KurierzNiemiec

 • Tysiące przebywających w Niemczech imigrantów ubiegających się o azyl podlegało już wielokrotnie deportacji lub dobrowolnie wyjeżdżało – donosi „Welt am Sonntag”.
  Jak dowiedziała się gazeta, na dzień 30 paździ[…]

 • moje artykuły propagujące społeczeństwo multikulturalne?

 • Wszystkie znaki wskazują na to, że forum zostanie zamknięte. Nie sądzę, by w czasach obecnych będąc stale pod obserwacją szmalcowników znajdzie się ktoś kto przejmie NDIE.
  Mam pytanie, czy ktoś z was zna inne strony lub mógłby mnie polecić, do których wysyłałbym moje artykuły propagujące społeczeństwo multikulturalne?

 • 28-letnia Anita z Görlitz żyła na kocią łapkę z 35-letnim kucharzem Saifem U. z Pakistanu. Związek się niestety rozpadł, ale Anita zakochała się ponownie w 33-letnim rzeźniku Mohamedzie A. z Syrii, za którego też[…]

  • Wszystkie znaki wskazują na to, że forum zostanie zamknięte. Nie sądzę, by w czasach obecnych będąc stale pod obserwacją szmalcowników znajdzie się ktoś kto przejmie NDIE.
   Mam pytanie, czy ktoś z was zna inne strony lub mógłby mnie polecić, do których wysyłałbym moje artykuły propagujące społeczeństwo multikulturalne?

  • A jednak kolorowi zmieniają nasz świat, nawet zapachy przynoszą inne, obce. Nie chcę takich zmian. To nie jest mój świat. Rację ma pojawiam się i znikam.

  • moje artykuły propagujące społeczeństwo multikulturalne?

  • to miał być dowcip.

  • Siostra zakonna (brat zakonnik) moze miec tylko ograniczony wplyw na to gdzie ja posla. Przychodzi polecenie od biskupa: ‚lecisz do Europy, pakuj sie i z Bogiem’.
   Reguly wiekszosci zakonow nie pozwalaja przebywac dluzczy czas w tym samym klasztorze. Zwlaszcza mlodym zakonnicom. Granica sa chyba 3 lata. A potem wio… np. z Gdanska do Nepalu.

  • E tam bardziej mi szkoda tych którzy kasę na ten portal wpłacili tylko po to by go znowu zamknięto

  • Drodzy użytkownicy – w Grecji wzmaga się presja „uchodźcza”, co o tym sądzicie?

 • Karamba Diaby poseł do Bundestagu z ramienia SPD skrytykował w wywiadzie dla gazety TAZ wzrost rasizmu w Niemczech oraz wypowiedzi polityków AfD które stają się podstawą rasistowskich ataków. Podajemy poniżej[…]

  • Nasi unijni władcy zapowiadają nowy pakt ws. migracji.Ciekawe co znowu wymyślą…

 • Filmik na facebooku nie jest żadnym filmem z gatunku science fiction, to są realia życia w Niemczech. 25 listopada odbyła się demonstracja tzw. „Ruchu Furkan” w Dortmundzie.  Powodem demonstracji skierowan[…]

  • No to się teraz muzole wycwanili. Robią pikiety w Niemczech przeciwko terroryzmowi wobec muzułmanów? To jakiś ponury żart. 😀 Codziennie w Niemczech jakaś Europejka jest brutalnie gwałcona przez muzułmanów. Codziennie są napaści muzułmanów na Europejczyków na tle rasistowskim. W imię zachowania spokoju w społeczeństwie multi-kulti Niemcy jak tu już było nieraz mówione są pod stałą presją prawnokarną swojego Rządu

  • Brakuje tylko rozpedzonej ciężarówki

  • Tiaaaaaa …. a sułtan Turcji odeśle tysiąc razy tyle . I jeszcze sie wydrze na tych lewackich palantów , że go śmią drażnić .
   Pytasz ( chyba retorycznie tylko ) czego szukają w zgniłej Europie ? Meczetów , dachu nad głową , specjalnego traktowania i najbliższego bankomatu w dniu przelewu na konto .

  • Takie dokumenty powinny być podstawą lekcji, nauka o świecie, by małolaty nasiąkły za młodu, nie wiem czy jest przedmiot „wychowanie seksualne” ale i tam powinny być tematy zboczeń i wynaturzeń popędu.

  • Spoko i tak daje to dużo do myślenia, jest jeszcze taka liczba 103% według Proktora, lecz dotyczy zagęszczania gruntu. Jedyne państwa rygorystycznie nastawione do islamu to Japonia i Australia. Najbardziej bezpiecznym obszarem jest Grenlandia, problem w tym że tam jedzą wątrobę na surowo 🙁 , Amazonia odpada z powodu karteli narkotykowych, wyspy Polinezyjskie chyba tam nie istnieje islam, choć blisko do Indii. Nie ma gdzie za bardzo znaleźć „czyste” miejsce, zostaje praca u podstaw, lecz słabo to idzie chociażby z powody tęczowców , jak i na dole i na „górze”. komentarz do cenzury…

  • To nie nasz,tylko agent hałatowieć, tacy zawsze istnieją,nawet w czasie IIw.. Dopóki nie zgwałcą mu partnerki,partnera albo ją czy jego, będzie szczekał pod dyktando.Najgorzej jak ktoś ma klapki jak koń na oczach, takim łatwo sterować. Muzułmanie też ludzie, dziwnym nie jest, ino ich sektoreligia jest rasistowska. Uno spotkałem na „polach” polaczka co przeszedł na islam. Łaziło toto w białym szlafroku, z beznadziejną brodą z pedalskimi tulipanami i zachęcało do pokojowego islamu. Przyjęło to imię omar a był z Olsztyna. Moja mowa była krótka-” wy……..j z mego ogródka”, źle trafił. Tulipany były w wyglądzie ochydne i takimi powinno straszyć się małe dzieci w celu wiadomym.

  • Polacy robią burdy w krajach islamskich, RYLY?
   Proszę podac przykłady, CHOĆ JEDEN!

  • Niech to robią u siebie w buszu lub na piaskach pustyni, od Europy wara, won

  • Znam ten reportaż, facet musi znać ornitologię, bardzie ło[patologicznie nie da się wytłumaczyć. Można to ująć inaczej, pomaluj skrzydła szpakowi i wypuść do stada. Zadziobią bo jest inny, my nie zabijamy ko…inaczej ale niech nie wpieprzają się do naszego ogródka, tyczy się też to do pływaków.

  • Mila, elchupamakabra, AqqPanieKruq, To jest forum na którym używa się języka polskiego, ” chwalenie się obcym, ukazuje…”duża klatka, mały….”,kulukłais? z wymowy.

  • polaczek to ty, jak wlazło się tu aby nas obrażać, to wy…j muzułmanie,może to ty, Omar z Olsztyna?. Popraw ortografię, przykro się czyta lewaku.

 • Od 1 stycznia do 31 października minęło 303 dni.

  Na północy Niemiec w Bremie pomimo częstych opadów deszczu i bryz morskich jest tak samo gorąco jak w całych Niemczech. W przeciągu 10 miesięcy tego roku polic[…]

  • Wczoraj miały miejsce na Zachodzie dwa zamachy terrorystyczne. Cóż ponura rzeczywistość prymitywnych ludów zamieszkujących te tereny od tysiącleci które to ludy zapragnęły rozrywki i ubogacania sprowadzając do siebie jeszcze bardziej prymitywne ludy. Ich wola… jedno mnie tylko zastanawia, Polak znów ryzykując własnym życiem zasłynął w tej akcji. Czyli dalej obowiązuje zasada „za wolność waszą i naszą”. Poza krótkotrwałymi zaszczytami nic dobrego tego Polaka nie spotka. Po kilku latach okaże się że to on pomagał w tym zamachu a po kilkudziesięciu zarządzają od Polaków odszkodowań za mienie tego terrorysty.
   Taka dygresja na aktualny temat, kto w moim poście doszuka się analogi to chwała mu za to.

   • Makabryczny teledysk bije obecnie rekordy powodzenia. Radzę obejrzeć bo może być już niedługo zablokowany. W skrócie jest w nim że murzyn rozprawia się z całym zarządem AfD. Uwaga, drastyczne sceny, gdyby taki teledysk nagrał na przykład jakiś nasz rodzimy raper a skierowany był przeciw środowiskom lewackim to przypuszczam ze do końca życia nie wyszedłby z kicia a lewacki klangor rozbrzmiałby po całym świecie przez długi, długi czas.
    Ja oglądałem go na portalu politicstube ale jest dostępny także na yt.
    politikstube.com/kiz-rapper-ermordet-afd-politiker-weidel-gauland-und-hoecke-in-seinem-musikvideo/

  • Podobno propagowanie zachowań LGBT jest zabronione, to czemu w polskim serialu ” Lombard”, dziś był wątek dwóch panienek pokazujący taki związek, wszak dzieciaki, młodzież to ogląda. Czy w tv już można wszystko? Geslerowa wali qorwami jak z karabinu… i nic, a ja miałem mandacik od psów za przeklęcie gdy się potknąłem na pogiętym peronie w Poznaniu. Media cały czas „narzucają” pogląd że to wszystko co dzieje się wkoło nas jest ok. Seriale z „brodatymi” gliniarzami to standard, aby się oswoić z widokiem beżowiaka. „Dawniej” było dużo info,foto,filmików z tematem napływu, ale były to wiadomości, teraz media wpychają w społeczeństwo wizję dobrego złota. Sporo dawnych „dobrych” linków znikło z sieci. Coraz bardziej śmierdzi…

  • Bioro do siebie syf to mają i Chlew. Przecież wiadomo od dawna, że branie nie cywilizowanych ludzi do cywilizacji to gwarantowana katastrofa.

 • Obserwowanie życia politycznego w Niemczech jest nieraz zabawne, nieraz tragiczne. Politycy są otoczeni kastą dobrze opłacanych doradców i nie mają kontaktów z rzeczywistością. Szanowny pan Georg Eisenrei[…]

  • Niedługo za pierdnięcie w kierunku napływowych będzie kara. Za zerkanie w kierunku muzułmanki wydłubanie oczu, za kichnięcie, zabetonowanie nosa. Szkoda że nie ma Barei, byłby „MIŚ 3”.

