41-letni tzw. uchodźca z Egiptu i sympatyk Państwa Islamskiego został wydalony z Włoch. Publikował on treści jawnie wyrażające poparcie dla islamistycznej organizacji terrorystycznej i podziw dla jego przywódcy Abu Bakr al-Bagdadiego.

Nakaz wydalenia Egipcjanina z powodów bezpieczeństwa podpisał włoski minister spraw wewnętrznych Marco Minniti. Ministerstwo oświadczyło, że obserwowany przez służby wywiadowcze tzw. uchodźca z Egiptu zamieszczał w internecie teksty uznane za apologię Bagdadiego, samozwańczego kalifa Państwa Islamskiego, oraz wyrażał poparcie dla apeli o „podbicie Rzymu” przez dżihadystów.

Mężczyzna ten już wcześniej był podejrzewany o powiązania z ekstremistami i z tego powodu postanowiono przyjrzeć się jego internetowej aktywności. Obserwacja potwierdziła jego sympatyzowanie z dżihadystami. Według danych MSW od stycznia 2015 roku z Włoch wydalono 166 osób podejrzanych o ekstremizm religijny, z czego w bieżącym roku 34.

źródło: tvp info/pap

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

53
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
18 Comment threads
35 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
27 Comment authors
waclawAsgard4444PiotrekeasyriderArtur Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
easyrider
Gość

Oni nie muszą niczego pisać, niczego pochwalać, do niczego nawoływać. Samą swoją obecnością i rozmnażaniem się podbijają Zachód. Nie muszą robić absolutnie niczego. Wystarczy im poczekać a spedalone zachodnie społeczeństwa będą ich niewolnikami.

Chory swiat
Gość

( Modły i reprodukcja zrobią swoje ) – … wedle powiedzenia , że ” oni wygrają macicami ” .

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider Biorąc pod uwagę, osobę Bergoglio to ja tam w Rzymie nie mam czego bronić. Przeniósłbym tylko Benedykta XVI do nas. He, he, he, muzułmanie ostatnio powiedzieli, że dzięki Bergoglio… aaa „papieżowi Franciszkowi” nastąpiło odmrożenie stosunków i mogą prowadzić dialog co za Benedykta XVI nie było możliwe. I teraz jak… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps A se tam będę się emocjonował jakimś muzułmaninem. Oni to co ten facet mówi mają w planach od początku istnienia. Tylko tłuki na Zachodzie w ramach prania mózgów przez multi-kulti o tym zapomnieli. A ja sobie w ramach poprawy nastroju oglądam niezapomnianego „Misia” Stanisława Bareji. No i wiadomo skąd… Czytaj więcej »

Asgard4444
Gość

@lolo ktory nie pisze
Papież robi za amabasadora islamu, a Turcja staję się kolejnym kalifatem.
Same „dobre” wieści.
http://www.pch24.pl/turcja-zmieni-system-rzadow–cala-wladza-znajdzie-sie-w-rekach-prezydenta-erdogana,50953,i.html

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Asgard4444 Obserwując działalność Erdogana nie można było mieć najmniejszych wątpliwości, że w tym kierunku to zmierza. Kłania się Imperium Osmańskie i wszystkie konsekwencje jakie z tego wypływają. Czyli tak… z jednej strony zislamizowany Zachód, z drugiej Rosja ze swoimi imperialnymi ciągotami dla której Polska może być tylko podnóżkiem albo w… Czytaj więcej »

Asgard4444
Gość

@lolo ktory nie pisze
Z północy wróg będzie, na południu upadek.
Nie ma drogi bez ofiar lub ulec…pozornie i czekać dalej.

