Z Niemiec płyną przerażające głosy o „dniu X”.  Poniżej wybrane fragmenty oraz materiał wideo. Komentarz pozostawiamy Państwu.

(…) Wedle informacji, które sam otrzymałem w lecie od poufnych źródeł, które już teraz zostały zneutralizowane i nie wiadomo czy żyją czy gdzieś się ulotnili, że do Hamburga i Bremerhaven przybiły statki pełne broni, gdzie były całe kontenery pełne broni z Ameryki i to samo wydało się też pod koniec lata w Grecji gdzie odkryto cały statek pełen broni i nagrano to kamerą. Otwarto tam jeden kontener ale podczas przeszukiwania stało się to jasne, że był to cały statek pełen broni ale to zostało zbagatelizowane; można to jeszcze zobaczyć na youtube. W lecie jeszcze w to nie wierzyłem i myślałem, że to wszystko się jeszcze ustabilizuje ale teraz już widać, że to plotki jednak są prawdą. Rozmawiałem później z przyjacielem, który zna generała broni w Bundeswehrze i który ma przyjaciela w MID (Military Intelligence Digest) i ten opowiedział, że w sierpniu 2015 doszło do wypadku gdzie ciężarówka wjechała w kolumnę samochodów i było to gdzieś w Hesji i powypadał ciężki sprzęt wojenny różnego rodzaju: pancerfausty, broń… i to nie jakaś tam broń pneumatyczna tylko ciężka broń wojenna. Policja natychmiast tam wszystko ogrodziła a 45 minut później przyjechało wojsko amerykańskie i odesłało niemiecką policję do domu. Potem przyjechała przyczepa niskopodłogowa i załadowano tam na nią całą ciężarówkę a broń została zebrana i wszyscy zniknęli… (…)

(…) Doszła do mnie jeszcze jedna informacja bo jeden z moich przyjaciół pracował w takiej grupie opieki nad uchodźcami tutaj w Hamburgu i on powiedział: Słuchaj, ja rozmawiałem tu z paroma ludźmi bo oni znali angielski i można było z nimi pogadać i byli to Arabowie czy to byli Syryjczycy tego nie wiem ale byli to Arabowie i oni powiedzieli: „jesteśmy tu by was zabijać; czekamy na nasz dzień X” – powiedzieli ci młodzi mężczyźni do opiekuna uchodźców – mieli względem siebie dość dobry stosunek i byli „cool” a broń jest tu schowana gdzieś w pobliżu w starych magazynach Bundeswehry itp. I jak ją dostaniemy to zaczniemy zabijać niewiernych. To będzie synchronizowane przez smartfony, które pochodzą od Carlosa Slim z Meksyku i zostały najczęściej rozdane na granicy (…)

(…) Myślimy tutaj o tych 80% samotnych, agresywnych młodych mężczyznach między 20-tym a 35-tym rokiem życia, którzy nie wyglądają tak jakby byli uchodźcami ze względów ekonomicznych bo tylko żądają, żądają i jeszcze raz żądają i tutaj przyszli z takim zadaniem, że jest tutaj łup do zdobycia czy dom czy coś innego. A w mediach jest to bagatelizowane i pokazuje się kobiety i dzieci ale to są tylko małe segmenty w mediach a jak się tak przyjrzeć to jest to kamuflaż, bo reszta to sami mężczyźni – i wyglądają jak dobrze wyszkoleni i dobrze wyżywieni żołnierze – w wiadomościach widziałem jak podciągają się na belkach stropowych; oni utrzymują dobrą kondycję i to też stwierdził ten młody człowiek (opiekun uchodźców) a współpracownik wywiadu to potwierdził, że dojdzie do przemarszu, który jeszcze nie jest zakończony i dlatego jeszcze ich tu więcej przychodzi bo brakuje jeszcze paru bojowników Kaliban (…)

(…) A o gwałtach nie muszę już wcale mówić bo ich liczba jest bardzo wysoka; Szwecja była numerem 1 na liście i możliwe, że Niemcy za niedługo dogonią Szwecję a nic się nie zgłasza i nigdzie się o tym nie pisze a gwałciciele zostają następnego dnia wypuszczeni przez sądy. Jest takie tajne polecenie dla sędziów by obcokrajowców wypuszczać a Niemców ukarać z całą surowością prawa – to jest takie wewnętrzne polecenie i widzę, że się to potwierdza. Azylant dostaje tutaj (do) 1050 euro zasiłku plus mieszkanie i darmową opieką medyczną. To jest więcej niż zarabia sprzedawczyni z dwójką dzieci.

