się zastanawiam, czy może to nie jeden troll tam pisał i czy nie była nim Joasia.

 • Nie należy już do nas. Publikują tam inne portale

 • Wysłaliśmy maila wyjaśniającego, to jakiś błąd poczty. Od teraz nie wysyłamy żadnych zbiorowych maili! 🙂 Prosimy też na takie podejrzane wiadomości nie odpowiadać.

 • Imam Nezar Charif twierdzi, że muzułmańska społeczność w stolicy Polski się rozrasta, dlatego potrzebna jest budowa nowego meczetu lub powiększenie obecnego (mieszczącego 1 000 osób).

  Nezar Charif skarży si[…]

  • Skoro nie mieszczą się w meczecie w Warszawie to niech zwijają majdan i wracają do siebie. Przynajmniej ci dla których nie ma miejsca w tym meczecie! 😎 Proste jak budowa cepa ale wyraźnie zbyt skomplikowane jak dla nich!

   • Pytanie do użytkowników ndie:
    – Czy nie dostajecie jakiś dziwnych maili od internautów za pośrednictwem ndie? W mailach tych osoba przedstawia swoją ciężką sytuację finansową i prosi o wsparcie pieniężne.
    Pozdrawiam.

    • Wysłaliśmy maila wyjaśniającego, to jakiś błąd poczty. Od teraz nie wysyłamy żadnych zbiorowych maili! 🙂 Prosimy też na takie podejrzane wiadomości nie odpowiadać.

     • Dzięki 😎

      • Prośba do użytkowników ndie o podpisywanie petycji w sprawie policjanta który miał przypięty mieczyk Chrobrego. Rozpoczęła się akcja zaszczuwania policjanta, w którą włączyła się „Gazeta Wyborcza” i Krzysztof Król, były poseł KPN, doradca społeczny prezydenta Bronisława Komorowskiego, członek Komitetu Obrony Demokracji.
       Nie pozwólmy na to aby prawdziwego Polaka i patriotę spotkały nieprzyjemności i sankcje przez działania zboczeńców i degeneratów skupionych wokół tego antypolskiego szmatławca.
       Oto link do petycji wraz z jej treścią:
       podpiszapel.pl/petycje/wobroniepolicjanta/

    • kici kici KOCUR
     Ja nie dostalem takich maili.Otrzymalem tylko powiadomienie od redakcji Ndie,ze ktos podszywa sie pod nich i wysyla jakies maile w ktorych prosi o kontakt.

    • Ja bardzo niegrzeczne odpowiedziałam na ten łamany polski. Nie dostałam więcej nic.

    • Ja nie dostałam takiego maila, tylko od Redakcji Ndie, serdeczne pozdrowionka 😀

   • Nie wymagaj od nich myślenia lub zrozumienia

  • Już zaczynają się roszczenia i żądania. Meczety potem minarety, koniecznie większe niż nasze kościoły, aby pokazać potęgę islamu. A w meczetach indoktrynacja religijna polskiej młodzieży. Na modłach z kolei kursy konstruowania bomb? Tak wygląda postępująca islamizacja Europy. To się dzieje tu i teraz. Co na to władze lokalne? Będą lizać du** Brukseli?

   • „Co na to władze lokalne?”
    Wladza chroni wladze.
    Jezeli w interesie Trzaskowskiego bedzie wybudowac w Warszawie ciapanstwu 10 meczetow to one zostana wybudowane czy nam sie to podoba czy nie.
    Gdyby tak rozpisac uczciwa uliczna ankieze miedzy Warszawiakami, to wyszloby pewnie, ze zdecydowana wiekszosc z nich ma to w d***e.

   • Indoktrynacja już się zaczęła w warszawskich szkołach. Ale bywają uważani ludzie…

   • Co za problem ? Na śląsku stoją nieczynne piece hutnicze . Przewieść do warszawy i problem zniknie . Każda ilość się zmieści. Hehehe.

  • A Grecy dopiero co plakali ze nie maja miejsca dla migrantow i domagali sie rozdzialu po wszystkich krajach UE,a dzis przyjeli nowa dostawe – 7 lodzi,300 osob.Rece opadaja!

  • I ciapaci będą mieli pod nosem świeży towar 😆

  • Zrobione 😀

  • Jest dopiero i tylko 12 podpisów 😡

  • a w Arabi Saudyjskiej przydalby sie nowy kosciol

  • Widzisz większość ludzi jest głupsza niż ustawa przewiduje.

  • Pozdrawiam po niebycie tego portalu… Dziś dopiero zajrzałem, po tym jak wróciliście… Byłem w górach. Fakt muzołów cała masa… i te odwalone muzołki. Na głowie chusta, a cała reszta jak u modelki… Jaki to ma sens pytam? Hipokryzja

  • Pracowałem od podstaw przez kilkanaście miesięcy.
   Wystarczy.
   Jest dobrze!
   Piwo, wóda, mięcho, robota, panie ew. panowie, koks, impra i luz.
   Może potrzeba jakieś wojny? Ot tak. Po prostu.

  • zrobione

 • Muzułmańscy rodzice odmawiają pozwolenia swoim dzieciom na udział w ogólnokrajowej akcji szczepień przeciw grypie po tym, jak Muzułmańska Rada Wielkiej Brytanii orzekła, że leczenie jest zabronione przez islam. Ur[…]

  • „Przeprowadziliśmy konsultacje z uczonymi i taki jest ich pogląd”.

   Z którymi uczonymi? Z tymi od teorii płaskiej ziemi, tymi uważającymi, że od jazdy na rowerze dziewczynka może stracić dziewictwo, czy tymi od twierdzenia, że prowadzenie samochodu przez kobietę powoduje raka cipy?

  • Jest coś takiego jak odporność stada…jak by wszyscy przestali się szczepić to byś zobaczył jak fajnie jest podczas epidemii.

  • Dlaczego muzułmanie uważają świnie za nieczyste? Bo są mądrzejsze od nich?

   • Well…
    Zydzi uwazaja to samo, a od Zydow swinie madrzejsze chyba nie sa…?

    • No nie wiem. Świnie nie uważają, że to Polacy są odpowiedzialni za Holokaust, a Żydzi tak, więc…

  • Szczepionka przeciw grypie jest mało skuteczna. A jak wygląda kwestia innych szczepionek?

  • Po to Allah stworzyl choroby zeby ludzie chorowali i umierali. Zwalczanie chorob to sprzeciwianie sie woli Allaha, wiec muzulmanie nie powinni sie leczyc. Pozytek z tego wyjdzie dla swiata 🙂

  • W sredniowieczu srednia dlugosc zycia wynosila niecale 50 lat. W tym czasie nawiedzily Europe katastrofalne epidemie:
   – 541-542: dzuma Justyniana (wg. zgrubnych zacunkow umarlo cos 40% owczesnych Europejczykow)
   – 590: dzuma ‚Rzymska’
   – 644 ‚Zolta dzuma’ na wyspach brytyjskich. Dokladna liczba ofiar nieznana, wg. szacunkow, cos 50%
   – 737-737 ‚japonska ospa’ (30%)
   – 746-747 dzuma ‚bizantyjska’

   – 1331-1353 jedna z najwiekszych znanych epidemii dzumy zwana czarna smiercia. Za Wikipedia:

   „W wymiarze ogólnoświatowym populacja została zredukowana z 450 milionów do 350–375 milionów i potrzebowała aż 150 lat, by wrócić do stanu liczebnego sprzed pandemii.”

