Victoria Kawesa podczas przemówienia na jednej z manifestacji / fot. screen youtube.com

Liderka Szwedzkiej Inicjatywy Feministycznej odpowiedziała na krytyczną relację dotyczącą lokalnej islamskiej szkoły segregującej dzieci ze względu na płeć, twierdząc, że problemem w zamieszkałych przez imigrantów strefach “no-go” nie jest Islam, ale mężczyźni oraz rasizm.

Zgodnie z doniesieniami dziennika Expressen, Victoria Kawesa z Ugandy, liderka wyżej wspomnianej partii polityczniej, nie pozostała dłużna wobec swoich krytyków, twierdząc, że przyczyną segregacji dzieci w szkolnym autobusie i podczas lekcji jest „patriarchat”, a nie problem wywodzący się z Islamu.

Inicjatywa Feministyczna została poddana ostrej krytyce przez urodzonego w Iranie członka Umiarkowanej Partii Koalicyjnej Hanifa Bali, który powiedział, że „Inicjatywa Feministyczna nie jest nawet w stanie rozpoznać przyczyny problemu, nie mówiąc o zaproponowaniu jakichś rozwiązań”.

Polityk, który dorastał w imigranckiej strefie „no-go” w Husby, na przedmieściach Sztokholmu, przyznał, że wyżej wspomniane podejście zaadaptowane przez szkołę jest czymś powszechnym w jego okolicy. Dodał również, że zdaniem jego rodziny jedynym rozwiązaniem dla lokalnej społeczności jest wspieranie wcielanych w życie zmian.

Działaczka feministyczna następnie odpowiedziała, że „ucisk patriarchalny dotyczy całego społeczeństwa. Patriarchat występuje we wszystkich religiach, narodowościach, niezależnie od koloru skóry. Wspólnym mianownikiem w tej kwestii jest opresja i dominacja mężczyzn”. Liderka Inicjatywy Feministycznej oskarżyła także rasizm o całe zło, twierdząc, że „rasistowska polityka jest przyczyną pogarszania się sytuacji. Na dodatek utrudnia ludziom dostrzeżenie prawdziwego źródła problemu, którym jest opresja patriarchatu”.

Sprawę skomentował również premier Szwecji Stefan Löfven, uznając zasady przyjęte w szkole za „odrażające”. Dodał także, że „jeśli zostało to usankcjonowane przez szkołę, uważam, że taka placówka powinna zostać zamknięta”.

źródło: breitbart.com

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

Dodaj komentarz

100 komentarzy do "Liderka Inicjatywy Feministycznej: mężczyźni są problemem, nie islam"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec
Mężczyźni są problemem? Czy to mężczyźni żądają osobnych autobusów dla dziewczynek i chłopców? Czy to mężczyźni zakrywają sobie twarze szmatami i sieją fermenty, aby czasem obca kobieta nie zobaczyła ich pysków? Czemu nieislamskie społeczeństwa jakoś nie mają problemów z rozdzieleniem płci? Jakoś nasze dzieciaki potrafią razem jeździć do szkoły i nie robią problemów z płciowym aperheidem. Ale przecież islamskim babom gówno w poprzek dupy by stanęło, jakby nie daj Boże obcy zobaczył jej popalony kwasem ryj. Feministkom to już odpierdala do kwadratu, a czarnym feministkom to nawet do sześcianu. Zresztą islamskie baby są głupie, zniewolone przez własnych chłopów nawet walczyć… Czytaj więcej »
Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec
Zapomniałem dopisać, a edytować już nie mogę. Wczoraj nie doczytałem dokładnie. Paniusia pisze, że: „przyczyną segregacji dzieci w szkolnym autobusie i podczas lekcji jest „patriarchat”, a nie problem wywodzący się z Islamu”. To jest zupełne odwracanie kota ogonem. Po pierwsze patriarchat JEST WŁAŚNIE PROBLEMEM ISLAMU, bo w Islamie kobiety nie zasiadają w rządzie ani nie mają żadnych praw, nie mówiąc już o podejmowanie decyzji. W krajach europejskich nie ma czegoś takiego jak patriarchat, co widać wyraźnie po kanclerz Niemiec, premier Polski, Wielkiej Brytanii, Norwegii, królowej Wielkiej Brytanii czy Danii itd. Tak więc szanowna pani Kawesa, problemu nie szukaj wśród zwyczajów… Czytaj więcej »
Przemko
Gość
Przemko

Nie odnoś się ad persona do zwierzęcia.

