Cristero

 • W Maroku zabroniono noszenia, a nawet produkcji i sprzedaży burki oraz innej odzieży, całkowicie zakrywającej twarz i ciało. Według mediów takie rozporządzenie wydało ministerstwo spraw wewnętrz[…]

 • Europejski Trybunał Praw Człowieka odrzucił skargę rodziny tureckich muzułmanów ze Szwajcarii przeciw miejscowym władzom, zobowiązując tym samym ich córki do uczestnictwa na wspólne z chłopcami lekcje pływania.[…]

  • Piękny mały wyjątek… ale to kwestia czasu, nim zaczną grać pod dyktando nowych „europejczyków”.

  • Jeszcze mogą. Potem demokratycznie islam wygra. By bronić demokracji trzeba zastosowac niedemokratyczne środki przeciw temu lub pójsc w technikę (nie przjmować i budować drony, rozwijac wojsko, obronę cywilną).

  • Ano, jak im Polska Akcja Humanitarna pomaga. Ja się grosza nie dołożyłem.

 • W stolicy Hiszpanii aresztowano mężczyzn, którzy aktywnie rozpowszechniali ekstremistyczne idee wśród miejscowych wiernych w tym ideologię Państwa Islamskiego – donosi kataloński dziennik Diari de Tarrago[…]

  • Marokańcy wiadomo… Pracowałem z takimi, można ich określić jako dobrych manipulantów „cicha woda, brzegi rwie” a ja brzydzę się.

  • Zatrzymywanie samych „propagandzistów” to gaszenie pożaru lasu szklanką wody. Cały islam jest jedną wielką propagandą. Hiszpania przez wieki była pod muzułmańskim butem. Jeżeli się nie ogarnie i nie zdusi swoich lewaków (a jest ich tam sporo), to ponownie poczuje islamski sznur na szyi.

   • Ja tego nie rozumiem. Przecież zbrodnie islamu są ogromne, a tak łatwo ludzie puścili im to płazem?
    Chyba, że ludzi na zachodzie całkiem są odmóżdżeni i nie znają historii Europy nawet pobeżnie.
    U nas media coągle drąża propgandę także.
    Nowy lokal „uchodźcy” otworzyli we Wrocku.
    Link poniżej.

  • 50% muzułamnów popiera w Niemczech szariat, który jest niezgodny z prawem europejskim. Reszta milczy, a iwęc icho ich wspiera. To tłumaczy wszystko.

  • Rozumiem obronę przed muzułmańską agresją, odpowiedź na atak, ale nie będę popierał nieuzasadnionych ślepych ataków na wszystkich obcokrajowców. To nie jest w naszym interesie. To nie jest dla dobra Ojczyzny.

  • @lolo Dlatego powtórzę – w ramach UE będą powoli dążyli do sprowadzenia nas do parteru i założenia duszenia. Jeżeli chcemy myśleć o przetrwaniu, to musimy wycofać się z eurokołchozu. Póki jeszcze mamy szansę.

  • Jeballahów trzeba obserwować i zbierać informacje. Praca wywiadowcza. To nie jest łatwe ani bezpieczne. Jeśli się okaże że jest zły jeballah, to należy mu lub im pokazać, że wiemy kim są i „wyklepać im maski”.

  • @lolo Oczywiście, że Unia się sypie co ostatnio zauważył nawet (z żalem) jeden z rozgrywających liber-lewactwa – Soros. Pytanie jednak czy ten zawalający się dom nas nie przysypie? Ja uważam, że nie ma na co czekać. Musimy ponownie stać się pełnokrwistym państwem i uwolnić się od więzów unijnego prawa. Musimy odzyskać kontrolę nad naszymi granicami.

  • @lolo
   Jedyne słuszne w nowej UE, aż do czasów apokalipsy.
   Pewnikiem islam.
   „I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza,
   mającą dziesięć rogów i siedem głów,
   a na rogach jej dziesięć diademów,
   a na jej głowach imiona bluźniercze.
   2 Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery,
   łapy jej – jakby niedźwiedzia,
   paszcza jej – jakby paszcza lwa.
   A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.
   3 I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną,
   a rana jej śmiertelna została uleczona.
   A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią,
   4 i pokłon oddali Smokowi,
   bo władzę dał Bestii.
   I Bestii pokłon oddali, mówiąc:
   „Któż jest podobny do Bestii
   i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?”
   5 A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa,
   i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy.
   6 Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu,
   by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi,
   i mieszkańcom nieba.”