Całość można wysłuchać w materiale wideo

74
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
17 Comment threads
57 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
34 Comment authors
slowianin1996lestadMateuszhgsfeSan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Processor
Gość

To wszystko brzmi jak teoria spiskowa, ale boję się że tym razem to będzie straszna rzeczywistość, a nie teoria. Już gdzieś wcześniej pisałem, że najbardziej obawiam się przejęcia przez ISIS magazynów Bundeswehry – uzbrojony islamista (nawet w kałacha z przed 40 lat) to śmiertelne niebezpieczeństwo. Wyposażony w trzy magazynki po… Czytaj więcej »

azotox
Gość

A kto nas ma uzbroić? Ten rząd, który nie jest w stanie zająć nawet jednoznacznego stanowiska w sprawie islamskiej dziczy? Ten rząd, który absolutnie nic nie robi w sprawie ochrony naszego terytorium? Ten rząd, dla którego od budowy muru jest ważniejsze babranie się w sprawach stadniny koni – nomen omen… Czytaj więcej »

Processor
Gość

Wbrew pozorom broni mgło by wystarczyć – większy problem z amunicją. Ale rządy (nawet ten) za żadne skarby świata nie uzbroją narodu, ze strachu przed narodowym buntem. To jest główna przyczyna utrzymywania zakazu dostępu do broni (nie tylko palnej). Jest jednak wyjście – (do zrealizowania nawet przez obecny rząd) –… Czytaj więcej »

azotox
Gość

Masz rację, wystarczyłoby w miarę szybkie przeszkolenie, do tego samorzutne inicjatywy na podstawowym poziomie lokalnym (np. w skali osiedla czy wioski), by całkiem skutecznie się bronić. Lecz, jak słusznie zauważyłeś, rząd nas nie uzbroi. Mamy zostać z gołymi rękami.

Zuzia
Gość

Ma zginac maxymalnie jak najeieksza liczba ludzi. Nikt wam broni nie da. Trzeba bedzie ja zdobyc….

Processor
Gość

@Zuzia – aby coś zdobyć, konieczne jest by to coś do zdobycia istniało realnie. Dlatego napisałem, że najważniejsze jest by rząd już teraz rozpoczął produkcję broni i amunicji w celu podniesienia stanów magazynowych. Jak już coś będzie w tych magazynach, to w trudnych czasach będzie można myśleć o realnym zdobywaniu… Czytaj więcej »

desert
Gość
desert

W moim zakładzie pracy mamy kółko strzeleckie i 1-2 razy w miesiącu są zajęcia ze strzelania. Koszt około 100-120 zł za wystrzelenie 50 nabojów z glocka. Po 1-2 wizytach można już sobie samemu poradzić. Zabrałem na te zajęcia swoją dziewczynę. Spodobało jej się. Dobrze, że w sytuacji kryzysowej będzie miała… Czytaj więcej »

Bron
Gość
Bron

Panowie i Pani Zuzio zapraszam na strzelnicę, kilka miesięcy regularnych wizyt i wyrabiają Państwo pozwolenie na broń sportową, do 4 sztuk broni w domu.
Świetna zabawa (na strzelnicy) i bezpieczeństwo własne i rodziny w domu. Polecam.

FFJgh
Gość
FFJgh

Nosze Fairbairn-Sykes ze sobą i czarnoprochowca. Damy rade.
Nożownika w miarę łatwo obalić paskiem od spodni jeśli musi walczyć z grupą.

mamol
Gość

Trumny juz przygotowane

tgb
Gość
tgb

mam nadziej ze to tylko teoria spiskowa i cos takiego w rzeczywistosci nie moze sie wydarzyc

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Jest takie określenie: praktyka spiskowa dziejów. Ono bardziej odpowiada rzeczywistości.