   • Niemcy na wyścigi ze Szwedami i Angolami wymyślają coraz większe kary za „ataki” na muslimów. Pamiętam doskonale, jaką „ciężką zbrodnią” było powieszenie w Bristolu na klamce od meczetu plasterku boczku. Facet trafił do angielskiego pierdla na rok i na dokładkę muzole go tam zaciukali. Sąd wiedząc, jaki będzie „popularny” w takim więzieniu, posadził go razem z ciapatymi. Równie dobrze mógł od razu skazać go na karę śmierci. Z kolei 90-letnia Szwedka napisała na FB, że w Sylwestra Araby spaliły parę samochodów i została skazana na 2 lata więzienia. Uwierzycie, skazali babcię na puszkę, bo śmiała napisać, że w jej mieście brudasy palą samochody. A jak było z tym Amerykaninem na Florydzie? Wpadł do meczetu, zbił dwie żarówki, zostawił boczek w środku i dostał… 15 lat. A tymczasem muzole radośnie dewastują kościoły we Francji, i to jest uważane za… wyrażanie tylko swojego zdania. A najgorsze jest to, że nasza własna europejska policja ściga swoich obywateli, którzy łożą podatki na ich utrzymanie, w imieniu najeźdźców, którzy ta policję mają totalnie w dupie. Pamiętacie chyba manifestację w Luton i hasła: „British Police, go to hell”!!!

  • Niedlugo beda karac za to ze ktos sie nie tak spojrzy na „uchodzce”,albo nie wyrazi odpowiedniego entuzjazmu na jego widok…

  • To dopiero propozycja. Gdy to prawo wejdzie w życie kary będą się pewnie zaczynać od 10 lat pierdla. Takie są realia dla białych Szkopów. I nie to, żeby mi to przeszkadzało. Wszystko, co upadla ten naród morderców i gwałcicieli jest miłe memu sercu. Widok przedstawiciela rasy panów spuszczającego pokornie wzrok na widok murzyńskiego małpoida albo ciapatego sandalarza zawiniętego w prześcieradło to kwintesencja sprawiedliwości dziejowej.

  • uwielbiam te”filmiki z *i*ler, ten co wpadł na ten pomysł ma kiepełe. Wracając do dokumentów w tv kiedyś też w tvnie nad ranem, wszak puścili tylko dla kogo? temat Palestyny i izraela, ich wzajemnych „stosunków”. Na wzgórzach Golan mieszkający bazargowcy, nie pozwalają pozostałym tubylcom kopać studni, mimo że wody tam dużo. Jedyna firma dostarczająca (ograniczająca) wodę, to własność hałatowców. Czyż nie jest to forma…jak z obozów pracy?.
   Dziadek dobrze mówił, nie ufaj w klasie siadającym w pierwszych ławkach, a my jeszcze mamy płacić odszkodowania 2-wojenne.Jaja jak berety.

  • WYPAD NA DRZEWO LIŚCIE POMPOWAĆ , LEWAKU ! BARDZO DOBRZE TO BY BYŁO , ALE JAK BY CI KTOŚ WYJEBAŁ CAŁĄ MOCĄ W TEN PUSTY SAGAN . MOŻE WTEDY BYŁABY JAKAŚ MAŁA SZANSA , ŻE ZAMIAST BUJANIA W LEWACKICH OBŁOKACH ZACZĄŁ BYŚ W KOŃCU DOSTRZEGAĆ RZECZYWISTOŚĆ .

  • Kolejny chwast do utylizacji.

  • W Etiopii są chrześcijanie i muzole,pytanie kto przyjedzie?.

  • Smolę oczyma i …nic, rozwalam meczety, hamburgerownie?, ganiam po galeriach, hałatowców i pasterzy? nie, że mam normalne podejście do bezpieczeństwa i normalności w kraju, to złe?…dziwnym nie jest

 • Pewien Austriak z Werfen, małego miasteczka położonego niedaleko Salzburga i Berchtesgaden, zwietrzył dobry interes i przedbudował nielegalnie swój dom na hotel dla arabskiej klienteli. Pan reklamował hotel na por[…]

  • Ubogacanie kultorowe w samo najlepsze. Tylko niech „niewierny” u nich zacznie zaprowadzac swoje obyczaje.

   W UK jakis Iranczyk ostatnio pokazal sasiadowi na telefonie nagrania z gwaltu na mniej wiecej 4 letniej dziewczynce, sasiad zawiadomil policje, policja aresztowala go, ale sad wypuscil a Iranczyk sie tylko smial. Tak samo jak inni muzulmanscy gwalciciele dzieci

  • Pozdrowienia dla REDAKCJI!
   Dzisiaj otrzymałem kalendarz, jest właśnie taki jaki chciałem, widać że ndie.pl to solidna firma i już śpieszę z darowizną za listopad oraz piszę się na taki sam kalendarz za rok.
   Jeszcze raz pozdrowienia dla ndie i wszystkich użytkowników.

  • Do hotelu za bardzo się nie przyczepisz, oprócz rzeźni, ale ten abstynent powinien pokryć koszta alkoholi, przymusowo pracując i mieć sprawę o próbę podpalenia marketu i narażenie klientów i personelu na utratę zdrowia lub życia, czyli 25 lat krat. Tylko że lewactwo stwierdzi że była to mała szkodliwość, a ile by dostał Polak w kraju za coś takiego?. Ciekawe czy administrator strony dopuści ten wpis, ostatnio jakaś cenzura jak za komuny.

  • Opinia ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich:

   Za probe donosu na biednego uchodzce z objetych wojna i glodem krajow arabskich, jako nienawistnika i naziste aresztowac nalezy bialego donosiciela. A gdyby okazalo sie, ze bialy ksenofob ma 4-letnia corke, to nalezy oddac ja w jasyr temu uchodzcy. Tak nakazuje brytyjskie prawo goscinnosci.

  • Chetnie sie zgodze z ta opinia, jezeli pokazesz mi chociaz jeden hotel tylko dla bialych, dzialajacy (legalnie badz nie) w krajach arabskich.

   Fajny nick „Zdelegalizować islamofobię”.
   Aby to zrobic musialbys zdelekalizowac wlasna matke. No chyba ze jest to Ewa Kopacz albo Malgorzata Kidawa-Blonska.

  • „Pan reklamował hotel na portalach turystycznych w języku arabskim jako dom wypoczynkowy dla Arabów.”

   He he…
   No pewnie.
   Po pracowitym okresie okradania systemu, napadow, wlaman, rabunkow i gwaltow biednym uchodzcom nalezy sie godziwy odpoczynek.
   Zamiast rewizji i klopotow nalezaloby temu panu podziekowac za znalezienie luki w systemie i naprawienie bledow austriackiej wladzy lokalnej.
   Zas Niemcy mogliby pootwierac troche przymorskich osrodkow wypoczynkowych dla somalijskich piratow, aby mogli sobie podplywac i zabawic sie bez potrzeby odbywania zbednej wedrowki droga ladowa.

  • „. Sojusz od dawna zabiega o formalną zgodę wszystkich 29 członków paktu, aby zatwierdzić plan wojskowy obrony Polski, Litwy, Łotwy i Estonii w przypadku rosyjskiego agresji.”…. po pierwsze, Turcja będzie przeciw, bo chce załatwić sprawę z Kurdami a jankesi są przeciwni. Duo oglądałem dziś ok 4 nad ranem dokument robiony przez polską dziennikarkę, był to wywiad z Łotyszami. Oprócz nich jest tam ok 20% ludzi z paszportem Rosji i niemało osób z szarym paszportem (bezpaństwowiec), nastawieni negatywnie do Łotwy. Rozmowy były prowadzone z 3 nacjami. Rosjanie i „szarzy” są za matuszką, i chcą przyłączenia. Łotysze mają przekonanie że jeśli Putin będzie chciał dostępu do Bałtyku, to zrobią to zielone ludziki, a zależy mu na tym, gdyż przez Zatokę Fińską, Rosjanie mają dość trudny dostęp na morze. Myślisz że NATO zareaguje, wątpię, będą to blokować politycy. Takie jest przekonanie mieszkańców Łotwy a jemu wystarczy pas do Zatoki Ryskiej.

  • nie biali tylko szarzy

  • Niedawno w UK policja weszla do domu pewnego anty-islamisty ale weszla z drzwiami do jego domu, a tylko za to ze podawal fakty o islamie takie jak na tym portalu – co gdzie muzulmanie narobili zlego. Mial kamere na domu to nagranie trafilo do sieci z tego silowego wejscia. Policjanci posciagani z roznych odleglych czesci UK, z zakwaterowaniem w hotelu – podatnicy za to zaplacili, ale ofiara sporo znana w mediach to wypuscili jak odsiedzial „na dolku”. Za co co aresztowany? za to ze podawal ogolnie znane fakty co muzulmanie zrobili zlego

  • Widzisz,tylko że „ciekawe” dokumenty są nadawane w czasie snu większości. Z rok temu obejrzałem w TVNnie podobną produkcję ale na temat ciapatych walących do eurokołchozu, i krótko było wyjaśnione że nie są to lekarze, inżyniery czy architekci, tylko Ludzie bez wykształcenia,analfabeci, pragnący się nachapać. Był taki filmik , jak napływowy chciał kupić smartfona za 1 euro. On tylko nie kumał że będzie płacił 24euro przez 2 lata, załapał że to sklep będzie mu płacił te 24e.

   W jednej z prac gdzie było kilka osób”lewaków”, to co słyszałem wołało o pomstę do nieba , ale bez pośredniaka. Pie…..nie ich marzenie to jest by własne dzieciaki posyłać do szkół, gdzie one same wybierają czego nie chcą się uczyć,
   np matematyki(przykład)…co będzie z nim jak dorośnie?, „biały beż”.

   Próba rozmowy na temat sytuacji na zachodzie, doprowadzała ich do agresji na mnie, wszelkie fora i strony opisujące zdarzenia agresji do białych, są wymyślone, sterowane przez narodowców (nienawidzą ich). Jak pytam się czy zaprosi imigranta do siebie, nie potrafią odpowiedzieć, tak czy nie. Jedna z dziewczyn(normal) opowiadała jak to jeździła po bliskim wschodzie i Północnej Afryce, to tubylce byli normalni, przyjaźnie nastawieni, życzliwi itp,itp. Pytam się byłaś tam sama, nie z facetem…to co się q….. dziwisz. jedz sama.

  • 10/10
   Już samo pomyślenie źle o takim ubogaceniu kulturowym to MYŚLOZBRODNIA!!!

  • ParchLand pięknie 🙂

 • Oprogramowanie blokuje automatycznie komentarze osób z pseudonimami jak np. „islamofobia”, „ass” itd., lub komentarze ze słowami niecenzuralnymi. Na to moderacja nie ma wpływu.