 • Właściciel jednej z praskich kawiarni zakazał wstępu do swojego lokalu muzułmanom. Na wejściu do lokalu pojawiła się tabliczka z wyobrażeniem kobiety w czadorze przekreślonym czerwoną linią. 
  Według doniesień cze[…]

  • @Pilot Jestem za…
   Powinniśmy stworzyć jeden wzór takiej tabliczki na całą Polskę

  • Zaraz europedalstwo i feminolesby dadzą głos w tej sprawie. Ciekawe czemu te ścierki nie protestują, że kobieta w Rijadzie nie może chodzić w szortach po ulicy? Tam już ich pseudotolerancja nie sięga. Małe, smutne trupie główki, jak mówił król Julian.

  • Takie dość zaskakujące zakazać muzułmanom w taki sposób wstępu do kawiarni. Skoro jednak to jego lokal to ma takie prawo. Obawiam się, że naraził się przez to wielu ludziom, nie tylko muzułmanom. Trzeba by jeszcze jakiejś ochrony dla tej kawiarni. Moje uznanie za odwagę i stanowczość.

  • A gdzie poprawność polityczna? Już widzę to wielkie oburzenie lewackich oszołomów, jeszcze Mu czasem zamkną lokal. Wiadomo – muzułmanin w UE rzecz święta. Ale pomysł z tabliczką genialny, powinien wisieć obok tabliczki zakaz wprowadzania psów (chociaż pies nie tak groźny i bardziej cywilizowany i przewidywalny).

  • Dawno temu na wsiach, żeby pozbyć się wron wydziobujących posiane ziarno z pól, odstrzeliwało się kilka i wieszało truchło na długim kiju, żeby odstraszyć pozostałe. Warto wrócić do tej metody i wdrożyć ją w stosunku do muzułmanów.

  • Niewierni są dla muślimów „neges” – „obrzydliwie brudni”, do tego stopnia, że nic nie jest w stanie nas oczyścić, poza konwersją na islam. Ponadto „neges” wchodząc na „świętą ziemię islamu” czyni ją również „neges”, więc musi zostać natychmiast zabity (stąd zakazy wstępu do Mekki na przykład).

  • @lolo Znam trochę takich eurościerek. Strasznie się gubią „w zeznaniach” jak rozmowa o cwelopostępie wchodzi na poziom logiczny. Jedyne co mi przychodzi do głowy, jak sobie eurorury radzą z dysonansem, który niewątpliwie legnie się w ich łbach, to tzw. mądrość etapu. Coś w stylu rozterek, który przeżywali czerwoni towarzysze, którzy chętnie poddawali „wrogów” ludu torturom ale czasami też wpadali (sami albo ich bliscy) w tryby „sprawiedliwości” proletariackiej.

 • Prezydent Rumunii Klaus Iohannis oświadczył, że potrzebuje więcej czasu na przygotowanie się do nominacji na urząd premiera kraju Sevil Şaydeh.

  Iohannis, jak oczekiwano, powinien był w czwartek mianować […]

 • Postępowanie karne rozpoczęto w paryskim sądzie wobec burmistrza francuskiego miasta Béziers. Robert Menard został oskarżony o podżeganie do nienawiści i dyskryminacji religijnej mniejszości.

  „Skrajnie prawicowe[…]

  • Cóż jak by to ująć w dwóch słowach. Władza oskarża władzę o sianie nienawiści rasowej wobec muzułmańskich nachodźców. Za dobre wykonywanie swojej funkcji społecznej i stwierdzenie obiektywnych faktów burmistrz Menard pójdzie siedzieć. lewacka głupota nie zna granic.

  • Cmokną go w pędzel w tym konkretnym przypadku ale swój cel i tak osiągną. Celem zaś w tego typu sprawach jest kneblowanie ludziom ust.

  • Jesli on ma takie problemy za takie slowa to ja za swoje wpisy o dzikusach dostane dozywocie.

