W Moskwie pojawiły się „patrole szariackie”. Namawiali Rosjan, aby przestali pić alkohol

W Rosji około 15% społeczeństwa to muzułmanie. W Moskwie niektórzy z nich postanowili uruchomić projekt „StopHaram”, którego uczestnicy będą pilnować „przestrzegania norm moralności”.

„Setki tysięcy osób widzą, jak nasi wierni, którzy przynajmniej tak siebie nazywają, naruszają normy moralności i religii, piją alkohol, przeszkadzają ludziom i straszą” – oznajmił organizator nowego ruchu „StopHaram” Islam Ismaiłow.

Na nagraniu wideo zamieszczonym w serwisie YouTube widać, jak mężczyzna przekonuje napotkanych ludzi do rzucenia palenia papierosów czy picia alkoholu.

„Haram” oznacza w islamie to, co zakazane. Nagranie z „patrolu” można zobaczyć poniżej:

89 komentarz do “W Moskwie pojawiły się „patrole szariackie”. Namawiali Rosjan, aby przestali pić alkohol

   1. i co z tego, trzeba będzie to to się rozprawią w swoim stylu. Nie zapominajcie, że Rosja to nie lewacka spedalona europa. Tam jak trzeba to się ginie za sprawę, a nie maluje kredkami po chodniku.

    1. i Rosjanie giną 17 sierpnia 2009: 20 osób zginęło, a 83 zostały ranne w wyniku eksplozji, do jakiej doszło na terenie Urzędu Spraw Wewnętrznych w Nazraniu. Eksplozję spowodował terrorysta-samobójca, który staranował bramę i wjechał na podwórko urzędu, gdzie zdetonował samochód dostawczy Gazela wypełniony materiałami wybuchowymi.
     27 listopada 2009: 39 osób zginęło, a 100 zostało rannych w rezultacie zamachu na pociąg pasażerski „Newskij Ekspress” relacji Moskwa-Petersburg. Eksplodował ładunek podłożony na jednym z torów. Do zamachu przyznała się kaukaska grupa islamska czeczeńskiego przywódcy rebeliantów Doku Umarowa.
     29 marca 2010: 39 osób zginęło, a 72 zostały ranne w zamachach przeprowadzonych przez terrorystki-samobójczynie z Północnego Kaukazu na dwie stacje metra w Moskwie. Do zamachu przyznał się Doku Umarow.
     9 września 2010: 18 osób zginęło, a 114 zostało rannych w samobójczym ataku terrorystycznym w centrum Władykaukazu, stolicy Osetii Południowej, w pobliżu wejścia na największy bazar w tym mieście.
     24 stycznia 2011: 36 osób zginęło, w tym 8 cudzoziemców, a 180 zostało rannych w samobójczym zamachu bombowym na moskiewskim lotnisku Domodiedowo, największym w Rosji. Sprawca to 20-letni Magomed Jewłojew z Inguszetii.
     4 maja 2012: 13 osób zginęło, a 109 zostało rannych w eksplozji dwóch ładunków wybuchowych przed posterunkiem policji drogowej na obrzeżach stolicy Dagestanu, Machaczkały.
     21 października 2013: 6 osób zginęło, a 27 zostało rannych w samobójczym zamachu dokonanym przez kobietę w miejskim autobusie w Wołgogradzie.
     29-30 grudnia 2013: Ponad 30 osób zginęło w dwóch zamachach bombowych w Wołgogradzie.
     PAP, kk

     1. Sprawcami wszystkich zamachów byli czeczeńscy terroryści islamscy dążący do budowy Emiratu na Kaukazie z pomocą al-Kaidy. Z tą zarazą skutecznie walczy Putin a wszelkiej pomocy udziela mu lojalny wobec Moskwy prezydent Czeczenii Kadyrow.

