Władze Gdańska wspólnie z wyznawcami muzułmańskimi będą wspierać Ligę Muzułmańską w RP, która ma na swym koncie sprzyjanie islamistom.

Wyznawcy islamu skupieni wokół Ligi Muzułmańskiej w Gdańsku chcą rzekomo „odkłamywać szkodliwe stereotypy” narosłe wokół ich religii. Tłumaczą to tym, że „wszędzie panuje strach przed obcymi. Naszym obowiązkiem, jako osób innej wiary i innego pochodzenia, jest przedstawić siebie”.

Dlatego też mają powstać wykłady by „odkłamywać” te stereotypy. Najciekawsze jest to, że finansowo będą wspierane przez Gdańsk, czyli za pieniądze podatników. W Gdańsku chcą nadać tym wykładom bardziej otwarty charakter, by mogli w nim wziąć udział także mieszkańcy. „W miejskim serwisie internetowym Piotr Kowalczuk, wiceprezydent ds. społecznych, przekonywał, że inicjatywy ligi sprzyjają poszukiwaniu „płaszczyzny dialogu”, że miasto powinno pozostać wierne ideałom wolności i solidarności, niezależnie od wyznawanej przez mieszkańców religii” – pisze „Dziennik Bałtycki”.

Pierwszy poświęcony ma być kobietom. Wykład odbędzie się 26 lutego, w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku. Tytuł: „Kobieta w kulturze. Muzułmanka – kobieta wyzwolona czy zniewolona” Władze miasta wspólnie z Ligą Muzułmańską chcą podobne wykłady organizować dla młodzieży w szkołach.

Czy rzeczywiście zależy im na edukacji społeczeństwa? Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzega o związkach Ligi Muzułmańskiej z Bractwem Muzułmańskim, które skupia głównie wyznawców pochodzenia imigranckiego: „Liczyć się należy ze wzrostem aktywności organizacji skupionych we FIOE (Federation of Islamic Organizations in Europe): centrów islamskich, stowarzyszeń i tzw. instytutów, w tym Ligi Muzułmańskiej w RP, a więc organizacji znajdujących się pod silnym ideologicznym wpływem Braci Muzułmanów. Raczej nie będzie temu towarzyszył rozgłos medialny, aby nie wzbudzać niepokoju władz państwowych. Już obecnie zwraca uwagę niezwykła dbałość FIOE o budowę poprawnego wizerunku organizacji zaangażowanej w dialog międzyreligijny i integrację Europejczyków z muzułmańskimi mniejszościami. W wielu przypadkach się to jednak tylko pozory, mijające się z rzeczywistymi celami działalności” – czytamy w artykule Krzysztofa Izaka opublikowanym w „Przeglądzie Bezpieczeństwa Wewnętrznego” (nr 3, 2011 rok). Artykuł ten dostępny jest na oficjalnej stronie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Federacja Islamskich Organizacji w Europie (FIOE), do której należy Liga Muzułmańska w RP, wzywała w 2010r. do tłumienia i kryminalizacji wolności wypowiedzi, a teraz z maską „demokracji” chcą pouczać Polaków? W kwestii wolności słowa Liga prezentuje na stronach islam.org.pl iście Orwellowskie stwierdzenie: Islam nadaje wolność myśli i wypowiedzi wszystkim obywatelom państwa muzułmańskiego, pod warunkiem, że wolność ta będzie używana dla propagowania cnoty i prawdy, a nie szerzenia zła i niegodziwości. Kto będzie ustalał, co jest cnotą i prawdą? Uczeni w prawie islamskim w oparciu o „Koran” i hadisy?

Kiedy muzułmańska umma jest słaba, tak jak w Polsce wersety 3:28 oraz 16:106-107 Koranu mówią im, by stosowali te same techniki do wyratowania się z rąk niewiernych. Wolno im nawet zaprzeczyć ich islamskiej wierze i krytykować islam, jeśli zachodzi taka potrzeba. Mahomet przyjął takie podejście, by zabić swych krytyków. W przypadku zabójstwa Ka’ba Ashrafa, najęci przez Mahometa mordercy zaprzyjaźnili się wpierw z Ka’bem, krytykowali Mahometa i islam, po czym, kiedy już mieli zaufanie Ka’ba, wyszli z nim z jego domu, udawali, że sie z nim ściskają, i ścięli mu głowę wrzeszcząc Allahu Akbar. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że zażarci poplecznicy Mahometa po prostu powtarzają historię islamu. Oszukańczy, przemyślni i podstępni islamiści zrobią wszystko, by zapewnić sobie zaufanie niewiernych. To w ten sposób islam wchodzi na terytorium wroga.