   I tak sie to wszystko ciagnelo az do pierwszej wojny swiatowej i epidemii grypy zwanej ‚Hiszpanka’ (poniweaz tylko Hiszpanie podawali prawdziwe dane dotyczace smiertelnosci, inne kraje – bedace w stanie wojny – liczby te cenzurowaly) – calkowita liczba ofiar ok. 50 mln.
   Byla to ostatnia wielka epidemia w Europie, pomijajac tyfus podczas bolszewickiej rewolucji.
   Zaraz potem rozpoczeto program masowych szczepien.

  • 1. Twojemu mlodszemu synowi nie groza Epidemie tylko i wylacznie dlatego, ze zdecydowana wiekszosc ludzi z jego otoczenia jest zaszczepiona.
   2. Czarna dzuma przewalila sie przez Europe w latach 1331-1353. W Europie nie bylo wtedy wiekszych wojen. Wojny galicyjsko wolynskie czy bulgarsko otomanskie mozna nazwac co najwyzej konfliktami. To samo z glodami. Wielki Glod w Europie skonczyl sie w 1317. Na nastepny tej samej skali trzeba bylo czekac do roku 1600 kiedy to w Rosji, podczas ‚wielkiej smuty’ omarlo z glodu cos 30%

   • Wojny-wojnami..ale higiena to dopiero IXX wiek, wcześniej woda była be…zmiana koszuli to była higiena, grecy mieli baseny i natryski,potem to znikło przez kościół… gdyż uważali te obiekty za „burdele”…to prawda, na obrazach z XVw można zaobserwować formy kontaktu….a pracując na malborku, kible tak {sam odtwarzałem{ ale jakikolwiek form natrysków,l wanien nie dało się zauważyć…..

  • „Podstwawą zdrowia i odporności jest higiena,tryb życia i odżywianie”

   Gdyby tak bylo to zadna z wielkich europejskich i swiatowych epidemii nie dotknelaby wyzszych warstw krolewskich, arystokratycznych, szlacheckich, mieszczanskich itd. ktore odzywialy sie dobrze a i z higiena bylu u nich lepiej niz w warstwach nizszych.
   Niestety, panie Kowalski. Czarna dzuma przetrzebila tak samo chlopow jak i arystokratow.

  • myśli pozytywnie

  • nie myli się, zmiana koszuli to była higiena, błądzisz

 • W centrum Sydney jednak z kobiet, która miała nieszczęście zostać przypadkową ofiarą islamisty została dźgnięta nożem w plecy i przewieziona do szpitala. Nieopodal miejsca tego zdarzenia znaleziono ciało inne[…]

 • Jakiś czas temu w Krakowie doszło do masowych aresztowań Czeczenów i Ormian skupionych w jednej bandzie (więcej o tym pisaliśmy tutaj: Muzułmanie z Czeczeni chcą przejąć polski handel). Jak wiemy oficjalni[…]

  • Trzeba wysłać jasny przekaz: dla przykładu deportować wszystkich Czeczenów i Ormian którzy byli w to zamieszani. Skoro nie umieją przystosować się do życia w cywilizowanym społeczeństwie, wolą popełniać przestępstwa zamiast uczciwie pracować, niech wracają do zadupia z którego pochodzą.

  • A Jenot mówi „Nie bierzemy imigrantów”. Nie wspomniał jednak, że tych co oni sprowadzają do Polski, to są wybrańcy. A jak ktoś wspomno o tym na Twatterze-ban leci.

  • No islam wygra w takiej Francji i ich atom nam zaświeci w Warszawie. Brawo post dnia.

  • To ja juz wiem kim ten wydział sie zajmie. Miedzy innymi Polakami waczacymi z tym syfem w swoim otoczeniu.

  • @bkkk
   Raport jest jawny, dostępny w internecie, przygotowany przez Ministerstwo Finansów.

  • Jakich działań

  • @czlowiek
   Na sprzedaży broni? Polska? Zarobić? Bredzisz człowieku. A niby skąd mamy wziąć tę broń? Co im chcesz sprzedawać? Widły i noże firmy Gerlach? I jakie zbrojenie? Zachód jest zniewieściały, co najwyżej uzbroisz kolejnych muslimów. A podżeganie do wojny w krajach za miedzą to głupi pomysł. chcesz skończyć jak taki Izrael, zewsząd otoczony krajami arabskimi? Co to za durny post? Kto go pisał? Jakiś gimbus?

  • @Tancred
   Następny mądry. Pewnie w szkole siedzi w jednej ławce z tym „człowiekiem”. Weźcie się za naukę dzieciaki, politykowanie zostawcie dorosłym. Dobrze że wakacje się kończą, za dużo wolnego czasu macie, to pierdoły się do główek lęgną. Jakby w Warszawie spadła jedna bomba, skażoną miałbyś połowę Polski.

  • O działaniach niejawnych… Są jeszcze tzw. przepisy prawne. A np. Jakies deportacje w Polsce są robione. Tylko się o nich raczej nie informuje.

  • Jak na razie tzw. narodowcy wpierdal dostają od policji a rządzi PiS.
   A środowiska narodowe czasami krzyczą Wolna Palestyna lub kochamy Teheran.

  • Nie zawsze wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem.
   W tym wypadku jak najbardziej nie jest.

  • Niestety. Mimo wszystko jakiekolwiek pozaprawne działania skończą się retorsją prawną.
   Dopiero ekstremalne działanie muzułmanów może spowodować reakcję na którą może liczymy.

  • @bkkkk
   no to będę dalej rżnął głupa pamiętając o casusach pewnego Irakijczyka wydalonego z kraju i niedawnej informacji tzw. służb o rozbiciu szajki, która przemycała do Polski ludzi z krajów głównie islamskich.

   Tylko w np. w tym pierwszym przypadku nie podanie do publicznej wiadomości tego za co go wywalono spowodowało,że kilkudziesięciu lewicowców uruchomiło nagle cały lewy aparat medialny, że PiS gnebi biednego doktoranta z Iraku.

  • Czyli wymordować, jestem za, aczkolwiek zamknąłbym granice. Pier….ć eurokołchoz.

  • Będzie gorzej, coraz więcej widzę baby zaszmacone, i brudasów nawet na mokotowie{wawa}, makumby nie stanowią problemu, ale ciapate………….

