ndie1

 • Wszystkie ręce na pokład! Działamy w słusznej sprawie i mamy ważny cel do spełnienia. Aby jednak docierać do większej liczby osób, robić to sprawniej i przekazywać więcej wartościowych informacji potrzebujemy[…]

  • Dostałem dzisiaj maila, ale teraz wysłanego chyba ze zbiorczego. Ciężko będzie odzyskać starą ekipę w komplecie. Zbyt mało ludzi było zarejestrowanych, zbyt wielu pisało jako goście. Nie ma z nimi kontaktu. Ponadto strona zbyt długo była nieaktywna. Ostatni wpis redakcji był z 1 października zeszłego roku. To prawie 10 miesięcy. Ludzie przez jakiś czas zaglądali, potem dali sobie spokój. Musi trochę potrwać, zanim się znowu zbierzemy większą bandą.

   • Przed chwilą odczytałem i wróciłem xD Postaram się wesprzeć finansowo i rozpowszechniać info, że strona znów działa. Dobrze, że strona zajmie się też tematyką tęczowych bandytów, choć przydałoby się także narzędzie walki z wrogami polskiej gospodarki, czyli tzw. „obrońcami zwierząt”. Jako, że siedzę w branży widzę nadzwyczaj duża aktywność przeciwko hodowlom zwierząt na ubój, mleko (powoduje raka ), skóry, futra i myślistwo. Jako, że to 1/3 polskiego eksportu, choć na pewno każdy zauważył, że nasza rodzina konsumpcja tych towarów jest także olbrzymia, komuś bardzo przeszkadza dobra kondycja tych branży. Trzeba prowadzić walkę z całym tym środowiskiem, bo obecnie migracja stała się marginalna; w ciągu roku wróg zaczął grać otwarte karty- nie zasłania się armią muslimów, ale sami stanęli do walki i jedna z nich rozegra się w październiku. Jako, że gdy padną powyższe branże, weterynarze pójdą z torbami to i ja się dorzucę do cyklicznych przelewów z nadzieją na poszerzenie działalności. Pozdrawiam

  • Też będę Was wspierać cyklicznie na początek 50 zł miesięcznie, oby wszystko funkcjonowało

  • Dobrze widzieć, że reaktywowaliście stronę. Jeśli zaś idzie o różne info to jak tylko mi coś wpadnie w oko, czy to nawet dzięki youtube, czy twittera, to dam wam znać.

  • Dziękuję za wiadomość zapraszającą ponownie do portalu!
   Wydaje mi się, iż znakomita większość polityki w Polsce czy Europie jest na dzień dzisiejszy przynajmniej pośrednio powiązana z imigrantami/imigracją. Między innymi kwestie takie jak ugrupowanie LGBT są powiązane, gdyż są to polityczne narzędzia lewicowych partii Europejskich, które służą (z tego co widać) do demoralizowania społeczeństw, manipulacji ludźmi oraz kompletnemu praniu mózgów Europejczyków. Narzędzia te jak widać są bardzo mocno finansowane, gdyż nawet w kraju tak konserwatywnym jak Polska udaje im się wprowadzać polityczny zamęt i widać przejawy hipokryzji, czy nawet schizofrenii u niektórych jednostek.
   Znakomita większość mediów zarówno w Europie jak i w USA należy do ugrupowań lewicowych czy wręcz lewackich dlatego każda jedna gazeta, stacja telewizyjna czy radiowa, która stawia czoło tej pseudo-nowoczesnej i pseudo-tolerancyjnej indoktrynacji jest potrzebna!

  • Polecam nanowszy eaport ministerstwa finansów na temat zagrożeń terrorystycznych w obrocie pieniężny m.

  • Nie rozmydlajcie profilu portalu. To co jest, działa dobrze. Ważne jest żeby artykuły były dobrze udokumentowane, z poprawnie podanym źródłem informacji. Fundusze są konieczne ale drobne datki niewiele zdziałają. Musi się pojawić jakiś sensowny sponsor. Nawet niejawny. Tak by ogarnięci ludzie mogli za zebrane fundusze pojechać na przykład do takiej Szwecji i przy pomocy kamuflowanego sprzętu zebrać dobry materiał filmowy i fotograficzny. Społeczeństwo niby jest przeciwne sprowadzaniu obcych ale ciągle nie zdaje sobie sprawy jak daleko to wszystko zaszło. To wszystko dzieje się według nich gdzieś daleko i nie boli ich. Gdyby ktoś 30 lat temu opowiedział przeciętnemu Francuzowi co się będzie działo w jego kraju, to ten by nie uwierzył. Ludzie muszą zostać uświadomieni albo dojdziemy do etapu, kiedy na reakcję obronną będzie za późno. Wy, po latach obserwacji użytkowników i ich aktywności sami jesteście w stanie zainicjować coś sensownego i stać się centrum wymiany informacji. Tylko synergiczne, skoordynowane działania pewnych ludzi mogą przynieść skutek.