     2. tak skutecznie walczy,że w zamachach giną setki Rosjan , ostatnio muzułmanka chodziła po Moskwie z odciętą głową
      rosyjskiego dziecka, w Moskwie już tylko 31% mieszkańców to Rosjanie , macie największy świeżo otwarty meczet Europy, po ulicach rosyjskich miast muzułmanie jeżdża z flagami dżihadu, jedyną rzeczą z którą skutecznie walczy Putin to naród rosyjski http://www.prikolnianekdot.ru/demotivators/demotiv/demotivator-8328dc34ae3bf47c875a499c65baee04.jpg

     3. Fantomas a ty byłeś kiedyś w czeczeni ,było tam zero islamskich ekstremistów dopóki nie wpieprzyli się rosjanie .Bardziej przypominali tatrów krymskich.

     4. dobrze dobrze, ale trend jest w dół. Oni sie nie piszczą tylko odstrzeliwują. Za to w Paryżach, Brukselach i innych molenbelkach fala wzbiera, a jak już nadejdzie to nie będzie dokąd wiać.

    1. @Marcin Opus Marcin, tu jest dużo ludzi patrzących przez kolorowe szkła na Wschód. Wydaje im się, że skoro Zachód jest spedalony, to Wschód jest cacy. Gówno prawda. Zaraza islamska wlewa się zewsząd i jeżeli nie postąpimy jak Sobieski pod Wiedniem, to tej inwazji nie przetrwamy. Albo oni albo my – innego wyjścia nie ma.

     1. Ale ci, którzy prowadzą kebeby w Polsce, mnożą się na potęgę, pobierają 500+ i za 20 lat u nas będzie to samo co na zachodzie

     2. to zacznij panie ruchać na razie mamy niski przyrost naturalny dzięki ”naszym” umiłowanym przywódcom

     3. @master Niski przyrost to efekt „rewolucji” obyczajowej. „Rewolucja” obyczajowa to efekt braku dyscypliny i zasad. Celowe, wieloletnie zabiegi liber-żydostwa żeby rozbić spójność społeczeństw. A takie rady „zacznij panie ruchać” trochę trącą… Sam sobie odpowiedz czym.

     4. @Anton Do czego odniosłeś się Anton, bo nie bardzo łapię? To co napisałeś jest raczej oczywiste. Poza tym, że nie będzie żadnego „za 20 lat”. Albo pogonimy siłą islam albo przegramy.

     5. Oprocz tego, ze nie trzeba ich kebabow kupowac, to trzeba regularnie nasylac na nich kontrole Sanepidu …

    2. jak można czekać i spoglądać z nadzieją na rosję??
     jedyną nadzieję jaką można pokładać w tym kraju to to, że się jak najszybciej rozpadnie! ..a posty @kalifat rosji dołożyły kolejną cegiełkę w moim pozytywnym myśleniu w Tej sprawie.. Dziękuję. smile

   2. Rosja generalnie jest zlepkiem dotychczasowych republik radzieckich, prócz tych które się odłączyły, tak jak Litwa, Łotwa, Estonia czy Ukraina. Niemniej wiele z nich pozostało wierne Rosji. I te obrzeżne kraje jak jakieś tam Zakaukazie, Ural czy Tataristan są muzułmańskie. Ale Rosja centralna to przede wszystkim prawosławie, chociaż dziwi duża obecność muzułmanów w takich miastach jak Petersburg, czy nawet Moskwa. Niemniej w Rosji muzułmanie nie są wymieszani z innymi, stanowią raczej skupiska w pewnych obszarach. Więc tam, gdzie jest większość chrześcijan, muzułmanie dużo nie pofikają.

     1. Kadyrow trzyma twardą ręką Czeczeńców i dzięki temu jest spokój. Czeczenia jest bezpieczna, jest porządek i ład, spokój społeczny i pokój (po wyniszczającej wojnie). Mają odbudowany kraj na który poszło z Moskwy 3 mld $ i stabilizację opartą na swojej tradycji i religii islamskiej ale w umiarkowanej wersji. A co do Moskwy to na 10,5 mln mieszkańców muzułmanów będzie w najlepszym wypadku 1,5 mln ale to głównie z wszystkimi przyjeżdżającymi do pracy z Kaukazu i Azji Środkowej. Stałych mieszkańców Moskwy przebywających legalnie w stolicy Rosji i wyznających islam jest ok. 300 tysięcy. Rosjan jest w Moskwie 9 930 410 czyli 91.65%.