  Blokowane są automatycznie komentarze z linkami lub z emojis

 • 1 lipca 2017 Bundestag uchwalił tzw. ustawę atymafijną, we wrześniu odbyły się wybory do Bundestagu. Po raz pierwszy do Bundestagu weszła partia AfD. Od tego czasu w Niemczech nastąpiło sporo zmian. Między i[…]

  • Wszedzie gdzie wprowadza sie muzulmanie tylko potem przestepczosc, nie placenie podatkow, przekrety finansowe i nic im za to nie jest.
   Niech tylko normalnie pracujacy „niewierny” kipi sobie lepszy samochod to zaraz bedzie sprawdzany przez sluby podatkowe za co to kupil. Znam takie przypadki

  • ( Jak widać bezczelnością i chamstwem też można zdobywać świat ) – …. Trzeba przyznać , że mają łeb do interesów . A jak kilka lat temu mutter Makrela , a w ślad za nią reszta postępowej Jewropy otworzyli dla nich szeroko wrota – no to już dosłownie żyć , nie umierać ! Kręcenie prawdziwych majątków na krzyżowcach przy jednoczesnym ośmieszaniu istniejącego systemu prawno finansowego i to jeszcze na ich terenie + należny zasiłek i lokum dla każdego , ściąganie rodzin , stawianie meczetów , modły na ulicach , pobicia , gwałty , zamachy – toż to ziemskie spełnienie marzeń każdego islamisty ! To kiedy takie wielkie akcje prześwietlania skromnych zasiłkobiorców we Francji , Szwecji , Holandii czy Belgii ? A i jeszcze jedno – mechanik miał w kieszeni kose ? No to ja zadam pytanie – kto tam u nich nie nosi przy sobie takiego niezbędnika ? Chyba tylko ich kobiety i dzieciaki do 10 roku życia .

  • Mieszkam w małym miasteczku w Niemczech, są tu dwa klany a bryki jakimi jeżdżą też są warte krocie ale tu prokuratura ich nie prześladuje.

  • „Po raz pierwszy do Bundestagu weszła partia AfD. Od tego czasu w Niemczech nastąpiło sporo zmian. Między innymi okazało się też, że obcokrajowcy popełniają przestępstwa.”

   Hahaha, znakomity tekst Kurierze z Niemiec. Nic dodać, nic ująć. Wiecie, co. Ja totalnie nie rozumiem ichnich polityków. Boją się mówić prawdę, owijają w bawełnę. A potem okazuje się, że jakiś niezależny naukowiec przeprowadził wnikliwą analizę i stwierdził, że na wzrost przestępczości w ostatnich latach w Europie maja wpływ nachodźcy. No serio? To ja powinienem mieć doktorat i profesurę z nauk socjologicznych, bo takie rzeczy to wiem, bez wnikliwych analiz. Oj biedne te Niemcy. Facet musiał zlikwidować zakład, bo śmiał się bronić.

   Od 2 miesięcy jestem w Polsce. I wiecie co? Kupiłem sobie pistolet gazowy na naboje prochowo-gazowe 9 mm. Do tego kilka flaszek silnego gazu. W planach mam drugi pistolet, tym razem rewolwer. Wszystko bez zezwolenia. Jak mnie ciapaty zaczepi na ulicy, dostanie sprajem w twarz, że mu się odechce. W Danii to było nie do pomyślenia, tam nie mogłem na ulicy chodzić nawet z dezodorantem.

   Zachód jest stracony.

  • Kolejne „dobre” wiesci…”Metoda maltanska” rozwiazuje kwestie przyjmowania uchodzcow” na Interii.Rece opadaja.

  • Oprogramowanie blokuje automatycznie komentarze osób z pseudonimami jak np. „islamofobia”, „ass” itd., lub komentarze ze słowami niecenzuralnymi. Na to moderacja nie ma wpływu.

   Blokowane są automatycznie komentarze z linkami lub z emojis

  • Punkt widzenia „Archer” zależy od punktu siedzenia… I cóż narobiłeś, że ja nieboga winna jestem i muszę się tłumaczyć, bo mój punkt widzenia jest taki: nie podejrzewam żadnego normalnego Europejczyka, że nie ma żadnej wiedzy o tubylczych przestępcach w Europie. Do czego zmierzasz? Czy do tego, że rodzimych przestępców brak i trzeba poszerzyć i urozmaicić „tę ofertę” o patologię z innych lądów i „kultur”, czy może wszystkim europejskim służbom dać zajęcie, bo się nudzą i w ramach zajęć psychoaktywnych zapewnić im 24/24 gimnastykę umysłową i fizyczną? A ja na to, że tutejszej patologii dość i obcej na koszt Europejczyków nam nie potrzeba! Dane, statystyki itd. To też zależy od tego, do jakich kto źródeł sięga, lub ma pod ręką. U mnie akurat znalazły się takie, cyt. „Zatrważające dane niemieckiej policji

   Odpowiedź dają statystyki Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej.

   Z danych tych wynika, że w 2018 roku imigranci popełnili aż 43% morderstw, 38,6% przestępstw z użyciem przemocy, 40,6% napadów rabunkowych, 38,5% gwałtów, 19,1% przestępstw z wykorzystaniem dzieci i nieletnich, 43,6% przestępstw na tle narkotykowym, 38,5% kradzieży, 40,5% kradzieży samochodów i aż 71,3% kradzieży kieszonkowych.”
   Nie podejrzewam też nikogo o to, że za wszystkie przestępstwa na terenie Europy obwinia ktoś tylko i wyłącznie muzułmanów. Ja z takim twierdzeniem nigdzie się nie spotkałam, więc nie rozumiem Twojego nawiązania do tego tematu, jak i nawiązania do tematu przestępstw dokonywanych przez naszą rodzimą patologię w innych krajach Europy. Zresztą z tym bywa też różnie. Nie każdy przestępca z polskobrzmiącym nazwiskiem jest Polakiem. Nie znasz/czytałeś o takich przypadkach? Ja czytałam, tak samo, jak i kawały nie tylko o Polakach, ale o wielu innych narodach i nacjach też. Mówisz, że były zamówienia na auta ze Wschodu? Pewnie tak, bo też mi się niekiedy takie info. „wpadło w oczy”, jak i takie, że zlecenia na niemieckie auta dawali sami Niemcy,aby uzyskać ubezpieczenie za skradzione auto, lepiej im się opłaciło, zwłaszcza jak mieli w planach zakup nowego. Myślisz, że to też nasza mafia opanowała rynek ubezpieczeniowy w Niemczech? Czyżbyś sugerował, że trzeba się przyzwyczajać, bo nowe nadchodzi i akcja „szklarz kryształowej nocy” już nie aktualna, bo nowa historia nadchodzi, jak i nowy „szklarz z południa”?

   Tak, znam wielu takich „mężów” Europejek („żon” Europejczyków nie znam. Myślisz, że Europejczycy są tak paskudni, że nawet na piaskach pustyni nie ma na nich wzięcia? No cóż… Muszę złożyć gdzieś reklamację, bo moje zapotrzebowanie zawsze było inne. A może to tylko taka uroda niektórych Europejek?) i bez wahania te „Europejki” bym deportowała, żeby zadość stało się tradycji i o! Eureka! nawet by było bardziej zgodnie z tradycją, nie tylko naszą! Czyż nie było w większości kultur od zarania dziejów tak, że to „żona szła za mężem/do męża? W wielu narodach ta tradycja obowiązuje do dziś, więc niech tradycji stanie się zadość! Swego czasu na terenach Europy, była też tradycja, że zdrajczynie, kolaborantki etc. golono na łyso. Ale po co wydawać na „fryzjera” i „nauczyciela”, przypominać o rodzimej historii, religii etc.? Tutaj też taniej i myślę, że po myśli wielu będzie deportować, żeby nie rozpleniać dalej chwastów, jak sugerujesz… Z pewnością Europa jest wyjałowiona nie tylko kulturowo i religijnie, ale nawet w największych koszmarach na myśl by mi nie przyszło, że jedynym na to remedium może być przyzwalanie na panoszenie się obcej ideologii z meczetami i wyjącymi imamami w tle!

   „Dlaczego nie bylo muzulmanskiej inwazji w XVIII czy XIX wieku? Europa juz wtedy byla sporo bogatsza niz swiat arabski. Czym dzisiejsza Europa rozni sie od tej 200 lat temu?” Bo w tamtych wiekach, świat arabski był za słaby – pod każdym względem. Jak
   myślisz, co lub kto tak „podbudował i wzmocnił” ten świat? Na drugie pytanie nie szukałam odpowiedzi w książce Pana Siwaka ani innego polskiego pisarza, mój cel był inny. I dalej ten cel będę propagować, gdzie tylko będę mogła, bo podejrzewam, że wielu Polaków nie wie i nie zdaje sobie sprawy z tego, co jest przyczyną naszej biedy etc. Otóż na to pytanie, W SEDNO! odpowiedziała i opowiedziała „żydowska” bohaterka, jak ten „mechanizm” otumanienia działał w Polsce od wieków i kto był sprawcą tego „mechanizmu”! To było moim celem, nie bezrozumne peany na czyjąkolwiek cześć! Choć po dość pobieżnym zapoznaniu się z niektórymi wypowiedziami Pana Siwaka, na ten moment podziwiam tego skromnego, mądrego Polaka, na którego nie patrzyłam przez pryzmat jego przynależności do jakichś organizacji, tylko na to, co zrobił dla Polski i Polaków!
   Z literatury Jerzego U. mogę polecić lekką i z humorem napisaną książkę kryminalną – ponoć jego autorstwa, ale problem mam teraz taki, że nie pamiętam tytułu ani pseudonimu. Twoja nadzieja w tym, że może ktoś podpowie? Drugiego autora nie znam, bo aaaż tyle nie mam czasu na jego wywody, choć niektóre jego wypowiedzi do mnie dotarły np. odpowiedź o pozdrowieniach dla brata. Wspomnę tylko jeszcze o JKM, bo nie tak dawno nawet w którymś komentarzu, cytowałam jego wypowiedź na temat roszczeń plemienia zagubionego i rozproszonego i o zgrozo! (dla niektórych) z tą wypowiedzią całkowicie się zgadzam, bo taki mój jako Polki w tym interes i polski interes. Mam jeszcze kilka ciekawostek o niektórych,
   ale już mi się nie chce pisać. Polecę jedynie (też bez
   wymieniania tytułu i nazwiska autora, pomijając zupełnie jego
   przynależności, bo nie chce mi się szukać) kilka słów
   pod rozwagę…”kiedy przyjdą podpalić twój dom…”

   • „Punkt widzenia „Archer” zależy od punktu siedzenia…”
    Nooo, sama chcialas…
    To i ja dostroje sie do tego tonu.

