Ramsay Bolton

 • Bardzo dziękujemy za całe wsparcie. Kourze – niestety nie chodzi o taką kwotę jednorazowo a co miesiąc :/

 • Oczywiście rozumiemy taką sytuację i nikogo nie namawiamy. Jedynie uczciwie stawiamy sprawę jakie mamy opcje jako administracja portalu.

 • Zostały ostatnie 4 kalendarze. Każda osoba która wpłaci darowiznę w wysokości przynajmniej 50 zł otrzyma kalendarz widoczny na zdjęciu.

  Konto do wpłaty darowizny:

  48 2490 1044 0000 4200 9184 0124[…]

  • Właśnie tak coś czułem ze portal ledwo dycha i długo sobie nie pokomentujemy. Drogie koleżanki i drodzy koledzy 1000 złotych to nie jest wielka suma więc jak leci po 50 dych od każdego. Potrzeba nas tylko 20 osób. Ja deklaruję taką wpłatę co miesiąc.
   KTO NASTĘPNY?

   • Nie 50 tylko 5 dych!

   • Nie myślałam, że jest tak mało ludzi, którzy by mogli wpłacać miesięcznie choć te 5 dych, no bo 1000 zł miesięcznie minimum to są małe pieniądze. Ja wpłacam co miesiąc właśnie 50 zł, tylko nie zleceniem stałym. Szkoda, ale niestety tych starych użytkowników zostało tylko kilku i pewnie nasze deklaracje nic nie dadzą. Pozdrawiam, nie wiadomo co robić.

    • A więc jest nas troje, to rzeczywiście za mało. Wiedziałem że na Ciebie można liczyć. Serdeczne pozdrowienia. Być może ostatni raz. 😎

     • Byłoby mi bardzo przykro nie moc czytać Twoich wpisów, też serdecznie pozdrawiam i napisz, czy w tej sytuacji masz nadal zamiar wspierać portal, czy to już koniec? Czy jest jeszcze sens?

      • Wiesz… dopóki ndie będzie działać to co miesiąc będę przesyłał zadeklarowane 50 PLN jeśli zniknie z internetu to nie, bo i komu? Więcej nie mogę się zdeklarować bo wspieram też portal wPrawo.pl, Michalkiewicza, wRealu24, i media narodowe. Wszystkie media niezależne narzekają na brak funduszy i wcale im się nie dziwię. Niepowodzenie ndie upatruję w braku aktualnych, świeżych artykułów w ilości co najmniej kilku dziennie. Jednak Redakcja powinna wykazać więcej cierpliwości, pamiętam jakie były początki tej strony w 2013 roku. Identycznie wyglądało to jak teraz ale po kilku już latach odsłon było bardzo dużo a zwłaszcza strona przeżyła swój największy rozkwit w roku 2015 kiedy to rozpoczął się tak zwany kryzys migracyjny, chociaż ja osobiście nazywam go kryzysem uchodźczym przez to że wszystkie media wmawiały nam ze to biedne kobiety z dziećmi uciekają przed wojną i bombami i pragną tylko spokoju, kąta i kawałka chleba a właśnie takie strony jak między innymi ndie.pl ukazywały to zjawisko we wręcz innej, odwróconej o 180 stopni rzeczywistości. Że to młode, agresywne chłopy szturmują granice Unii Europejskiej w poszukiwaniu bogactw, kobiet i dobrobytu. Liczyłem też na to że strona wykorzysta niedawne zamachy i wyjdzie co najmniej kilka artykułów na ten temat. Ożywiło by to trochę portal, pewnie też odezwałoby się wielu użytkowników którzy milczą. Niestety przez kilka dni na ndie była błoga cisza.
       To były takie moje przemyślenia, bardzo chętnie przeczytam Twoje jeśli będziesz miała czas i ochotę je napisać.
       Pozdrowienia 😎