  • Krótki wykład dla tych, którzy uważają, że przywódcy europejscy postępują nieracjonalnie, głupio itp. Nie – ich działania są bardzo racjonalne – oczywiście z ich punktu widzenia. Manifest z Ventotene włoskiego komunisty Spinellego – i wszystko staje się jasne:
   youtube.com/watch?v=W9vROz8VtI8

  • multi kulti gdzie 91% jest ciapatych a za parę lat będzie 100% ciapatych

  • Ja myślę, że jedyną skuteczną linią obrony dla pana burmistrza będzie twierdzenie, że mówiąc „problem” miał na myśli to, że tylko 91% uczniów jest muzułmanami, a nie 100%, jak to powinno mieć miejsce w idealnym multi-kulturowym społeczeństwie.

  • @Robert Nawet nie muszą stanowić mniejszości.

   Wystarczy, żeby muzułmanów było więcej jak 25-30% populacji i francuzi będą mieli prze*****e.

   Nawet jeżeli wtedy by się nagle „obudzili” to już będzie za późno. Będą 3 wyjścia z sytuacji.
   1. Podporządkować się islamowi.
   2. Zacząć mordować muzułmanów.
   3. Uciekać z kraju.

   Innej opcji nie widzę…

   Tak więc jeszcze rok najwyżej dwa i będziemy wiedzieli już na 100% jaką opcję francuzi wybiorą 🙂

   Pozdrawiam

  • Nie ma przypadkowości – to oczywiste, jest konsekwentnie realizowany plan. Stanisław Michalkiewicz mówi o rewolucji bolszewickiej w pełnym natarciu. I ma całkowitą rację. W Polsce zresztą jest podobnie – „komunę obalili” staliniści i dzieci stalinistów: Michnik, Kuroń, Modzelewski, Geremek itp. Niestety – niewielu to dostrzega – większość jest przekonana,że „komuna upadła”, a komunistów już nie ma… Otóż są, tylko teraz nazywają sami siebie „nowoczesnymi i postępowymi Europejczykami”. Ich dziadkowie i ojcowie chodzili w kufajkach z naganami w dłoniach, a oni w garniturach i garsonkach, a w rewolwery zamienili na laptopy… Ale cel mają ten sam: chwycić nas za mordy i zrobić z nas niewolników… Tak jak to sobie wymyślili Spinelli, Rossi czy Gramci…

   • Tak jak mówisz. Wiele wskazuje na to, że islam chcą potraktować, by zacytować klasyka, jako lodołamacz nowej rewolucji. Bo nie chce mi się wierzyć, by ci zadeklarowani ateiści sądzili, że uda im się islam oswoić. Tacy głupi, to nie są. Zatem najbardziej logiczne wydaje się, że potrzebują przekroczenia masy krytycznej, gniewu ludu, by móc całość, legalnie (podstawy prawne już stworzyli), z przyzwoleniem i oczekiwaniem społecznym, spacyfikować i stworzyć neobolszewicką dyktaturę. Instrumenty kontroli mają już takie, że żadne CzK, OGPU, NKWD czy KGB, nie byłoby w stanie tego osiągnąć.

    • Jedna sprawa mnie cały czas zastanawia: jak komuniści sobie wyobrażają pozbycie się po „rewolucji” tego „lodołamacza”? Przecież to dzicz mająca w pogardzie śmierć i w dodatku szybko rozmnażająca się… Jak oni ich okiełznają? A przede wszystkim kim? Zdemoralizowanymi pacyfizmem i pedalstwem chłopcami w rureczkach? Trzeba mieć do dyspozycji bezwzględnych twardzieli, którzy bez wahania dopuszczą się bestialstw i mordów. Skąd oni takich wezmą w pedalskiej Europie?

     • Jeżeli przekroczą masę krytyczną i ludzie będą mieli dość wszystkiego, dość napadów, gwałtów etc., to będzie przyzwolenie ludu na radykalizację działań władzy. Trzeba tylko przyzwolić dziczy na jeszcze większą eskalację. Środki techniczne są dalece zaawansowane a do tego, co pisałem, są też ramy prawne. Wbrew pozorom ludzi mocnych jest dużo, nawet w spedalizowanym eurokołchozie. Z cenzura już teraz nie mają problemów i media okiełznają bez trudu. Nie oznacza, że im to wyjdzie, bo islam gra swoją grę a są też inni gracze.