 • Pod koniec lipca we francuskiej miejscowości Ollioules w południowej Francji zginęły 3 osoby w tym kobieta, która jako turystka przejeżdżała obok strzelaniny pomiędzy mirgandzkimi bandami. Jej partner został r[…]

  • Prezydent Trump juz o tym ze 2 lata temu mowil, z eParyz to rynsztok i nie warto tam jezdzic. Paryz i Francja znane z dawnych romantycznych filmow to przeszlosc, teraz jest tylko brud i przestepczosc. Paryz to podobno wyglada jak wielki smierdzacy afrykanski bazar.
   Znajomy ktory zostal schwytany na pracy na czarno w Lyonie tak w 1998 i deportowany do Polski, pojechal rok temu odwiedzic znajomych to zszokowany wrocil do Polski, jak tam sie zmienilo na gorsze we Francji. Chyba raczej juz tam ponownie nie pojedzie

   • Moze i dzisiejszy Paryz wyglada jak „wielki smierdzacy afrykanski bazar”, ale gdy mieszkajacego w srodku tego bazaru rodowitego Francuza zapytac sie czy nachodzcze hordy nalezy dalej sprowadzac to odpowie te alez oczywiscie.
    Chca miec w Paryzu Dzibutti – ich sprawa.

  • Lubię Paryż i Francję. Ale teraz jest niebezpiecznie jeździć do krajów arabskich.

  • Francja elegancja. Tak kończą państwa kolonialne. Same stają się koloniami

  • Dokladnie to samo zauwazylem. Znajomy byl zszokowany jak zobaczyl Francje po 20 latach te same miejsca zamienione w straszny chlew.
   Youtube nieraz juz usuwalo taki filmki Post apocalyptic Paris, z koszmarnym brudem, smieciami i czarnymi hordami na ulicach

  • Zaplacili mu to gada.
   nie ma na swiecie takiej k***y, ktora nie chcialaby miec miliona wiecej.

  • Wiele skarbow kultury przepadlo w pomroce dziejow. Podczas rewolucji Francuzi poswiecili m.in. Bastylie rozbierajac ja do ostatniej cegly chociaz siedzialo tam wtedy 5 wiezniow.
   Wiem ze szkoda, ale sa gorste tragedie jak totalna islamizacja Europy.
   Jezeli mialbym wybierac miedzy Chrzescijanstwem a podobiznami etruskich malzonkow, to wybieram Chrzescijanstwo.
   Sorry.

 • Pojechać do Afryki i pomagać jako ochotnik potrzebującym, wiecznie biednym i głodnym Afrykanom to szlachetna rzecz i marzenie wielu. Co za to można dostać? Otóż w Maroku groźby obcięcia głowy.
  W małym maro[…]

  • Więc po co im pomogac? A jeszcze gorzej jechać tam i im pomagać?

   • To akurat dobra wiadomość. Im więcej tych lewackich bladzi wyjedzie i tam im obetną łby, tym lepiej dla nas. Mniej szamba zrobią u nas. Chociaż… to i tak kropla w morzy potrzeb. Póki ta ideologia nie zostanie wypalona żelazem, możemy zapomnieć, że uda nam się zachować tożsamość i przetrwać.

  • Po co tam pomagać? Tam wojny nie ma…

  • Ludziom w Afryce trzeba pokazac jak proste rzeczy robic bo oni i tego nie umieja. Mowil mi ktos, kto lata temu pracowal jako kierownik w fabryce w Maroku i zrezygnowal bo nie wyrabial wiecznych przestojow. Przestoje non stop, pracownicy wylaczaja maszyny i ida sie modlic, fabryka ledwie zarabiala na siebie a wydajnosc niska, a jeszcze jakies ramadany, swieta religijne to juz tam nic nie dzialalo. Prostego naciskania paru guzikow na maszynie trzeba bylo ich uczyc a i to potrafili robic zle. Inny uruchamial fabryke w Nigerii i powiedzial, ze wiecej do Afryki nie pojedzie bo tego lenistwa, brakorobstwa nie wyrobil psychicznie

  • Jak chcą pomagać to niech pomagają w schroniskach dla zwierząt. Tam wynajmniej zwierzaki się odwdzięczą miłością . Ale jak głupki chcą tracić głowy dla bambusów to ich sprawa.

  • A pisali czy emigrant był szczepiony ?

  • Po co w ogóle pomagać tym dzikusom? Podasz im rękę, a oni ją utną, a w podziękowaniu za pomoc odetną głowę. Niech ich ziomkowie, którzy przybyli do Europy im pomagają, bo dla białych to niebezpieczne.

  • Lewackie pomioty całe lata próbują wejść im w dupę, bez powodzenia. Ale i tak próbują (na siłę) co jest dla mnie niezrozumiałe bo kozojebcy od dziecka marzą tylko o użynaniu ich tępych łbów, gwałceniu samochodów itp… Debile same tam jeżdżą, pchają im się pod nóż a potem wielki płacz i lament we wszystkich światowych tv bo ktoś komuś zrobił kuku. Nie rozumiem jak można chcieć pomagać swoim oprawcom, to przeczy prawu Darwina.

 • Sprawa wyszła na jaw, kiedy to na początku tygodnia policja zapobiegła tak zwanej ustawce pomiędzy kibicami Cracovii a muzułmańskimi obywatelami Rosji pochodzenia czeczeńskiego.

  Konflikt między grupami[…]

  • No i mamy antyimigracyjną politykę obecnego rządu w pełnej krasie. I co się dowiadujemy? A no to że muzułmanie w Polsce nie dość że są w naszym świętym kraju to jeszcze na dokładkę chcą przejmować jakiś nielegalny handel, inspirują jakieś ustawki czyli innymi słowy bardzo dobrze im się u nas powodzi. A może zamiast angażować znaczne siły policyjne i zabawiać się z nimi w kotka i myszkę to może lepiej zebrać ich wszystkich do kupy, zapakować do pociągów i odstawić do granicy z Czeczenią. Wojny tam już przecież dawno nie ma. Ale tego oczywiście nie zrobi nasz tchórzliwy rząd. Przecież co by na to lewactwo z unii powiedziało? A jakby zareagował tvn? Nie łudźmy się, nic takiego się nie zdarzy chyba że w październiku postawimy na innego konia. Póki co mamy na razie jeszcze jakąś siłę w postaci naszych głosów.
   KONFEDERACJA
   Być może w innych sprawach nas zawiedzie ale na pewno zatrzyma niczym nie hamowaną obecną muzułmańską imigrację i zachowa nasze chrześcijańskie wartości narodowe a to dla nas Polaków jest rzeczą najważniejszą.

  • Jedna ustawa rządu i było by po sprawie . Cudzoziemiec który nie podejmie do miesiąca pracy jest wydalany z kraju na swój koszt. I tyczy się to też lewackiej Europy. Księciuniowie musieli nie dość że płacić za przyjazd to i za wyjazd. Ale żeby to wprowadzić trzeba mieć jaja . A w Europie na topie są teraz pedał i inne zboki którzy organizują sobie parady jakby byli prześladowani. Wysłać ich do ciapatych i niech tam sobie organizują swoje parady.