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec

@Karbulot Szkoda energii na logiczną polemikę z debilami. Femininolesbopedalska ideologia urąga zdrowemu rozsądkowi i naturze. Gdyby to ograniczało się tylko do bredzenia bezskutkowego, to nie byłoby problemu ale oni poprzez agresywną narrację zastraszają spedalone społeczeństwa i w efekcie przekuwają swoje chore idee na obowiązujące normy prawne. Ich powinno się leczyć a nie z nimi dyskutować. Tego nie osiągnie się poprzez siłę argumentów ale poprzez argumenty siły. Obecny system prawny jest wrogiem społeczeństwa i Narodu. Powinno się go zmienić siłą, ogłosić stan wojenny i powołać dyktaturę czasu wojny. Wtedy dopiero będzie można takie rury złapać za mordę i wsadzić do czubków.

Kahim
Gość
Kahim

Dyskusja z lewactwem to jak gra w szachy z golebiem. Niewazne, jak dobrze grasz, golab i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i bedzie dumny z tego, ze wygral.

fuckinbundeskalifat
Użytkownik
Nowicjusz

dobre!

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@easyrider My już przerabiali Stan Wojenny („dużą” literą jako nazwa pewnego okresu czasu). To się nie sprawdza nawet jak są szczytne ideały ale może jakoś to rozwiążesz. Pinochetowi i Franco do dzisiaj wyrzucają różne „drobiazgi” bo one siłą rzeczy są nie do uniknięcia nawet jeśli sprawa jest najbardziej słuszna. A poza tym jak myślę obecnie stan wojenny w imię prawdy – jeśli już przyjąć taką optykę – jest niewykonalny. Strukturalne zło jest tak rozprzestrzenione w świecie – globalizm – że każde siłowe rozwiązanie, które nie pomnaża zła będzie przez to zło zlikwidowane. Przykładem może być tzw. arabska wiosna. Spokój na… Czytaj więcej »
Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec
Gorzej jak stan wojenny ogłoszą nam lewacy, w imię poszanowania islamu. Właściwie już się to dzieje, podwójne standardy – osobne dla nas, osobne dla muzułmanów. I podczas, gdy muzułmanie robią co chcą i uchodzi im to na sucho, nam żadnych kroków podjąć nie wolno, bo zaraz „rasizm”, „faszyzm”, „mowa nienawiści”. Zresztą tu nie stan wojenny nam potrzebny, a rewolucja. W końcu ludzie się zeźlą i pomaszerują na Brukselę. Obalą ten cały lewacki bajzel i zrobią porządek. Bo o ile Unia i rządy działają podług New World Order i Sorosa, my zwykli ludzie mamy to głęboko w dupie. Chcemy Europy wolnej… Czytaj więcej »
easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec

@Karbulot Może masz i rację. Naród ma prawo do buntu jeżeli działania elity godzą w jego podstawy egzystencjalne. Żydo-lewactwo dąży do unicestwienia narodów i skundlenia ludzi. Dopóki otwarcie nie nazwiemy rzeczy po imieniu i nie przetrącimy im kręgosłupów, to niczego nie zwojujemy. To może dokonać się tylko – nad czym boleję – siłą. Musi się zakończyć ten stan ubezwłasnowolniania narodów.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Karbulot To, że ogłoszą to jest pewne jak w banku… He, he, he… po wydarzeniach ostatnich lat chyba trzeba zrezygnować z tego „w banku”… A ponieważ to jest tendencja globalna, to mniemam że Polacy i tak tego nie obalą siłą. Z jednej strony masz Rosję (z Niemcami), której główny myśliciel, p. Dugin mówi, że miejsca dla samodzielności Polaków nie ma i albo będą słuchać się Rosji albo nie będzie ich w ogóle. Kto nie wierzy może sobie sprawdzić. A z drugiej strony p. Trump, podobno „ostatnia nadzieja białych” lepszy nie jest. Ma tylko inną stylistykę wypowiedzi jak na to wychodzi.… Czytaj więcej »
easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec
@lolo-który-nie-pisze Żadne demokratyczne metody nie zadziałają bo demokracja zdegenerowała się i zmutowała do postaci quasi-demokracji. Lud ma znikomy wpływ na decyzje. Nawet rządy de facto nie rządzą. Brak jest spoiwa duchowego a te, które próbuje wprowadzać żydolewactwo, nie spaja a niszczy więzi międzyludzkie. „Religia” lewacka musi być zniszczona siłą. Sam stan wojenny źle się kojarzy i masz stuprocentową rację, że próby zniszczenia liber-lewackiego „porządku” spotkają się z ultrasilnym przeciwdziałaniem, z interwencją militarną włącznie. Naszym atutem jest to, że oni słabną i to jest naszą szansą. Oni też to wiedzą lolo i stąd ich agresywny ton w kwestii wciśnięcia nam „uchodźców”.… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@easyrider To czy słabną to jest sprawa dyskusyjna. Zewnętrznie tak, niemniej jeśli spojrzymy na całość sytuacji przez pryzmat Apokalipsy św. Jana to sytuacja nie wygląda już tak różowo. Apokalipsa przekazuje jedną podstawową prawdę, że tylko interwencja samego Boga jest w stanie przeciwdziałać temu co wprowadzają w życie globaliści. Z jednego prostego względu: nie czynią tego co czynią swoją mocą tylko mocą szatana. Żeby nie wyszło, że jestem wyznawcą manicheizmu i jasnej i ciemnej strony mocy, dwóch równorzędnych bogów to uściślę. Otóż prawdą jest – przynajmniej dla mnie – że szatan jest stworzeniem i nic nie może uczynić bez przyzwolenia Boga,… Czytaj więcej »
easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec
@lolo-ktory-nie-pisze Na Twoje ostatnie pytanie odpowiadam: ja w to wierzę. Pomimo tego, co piszę tutaj o konieczności podjęcia radykalnych działań, mam pełną świadomość, że procesy, które zachodzą są zbyt złożone a interesy różnych grup zbyt sprzeczne, by mieć gwarancję, iż proponowane rozwiązania poskutkują. To tylko ludzkie działanie. Materia jest niczym a Duch wszystkim. My, biali ludzie z zachodniochrześcijańskiej cywilizacji, naruszyliśmy delikatną tkankę duchową, zaburzyliśmy normalne więzi międzyludzkie i ponosimy tego konsekwencje. Nie wiem co zrobi Stwórca, bo mam zbyt mało RAM-u w mózgu by móc to pojąć. Wiem z historii, że ludzie wielokrotnie ponosili konsekwencje swojego plugastwa i niewiele ich… Czytaj więcej »
bkkkk
Gość
bkkkk

