Rzekomy neonazista, w rzeczywistości członek Antify, hajluje przed policjantami w Chemnitz 27 sierpnia 2018
Rzekomy neonazista, w rzeczywistości członek Antify, hajluje przed policjantami w Chemnitz 27 sierpnia 2018

Zdjęcie neonazisty hajlującego w Chemnitz 27 sierpnia 2018 roku poszło w świat. Cały świat się dowiedział, że po „incydencie“ w Chemnitz neonaziści demonstrowali przeciwko obcokrajowcom. „Neonazista” hajlujący na fotografii jak się okazało jest aktywistą Antify w Chemnitz, został też skazany w trybie przyspieszonym we wrześniu 2018 bez wyroku, ponieważ sąd czekał na ekspertyzę lekarską w sprawie jego poczytalności.

12 sierpnia 2019 roku skazał 33-latka na 7 miesięcy więzienia w zawieszeniu oraz na 100 godzin pracy socjalnej. Po wyroku musi on odbyć kurację antynarkotykową i antyalkoholową. Jest to bardzo łagodny wyrok dla stałego klienta w sądzie w Chemnitz wielokrotnie przedtem karanego za kradzieże, pobicia i narkotyki.

W nocy z soboty na niedzielę 25 na 26 sierpnia 2018 został zamordowany 25 ciosami nożem 35-letni Niemiec Daniel Hillig, stolarz z zawodu, którego ojciec jest Kubańczykiem. Daniel osierocił 7-letniego chłopca. W towarzystwie swoich dwóch kolegów (Niemcy z Rosji w wieku 33 i 38 lat) Daniel wybrał pieniądze z bankomatu, po czym zostali napadnięci przez grupę uchodźców. Policja aresztowała wielokrotnie karanego 23-letniego Irakijczyka Yousif Abdullah (jak się potem okazało niewinnego) i 22-letniego Syryjczyka Alaa Sheikhi. Policja nadal poszukuje drugiego mordercę 22-letniego wówczas Irakijczyka Farhad Ramazan Ahmad, który złożył podanie o azyl jako nieletni i miał 14 tożsamości.

Podczas festiwalu ulicznego w Chemnitz w 2017 roku doszło do licznych burd pijackich prowokowanych przez setki pijanych uchodźców, azylanci pobili 17 osób. Do podobnych scen doszło też w 2018 roku, festiwal przerwano z powodu morderstwa. W maju 2018 zostały zgwałcone 15-latka przez 18-letniego Syryjczyka i 23-letnia kobieta. 20 czerwca grupa około 15 azylantów napastowała i pobiła dzieci na basenie.

Do spontanicznej demonstracji z powodu morderstwa doszło w niedzielę 26 sierpnia 2018 i do większej z udziałem około 7 tys. osób w poniedziałek 27 sierpnia. Do Chemnitz zjechały grupy Antify, doszło do wielu bójek. Ironią losu jest, że uchodźcy którzy dwa dni wcześniej szukali zaczepek na festynie przyglądali się demonstracji i krzyczeli „Nazis raus” (filmik na twitter).

10 osób z 7 tys. pokazało Heil Hitler, sześć zidentyfikowano już do 5 września, ale czterech nie udało się policji odszukać mimo licznych zdjęć i filmików dobrej jakości do dzisiaj! To byli po prostu prowokatorzy policyjni. W rzeczywistości Heil Hitler pokazało 6 osób, w tym jeden niepoczytalny narkoman i alkoholik. Media skoncentrowały swoją uwagę na kilku osobach pokazujących hitlerowski salut i odwróciły uwagę od przestępczości wśród azylantów. Zamordowany Daniel i jego osierocony synek poszli w zapomnienie.

Źródła:

https://www.bild.de/regional/chemnitz/chemnitz-news/der-neonazi-mob-von-chemnitz-hitlergruss-sechs-rechte-identifiziert-57091980.bild.html

https://www.freiepresse.de/chemnitz/bild-von-linkem-ging-um-die-welt-prozess-wegen-hitlergruss-bei-demo-in-chemnitz-artikel10585901?utm_medium=Social&utm_source=Twitter#Echobox=1565633108

https://www.google.de/search?q=Alaa+Sheikhi&ie=&oe=

https://www.polizei.sachsen.de/de/59341.htm

https://www.welt.de/vermischtes/article176749750/Chemnitz-Jugendliche-im-Keller-vergewaltigt-18-Jaehriger-in-Haft.html

https://www.tag24.de/nachrichten/chemnitz-gablenz-sachsen-maenner-greifen-kinder-jugendliche-in-freibad-an-650434

https://twitter.com/felixhuesmann/status/1034134735499538433

 

20
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
9 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
bkkkkAnnagprawyobywatelkicibkkkk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kici kici KOCUR
Użytkownik

U nas z kolei dzisiaj o godzinie 9.00 W Oświęcimiu rozpoczął się marsz życia zorganizowany przez redaktora Witolda Gadowskiego. Przybyło kilka tysięcy osób z Polski i niemalże z całego świata. I co? I nic. Lewackie media milczą jak zaklęte. Na interii ani wp nie ma najmniejszej wzmianki o tym wydarzeniu.… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Użytkownik