  • Przechodziłam sobie przez parking do Lidla i nagle wjechał, chyba Czeczen, że spora prędkością trabiac na mnie. Jak zaparkowal, to ja akurat koło niego przechodziłam i zapytałam czy coś się stało, że na mnie trabil. Jak na mnie wyskoczył, ze czy to można tak w Polsce zaczepiac obcokrajowcow że o co mi chodzi, że jestem rasistka. Najpierw byłam grzeczna, w końcu powiedziałam żeby się ode mnie odczepil, że sam jest rasista. Normalnie koszmar w moim kraju jakiś brudnej cery, stary kurdupel zaatakował mnie słownie, kto wie, czy nie chciał mnie potrącic. To było gdzieś rok temu. Okropne przeżycie, gdybym była facetem, to zwyczajnie dostały by w ryja, ale się wkurzyłam. Takich to mamy uchodźców, kochanych d, ikusow z Azji.

  • A coś Ty za jeden, że wiesz kogo ja toleruje, odczep się, a swój gniew wyladuj w domu.

  • Od lat w dużym mieście giełda w niedzielę i 1/2 giełdy to Ormianie. Zawsze zastanawia mnie na jakich warunkach przebywają w Polsce i czy płacą podatki. Nigdy nie widziałem i nie słyszałem żeby policja lub straż miejska ich legitymowała.

 • Turek Muhammed E. (29 l.) w marcu tego roku w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu na oczach przypadkowych osób zamordował swojego rodaka zadając mu 30 ciosów nożem. Wrocławska prokuratura skierowała do sądu wni[…]

  • W zakładzie psychiatrycznym ale w Turcji. Dlaczego mamy płacić za leczenie przestępcy my Polacy i jeszcze być narażonym na niebezpieczeństwo utraty życia gdyby takiemu osobnikowi udało się uciec z zakładu. A to że zabił swego rodaka to mnie najmniej obchodzi. Najlepiej won z Polski.

  • Wielkie mi halo, jeden kebab zabił drugiego, normalnie sensacja XXI wieku… kici kici dobrze mówi, niech turasy zabierają tego psychola z powrotem do siebie, na własny koszt. Chory nie chory wynocha do siebie.

  • Zaczyna się to samo co na Zachodzie, wszyscy gwalciciele, mordercy i inne kanalie są psychicznie chorzy. To może od razu ich wszystkich pozamykac, najlepiej w kontenerach i odesłać na wybrzeże Afryki?

  • Czytam i nie wierze.

  • To w sumie by się zgadzało, że jest niepoczytalny. Nie słyszałam, by jakikolwiek muzułmanin był normalny.

  • Tymczasem Grecja „wyczerpala mozliwosci przyjmowania uchodzcow” i domaga sie od UE rozdzielenia ich po wszystkich panstwach czlonkowskich.No nie odpuszcza.Obawiam sie,ze w koncu nas zlamia i Polska zgodzi sie na relokacje,bo unijne lewactwo bedzie nas meczyc az ulegniemy a to oni stanowia prawo ktore jest ponad prawem polskim niestety.

  • Ot takie tureckie zwyczaje. Wynik sporu rozstrzygnięty na miejscu.

  • Gdybysmy przyjmowali muzulmanow tak jak chce Unia,to chyba Grecy czy Wlosi nie domagali by sie rozdzielania,bo przeciez wiedzieli by,ze po cichu i tak ich np.Polska wezmie.Ma powrocic temat relokacji,wiec powiedz mi po co,skoro niby Polska ich bierze nawet bez oficjalnej relokacji?

  • No pewno nie opłaca się utrzymywać w pierdlu dożywotnio kozojebcy turasa za zabójstwo ziomka. Ale np. Polaka za zabójstwo kozojebcy w samo obronie jak najbardziej.
   Od dziś będę tu dodawał dopisek.
   Rozpierdolmy neoliberalną patologię.

  • Ale wytlumacz mi prosze,skoro Polska wykonuje rozkazy Unii i przyjmuje „uchodzcow”,to przeciez nie ma mowy o sprzeciwie.Wiec nie rozumiem po co powrot tematu relokacji,jakies plany rozdzielania ,kwoty uchodzcow.
   „Po cichu” mialem na mysli ze bez oficjalnej zgody na przyjmowanie.

  • „NA STALE”??? To co,relokacja ma sie odbywac stale,bez przerwy?? Jesli Unia wyda taki nowy rozkaz (oby nie) to czy Polska bedzie mogla jakos go nie wykonac (chodzi mi czy moga nas zmusic do jego wykonania)?

  • Slyszalem o tej armii,to skandal.ale co z ta relokacja na stale?To znaczy ze co,rozdzielanie uchodzcow po panstwach Unii ma sie odbywac caly czas,na okraglo czy jak?

  • wychodzi że oni wszyscy są chorzy na islam

 • W południowej Polsce z roku na rok można spotkać coraz więcej muzułmańskich turystów, którzy szczególnie upodobali sobie polskie góry.

  Odwiedzają Polskę bo jest dla nich kierunkiem dość egzotycznym,[…]

  • 😮 😮 :eek:Zaczyna sie ? …

  • Akurat 1 sierpnia byłam w Zakopanem. 20 %turystów to muzułmanie. Zjeżdżalam z synem z Gubałówki zjeżdżalnią kinetyczna. Wiadomo, rozpedzilismy się. A tu nagle po 500 metrach musieliśmy szybko hamować bo muslimy się zatrzymały żeby zrobić tzw selfie. To ich pogonilam trochę ale zjazd był do niczego. Po wyciągnięciu ich na górę zachowywali się arogancko, bo pan kazał zahamować a im się to nie spodobało.

  • Dlaczego nikt nic z tym nie robi?? Rzad,ale takze ludzie,dlaczego nikt nie reaguje? Przeciez to sie tak zaczyna,jesli nic nie zrobimy to skonczxymy tak samo jak Zachod!!!

  • Na Dworcu Centralnym jak odwoziłam syna na obóz widziałam śniadych ze świtami. To przestaje być zabawne ile ich tam widziałam

  • Tylko zeszpecą piękny krajobraz. Trzeba będzie uważać przy robieniu zdjęć żeby przypadkiem nie uchwycić tego bydła.

  • Niech oni tak się nie przwyczajaja, już im żarcie nie odpowiada, a to dopiero zwiastun tego, czego sobie wkrótce zazycza. Gonić to talatajstwo, to nie jest warte żadnych pieniędzy, opanujcie się!

  • Za to uboga cic się im zechce, na bank

  • Oj dajcie już spokój. Póki są turystami i zachowują się grzecznie, niech napędzają nam pieniędzy. A jak któremuś się wydaje, że jest w Niemczech czy Szwecji, to psiknąć gazem, poprawić drugi raz i po sprawie. W Polsce jest mnóstwo legalnych środków do samoobrony. My też jeździmy do ich krajów i musimy się tam dostosować do zwyczajów. U nas robić podobnie. A jak się nie podoba, to wtedy pogonić albo psem poszczuć. Oni się psów boją.

