Ramsay Bolton

 • Eeeeh wiem, że zaraz by się przyczepili o ten gaz. Ale pomyślcie, w takim USA facet mógłby te małpoludy nawet zastrzelić i nic by mu nie zrobili.

 • Nie życzę, tylko takie są fakty. Jeśli się tobą zainteresował Arab, to pewnie jesteś młoda. Czyli niewykształcona, bo albo się kształci, albo ugania za obrzezanym kutasem. Szlajając się po haremach wykształcenia i nauk nie nabierzesz, co najwyżej sztuki obciągania na 102 sposoby. Jak już „boy” się tobą znudzi, bo będziesz nieatrakcyjna, to ci…[Czytaj więcej…]

 • Młodość przeminie, uroda zwiędnie. A wtedy Khleel weźmie sobie kolejnego, młodszego pustaka na twoje miejsce. Bo chyba nie sądzisz, że bogaty Arab będzie utrzymywał starą babę. I pamiętaj, to wszystko jest jego, nie twoje. Ty nie masz tam żadnych praw. Jak cię rzuci, nie dostaniesz nawet jednego dirhama. A wtedy stary brzydki pustak wróci do Polsk…[Czytaj więcej…]

 • Czy ja dobrze słyszę? Oni każą mu wyjść, bo zadzwonią po policję? No bez jaj ludzie. Dzikie czarne małpy są tak pewne swoich racji, że dzwonią po policję? A niech dzwonią. Ja bym zrobił inaczej. Wrócił z gazem pieprzowym, stanął w wejściu i psikał do środka. Szybko by się małpie towarzystwo wyniosło. A jakby próbowali na policji skarżyć, powiedzi…[Czytaj więcej…]

 • Kilka dni temu holenderski przedsiębiorca z Amsterdamu wyjechał na wczasy. Kiedy wrócił w swojej firmie znalazł kilkunastu ciemnoskórych migrantów, którzy z jego źródła utrzymania zrobili sobie darmowy hotel i śm[…]

  • Jeśli udało mu się pozbyć lokatorów na gapę, to bardzo dobrze. I jeszcze zdziwieni byli, że ich wypieprzają na zbity pysk.

  • Saliha Ozcana – typowe holenderskie nazwisko.

   • Teraz juz holenderskie.
    A „van der Haaven” to nazwisko bialego nienawistnika i rasisty.

    • Aha…
     W końcu szefem partii tzw. populistycznej może być facet o typowym czeskim nazwisku Okamura. Zaś Żyrynowski to typowo rosyjskie nazwisko. Zaś bylłtym szefem AfD w Bawarii był niejaki Piotr Bystroń.

  • A w najbliższych wyborach i tak zagłosuje na lewicę. Głosowanie na Geerta Wildersa nie mieści się w lewackich łbach Holendrów i jest takie niepoprawne politycznie.

  • Nawet nie wiadomo, jak to skomentować. Tej aktorce należałoby zorganizować podobną akcję w jej domu. Gdyby znalazła się w takiej sytuacji, może dotarłoby coś do pustego łba. Aż się wierzyć nie chce, ilu szkodników i imbecyli zaśmieca nasz glob. To nie są ludzie, to jakieś odpady genetyczne, inaczej nie da się tego wytłumaczyć. Brak słów.

   • W Polsce ci u nas też ich dostatek. Co powiesz i co powiedzą użytkownicy ndie na taką wypowiedź „europosłanki” wiosny niejakiej Spurek:
    „Za każdym kawałkiem mięsa, plastrem sera, szklanką mleka kryje się ogromne cierpienie zwierząt” a jednocześnie ta sama „europosłanka” proponuje wprowadzić prawo do aborcji.
    Głupota a przede wszystkim ogromna hipokryzja takich ludzi sprawia że mi również brakuje słów aby takie zachowanie skomentować. Skąd się biorą tacy durnie???