I właśnie dlatego, ja ostatnio mniej się udzielam, a więcej pracuję (na działce) oraz się modlę. Za Polskę. Za ludzi dobrej woli na całym świecie. Nie chodzi o to, że jestem taka, jejujeju święta, tylko, że coś mi mówi, że właśnie modlitwa jest teraz potrzebna.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@bkkkk Modlitwa zawsze jest potrzebna. Może dlatego jest u nas tak jak jest bo jak chwila spokoju to zapominamy o niej bo „Polak potrafi”. No jednak nie potrafi bo Bogiem nie jest. Stąd i tzw. „słomiany zapał” bo niepowodzenie i się zrażamy. A poza tym nie bez podstaw mamy zresztą genialne w swej prostocie powiedzenie: jak trwoga to do Boga. Skąd o tym wiem? No, jestem Polakiem. Wady mojego narodu są też i moimi… Kiedyś śp. Stefan Kisielewski napisał, że Polacy nie pójdą za herezją. Są zbyt przywiązani do swoich tradycji. Tam boczą się z duchownymi, skaczą na boki, ale… Czytaj więcej »
fuckinbundeskalifat
Użytkownik
Nowicjusz

albo odstrzelic, wscieklizna jest nieuleczalna

Oluchna
Użytkownik
Początkujący

@easyrider
Hi easyrider grin grin grin mrgreen mrgreen mrgreen

Oluchna
Użytkownik
Początkujący

Za co te minusy? Powiedziałam tylko cześć do esyego

888
Użytkownik
Chorąży

@Oluchna
Też nie rozumiem co to się dzieje. Ale masz za to pierwszego plusa ode mnie. Pozdrawiam oops

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@Oluchana
Nie zadawaj niemądrych pytań. Lewactwa nie zrozumiesz. Najśmieszniejsze w tym jest to, że (w chwili, w której piszę do Ciebie) @esasyrider nie ma żadnego minusa. Ha, ha, ha… To tylko potwierdza nasze zdanie o poziomie intelektualnym lewactwa albo minusujących… ale to chyba w tym wypadku na to samo wychodzi.

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec

@Oluchna Cześć Ola wink Minusami się nie przejmuj. Ostatnio Karbulot wyłapał ich masę, bo kremlowskie trolle się uaktywniły wink

Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec

Niemniej z miła chęcią chciałbym, aby Admin tutaj dołożył jakiś plugin (o ile to możliwe), który po najechaniu myszka pokazuje kto plusował a kto minusował. Byśmy wtedy wyłapali szybko kto jest naszymi „fanami”.