      • To zabawa ogniem na stacji benzynowej…. Służby nie są bogami i zawsze istnieje ewentualność, że im się coś wymknie spod kontroli…. W 1980r. chodziło tylko o obalenie Edwarda Gierka, a zrobiła się zadyma na całą Polskę i trzeba było maksymalnie uruchomić agenturę i wprowadzić stan wojenny…. Tak może być i w tym przypadku. Dzicz może się okazać niesterowalna i ci, którzy zaprószyli ogień mogą zginąć w pożarze…. My razem z nimi, ale co to kogo obchodzi…. Ciekawe dokąd ten Rotschild (nie dbam o ortografię w tym przypadku) i podobne kreatury wtedy uciekną? Na Księżyc?

       • Tu pełna zgoda. To zbyt zaawansowana gra żeby uważać, że wszystko da się kontrolować. Moim zdaniem zabrakło im cierpliwości a do planu wkradły się elementy uboczne, których nie przewidzieli. Swój cel osiągnęliby i już powoli zaczęli osiągać poprzez demoralizację i rozbijanie więzi społecznych. Zaczęli jednak wpadać w sidła, które sami zastawili. Islam, który realizuje od 1400 lat swoją grę, wykorzystał słabość liber-lewactwa – ich rozpasaną pseudowolność jednostki. Ci jednak zabrnęli już tak daleko, że nie bardzo mogą się wycofać ze swoich sztandarowych haseł, które nawiasem mówiąc, po tym gdy przejęliby pełnię władzy, stałyby się tylko sloganami. Dlatego liber-lewactwo uznało, że trzeba zmodyfikować swój plan i pozwolić nachodźcom tak dać popalić rdzennym mieszkańcom, by ci dali w pełni zielone światło na całkowitą pacyfikację. Cóż to zresztą za problem dla ich ideologów, żeby przełożyć wajchę? Uzasadnienie przyjdzie jak z płatka. Powiedzą – sami widzicie, to niereformowalni ludzie, nie szanują praw kobiet, biją dzieci, prześladują pederastów – daliśmy im szansę. Dostaną pełne poparcie od liber-lewackiego mięsa wyborczego a nawet od ludzi, którzy uważają się za sympatyków prawej strony. Tak to oceniam, bo nie chce mi się wierzyć, że są aż tak głupi by wierzyć, że jednak osiodłają islam i przybyłą dzicz.

        • Jedno jest pewne – dzisiejszych 20-30 latków nie czeka spokojne i bezpieczne życie… Oni muszą się liczyć z wysiedleniami, morderstwami czy rabunkami….
         Z wojną – po prostu.
         Nie wiem jak sobie z tym poradzą ci chłopcy w rureczkach i dziewczyny w minispódniczkach idący po ulicy ze słuchawkami w uszach i z wzrokiem wlepionym w smartfony…. Strzelać to oni nie potrafią…. Raczej będą celem dla różnych strzelców…..

  • Przed chwilą widziałem w Polsacie, Włosi przyjęli znowu kilkaset czarnych byczków z Afryki ze spuchniętymi jajami. Imigranci będą ich ubogacać i robić brązowych małych AfroWłochów.

  • Współczuję temu biednemu człowiekowi… jakie władze w kalifacie francuskim są zje.bane to się tylko w lewackiej głowie może mieścić

  • @Gal Anonim
   Masz rację ale jak to mówi stara mądrość ludowa „gdzie drwa rąbią tam wióry lecą”.

   Niech się leją między sobą w tej Nigerii, Iranie czy Afganistanie ale niemcy to my mamy „za miedzą”…

   Dodatkowo nie wiem czy widziałeś ten filmik:
   youtu.be/RJAL6xgViqg

   Końcówka idealnie podsumowuje te rozłamy i wewnętrzne spory islamskie.

   Tak więc nie byłbym do końca taki pewny czy będą między sobą walczyć dopóki np nie zdominują całej europy zachodniej i Skandynawii.

   Tak czy siak, jest nam to strasznie nie na rękę.

   Pozdrawiam

  • Wystarczy zobaczyć, jak obecnie wygląda reprezentacja Francji w piłce nożnej. Same czarnuchy.