    • Jakaś inna pinda, też coś bełkotała o feminizmie, który powiązała z ochroną zwierząt, chodziło o wykorzystanie ich np. do uzysku mleka. To są chorzy psychicznie ludzie i im który głupszy, zryty ideologicznie, tym wyżej pnie się w karierze, jak większość tych idiotów unijnych. Ta cała Spurek to jeszcze mówiła, iż należy utrudnić ludziom spożycie mięsa, a potem całkowicie zakazać. Wzywa wszystkich wegan do poparcia jej postulatu. No, totalitaryzm pełną gębą miłośnicy praworządności chcą nam wprowadzić. Pozdrawiam

    • No i po co to oburzenie kocurze?
     Nie dzieje sie nic nadzwyczajnego.
     Poprzednia epoka komunistycznych widm pelna byla nawiedzonych idiotek, cytujacych na wyrywki Lenina i Marxa. A narod wpuszczal to jednym uchem, wypuszczal drugim i nie pozwalal sie oduraczyc. Czy sadzisz, ze jedna glupia pinda i pare orbitujacych wokol niej idiotek spowoduje, ze Polacy przestana jesc mieso?
     A co sie hipokryzji tyczy to nie jestem przekonany, ze ona nia jest. Natomiast z pewnoscia sa nimi ci, co ja finansuja.

   • „Nawet nie wiadomo, jak to skomentować.”

    Bardzo prosto:
    Nalezy zapytac sie jak ten holenderski przedsiebiorca glosowal.
    Jezeli na ciapakolubow to nie mam nic wiecej do dodania ponadto, ze ta aktorka i ciapanstwo dobrze zrobili zajmujac durniowi posesje.
    Tylko egzekucja eksmisji trwac powinna nie poltora miesiaca tylko 15 lat. Moze by to palantowi pozwolilo polaczyc pare kropek.

  • Czy ja dobrze słyszę? Oni każą mu wyjść, bo zadzwonią po policję? No bez jaj ludzie. Dzikie czarne małpy są tak pewne swoich racji, że dzwonią po policję? A niech dzwonią. Ja bym zrobił inaczej. Wrócił z gazem pieprzowym, stanął w wejściu i psikał do środka. Szybko by się małpie towarzystwo wyniosło. A jakby próbowali na policji skarżyć, powiedziałbym, że wróciłem z wakacji, a w domu pełno much i innego robactwa, więc przeprowadzam deratryzację i dezynsekscję (czy jak się to tam fachowo na to mówi). Niestety dzikie małpy nie znają pojęcia własności. U nich jest tak, że która pierwsza się wdrapie na palmę, to jej, dopóki nie zlezie. A jak inna małpa chce wejść na tą samą palmę, to szczerzy kły i gryzie.

   • Wiesz, że ja podobnie pomyślałam 😆 Metoda prosta i skuteczna

   • „Dzikie czarne małpy są tak pewne swoich racji, że dzwonią po policję?”

    Dzwonia i maja racje. W koncu zostali do Europy zaproszeni a gosci nalezy traktowac przyzwoicie i z szacunkiem. Ty sie lepiej, Karbulot, zapytaj jak ten przedsiebiorca glosowal.

    „Ja bym zrobił inaczej. Wrócił z gazem pieprzowym, stanął w wejściu i psikał do środka.”

    Wtedy zwinelaby Cie policja i mialbys proces o rasizm. Zrozum chlopie, ze to nie stada malp sa winne kryzysu imigracyjnego i hord nachodzcow, tylko samo Holendrzy, ktorzy wybieraja sobie ciapakolubow na rzadzacych.

   • Eeeeh wiem, że zaraz by się przyczepili o ten gaz. Ale pomyślcie, w takim USA facet mógłby te małpoludy nawet zastrzelić i nic by mu nie zrobili.

  • Ja na miejscu tego właściciela przesłał bym fimik do tej kopniętej w mózg zlewaczałej Alicji i skierował sprawe do sądu . Kilka milionów kary to dla niej pewnie niewiele , ale facet miałby satysfakcje i świat o tym by usłyszał , a to już było by coś .

  • To się nazywa teraz celebrytyzm . Każdy sra wyżej jak ma dupę . Mózgi rozpuszczone przez narkotyki .

  • Ojej, wielka afera. Holender pojechał na wczasy, to znaczy, że jest bogaty, a skoro jest bogaty to powinien odstąpić swoją posiadłość biednym uchodźcom z Syrii, którzy z braku dachu nad głową doznali silnego poparzenia słonecznego, aż im skóra sczerniała. Powinien być wdzięczny, że pomimo traumy jaką przeszli zdecydowali się za darmo ubogacić kulturowo jego firmę.