Slimi80
Gość
Slimi80

Nadzieja matką głupich jak to mówi nasze stare przysłowie . Ja zacząłem znowu na siłkę pakować , na strzelnicę i w lesie strzelam sobie , worek z rękawicami kupiłem nawalam zaraz po siłce , rzuciłem pety wszelkiej maści używki i szykuje się . Mam dwie córki nie wierzę w nadzieję… Czytaj więcej »

Ali
Gość
Ali

Obyś miał jaja nie tylko w pisaniu

niepoddam_się.
Gość
niepoddam_się.

Macie broń czarnoprochową bez zezwolenia, wiedz nie gadaj głupot. Więcej zachodu jest z bronią do celów sportowych/kolekcjonerskich. Ale czarnoprochowca kupujesz od ręki w sklepie(rewolwer). 1800zł, proch z czech 160zł za 1kg. kule 200sztuk kalibrowane 100zł. kaszka manna kilka zł, smar duży 80zł. coś do czyszczenia broni. 50zł wyciory 20zł. to… Czytaj więcej »

Wiarus55
Gość

Dobrze robisz, lecz … hmm – myślę, że gdy dojdzie już do otwartego konfliktu, to będziesz powołany jak każdy zdrowy mężczyzna zdolny do służby do woja :). Lepiej dobrze poznać teren i mieć gotowy plan i zapasy na stan kryzysowy, tak jak to robią prepersi.

Processor
Gość

A co będzie jak ci zdrajcy (rząd) po prostu poddadzą państwo bez walki? Nikt nikogo nie powoła, a po ulicach zaczną chodzić patrole z emblematami ISIS – co wtedy zrobisz? Czarno-prochowiec to żart, – już lepsza jest kusza, bo dużo cichsza, a czas przeładowania mniejszy niż jakiegoś skałkowego gówna. Jeżeli… Czytaj więcej »

Wiarus55
Gość

KBK-AK Strzelałem z niego przez 2 lata. Jest niecelny, ale za to ma dużą siłę rażenia i energie początkową pocisku. smile

lestad
Gość
lestad

Teoria spiskowa jest tym ,ze nie widać tego co może sie wydarzyć lub nie potwierdzone tutaj widać jak hordy wojownikow co na bliskim wschodzie i afryce kalachami i maczetami całe wioski morduja to oni tutaj zmierzaja

Ndie
Gość
Ndie

Z tymi muzułmanami, obecnie jest tak, jak przed drugą wojna światowa z Niemcami III rzesza. Wszyscy wiedzieli, że się zbroja, jakie mają zapędy, ale wszyscy mówili i byli pewni, że nie zaatakuja i nie dojdzie do wojny. Teraz jest identycznie, oni nawet oficjalnie mówią w jakim celu przybywają…

Wiarus55
Gość

Na wp.pl jest artykuł: Na znak protestu mieszkańcy obozowiska w Calais zaszyli sobie usta. Link domosci.wp.pl/gid,18194533,gpage,4,img,18194573,kat,1356,title,Protest-przeciwko-likwidacji-obozu-w-Calais,galeria.html Zobaczcie tylko to są sami młodzi 20-sto 30-stoparoletni muzułmanie. Dziennikarze, zwłaszcza dziennikarki są tym bardzo wstrząśnięci widząc tych „biednych i urodziwych” muzułmanów, pytających: Gdzie wasza demokracja, gdzie ta wolność”. A ci idioci (dziennikarze i… Czytaj więcej »

azotox
Gość

Wierzą też, że muślimskie bachory, które torują drogę tym hordom do Europy, to takie nasze podwórkowe Anie i Kubusie, co popykają w Hello Kitty na swoich tabletach, albo stawiają babki w piaskownicach. Tymczasem gry i zabawy małej muślimskiej swołoczy polegają na wysyłaniu babek (i nie tylko) do piachu: http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/498552/isis-daesh-girl-child-executioner-12-years-old-shoot-captives-prisoners-Nineveh-iraq Trzeba… Czytaj więcej »

yamato
Gość

azotox :Wróciłem do Waszych komentarzy (dyskusji) 09 marca – dziś podaliście w ndie że 14-latek – Syryjczyk w Szwecji zadźgał 15-letniego Litwina bo ten stanął w obronie molestowanej koleżanki. Jakieś pytania ???

