foto. screen youtube.com

W Rosji około 15% społeczeństwa to muzułmanie. W Moskwie niektórzy z nich postanowili uruchomić projekt „StopHaram”, którego uczestnicy będą pilnować „przestrzegania norm moralności”.

„Setki tysięcy osób widzą, jak nasi wierni, którzy przynajmniej tak siebie nazywają, naruszają normy moralności i religii, piją alkohol, przeszkadzają ludziom i straszą” – oznajmił organizator nowego ruchu „StopHaram” Islam Ismaiłow.

Na nagraniu wideo zamieszczonym w serwisie YouTube widać, jak mężczyzna przekonuje napotkanych ludzi do rzucenia palenia papierosów czy picia alkoholu.

„Haram” oznacza w islamie to, co zakazane. Nagranie z „patrolu” można zobaczyć poniżej:

89
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
25 Comment threads
64 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
41 Comment authors
zptMacFantomasRemik71cezary Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rodeo drive
Gość
Rodeo drive

mam nadzieje ze Rosjanie szybko sie z nimi rozprawią:)

gieno
Gość
gieno

Ruskie akurat się ich boją

Kalifat Rosji
Gość
Kalifat Rosji

tak rozprawią hehehhe, w Moskwie tylko 31% mieszkańców to Rosjanie, w 2015 roku otwarto największy meczet Europy a tak wygląda Moskwa w święto muzułmańskie SZOK http://avivas.ru/img/news/201204/47546489304.jpg

cezary
Gość
cezary

i co z tego, trzeba będzie to to się rozprawią w swoim stylu. Nie zapominajcie, że Rosja to nie lewacka spedalona europa. Tam jak trzeba to się ginie za sprawę, a nie maluje kredkami po chodniku.

Kalifat Rosji
Gość
Kalifat Rosji

i Rosjanie giną 17 sierpnia 2009: 20 osób zginęło, a 83 zostały ranne w wyniku eksplozji, do jakiej doszło na terenie Urzędu Spraw Wewnętrznych w Nazraniu. Eksplozję spowodował terrorysta-samobójca, który staranował bramę i wjechał na podwórko urzędu, gdzie zdetonował samochód dostawczy Gazela wypełniony materiałami wybuchowymi. 27 listopada 2009: 39 osób… Czytaj więcej »

Fantomas
Gość
Fantomas

Sprawcami wszystkich zamachów byli czeczeńscy terroryści islamscy dążący do budowy Emiratu na Kaukazie z pomocą al-Kaidy. Z tą zarazą skutecznie walczy Putin a wszelkiej pomocy udziela mu lojalny wobec Moskwy prezydent Czeczenii Kadyrow.

Kalifat Rosji
Gość
Kalifat Rosji

tak skutecznie walczy,że w zamachach giną setki Rosjan , ostatnio muzułmanka chodziła po Moskwie z odciętą głową rosyjskiego dziecka, w Moskwie już tylko 31% mieszkańców to Rosjanie , macie największy świeżo otwarty meczet Europy, po ulicach rosyjskich miast muzułmanie jeżdża z flagami dżihadu, jedyną rzeczą z którą skutecznie walczy Putin… Czytaj więcej »

Mac
Gość
Mac

Fantomas a ty byłeś kiedyś w czeczeni ,było tam zero islamskich ekstremistów dopóki nie wpieprzyli się rosjanie .Bardziej przypominali tatrów krymskich.

normalny
Gość
normalny

z pulkownika kgb putin stal sie ciota…

cezary
Gość
cezary

dobrze dobrze, ale trend jest w dół. Oni sie nie piszczą tylko odstrzeliwują. Za to w Paryżach, Brukselach i innych molenbelkach fala wzbiera, a jak już nadejdzie to nie będzie dokąd wiać.

Marcin Opus
Użytkownik

@Kalifat Rosji
Kur…tynka, znikąd nadziei?

bkkkk
Gość
bkkkk

Ne bój żaby! Byle trojana nie wpuścić do Pl, to już damy radę. Najsilniejsi byliśmy wówczas, gdy i Szkopy, i Moskwa były w proszku:).

easyrider
Użytkownik

@Marcin Opus Marcin, tu jest dużo ludzi patrzących przez kolorowe szkła na Wschód. Wydaje im się, że skoro Zachód jest spedalony, to Wschód jest cacy. Gówno prawda. Zaraza islamska wlewa się zewsząd i jeżeli nie postąpimy jak Sobieski pod Wiedniem, to tej inwazji nie przetrwamy. Albo oni albo my –… Czytaj więcej »