  • Młodość przeminie, uroda zwiędnie. A wtedy Khleel weźmie sobie kolejnego, młodszego pustaka na twoje miejsce. Bo chyba nie sądzisz, że bogaty Arab będzie utrzymywał starą babę. I pamiętaj, to wszystko jest jego, nie twoje. Ty nie masz tam żadnych praw. Jak cię rzuci, nie dostaniesz nawet jednego dirhama. A wtedy stary brzydki pustak wróci do Polski i będzie sprzątał kible w szaletach miejskich za 900 złociszy miesięcznie. I mit o księciu orientu pryśnie jak zapomniana bańka mydlana.

  • Co za idiotka się tu przypaletala, chcesz potrolować to won do Brejzy, może jeszcze coś zarobisz. Skąd takie polglowki się biorą, aborcję przeżyłas?

  • Lewactwo chcialo wstawiac nachodzcow ludziom do domow na sile, oczywiscie tylko nie do siebie

  • Olu mila,
   Gdyby ci artysci i celebryci byli normalnymi, trzezwo myslacymi, inteligentnymi ludzmi, to nie byliby artystami i celebrytami.

  • Nie życzę, tylko takie są fakty. Jeśli się tobą zainteresował Arab, to pewnie jesteś młoda. Czyli niewykształcona, bo albo się kształci, albo ugania za obrzezanym kutasem. Szlajając się po haremach wykształcenia i nauk nie nabierzesz, co najwyżej sztuki obciągania na 102 sposoby. Jak już „boy” się tobą znudzi, bo będziesz nieatrakcyjna, to cię pogoni na cztery wiatry. Nawet jeśli będziesz miała z nim dzieci, to zostaną z nim, bo ty w ZEA nie masz żadnych praw. W ZEA nie ma się prawa pobytu nie posiadając pracy, więc po rozwodzie (o ile się z tobą hajtnie), będziesz albo zapieprzać na zmywaku gdzieś w podrzędnej knajpie, albo (co bardziej prawdopodobne) będziesz musiała wrócić do Polski. A w Polsce nie posiadając wykształcenia nawet do burdelu cię nie wezmą, bo tam potrzeba młodych lasek a nie pasztetów. No to gdzie pójdziesz do pracy? Ja wiem, żeś młoda może i zakochana (chociaż na 90% przysiągłbym, żeś facet i prowokator). Ale że ja mam na to wyjebane i lubię takie dyskusje, więc udaję że ci wierzę. Tak więc może i ten Khleel ci róże sypie pod nogi i wyznaje wieczną miłość. Arabowie tacy są, wschodni język jest kwiecisty i pełen pochlebstw. Ale pomyśl sama. Czy jak będziesz miało 40 czy 50 lat, będzie chciał trzymać starą babę o urodzie pierwszej damy Francji? Szczególnie, że w takim zabójczym klimacie europejki starzeją się szybciej. Dzieci zabierze, ciebie przegoni. A nawet jeśli zostawi jako 12-tą żonę, to będziesz siedziała w kuchni i gotowała patrząc, jak on obraca młodszą żonę. Poczytaj sobie różne historie, jakie piszą pustaki, które poleciały za księciem orientu, a później przekonały się jaka jest gorzka prawda.

  • Raczej nie Holender. Saliah Ozcan to mało niderlandzkie nazwisko. Sytuowałbym je bliżej Turcji.

  • jaasnee!!! przekonasz się na własnej d..pie jak wygląda życie takiej księżniczki. Tylko potem nie krzycz tu na forum „Ratunku!”. Zostanies trzecią albo czwartą żoną tego „księciunia”, bo pierwszą musi być muzułmanka i będziesz pełnić rolę służącej dla całej jego rodziny. Powodzenia życzę! 🙂

 • Wiem o tym, to aż śmierdzi prowokacją. Ale widzisz, ja też mam z tego atrakcje. Lubię sobie pogadać z pozycji silnych argumentów. Ot, taka moja słabostka.