    „A ja na to, że tutejszej patologii dość i obcej na koszt Europejczyków nam nie potrzeba!”
    Jest bardzo prosty sposob aby pozbyc sie tej ‚tutejszej patologii’: deportowac wszystkich Europejczykow.

    „Dane, statystyki itd. To też zależy od tego, do jakich kto źródeł sięga, lub ma pod ręką. U mnie akurat znalazły się takie, cyt. „Zatrważające dane niemieckiej policji
    Odpowiedź dają statystyki Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej.
    Z danych tych wynika, że w 2018 roku imigranci popełnili aż 43% morderstw (…)”
    Tak. Tylko nie udzielasz odpowiedzi co zrobic, aby temu zapobiec. Albo inaczej: udzielasz, ale blednej, bo ja dalej twierdze i utrzymuje, ze nawet wywalenie ich wszystkich nie zapobiegnie problemowi.
    No i jeszcze jeden aspekt. Oficjalne statystyki policyjne nie podaja rasy i wyznania przestepcow, bo im nie wolno a slowo ‚imigrant’ nie dotyczy w Niemczech tylko i wylacznie muzulmanow. Imigrantami sa tam rowniez Polacy a miedzy Polakami jest rowniez nadreprezentacja przestepcow. Co prawda nie az taka jak miedzy muzulmanami ale jednak.

    „Nie każdy przestępca z polskobrzmiącym nazwiskiem jest Polakiem.
    (…) że zlecenia na niemieckie auta dawali sami Niemcy,aby uzyskać ubezpieczenie za skradzione auto, (…)”
    No jasne. ‚Nie kazdy przestepca z polskobrzmiącym nazwiskiem jest Polakiem’ ale za to kazdy zelcajacy karadziez samochodu (juz obojetnie jakby sie nazywal, chocby Abdul ibn Hasan) to Niemiec.
    A prawda jest taka ze owszem, sporo samochodow ukradzionych bylo na zamowienie, ale zlecenia dawali glownie Turcy czyli… ehem… oczywiscie Niemcy. No bo przeciez ‚Nie każdy przestępca z tureckobrzmiącym nazwiskiem jest Turkiem’. Prawda?

    „Myślisz, że to też nasza mafia opanowała rynek ubezpieczeniowy w Niemczech?”
    No tak. ‚A u was bija murzynow’. Myslmy zli ale inni jeszcze gorsi.
    Prosze bardzo:
    Jakim manochodem jezdzisz? Moze niemieckim? A moze francuskim/wloskim/japonskim – zmontowanym w Europie, gdzie i tak 50% podzespolow jest niemieckich? Bo ja Ci slowo daje, ze w Niemczech nikt polskim samochodem nie jezdzi.

    „(…) i bez wahania te „Europejki” bym deportowała, (…)”
    A ja nie. Ani Europejek ani Europejczykow. Pod warunkiem ze przejda na Chrzescijanstwo i stana sie praktykujacymi.

    „Z pewnością Europa jest wyjałowiona nie tylko kulturowo i religijnie, ale nawet w największych koszmarach na myśl by mi nie przyszło, że jedynym na to remedium może być przyzwalanie na panoszenie się obcej ideologii z meczetami i wyjącymi imamami w tle!”
    Nawet nie musisz specjalnie uruchamiac swojej wyobrazni. Wystarczy popatrzec. No i uwierz na slowo, ze architekci dzisiejszego europejskiego ladu i porzadku perfekcyjnie wprzewidzieli co sie bedzie tutaj dzialo, jeszcze zanim sie zaczelo.

    „Dlaczego nie bylo muzulmanskiej inwazji w XVIII czy XIX wieku? Europa juz wtedy byla sporo bogatsza niz swiat arabski. Czym dzisiejsza Europa rozni sie od tej 200 lat temu?” Bo w tamtych wiekach, świat arabski był za słaby – pod każdym względem. ”
    No – cholera jasna – napisze szczerze co mi sie cisnie na klawiature:
    Pan Korwin-Mikke twierdzi, ze kobiety sa… jakby to lagodnie ujac… no ze w porownaniu z mezczyznami inteligencja nie grzesza. Kurde, nie dowodz mi tutaj, ze ma on jednak racje…
    Jak to „był za słaby”?
    To dzisiaj jest za slaby.
    Moze byc zdmuchniety jednym nacisnieciem guzika.
    Przewaga technologiczna zachodu jest tak miazdzaca ze, poza szalencami, nikt tam nie mysli o wojnie z bialym czlowiekiem.
    A jednak wchodza tu i niejeden bialy, majac muzulmanina za sasiada, trzesie sie przed nim jak galareta. Nawet policja, zwlaszcza w nocy, oddaje patrolowany teren tej szariackiej.
    Nie bede drugi raz pisal dlaczego tak sie dzieje. Odsylam do mego wpisu z watku „SYMPATYK IS PRZED WĘGIERSKIM SĄDEM”

    „Choć po dość pobieżnym zapoznaniu się z niektórymi wypowiedziami Pana Siwaka, na ten moment podziwiam tego skromnego, mądrego Polaka, na którego nie patrzyłam przez pryzmat jego przynależności do jakichś organizacji, tylko na to, co zrobił dla Polski i Polaków!”
    A te zaslugi, przypominam, to pomoc jaruzelowi, kiszczkowi i reszcie WRONy w administrowaniu stanem wojennym a potem, po przemalowaniu PZPR na SdRP – pomoc kwasowi.
    Ja tu pisze o czynach a nie o slowach, bo gadac mozna dlugo i madrze. Przeczytaj sobie ksiazki Michnika. Same madrosci. Byc moze godna pana Siwaka.
    po drugiej wojnie cala masa niemieckich nazistow przemalowala sie w demokratyczne piorka i z zapalem budowala adenauerowska RFN. Co pokretniejsi Niemcy (dzis juz w wieku sporo podeszlym) ‚podziwiali tego skromnych, mądrych Niemcow, na których nie patrzyli przez pryzmat ich przynależności do jakichś organizacji, tylko na to, co zrobili dla Niemiec i Niemcow!’

    „Ps. Polecam też wpisać w wyszukiwarkę np. tekst „mapka przestępstw imigrantów w Niemczech/Europie” Bo tak nie może być, żeby tak szykanować „gości” a dla innych nie pozostało miejsca!”
    Polecam wpisać w wyszukiwarkę np. tekst „mapka przestępstw Polakow w Niemczech/Europie”. Wyskakuje ta sama mapka.
    Czyzby jedynymi imigrantami w Niemczech byli Polacy?
    A teraz napiszmy „mapka przestępstw Japonczykow w Niemczech/Europie” – i znow mamy to samo.
    No bo jak inaczej, skoro Polska to druga Japonia?
    Widocznie wszystkie przestepstwa w Niemczech/Europie dokonywane sa przez polsko-japonskie duety.

    Zycze dalszej milej lektury ksiazek Urbana i powiedzonek JKM, zwlaszcza:
    1. Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom.
    2. Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.
    3. Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne – dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej.

  • Kochana Redakcja, dziękuję za piękne kalendarze! Przysłaliscie mi dwa, choć miał być jeden. W takim razie dołożę do miesięcznej wpłaty 5 dych

  • Uwielbiam ta faze dialogu, gdy konczy sie merytoryczna dyskusja a zaczyna analiza kim/czym jest Archer.

  • Zbawienia, nie zbawi, ale wspomoze

  • Tylko slowko do jednego wartego uwagi (czyli merytorycznego) zdania z Twojego wpisu, Moja Pani:

   „(…) dla mnie złodziej nie ma narodowości”

   (zupelnie jak ‚kapital’, w Tuskowej wersji ekonomii politycznej)
   Zabawne.
   Blog ewidentnie jest o Kurdyjskich i Libanskich zlodziejskich klanach. A moze nietaktem jest wspominac o narodowosci?
   Jesli tak, to zastanawiam sie, kto tutaj pisze:
   „Jakże wzruszający kolejny odcinek tej arabskiej sagi o „biednych uchodźcach” (…)”

   Pare lat temu z kasy firmy Siemens ulotnilo sie 300 mln €. Zlodziejami okazali sie sami swoi (ktorych przodkowie walczyli jeszcze w lesie teutonskim) czyli rodowici Niemcy… tzn… ehem… bezpanstwowcy/beznarodowosciowcy oczywiscie.

  • Nieprawda.
   Moja krytyka nie jest tu banowana.

  • Rozumiem, ze taki ‚skrot myslowy’ wymaga dosc gestego tlumaczenia.
   Udalo Ci sie jak Klaudii Jahirze, ktora swoje wokalne popisy na YouTube nazywa dzisiaj ‚satyra’.

   Mala uwaga do:
   „Ja nie mam kompleksów z tego powodu, że „nasi” złodzieje „przodują””
   Przodowali.
   Juz nie przoduja.
   Gdy uwaznie przeczytasz pare moich poprzednich wpisow (wypadaloby chociaz raz – przez grzecznosc) to z pewnoscia nie umknie Twojej uwadze, ze pisalem o pierwszej polowie lat ’90 ubieglego wieku, wyjasniajac jednoczesnie powody tego przodownictwa pracy.
   Dzisiaj paleczke we wszystkich niemal formach drobnego zlodziejstwa zdecydowanie przejeli muzulmanie. Owszem, poziom przestepczosci spolecznosci polskiej w Niemczech jest powyzej niemieckiej sredniej, ale to juz tylko przedszkole w porownaniu z uniwersytetem, w ktorym nachodzcy sa wykladowcami i studentami.

 • Za górami i lasami leży sobie zaspane miasteczko Hainichen. Panowały w nim cisza i spokój. W 2015 roku rozpoczęło się multikulturalne ubogacanie w tym liczącym 9 tys. mieszkańców mieście niedaleko Chemnitz w[…]

  • Bo deportacja powinna następować od razu w urzędzie. Gość dostaje odmowę, po czym zza drzwi wychodzi dwóch osiłków, którzy wywożą delikwenta poza granice kraju. A oni tylko mówią mu, że dostał odmowę, po czym facet spokojnie sobie wychodzi. Niestety ze względu na otwarte granice, nie ma sensu deportować. Wywiozą faceta, a on zaraz wróci. A ponieważ nie prowadzi się kartotek z odciskami palców, nawet nie wiadomo, czy koleś już wcześniej nie miał odmowy. Oni mają po 10 dokumentów każdy, dostanie odmowę na jeden, wróci drugiego dnia i poda się za kogo innego. A urzędnik nawet go nie rozpozna, bo wszystkie ich mordy są takie same. Mordy dzikie, mechate brody i plugawe suknie.