Anton
Gość
Anton

Ale ci, którzy prowadzą kebeby w Polsce, mnożą się na potęgę, pobierają 500+ i za 20 lat u nas będzie to samo co na zachodzie

master
Gość
master

to zacznij panie ruchać na razie mamy niski przyrost naturalny dzięki ”naszym” umiłowanym przywódcom

easyrider
Użytkownik

@master Niski przyrost to efekt „rewolucji” obyczajowej. „Rewolucja” obyczajowa to efekt braku dyscypliny i zasad. Celowe, wieloletnie zabiegi liber-żydostwa żeby rozbić spójność społeczeństw. A takie rady „zacznij panie ruchać” trochę trącą… Sam sobie odpowiedz czym.

easyrider
Użytkownik

@Anton Do czego odniosłeś się Anton, bo nie bardzo łapię? To co napisałeś jest raczej oczywiste. Poza tym, że nie będzie żadnego „za 20 lat”. Albo pogonimy siłą islam albo przegramy.

nina
Gość
nina

Oprocz tego, ze nie trzeba ich kebabow kupowac, to trzeba regularnie nasylac na nich kontrole Sanepidu …

się porobiło
Gość
się porobiło

jak można czekać i spoglądać z nadzieją na rosję??
jedyną nadzieję jaką można pokładać w tym kraju to to, że się jak najszybciej rozpadnie! ..a posty @kalifat rosji dołożyły kolejną cegiełkę w moim pozytywnym myśleniu w Tej sprawie.. Dziękuję. smile

Karbulot
Użytkownik

Rosja generalnie jest zlepkiem dotychczasowych republik radzieckich, prócz tych które się odłączyły, tak jak Litwa, Łotwa, Estonia czy Ukraina. Niemniej wiele z nich pozostało wierne Rosji. I te obrzeżne kraje jak jakieś tam Zakaukazie, Ural czy Tataristan są muzułmańskie. Ale Rosja centralna to przede wszystkim prawosławie, chociaż dziwi duża obecność… Czytaj więcej »

Kalifat Rosji
Gość
Kalifat Rosji

tzn gdzie nie pofikają? Po Rosji muzułmanie jeżdżą już oficjalnie z flagami ISIS, Rosja to państwo muzułmańskie , a Moskwa to największe muzułmańskie miasto Europy z największym meczetem Europy , a na zdjęciu masz szokujący obrazek z ulic Rosji , rządy Putina i muzułmanina Kadyrowa przynoszą skutek http://www.islamio.ru/upload/iblock/a20/a20d828e97cac3105a47892f8e726a70.jpg

Kalifat Rosji
Gość
Kalifat Rosji
Karbulot
Użytkownik

Jakoś inne flagi ISIS widziałem. To co pokazałeś, to napis zerznięty z flagi Arabii Saudyjskiej.

Kalifat Rosji
Gość
Kalifat Rosji

najważniejsze,że wy jesteście zadowoleni z rządów tandemu Putin-Kadyrow, największego meczetu Europy i całych 31 % Rosjan w Moskwie, Moskwa to jedyna stolica Europy,gdzie rdzenni mieszkancy są w mniejszości, a może już nie rdzenni ….http://demotivation.me/images/20120621/lkie7ja7tbkh.jpg

Fantomas
Gość
Fantomas

Kadyrow trzyma twardą ręką Czeczeńców i dzięki temu jest spokój. Czeczenia jest bezpieczna, jest porządek i ład, spokój społeczny i pokój (po wyniszczającej wojnie). Mają odbudowany kraj na który poszło z Moskwy 3 mld $ i stabilizację opartą na swojej tradycji i religii islamskiej ale w umiarkowanej wersji. A co… Czytaj więcej »

Kalifat Rosji
Gość
Kalifat Rosji

kłamiesz jak cały KremlДобавление от 14 августа 2011 г.: По данным журнала „РБК” (№11, 2007 г.) национальный и этнический состав Москвы выглядит следующим образом: русские – 31%; азербайджанцы – 14%; татары, башкиры, чуваши – 10%; украинцы – 9%; корейцы, китайцы, вьетнамцы – 6%; таджики, узбеки, казахи, киргизы – 5%; чеченцы,… Czytaj więcej »

Fantomas
Gość
Fantomas

Zwykłe kłamstwa i brednie. Dane oparte o spekulacje tabloidowej gazety.