   • Psami poszczuc to dobry pomysł albo wieprzowina obrzucić. Proste i skuteczne

    • Albo „na jakiś czas” (nie wiem jaki więc bez spin 🙂 ) zamknąć ich w stodole ze świniami i 24h/24h Radio Maryja. A twój pomysł prawyobywatelu dobrze by się sprawdził na pożegnanie niechcianych turystów hehehe

   • Ja tam do krajów islamskich nie jeżdżę. Nawet do Berlina już nie, choć miasto to mi dość bliskie jest – było.

    A na poważnie. Jeśli tylko pieniądze kreują zachowanie, to tą Europę dogonimy tak za 20 lat. Ale… Jest szansa (spora), ze będę martwy, a dzieci nie mam. Więc będzie kasa, gospodarka i… wielu będzie tęsknić do spokojnych czasów komuny.

    Nic nie jest dane na zawsze.

  • Tak sobie dywaguje ostatnio i wychodzi ze PiS jest o wiele gorszy od PO. POKO przynajmniej mowi szczerze – zrobimy wam kalifat z meczetami, zniszczymy kosciol, wprowadzimy związki homo i adopcje a na koniec rozparcelujemy Polske. Mówią to chociaż szczerze. A te łajno PiS bezczelnie udaje patriotów – robi jedno a w tej swojej zafajdanej szczujni TVP mowi co innego.
   Bezczelnie przekupuje ludzi ich własnymi pieniędzmi po to chyba tylko zeby doprowadzić do drugiej Grecji. I zeby czosnkowe plemię mogło szybciej tej kraj przejąć.
   PiS to ochyda żygać mi sie juz na nich chce.

  • 25 lat temu też była tylko turystyka do m. Teplice (Czechy). teraz mają swoje kamienice, swoje dzieci w szkołach, swój działki zakupione pod swoje wioski. A w ostatnich wyborach samorządowych chcieli mieć swoich radnych.
   I w końcu Suski powiedział, że to tylko turyści i alles ist gut.

  • No tak,ale skoro tak to powiniem juz miec pozew czy cos bo duzo udzielam sie na interii w tematach o uchodzcach czy tam migrantach,krytykuje zwozenie ich do Europy itd,oczywiscie bez wyzwisk czy grozb i nikt mnie nie niepokoi.Zreszta wszyscy tu na Ndie powińnismy byc oskarzeni,a nie jestesmy wiec chyba nie jest tak najgorzej.Widzialem w internecie spis zgloszen rasistowskich komentarzy i przy kazdym pisze ze Prokuratura umorzyla sledztwo,wiec chyba lewactwo chcialo by nas wsadzac,ale nie moze.

  • Byłem w tym roku na wczasach w Zakopanym. Widziałem muzułmanów na każdej ulicy, najwięcej ich oczywiście na Krupówkach i na drodze do Morskiego Oka. Siedzieli na wozach/bryczkach konnych jak wrony na gałęzi i podziwiali widoki Tatr. Za jeden przejazd baca kasował 50zł. od osoby. Maksymalnie 12 turystów mogło jechać takim zaprzęgiem. Na bazarze pod Gubałówką rozmawiałem ze sklepikarzem o tych muzolach. Spytałem czy mają z nimi kłopoty. Powiedział że raz na jakieś imprezie była zadyma, ale nasi im wjebali i spokój jest od tamtej pory. Jak ich mijałem to tylko patrzyłem facetom w oczy a oni odwracali zaraz wzrok. Są jednak ci młodzi muzole hałaśliwi. Kobiety uśmiechnięte w hidżabach i burkach jak duchy. Ja przynoszą góralom zyski i jest spokój to nie ma się czym martwić.

  • Zwiedzają, zostawiają kasę, zachowują się grzecznie – nie ma prawy. Tak samo Polacy jeżdżą na wakacje do Indonezji czy krajów arabskich. Drażni mnie wygląd kobiet zakutanych w czarne szmaty ale to turyści. Ale na osiedlanie się dzikusów w Polsce zgody nie ma i nie będzie.

   • @Anahu Yamito II
    A tak spróbuj jako turysta mieć gdzież krzyżyk widoczny (jesli go nosisz).
    A będac z żoną w Iranie pozwól swojej kobiecie wyjść bez chusty na ulicę.

    Jak mnie denerwuje taka pazerność. Pieniądze, pieniądze i pieniądze. PKB i takie inne.

  • Czyli mozemy sobie tylko popisac w internecie,a muzulmanie bez zadnych przeszkod moga nas „przyzwyczajac” do swojej obecnosci,az bedzie ich tylu,ze beda nam narzucac swoje prawa…No to pieknie.

   • Tak bo tego chcemy. Nie ma np. masowych sobotnich wystąpień przeciwko polityce migracyjnej. Tzw. patrioci ze stadionów, to są za głupi by zamiast po meczu iśc na piwko nie pójdą pod biura PiS-u protestować.
    Nikt niczegoi nie zrobi, bo jest lato i piwo.

    • No wlasnie,ludzi to nie obchodzi,a pozniej bedzie za pozno!W moim miasteczku jak mowie o niebezpieczenstwie zwiazanym z tymi „migrantami”,to ludzi albo to w ogole nie obchodzi,albo co gorsza nie maja nic przeciwko muzulmanom w Polsce.Nawet jakbym chcial sie z kims zorganizowac czy cos,to nie mam z kim.Jesli podobnie jest w innych miastach,to mamy przejebane.

     • Załóż ich szmaty, doklej brodę i okulary zastrasz kobitkę. a potem rozgłosić że robił to ciapaty informacje się rozniosą w twym miasteczku, może tędy droga do edukacji

  • Dodam do tego, że oni są w raju będąc w gorach. W raju mówiąc dosłownie, bo Koran ma bardzo wyraźną wizję raju – zielone łąki, błękitne niebo, woda i góry.

  • A co ma do tego Koran. Chodzi o to, że oni potrafią być mili jak są w pojedynkę, bo to tchorze, za to jak ich więcej jest, to już nie jest tak miło. Oni atakują słabszych i zawsze stadnie jak zwierzęta, bo to dzicz i tyle!

  • Spokojnie, oni w Polsce nie zostaną. Żeby u nas zostać musieliby zacząć pracować.

  • wersety Koranu: ” I nie ubierajcie prawdy w fałsz! I nie ukrywajcie prawdy, skoro przecież wiecie!” (Koran 2,42), „Jeśli on jest kłamcą, to jego kłamstwo obróci się przeciw niemu; a jeśli mówi prawdę, to dosięgnie was część z tego, czym on wam grozi. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą tego, kto jest występnym kłamcą” (Koran 40,28) oraz wiele innych.