 • Ty poważnie jesteś taka naiwna, czy trollujesz nas tutaj? Bo nie wierzę, że można być tak krótkowzrocznym. Jeszcze powiedz, że dla ciebie przyjmie chrześcijaństwo. Oni wszyscy kochają i obiecują. A potem kończy się płaczem. No cóż, ja mam po cichu nadzieję, że jednak trollujesz. A jeśli to wszystko prawda, to wierz mi, ale wszyscy tutaj mają większą…[Czytaj więcej…]

 • Droga Joasiu. Jestem niemal pewny, że rozrywek ci w życiu nie zabraknie. Już twój książę orientu o to zadba. Jak weźmie sobie drugą i trzecią żonę, to nie będzie ci tak w tym haremie wesoło. No, chyba że ci odpowiadają takie atrakcje. I pamiętaj, tam to chłop ma główne prawa, więc w razie rozwodu nie licz na to, że zachowasz dzieci przy sobie. On…[Czytaj więcej…]

 • W sumie nie jest tak źle. 5-6 lat za gwałt, może i kara niska, ale przecież takie 6 lat to też coś. O ile naturalnie nie skończy się to na zawiasach. Przynajmniej nie są to jakieś śmieszne kilkunastogodzinne czyny społeczne, jakimi raczą gwałcicieli w Szwecji. Nie wiem jakie są jednak więzienia niemieckie. No i prawdopodobnie pełne są innych muslimów,…[Czytaj więcej…]

 • @bkkkk
  Spoko. Nie ma sensu sobie zawracać głowy trollem internetowym i napinaczem. Dla mnie taki Polak, co nazwę swojego kraju pisze z małej litery to żaden Polak, a pseudo-napinacz. Nie potrafi sklecić konstruktywnego komentarza, lubuje się w zaczepianiu innych, pisząc niegramatycznie i z błędami. W sumie to w moich oczach budzi jedynie litość, a…[Czytaj więcej…]

 • @Nick
  No to faktycznie, masz czym się pochwalić. Kilku chłopaków pobiło swoją koleżankę w szkole. To była taka silna, że aż kilku musiało się skrzyknąć, aby spuścić łomot dziewczynce? My nie jesteśmy tutaj bandytami ani patolami. Po prostu komentujemy sytuację. Od ganiania muzułmańskich przestępców jest policja, a nie szary obywatel. Tak wiem, to…[Czytaj więcej…]

 • Tyle że to nie jest śmieszne tylko tragiczne 🙁

 • Będzie miała pamiątkę z wycieczki do postępowych niemiec 😉

 • Ofiara to 24-letnia turystka z USA. Została zgwałcona przez taksówkarza we wtorek, 13 sierpnia, w Garmisch-Partenkirchen w Niemczech.

  Amerykanka wracała z namiotu do swojego hotelu. W jednej z mijanych wio[…]

  • Będzie miała pamiątkę z wycieczki do postępowych niemiec 😉

   • Ja bym napisał za Stanisławem Michalkiewiczem;
    „Będzie miała pamiątkę z wycieczki do postępackich Niemiec” 😎
    A z innej beczki- dzisiaj właśnie przeczytałem jak Czapu odpowiada z podkulonym ogonem na pytanie odnośnie listu 88 senatorów do sekretarza stanu USA. Zapewnia że trzeba będzie na ten temat rozmawiać ale podczas wizyty Trumpa w Polsce nie będzie poruszany ten temat. To jak to? Już nie ma buńczucznych wypowiedzi że nie oddamy ani guzika? Coś mi się wydaje że nie tylko guzik oddamy ale i całe gacie z nas ściągną i co wtedy ukaże się? Goła d… 😆 😆 😆
    Ale tematy zastępcze są jak na zawołanie. Najpierw loty Kuchcińskiego a teraz jakieś pierdoły z hejtem. Tematy od rana do wieczora nie schodzą z I stron a o prawdziwym zagrożeniu dla nas i dla naszych dzieci i wnuków – cisza.

   • „Będzie miała pamiątkę z wycieczki do postępowych niemiec”

    Przyzwoity obywatel, odwiedzajac obcy kraj, zabiera pamiatki do domu aby potem, w dlugie zimowe wieczory, przy kominku, z kieliszkiem dobrego koniaku wspominac przezycia podczas podrozy.

  • Tyle że to nie jest śmieszne tylko tragiczne 🙁

  • Nie zgwałcona, tylko ubogacona.