Kalifat Rosji
Gość
Kalifat Rosji

91 % Rosjan w Moskwie buahahahah marzenie olginowska onucko heheheheh Национальный состав населения российской столицы сегодня выглядит следующим образом русские — 31% азербайджанцы — 14% татары, башкиры, чуваши — 10% украинцы — 8% армяне — 5% таджики, узбеки, казахи, киргизы — 5% корейцы, китайцы, вьетнамцы — 5% чеченцы, дагестанцы, ингуши… Czytaj więcej »

Fantomas
Gość
Fantomas

Uważaj gościu z takimi tekstami ! Bo nie życzę sobie ty internetowy śmieciu tego typu określeń pod moim adresem. I oszczędź sobie tutaj wklejania tych fałszywych danych pisanych cyrylicą które wpisują się w twoją (waszą) rusofobiczną krucjatę. Dane podawane przez ciebie są tylko spekulacją prasy brukowej. Statystyka oficjalnie zameldowanych, mieszkających… Czytaj więcej »

Kalifat Rosji
Gość
Kalifat Rosji

najważniejsze,że wam pasują rządy tandemu Putin Kadyrow, największy meczet Europy i całe 31% Rosjan w Moskwie , rozprawicie się z islamem hehhehehehehh https://cdn2.img.ria.ru/images/97008/28/970082896.jpg

Karbulot
Użytkownik

Zważ jednakże, że rosyjscy muzułmanie diametralnie różnią się od tego, co zjeżdża się do Europy. To tak, jak nasi polscy Tatarzy. Oni są w Rosji rodzeni, mówią po rosyjsku, a na pewno nie siedzą na rosyjskim zasiłku i nie gwałcą ich kobiet i dzieci. Nie przeprowadzają także zamachów terrorystycznych. Od… Czytaj więcej »

Kalifat Rosji
Gość
Kalifat Rosji

Islamskie zamachy w Rosji, wymienione tylko te ponad 1o ofiar 13 października 2005: 83 osoby zginęły, a 116 zostało rannych w wyniku ataku islamskich ekstremistów na obiekty rządowe w Nalczyku, stolicy Kabardo-Bałkarii, na Północnym Kaukazie. 21 sierpnia 2006: 14 osób poniosło śmierć wskutek wybuchu bomby na Targowisku Czerkizowskim w Moskwie.… Czytaj więcej »

Fantomas
Gość
Fantomas

Zamachy w Rosji miały miejsce tak samo jak miały miejsce zamachy w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Belgii i w Niemczech. Rosja to ogromny kraj większy niż wszystkie wymienione razem. Szczególne nasilenie ataków czy zamachów ma miejsce na Kaukazie gdzie swoje kryjówki mają czeczeńscy i inni kaukascy terroryści islamscy.

mefis
Gość
mefis

Turkmeni i Tadżycy to jednak był zupełnie inny islam niż w Afryce i Arabii. Przede wszystkim dzięki temu, że narody Azji Środkowej opierały się wpływom arabskim.

bkkkk
Gość
bkkkk

Mefisie, nie wiem czy taki zupełnie inny. Dość alarmująco opisał to Tiziano Terzani w książce „Dobranoc, panie Lenin”. Lekturę polecam.

bkkkk
Gość
bkkkk

Karbulocie, no z tymi dziećmi, to nie wiem. W ub. roku widziałam w rosyjskiej tivi reportaż o facetce (muzułmanka z bywszego Sojuza, obecnie Z Rosji), która zabiła dziecko swoich chlebodawców (pracowała jako niańka). Twierdziła coś tam bełkotliwego, ale chyba gł. chodziło jej o Allaha i dżihad. Potem w rosyjskich mediach… Czytaj więcej »

mefis
Gość
mefis

trzeba też pamiętać, że część muzułmanów pozostaje wierna Rosji. Sentyment do imperium pozostał.

AntyHegemon
Użytkownik

Za te kilkanaście, kilkadziesiąt lat muzułmanie przejmą władzę w Rosji. Już teraz jak widzimy są liczni i wpływowi. Wielu oligarchów i współpracowników Putina jest wyznawcami Allaha…
To przykre, ale ideologia kalifatu przyjdzie do nas z zachodu i wschodu. Nie jesteśmy bezpieczni i nie będziemy.

Hahacz
Gość
Hahacz

No to czas zbudować własną broń jądrową.Ewentualnie dospółki z grupą wyszehradzką.

Robert
Gość
Robert

Czyli jakby się człowiek nie odwrócił to z każdej strony islam.

gieno
Gość
gieno

ogólnie wszędzie w Europie nie jest wesoło i to nie tylko z muslimami tylko chyba my Czechy, kraje bałtyckie, Ukr i Białoruś jako tako się trzymamy ale i tak troche do nas przybywa

Logic1
Użytkownik

Za 25 lat nomen omen około 2039 roku żeczywiscie moze być nie wesoło. Z lewej Kalifat IV rzeszy niemieckiej a z prawej Ruski kalifat wschodniej europy. Ciekawe czy będzie kolejny pakt Ribentrop-Mołotow.