  • Tego policjanta?
   Za co?
   Chyba za nieludzkie traktowanie pana uchodzcy.
   No bo kto to widzial aby zaproszonego de Europy goscia (herzlich wilkommen) traktowac w tak nieludzki sposob, gdy chce sobie pobaraszkowac z pielegniarkami?

  • ( Tymczasem u nas taki kwiatek …. ) – ” Toruń. Muzułmańscy studenci żądają przerwy na modlitwę .”

   • Niczego raczej nie zyskają, bo studenci się wypowiedzieli, że nie mają zamiaru dostosowywać się do ich zadań. Władze uczelni i wyraziły opinie, że co najwyzej można udostępnić jakieś pomieszczenie, ale ekumeniczny, nie tylko dla islamistow. Jeszcze tego brakuje w naszym żydowskim bajzlu!

  • Nie przejmuj się, ja też mam swoich „fanów” i często łapię kilka minusów. Nawet jakbym napisał, że trawa jest zielona a niebo niebieskie, to znajdzie się ktoś, kto ma inne zdanie. A raczej uczyni to z przekory, bo mnie nie lubi. Inna sprawa, że jeszcze nigdy nie obraziłem tutaj nikogo pierwszy.

  • Proponuję zobaczyć jak hiszpańska policja rozprawia się z bijącymi się między sobą Cyganami w Madrycie. Prosiłbym o komentarze. Ja osobiście mam mieszane odczucia. Pozdrawiam.
   politikstube.com/spanien-polizei-beendet-auseinandersetzung-von-romas-in-madrid/

  • No to może będziemy mieli szczęście, że do nas nie przyjadą, a ci, którzy już tu są, wyjadą i to na zawsze do swojego rasistowskiego kraiku? 😆

  • A może chcą wybudować dla nich basen, aby ich załatwić jak tych podczas 2 wojny?

  • Witaj pojawiam się i znikam
   Sam nie wiem jak się odnieść do Twojego postu.
   Od czasu kiedy zaufałem jednemu człowiekowi, zresztą nie sam ja jeden ale miliony Polaków także, a który to człowiek okazał się zwykłym łotrem, chamem i esbeckim szpiclem, osobiście nikomu już nie wierzę i za nikogo nie ręczę. Na temat Rybaka i Międlara mogę tylko przekazać Ci mój osobisty pogląd. Piotr Rybak z tego co wiem przyklejał się już do różnych partii i organizacji (chociażby RN) i wszędzie opuszczał je w atmosferze skandalu, dlatego bardziej skłaniam się w kierunku pana Jacka Miedlara. Bardziej jemu ufam chociaż tak jak powiedziałem wcześniej, nie do końca. Kto angażuje się w walkę z systemem musi zdawać sobie sprawę że nie będzie lekko. Gdyby tak było to co rusz dowiadywalibyśmy się że gdzieś tam a może nawet i u nas pada jakiś system i zostaje zastąpiony przez inny. Tak się nie dzieje i żeby tak się stało to potrzeba ofiar których liczba w skrajnych przypadkach dochodzi nawet do kilkudziesięciu milionów.
   Dlatego też dziwi mnie bardzo postawa i zachowanie pana Stanisława Michalkiewicza. Jego wystąpieniami obecnie jestem zażenowany. Przecież on walczy z systemem a nie potrafi się do tej walki przygotować. Przecież już dawno powinien wyczyścić wszystkie swoje konta i ulokować w jakimś pewnym banku daleko poza granicami Polski. Czy on nie zdawał sobie sprawy że za ujawnienie tajnej notatki służby specjalne polskie czy nawet „inne” nie darują mu tego. Tak naprawdę na co on liczył i liczy teraz ogłaszając wszem i wobec ze został bez środków do życia? Przecież jego wrogowie nie zlitują się nad nim, nie popłaczą nad jego losem i nie powiedzą: tak panie Michalkiewicz, bardzo nam przykro, nie zabierzemy panu tych 200 tysięcy niech pan sobie dalej żyje i kopie pod nami dołki. Takie rzeczy się nie zdarzają. Kto myśli że tak będzie jest naiwniakiem.
   Pozdrawiam

  • Witaj prawyobywatel
   Pytałaś się wcześniej o kalendarz. Czy może w międzyczasie już go dostałaś? Ja do tej pory nie, dlatego wstrzymałem się z datkiem dla redakcji za ten miesiąc. Jeśli nie dostanę to moją wpłatę potraktuję właśnie jako datek za listopad. Pozdrawiam

   • Niestety nie dostałam, a że wpłacalam 2 razy taka sama kwotę, więc zaznaczyłam na 1 przelewie, że na kalendarz. Szkoda, fajny jest, czyżby kłopoty finansowe? Pozdrowionka

  • Oczywiście, że żartuje, inaczej bym zwariowala. Poseł Winnicki zaprasza Sumlinskiego do Sejmu na debatę dot.just 447, ma się zadziac pod koniec nadchodzącego tygodnia.

  • Chodzi o książkę Powrót do Jedwabnego. Zamówiłam, bo moze i jej wydania Żydzi zakarza

  • Wczoraj na pasku w publicznej podano, iż rząd będzie finansowal kształcenie imamow. Podatnicy sami opłacają swoich katow, zupełnie jak u nas Gliński finansuje Żydów. To jakaś schizofrenia.

  • Lewacki belkot

  • Deportacja i won do siebie. Ścierwa….

   Nie rozumiem po co te szambo brać do siebie? Gdzie tu logika?

 • Według statystyki do Niemiec migrują azylanci z około 180 grup etnicznych z całego świata. Wszyscy migranci tworzą tzw. społeczeństwo multikulturalne. Wkład migrantów w ubogacanie kulturowe społeczeń[…]

  • Niemcy niedługo trzeba będzie zdeklasować jako kraj Trzeciego Świata.

  • Nie w temacie.Pare dni temu zamiescilem na pewnej stronie komentarz na temat sprowadzania uchodzcow do Europy.Nie uzylem obrazliwych slow,napisalem tylko ze jest to celowa islamizacja Europy,ze nie chcemy ich tu i na koniec napisalem Won z Europy.Dzis dostalem dziwnego maila w ktorym zostalem powiadomiony ze mam 24 godziny na zamieszczenie przeprosin i wyrazenie skruchy za swoj rasistowski i ksenofobiczny wpis,jesli tego nie zrobie zostanie on zgloszony i odpowiem karnie za swoj czyn i musze sie liczyc z powaznymi konsekwencjami.Pod przeprosinami mam sie podpisac wlasnym (jest to zaznaczone) imieniem i nazwiskiem.Nie chcialbym tego robic ale boje sie ze rzeczywiscie zostane pociagniety do odpowiedzialnosci.Traktowac to powaznie?

   • Dobre sobie. Internetowi oszusci się wszystkiego doczepią by tylko wyłudzić dane osobowe. Zignoruj to , na bank to oszust.

    • Pierwszy Antyobywatel
     Tez tak pomyslalem,ale z drugiej strony po co komu samo imie i nazwisko?Bo jakby do tego adres,nr konta to rozumiem,ale nazwisko?Obawiam sie ze to moze byc jakis fanatyczny lewak,a wiadomo ze lewactwo jest do wszystkiego zdolne…Moze moj wpis kwalifikuje sie do tzw.”mowy nienawisci”?Wiadomo ze lewactwo chce zamknac usta wszystkim ktorzy nie chca uchodzcow.

   • Co to byla za strona?
    Jakis duzy publikator czy mala grupka lewackich oszolomow?

    Nie znam tresci wpisu, spodziewam sie ze jest standardowy, nie odbiegajacy od tego, co pisze sie tutaj. Takich wpisow sa miliony. Gdyby prokuratura miala scigac wszystkich autorow, to nie malaby czasu na grillowanie Amber Gold.
    Sprobowalbym olac sprawe i zaczekac na nastepne ostrzezenie, o ile bedzie.

    Dobrze jest uzywac Tor albo innego oglupiacza IP.

    • To popularna strona,pewnie dlatego komus to przeszkadzalo.Pewnie bym to zignorowal,ale pare razy czytalem o osobach pociagnietych do odpowiedzialnosci za krytykowanie uchodzcow/muzulmanow (w Polsce).Co prawda byly to wpisy obrazliwe,a moj taki nie jest,ale nigdy nie wiadomo co kto uzna za obrazliwe…Tak mysle,ze moze dla spokoju napisac co chce ten ktos,ale podpisac sie inaczej?

     • Jeszcze jedno dosc istotne pytanie:
      Piszesz z Polski, UE czy jeszcze dalej?

      Jezeli z Polski, to przy jakiejs powazniejszej drace (malo prawdopodobne ale zalozmy), namierza Cie w pol godziny wiec moze i lepiej cos tam napisac…
      Jezeli z unii to co prawda namierza Cie rownie szybko ale aby cie scignac prokuratura polska wystapic musialaby do prokuratury xxx a to komplikuje sprawe
      Jezeli spoza unii to sprawe mozna raczej spokojnie olac cieplym moczem i pisac dalej w swoim stylu. Prawdopodobienstwo skutecznej interwencji graniczy w takim wypadku z cudem.

      Niemal 100% kar za tzw. ‚mowe nienawisci’ umieszczana na polskich portalach orzekane jest dla Polakow piszacych w kraju.

      • Zamiescilem te przeprosiny.Mieszkam w Polsce i balem sie to zlekcewazyc…Po jakims czasie otrzymalem maila o tresci : „Cieszy ze zrozumiales swoj blad i wykazales sie odpowiednia pokora.Poniewaz zmiesciles sie w wyznaczonym czasie,wpis nie zostanie zgloszony”.Nie wiem,moze niepotrzebnie uleglem,ale ryzyko bylo za duze…

       • Na przyszlosc radzilbym poslugiwac sie ironia.
        Dobrze jest rowniez wyprowadzic jakis logiczny kontr-wniosek i w ten sposob osmieszyc tezy adwersarza. Czasami wystarcza dwa slowa bo za przeciwnikow na ogol mamy niedouczonych lewackich szczeniakow, ktorzy potrafia tylko nas porzadnie nazwac. Ich rzecz jasna nikt za mowe nienawisci scigac nie bedzie ale mozna sprobowac zapetlic im zwoje co u jednego procenta uruchomic moze procesy myslowe.