  • Dobrze , ze po długiej przerwie ten portal znowu działa .
   Tytułem ponownego przyłączenia sie podaje świerzy tytuł do wygooglowania :
   „Szwecja. Nastolatki zgwałcone w centrum Sztokholmu „

  • Jak chcemy powstrzymać islamizacje ? KAŻDE działanie , choćby czytanie tu artykułów jest cegiełką dokłądaną w tej sprawie . Moja mama pomimo , ze politycznie częsciowo identyfikuje sie z PiSem , to jak nieraz czytam jej tylko same tytuły z tego portalu to średnio w nie wierzy . Mam w dalszej rodzinie dwoje zadeklarowanych Euro entuzjastów ( jedna z powodu wykonywania zawodu , a druga to matka kibicująca córce ) , głuchych i ślepych na niewygodne argumenty /przykłady . Kiedyś spytałem czy wie , że procent kolorowych w ogólnej populacji na tzw. zachodzie ( oraz w USA ) wynosi 8 – 12 % , a procent osadzonych w więzieniach to już 40 i więcej ? Zamiast odpowiedzi było … kilka sekund ciszy . Jak bym im też przeczytał tylko same tytuły to by sie chyba przewrócicli z wrażenia . JAK WIDAĆ , UPRZEDZENIE DO KOLOROWYCH NIE WZIEŁO SIE OT TAK Z NICZEGO , A Z KONKRETNYCH FAKTÓW I STATYSTYK . Co do gwałtów – zakładasz , ze ktoś chciałby umniejszyć wine haniebnych czynów swojaków wobec podobnych przestępstw na zachodzie ? Nie widzisz zależności wyraźnego zwiększenia od kilku lat ilości imigrantów i przestępstw , w tym i gwałtów ? Po co komu taka nadwyżka „dobra ” ? Najwyraźniej zachodowi . My dziękujemy – nie chcemy !

   • ” Jak bym im też przeczytał tylko same tytuły to by sie chyba przewrócicli z wrażenia ”

    Nie przewrociliby sie tylko wzieliby cie za oszoloma i naziola.
    Niestety, jest tylko jedna szansa aby takim ludziom wbic do glowy rozum. Wlasnie ta, opisywana w tym artykule.

   • Ja kiedys wspolczulem Palestynczykom, murzynom, no bo ile wyzysku wycierpieli, az do czasu jak wyjechalem z Polski na Zachod i osobiscie sie z tymi „wyzyskanymi” ludzmi zetknelem, z ich brudem, nienawiscia, fanatyzmem, agresja i przestepczoscia to mi sie odwidzialo i zaczelem realnie to postrzegac, zwlaszcza ile ja musze pracowac a tamci leza na zasilkach z moich podatkow, kradna, napadaja i zamachy robia. Zetknelem sie tez z Koptami z Egiptu, hindusami i buddystami z Indii, Tajlandii, Malezji, Indonezji, chrzesijanami z Filipin co maja niezly problem z muzulmanami w swoich krajach.
    Wystarczy sie z muzulmanami spotkac, zobaczyc jaki chlew w swoich dzielnicach zrobili, jak sie zachowuja na ulicach.

  • @Nick
   No to faktycznie, masz czym się pochwalić. Kilku chłopaków pobiło swoją koleżankę w szkole. To była taka silna, że aż kilku musiało się skrzyknąć, aby spuścić łomot dziewczynce? My nie jesteśmy tutaj bandytami ani patolami. Po prostu komentujemy sytuację. Od ganiania muzułmańskich przestępców jest policja, a nie szary obywatel. Tak wiem, to chowanie głowy w piasek. Ale co zrobisz, kiedy nam odbierają pozwolenie na broń, a muzułmanin ma to w dupie. Mam się szarpać z wysportowanym byczkiem, który pewnie ma nóż? A jeśli już przyjedzie policja, to jemu dadzą prace społeczne a mnie wsadzą do pierdla. Zadaniem tej strony nie jest umawianiem się na ustawki przeciw Arabom. Mamy otworzyć naszemu rządowi oczy na problem.

  • To jeszcze wypierd….. z Polski i bedzie git. Bo sobie o twojego boya ktos nogi wytrze.

  • Nie wiem skad te minusy, gość ma racje.

  • @bkkkk
   Spoko. Nie ma sensu sobie zawracać głowy trollem internetowym i napinaczem. Dla mnie taki Polak, co nazwę swojego kraju pisze z małej litery to żaden Polak, a pseudo-napinacz. Nie potrafi sklecić konstruktywnego komentarza, lubuje się w zaczepianiu innych, pisząc niegramatycznie i z błędami. W sumie to w moich oczach budzi jedynie litość, ale też lubię się z pajaca pośmiać. Zresztą za miesiąc i tak wracam do Polski, więc mister „Polak” na kant (_._) będzie mógł mi wskoczyć.