Svarog
Gość
Svarog

To ich „Gdzie jest wasza demokracja” mnie naprawdę ostro rozbawiło. Z trzech powodów. 1: W sumie to cholera wie gdzie na zachodzie europy jest demokracja. 2: Jeśli już jest to jak sami mówią – NASZA, chcą swojej? Mogą jechać do Libii, podobno pięknie tam o tej porze wiosny islamskiej która… Czytaj więcej »

kaassi
Gość
kaassi

cytat: „W mojej książce zawarłem stwierdzenie , że – każdy muzułmanin jest potencjalnym terrorystą.W związku z tym wydawnictwo odpowiedziało – gdy otrzymało manuskrypt- , że to stwierdzenie musi zostać usunięte , bo tego nie można tak powiedzieć . Na to ja odpowiedziałem : „Mogę uzasadnić dlaczego tak mówię .”Gdy jakiś… Czytaj więcej »

Zuzia
Gość

Wszystko zacznie sie na EURO 2016. Robic zapasy. Broni jest w Polsce pod dostatkiem. Wszystko Od Odry na zachod splynie kwia. Take jak Putin powiedzial// bedziemy prosic o pomoc//

azotox
Gość

To już nie będzie chichot historii, ale jej śmiech w głos, jeśli po raz kolejny uratuje nas Rosja.

lechu
Gość
lechu

Ten „ratunek” był dosyć bolesny;)

azotox
Gość

Owszem, ale nastąpił.

XaX
Gość
XaX

Sory ale Rosja nas wcale nie uratowała tylko była kolejnym okupantem …

yt
Gość
yt

Rosja?! Może co najwyżej nas podbić, bo ona nikogo nigdy nie uratowała. A jeśli naprawde tak uważasz… to „uratowała” nas dwukrotnie, pierwszy raz w 39r. Nie zapominajcie towarzyszu! W przypadku tego „ratunku” przed islamistami byłoby podobnie: weszliby pod byle pretekstem, przepędzili na Zachód, a u nas zainstalowaliby swoich szpicli wybijając… Czytaj więcej »

azotox
Gość

Daleki jestem od twierdzenia, że po II wojnie światowej dostaliśmy taką wolność, o jakiej marzyliśmy, lecz owszem – uratowała. Powiedział mi to każdy z członków mojej rodziny tamtego pokolenia, choć niejeden mocno się krzywiąc. Wybacz, w rzeczywistości, w której żyję, Polskę wyzwoliła Armia Czerwona, a nie banderowcy, jankesi czy może… Czytaj więcej »

Jestem Gosciem
Gość

@azotox o to że nazwał Cię towarzyszem to ja mu się akurat nie dziwię, prawie całe życie tak się zwracał to swoich kolegów po fachu to weszło mu w krew i nieopatrznie się teraz wyrwało. Komuch, żebym nie wiem jak się kamuflował to zawsze się czymś zdradzi. Ja rozpoznaję ich,… Czytaj więcej »

yt
Gość
yt

Przykro mi, ale jeżeli uważasz że Rosja nas „uratowała” to inaczej ciebie nie mogłem nazwać. Tę intencję „pomocy” doskonale pokazali w 39r., no ale to trudniej ubrać w retorykę „ratunku” jak to robisz z 44r. Po prostu dwaj okupanci pokłócili się i jeden przegonił drugiego z naszych terytoriów, bo były… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Rosjanie mają długą tradycję w duraczeniu i masikrowce. Z Rosjanami – to ja mogę ewentualnie robić interesy ale co do zaufania i przyjaźni to wolę być daleko posuniętym sceptykiem. Zresztą widać owoce tej „przyjaźni” jak się patrzy na naszych producentów rolnych nawet jak jeszcze nie było tych unijnych sankcji. Indywidualnie… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Errata:
Powinno być:
„Moja mama, która i okupację Niemiecką i Stalina przeżyła, mówiła że…