       • Witaj Kocurze, widzę że też wspierajsz niezależne media i oglądamy te same portale , niestety w Realu maja znów bana, o czym pewnie wiesz. Też będę nadal wspierać ten portal, ale wydaje mi się, że on nie przetrwa. Jest nas za mało tych starych komentujących, za to dużo lewaków tu się produkuje. Ktoś tu kiedyś napisał, że powinniśmy tu też pisać o sytuacji w naszym kraju, też tak myślę. Mam odczucie, że temat nachodzcow jakoś już spowszednial i nas tak nie rajcuje. Przedtem była inna sytuacja i nasi politycy byli mocno zaangażowani w spory dot. najeźdźców i to dawało nam paliwo do gorących dyskusji. Jakby nic nowego nie dzieje się, jak zwykle mordy, gwałty, napaści, molestowanie i brak odpowiednich reakcji zarówno sądownictwa, które najwyraźniej popiera bandyckie multi-kulti, jak i uspionego społeczeństwa zachodniego. Jednym zdaniem te informacje jakby zniechęcily do dalszego śledzenia wydarzeń. Wiem po sobie, że kiedyś namiętnie czytałam artykuły z anonymusa i je komentowalam, teraz już mi się po prostu nie chce. Myślę, że tak ma sporo czytelników. Moja uwaga skupiła się obecnie na Just 447, zbieram podpisy, mam już sporo, sądownictwie, ogólnie na działaniach miękkich faj z rządu i obserwuje Konfederacje, właśnie czytam Powrót do Jedwabnego. Mam nadzieję, że jeszcze sobie popiszemy, z kocimi pozdrowieniami

        • Widzę że Ty też dostałaś bana od ndie. Twój komentarz pisany przed tygodniem ukazał się dopiero dziś. Ale bardzo mi miło że nie zawiodłem się na Tobie. Jeśli chodzi o telewizje internetowe to często oglądam programy na żywo i często je komentuje używając kociego nika. Raz nawet miałem niewątpliwą przyjemność ze mój wpis wymienił sam redaktor Rola nie tak dawno. Myślę że jeszcze nie raz spotkamy się gdzieś w niezależnych mediach i portalach. Pozdrawiam serdecznie. 😎

     • Jeszcze ja, jeszcze ja 🙂 Troszkę mnie nie było bo się urlopowałam ale już przelew wyszedł 🙂

  • Druga! Jeszcze 18 osób.
   A tak poza tym to mili forumowicze pisać artykuły do ndie.pl. Nie liczyć wyłącznie na pana Kuriera z Niemiec. Pojawiam się i znikam, Ty masz takie ciekawe przemyślenia, wyślij je do redakcji. To samo inni, może Patriota? Nie lenić się, zbudujmy sami ciekawy portal. Pozdrawiam

  • A co z tym, że Policja zrobiła nalot na dom Mateckiego? („Chodzi o mowę nienawiści”)

  • Oczywiście rozumiemy taką sytuację i nikogo nie namawiamy. Jedynie uczciwie stawiamy sprawę jakie mamy opcje jako administracja portalu.

   • Z tym moderatorem i utrzymaniem portalu to chyba jakaś lipa. Dwukrotnie starałem się zalogować i podawałem dane sprzed zamknięcia strony jakiś czas temu. Nie otrzymałem resetu hasła. Muszę jednocześnie przyznać, że nie do końca odpowiada mi prześmiewczy charakter informacji. Są to jednak poważne sprawy.

    • Niektóre tylko artykuły mają jak pan to sformułował charakter prześmiewczy. Niestety będąc pod obserwacją nie można pisać wprost prawdy. Więc co pozostaje?
     Jaka jest definicja rasiszmu? Dlaczego tylko człowiek o białym kolorze skóry jest rasistą? Już to samo w sobie jest rasistowskie. Liczne napady tzw. migrantów bez powodu na Niemców, Holendrów, Belgów itd. mają po prostu podłoże rasistowskie.