   A przy okazji – „Taqiyya” oraz ketman – przy okazji TW Ketman – ten .,… od śp. Przemyka…

   W komentarzu do Koranu słowa Al-Askariego: „Ten, kto ukrywa swoją religię, ten ochronił swoją wiarę. Ten, kto otwarcie głosi swoje przekonania, ten zniszczył swoją wiarę”[2]. W tym kontekście należy zwrócić uwagę na fakt, iż kłamstwo w islamie posiada korzenie w Koranie:
   – sura Al-Imran, 28: „Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, te nie ma nic wspólnego z Allahem, chyba, że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa (…)”.
   – sura Al-Imran, 54: „(…) Allah jest najlepszy spośród knujących podstępy”

   i pewien cytat
   Również Mahomet, uważany przez muzułmanów za doskonałego człowieka i wzór do naśladowania, zalecał okłamywanie innych. Z hadisu[3] dowiadujemy się o tym, iż chciał się on pozbyć przywódcy żydowskiego plemienia Banu Nadir z Medyny, a zarazem poety, Ka’ba Ibn Al-Aszrafa, spiskującego przeciw niemu i kpiącego z niego w swoich utworach. Mahomet spytał swoich towarzyszy: „Kto zabije Ka’ba Ibn Al-Aszrafa, który szkodzi Allahowi i Jego apostołowi?” Na ochotnika zgłosił się Muhammad Ibn Maslama, który powiedział, że może wykonać zadanie, jednak w tym celu będzie musiał okłamać ofiarę. Uzyskawszy zgodę Mahometa, udał się on wraz ze swoimi ludźmi do jego domu. Ibn Maslama powiedział poecie, iż nienawidzi Mahometa i chce go opuścić. Wobec tego Al-Aszraf wpuścił ich do siebie i został przez nich zamordowany.

   1] J. Danecki, Kultura islamu. Słownik (Warszawa 1997).

   [2] Komentarz „Tafsir Imam Hasan Askari”.

   [3] Zbiór Sahih al-Buchari, t. 5, księga 59, hadis 369.

   [4] Zbiór Sahih Muslim, hadis 4721.

   [5] Zbiór At-Tirmidhi, hadis 2520, Ahmad 1/200.

   [6] Zbiór At-Tirmidhi, hadis 1862, Sahih Muslim hadis 4717.

  • @Lontek
   Pewnie byś się buntował gdyby wielu obok ciebie nosiło widoczny swój znak wiatry w postaci krzyża umiejscowionego w widocznym miejscu.
   Niestety są kretynami i nie noszą.
   Tym samym jest hidżąb.

  • Lepiej kupić i zniszczyć, niszczyć to gówno

 • Uważam, że albo:
  – osłabienie potencjału gospodarczego kraju (skoro 0.5 mln pracowników odpowiada za 1.6% PKB)
  – albo imigranci (strona to nie dla islamizacji, a nie nie dla imigracji 😉 na myśli mam oczywiście Ukraińców, Białorusinów)
  – albo drastyczny wzrost dzietności (mój wybór)

  Często powtarza się twierdzenie, że liczba ludności nie ma…[Czytaj więcej…]

 • Mowa oczywiście o przyroście wewnątrz kraju, nie przyroście imigrantów 😉

 • Połowa ludności świata zamieszkuje zaledwie na 1 procencie powierzchni lądów. Więcej ludzi to więcej naukowców, więcej wynalazków, lekarstw, postęp technologiczny.

 • Według najnowszych doniesień największym zagrożeniem dla UE w 2019 roku według obywateli jest imigracja. Zapewne rozumiana szeroko – zarówno ta z krajów muzułmańskich jak i ze wschodu. Jak na tle europy wygląda[…]

  • Dzieci będzie więcej, jeśli :
   -ludzie będą mieli poczucie stabilności ekonomicznej i pewnego jutra, co było za znienawidzonego PRL
   -baby zmadrzeja i przestaną peplac o równości między kobietami i mężczyznami, co raczej nie nastapi
   -do Polski wróci kilka milionów emigrantów z Polski, których za chlebem wygonily kolejne rządy po 89 roku, co raczej nie nastąpi
   -ewentualnie powrót Polaków zza wschodniej granicy(lepiej chyba żeby nie wracali, bo nie wiadomo czy im tu będzie lepiej czy gorzej – tęczowej zarazy na wschodzie nikt nie chce, nawet rządy)

   Za 1 pokolenie Polacy będą identycznym lemingami jak ci na zachodzie.
   Przykro pisać ale biorąc powyższe pod uwagę, nie widzę szans na przetrwanie Polski jako jednitego etnicznie narodu.

   • Podstawowym warunkiem większej dzietności są:

    1. wysoka płaca minimalna
    2. niskie ceny mieszkań
    3. przywrócenie klasycznych wzorców męskości i kobiecości.

    Te warunki mogą być spełnione tylko wtedy kiedy Polska będzie rządzona przez Polaków z wyrobionym poczuciem niezależności. Odpornych na obce wpływy.

    • Ems, pełna zgoda, pytanie, czy jest to realne? Bo ja to czarno widzę.

    • Kiedyś.
     1. Płace wcale nie były wysokie.
     2. Mieszkań nie było, a ceny ich w porównaniu do wynagrodzeń były jeszcze większe niż teraz.
     I jakoś ta dzietność była całkiem niezła.

   • Jesteśmy pod okupacją UE czyli Niemiec i marksizmu europejskiego. I jest zero szans na cokolwiek. PiS nic juz nie zrobi bo nie moze zrobic za wiele – wystarczy ze UE mocniej tupnie nogą. A finansjera przestanie finansować dłóg państwa. Sytuacje moze uratować tylko wojna swiatowa i to pod warunkiem ze bardzo nie ucierpimy. Albo np jakis mega kryzys gospodarczy. Czyli zaoranie całego neoliberalnego porządku światowego.

  • Jeżeli w Kraju mamy niskie bezrobocie to znaczy że gospodarka zrealizowała swój cel społeczny jakim jest pełne zatrudnienie. Oto przecież chodzi.
   Nie ma czegoś takiego jak „brak rąk do pracy”. To jest wymysł kiepskich pracodawców tęskniących za wiecznie tanią siłą roboczą, o której powinni zapomnieć.
   Pora zainwestować w nowoczesne technologie, efektywną organizację pracy oraz w redukcję rozbuchanej administracji.

  • Japonia i Izrael nie biora emigrantow ani uchodzcow po to zeby przetrwac!!!
   Japonia wydaje wizy pracownicze dla specjalistow, ale koniec kontraktu wio do domu do siebie. Wizy rezydencyjne dla wspolmazonka obywatela japonskiego maja waznosc do momentu rozwodu – w razie rozwodu obcy obywatel ma miesiac na opuszczenie Japoni.
   Izrael podobnie, a jeszcze nielegalnie tam przebywajacym proponowali bilet do wlasnego kraju aalbo przymusowy wyjazd. Po to zeby miec spokoj i przetrwac.

  • aaa

  • Skoro mnie tu przywołałeś to też się odezwę i dodam swoje 5 groszy. Ekonomia nie ma tu najmniejszego znaczenia. Gdzie najwięcej dzieci się rodzi? Ano tam gdzie największa bida. Przed wojną była bieda kilka razy większa niż dzisiaj i co? Rodziny były wielodzietne. Moja mama pochodziła z rodziny gdzie było ich pięcioro rodzeństwa i była ta rodzina uważana za mniej liczną. Jest nawet takie powiedzenie:
   – Biedny? Ależ skąd, on jest w dzieci bogaty.
   Pozdrawiam i lecę łowić myszy bo się plenią na potęgę.