Raven777
Użytkownik
Nowicjusz

Pomysł niegłupi, ale trochę raczej (moim zdaniem) trudny do osiągnięcia. Sam jestem ciekaw co za idioci minusują rozsądne wypowiedzi…

Sikor
Gość
Sikor

Jakieś 3 lewackie k..y Cię minusuja bo prawda w ich kaprawe oczy gryzie

kowalski
Gość
kowalski

W jednym ta opalona femino-dewiantka ma rację.W Szwecji rzeczywiście głównymi winnymi są Szwedzi którzy pozwalają na niszczenie swojego państwa i rodzin zarówno przez agresywnych degeneratów/dewiantów płci wszelakich jak i chyba groźniejszą jeszcze inwazje pasożytniczych muslimów.

ZatroskanyAnders
Użytkownik
Nowicjusz
A w jednym racji na pewno nie ma. Nikogo nie powinno obchodzić, czy za te koszmary winny jest islam jako ideologia, czy jego wyznawcy. Gdyby okazało się, że w strefie no-go wybuchła wyjątkowo groźna zaraza wypaczająca mózgi pokrzywdzonych, nikt nie zastanawiałby się, czy odizolować teren. Nikt nie troszczyłby się o to, że na terenie zarazy mogą być zdrowi ludzie, którzy mogą stracić życie z powodu zamknięcia z innymi zarażonymi. Czasami jak oglądam filmy o zombie-apokalipsie to myślę, że mniej więcej w tym kierunku zmierza Europa. Wystarczy nazwę „nazizm” zamienić na „islam” i z totalitarnej represyjnej ideologii robi się uciskaną, coraz… Czytaj więcej »
anty kalifat
Gość
anty kalifat

BIALI SZWEDZI NIE SA DEPORTOWANI?????? A GDZIE MAJA ICH DEPORTOWAC?????? CO ONI POERDOLA SZEDLEM W SKLEPIE JUZ PONZAKUPACH I CZEKAM NA SWOJA KOBIETE I SLYSZE JAK CZARNY OCHRONIASZ SKLEPU ROZMAWIA Z XHINCZYKIEM I MU MOWI ZE WOJA SWIATOWA SIE ZBLIZA I ZE FRANCJA PADNIE POERWSZA .

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@anty kalifat
,,Ochroniarz”.

Przemko
Gość
Przemko

Tępa małpa zaklina rzeczywistość.

Pogromca
Gość
Pogromca

Czy ona ma mozg czy cos innego? Powinna na miesiac pojechac do panstwa islamskiego, gdzie wielokrotne, zbiorowe ubogacanie, bicie i bycie niewolnica bojownikow pomogloby jej docenic nas facetow z Europy.

infidelka
Użytkownik
Nowicjusz

Wygląda jak kupa i kupę ma zamiast mózgu..

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@infidelka
Kupy nie obrażaj. Dobra kupa, odpowiednio przerobiona przez dźdźowniczki i inne milusie żyjątka jest znakomitym nawozem organicznym. A jak bym miał takiej kupy, o której wspominasz użyć jako nawóz pod roślinki to by mi wszystko sparciało.
To jest tak samo jak z „GW” czy Tygodnikiem „NIE” jako substytutem papieru toaletowego. Jak się tego by w tym celu użyło to by można dostać egzemy w miejscu intymnem.

infidelka
Użytkownik
Nowicjusz

Hehehe lol
Do podtarcia to już wolałabym listek Barszczu Sosnowskiego – mniejsze szkody dla organizmu.

888
Użytkownik
Chorąży

@niewierna
Dwóch pajaców – lewaków już Cię zminusowało.

infidelka
Użytkownik
Nowicjusz

@888
Wzruszyłam się normalnie…Moje pierwsze lewackie minusiki…chlip, chlip.. razz

test24
Gość
test24

Nie musi nawet daleko jechać, przecież ostatnio dwie femiterrorystki planowały ucieczki z dzielnic „rządzonych przez złych facetów”.

miki
Gość
miki

Przypatrzcie się ludziom na zdjęciu. Jedna śniada na mównicy, druga śniada gdzieś z boku, a reszta to biali ludzie. Gdzie muzułmanki w hidżbah sprzeciwiające się segregacji płciowej?

Jola
Gość
Jola

Od niemowlaka są uczone posłuszeństwa wobec ojca, brata, małżonka. Gdzie by im przyszło na myśl protestować. Zaraz by były posądzone o zhańbienie rodziny.
Krytyka islamu nie kończy się za dobrze. Somalijka Ayaan Hirsi Ali coś o tym wie, nie raz grożono jej śmiercią.