     W gwałtach grupowych sprawcami są tylko i wyłączenie panowie z pewnego kręgu kulturowego lub religijnego. Dla tych panów z naszego punktu widzenia gwałt jest po prostu przeżyciem seksualnym z kobietą z innego kręgu kulturowego niż oni, dla nich nasz krąg kulturowy jest niczym. To że jesteśmy dla nich niczym widać było na demonstracji islamistów w Dortmudzie, która się zakończyła skandowaniem „Allahu akbar”, a w tle był widoczny jarmark bożonarodzeniowy. Osoby żyjące na koszt podatnika chcą narzucić podatnikom swój system prawny i kulturę, a politycy niemieccy chcą wyższych kar za mowę nienawiści w internecie. I to ma „charakter prześmiewczy”.

  • <3

  • Sułtan zaczyna rozgrywać sobie wcześniej zaszantażowanych europejskich lewusów :
   ” Turcja odesłała terrorystów z ISIS do krajów Europy .”
   i NATO :
   ” …. turecki prezydent grozi odrzuceniem NATO-wskiego planu obrony Polski i krajów bałtyckich. „

  • 😎

 • Niemcy na wyścigi ze Szwedami i Angolami wymyślają coraz większe kary za „ataki” na muslimów. Pamiętam doskonale, jaką „ciężką zbrodnią” było powieszenie w Bristolu na klamce od meczetu plasterku boczku. Facet trafił do angielskiego pierdla na rok i na dokładkę muzole go tam zaciukali. Sąd wiedząc, jaki będzie „popularny” w takim więzieniu, posadz…[Czytaj więcej…]

 • „Po raz pierwszy do Bundestagu weszła partia AfD. Od tego czasu w Niemczech nastąpiło sporo zmian. Między innymi okazało się też, że obcokrajowcy popełniają przestępstwa.”

  Hahaha, znakomity tekst Kurierze z Niemiec. Nic dodać, nic ująć. Wiecie, co. Ja totalnie nie rozumiem ichnich polityków. Boją się mówić prawdę, owijają w bawełnę. A potem oka…[Czytaj więcej…]

 • Nie przejmuj się, ja też mam swoich „fanów” i często łapię kilka minusów. Nawet jakbym napisał, że trawa jest zielona a niebo niebieskie, to znajdzie się ktoś, kto ma inne zdanie. A raczej uczyni to z przekory, bo mnie nie lubi. Inna sprawa, że jeszcze nigdy nie obraziłem tutaj nikogo pierwszy.

 • Przelew zrobiłem 3 dni temu. Kwota nieco powyżej 50 zeta. Z kalendarza jednak zrezygnuję. Przydałaby się taka pamiątka, ale wolę nie podawać moich danych nikomu. Już raz serwer był na policji, wolę nie zostawiać swoich danych, aby później smutni panowie nachodzili mnie za „mowę nienawiści”.

 • Bo deportacja powinna następować od razu w urzędzie. Gość dostaje odmowę, po czym zza drzwi wychodzi dwóch osiłków, którzy wywożą delikwenta poza granice kraju. A oni tylko mówią mu, że dostał odmowę, po czym facet spokojnie sobie wychodzi. Niestety ze względu na otwarte granice, nie ma sensu deportować. Wywiozą faceta, a on zaraz wróci. A ponieważ n…[Czytaj więcej…]

 • Nie bądź taki pewny Archer. Wielokrotnie udowodniono, że jeden imigrant potrafi brać socjal w kilku landach. Jeśli takiemu delikwentowi odmówiono azylu i socjalu, to powinni go zaraz złapać za wszarz i wywalić z Europy. Ale niestety to chyba niewiele by dało, bo zaraz by wrócił. Reasumując, oni mu odmawiają azylu, a on wychodzi, zmienia dane i próbuj…[Czytaj więcej…]

 • Na to pytanie będzie musiał znaleźć odpowiedź sąd na Węgrzech, przed którego obliczem stanął Hasan F. Proces należy do grupy dużego ryzyka. Stosowane są specjalne środki bezpieczeństwa.

