Meczet przed którym rozdawano ulotki.

Ulotki nawołujące do zabijania tych, którzy obrazili islam – rozdawano przy jednym z meczetów w Londynie.

Ulotki wręczano zainteresowanym pod meczetem Dar-ul-Uloom Qadria Jilania we Wschodnim Londynie. Z dystrybucją ulotek był związany imam Syed Abdul Qadir Jilani – jego nazwisko widniało na ulotce, choć on sam temu zaprzecza.

Treść nawoływała do postępowania tak, jak Mumtaza Qadri, który w 2011 roku zabił gubernatora Punjabu w Pakistanie. Czym sobie zasłużył na śmierć? Opowiadał się za zniesieniem kary śmierci za apostazję, chciał zreformować islamskie prawo.

Ulotki informowały, że „każdy muzułmanin” powinien wspierać Qadri. Apostata, który nie wierzy w przesłanie islamu, powinien zostać zabity.

Imam Jilani wyjaśnia, że nic nie wiedział o ulotkach oraz nie wydawał zgody do użycia jego wizerunku na ulotce.

źródło: dailymail.co.uk / brytol.com

25
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
10 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
zynekeasyriderbe&96Jndnard-aszxdarian Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jotka:na_pohybel_saracenom!
Gość
jotka:na_pohybel_saracenom!

No to mamy odpowiedź na polski bekon w londyńskim meczecie. Czas na cięższe armaty….

maru2
Gość

Teraz salceson. twisted

jotka:na_pohybel_saracenom!
Gość
jotka:na_pohybel_saracenom!

Eeee,za dobry… Może zimnymi nóżkami w nich ? Wszystko,aby nie było halal.

ggg
Gość
ggg

…albo kaszanka grin

jolek
Gość
jolek

I w ten sposób małymi krokami dojdziemy do otwartego konfliktu ….skoro lewica nie walczy z nimi to być może czas na powrót do domu , a oni już i tak są poddanymi

darian
Gość
darian

Teraz to tylko smalec ze skwarkami i wysmarować progi wejściowe

Dem
Gość

i to już nie jest rasizm, żadna fobia mrgreen Mowy nienawiści też w tym nie ma, prawda?

islam karimow
Gość
islam karimow

x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽x̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽̽

jotka:na_pohybel_saracenom!
Gość
jotka:na_pohybel_saracenom!

Nie sądziłem,że uzbecki komuch zagości na tym portalu…

lllweerwqe
Gość
lllweerwqe

Rasizm i mowa nienawisci jest wtedy kiedy ciezko pracujacy rdzenny mieszkaniec Europy krytykuje swoj rząd, jego działania, albo to co wyprawiaja nachodzcy z bloskiego wschodu, wtedy jest to rasizm i mowa nienawisci, a w druga strone takiego pojecia nie ma poniewz to „taka kultura” i tam nie ma zadnej mowy… Czytaj więcej »

lllweerwqe
Gość
lllweerwqe

No, pięknie pięknie , hodujemy w europie ludzi którzy kultuwują zbrodniczą ideologię nawołującą do zabijania ludzi myślących inaczej, mam nadzieje że ludzie za to odpowiedzialni w tym Merkel zostaną sprawiedliwie osądzeni i to jak najszybciej no i odsunięci od włądzy bo ta baba doprowadzi do wojny w Europie … Jak… Czytaj więcej »

ggg
Gość
ggg

i jeszcze im za to płacimy

ChodnikowyWilk
Gość
ChodnikowyWilk

Ukarani przez kogo? Każdy, kto jest nad nimi wyżej i ma jakieś większe pole manewru, większą władzę, absolutnie (co daje się zauważyć) nie zamierza nikogo za to karać, bo to im widać na rękę. Policja? Proszę Cię. Sami nic nie zrobią, są równie zastraszeni jak zwykli, szarzy ludzie. Gdyby tylko… Czytaj więcej »

lllweerwqe
Gość
lllweerwqe

Tak, napewno ktos/cos z tym zrobi kiedyś porządek – planetoida albo kometa to jedyne antidotum na ludzka głupotę, pazerność/zachłanność/brak wyobraźni.

kuba9131
Gość

Gdyby takie coś zrobił chrześcijanin to byłby wtedy raban na całą Europę ale muslimy mają specjalne przywileje jak widać.

Wiarus55
Gość

Tak mogą, bo taka jest ich kultura. Jeballahy przynieśli swoje zwyczaje do Europy aby nas ubogacić! Czyli szerzyć swoją nienawiść do nas i apostatow. Mordować niewiernych na drodze Allaha!

kuba9131
Gość

Trzeba zakazać islamu w Europie

Obywatelka Ziemi
Gość

@Redakcjo proponuje info o tym jak przez najblizsze 3 lata Afganistan otrzyma 13.5 miliarda dolarow z UE. smile
Taka ta Unia boga, uuuu !!

lllweerwqe
Gość
lllweerwqe

Zamiast dotowac Europejskie rodziny aby chcialy rodzic dzieci, ksztalcic i wychowywac je w dobrzez pojetym naszym interesie to dotuja patologiczna nieludzka zbrodnicza ideologie za pieniadze nas wszystkich. Ja podejrzewam ze duza czesc z tej kasy jest sprzeniewierzana przeciez nikt ich nie rozliczy z tego ile tych pieniedzy faktycznie trafilo do… Czytaj więcej »

lllweerwqe
Gość
lllweerwqe

Czekajcie dłużej …. az bedzie ich 50% lub więcej, wtedy to Wy będziecie uciekac z wlasnego kraju i szukać azylu bo albo bedziecie sie musieli dostosowac do prawa szariatu albo uciekać bo karą za jakąkolwiek krytykę „rządzących” wtedy będzie śmierć. Nie sadzilem ze dozyje takich czasow zeby w europie dochodzilo do… Czytaj więcej »

be&96Jndnard-
Gość
be&96Jndnard-

W szwecji już rozwieszają muzóły ultimatum po osiedlach zamieszkałych przez szwedów że mieszkańcy mają przejść na islam w przeciwnym razie będą KARANI PRAWEM SZARIATU.!!!!!!!!! To jest autentyczna informacja. od szweda. !!!!!!!!!

easyrider
Gość
easyrider

Burmistrz Londynu to rodowity, hehe Anglik z… Pakistanu. To czemu się dziwić. Tam sytuacja może tylko pogorszać się.

aszx
Gość

Tak mi się przypomniało. Jakiś czas temu przeglądałem stronę o islamie dla muzułmanów. I natrafiłem na jedno interesujące pytanie , które dosłownie mnie zabiło. Cytuje -” PYTANIE: Jaka jest kara za apostazję w islamie i kiedy apostata powinien zostać zabity? ”- Czyż nie wzruszająca jest tolerancja i miłosierdzie wyzierająca z… Czytaj więcej »

be&96Jndnard-
Gość
be&96Jndnard-

Wyślijcie ten art. biskupowi polakowi – bo on nas zachęca do bratania się i przyjmowania do nas muzółów.!!!???!!!!!!!!!!!!!

zynek
Gość
zynek

„nic nie wiedział”, to czego się podpisał pod tym? j…. ściemniacze