easyrider
Gość

@Asgard4444 To dobrze, że wygrał Erdogan, bo gra stanie się ostrzejsza. Spedalony eurokołchoz dzięki temu szybciej się wywróci. Unia musi upaść by biali ludzie przypomnieli sobie swoje dziedzictwo, chwycili za miecze i wywalili najeźdźców ze swojej ziemi.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider Wierzysz w to, że ktoś tam chwyci za miecze? I to pewnie na Love parade, albo w takiej Szwecji po spotkaniu na stadionie miłości czy w Holandii pewnie po namalowaniu uzbrojenia kredkami na asfalcie. No bo teraz taki trynd, że policjanci, w końcu ustanowieni do pilnowania porządku – mogą… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@lolo-ktory-nie-pisze Nie możesz lolo pozbawić mnie czegoś, czego nie mam. Mnie proponujesz realizm lolo? Mnie, który od początku tutaj mówi, że jedynym realnym sposobem na rozwiązanie zagrożenia, jest walka? Ja akurat nie mam żadnych złudzeń jak odeprzeć inwazję. A czy ludzie chwycą za miecze? Myślę, że część na pewno, bo… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider A nie są już pariasami? Własne rządy. I mają tyle broni. Ciągle patrzysz romantyzmem walk średniowiecznych, jakichś reguł rycerskich. Myślisz, że ktoś wygra, że będą jakieś reguły? Widzisz w Islamie jakieś reguły prócz zabijania dla zabijania? A to nie tylko Islam… Wiesz jak mówią o 4 wojnie światowej? Że… Czytaj więcej »

Artur
Gość
Artur

chwyca, to jest jedna z niewielu rzeczy ktore nas jako narod lacza w ciezkich czasach, a moje ostrze bedzie w pierwszym tysiacu mieczy podniesionych w gore, bez wzgledu na cene

easyrider
Gość

@lolo-ktory-nie-pisze Miś, miś… świńska rura nie miś Lolo, mówisz, że nie ma czego bronić w Rzymie? Do obrony jest cywilizacja. Islam zajął kiedyś Hiszpanię, Węgry, Bałkany a od wschodu tatarskie zagony dochodziły do Odry. Teraz my trzymamy linię frontu od wschodu ale syf nadciąga ze strony zachodniej. Jeżeli ta dzicz… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider Rzym to tylko miejsce na mapie. Natomiast „Rzym” to symbol wiary katolickiej. Niemniej „ubi Petrus ibi ecclesia”, zatem nie miejsce a osoba. Od strony materialnej to tylko rzeczy. One nie stanowią naszej wiary, co najwyżej ją wyrażają. Można je odbudować. Żadnej z tych rzeczy nie weźmiemy do grobu. Jeśli… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps (@easyrider) Piszę o wierze a nie o cywilizacji jako takiej bowiem fundamentem każdej cywilizacji jest wiara, a rdzeniem wiary jest to co uznaje każdy człowiek za sacrum. To jest źródło wyboru postępowania każdego człowieka, zasady które są kierunkowskazami wyboru drogi życia. Z tego się dopiero biorą wytwory materialne. Co… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@lolo-ktory-nie-pisze Nie „filozuj” lolo wink Mamy bronić naszej ziemi. Koniec, kropka. Budowle odbuduje się o ile pozostanie ziemia. Klasyczna definicja państwa to: terytorium, lud i suwerenna władza. Nie ma w tym żadnej filozofii. Tego trzeba bronić.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider W którym miejscu filozofuję? Przecież to o czym piszę każdy może sobie sam zaobserwować. A może wyssałem to sobie z brudnego palucha? Lecz może jednak nie filozofuję? Ja po prostu nie wierzę w pewne rzeczy. A co inni zrobią to jest ich sprawa. Czy ja jestem władcą Polski albo… Czytaj więcej »

Precz z pseudouchodźcami
Gość

Może upadek Rzymu jest niezbędny do odrodzenia chrześcijaństwa w Europie? Może nie będzie to jego koniec? Aby ludzie zaczęli doceniać coś, co mają, muszą to stracić. Co musi stracić zachód, aby zaczął działać? Wolność? Prawo do samostanowienia? Symbole? Wiarę? Ziemię? Może obudzą się dopiero, gdy zaczną tracić bliskich? Kiedyś na… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@lolo-ktory-nie-pisze Przyznam lolo, że po kilku wymienionych z Tobą postach zaczynam już tracić wątek. Gdzie przebiega linia sporu? Czy Ty uważasz, że już niczego nie jesteśmy w stanie zrobić? Ja tak nie uważam. Uważam, że najeźdźców i tych którzy ich tu ściągnęli należy usunąć lub wybić. Ot, cała moja „filozofia”.… Czytaj więcej »