   • Zgadzam się, jednak o sponsora w tej branży nie jest łatwo. Duże ryzyko polityczne :/

    • Portal ma duże zainteresowanie choć w wyniku tej pauzy, trochę ludzi zawieruszyło się. Wszystko wróci do normy. Ja spróbowałbym zwrócić się indywidualnie, bez rozgłosu, do ludzi mających patriotyczne poglądy i mających pieniądze. Nie chcę wymieniać nazwisk ale wiecie, że są tacy. Jedziemy na tym samym wózku. Właśnie dlatego po cichu i bez eksponowania tej pomocy, żeby nie pokazywać całego swojego potencjału. To jest totalna wojna ideologiczno-cywilizacyjna i potrzebne są nadzwyczajne środki. Bez funduszy niewiele się zdziała. Większość zwykłych ludzi, którzy tu zaglądają, nie może sobie pozwolić na pełne zaangażowanie, bo muszą pracować żeby mieć środki. Dlatego pomyślcie o założeniu stowarzyszenia albo fundacji. Tak by móc zdobyć pieniądze z wolnych od podatków darowizn. To dałoby możliwość opłacenia ludzi za ich działalność. Tak jak robią to w lewackich „antyfaszystowskich” organizacjach. I strzeżcie się oszołomów i szumowin, które jak tylko zacznie coś sensownego kiełkować, zaczną się kręcić koło Was. Ja postaram się zainteresować ludzi zza oceanu, których znam i których poglądów jestem pewny. Ludzi, którzy widzą, co ideologia robi z krajami, które były synonimami dobrobytu. Były, bo proces korozji społecznej już postępuje.

 • Kilka tysięcy z Uzbekistanu w ostatnim czasie 🙂 Nie chodzi o ogólną liczbę przyjętych imigrantów 😀 Ale poprawimy, żeby wyglądało bardziej uczciwie!

 • Kilka tysięcy z Uzbekistanu w ostatnim czasie 🙂 Nie chodzi o ogólną liczbę przyjętych imigrantów 😀 Ale poprawimy, żeby wyglądało bardziej uczciwie!

 • Do zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem doszło w Maroku w grudniu 2018 roku. Wtedy to Dunka Louisa Vesterager Jespersen (24 lata) oraz Norweżka Maren Ueland (28 lat) zostały napadnięte w namiocie podczas odpocz[…]

  • Ciekawe jaka kara śmierci ich spotka… Poderżnięcie gardeł i odcięcie głów? Ukamieniowanie?

  • Może istnieje sprawiedliwość?

  • To jest dziwne, że rodziny które są Skandynawami, chcą kary śmierci. Jak sobie przypomnę tego zgwałconego Szweda, który żałował swojego oprawcy, że został deportowany, to mam wątpliwości co do zniewieściałego narodu skandynawskiego. A zobaczcie jakie mordy mają ci oprawcy. To nie są ludzkie twarze, to zwierzęta.

  • Nie ma plemienia Koptów, to społeczeństwo które są wyznawcami obrządku prawosławia z akcentami własnymi. Są w porządku, sam pracowałem w monasterze „El-Sourian”, pozytywni i pomocni. Od wieków byli prześladowani przez kozio#ebów. Dużo jest wykształconych, prowadzą w Egipcie apteki, pasmanterie, sklepiki. Lecz też jest sporo analfabetów, nawet w młodym wieku,szczególnie z południowego Egiptu. Mają też albinosów co pokazuje że w niektórych kręgach kocą się z kuzynami. Monastery z IV-VIw to perełki wczesnego średniowiecza, lecz nie przykładają zbytniej uwagi do właściwej opieki artefaktów, choć muszkiet z XVIIw znalazłem w ich „magazynie” 😛 drewniane zamki z takoż kluczami, no cuda.

 • W Szwecji promuje się ostatnio ekologię nade wszystko, krytykę spotkało na przykład kupowanie nowych ubrań w sklepach, jedzenie mięsa czy podróżowanie samolotem. Teraz naukowcy promują nowy trend – rezygnację[…]

  • Już niedługo będą uczyć nasze dzieci na lekcjach historii że był kiedyś taki kraj jak Szwecja

   • Gorzej….. . Szwecja to „mały pikuś”. Będą uczyć, że tata i tata to normalna rodzina, że ciapaki to normalni ludzie potrzebujący pomocy, że lewactwo to poszkodowani ludzie, tyle tego jest, że aż mi się nie chce wam truć…. .