  • Kochana Redakcjo, nie mogę się doczekać tego pięknego kalendarza, pozdrawiam 🙂

  • U nas w pracy ludziska jadą na wycieczkę Berlin – Potsdam, ciekawe czego się dowiem, jakie będą wrażenia 😛

  • Najslynniejszy cytat Adolfiny to:
   „Imigranci ubogaca nas kulturowo, beda pracowac i placic podatki”

   No ale szkoda czasu na wypisywanie elaboratow, skoro samym Niemcom polityka imigracyjna Merkel podoba sie do tego stopnia, ze ponownie wybrali ja na Fuefrerin. Widocznie chca aby te pol Afryki ich zalalo. Ich wola, ich sprawa.

  • Pelna zgoda Anno.
   Germanie nie maja prawa sie skarzyc skoro ponownie wybrali sobie rzad, ktory zwalil im na leb 2 miliony zasilkowiczow. Widocznie tak im sie podoba. Ich sprawa.

  • 😮

  • Dwa wierszyki sprzed kilkudziiesięciu minut dotyczące pewnego moralnego POTWORA sprzeciwiająceo się konsekwentnie ubogacaniu kulturowemu Europy:

   Niepotrzebne skreślić

   Straszny mizogin, ksenofob, rasista,
   Faszysta, oraz – ach! – antysemita!!!
   W jednej osobie… Prawda oczywista
   To dla każdego, który Marksa czyta.

   Czy coś wykreślić z tej listy podobne?
   Czy niepotrzebne skreślić na niej da się?
   Nie!… Trzeba jeszcze myśli homofobne
   Jemu przypisać!!!… (Są w „Najwyższym Czasie!”)

   Śmiał polemicznie wypalić lewicy,
   Słowa Jezusa powtarzając żywcem:
   „Biedni są zawsze.“ – Znów krytyka chcicy
   Cudzych pieniędzy… Ach, jest niegodziwcem!!!

   I według tego dziada, i wariata,
   Ruskiej onucy, katolskiego łajna,
   Gdyby wykreślić… SOCJALIZM ze świata
   Ziemia z dwutlenkiem byłaby… normalna!!!

   Na wyrównanie długości życia

   „Krócej żyją biedni!” – sojaliści wredni
   Dokonują wkółko swojego „odkrycia”.
   „Niech bogaci płacą im!” – dalszy ciąg bredni…

   NIKT NIKOMU NIE JEST WINIEN JEGO ŻYCIA!!!

   https:

   //dorzeczy.pl/kraj/121026/zaskakujacy-glos-korwin-mikkego-to-nie-jest-wina-pis-u.html

  • Co za naród, dlaczego nikt nie spełnił życzenia ciapatego i go nie zastrzelił?

  • A kto Tobie (i innym Polakom) przeszkadza glosowac na antyimigracyjne partie, ewentualnie zalozyc swoja wlasna?
   Mieszkasz w W-wie? Glosowales/las na jej prezydenta? Jak? Jesli na Trzaskowskiego to masz co chciales/las. (Nie oznacza to, oczywiscie, ze Jaki, Gronkowiec, Kaczor… byliby lepsi. Trzeba umiejetnie gospodarowac swoim glosem)

  • Jezeli bedziemy biernie przygladac sie, jak kolejne rzady importuja nam muzulmanskie stada i za nasze pieniadze buduja im meczety (bo businessowi tak sie podoba) to… owszem, tak – nazwe wtedy Polakow takim samym stadem baranow jak Niemcy czy Francuzi.

  • Doprawdy?
   No to moze maly cytacik pana Jacka Władysława Bartyzela, czlonka partii KORWIN, ktora, jak ogolnie wiadomo, jest jednym z filarow Konfederacji:

   „Jestem zwolennikiem przyjmowania imigrantów, jestem zwolennikiem przyjmowania uchodźców. Uchodźcom, którzy są w ekstremalnej sytuacji, należy pomagać. Imigranci ekonomiczni? Przecież my potrzebujemy siły roboczej.
   Z samego faktu, że oni są wyznania muzułmańskiego to nie jest powód, żeby ich dyskryminować.”

   Zupelnie jakbym slyszal pania Aniele Merkel w swoich najlepszych latach 2014-2015.

   P.S. linku nie podaje bo admin wyrzuci wpis. Ale latwo znalesc. Wystarczy wrzucic do Google’a:
   Członek Konfederacji: jestem zwolennikiem przyjmowania imigrantów

  • Ze komuch to jeszcze moglbym przebolec, ale ze czlonek Biura Politycznego PZPR i to podczas jaruzelskiego koszmaru…
   Jeszcze slowko a okaze sie, ze jaruzel, kiszczak Urban, Siwicki… (Gomulka, Moczar) to rowniez patrioci.
   No bo jak inaczej?
   Patriota wspiera tylko patriotow – nigdy targowiczan, sprzedawczykow i zdrajcow prawda?

   Twoj wpis, ‚pojawiam się i znikam’ stal sie dla mnie inspiracja dla przypomnienia sobie (zebranych w Statucie) patriotycznych celow organizacji, w ktorej szeregi pan Siwak wstapil w roku 1968 i nie opuscil az do (jej) przemalowania sie w demokratyczne piorka (tzn. zostal czlonkiem SdRP). A poniewaz byl to czas, kiedy kazda czerwona kanalia przywdziewala liberalne szatki i dorabiala sobie legende, wiec nasz bohater rowniez skorzystal z okazji i wzorem tego Zyda, Mieczyslawa Moczara, stal sie ‚patriota’ i zaczal pisac madre ksiazki i popisywac sie blyskotliwymi maksymami.

   Moze slowko do merytorycznej zawartosci wpisu: otoz Niemcy mieli wybor. Tak jak my dzisiaj rowniez taki wybor mamy. Otoz wystarczy nie isc na takie wybory. Nie glosowac. Aniela tak czy inaczej rzadzic bedzie, bo wybierze sie sama, ale wtedy nawet w Niemczech nie byloby chyba takiego kretyna, ktory nie zauwazylby w koncu, ze Taki rzad nie ma zadnego spolecznego zaplecza i jest jedynie banda uzurpatorow.

  • Z trudem to przyznaje,ale uleglem…Po jakims czasie otrzymalem maila o tresci : „Cieszy, ze zrozumiales swoj blad i wykazales sie odpowiednia pokora.Poniewaz zmiesciles sie w wyznaczonym czasie,wpis nie zostanie zgloszony”.Po prostu nie moglbym spac spokojnie…ale czuje sie jakbym zostal upokorzony…Po prostu czlowiek sie boi.

  • Francisco Pizarro
   Mi juz sie odechcialo komentowac to wszystko.W kazdym razie lepiej uwazac na to co sie pisze.Ja nigdy nie uzywalem obrazliwych,agresywnych sformulowan zeby nie dac pretekstu do przyczepienia sie jakims lewakom.Jak widac to za malo.Chociaz z drugiej strony nie wiadomo,moze ktos tak straszy dla zartu,wszystko mozliwe,ale jak pisalem,wolalem nie ryzykowac.Byly juz przypadki ze ludzie odpowiadali za wpisy przeciwko „uchodzcom” wiec…Tak czy siak,lepiej nie dawac pretekstu.
   PS.Sorry za powtorzone wpisy,ale dlugo czekalem na zatwierdzenie dwa razy,wiec pomyslalem ze cos nie poszlo (pisalem z telefonu)i w koncu za trzecim razem napisalem z laptopa 🙂

 • Kolonia 25 X

  Policja kolońska poszukuje dwóch mężczyzn, którzy zgwałcili młodą kobietę w Kolonii-Deutz. Według zeznań kobiety późniejsi sprawcy zapytali ją o drogę w pobliżu przystanku metra „Deutz Technisc[…]

  • Przyzwyczajajcie się moi drodzy bo to już w ciągu 2-3 dekad będzie tak samo i u nas. Możecie w to nie wierzyć ale jak zagłębicie się w temat i spojrzycie na to co się u nas dzieje to zobaczycie, że przechodzimy przez ten sam etap przez który przechodził zachód 20 lat temu. Poddajemy się biernie marksistom którzy podbili Polskie uczelnie, poddajemy się islamowi który bryluje w mediach, szkołach i różnych ośrodkach publicznych w naszym kraju, poddajemy się indoktrynacji lgbt, feminazistkom i anty-katolickiej, anty-białej propagandzie.

   Stoimy biernie w obliczu tego wszystkiego licząc, że ktoś inny zrobi coś w tej kwestii za nas. Nie rozumiemy, że od tego wszystkiego już nie będzie odwrotu. Po zwykłej wojnie kraj można odbudować, po wypraniu mózgów naszych dzieci, naszych rodaków, nie będzie co odbudowywać ponieważ oni sami doprowadzą Polskę i świat do ruiny szczerze wierząc we wszystko co im wmówią. Widać to doskonale po ogromnej rzeszy „pożytecznych idiotów” chociażby w USA, niemczech, wielkiej brytanii itd. Idiotów którzy nie akceptują faktów a są skorzy do używania przemocy, mają pieniądze i potrafią wywierać odpowiedni nacisk aby narzucić innym swoje chore idee.

   A Wy nadal stoicie biernie licząc na cud.

   Czekajcie dalej i zobaczycie, że to co w tym artykule jest przedstawione, już niedługo stanie się częścią Waszej codzienności.

   Tak jak wbrew naszym sprzeciwom wprowadzają ideologię degeneratów lgbt do szkół, tak samo wprowadzą nam islam. Także jeżeli nie zamierzacie nic z tym zrobić, to sugeruję zacząć się już przyzwyczajać. Będzie Wam to łatwiej przełknąć kiedy nadejdzie.

   Pozdrawiam

  • Ponieważ lewactwo panoszy się wszędzie i zawsze MUSI dodać swoje 3 grosze. Ich utopijne ideały skończą sie jak w Jonestown. Myślę, że Ci, którzy znają temat wiedzą o co chodzi. Pozdrawiam.

  • Zwłaszcza, że mamy w kraju lewacką 5tą kolumnę. Najnowszy wierszyk:

   JaZdzira

   Na próżno jej oczęta szukają rozumu!
   Krzyk: „raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!”
   To… faszyzm jest jej zdaniem! Patriotyzm tłumu
   Wymaga… spałowania! To jej myśli złote…

   Wypada więc przypomnieć tej, co „Konstytucji
   Broni”, treść… Konstytucji. Jest w niej zakazana.
   Agitka komunizmu. Przeciw rewolucji
   Znane hasło dlaczego spotyka nagana?