     2. kłamiesz jak cały KremlДобавление от 14 августа 2011 г.: По данным журнала „РБК” (№11, 2007 г.) национальный и этнический состав Москвы выглядит следующим образом: русские – 31%; азербайджанцы – 14%; татары, башкиры, чуваши – 10%; украинцы – 9%; корейцы, китайцы, вьетнамцы – 6%; таджики, узбеки, казахи, киргизы – 5%; чеченцы, дагестанцы, ингуши – 4%; армяне – 4%; белорусы – 3%; грузины – 3%; молдаване – 3%; цыгане – 2%; евреи – 1%; другие народы – 5%. В Москве реально проживает свыше 12 млн человек, из них русских – 3.720.000. В столице Государства Российского русские – национальное меньшинство.

     3. Zwykłe kłamstwa i brednie. Dane oparte o spekulacje tabloidowej gazety.

     4. 91 % Rosjan w Moskwie buahahahah marzenie olginowska onucko heheheheh Национальный состав населения российской столицы сегодня выглядит следующим образом
      русские — 31%
      азербайджанцы — 14%
      татары, башкиры, чуваши — 10%
      украинцы — 8%
      армяне — 5%
      таджики, узбеки, казахи, киргизы — 5%
      корейцы, китайцы, вьетнамцы — 5%
      чеченцы, дагестанцы, ингуши — 4%
      белорусы — 3%
      грузины — 3%
      молдаване — 3%
      цыгане — 3%
      евреи — 2%
      другие народы — 4%

      Даже приблизительный подсчет на основе приведенных данных показывает, что на долю в 31% русских сегодня приходится доля приблизительно в 33% представителей традиционно мусульманских народов.

      Как утверждается в сообщении, сегодня в России в целом азербайджанцев живет больше, чем в Баку, а татар в Москве больше, чем в Казани. За последние 15 лет количество российских мусульман увеличилось на 40% и к середине нынешнего столетия каждый четвертый россиянин будет мусульманином.

     5. Uważaj gościu z takimi tekstami ! Bo nie życzę sobie ty internetowy śmieciu tego typu określeń pod moim adresem. I oszczędź sobie tutaj wklejania tych fałszywych danych pisanych cyrylicą które wpisują się w twoją (waszą) rusofobiczną krucjatę. Dane podawane przez ciebie są tylko spekulacją prasy brukowej. Statystyka oficjalnie zameldowanych, mieszkających na stałe i legalnie przebywających w rosyjskiej stolicy została przedstawiona powyżej.

     6. Zważ jednakże, że rosyjscy muzułmanie diametralnie różnią się od tego, co zjeżdża się do Europy. To tak, jak nasi polscy Tatarzy. Oni są w Rosji rodzeni, mówią po rosyjsku, a na pewno nie siedzą na rosyjskim zasiłku i nie gwałcą ich kobiet i dzieci. Nie przeprowadzają także zamachów terrorystycznych. Od kiedy ZSRR wchłonęło rozmaite Tadżykistany, Turmenistany itd, zasymilowali także ich jak leci. Zresztą za rządów ZSRR był komunizm i religia była… No jaka była. Tak czy siak, to nie są czarne nieroby którzy przyjechali po zasiłek.