  Na razie znanych jest z[…]

  • Utrzymanie tych pseudo ludzi kosztuje majątek ale nikt nie podaje ile wydawanych pieniędzy jest na rozprawy, sąd, prokuraturę, adwokatów i biegłych. Chyba równie dużo co na socjal.

   • Jakosciowa roznica polega na tym, ze jest to co prawda utrzymywanie gigantycznej kasty pasozytniczej, ale pieniadze pozostaja miedzy gospodarzami.

    Z innej beczki: w Niemczech widac jedna bardzo pozytywne zjawisko. Otoz z tych nawpuszczanych przez Adolfine 2 mln nachodzcow ok 600 tys odmowiono pobytu a wtedy znikaja oni z systemowych radarow, likwiduja konto bankowe, adres i od tej pory staja sie nielegalami harujacymi w jakims kacie – zupelnie jak my w USA za komuny – ale, co najwazniejsze, nie konsumujacymi socjalu.
    Wunderbar.
    Gdyby doszlusowalo jeszcze do nich pozostale 1.4 mln i gdyby poburzono w Niemczech meczety, to zaczalbym doceniac krajowa i zagraniczna polityke CDU/CSU.

    • Nie bądź taki pewny Archer. Wielokrotnie udowodniono, że jeden imigrant potrafi brać socjal w kilku landach. Jeśli takiemu delikwentowi odmówiono azylu i socjalu, to powinni go zaraz złapać za wszarz i wywalić z Europy. Ale niestety to chyba niewiele by dało, bo zaraz by wrócił. Reasumując, oni mu odmawiają azylu, a on wychodzi, zmienia dane i próbuje ponownie 100 kilometrów dalej. I tak aż do skutku. Przecież nie prowadzą ich kartoteki i nie sprawdzają odcisków palców. A muslim do muslima podobny, każdy ma zakazany brodaty ryj. Dokumentów też mają po kilka. Nie dostanie socjalu w Berlinie, to spróbuje w Hamburgu. Odmówią w Hamburgu, leci do Monachium.

     • Nie bede sie upieral ze tak jak piszesz sie nie dzieje, Karbulot. Wiem, ze amerykanski system zabezpiecza sie przed podobnymi wypadkami a dziury robione sa sztucznie i tylko dla swietych krow systemu (Murzyni, mniejszosci seksualne, w Australii dla Aborygenow…). UE zaadoptowala amerykanski system. Jezeli smoluch dostanie odmowe w Bawarii to nie ma sily aby pozostal niezauwazony przy probie rejestracji w Hesji, no chyba ze zmieni odcisk palca i przejdzie operacje plastyczna a na to potrzeba kilkanascie tys €.

      Zreszta pomysl logicznie: szkopy oficjalnie informuja, ze z radarow zniknelo im 600 tys nachodzcow. Gdyby kazdy z nich probowal chociaz raz zarejestrowac sie pod nowa tozsamoscia, to mielibysmy tam w systemie nie 2 mln lecz 2.6 mln nachodzcow. Przy podwojniej ponownej rejestracji liczna wzrasta do 3,2 mln itd. Wiec albo dobrowolnie i wlasnym sumptem opuszczaja Niemcy (niech mi kaktus wyrosnie jesli tak sie dzieje) albo wegetuja w roznych katach jako czarnorobociaje.
      Osobisci znalem paru Polakow, ktorzy tak robili. Oczywiscie w czasach gdy ojciec Cimoszewicza trudnil sie jeszcze mokra robota.
      A dla malego businessu taki czarnorobociaj to skarb prawdziwy.

  • Kici kici Kocur ale Ty grzeczny i pracowity jesteś, zupełnie jak moje poldzikie dwa! , dzięki za infos, pozdrawiam z kociarskimi życzeniami zdrowia, miau

  • Nalezy go wypuscic, przeprosic, zaplacic za czas stracony w pudle a potem wyslac luksusowym czarterem do Niemiec. Niech pani Merkel ugosci go tak, jak obiecywala w 2014.
   Jego dokonania to nie zadne okrucienstwo i morderstwa tylko kulturowe ubogacenie w swojej pierwotnej postaci.