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@miki
Zgoda, ale ja też mam pytanie – po cholerę biali słuchają takich głupot? Tramwaj się zepsuł i mają kulturalną przerwę w pracy ,,Jestem wesoły Romek”? Po jakiego penisa tam stoją i robią frekwencję?

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

Może zabrzmi to nieco paradoksalnie, ale to właśnie islamiści są największymi ,,rasistami”.

Jola
Gość
Jola

Ta „pani” już nie pierwszy raz plecie głupoty. Dziwne, że ma widownię na tych wiecach.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Powinna jeszcze zacząć wrzeszczeć „dość dyktatury kobiet”. A u nas te różne czarne parasolki, wieszaki i inne popaprane niby to kobiety też mają widownie. Głupoli nie brakuje.

test24
Gość
test24

To jest taka sama widownia, jak zwolennicy KODu na ich spotkaniach – opłaca się jakiś staruszków i studentów, którzy klepią biedą, żeby robili tło.

J III Sobieski
Gość
J III Sobieski

Kolejna niedouczona … a czym jest islam, to ideologia wymyslona przez faceta dla facetow …. tak trudno dotrzec do tej informacji ???

To ta ideologia jest zrodlem problemu , delegalizujac ja i penalizujac jej fanatykow mamy szanse nad tym zapanowac inaczej to my bedziemy musieli niedlugo uciekac z wlasnych domow.

Jola
Gość
Jola

Sami muzułmanie mówią, że w islamie jest wskazana segregacja płci a lewacy twierdzą, że to nie jest wina tej wiary. O co tu chodzi?

edek
Gość
edek

gada to, co jej zyy dowscy fundatorzy kaza, proste i jasne.

Jakiestam
Gość
Jakiestam

Wiecie co jest zabawne a zarazem smutne?
Że te feministyczne dziewoje nadal myślą że mają jakieś prawa w kalifacie szwedzkim grin

mefisto
Gość
mefisto

bo islam to taka sfeminizowana, nieszowinistyczna wiara. A Mahomet była kobietą.

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@mefisto
A może jeszcze Skłodowska-Curie też, co?! wink

dsad
Gość
dsad

Po pierwsze jak krowa chce równouprawnienia wstawić ją na kuter rybacki albo do kopalni.
Po drugie jak tak walczy o feminizm, a islam nie jest problemem to wysłać ją do Iranu niech walczy z patriarchatem
Po trzecie. Równouprawnienie?
– Wiek emerytalny
– prawo pracy/BHP (kobieta dzwiga 20 kg facet 40, kobieta przeciaga 70, facet 400)
– Wreszcie najciekawsze – byłem w urzędzie pracy załatwiać dotacje. Siedząc czytałem ulotki. Nie przytoczę cytatu ale brzmiało „aktywizacja 350 osób bezrobotnych (w tym 250 kobiet) na terenie powiatu” DYSKRYMINACJA

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@dsad
Jak znam życie, a raczej dyrdymały wymyślane przez jewropejskich gryzipiórków to wymóg unijny, w ramach wyrównywania szans pomiędzy ,,pciami”.

dsad
Gość
dsad

ps. znalazłem ulotkę. W nawiasie jest CO NAJMNIEJ 250 kobiet

Kris11
Gość
Kris11

W jej wypadku widać głęboki brak „męskiej opresji” co zawsze skutkuje niedostatecznym dotlenieniem zwojów mózgowych, zakłoceniem połączeń neuronowych i nadprodukcją bełkotu.

Kris11
Gość
Kris11

Idą szybko do przodu: W szwedzkiej firmie Epicenter, zaczipowano wszystkich pracowników. Potrzebę takiego działania motywowano ułatwieniami w korzystaniu z biura. Chipy RFID otrzymało w sumie ponad 150 osób.
„Na implantację mikroczipa chętnie zgodziło się 150 osób pracujących w firmie Epicenter i podobno są bardzo zadowoleni! Nie muszą już nosić identyfikatorów, kluczy, kart kredytowych, ani pieniędzy do automatów z kawą i przekąskami. Wszystko to jest już na zawsze w ręku – a raczej w dłoni. Zawsze. ”

Alleluja i do przodu!

Jola
Gość
Jola

Czyli science fiction już nie jest science fiction.

Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire
„Sprzeciw wobec islamu nie jest niczym innym niż sprzeciw wobec komunizmu, faszyzmu, czy jakiegokolwiek innego system, który stara się kontrolować ludzkie zachowania.Krótko mówiąc, antykomunizm, antyfaszyzm i antyislamizm są dla każdego, kto szuka sprawiedliwości, logicznym, opartym na faktach podejściem. Tymczasem postępowcy i liberałowie przypuszczają personalne ataki na krytyków islamu, demonizują ich i w fałszywie oskarżają o „islamofobię”. W przypadku islamu Koran nakazuje muzułmanom łamać podstawowe prawa człowieka, m.in. pozwalając mężczyznom bić kobiety – i to nie w ramach samoobrony, gdy jest to konieczne, ale niemalże za samo nieposłuszeństwo (patrz Koran 4:34). Co więcej, szariat, który opiera się na Koranie, a także… Czytaj więcej »
Paweł
Gość
Paweł

Niestety ta wypowiedz to oczywisty przykład niezrozumienia problemu. Niestety spowoduje to wyginięcie dzisiejszej szwecji a owa feministka w nowej szwecji od nowych szwedów przekona się na własnej skórze co stanowi problem segregacji płci owym autobusie.

Dagmara
Gość
Dagmara
dlaczego pseudo feministki o ,,wszystko,, oskarżają mężczyzn ? zastanawiałam się nad tym długo i żadna rozsądna odpowiedź nie przychodzi mi do głowy. No przecież też jestem kobietą…. Nie czuję się ani gorsza od mężczyzn ani lepsza – czuje się równa. Spotykałam w życiu mężczyzn mądrzejszych od siebie ale też i tych mniej mądrych. Natura nas tak uwarunkowała że faceci są więksi i silniejsi fizycznie – ale chyba to nie jest powód do nienawiści ? Chyba nie spotkałam w życiu faceta którego mogłabym nienawidzić za to że jest facetem – owszem spotykam debili ale dla wyrównania spotykam też debilki- zupełnie nie… Czytaj więcej »
michnikuremek
Użytkownik
Początkujący

Dlaczego piszesz „pseudo feministki”? Czyzbyś wierzyła, że istnieją jakieś „prawdziwe feministki” – mądre, dobre i szlachetne?

Dagmara
Gość
Dagmara

@michnikuremek
wg mnie kiedyś istniały prawdziwe feministki – te które walczyły o prawa wyborcze dla kobiet, o prawo do edukacji dla kobiet, prawo do zarządzania własnymi aktywami

Wiarus55
Użytkownik
Początkujący

Ale to babsko jest brzydkie, na domiar tego z czarnego kontynentu. Jak nie podoba się jej w Europie to niech wypi****la do Afryki małpy uświadamiać.

Jola
Gość
Jola

Ale jej się tu bardzo podoba. Gdzie by mogła pleść takie głupoty jak nie w Europie?

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Banany mogła by poprostować jak się nudzi gorilla magilla

ERERER
Gość
ERERER

napisze krotko.brzydze sie tym co lewacy zrobili ze szwecji .wywoluje to u osci,rodzina nie istnieje.mam absmak.zero wartosci rodzinnych,dzieci donosza na rodzicow/JAK W ZWIAZKU RADZIECKIM BYWALO/,wnuki nie znaja dziadkow ktorych pakuje sie do umieralni domow starcow.teraz zbieraja zniwo.ALE ONI TACY NOWOCZESNI ,TOLERANCYJNI PRAWDZIWI EUROPEJCZYCY PIERWSZEJ PREDKOSCI.MY TO RASISCI I KSENOFOBI ZACOFANIale przynajmniej dumni z bycia Polakami

ERERER
Gość
ERERER

WYWOLUJE T U MNIE ABSMAK,RODZINA NIE ISTNIEJE

w.....y
Gość
w.....y

Karuzela debilizmu kreci sie coraz szybciej. Co nastapi szybciej ? Pasazerowie sie porzygaja, czy pierdyknie zaczem przy krzeselku ?

ocoloto
Gość
ocoloto

obstawiam rzyganie

test24
Gość
test24

Ona ma rację, to nie ma nic wspólnego z Islamem! Allah, Koran i Mahomet również nie mają kompletnie nic wspólnego z Islamem! Drogie feministki, czym jest Islam w takim razie i co jest fundamentami tej systemu? A no tak… pokój i miłość…

michnikuremek
Użytkownik
Początkujący

Islam nie ma nic wspólnego z islamem. grin

bkkkk
Gość
bkkkk

Szanowni Państwo, drodzy Panowie, jako baba, niniejszym publicznie odżegnuję się od farmazonów, jakie bredzi ta „feministka”. Ta pani cierpi na rozmiękczenie mózgu i rozwolnienie werbalne. Jako osoba chora (eufemizm na „walnięta po rozumie”, ma zburzone postrzeganie rzeczywistości. Rzeczywistość jest zaś taka, że to nie faceci są problemem, tylko właśnie, niestety islam.
Powyższe zdania to truizm, ale ktoś powinien powiedzieć prawdę, żeby dać jej świadectwo w szambiastym morzu kłamstwa.