   Myślę, ją obserwując, o JaZdziry tacie.
   Dobrze, że gdy ją płodził, chętka mu opadła.
   Mogło być jeszcze gorzej, niż to co już znacie…
   Bo, gdyby pchnął raz jeszcze, to zrobiłby diabła!

  • Raczej z 1-3 troli mnie minusowało bo nie zrozumieli mojego wpisu myśląc że jestem jakimś lewackim oszołomem który popiera Mswatiego.

   Nawet sie jakiś ciul pode mnie podszywał też.

  • Tia pewnie wszystkie te ofiary kłamią w żywe oczy.
   Typowa lewacka logika.

  • Przypominam, ze ‚prezydent wszystkich Polakow’ Bredzislaw Komoruski, podpisal ustawe, na mocy ktorej obce wojska (ze zislamizowanej UE) w razie potrzeby penetrowac moga terytorium polskie i uciszac wszelkie bunty.
   Wiec przeciwko wladzy i islamizacji Polski nie mozemy zrobic nic, bo w wypadku ogolnokrajowego buntu (fantazja, ale zalozmy ze do takiego buntu doszlo) zostaniemy zgnieceni przez bundeswehre albo, w ostatecznosci, zbombardowani nuklearnie przez Francuzow.
   Nie wiem, czy jest jeszcze jakas nadzieja. Jak mawia nasz proboszcz: byc moze przyjdzie nam umrzec jako meczennicy za wiare a nasze dzieci i wnuki pozostawic na lasce europejskich kalifatow.

   • Lepiej

    Lepiej olać tę „elitę”,
    Wyjść wnet na antysemitę,
    Podpaść wszystkim postępowcom,
    Nie fundować nic KRUSowcom,
    Przestać na górników łożyć,
    Socjalizmu końca dożyć…

    Lepiej umrzeć bez socjalu,
    Nie nadstawiać się w analu,
    Nie być, gdzie się świnia pluska,
    Niż znów wybrać …KOMORUSKA !!

  • Dzięki za świetny wykład. 100% racji tylko moje krótkie uwagi na marginesie.
   1 Powiedz co musieli myśleć Polacy 200 lat temu kiedy likwidowano im Ojczyznę? A jednak w 1918 roku doczekali się jej powrotu!
   2 Co myśleli Polacy kiedy mordowano ich w obozach koncentracyjnych podczas II wojny gdzie zdawałoby się że zło opanowało już całkowicie naszą planetę? Zło zostało jednak pokonane!
   To samo będzie i teraz tylko że tak łatwo jak niektórzy myślą sobie z nim nie poradzimy.
   Normalnie gorąco mi się robi jak słyszę no… chociażby w realu24 wywiad z jakąś poczciwą kobieciną która mieszka w Niemczech i opowiada o sytuacji w tym kraju i nagle niepokoi się bardzo tym że AfD może uzyskać jakieś poważniejsze znaczenie. Bo to faszyści.
   A to pod rozwagę tych co psy wieszają na KONFEDERACJI a nazywają siebie prawicowcami.

  • @elchupamakabra
   @pojawiam się i znikam

   :-)))

  • Zgoda w 100% pozdrawiam 😎

  • 20.03.2019 – 51-letni „uchodźca” z Senegalu nieopodal włoskiego Mediolanu porwał autobus ze szkolną wycieczką i go podpalił. Swój czyn motywował sprzeciwem wobec zamknięcia granic dla nielegalnej imigracji przez Morze Śródziemne. 14 dzieci trafiło do szpitala z powodu poparzeń i zatruć dymem. Sprawca wcześniej karany był m.in. za jazdę pod wpływem alkoholu oraz napaść seksualną na nieletniego chłopca- „świetne” referencje do ubiegania się o pracę w charakterze kierowcy autobusu szkolnego.

   link:
   https:
   //monitorpostepu.pl/prasowka-cz-19/

  • Witam i pozdrawiam również. Bardzo się cieszę, że portal powrócił. Jestem stałym bywalcem, ale rzadko piszę, bo przecież nie chcę pisać tego, co już wcześniej było napisane.

  • Chyba wiem o którym filmiku mówisz bo też widziałem.
   To był Brazylijczyk akurat i dostał za to grzywnę podobno ale fakt też sie ciapatym zdarza ruchać auta.

  • Byłem członkiem Ruchu Narodowego. W momencie ich zwąchania z korwinowcami odszedłem. Nie jestem w stanie poprzeć Konfederacji.

   Co do reszty tego wątku Bogu dziękuję, ze nie mam dzieci. A że mam 50+ na całe szczęście nie dożyję tego szajsu co nadejdzie, jak ktoś zauważył za 2-3 dekady.

 • Z islamem nie ma to nic wspólnego, ale z Afryki przychodzi do Europy masa azylantów, podczas gdy UE finansuje takim jak ten Mswati życie w luksusie i to mi się nie podoba.

 • Linki prowadzą do różnych stron, nieraz do takich gdzie trzeba się zalogować. Takie komentarze są kasowane.

 • Lewicowe media też zajmują się majtkami księżniczek europejskich lub życiem seksualnym tzw. „wyższych sfer”.
  Także by urozmaicić forum został zamieszczony artykuł o lewicowym Mswatim.
  O jego lewicowych przekonaniach świadczy to, że ma obecnie 14 żon, czym przebija wielokrotnie lewicowych uchodźców z czterema żonami.
  W artykule pisze wyraź…[Czytaj więcej…]

 • Mswati III. jest królem Eswatini (dawniej Swazilandu), małego, ale bardzo biednego państwa w południowej Afryce, Mswati jest ojcem rodziny składającej się z 14 żon i 23 dzieci. Trzy poprzednie żony żyją jako azyla[…]

  • Jak się okazuje Grecja deportuje NIELEGALNIE, nielegalnych imigrantów. 😆 😆 😆
   Oczywiście taki zarzut postawił rządowi Grecji… no kto? Niemiecki szmatławiec „Der Spiegel”
   Jak się okazuje Grecja nielegalnie deportowała do Turcji 60 tys. migrantów bez zweryfikowania ich statusu.
   O sprawie pisze niemiecki „Der Spiegel”, powołując się na dane tureckiego ministerstwa spraw wewnętrznych. Wynika z nich, że tylko w ciągu 12 miesięcy, w okresie do 1 listopada 2018 roku, do Turcji nielegalnie odesłano 58 283 w osób.
   Turcja oskarża Grecję, że niewłaściwie wywiązuje się z umowy azylowej, co wywołało spore poruszenie. Premier Kyriakos Mitsokasis uważa, że jest to „zawoalowany atak” ze strony Turcji. Zarzucił, że kraj ten próbuje instrumentalnie wykorzystywać kryzys migracyjny i załatwiać własne interesy.
   Choć dane dotyczą tylko jednego roku, w artykule padają oskarżenia, że Grecja działała w ten sposób od lat.
   I bardzo dobrze ze działa tak od lat, być może opóźni to o kilka lat zalew Europy przez obce ludy bo tragedii na pewno nie da się już zapobiec.
   Link w oddzielnym wpisie.

  • Cóż, w lewackiej Unii Europejskiej wszystko jest możliwe! Nawet przyznawanie azylu ludziom którym prawnie ten azyl w zadnym przypadku się nie należy.

  • „Czyżby cenzura ? Tobie wolno zamieścić linki a mi nie ?”

   A slyszales cos o rownych i rowniejszych?
   Jestesmy, kolego, rowni.
   Mnie rowniez nie wolno.

   Tak to juz miedzy nami, Polakami jest. Gdzie ktos wygrzeje sobie miejsce i umosci gniazdko to partyjke zbiera i rozdaje przywileje.
   Widocznie nie zasluzylismy sie, nie wskakiwalismy bez mydla zbyt gorliwie, wiec i nasze linki – chociaz czasem bardziej na temat – sa takie jakies, niegodne uwagi…

  • Droga p.s.i.z. szkoda Twoich nerwów. Widzisz przecież że wszystkie dziedziny naszego życia opanowywane są przez lewackie ścierwo. Ja nie mam żadnych złudzeń, nasz portal też długo nie pociągnie. Jak można gdzieś nieskrępowanie wyrażać swoje opinie? Przecież to nie mieści się w tych ciasnych łbach speców od tolerancji i miłości. Najlepiej swoją tolerancję pokazali niedawno w moim mieście. Ciekawi mnie tylko jedno co będzie jak te lewackie przekupne świnie zorientują się nagle że nie są już potrzebni i od swoich mocodawców zamiast szekli dostaną potężnego kopa w zad? Dziękuję Ci za Twoją odwagę i pozdrawiam Cię serdecznie. 😎
   A na poparcie moich słów to zobacz pierwsza lewacka przekupna świnia już wysforowała się sama na pierwsze miejsce na tym forum. Sypną mu za to obficie szeklami

  • A ty wszarzu rozumiesz? Lewacka qrwo!

  • Lewicowe media też zajmują się majtkami księżniczek europejskich lub życiem seksualnym tzw. „wyższych sfer”.
   Także by urozmaicić forum został zamieszczony artykuł o lewicowym Mswatim.
   O jego lewicowych przekonaniach świadczy to, że ma obecnie 14 żon, czym przebija wielokrotnie lewicowych uchodźców z czterema żonami.
   W artykule pisze wyraźnie, że Parlament Europejski powinien zwiększyć pomoc finansową dla tego kraju.Każdy obywatel tego kraju powinien dostać auto z napędem elektrycznym w prezencie

  • Linki prowadzą do różnych stron, nieraz do takich gdzie trzeba się zalogować. Takie komentarze są kasowane.

  • kościński pewnikiem należy do handlujących. Problem w tym że mam konto ale puste. Robotę oddaję namacalną to i kasę w takiej formie tylko przyjmuję. wszystko co wirtualne dla mnie nie istnieje.Nie da się zlikwidować gotówki w naszym kraju, jeszcze nam do tego daleko.