Precz z pseudouchodźcami
Gość

@easyrider Nie zgodzę się z Tobą. Jeżeli wypierzesz mózgi wystarczająco dużej części społeczeństwa, odda ono dobrowolnie terytorium. Krym przeszedł na stronę Rosji praktycznie bez sprzeciwu obywateli go zamieszkujących. Lata temu był też „Anschluss” Austrii do III Rzeszy. Znaczna część elit na zachodzie ma wyprane mózgi. Mówią „toleruj wszystko, każdą odmienność”.… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@ZatroskanyAnders Od dawna piszę, że straciliśmy ducha walki. Przedstawiając mój punkt widzenia zawsze używam alternatywy: albo walka i wyrzucenie lub wybicie wrogów albo niewola. Nie jestem w stanie przewidzieć jaką drogę wybiorą ludzie w zachodnich krajach.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider Duch walki? Uważasz, że istnieje tylko walka fizyczna? Zadam proste pytania. 1) Dlaczego Żydzi tak bardzo starają się rozwinąć pragnienie walki fizycznej a jednocześnie ograniczają na wszelkie sposoby możliwości jej realizacji w sensie uzbrojenia? 2) Jak chcesz walczyć fizycznie w świecie, w którym jedynie co możesz zrobić to jest… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@lolo-ktory-nie-pisze Nie, nie uważam by istniała tylko walka fizyczna. My nie przegrywamy fizycznie tylko mentalnie, duchowo. Duch walki nie bierze się z fizyczności lecz z duchowości. Na te cztery pytania nie będę odpowiadał bo już wielokrotnie wypowiadałem się na temat dążeń żydolewactwa do dominacji. Niepotrzebnie je powielasz i starasz mi… Czytaj więcej »

Bogus
Gość

easyrider – Dokładnie: „Wystarczy im poczekać a spedalone zachodnie społeczeństwa będą ich niewolnikami”
Faceci spacerujący po Amsterdamie,trzymający się za ręce i całujący się co pewien czas,a temu wszystkiemu przyglądają się dzieci.
Mężaty premier Luksemburga ,itd,itp.
To już wolę naszą „zaściankową ” POLSKĘ !!!

easyrider
Gość

@Bogus Dlatego Zachód upada. Ludzie z powodu strachu przed politpoprawnością udają, że kupują ten kit ale natury nie da się oszukać. W głębi ducha nawet tych „tolerancyjnych” mierzi ten dewiancki „porządek” i dlatego stają się bierni. Kto będzie ginął w imię „postępu” objawiającego się w „małżeństwach” pederastów czy lesb? Chory… Czytaj więcej »

Michael
Gość
Michael

Wyrzuca 100 to wylowia 10000 i tak w kolo Macieju.

Chory swiat
Gość

( Samo zaoranie ) – Zlewacki obłęd paranoiczny . Żaden psychiatra chyba nie postawił by innej diagnozy .

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Lewacka logika – przykmować dalej dzikich pomimo tego co się dzieje. A niejaki „pan poseł” szczerba z PO, ten przygłup od ciamajdanu, który biegał po ulicach z tabliczką refugees welkome, wyzywa takich jak my od prostaków i zacofańców bo sprzeciwiamy się przyjmowaniu tych światłych i postępowych dzikusów. Lewactwo, również polskie… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@Anahu Yamito 99,99% stawiam, że takie Szczerby, prywatnie, przy gorzale w zaufanym gronie innych Szczerbów, drą łacha z czarnuchów i pedałów. Większość z tych cweli to karierowicze, którzy akurat podłączyli się pod taką a nie inną opcję. Ludzie bez przekonań, rozciągliwi jak prezerwatywa, elastyczni jak plastelina. Takie działania jak Szczerby… Czytaj więcej »

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Czyli to jeszcze wieksza qrva niz lewak z chorymi przekonaniami, bo gotow wszystko poswiecic dla kariery.