Obywatelka Ziemi
Użytkownik
Chorąży

@bkkk ja sie podpisuje,
dodam od siebie, ze moze rowniez miec syndrom niedopchniecia

michnikuremek
Użytkownik
Początkujący
Istota planu Kalergi: W książce Praktyczny idealizm [Practical Idealism], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą. Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? Kalergi dokładnie to opisuje: Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej.… Czytaj więcej »
prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

Gdzieś przeczytałam, że ludzie różnych ras nie powinni się mieszać, tak jak wróbel nie miesza się z jaskółką, a krowa z koniem. Muhammed Ali otwarcie mówił, że rasy należy rozgraniczać i nie wolno ich mieszać, że on nigdy w życiu nie zaakceptowałby białego zięcia, choć biały może być jego przyjacielem. Czy to rasizm?

Obywatelka Ziemi
Użytkownik
Chorąży

Mahomet to byl mezczyzna, wiec wydaje mi sie, ze mozna polaczyc te brednie, ktore plyna z jej ust z Islamem. W zandej innej religii, a raczej oprogramowaniem na zycie – kobieta nie miala, nie ma tak beznadziejnej pozycji.
Jezus tez byl facetem, a stanal w obronie dziwki.
Jak to bylo…smile „Wiem! Wiem! Sfiksowałyście boście chłopa dawno nie miały! Chłopa wam trzeba! Sam siądę!”

sfgbsgb
Gość
sfgbsgb

Wlasnie takie czarne islamskie robactwo powinno sie utylizowac pierwsze. Jeszcze niedawno mieszkalo to cos w lepiance z gowna.

PamelaKKK
Gość
PamelaKKK

Małpiatka znów dała głos? Szczerze cała Szwecja jak ich sprawy wcale mnie nie interesują, oficjalnie od 10 lat jest to kalifat islamski i niech pozostanie.

qqqq
Gość
qqqq

W szwedzkiej szkole segregacja dzieci ze względu na płeć? Co na to władze UE? Nie zostały naruszone zasady europejskie?

ZatroskanyAnders
Użytkownik
Nowicjusz

Przydałoby się zrobić na NDIE chronologiczną listę zamachów terrorystycznych w szeroko pojętym świecie zachodu z datą, państwem, liczbą rannych i zabitych, imieniem i nazwiskiem zamachowca, pochodzeniem i wyznaniem. Bez chowania naszych europejskich zamachowców niezwiązanych z islamem. Dzięki temu można by zobrazować, tolerancyjność religii pokoju.
O zamachach dokonywanych w Afryce nie ma sensu pisać – na Europejczykach nie robią żadnego wrażenia.

Pedro Chubascos
Użytkownik
Początkujący

Z czymś takim (kimś takim) nie da się rozmawiać. No bo co odpowiedzieć? Nie wiem jak Wy, ale ja nie potrafię się zniżyć do jakiejś polemiki z ta panią. Przepraszam. Szwecja to był kiedyś piękny kraj, pracowałem tam 28 lat temu, łaziłem po sklepach na Drottningatan. Dziwni byli Szwedzi dla nas, nie pojmowaliśmy ich miłości do Kolorydów. A to już wtedy żarło im mózgi na całego.

edwardo
Gość
edwardo

Feminazistki nie feministki! Trzeba delegalizować taki syf!!!

Lupus Canis
Użytkownik
Nowicjusz

Problemem jest brak mózgu skutkujący brakiem myślenia, jakiegokolwiek, nie tylko logicznego, na to niestety lekarstwa nie ma. Chyba szanowna człekokształtna leci po politycznej bandzie, w myśl zasady „Nieważne co o mnie mówią (myślą) ważne, żeby mówili”.

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

Panowie szwedi (celowo) widać, że niebolcowana i jej odbija. Który się poświęci dla dobra kraju?

spisek
Gość
spisek

Dla islamu to feministki są problemem.
Łatwo rozwiązywalnym.

Galicja
Gość
Galicja

Witam może macie wiecej info na temat wypadku pindolino {ktoś zostawił ciężarówke na przejeżdzie kolejowym } i doszło do zderzenia kilka osób rannych może to nie przypadek? mogła by redakcja to sprawdzić?