   • Od czapy… ukry które pracują przy renowacji sacrum, chcą abym im postawił wódkę bo niby jestem na ich budowie….qorwa jeszcze tego nie było bym był chętny pić z potomkami banderowców. Zaczyna im walić we łby… ale parę info udało się uzyskać, sporo ukrów przeszło w szeregi Putina, za kasiorę (1000-1500 euro). Skundlony „naród”……..oczywiście „Komentarz oczekuje na moderację”

    • Dzisiaj ukry stanęły okoniem,nie słyszą co mówię lub proszę, nagle zajmują wszelkie roboty aby ja nie miał, lecz jest kilka Krajanów i nie ma problemu abym nie miał co robić, jest to praca chwilowa, ale pokazuje patologię społeczną. Ja dam se radę, bo w innych pracach są zerowi, lecz p[opatrzmy na naszych budowlańców, którzy zrobią „drożej” ale będzie stało, a napływowy odwali misia. Jeśli chcesz wejść w warsztat ( stolarski), a jest tam ukr, bądź pewny że będzie bruździł. może nie tematycznie ale społecznie.
     „Komentarz oczekuje na moderację” 🙂

  • Jak patrze na to glowne zdjecie,to nie moge oprzec sie wrazeniu,ze tak wygladac beda za jakis czas nasi nowi panowie,ktorym bedziemy sluzyc…Obym sie mylil.

  • Również witam. Nie za bardzo to forum przypomina tamto sprzed roku. Wszędzie panoszy się śmierdzące, przekupne lewactwo. Sam zresztą się zorientujesz.
   Czemu nie jesteś użytkownikiem? Wyrejestrowałeś się?

   • Nie wyrejestrowywałem się.

    Sophia, Andreas i zieleń

    Nie wiedziała Sophia Lösche,
    Że się żyje ku uciesze?…
    Aktywistka socjalistów
    Nie czytała gończych listów,
    Ni Koranu! A w Koranie
    Celu jasne jest wskazanie:
    „Allach konie i kobiety
    Dał mężczyznom dla podniety.”
    (Gdy się skończy podniecenie,
    Po cóż dłuższe ich istnienie?…)

    Łapie stop niebieskooka.
    A kierowca jest z Maroka…
    Schemat zwykły: Wygwałcona
    Zbędna staje się i kona,
    Rzec by można, nowocześnie:
    Eutanazja! lecz nie we śnie…
    (Zacofanym kumoterstwem
    Nazywana wciąż „morderstwem”).
    W rowie w końcu znalezione
    Zwłoki Zosi są zielone.

    „Bądź zielona!” – Brat Andreas
    Mówił swojej siostrze nieraz.
    Bo zielonych aktywistą
    Jest i lubi mieszkać czysto;
    Bez emisji, postępowo!
    No i stało się, że słowo
    Brata – ekometafora! –
    Ciałem siostry jest… Już pora
    Pointy: „Zieleń, zieleń!” – echo
    Ignorantów jest uciechą.

    https:
    //ndie.pl/angazowaly-sie-dla-uchodzcow-i-zostaly-zamordowane/

  • Kimkolwiek jesteś (bo na pewno nie jesteś tym kogo nika przybrałeś) gratuluję dobrego pomysłu. Lewaków, przekupnych wszarzy i wrogów Polski trzeba tępić.
   Pozdrawiam 😎

  • Jesteś wszarzu zasranym lewakiem i prowokatorem. Myślisz durniu że nie wiemy jak sobie nabijasz laiki. Jedynie minusy pod twoimi postami są prawdziwe. Sam sobie kretyn nabija plusy a potem się cieszy jakie to on ma poparcie!

  • Taaa, ja szukam zaczepki? Sam pajacu od wczoraj handryczysz się z Bogu ducha winnymi użytkownikami. Trochę panuj nad słownictwem i nie wyzywaj ludzi id durni bo sam wychodzisz na durnia. A co do tematu to autor dość wyraźnie wyjaśnił dlaczego opublikował taki właśnie artykuł. Tylko że do twego tępego lewackiego łba to nie dociera.

  • No widzisz i nauczyliśmy cię kultury. Jeśli tak jak piszesz jesteś zdeklarowanym przeciwnikiem islamizacji to chwała ci za to. Wytłumacz swoje racje jeśli ci się coś nie podoba, podeprzyj to odpowiednimi linkami i na pewno nikt z nas nie powie ci złego słowa, ale sam zacząłeś od wyzwisk i na wyzwiskach to się skończyło. Jeśli nie wierzysz to przeczytaj swoich kilka pierwszych wpisów. Mnie szczególnie zbulwersowało to że rzuciłeś się na naszą sympatyczną koleżankę występującą pod nikiem pojawiam się i znikam. Osoba ta pisze już od kilku lat i tak jak mówię otaczamy ją głębokim szacunkiem. I to byłoby tyle w tym temacie. Też nie chce mi się już z Tobą gadać. :shutmouth:

  • Murzyni są o wiele mniej ekologiczni, niż biali. Nie dbają o środowisko, mają w nosie zwierzęta, nie mówiąc już o tym, że nie przestrzegają praw człowieka. Ciekawe dlaczego są tak lubiani przez lewaków, którzy ,,walczą” o te wartości.

  • Skoro jego 3 poprzednie żony żyją w RPA, to może ich dzieci zatrudniły się na Czerskiej.

   • Dopiszę się tutaj, bo topik ma ponad dzień i na samym dole mało kto zobaczy mój wpis. 🙂

    To jest niestety domena biednych afrykańskich państewek, które są rządzone przez dyktatorów. Kraj głoduje, a król sobie kupuje drogie samochody. Pomijam już fakt, że samochody stoją w garażach, bo w jakimś afrykańskim pierdziszewie to nawet nie ma ludzkich dróg. Ale tak niestety jest, że cały kraj klepie biedę, żeby garstka wybrańców pławiła się w luksusach. Tylko pytanie, po co pomagać takim krajom, skoro pieniądze pójdą na kolejne rolsy. To już lepiej wysłać wojsko, obalić królewską małpę i wprowadzić jakieś normalne rządy. Zawsze uważałem, że murzyni nie powinny mieć niepodległych państw. 99% tego co osiągnęli, było za rządów kolonialnych.

  • Z islamem nie ma to nic wspólnego, ale z Afryki przychodzi do Europy masa azylantów, podczas gdy UE finansuje takim jak ten Mswati życie w luksusie i to mi się nie podoba.

  • Witam
   Nie powiem brakuje piszących z werwą.
   AVE

   • To teraz coś z werwą:

    Do ubogacaczy

    Jest pewne podobieństwo bardzo różnych nacji,
    Co po drugiej stronie Śródziemnego Morza
    Mieszkają i celują w świecie w emigracji.
    (Podobieństwo, pomimo różnic z ostrza noża!)

    Zarówno islamista, jak Żyd z Izraela,
    „Chętnie by ubogacił Polskę i Europę”,
    Mimo że jawnie głosi, „iż nieprzyjaciela
    Widzi w nas”!… Czy rozumie ktoś tę jawną szopę?

    „Czas do Polski przywracać jest żydowskie życie.”
    „Do niewiernych migrować.” Panie i Panowie,
    Skoro tak „źli jesteśmy”, po co się trudzicie?
    Wpierw, czy Polak Was życzy sobie? Niech odpowie!…

    Wypadałoby spytać wszak „islamofoba
    I antysemitnika”: kogo chce mieć w domu?
    Pomimo wielkich różnic są wyznania oba
    Podobne: nie zadają pytania nikomu!

    Dlatego Wam tę radę dam, ubogacacze:
    „Bogaćcie się” nawzajem w bliskowschodnim sosie!
    „Polak mądry po szkodzie” jest i wtedy płacze…
    Lecz tym razem przed szkodą zmądrzał:
    MA WAS W NOSIE!!!

  • od czapy….wracają z roboty mijamy szambiarkę, z napisem „SZAMBELAN”, jadąc do Wawy, takoc, przywaliło….„Komentarz oczekuje na moderację”

  • To niemieckie rodzeństwo, wit+pozrd!

  • Kurde, Klioes…
   Na paru innych portalach, pod Twoimi jak zwykle super celnymi wierszykami, probowalem Cie poinformowac ze NDIE zyje.
   Fajnie, ze jestes. Oby czesto.

   Z radosci lece nalac sobie szklaneczke.

  • Próbuj dalej teraz już sie pode mnie nie podszyjesz lewacki pajacu.

  • 2 pierwsze posty pod postem Haha są moje ten nade mna co gada o głupocie i dwunastu osobowosciach to troll fałszywiec. Kij mu w rzyć.

  • Sorry, ale napisze wprost:
   Pieprzysz ‚pojawiam się i znikam’, ze az przykro czytac.

   Otworz okno tekstowe, chociazby pod ta wlasnie moja odpowiedzia. W oknie umiesc tylko link. Nic wiecej. Dowolny link/internetowy adres, chocby do „stowarzyszenia Murzynow grenlandzkich, dbajacych o wieloryby wokol wysp nowozelandzkich”. Wpisz kod cashe’a i klinkij na ‚Opublikuj komentarz’.

   Pojawia sie tekst, ze ‚Twoj komentaru podlega moderacji’ czy cos kolo tego? Jesli nie, to gratuluje – jestes ‚rowniejszy’.

   Nie ma to nic wspolnego z blokadami na leawckich czy pedalskich publikatorach. Tam blokady uwazac trzeba za zaszczyt.
   Ale tutaj…?

   • Umieszczanie linków w komentarzach nie jest dozwolone ze względu na spamerów, którzy w tan sposób próbują poprawiać parametry SEO swoich stron. Trafiają one do moderacji i raz na jakiś czas takie komentarze są przeglądane i akceptowane lub kasowane.

  • Integracja po włosku

   Kim może zostać „biedny uciekinier”
   Ze Senegalu, w którym nie ma wojny?
   Mógłby być z niego niezły karabinier…
   Ale, że zdarza mu się stan upojny
   I na podwójnym lubi jeździć gazie,
   Kierowcą busa został! Jest na razie…

   Jaki autobus we Włoszech prowadzi?
   Nie byle jaki, bo autobus szkolny!
   Dlaczego szkolny? Z dziećmi sobie radzi
   I seks-napaści dokonać jest zdolny.
   Napadł już chłopca… Nęci biała rasa…
   To referencje świetne do scool-busa!

   Niestety bardzo są niewdzięczni Włosi.
   I, najwidoczniej na złość temu panu,
   Dla imigracji – która aż się prosi! –
   Zamknęli porty… Koło Mediolanu
   Porwał więc scool-bus z rasitów wycieczką
   I go w proteście podpalił! Tak deczko…

   Czternaście dzieci z powodu oparzeń
   I zatruć dymem wzięto do szpitala.
   I choć nie zginął nikt, to niech nikt marzeń
   Senegalczykom podle nie rozwala!
   Znów referencje pięćdziesięciolatek
   Zyskał… A praca? – Gdy wyjdzie zza kratek!

   https:

   //monitorpostepu.pl/prasowka-cz-19/

 • Załaduj więcej