     7. Islamskie zamachy w Rosji, wymienione tylko te ponad 1o ofiar 13 października 2005: 83 osoby zginęły, a 116 zostało rannych w wyniku ataku islamskich ekstremistów na obiekty rządowe w Nalczyku, stolicy Kabardo-Bałkarii, na Północnym Kaukazie.
      21 sierpnia 2006: 14 osób poniosło śmierć wskutek wybuchu bomby na Targowisku Czerkizowskim w Moskwie. Ładunek eksplodował, kiedy imigranci z Azji Środkowej i Kaukazu zaczynali się tłoczyć przy straganach. W 2008 roku sąd w Moskwie skazał za tę zbrodnię ośmiu Rosjan, związanych z rasistowskim ugrupowaniu „Zbawiciel”, zwalczającym imigrantów.
      13 sierpnia 2007: Około 60 osób zostało rannych wskutek eksplozji bomby na trasie pociągu „Newskij Ekspress” z Moskwy do Petersburga. Odpowiedzialnością za zamach obarczono ekstremistów czeczeńskich.
      11 czerwca 2008: 11 osób zginęło, a 33 zostały ranne wskutek zamachu samobójczego we Władykaukazie, stolicy Osetii Północnej.
      22 czerwca 2009: Prezydent Inguszetii Junus-Bek Jewkurow cudem przeżył zamach bombowy dokonany przez terrorystę-samobójcę. Do zamachu doszło na autostradzie Kaukaz, w pobliżu Nazrania. Wypełniony materiałami wybuchowymi samochód osobowy jadący powoli poboczem eksplodował, gdy mijała go prezydencka kolumna. Jewkurow doznał poważnych obrażeń głowy, klatki piersiowej i organów wewnętrznych, w tym pęknięcia wątroby; stracił dużo krwi.
      17 sierpnia 2009: 20 osób zginęło, a 83 zostały ranne w wyniku eksplozji, do jakiej doszło na terenie Urzędu Spraw Wewnętrznych w Nazraniu. Eksplozję spowodował terrorysta-samobójca, który staranował bramę i wjechał na podwórko urzędu, gdzie zdetonował samochód dostawczy Gazela wypełniony materiałami wybuchowymi.
      27 listopada 2009: 39 osób zginęło, a 100 zostało rannych w rezultacie zamachu na pociąg pasażerski „Newskij Ekspress” relacji Moskwa-Petersburg. Eksplodował ładunek podłożony na jednym z torów. Do zamachu przyznała się kaukaska grupa islamska czeczeńskiego przywódcy rebeliantów Doku Umarowa.
      29 marca 2010: 39 osób zginęło, a 72 zostały ranne w zamachach przeprowadzonych przez terrorystki-samobójczynie z Północnego Kaukazu na dwie stacje metra w Moskwie. Do zamachu przyznał się Doku Umarow.
      9 września 2010: 18 osób zginęło, a 114 zostało rannych w samobójczym ataku terrorystycznym w centrum Władykaukazu, stolicy Osetii Południowej, w pobliżu wejścia na największy bazar w tym mieście.
      24 stycznia 2011: 36 osób zginęło, w tym 8 cudzoziemców, a 180 zostało rannych w samobójczym zamachu bombowym na moskiewskim lotnisku Domodiedowo, największym w Rosji. Sprawca to 20-letni Magomed Jewłojew z Inguszetii.
      4 maja 2012: 13 osób zginęło, a 109 zostało rannych w eksplozji dwóch ładunków wybuchowych przed posterunkiem policji drogowej na obrzeżach stolicy Dagestanu, Machaczkały.
      21 października 2013: 6 osób zginęło, a 27 zostało rannych w samobójczym zamachu dokonanym przez kobietę w miejskim autobusie w Wołgogradzie.
      29-30 grudnia 2013: Ponad 30 osób zginęło w dwóch zamachach bombowych w Wołgogradzie.
      PAP, kk

     8. Zamachy w Rosji miały miejsce tak samo jak miały miejsce zamachy w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Belgii i w Niemczech. Rosja to ogromny kraj większy niż wszystkie wymienione razem. Szczególne nasilenie ataków czy zamachów ma miejsce na Kaukazie gdzie swoje kryjówki mają czeczeńscy i inni kaukascy terroryści islamscy.

     9. Turkmeni i Tadżycy to jednak był zupełnie inny islam niż w Afryce i Arabii. Przede wszystkim dzięki temu, że narody Azji Środkowej opierały się wpływom arabskim.