Robert
Gość
Robert

Dobrze, że we Włoszech są jeszcze osoby, które mają resztki rozumu, bo jak tak dalej pójdzie to nie będzie gdzie na wakacje wyjechać. Już niedługo będzie tak, że podróżując po Europie Zachodniej gdzie się nie spojrzy tam będą muzułmanie.

paul
Gość
paul

tak już jest!!! niestety

Zibi
Gość
Zibi

Narazie tak nie ma bez przesady w mniejszych miejscowościach tylko murzynów można spotkać i to tylko we włoszech.

Chory swiat
Gość

Ja wierze w moc zlewackiej głupoty – nawet jak im sie turystyka zawali to i tak będą dalej głosić i robić swoje . Dopiero jak przegrają wybory to może będzie mała szansa na zmiany .

test24
Gość
test24

Ale ta Polska zacofana. W samym tym roku Włosi wywalili już 34 ekstremistów, a my?! Chyba żadnego. Prawdziwe z nas prymitywy!

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Wstyd i hańba dla Polski jak powiedział poseł po szczerba.

Karbulot
Gość

Aż mi się przypomniał kawał, kiedy Anglik, Niemiec i Francuz przechwalają się w pubie, jakie to super zabezpieczenia antyterrorystyczne mają. Ale jak spojrzeli na Polaka, on spokojnie powiedział: „U nas nie ma terrorystów”.

normalny
Gość
normalny

przyjeli tysiace bomb zegarowych i jedna wywalili, maja tupet, idioci..

kowalski
Gość
kowalski

Głupota i zniewolenie Włochów jest tak wielkie[dane mówią o ok. 3000 muslimów zwiezionych do Włoch tylko podczas ostatnich 2 dni.] że trudno jest to komentować.To jest po prostu poza logiką!

kowalski
Gość
kowalski

Poprawka.Ostatnie dane tzw. „włoskiej straży przybrzeżnej „mówią o ok. 6500 zwiezionych

papuga
Gość
papuga

Jeden wydalony a tysiące wyłowione a ci tam sie ciesza, że sa tacy twardzi!

gieno
Gość
gieno

W Hiszpani chyba zamach link w opisie do portalów manipulących sondami dołączyła interia link w opisie

J III Sobieski
Gość
J III Sobieski

Nie wiem dlaczego oni sie tak cackaja z tymi degeneratami, naprawde powinnismy zmodyfikowac system prawny i dla takich degeneratow miec specjalne sankcje najlepsza bylyby wyroki ciezkich robót, ci degeneraci sie wiezienia czy smierci nie boja a pracy i owszem to bylaby dla nich najlepsza kara i bat na kolejnych ktorym… Czytaj więcej »

Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire

nie idzcie za lewakami i nie nazyajcie go uchodzcom, z Egiptu?? sertfio od kiedy w Egipcie jest wojna?

urbi
Gość
urbi

Może to jeszcze od czasów faraona im zostało. Pamiętam Egipt walczył wtedy z Libią… czy cóś takiego…

Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire

i tak wroci bez dokumentow, bo do europy moze wejsc kazde góówno

Szokman
Gość
Szokman

Jednego wydalili a tysiące odławiają u wybrzeży Libii i przewożą tą szarańczy do Europy. Jaki to ma sens, gdzie tu logika??? Za pieniądze europejskich podatników organizuje się inwazję na własny kontynent. Jakieś szaleństwo . Rzym i tak podbiją prędzej czy później. Idą po Francesco by go nakłonić do przejścia na… Czytaj więcej »

wittmann86
Gość

„Kropla w morzu potrzeb*

Kazik
Gość
Kazik

Tymczasem w kalifacie francuskim, lewactwo z kolorowymi na czele, robi zadymy, policja się cofa. Tam chyba jest stan wyjątkowy, czy jakoś tak. Link do filmu:
https://youtu.be/bqfinU4_e24. Ale jaja…