  • Dla mnie ekstra. Pokazuje absurd otwartych granic.

  • ,,odstrzał”

  • @xyz

   Proszę czytać ze zrozumieniem. To na prawdę nie jest trudne. Wystarczy trochę wysiłku. Czy ja napisałem coś, co by wskazywało, że nie widzę problemu? Udzieliłem tylko informacji, jakie ja miałem obserwacje podczas moich wyjazdów do Paryża czy Szwajcarii.

  • @xyz

   Pisałem wystarczająco jasno. Na Twoje zrozumienie nie mam wpływu. Ja, jak czegoś nie rozumiem po prostu dopytuję.

  • to prawda,mieszkam we Francji, mowia ze jest tu ich 6mln ale jest wiecej,czesto jak idzie sie ulica to tylko jednego Frncuza spotkasz na dwudziestu czarnych albo szarych

  • @Gal Anonim

   W czasie który podajesz bylem w Paryżu 4 razy i przyznam, że nie widziałem tam tylu muzułmanów jak Ty. Owszem, szczególnie pod wieżą Eiffla było sporo uzbrojonych w broń długą żandarmów, ale tylko tyle.
   W tym roku zaś spędziłem 10 dni koło Freiburga. Widziałem sporo imigrantów. W Szwajcarii na terenie wokół słynnego wodospadu na kilka tysięcy turystów około 80% to byli muzułmanie. Wszyscy dobrze ubrani, większość ze smartfonami w rękach, kobiety z dziećmi w dobrych wózkach. Nie czuło się atmosfery zagrożenia. Policji tam nie widziałem. Była tylko na granicy.

 • W dniach 21-22 grudnia odbywa się w Dżuddzie (Arabia Saudyjska) konferencja ministrów informacji krajów Organizacji Współpracy Islamskiej (OIC), na której szefowie resortów informacyjnych dyskutują nad medialną[…]

  • „Kord do boju, szabla do stroju” Oni o tym wiedzą, lewactwo nie… a to powiedzenie pochodzące od husarii.

  • My Polacy znamy islam bardzo dobrze. Nie raz na przestrzeni dziejów Polski/Europy dostali od nas wpierdol. Żaden muzułmański bogacz nie jest w stanie tego zmienić. Jak dawniej tak i teraz jeszcze raz poznają naszą waleczność na miarę naszych czasów.

  • Zwykle oglądają to starsze osoby, które ograniczają się tylko do tego medium, i ufają bez przemyślenia tematu, który im się wciska… przez tą manipulacyjną stację, z ojcem o polityce nie pogadam. Lepiej żebym się nawet nie odzywał, bo jak to większość POwców wyzwie mnie od Pisów gdzie ja ten cały PO-PIS bym wyrzucił do śmietnika. Prawdziwą tragedią są jednak ludzie młodzi, czy dojrzali, którzy to łykają. Sporo jest ciemnej masy, zapatrzonej jak w nową reklamę lakierek, przecież tak się świcą.

 • Aż chce się zaśpiewać:
  „Boją się nas kibice angielscy! Boją się nas nawet holenderscy!”

 • Mer bułgarskiego miasta Pazardżik Todor Popow wniósł do rozpatrzenia przez Radę Miejską propozycję wprowadzenia zakazu noszenia burki w państwowych i samorządowych instytucjach w mieście.
  Rozporządzenie w sprawie[…]

  • To jak też idę do urzędu w kominiarce ciekawe co lewki na to?

  • Ich kraj ich reguły a jak się komuś nie podoba polecam się dowiedzieć jakie restrykcje panują przy wjeździe do Arabii Saudyjskiej i co grozi za ich złamanie.

  • Jestem ciekawa kiedy u nas ktoś wyda taki zakaz ?. Jeszcze 4 lata temu w warszawskiej Arkadii nie można było rozpoznać ciapatych po ubraniu , a teraz jest ich pełno . W styczniu około 22 spotkałam tam babę w burce , miała nawet rękawiczki i jej faceta który pilnował ją . Na ich widok powiedziałam „JEZU” , zaczeli coś bełkotać po swojemu i uciekli . Denerwuje mnie że nikt nie reaguje na takich . Czy ludzie nie rozumieją że jest to ich manifestacja przeciw nam ?. Jak według was powinno się reagować na nich żeby odczuli brak akceptacji ale nie dawać argumentów do ciągania po sądach ?.