   • 10/10!
    A karać należy NACJONALISTÓW!!! Brrr… straszne słowo i groźne.
    Na szczęście już się za to u nas biorą:

    Czyściciele
    czyli
    Stołeczny Ratusz zawiadamia…

    Stołeczny Ratusz zawiadamia…
    O Czajce, jej awaryjności?
    O Wiśle, która się zaplamia?
    O wywożeniu nieczystości?

    O swych przekrętach, marnotrawstwie?
    Strefach relaksu za miliony?
    O lokatorów ciężkiej pastwie?
    Nie!… Inny donos wysmażony!

    „Stołeczny Ratusz zawiadamia
    Prokuraturę w sprawie Marszu
    Niepodległości…” Oto namiar
    (Stek bredni w postępowym farszu):

    Były symbole, hasła, znaki,…
    Zachęta wprost do nienawiści:
    Że „złe są Stany”, lub wiersz taki:
    Że „będą wisieć komuniści”.

    „Czarny blok – biała siła”… ZBRODNIA!!!
    W dodatku ogień nie przykryty
    Oparzyć jeszcze mógł przechodnia…
    I dowód zbrodni wręcz niezbity:

    Flary, co duszą!!!… (Udusiły
    Zapewne całe setki ludzi?
    No i tysiące oparzyły…
    Skąd Marsz frekwencję ciągle budzi?!)

    Jest jasną sprawą „czyściciele”,
    Którzy „czyścili” kamienice,
    Potem zajęcia mieli wiele
    Z rurami… „czyścić” chcą ulice!!!

  • I ja dziekuje za odpowiedz i zaraz przechodze do rzeczy:

   „Widzisz Archer jak to życie i wiadomości zweryfikowały szybko twój punk widzenia.”

   No coz. Moglbym tutaj teraz podac pare linkow do kryminalnych wiadomosci z lokalnych niemieckich publikatorow, gdzie pisze o podobnych przestepstawch dokonanych przez rodowitych Niemcow, lecz admin wyrzuci taki wpis bo mu sie nie podoba, ze nabijamy konkurencji ‚klikniecia’. Wiec lepiej moze posluzyc sie elementarna logika i napisac, ze myslenie w kategoriach ‚muzulmanie to jedyni w Niemczech przestepcy’ zakrawa na paranoje. Jakies 30% wiezniow w niemieckich zakladach karnych to muzulmanie. Jest to oczywiscie spora nadreprezentacja, jednak elementarna matematyka bez litosci napisac kaze, ze 70% to nie muzulmanie, zgadza sie? Czyli nie tylko muzulmanie dokonuja w Niemczech przestepstw.
   Owszem, tak. Taki wniosek jest zaskoczeniem. Podobnie jak zaskoczony musi byc amerykanski Murzyn z dzielnicy Bronx, gdy dowiaduje sie, ze nie tylko Zydzi byli ofiarami drugiej wojny.
   W Niemczech do dzisiaj kraza kawaly o polskich zlodziejach samochodow. Skad sie wziely? Z powietrza? Otoz nie, bo w okresie przemian ustrojowych, na przelomie lat 80/90 ubieglego wieku, niedobitki ubeckich band i raczkujaca mafia przemyslowa laczyly sie sie w gangi i na masowa skale kradly w Niemczech samochody realizujac zamowienia ze wschodu. Wg niemieckich kronik policyjnach z tamtych lat, co trzeci (w niektorych rejonach, jak Zaglebie Ruhry czuy Monachium – co drugi) ukradziony wtedy w Niemczech samochod otworzony byl przez Polaka. Muzulmanom bardzo daleko do nas i naszych w tej profesji umiejetnosci. Ograniczaja sie na ogol do wywalenia szyby bejsbolem i kradziezy komorki, o ile ktos byl na tyle nierozsadny, ze zostawil ja w samochodzie.