Najgorsze jest to, że żydo komuna zawłaszczyla Auschwitz. Pytam się, kiedy wywala Glinskiego szkodnika. Tu potrzeba pani Kurek. Co dalej z tymi marszami, mają być cykliczne, ale jak powstrzymać żydowskich najeźdźców z ich flagami na terenie obozu czego kuźwa Polacy we własnym kraju, nie mogą robić. No szlag mnie trafia… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Użytkownik

… a Cywińskiego ze stołka muzeum w Oświęcimiu. Przecież on działa ewidentnie na szkodę Polski. Pozdrawiam cool

prawyobywatel
Użytkownik

Cywinski to nie tylko kopa w żopu powinien dostać, jeszcze mu się należy cela+, też pozdrawiam

Paweł
Gość
Paweł

Bezkarne lewactwo hailuje, już im odwala, tak jak u nas.

Karbulot
Użytkownik

Tę całą Antifę to powinni zdelegalizować, a towarzystwo rozpędzić na cztery wiatry. Banda prowokatorów, nie tyle mają lewackie poglądy, co zależy im na sianiu fermentu. A co gorsza, czują się bezkarni, bo zlewaczałe rządy ich nie tykają. Gdyby połowę z ich wyczynów popełnili ludzie prawicowi, zaraz by ich ścigano wszędzie… Czytaj więcej »

Tancred
Gość
Tancred

antifę finansuje Soros ale nie tylko on aktorskie przychlastki typu schwarzenegger czy clooney też dawali na nich przelewy

ass
Użytkownik

Sad wloski uniewaznil zakaz Salviniego wplywania statkow z „uchodzcami” do Wloch…To teraz sie zacznie…

Tancred
Gość
Tancred

coś mi to przypomina Kobieta zadała Kaczyńskiemu pytanie, co jego partia zamierza zrobić z tęczowymi paradami. „My się na to jako Polacy nie zgadzamy” – mówiła kobieta. Prezes PiS odpowiedział, że gdyby to od niego zależało, sprawa byłaby „jasna”. Powoływał się przy tym na przykład swojego brata, który zakazał „marszu… Czytaj więcej »

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Czyli potwierdzasz to o czym pisalem wczesniej – zadne ugrupowanie polityczne nie chce ani nawet (dzieki lujni) nie moze zatrzymac procesu islamizacji Polski.
Tak, tak, olusiu – wlasnie schengen…

prawyobywatel
Użytkownik

Niezupełnie tak jest, ani Turcja, ani Rosja nie są w bolszewicki ej Unii i mogą robić, co chcą. Zobaczymy, jak zareaguje Saloni na postanowienie sądu o niewpuszczaniu nachodzcow.

Szlaban
Gość
Szlaban

Przecież lewacka antifa jest wylęgarnią faszyzmu i nazizmu to co się dziwić

kici kici KOCUR
Użytkownik

Antifa według niezależnych ekspertów od terroryzmu jest organizacją terrorystyczną! Zresztą… nie potrzeba ekspertów wystarczy przeczytać definicję terroryzmu żeby dojść do tego samego wniosku. Za wiki podaje tę definicję: Terroryzm – użycie siły lub przemocy fizycznej przeciwko osobom lub własności z pogwałceniem prawa, mające na celu zastraszenie i wymuszenie na danej… Czytaj więcej »

Daga
Użytkownik

Moi drodzy forumowicze, nauczcie się podstawowych pojęć, faszyzm, nazizim, nacjonalizm, komunizm, socjalizm, i weźcie słownik języka polskiego i poczytajcie. Wprew pozorom słownik za PRL lepiej tłumaczył te wszystkie pojęcia.

kici kici KOCUR
Użytkownik

Nie zarzucasz nam chyba droga Dago że nie znamy tych pojęć? oops

Karbulot
Użytkownik

Eeeee… Jacy forumowicze? To my mamy forum…?

bkkkk
Gość
bkkkk

„Zamordowany Daniel i jego synek poszli w zapomnienie” – bo o to właśnie chodziło. Że natomiast lewak hajluje to też normalne. Po pierwsze kto ma hajlować, przecież nie prawica (narodowy, bo niby to narodowy, ale jednak SOCJALIZM). A Po drugie może mu za to płacą.
Czyli wszystko w normie.

Annag
Gość
Annag

podpisujcie petycję (petycjeonline)popierającą zakaz rozbudowy meczetu na Ochocie i budowy nowego bo muslimy narzekają ,że im ciasno w tych 3 co są w W-wie ócz tego jęczą , że są biedni widocznie chcą finansowania z naszych podatków…- oficjalnie przyznają się do tego , że jest ich w W-wie ponad 2… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

Możesz podać link? Bo ja się gubię w tych petycjach.

bkkkk
Gość
bkkkk

A propos roweru – może by tak samochody i rowery oklejać folią we wzór boczku??