Jestem Gosciem
Gość

@yt. Na ten stek bzdur w ogóle nie chciałem odpowiadać ale ponieważ używasz obelg to dobrze odniosę się do tych twoich wypocin. Drogi towarzyszu z tego co widzę to ty nie wiesz co piszesz, nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi, ty nawet nie masz zielonego pojęcia na jaki… Czytaj więcej »

hgsfe
Gość
hgsfe

mysle, ze powinniscie poczytac expresowo lekturke Henryka Pajaka, jednoczesnie nieco myslac, polecam prelekcje Grzegorza Brauna i troche pogladow dr. Zbigniewa Kekusia. Dobrze Wam to zrobi. Myslenia i dzialanie madre ma przyszlosc.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Jestem Gościem To że nasi zachodni „sojusznicy” nas zdradzili nie zmienia nic jeśli chodzi o zachowanie Sowietów. Hitler i Stalin pokłócili się – można tak powiedzieć, bowiem to Stalin umożliwił Hitlerowi zbrojenia. Co do opowiedzenia się Rosji przeciwko NWO jak wielu by chciało i robienia z Rosji „ostatniej nadziei białego… Czytaj więcej »

Jestem Gosciem
Gość

@lolo jak widzę zawsze czujny i na posterunku. Pozdrawiam i daję plusa

Sowa
Gość
Sowa

Zgadzam się że Rosja pokonała Niemców uwalniając Polskę spod okupacji niemieckiej. Jednocześnie jakby nikt nie pamięta , a wielu nie wie , że życie utraciło wiele milionów i Polaków i Rosjan ,zresztą to miała być zagłada Słowian ogólnie . Polska znów jest pod okupacją tyle że żydowską,Wszystko się odbyło tak… Czytaj więcej »

Piter
Gość

EURO 2016 to świetna przykrywka. Ludzie będą zajęci „kibicowaniem ” a araby nadal będą wchodzić do europy. Według mnie to zacznie się gdy będzie nowy prezydent USA. Pan D.Trump cały czas mówi że wybuduje mur z Meksykiem , imigrantów odeśle z powrotem. Gdzieś w końcu musi być miejsce gdzie ci… Czytaj więcej »

Leszy
Gość
Leszy

Chyba już wolę Rosjan niż to ciapackie plemię…

yamato
Gość

Z Rosjaninem można się dogadać, z islamskim fanatykiem – nie. A jeżeli już mam zginąć (wcześniej czy później KAŻDY umrze) – to wolę od kuli niż przez poderżnięcie gardła

Leszy
Gość
Leszy

Dokładnie. Dlatego jesli przyjdzie co do czego to stanę do walki, choćby z siekerą naprzeciw karabinom… wolę zginąć w walce niż zarżnięty jak baran.

dj
Gość

niemcy to naiwni durnie wiec kara ich spotka

Processor
Gość

Od jakiegoś czasu zadaję sobie pytanie: czy aby „ISIS, islam i terroryzm” to nie jest jakieś katharsis dla europy ? A może jest to rodzaj wrzodu, który przed pęknięciem owszem boli, ale potem „oczyszcza krew”? Patrząc niejako z boku na osiągnięcia „zachodnie cywilizacji”, można dojść do wniosku że „świat oszalał”,… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Wielu odrzuca to co napisałeś („może dobry Bóg zsyła nam chorobę jaką jest islam”) a mnie zastanawia w sumie dlaczego? Określają się jako wierzący w ogólności – dotyczy różnych wyznań chrześcijańskich – jednocześnie zapominają o czymś takim jak Sodoma i Gomora. Jeśli przyjmujemy, że Bóg jest niekończony to czy tym… Czytaj więcej »