  • Moim zdaniem nasze prawo nie tylko powinno stanowić, iż noszenie burek w Polsce jest zakazane, lecz i – jeśli jest łamane – dawać obywatelom możliwość zrywania tych szmat z muślimskich łbów. Byłoby to prawo proaktywne, stymulujące zdrową postawę obywatelską.

 • Do Estonii wczoraj przybyli pierwsi imigranci, którzy zostaną tam rozmieszczeni w ramach programu relokacji Komisji Europejskiej. 
  Jak podało wczoraj biuro prasowe ministerstwa spraw wewnętrznych, wszystkich 7 tz[…]

 • Imigranci wczoraj (we wtorek) starli się z policją w okolicy greckiej miejscowości Idomeni na granicy z Macedonią. – podała europejska stacja euronews. Imigranci już 12 dni okupują tory kolejo[…]

  • ta policja to broni z gumowymi kulami nie ma?

  • albo strzelać albo na kontenerowiec i z powrotem ich wydalić

  • Trochę na marginesie – jeżeli gdziekolwiek widzę informację, że coś wymyślił/zaopiniował/zaproponował jakiś think-tank, momentalnie włącza mi się czerwona pulsująca lampka ostrzegawcza, a alarm wyje, ile fabryka dała. Z tych właśnie instytucji wybiegają bowiem tysiące nici intryg, które mają na celu destabilizację/ograniczenia wolności/chaos/wojnę/niszczenie gospodarek/sianie zamętu propagandowego itp. itd. Są one dla społeczeństw daleko bardziej niebezpieczne niż jakiekolwiek rządy.

 • Słoweńska opozycyjna Partia Demokratyczna, której liderem jest były premier Janez Janša, zaproponowała zmiany w prawie, by w kraju zabronić noszenia burki i nikabu w miejscach publicznych i zaostrzyć warunki[…]

 • Rząd Łotwy na zamkniętym posiedzeniu zatwierdził dokument przygotowany przez ministerstwo sprawiedliwości odnośnie możliwości wprowadzenia zakazu noszenia burki.
  Przedstawiciele ministerstwa sprawie[…]

 • Podczas niedzielnego kazania wygłoszonego w cerkwi trzech świętych metropolita Salonik dotknął problemu masowej imigracji muzułmanów do Grecji.
  „Należy pomagać ludziom, którzy przyjeżdżają do naszego kraju, ale m[…]

 • Holenderski rząd poinformował w piątek, że zdecydował o zakazie noszenia muzułmańskich chust w niektórych miejscach publicznych.
  Ubrania zasłaniające twarz będą zakazane w placówkach zdrowia, budynkach rz[…]

 • Organizacja terrorystyczna „Państwo Islamskie” zamieściła w internecie nagranie, zawierające wezwanie do muzułmanów we Francji, by przeprowadzili zamachy na terytorium tego kraju.
  Na nagraniu bojownicy Państ[…]

 • Funkcjonariusze moskiewskiej policji zatrzymali obywatela Tadżykistanu, który założył i prowadził stronę internetową poświęconą bojówkarzom organizacji terrorystycznej.
  Mężczyzna został zatrzymany na ul. Obrazco[…]

 • Wiem, że to teraz bardzo trudne, ale powinniśmy spróbować oddzielić islam od ekstremizmu, interpretację od religii. Atak terrorystyczny nie jest dowodem na tezę, że islam zabija. To dzieło tych, którzy znajdują[…]

 • Prawo i założenia religii islamskiej wymagają reformy, nie przystają do obecnej rzeczywistości – mówił w Radiu Gdańsk Selim Chazbijewicz, Tatar i muzułmanin.
  Zdaniem profesora Uniwersytetu Warmińsko-[…]

 • W poniedziałek w stolicy Norwegii odbędzie się pierwszy w historii państwa marsz przeciwko islamizacji Europy, zorganizowany przez PEGIDA Norge.
  (Patriotische Europäer gegen die Islamisierung des Abendlandes, pl.[…]

 • Załaduj więcej