   „Nie ma innego „lekarstwa”, oprócz deportu dla wszystkich obcych z Europy. Po prostu nie ma, bo to jest zderzenie dwóch obcych, odmiennych cywilizacji, z czego jedna z nich jest gatunkiem inwazyjnym i pożre, nie tylko w przenośni, ale dosłownie rodzimy system i ekosystem.”

   Tutaj roznimy sie zasadniczo w naszych pogladach.
   Owszem, mozna – a nawet trzeba – deportowac. Tyle, ze na dluzsza mete nic to nie da bo chocbysmy dzisiaj deportowali z Europy, co do jednego, wszystkich muzulmanow a na granicy poustawiali karabiny maszynowe, lasery i bomby atomowe, to na drugi dzien miliony pozytecznych idiotow (a zwlaszcza idiotek) w ten czy inny sposob sprowadzi ich tu na powrot. Przez malzenstwa, przez ‚laczenie rodzin’, do ‚businessu’ (czyli do roboty – podobno polski busniess bardzo naciska na takie rozwiazanie) czy chocby „w celach humanitarnych”, bo w Syrii gina kobiety i dzieci. W koncu wariatki moga nawet wykopac tunel pod Gibraltarem.
   I co zrobisz?
   Deportujesz ich na powrot? Mezow Europejek? Ojcow Europejczykow?
   Byc moze w gronie swoich znajomych masz takiego meza/zone. Wywaliabys go/ja? Moze razem z mezem/zona i dziecmi?
   Ja odnosze czasami wrazenie, ze ci ktorzy nawoluja do masowych deportacji nie do konca rozumieja skad sie wziela ta dzisiejsza wedrowka ludow. Dlaczego muzulmanie traktuja Europe jak wyjalowiony religijnie i ideowo supermarket i to taki, w ktorym nawet krasc nie trzeba bo rozdaja tam produkty za darmo a czasem pozwlaja nawet bezkarnie zgwalcic kasjerke albo zabic magazyniera? A odpowiedz jest elementarnie prosta: bo Europa taka wlasnie jest. Wyjalowiona religijnie i kulturowo jak swiezo zaorana gleba na ktorej latwo wyrosnie kazdy chwast. Dlaczego nie bylo muzulmanskiej inwazji w XVIII czy XIX wieku? Europa juz wtedy byla sporo bogatsza niz swiat arabski. Czym dzisiejsza Europa rozni sie od tej 200 lat temu? Odpowiedzi nie znajdziesz u Siwaka bo byl to dokladnie taki sam zadeklarowany ateista i wyznawca Marksa jak Moczar.
   Wrocmy do naszych chrzescijanskich korzeni, a zadna deportacja nie bedzie potrzebna bo ortodoksyjni muzulmanie sami stad pojda precz a kierowana strachem reszta podporzadkuje sie lokalnym prawom i obyczajom.

   „Podejrzewam, że nie obejrzałeś filmiku (…)”

   To moze lepiej zacznij namawiac mnie do czytania ksiazek Jerzego Urbana, Adama Michnika, wywiadow z Gierkiem albo sag wojennych Zukrowskiego? Za wyjatkiem tego drugiego, wszyscy z nich byli czlonkami tej samej partii co pan Siwak. A jezeli w imie nowych, szczytnych idealow chcesz przekreslic ich przeszlosc, to konsekwentnie to samo musisz zrobic z postepowym demokratycznym liberalem, Aleksandrem Kwasniewskim (czlonkiem tej samej partii) albo z Januszem Korwinem Mikke (w latach mlodosci czlonkiem ZSMP a potem SD), ktory do dzisiaj potrafi bronic agresywnego zomowca, niejakiego Czerniaka, a nawet promowac go w hierarchii wlasnej partii, jaruzela uwaza za porzadnego czlowieka a przeciwko stanowi wojennemu internowaniom i czolgom na ulicych nie ma w zasadzie nic ponad to, ze jaruzel ‚nie wzial za morde i nie wprowadzil liberalizmu’ – jakby zaklamany komuch byl w stanie chocby o tym pomyslec.