Processor
Gość

@lolo – ja tego nie widzę jako „karę bożą”, ale jako szanse na poprawę, na coś w rodzaju korekty kierunku/drogi postępowania. Dlatego Sodoma i Gomora to przejaw Bożego gniewu, zaś to co się aktualnie dzieje nie wygląda mi na karę, bo wtedy Każący stawałby po stronie najeźdzcy, niejako wspierając te… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

1) Wiesz, te minusy… Ja mam stałego adoratora, który zazwyczaj daje mi minus, bez względu na merytoryczną zawartość tego co piszę. Musi to być miłość „silniejsza niż śmierć” bo nawet jak daję uwagi, które w 100% potwierdzają to co inni piszą, za co dostają same „+” to i tak przynajmniej… Czytaj więcej »

Processor
Gość

A ja to widzę jako przejaw najwyższej naprawdę nieskończonej mądrości i miłości Bożej. Bo tak naprawdę karzemy się sami, On nam pozostawia 100% wolnej woli, a my z niej korzystamy – szkoda tylko że korzystamy tak głupio. Wybacz @lolo ale to nie Bóg zesłał na Francuzów Rewolucję, to oni sami… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Processor „A ja to widzę jako przejaw najwyższej naprawdę nieskończonej mądrości i miłości Bożej.” Oczywiście zgadzam się w 100%. Miłość nie wyklucza kary. Kara zresztą musi być bo jak inaczej odróżnić dobro? Błąd myślenia jest taki, że jak Pan Bóg nie „wychyli się za chmury i nie walnie piorunem” to… Czytaj więcej »

Processor
Gość

@lolo – być może sprawiam wrażenie osoby upartej, ale nie za bardzo mogę się z Tobą zgodzić w kwestii pojęcia „kary Bożej”. Zaniechanie przez Boga powstrzymywania nas przed robieniem głupich czy złych rzeczy nie jest karą, tylko przejawem konsekwencji w sprawie „wolnej woli”. To raczej rodzaj nauczania ludzi przez pozwolenie… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Processor No to się procesujemy… Problem jak myślę polega na tym, że ograniczasz karanie do aktywnego procesu tak jak np. ojciec wkroi synowi pięć razów na d… Pedagogika Boża, ale i ludzka też jeśli bierze początek w prawdzie Boga, stosuje także metodę pasywną. Czasem rodzice jeśli przewidują, że nie pociągnie… Czytaj więcej »

kaassi
Gość
kaassi

Scenariusz przedstawiony w tym artykule jest wysoko prawdopodobny – pewnego razu obudzimy sie w dniu „X”.. ale może byc też trochę inaczej (chociaż rezultat ten sam) – te ‚inaczej’ opisał w swojej powieści „Uległość” francuski pisarz Michel Houllebecqua- to antyutopijne political-fiction rozgrywa się we Francji roku 2022. Główny bohater przeżywa… Czytaj więcej »

Processor
Gość

Moim zdaniem Houllebecq się myli – narwani islamiści z ISIS na czele, zrobią krwawą jatkę wcześniej (w imię Allaha i zgonie z nakazem Mahometa by niewiernych zabijać). To wbrew pozorom jest ostatni szansa zachodniej europy, by się obudzić widząc totalną rzeź. Gdyby jednak jakiś mądry i wpływowy Szejk, utrzymał tę… Czytaj więcej »

azotox
Gość

A tymczasem administracja odpowiedzialnych za ten burdel nie lubi słowa „ludobójstwo” i odżegnuje się od uznania, że w Syrii ISIS dokonuje takowego na chrześcijanach. http://shoebat.com/2016/03/02/obama-administration-declares-islamic-slaughter-christians-not-genocide/ Bo, naturalnie, takie obrazki, według jankesów, absolutnie pod ludobójstwo nie podpadają (proszę sobie wziąć do serca nagłówek – jeśli ktoś nie ma mocnych nerwów, niech… Czytaj więcej »

Leszy
Gość
Leszy

Ich się nie da uleczyć czy zmienić, są przesiąknięci tym psychopatycznym religijnym fanatyzmem, gniewem, mordem, wizją 72 dziewiczych kóz czekających w raju. Stary czy młody… oni mają to już w genach, to jest nieuleczalne…