  • Tylko później nie becz w tv i nie proś polskiego rządu o pomoc, gdy Twój boy zabierze Ci dzieci i nie będzie chciał oddać.

  • Ostatnio pisałam na forum ogólnotematycznym o muzułmanach we Francji. Zostałam skrytykowana, że jestem rasistką, g…o wiem, jestem tępa, itp., bo muzułmanie w Nicei nie mają nic wspólnego z terrorystą, który 3 lata temu rozjechał ludzi, a w Marsylii jest fajnie, a imigranci nikomu nie przeszkadzają. I ci ludzie podobno mieszkają we Francji, a plotą takie bzdury, że aż zastanawiam się, czy nie są jacyś upośledzeni umysłowo(z całym szacunkiem do osób upośledzonych umysłowo), więc co wymagać od jakieś zakochanej laski, która Arabów zna z baśni o Aladynie.

  • Droga Joasiu. Jestem niemal pewny, że rozrywek ci w życiu nie zabraknie. Już twój książę orientu o to zadba. Jak weźmie sobie drugą i trzecią żonę, to nie będzie ci tak w tym haremie wesoło. No, chyba że ci odpowiadają takie atrakcje. I pamiętaj, tam to chłop ma główne prawa, więc w razie rozwodu nie licz na to, że zachowasz dzieci przy sobie. Oni wszyscy są sympatyczni do ślubu, po weselu poznasz swoje prawa w rodzinie, a raczej ich brak. Życzę powodzenia na nowej drodze niewoli, bo życiem tego nie można nazwać.

  • Ty poważnie jesteś taka naiwna, czy trollujesz nas tutaj? Bo nie wierzę, że można być tak krótkowzrocznym. Jeszcze powiedz, że dla ciebie przyjmie chrześcijaństwo. Oni wszyscy kochają i obiecują. A potem kończy się płaczem. No cóż, ja mam po cichu nadzieję, że jednak trollujesz. A jeśli to wszystko prawda, to wierz mi, ale wszyscy tutaj mają większą bekę z ciebie, niż ty z nich.

  • Wiem o tym, to aż śmierdzi prowokacją. Ale widzisz, ja też mam z tego atrakcje. Lubię sobie pogadać z pozycji silnych argumentów. Ot, taka moja słabostka.

  • Wielu dobrych z początku muzułmanów jest dobrych, a później, gdy Europejka przeprowadzi się do jego kraju jest skończona – zabierają jej dokumenty i robią z niej niewolnicę, która nie ma żadnych praw. Rodziny Arabów i ich żony też nie są miłe dla europejskiej żony.

  • Tak, to Polacy piszący po polsku, którzy podobno mieszkają we Francji. Chociaż tak się zastanawiam, czy może to nie jeden troll tam pisał i czy nie była nim Joasia.

 • Nie należy już do nas. Publikują tam inne portale

 • Typowa lewacka prowokacja. Nie zdziwiłbym się, jakby imigranccy podpalacze robili to na cichy nacisk i pieniądze Sorosa czy innej Antify. Wszystko, aby prawicowych szkalować. Cała narracja lewacka nie opiera się na tym, jak oni starają się przedstawiać w dobrym świetle, tylko pokazują jacy „prawacy” są źli.

 • Mam nadzieję, że coś na Zachodzie Europy pierdolnie i to szybko. Naszemu rządowi potrzebny jest taki zimny prysznic, aby na czas oprzytomnieli i przestali cichaczem ściągać dziczy z Bangladeszu czy Indii.

 • Pozdrawiam po niebycie tego portalu… Dziś dopiero zajrzałem, po tym jak wróciliście… Byłem w górach. Fakt muzołów cała masa… i te odwalone muzołki. Na głowie chusta, a cała reszta jak u modelki… Jaki to ma sens pytam? Hipokryzja

 • Wysłaliśmy maila wyjaśniającego, to jakiś błąd poczty. Od teraz nie wysyłamy żadnych zbiorowych maili! 🙂 Prosimy też na takie podejrzane wiadomości nie odpowiadać.

 • Załaduj więcej