 • Umieszczanie linków w komentarzach nie jest dozwolone ze względu na spamerów, którzy w tan sposób próbują poprawiać parametry SEO swoich stron. Trafiają one do moderacji i raz na jakiś czas takie komentarze są przeglądane i akceptowane lub kasowane.

 • Przyzwyczajajcie się moi drodzy bo to już w ciągu 2-3 dekad będzie tak samo i u nas. Możecie w to nie wierzyć ale jak zagłębicie się w temat i spojrzycie na to co się u nas dzieje to zobaczycie, że przechodzimy przez ten sam etap przez który przechodził zachód 20 lat temu. Poddajemy się biernie marksistom którzy podbili Polskie uczelnie, podda…[Czytaj więcej…]

 • Dopiszę się tutaj, bo topik ma ponad dzień i na samym dole mało kto zobaczy mój wpis. 🙂

  To jest niestety domena biednych afrykańskich państewek, które są rządzone przez dyktatorów. Kraj głoduje, a król sobie kupuje drogie samochody. Pomijam już fakt, że samochody stoją w garażach, bo w jakimś afrykańskim pierdziszewie to nawet nie ma ludzkich dróg….[Czytaj więcej…]

 • Piszemy o faktach, gdybyśmy pisali o planowanych zamachach to byśmy mieli nieco inną skalę 😉

 • Wiesz Paff, jakoś nie powinniśmy ich osądzać. Śmiejemy się z Niemców, że naród jest pozbawiony instynktu samozachowawczego, że mając pod nosem AfD, wybierają na kanclerza babkę, która im sprowadziła na łeb islamską zarazę. Ale my przecież jesteśmy tacy sami. Co kolejne wybory do Sejmu, to 90% ludzi wybiera albo PiS, albo PO, a przecież jedni i dr…[Czytaj więcej…]

 • Biedni ci Niemcy. Żyją w kraju, w którym tuszuje się przestępstwa muzułmanów, byle tylko za wszelką cenę wybielić ich wizerunek. Wiecie co? Jakiś czas temu oglądałem program w ichnim ARD1 czy innym ZDF. To było coś na wzór naszego programu „Policjanci”, gdzie kręcono interwencje policji. Tych interwencji było kilka, ale w każdej z nich „przestępcami…[Czytaj więcej…]

 • Prokuratura podejrzewa próbę zabójstwa? Odważnie jak na Niemcy, odważnie. Prędzej bym się spodziewał wyjaśnienia, że chłopak biegł szybko i się nadział na rękę imigranta, który miał ją wystawioną, bo akurat… wzywał taksówkę. Nieprawdopodobne. Kraj, w którym kierowca rozjeżdża 20 przechodniów, a policja odrzuca zamach terrorystyczny, prokuratur…[Czytaj więcej…]

 • 8 listopada 2019, około godziny 1:40, 18-letni chłopiec został dotkliwie pobity tak, że prokuratura podejrzewa iż była to próba zabójstwa. Pobicia, według świadków zdarzenia, dokonało kilku tzw. uchodźców ([…]

  • A Niemcy chcą jeszcze bardziej ograniczyć dostęp do broni. Ten naród nie ma szans się bronić, to jest wegetacja.

  • ( Sprintem albo czołganiem … a najlepiej w ogóle nie wychodzić ) – 1:40 ? Przeca w Germanistanie to godzina policyjna bo szwendanie sie po nocy ….. obraża uczucia asymilantów i innych bardzo doświadczonych przez wojny .

   • Widocznie szczeniak wracal pijany z imprezy, dopadla go policja szariacka a on nie chcial oddac butelki z piwem.