Robert
Gość
Robert

Jak już to pakt Abdul Wisi mu Laha – Ahmed Kocham Kozy

Anton
Gość
Anton

Nie zapominaj o właścicielach kebabów którzy zawierają w Polsce związki małżeńskie, mają dużo dzieci (min.3) i wychowują ich w wierze islamskiej. Te dzieci niedługo dorosną i będą mnożyć się dalej.

Robert
Gość
Robert

A czyja to wina? Polskich tępych lachociągów którym mażą się książęta orientu

mefis
Gość
mefis

śmierć lachociągom! grin

master
Gość
master

amerykanie obudzili smoka nie wiadomo czy w ogóle do tego dojdzie
a zamiast tego dojdzie do wojny światowej

Marcin Opus
Użytkownik

@Robert
czyli cztery litery

Core
Gość
Core

A kiedy w Europie pojawią się patrole antylewackie? Wystarczą 3 osoby. Jedna z kałachem, druga z łopatą, trzecia z grabiami…

zpt
Gość
zpt

No dobra, ale jak poznają czy to lewak? Zapytają czy ateista, czy kocha Wyklętych czy mason, względnie czy jest za podatkami i socjałem?

Marcin Opus
Użytkownik

W Rosji chce namawiać, żeby nie pili? To niech ryby nauczy oddychać bez wody, szybciej mu pójdzie. Na filmie jest napis, że jest gotów umrzeć za islam? Nikt z rosyjskich narodowców mu nie pomoże? Nieładnie. W opowiadaniach Lema jest jedno, w którym chrześcijański duchowny nakłania obcych na ich planecie, aby… Czytaj więcej »

Bogus
Użytkownik

A w Afryce powinny być „patrole głodu” i powinny chodzić i dopytywać ,a dlaczego jesteś głodny,co boli brzuszek,dlaczego nie jesz,dlaczego !!?? Masz jeść i koniec !!! To tak jakby pytał ktoś gościa co ma sraczkę……..te,dlaczego tak szybko biegniesz ,powoli,powoli masz iść !!! Nie tędy droga.Niech brodaty powie jak rozwiązać problem… Czytaj więcej »

Kalifat Rosji
Gość
Kalifat Rosji

Moskwa to największe muzułmańskie miasto Europy, obrazki z dzisiejszej Moskwy mogą szokować, ale niestety to prawda, to wynik rządów Putina i muzułmanina Kadyrowa, szariat w Moskwie to kwestia czasu, a patrole szariackie sa i tak póżno biorąc pod uwagę ilośc muzułmanów w Moskwie https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQRGNz_Eci8-4WQ8fBNO-1opP9zQgyDK_lrEvI47BrdGvxRgul5

gieno
Gość
gieno

to zależy jacy muzułmanie tam akurat arabusów , pakoli czy tego co w niemczech tylu nie ma chociaż u nie niemaszków jest wszystko i to w dużych ilościach jeszcze Tatary, „nawrucone” Ruskie czy jakieś tam żółtki sa spokojne gorzej z panami czeczenami które to księży mordują, gwałcą i nic nie… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

@gieno Sugerujesz, że są dobrzy muzułmanie? Kiedyś mówiło się dobry Indianin, to… Islam mogę tolerować tylko w jednym przypadku – jeżeli będą siedzieć w swoich krajach i tam trykać głową w dywaniki.

gieno
Gość
gieno

no wiesz ie mówie że są ok ale czeczeny w Rosji robią chyba najwięcej problemów i się najszybiciej mnoża

easyrider
Użytkownik

@gieno Nie ma znaczenia Arab, Turek, Nigeryjczyk czy Czeczen. Jeżeli jest muzułmaninem to Ty i ja jesteśmy z definicji jego wrogami. Jeżeli Putin nie uczyni im czystki ale takiej na grubo i na ostro, to zdominują Rosjan. To tylko kwestia czasu. Od tego nie ma odwrotu i biali ludzie muszą… Czytaj więcej »

Ink
Użytkownik

Putin już nic nie zrobi ,on kończy karierę zapowiedział ostatnio,zobaczymy kto będzie .

easyrider
Użytkownik

@Ink Jeżeli trafią kogoś jak Jelcyn, to Rosja rozpadnie się a żydostwo ją rozkupi. Im jest potrzebny mocny zawodnik.

gieno
Gość
gieno

kurde ale co wy chcecie żeby zrobił on już nic nie może precież Rosja to ogromny kraj z masą mniejszości której tam nikt nie sprowadzał nawet nie przychodzili bo sami tam byli jedynym dla nich wyjsciem jest rozpad Rosji. A co do muslimów to ja nie mam specjalnie nich do… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