  • Nie… Tylko musi zacząć lepiej płacić i traktować swoich pracowników, nie jak roboty którym nie wolno chorować, brać urlopów (WIELKI kierownik co mu słoma z butów wystaje i dostał posadę „po znajomościach” mówi że na żądanie biorą same pijaki, bezczelny hipokryta sam ma przepite ryło i nikt go nie sprawdza na bramce), mieć wakacji itp… Ludzie mają dość poniżania, wyzysku i pracy w nieludzkich warunkach ponad siły, wiem co piszę bo akurat w moim mieście jest to na porządku dziennym. Sprowadzenie Ukraińców jeszcze bardziej pogorszyło sprawę, teraz za pracę w aluminiowych syfach w systemie 4-brygadowym niektóre obozy pracy płacą 2200 brutto, 2500-3000 netto. Tylko że w tych co lepiej płacą człowiek jest traktowany gorzej niż pies, jak szmata do wycierania podłóg która nie ma nic do powiedzenia a jej jedynym zadaniem jest wyrobienie 100% normy i zostawaniu bez słowa sprzeciwu na nadgodziny. Na niektórych stanowiskach nie ma przerw bo lina produkcyjna jest automatyczna, idzie cały czas i nie można jej wyłączyć bo to skutkuje zwolnieniem dyscyplinarnym (stoi tylko jak jest awaria a wtedy wielki strach przed telefonem dyscyplinarnym ze Szwabii). Na niektórych stanowiskach typu odlewnik, oczyszczacz, frezer, praca na zawieszaniu felg (znowu linia 🙂 ) nie ma w ogóle przerw, NIE MA I TYLE… Trzeba „jakoś” jeść w trakcie pracy a o skorzystaniu z toalety można zapomnieć (chyba że ktoś będzie miał czas i zastąpi na stanowisku). I „ONI” się wielce dziwią że Polacy cały czas wyjeżdżają za granicę? Ja niestety też muszę wyjechać bo mam już serdecznie dość tego syfu na Podkarpaciu. A wystarczyłoby tylko lepiej płacić ludziom i lepiej ich traktować no ale dla „NICH” to rzecz nieosiągalna… Jeśli kłamliwy PiS sądzi że sprowadzanie Ukraińców sprawi że w Polsce będzie bum gospodarczy to jest w wielkim błędzie bo płace będą się jeszcze bardziej obniżać i tylko przyśpieszą proces wyjazdu naszych rodaków. Prawdziwie prawicowy rząd nigdy by tak nie postąpił, oni są tylko jego tandetną podróbką której coraz gorzej wychodzi ukrywanie swojego prawdziwego oblicza. Nie powiem, PiSiory zręcznie omamiły opinię publiczną, robią dużo żeby wmówić ludziom że niby wszystko to jest dla dobra Polski ale ich kłamstwa i manipulacje w końcu będą musiały ujrzeć światło dziennie. Ludzie dowiedzą się kim oni tak naprawdę są. Na pewno niektórzy tu zgodzą się ze mną że to jeden z głównych problemów wyludniania naszego kraju. Tu potrzeba KONFEDERACJI żeby zrobić z tym porządek.

  • Dokładnie tak, w sedno

  • No to np. w takiej Afryce czy innym Bangladeszu ludzie powinni żyć jak paczki w maśle, jest ich przecież multum, a ta nie jest, wręcz odwrotnie. Dlaczego? Ems i brak maja 100% racji. Sama demograficzny niczego nie załatwia.

  • A po drugie, niby dlaczego mielibyśmy utrzymywać jakichś obcych Pasożytów?

  • Ziemia ma określona pojemność i możliwość wyżywienia ludzi. Nie jest z gumy, nie rozciągnie się. Importowanie ludności aby się utrzymać nie zawsze ma sens, zwłaszcza kiedy się importuje ludzi z Afryki czy Bliskiego Wschodu. Po pierwsze ci ludzie nie mają elementarnego wykształcenia, a do kopania rowów mamy koparki i spychacze. Co zatem mogą nam wnieść? Fabryki zwalniają ludzi, bo się modernizują i unowocześniają linie produkcyjne. Tam są ewentualnie potrzebni ludzie ze znajomością programowania w CNC, a nie panowie odkładający deski z maszyny na paletę. To moja branża i wiem jak to wygląda. W czym taki murzyn jest przydany? Tylko w jednym, w rozmnażaniu się. Ale jego dzieci, które nie chcą się asymilować, są durne i niepotrzebne dla państwa. Tylko doją socjal i siedzą po gangach. To już lepiej mieć minusowy przyrost naturalny, niż ściągać do siebie nieprzydatnych imbecyli. Szczególnie takich, którzy nie przyjeżdżają do pracy, tylko aby nas wysysać.

  • Połowa ludności świata zamieszkuje zaledwie na 1 procencie powierzchni lądów. Więcej ludzi to więcej naukowców, więcej wynalazków, lekarstw, postęp technologiczny.

   • Zależy „jakich” ludzi więcej. Jeśli cywilizowany kraj typu Japonia, USA czy nawet Chiny kształcą ludzi, to mamy więcej naukowców, więcej wynalazków, lekarstw, postęp technologiczny. Ale Rodzony w Afryce murzyn nie jest cywilizowany. To, co do nas zjeżdża to najgorsza dzicz. Maroko pozbywa się swoich więźniów, dając im na bilet w jedną stronę. Pakistan tak samo. Pozbywają się swoich czarnych kruków, śmieci i odpadków społeczeństwa. Bo niby skąd taki duży odsetek przestępstw popełnianych przez imigrantów z tych dwóch krajów w Europie. Z takich ludzi szanowna Redakcjo nie uzyskamy nowych naukowców czy wynalazców. To są pasożyty.

   • Ten 1% to miasta. A teraz policz zeby utrzymać te 7,5 mld populację trzeba wykorzystywać 75% planety. Obecnie pojemnosc środowiskowa ziemi została przekroczona o 60% czyli konsumujemy planetę na kredyt. W końcu przyjdzie dzien zero i to sie zawali. A dzien zero coraz bliżej. Poczytajcie sobie blog Exignoranta. Albo prace klimatologów i instytutów zajmujących sie tematem. Do załamania systemu moze dojść juz za 10 lat inni prognozują rok 2040-2050 jako datę upadku cywilizacji.

  • Mowa oczywiście o przyroście wewnątrz kraju, nie przyroście imigrantów 😉

  • Uważam, że albo:
   – osłabienie potencjału gospodarczego kraju (skoro 0.5 mln pracowników odpowiada za 1.6% PKB)
   – albo imigranci (strona to nie dla islamizacji, a nie nie dla imigracji 😉 na myśli mam oczywiście Ukraińców, Białorusinów)
   – albo drastyczny wzrost dzietności (mój wybór)

   Często powtarza się twierdzenie, że liczba ludności nie ma znaczenia. Jak to nie ma? 😀 Kto jest najpotężniejszą gospodarką i największą potęgą militarną? Malta / Luksemburg / Kanada? Nie mam namyśli zarobków na osobę tylko bycie liczącym się krajem. Oczywiście że najbardziej liczące się kraje to te najludniejsze. Wiadomo, że nie wszędzie od razu liczba ludzi idzie w parze z postępem i rozwojem kraju (Afryka), ale na pewno ma to przełożenie prędzej czy później.