Muzułmanie oszukują niewiernych nie dlatego, iż są prześladowani za swoją wiarę – tak jak chcą nam wmówić „eksperci” – ale w celu wzmocnienia islamu. Nie dajmy się ogłupić islamskiej propagandzie. Muzułmanie są dobrzy w wyrywaniu zdań z kontekstu, wykorzystają Koran tak aby wmówić, że jest tylko pokojowe przesłanie.

źródła: Dziennik Bałtycki/ABW/ndie.pl/euroislam.pl

42
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
19 Comment threads
21 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
33 Comment authors
Paweła krajowaJerzy Pierchałalimi80yamato Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Prawda
Gość
Prawda

Ludzie!!!! To co sie zaczyna dziac to jakis obled!Trzeba cos gdzies zaczac robic…protestowac i naglasniac. Krew naszych przodkow wsiakala w ziemie gdy walczyli z islamem w przeszlisci a dzis chorzy i pewnie oplaceni polscy politycy chca nas na sile zaprzyjaznic z islamem,za nasze pieniadze i po cichutku. Tragedia! Wiedzialam,ze cichcem… Czytaj więcej »

adam
Gość
adam

hahaha, jaki ty jesteś głupi człowieku

ggg
Gość
ggg

Może rozwiń temat…,bo tak każdy potrafi

gzk
Gość
gzk

Precz z komuną!

7.62
Gość

Kolega już sobie szuwary na brodzie zapuścił, czy dopiero planuje?

czlowiek
Gość
czlowiek

głupi to ty jestes!
pojedz sobie do syrii i tam razem z dziadkami z isis powal glową o ziemie!

yamato
Gość

No tak – mądry to Ty jesteś. Byłeś w Malmo czy w Sztokholmie ? Chcesz tego samego w Gdańsku ?

a krajowa
Gość
a krajowa

adam ty zydowski pomiocie

kris
Gość
kris

Racja !!!

Filip
Gość
Filip

Czy ktoś mi może racjonalnie i rzeczowo wyjaśnić dlaczego organizacja powiązana z Bractwem Muzułmańskim jest w Polsce tolerowane przez władze? Pytam poważnie.

Frost
Gość
Frost

Arabia Saudyjska dobrze płaci swoim lojalnym drutociągom.

Frost
Gość
Frost

Jeżeli oni to robią tylko bo wierzą w „europejskie wartości” to są głupsi niż jestem w stanie uwierzyć że są.

Filip
Gość
Filip

Nie sądzę że różnej maści decydenci w tym kraju nie zdają sobie sprawy z charakteru bractwa muzułmańskiego. Może chodzi o jakieś poufne układy z arabusami z ropą w tle?

ggg
Gość
ggg

dlatego,że kasa z każdego mózgu robi breję , a wtedy trudno o racjonalne myślenie

Adam
Gość
Adam

Miałem jechać na wakacje do Gdańska, ale daruję sobie. Nie będę zasilał kasy miejskiej, żeby potem oni mogli to wydawać na korepetycje z islamu.

Anna.K
Gość

Zamarza muzułmańska chce się rozprzestrzenić w Polsce, i dlatego bezczelnie kłamie, by uspokoić innych ludzi, by mogli się rozmnażać, sprowadzać ich z innych krajów, bo obecnie są w zdecydowanej mniejszości w Polsce. Gdyby było ich tak jak w Szwecji, Niemczech , to głosiliby co innego. To najbardziej zakłamana i obłudna… Czytaj więcej »

Frost
Gość
Frost

Zakładaj burkę, do póki ludzie się z dup nie podniosą i nie zaczną naprawdę fizycznie z tym coś robić to muzułmanie wygrywają, jak dla mnie już mają konkretnego szacha nad całą europą.

Asgard
Gość
Asgard

Właśnie teraz jest jeszcze czas. Nie mają szacha stąd ich parcie ostatnio intensywne, bo widzą, że czas ucieka im, a ludzie mądrzeją.