  • Musze tu jednak zaprotestowac bo wpadamy w banke i tracimy kontakt z rzeczywistascia.
   W Polsce liczba pobic scigana z art. 156 kk (ciezki uszczerbek na zdrowiu) waha sie miedzy 600 a 700 rocznie czyli, z grubsza liczac, 2 dziennie.
   To, ze nie o wszystkim pisza na necie nie oznacza jeszcze, ze tego nie ma.
   Podobnie z zabojstwami. Jest ich w Polsce ponad 500 rocznie (szacujac po liczbie wyrokow, nie uwzgledniajac tych niewyjasnionych) a na necie przeczytac mozna tylko o najgosniejszych z nich. Statystycznie, do pojutrza zamordowanych u nas zostanie przynajmniej 5 osob. Zobaczymy co napisza.

  • Prokuratura podejrzewa próbę zabójstwa? Odważnie jak na Niemcy, odważnie. Prędzej bym się spodziewał wyjaśnienia, że chłopak biegł szybko i się nadział na rękę imigranta, który miał ją wystawioną, bo akurat… wzywał taksówkę. Nieprawdopodobne. Kraj, w którym kierowca rozjeżdża 20 przechodniów, a policja odrzuca zamach terrorystyczny, prokuratura śmie podejrzewać próbę zabójstwa.

  • dziwnym jest że komentarz nie został dołączony. Słowo ukra czy banderowcy, są zakazane na tym forum?.

  • Nie tylko czarniej ale i banderowsko. Ukrów to wszędzie jest za dużo, szczególnie w Wawie. Czarno-beżowi nie zabiorą mi pracy, ukry się wciskają wszędzie.

  • Jasne.
   Ale nie ma co udawac, ze nasz kraj to taki Rajski Ogrod.
   Blogger napisal:

   „Przeglądałem wiadomości z kilku ostatnich dni i nigdzie nie znalazłem informacji, aby doszło do podobnego zdarzenia w Polsce.”

   nie biorac pod uwage, ze o takich rzeczach sie nie informuje a moze sa cenzurowane albo najzwyczajniej umykaja uwadze prasy z uwagi na swoja powszedniosc? No i oczywiscie sa takie fakty, ktore z roznych przyczyn nie dopuszcza sie do wiedzy ogolu. Przez wszystkie komunistyczne lata prozno bylo szukac w prasie o tym, ze Lenin umarl na syfilis.

  • Mam to samo, na Mokotowie,obok mnie są 2 mieszkania, zapełnione przez ukrów, na szczęście są to osoby starsze lecz nie odpowiadają na powitanie, pewnikiem bojąc się zdradzić swoją narodowość. W sklepach, galeriach itp od groma na stanowiskach handlowych, czasem nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, coś majaczy. Na rowerach miejskich, hulajnogach w knajpach, słychać ich język. Pewnie to samo odczuwali szwaby i angole, słysząc nasz język. Ha.. w programie „Metro 18” poinformowano że koło Środy Wielkopolskiej zatrzymano bus z 6 meksykanami jadącymi do fabryki…kiedy kogoś z Grenlandii.

  • Rozumiem, że pijesz do Morawieckiego! Tylko, że on powiedział, iż ludzie pracowali za miskę ryżu, więc trzeba czytać ze zrozumieniem. Uczepiliscie się tych słów jak rzep psiego ogona kompletnie nie rozumiejąc przesłania. Tak oto totalna opozycja robi ludziom wodę z mózgu.

 • Prowadzenie portalu wiąże się z kosztami. Musimy opłacać serwer, domenę, certyfikat SSL, wsparcie techniczne (informatyka w razie problemów technicznych), prawników w razie problemów. Do tego, żeby dodawać regularnie artykuł musielibyśmy opłacać redakcję – czyli najzwyczajniej płacić komuś kto będzie dodawał regularnie artykuł wysokiej jakości. Poz…[Czytaj więcej…]

 • Załaduj więcej