     10. Mefisie, nie wiem czy taki zupełnie inny. Dość alarmująco opisał to Tiziano Terzani w książce „Dobranoc, panie Lenin”. Lekturę polecam.

     11. Karbulocie, no z tymi dziećmi, to nie wiem. W ub. roku widziałam w rosyjskiej tivi reportaż o facetce (muzułmanka z bywszego Sojuza, obecnie Z Rosji), która zabiła dziecko swoich chlebodawców (pracowała jako niańka). Twierdziła coś tam bełkotliwego, ale chyba gł. chodziło jej o Allaha i dżihad. Potem w rosyjskich mediach sprawa ucichła, tj. albo mają inne tematu (a mają), albo delikwentkę współwięźniarki rozszarpały.

  1. to zależy jacy muzułmanie tam akurat arabusów , pakoli czy tego co w niemczech tylu nie ma chociaż u nie niemaszków jest wszystko i to w dużych ilościach smile jeszcze Tatary, „nawrucone” Ruskie czy jakieś tam żółtki sa spokojne gorzej z panami czeczenami które to księży mordują, gwałcą i nic nie robią

     1. @gieno Nie ma znaczenia Arab, Turek, Nigeryjczyk czy Czeczen. Jeżeli jest muzułmaninem to Ty i ja jesteśmy z definicji jego wrogami. Jeżeli Putin nie uczyni im czystki ale takiej na grubo i na ostro, to zdominują Rosjan. To tylko kwestia czasu. Od tego nie ma odwrotu i biali ludzie muszą to sobie wbić do głowy. Alternatywą będzie tylko przejście na islam albo strata głowy. Gnidy oczywiście przejdą.

     2. Putin już nic nie zrobi ,on kończy karierę zapowiedział ostatnio,zobaczymy kto będzie .

     3. kurde ale co wy chcecie żeby zrobił on już nic nie może precież Rosja to ogromny kraj z masą mniejszości której tam nikt nie sprowadzał nawet nie przychodzili bo sami tam byli jedynym dla nich wyjsciem jest rozpad Rosji. A co do muslimów to ja nie mam specjalnie nich do nich jako takich jeśli jest Polakiem lub naprawde jest jakimś niewiem super naukowcem który super rzeczy by zrobił dla tego kraju. A brnąc dalej to wole studenta muzułmańskiego z turcji niż cygańskiegi darmozjada którego miałbym utrzymywać

     4. @gieno Napiszę tu coś, co się nie spodoba. Na miejscu Putina wystrzeliłbym cały arsenał nuklearny we wszystkich kierunkach licząc na ripostę. Ludzkość doszła do ściany. Tej demoralizacji już nic nie naprawi. Nie ma takiej fizycznej możliwości. A garbatego tylko ziemia wyprostuje. Ludzkość zdemoralizowała się doszczętnie. Pozostały tylko jednostki, które jeszcze są zdrowe. Społeczeństwa są już kompletnie chore. Potrzebna amputacja.

     5. zależy jakie nasze na przykład jest mądre mimo masowej indotkrynacji lefackich mediów to nadal nie chcemy ciapatych a gej to ciota

     6. przykłady prosze bardzo mimo tego że u nas ciapate nie odpiepszają jako 1 z nielicznych krajów Europy( a przynajmniej są tylko rzadkie przypadki) to mamy największą do nich niechęć w Europie a podobno według badań chociaż uważam że sądaże są i tak oszustwem

  1. ogólnie wszędzie w Europie nie jest wesoło i to nie tylko z muslimami tylko chyba my Czechy, kraje bałtyckie, Ukr i Białoruś jako tako się trzymamy ale i tak troche do nas przybywa

  2. Za 25 lat nomen omen około 2039 roku żeczywiscie moze być nie wesoło. Z lewej Kalifat IV rzeszy niemieckiej a z prawej Ruski kalifat wschodniej europy. Ciekawe czy będzie kolejny pakt Ribentrop-Mołotow.