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@Galicja
Wczoraj widziałem info, nie wiem na jakim kanale, że przejazd był za niski dla ciężarówki i był zakaz wjazdu dla nich w ulicę, na której był przejazd. Faktycznie, jak pokazywali w tej informacji przejazd był dość wysoko położony, zaś ulic a po obu jego stronach nisko, więc ciężarówka, z racji swojej długości mogła się zawiesić.

ocoloto
Gość
ocoloto

do tego był zakaz wjazdu ciężarówek w tą ulicę i to w obu kierunkach, gostek pewnie zaufał nawigacji zapominając o intuicji, kierowca był trzeźwy

Bielik
Użytkownik
Nowicjusz

Czytam i nie wierzę envy

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Głupia czarna feministka w islamie to mężczyźni dominują wystarczy popatrzeć na A. Saudyjską czy tereny zajęte przez ISIS

Zenek
Gość
Zenek

Lewacy już dawno są oderwani od rzeczywistości, udają, że panują nad sytuacją. Fakty jednak temu zaprzeczają, więc perfidnie kłamią, gadają bzdety, byle nie na temat prawdziwych problemów.

Alex
Gość
Alex

To ja pojadę klasykiem: ” Baba bez bolca, dostaje pierdolca”. Tyle w temacie. To samo sie dzieje ze starymi kawalerami, którzy nigdy z kobietą nie byli- dziwaczeją na stare lata i robią sie socjopatami.

Mario
Gość
Mario

Dla tej baby problemem jest brak dużej pały

Konrad GB Londyn
Gość
Konrad GB Londyn

Negroid ministrem…. Szwedzi, No brawo WY !

Mareczyk
Gość
Mareczyk

Ha ha ha! Tylko mężczyźni, i tylko ci białoskórzy, rzecz jasna, zwłaszcza blondyni. To oni są problemem! Deportować do piachu, a władzę niech przejmą pasterze kóz i wielbłądów.

major0388
Użytkownik
Nowicjusz
Europa idzie na dno przynajmniej Zachodnia póki czas trzeba się odgrodzić od Niemiec, zęby nie pociągnęli Nas na dno, bo Zachód możliwe, żę nawet wierzy w te bzdury multi kulti ege szege w tej sytuacji oni nie będą wstanie sie bronić na pewno. I jak tylko nadarzy się sposobność to Nas zniszczy Merkel czy jakiś inny esesman typu Schulz. Odkąd powstało Państwo Polskie w 966 roku to jest Nasz naturalny wróg nie napadał Polski tylko jeśli czuł się słabszy chwilowo i to naprawdę mocno bo nieraz bęcki zebrali od Nas i to, że teraz udają przyjaciół( bo chyba niikt mi… Czytaj więcej »
Jan
Gość
Jan

Bardzo mnie cieszy, ze dla takich madrych-inaczej pań, w Europie za chwile nie bedzie juz miejsca, bo je Islam przepedzi, nawroci, albo spali na stosie.

I tutaj uwaga dla Polakow – musimy zamknac swoje granice przed ta lewacka dzicza, ktora za chwile bedzie pryskac przed Islamem ze Szwecji i innych „nowoczesnych” krajow. Nie mozna tych Marksistow-kuturowych wpuszczac do Polski, bo zrobia tutaj taki sam burdel jak u siebie. Nie mozna sie nad nimi uzalac – musza oni stawic czola temu co wyhodowali.

ania
Gość
ania

Oby ten cyrk pierdolną jak najszybciej bo nie mogę już patrzeć na to zdziczenie.

Jerzy
Gość
Jerzy

Wg mnie nie to co ona wygaduje jest najgorszym problemem, problemem o wiele gorszym są ci co ją słuchają, biją brawo a widać,że to są kobiety europejskie,które wybrały sobie na przywódczynię tę istotę bezrozumną.Czy nie jest następstwo polityki prowadzonej przez lewactwo w Szwecji, chodzi o system kształcenia i bezstresowego wychowania? Ile jeszcze zła musi się wydarzyć aby ci pajace zrozumieli,że sprzedali swój kraj.

ziutek
Gość
ziutek

cwaniara, odkryła jak zarabiać na kolorze swojej skóry, odkryła, że w Szwecji rządzą lewicowi kretyni i robi szmal, to wszystko. ona nie ma żadnej ideologii, wie, że wkrótce to szaleństwo „walki z rasizmem” zastąpi inna bo ludzie już rzygają tymi bzdetami peadalsko-lewackimi. odłoży trochę kasy i za 10 lat będzie się wygrzewać w dalekim kraju. gwarantuję wam

waclaw
Gość
waclaw

fajnie byłoby jakby swoje racje wygłosiła na zebraniu rady kobiet w arabii saudyjskiej, a nie czekajcie, przeciez tam by jej nie wpuscili bo w radzie zasiadaja sami mezczyzni…
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-03-14/w-arabii-saudyjskiej-pierwsze-spotkanie-rady-kobiet-bez-kobiet/

wpDiscuz