And
Gość
And

A co jeżeli Bóg stworzyciel tak ustala rozwój ludzkości? Też nazwiesz go ludobójcą? Nie, ponieważ jego myśl ma wyższe cele. Cały czas w piszą nawet katolicy o żniwach. Wszystko jest chyba gdzieś zaplanowane. Myślę, że NWO w swojej końcowej fazie zostanie zlikwidowane i jedyny rząd zostanie rozwiązany. Wtedy być może… Czytaj więcej »

Miki
Gość
Miki

Mnie to wygląda na manipulowanie faktami, nie pamiętam teraz gdzie, ale na Onecie czy WP był o tym artykuł, że wspomniana broń nie była wcale przeznaczona dla imigrantów a płynęła do Syrii.

Svarog
Gość
Svarog

Akurat teraz na stronie breitbart ukazał się artykuł który w dużym skrócie pisze o zatrzymaniu trzech osób (Serba, Szweda i Turka) za przemycanie na teren Szwecji dużych ilości granatów, karabinów maszynowych i amunicji. A to tylko jeden z kilku przypadków które wypłynęły. Włącznie z opisanym na tej stronie kilka miesięcy… Czytaj więcej »

XaX
Gość
XaX

Ty wierzysz na serio co podaje Onet czy WP? Te szmatławce zrobią wszystko by wybielić islam …

Waldek
Gość

I obudzisz się pewnego ranka,
I nie będzie Teleranka,
Tylko stanie u drzwi załoga G.
G, jak gihad

San
Gość
San

Mało to prawdopodobne żeby taki dzień x nastąpił a jeśli chjpotetycznie nastąpi to nie wiele wskórają zginie kilka tysięcy europejczyków i nastąpi odwet który w niesie postęp w medycynie(….) był arab nie ma araba

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

1) Ja bym się poważnie zastanowił nad zmianą miejsca zamieszkania jeśli ktoś żyje w Europie Zachodniej, chyba, że przyjmiemy, iż cały ten film to wredna propaganda „rasistów i oszołomów”. 2) Nie wydaje mi się abyśmy mieli możliwości fizycznej obrony przeciwko tej „armii Mahdiego”. W końcu pomiędzy tą armią a nami… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Tusk zaapelował, do imigrantów ekonomicznych – co się stało? jak zauważyła jedna z komentatorek – by nie przyjeżdżali do Europy. Ciekawe czy to ściema na użytek Europejczyków by zrobić wrażenie, że władza dba o lud?
(wiadomość za „Pikio”)

yamato
Gość

Przecież 100 % (no, 99,9 %) tych imigrantów NIE MA POJĘCIE kto to jest pan Tusk. Równie dobrze Ty czy ja mogli byśmy takie apele wysyłać – skutek podobny.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Zapewne apel został wystosowany na nasz użytek.

FFJgh
Gość
FFJgh

Nie wiadomo kto nie wiadomo z kim nie wiadomo czy żyje ale wiadomo że jest zneutralizowany więc nic nie może potwierdzić/niczemu zaprzeczyć Obowiązkowy wstęp do każdej bajki

yamato
Gość

Ale film na którym pokazano co znajduje się w kontenerze z „pomocą humanitarną”który dopłynął do Grecji -to już nie bajka. Myślisz że była to „podpucha” jakichś służb specjalnych ? Osobiście wątpię. Bardzo wiele osób dziwi że ci imigranci mają ze sobą smartfony (i to najnowsze). Czy naprawdę taka rzecz jest… Czytaj więcej »

desert
Gość
desert

W moim zakładzie pracy mamy kółko strzeleckie i 1-2 razy w miesiącu są zajęcia ze strzelania. Koszt około 100-120 zł za wystrzelenie 50 nabojów z glocka. Po 1-2 wizytach można już sobie samemu poradzić. Zabrałem na te zajęcia swoją dziewczynę. Spodobało jej się. Dobrze, że w sytuacji kryzysowej będzie miała… Czytaj więcej »