PoPe_1
Gość
PoPe_1

Z punktu widzenia przeciętnego, szarego Polaka: ledwie co ostygły ciała ofiar z Paryża, ciężko o dzień w mediach bez informacji o islamistycznym zamachu bombowym, a władze Gdańska pomagają tej sekcie pod wezwaniem bandyty i zboczeńca Mahometa?? Gdzie ja żyję?? Ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.… Czytaj więcej »

Harry
Gość
Harry

Wiesz ile mieszkań ma Adamowicz? Siedem albo osiem. O jednym zapomniał wspomnieć w oświadczeniu majątkowym za co teraz ma problemy z CBA. Może obiecali mu mieszkanie w Abu Dhabi albo Dubaju? wink

EA-68
Gość
EA-68

Co za gówno w tym gdańskim magisracie się ostało.

kassia
Gość
kassia

lewica na siłę starają się nas adaptować do sytuacji, która nas czeka, a która już spotkała Europę, czyli do przyjmowania muzułmańskich imigrantów w Polsce. Są to działania propagandowe, prowadzone bez wyjaśnień, bez dyskusji społecznych, co więcej wprowadzane w sytuacji, gdy wszystkie sondaże wskazują na to, że społeczeństwo polskie jest zaniepokojone… Czytaj więcej »

daxter
Gość

Gdańsk to tam rządzi adamowicz i peło. Wszystko jasne. Będzie w gdańsku nieciekawie. Mam nadzieję że kibice zrobią porządek.

M.D
Gość
M.D

cytat z dziennika bałtyckiego : ” Władze Gdańska popełniają błąd, współpracując z Ligą Muzułmańską – twierdzi Jerzy Szahuniewicz, prezes Narodowego Centrum Tatarów RP, zarzucając lidze próby zdominowania środowiska muzułmańskiego na Pomorzu i narzucanie swojej wizji islamu. O spięciach między rodzimymi Tatarami a napływowymi muzułmanami, głównie z krajów Bliskiego Wschodu, w… Czytaj więcej »

N.N.
Gość
N.N.

Nasi Tatarzy są spoko i nie lubią tych brudasów, którzy przybyli do Europy.
Poza tym, mam nadzieję, że młodzież ma swój rozum.

Mela
Gość
Mela

Tak to jest jak sobie kretynów do rządzenia wybieramy!

Alek
Gość
Alek

Na listach wyborczych mamy już wystawionych „kretynów” do wyboru i między nimi wybieramy. Nikt z tych list nie interesują się polską racją stanu, chyba, że do przypodobania się.
Nieważne jaka partia wygra i tak rządzimy „my” .

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ale ta zasada jest bardziej rozpowszechniona w świecie. Co najwyżej są tarcia wewnętrzne i to może działać na naszą korzyść. No ale jak ktoś kieruje się w polityce złudzeniami to się później dziwi i wrzeszczy: zdradzili. Kogo zdradzili? Żeby zdradzić to trzeba najpierw być razem.

Janusz5000
Gość

Władze w Gdańsku zostały wybrane za PO w wyborach samorządowych i rządzi tam Platforma! Źródło wszelkich polskich problemów!!!!

daro
Gość
daro

Kazdy wie ze Muzulmanie puki sa mniehszoscia to sa grzeczni a jak juz sie czuja silni to wiemy Co sie dzieje. Doluczcie sie ludzie I niedajcie sie wciagnac w to BAGNO!!!!! Caly ten kryzys z emigrantami….ile trwa juz wojna w Syrii. Kto na sile ratuje zniewolone narody? Kto finansuje ISIS?… Czytaj więcej »

7.62
Gość

Gdzieś czytałem o zakłóceniu obrządków tatarskiego pogrzebu przez wysłanników Ligi Muzułmańskiej. Nie spodobała im się niezgodna z koranem tatarska tradycja zostawiania poczęstunku dla duchów na grobie. Doszło do rękoczynów. Jeśli Tatarzy ostrzegają przed swoimi współwyznawcami, to wiedz, że coś się dzieje…

limi80
Gość
limi80

Bisurmańskie psy nie będziecie tu nigdy mile widziani i dobrze o tym wiecie . Mam pytanie do śmiecia budynia , za czyje pieniądze dzień w dzień stoi Policja przy meczecie w Gdańsku ?? Czemu bractwo samo sobie ochrony nie opłaci , z jakiej racji rozporządza się nasza kasą na takie… Czytaj więcej »

Janusz5000
Gość

Żadnej islamizacji Polski nie będzie w Polsce bo jeszcze ja i podobni do mnie tu jesteśmy. Platformiarze W Gdańsku z wyzutym z przyzwoitości i chciwym Budyniem chcą pokazać się jako oświeceni i otwarci na nowe obywatele. To są wstrętni kłamczuchy i możecie mi wierzyć w przyszłości z przyjemnością by obserwowali… Czytaj więcej »

Zaniepokojony
Gość
Zaniepokojony

Dlaczego na stronie przeciw islamizacji ZERO informacji o referendum Kukiza nt. uchodźców ??????!!! „dzienreferendalny.pl”
Poprzyjmy referendum, pójdźmy do niego – to będzie konkret a nie tylko gadanie>