@gieno Napiszę tu coś, co się nie spodoba. Na miejscu Putina wystrzeliłbym cały arsenał nuklearny we wszystkich kierunkach licząc na ripostę. Ludzkość doszła do ściany. Tej demoralizacji już nic nie naprawi. Nie ma takiej fizycznej możliwości. A garbatego tylko ziemia wyprostuje. Ludzkość zdemoralizowała się doszczętnie. Pozostały tylko jednostki, które jeszcze… Czytaj więcej »

gieno
Gość
gieno

zależy jakie nasze na przykład jest mądre mimo masowej indotkrynacji lefackich mediów to nadal nie chcemy ciapatych a gej to ciota

gieno
Gość
gieno

przykłady prosze bardzo mimo tego że u nas ciapate nie odpiepszają jako 1 z nielicznych krajów Europy( a przynajmniej są tylko rzadkie przypadki) to mamy największą do nich niechęć w Europie a podobno według badań chociaż uważam że sądaże są i tak oszustwem

kowalski
Gość
kowalski

Przykro to mówić ale na Rosjankę [Słowiankę]przypada statystycznie 1,1 dziecko.Na Muzulmankę w Rosji wychodzi to 2,3 dziecka.Do tego dochodzi migracja muslimow z Kaukazu i Azji Środkowej.Aż dziwne że władze Rosji tego nie dostrzegają..

slawek
Gość
slawek

dostrzegaja ale maja w dupie, albo co gorsza jest im to na reke, poczytaj tego idiote Dugina ( oficjalnego szarlatana Kremla – taki Rasputin 2.0) faccet twierdzi ze prawilni Rosjanie maja wyznawac albo prawoslawie ….albo islam , bo bie te religie nadaja sie do stworzenia zmilitaryzowanego panstwa totalitarnego ….. pocieszenem… Czytaj więcej »

master
Gość
master

zwalczają miotaczami ognia

Fantomas
Gość
Fantomas

A kiedy trzeba używają wobec terrorystów islamskich nawet artylerii.

Karbulot
Użytkownik

Mnie zastanawia, na cholerę muzułmanie namawiają muzułmanów na niepicie alkoholu. Czy ktoś ich namawia na jedzenie wieprzowiny? To jest chyba indywidualna sprawa każdego człowieka, co je i co pije i nikomu nic do tego. Z chęcią bym sobie pogadał z tym rudym brodatym bałwanem, jakby mnie spotkał z butelką piwa… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

No i widzisz, popełniasz błąd polegający na tym, że oceniasz islamistę kryteriami własnymi. Bo otóż dla niego nie ma, że „niemuzułmanin”. Każdy człowiek rodzi się muzułmaninem. Oni pobożnie o tym przypominają. I namawiają do nawrócenia. PaczPan jakie troskliwe. idąc dalej, w islamie nie ma koncepcji praw jednostki. Allah/Mahomet zabronił i… Czytaj więcej »

Po co mi imie?
Gość
Po co mi imie?

„Namawiali Rosjan, aby przestali pić alkohol”
To tak jakby namawiać ryby by przestały pływać.

green_beret
Gość
green_beret

„Stop haram” to chyba podwójne zaprzeczenie – powinien być pomiędzy tymi słowami przecinek.

Marcin Opus
Użytkownik

@green_beret
Widzę, że green beret nie jest zryty i główka pracuje. grin Też odniosłem takie wrażenie.

Burn
Użytkownik

To nie ten sam typek który brał udział w federalnym projekcie STOP HAM czyli naklejali wielkie nalepy na przednie szyby aut za złe parkowanie lub jazdę w niedozwolonym miejscu np po chodnikach?? wszystko za wiedzą zgodą Putina taki nasz karny UTAS tylko że tam policja nie miała nic do gadania… Czytaj więcej »

Stanisław
Gość
Stanisław

Też mam takie wrażenie że kojarzę go z projektu STOPHAM. Imię Islam się zgadza.

jacuś
Gość
jacuś

do czego to doszło, żeby w Moskwie spokojnie się wódki nie można było napić?!

Adolf.H
Gość

Stalin by pokazał spedalonej europie co się robi z tym islamskin syfem

Dernybout
Gość
Dernybout

Nie no… Niefajnie…

master
Gość
master

prawdopodobnie sam ogłosił by się kalifem

slawek
Gość
slawek

ja dobrze słysze ?? było to w Moskwie ? i zeby Rosjanie przestali pic alkohol ? długo po tym te zjeby zyły ?