  • Czy Szwedzi zdają sobie sprawę, że imigranci będą produkowali 5 razy więcej niemowlaków niż Szwedzi? Oni nie będą się sterylizować czy ograniczać płodności w imię szwedzkiego ograniczania CO2. Swoją drogą ładnie mają już wyprane mózgi, skoro łykają takie bzdury niczym młody pelikan. W ogóle ostatnio wariują z tym globalnym ociepleniem z powodu rzekomej emisji dwutlenku węgla, a tymczasem już udowodniono, że ocieplenie na Ziemi jest cykliczne i zdarza się co kilkaset lat z powodu wybuchów słonecznych. A że polski rząd głupi, to będzie płacił do Unii dodatkowy haracz za rzekome CO2, chociaż Niemcy produkują 2 razy więcej, nie mówiąc już o Chinach czy Indiach.

 • Niemal 1 000 nielegalnych imigrantów, wraz z wspierającymi ich aktywistami wtargnęło do paryskiego Panteonu. Żądali przyznania wszystkim mieszkań i zalegalizowania pobytu.

  Panteon w Paryżu to miejsce[…]

  • Prawa obywatelski nadaje się ludziom a nie bydłu!

  • Pamiętajmy to o czym wielokrotnie pisaliśmy przed przerwą w nadawaniu. Nic się nie skończyło. Inwazja dopiero się rozpoczyna. Większość Afryki (nawet wg. raportów zlewacczonego ONZ) wybiera się do Europy na darmową miskę. Zwróćcie uwagę na reklamy, na filmy. Pseudoelity rozmiękczają ludziom głowy żeby uznali oni, że to jest konieczne i nieuniknione. Indoktrynacja idzie wielotorowo. Od wzbudzania litości do fantasmagorii o tym, że imigranci ożywią gospodarkę zdemoralizowanych społeczeństw Zachodu. Skoro czarni nie zbudowali niczego u siebie, to u nas zbudują? Nikt na Zachodzie już nie opanuje tego zalewu. A na pewno nie żadnymi administracyjnymi metodami. Nie ma takiej możliwości.

  • A co ta dzicz wie cokolwiek o historii? Chyba mnie zablokują na fejsbuku LOO

   • Cześć koala. Zrezygnuj z tego cukierbergowego szajsu. To najzdrowsze co można zrobić. Ich i tak nie przekonasz. Jedyne co może ich przekonać to głowica jądrowa nad ich serwerami.

    • Tez sie dziwie, ze ktos jeszcze uzywa fuckbooka. U nas wywalaja wszystkich opozycjonistow, tez z Y.tuby. Mozny sprobowac vk.com i bitchute.

     • Używam fejabuka od 11 lat. Kontaktuję się z wieloma znajomymi sprzed lat za pośrednictwem tego portalu. Należę do grup „tematycznych”. Nie chcę rezygnować 🙁

      • A telefon z jakimś komunikatorem nie wystarczy? Przecież te k…rwy mają Twój dokładny profil. Co klikasz, czym się interesujesz, jak komentujesz.

  • Nowa klasa „poszkodowana” „nam się należy” !

 • Dochodzą do nas głosy, że portal NDIE.pl mógłby przyczynić się wzmacniając świadomość społeczną również w innych aspektach. Chodzi między innymi o uświadomienie negatywnych skutków rozdawnictwa, przypomnienia o z[…]

 • Startujemy po długiej przerwie, straciliśmy niestety nasz fanpage, także zapraszamy do zostawienia like na nowym, aby nie przegapić żadnych nowości 😀 Cieszymy się, że tak pozytywnie reagujecie na nasz powrót!
  https://www.facebook.com/niedlaislamizacjieuropy

 • Trwa Puchar Narodów Afryki, w tegorocznej edycji wyjątkowo dobrze radzi sobie reprezentacja Algierii, która dotarła już do półfinału. Prawdziwy wysyp kibiców tej drużyny miał jednak miejsce w stolicy Francji –[…]

 •  

  Próba gwałtu na 7-letniej dziewczynce rozegrał się w miejscowości Czartorysk w południowo-wschodnich Rosji. Muzułmański napastnik rzucił się na dziewczynkę, kiedy zbliżyła się do zarośli w parku, do które[…]

  • I tak prawilno!

   Przed paroma dniami w Mühlheim – Niemcy – 12 i 14-latkowie- podobno „Bulgarzy”, czyli z pewnoscia cyganie , zgwalcili 18-letnia dziewczyne. Na drugi dzien byli w szkole. W koncu zapuszkowano 14-latka. Dostanie zapewnie godziny spoleczne jako kare.