   Poza tym jaki jest podstawowy sens istnienia społeczeństwa albo ogólniej – gatunku ludzkiego? To, żeby żyło się wygodnie, czy to żeby gatunek przetrwał, reprodukował się, rozmnażał?

   • System oparty o wyścig krajów na PKB jest od początku do konca patologiczny. Nie możliwy jest nieskończony wzrost na skończonej planecie.
    No ok narozmnażał sie i przy okazji rozwalił planetę na ktorej zyje. Czemu nikt nie mowi o walce z przeludnieniem w Azji i Afryce. Lewactwo jakos nie porusza tego tematu. Za to stara sie jak moze ograniczyć przyrost bialych.

  • Z biedy jest szansa wyjścia. Z imigracji też… tylko o wiele radykalniejsza.

  • Przegraliśmy, bo chcieliśmy przegrać. W Bydgoszczy w sobotę była akcja antyimigrancka. Były 3 osoby!!! Na całe miasto. Piwo i poczucie samozadowolenia ważniejsze.

  • Pewnie narobie dzieci. I co ? za kilka lat beda żyły w zbankrutowanym państwie dzięki rozdawnictwu PiS. A za kilkanaście lat w kalifacie.
   Ja juz straciłem nadzieje ze Polska uniknie losu reszty Europy.

  • Widziales zeby PIS zamknal kogos za nienawisc,ksenofobie i homofobie?

  • No wiec wole nie ryzykować. Teraz facet ma zero praw a same obowiązki. Jesli ludzie są tak kur…ewsko durni ze wybierają do władzy regularną komunę PiS. To znaczy ze ten kraj jest juz krajem upadłym.

  • Dla tego mowię sytuacje moze uratować tylko wojna i kryzys – inaczej sie nie da. Ten neoliberalny system jest juz karykaturą samego siebie. Dochodzi juz do patologii i wynaturzeń o jakich nie było mowy jeszcze 20 lat temu. Nikt by nawet u nas nie pomyślał. Konieczny jest reset tego spatlogizowanego systemu. Czesc wymrze i o to chodzi – chore jednostki zostaną wyeliminowane i przestaną miec zły wpływ na te normalne.
   Tak działa ewolucja.

  • @ lolo
   A czy ja coś tu postuluję? Stwierdzam tylko suche fakty że tam gdzie jest największa bieda tam rodzi się najwięcej dzieci. Jak wiadomo z faktami się nie dyskutuje… chyba że ty znasz inne dane mówiące o czymś odwrotnym. Czytaj ze zrozumieniem i nie przypisuj mi swoich bzdurnych tez.

  • Mozę dlatego, ze nie było youtoube, facebooka, komputerów. A jak był 20 stopień zasilania i telewizor był tylko ciemną skrzynką robiło się inne rzeczy.

  • A jak to sie dzieje, że np. Liechtenstein, Monaco i im podobne państwa-karzełki, na dodatek praktycznie bez rolnictwa i przemysłu, potrafią obywatelom zapewnić tak wysoką stopę życiową? czy nie przypadkiem przez mądre prawodawstwo, przede wszystkim podatkowo-finansowe? A Szwajcaria? Tam nie ma rodzin z 5-6 dziećmi, natomiast chciałbym przypomnieć, że tego typu rodziny są niemalże znakiem wywoławczym państw Bliskiego Wschodu i Afryki. Tego chcemy? Naprawdę? A o imporcie ciemnoskórych „lekarzy”, „inżynierów”, „adwokatów” i innych, niech lepiej rząd polski zapomni, bo skończy się to wojną domową. Ludzie naprawdę mają już dosyć kłamstw, złodziejstwa, nepotyzmu i tego typu postępowania rządzących. Taktyka „po nas choćby potop” dłużej już nie przejdzie.

 • TYLKO KONFEDERACJA <3

 • Około 5% mieszkańców Unii Europejskiej to muzułmanie, w Rosji odsetek tej grupy religijnej wynosi ponad 10%. Jak po deszczu powstają nowe meczety a władza wydaje się być temu przychylna.

  Rosyjskie media c[…]

  • Nie ma się czemu dziwić. Za czasów ZSRR wcielano wszystkie ościenne kraje jak leci. A wiele z nich, typu Uzbekistan czy inny Tadżykistan, to muzułmanie. Później się to tałatajstwo porozjeżdżało po całym ZSRR i pozamiatane. Nieważne, że wiele krajów odłączyło się i uzyskało niepodległość. Co przeniknęło na teren Rosji, to już zostało. Wprawdzie ci rosyjscy muzułmanie nie są tak radykalni jak ci z np. Pakistanu czy innego Jemenu. Ale wiecie, muzol to muzol. Nigdy nie wiadomo, co mu do kozojebnego łba strzeli. A dla Polski nie jest dobrze, że dookoła nas rosną w siłę takie nacje.

  • Trochę to nie tak. Muzole w Rosji czują bata nad sobą i nie szaleją tak, jak ci w Europie.
   Rosja od stuleci miała w kraju muzoli, i oni sie już trochę dostosowali.
   Był taki artykuł na ndie, chyba ze 2 lata temu. Ruscy odkryli że w meczecie muzole chowali bomby, broń. Wszystko wysadzili w powietrze,łącznie z muzolskim domem modlitwy.
   Wystarczająco narobili bałaganu czeczeńscy islamisci sponsorowani przez naszego sojusznika zza oceanu. Teraz Czeczenia jako autonomia jest pięknie odbudowana(poszukajcie jak wygląda Grozny obecnie).

  • Problem zza wschodniej granicy to UPA/OUN, a zza wielkiej wody nasz wspaniały sojusznik, który tak kocha Polaków, że pozwolił im wybudować za pieniądze polskich podatników bazy dla naszych wyzwolicieli.

   • Dodam jeszcze:
    Donald Trump zapytany o Polskę w kontekście rocznicy powstania warszawskiego lakonicznie stwierdził: „Mam dużo szacunku dla Polski. Wiem, że Polacy mnie lubią a ja lubię ich. Wkrótce wybieram się do Polski. Oni budują dla USA instalację wojskową, za którą zapłacą w 100%”.

  • A to ci dopiero zgryz dla wszystkich fanow rusofila Korwina – Mikke.
   No dalej misiaczki, glosowac na Konfederacje. Bedziemy miec tu Mosulu szybciej niz gdyby u wladzy byl Tusk.

  • Czyli kalifat na wschodzie i na zachodzie. W 2039 bedzie chyba powtórka z rozrywki :/

  • Tylko Mikke nie da się strawic

 • Załaduj więcej