   1. Nie zapominaj o właścicielach kebabów którzy zawierają w Polsce związki małżeńskie, mają dużo dzieci (min.3) i wychowują ich w wierze islamskiej. Te dzieci niedługo dorosną i będą mnożyć się dalej.

 1. A w Afryce powinny być „patrole głodu” i powinny chodzić i dopytywać ,a dlaczego jesteś głodny,co boli brzuszek,dlaczego nie jesz,dlaczego !!?? Masz jeść i koniec !!!
  To tak jakby pytał ktoś gościa co ma sraczkę……..te,dlaczego tak szybko biegniesz ,powoli,powoli masz iść !!!
  Nie tędy droga.Niech brodaty powie jak rozwiązać problem ,a nie pytać ,dlaczego pijesz ???

 2. Za te kilkanaście, kilkadziesiąt lat muzułmanie przejmą władzę w Rosji. Już teraz jak widzimy są liczni i wpływowi. Wielu oligarchów i współpracowników Putina jest wyznawcami Allaha…
  To przykre, ale ideologia kalifatu przyjdzie do nas z zachodu i wschodu. Nie jesteśmy bezpieczni i nie będziemy.

 3. W Rosji chce namawiać, żeby nie pili? To niech ryby nauczy oddychać bez wody, szybciej mu pójdzie. Na filmie jest napis, że jest gotów umrzeć za islam? Nikt z rosyjskich narodowców mu nie pomoże? Nieładnie. W opowiadaniach Lema jest jedno, w którym chrześcijański duchowny nakłania obcych na ich planecie, aby dali się ochrzcić. Ci się zgadzają, a usłyszawszy, że największym marzeniem duchownego jest zostanie męczennikiem niezwłocznie, jako chcący je urzeczywistnić, serwują mu męki, że hej.

 4. Przykro to mówić ale na Rosjankę [Słowiankę]przypada statystycznie 1,1 dziecko.Na Muzulmankę w Rosji wychodzi to 2,3 dziecka.Do tego dochodzi migracja muslimow z Kaukazu i Azji Środkowej.Aż dziwne że władze Rosji tego nie dostrzegają..

  1. dostrzegaja ale maja w dupie, albo co gorsza jest im to na reke, poczytaj tego idiote Dugina ( oficjalnego szarlatana Kremla – taki Rasputin 2.0) faccet twierdzi ze prawilni Rosjanie maja wyznawac albo prawoslawie ….albo islam , bo bie te religie nadaja sie do stworzenia zmilitaryzowanego panstwa totalitarnego ….. pocieszenem jest ze za plecami Ruskie maja Chinczyków łasych jak cholera na Syberie a Chiczycy islamów za bardzo nie kochaja ( Ujgurzy i te sprawy) a wrecz przeciwnie aktywnie i skutecznie zwalczają

 5. Mnie zastanawia, na cholerę muzułmanie namawiają muzułmanów na niepicie alkoholu. Czy ktoś ich namawia na jedzenie wieprzowiny? To jest chyba indywidualna sprawa każdego człowieka, co je i co pije i nikomu nic do tego. Z chęcią bym sobie pogadał z tym rudym brodatym bałwanem, jakby mnie spotkał z butelką piwa w łapie.

  1. No i widzisz, popełniasz błąd polegający na tym, że oceniasz islamistę kryteriami własnymi. Bo otóż dla niego nie ma, że „niemuzułmanin”. Każdy człowiek rodzi się muzułmaninem. Oni pobożnie o tym przypominają. I namawiają do nawrócenia. PaczPan jakie troskliwe. idąc dalej, w islamie nie ma koncepcji praw jednostki. Allah/Mahomet zabronił i tyle. Nie ma, że się człeku napić chce. Nie ma praw i woli jednostki. Nie ma „indywidualnej sprawy każdego człowieka” – personalizm to cywilizacja łacińska (tak w dużym skrócie).
   Ponieważ zaś islam przejawia cechy zarówno sekty, jak i systemu totalitarnego, to nie ma dyskusji z jego wyznawcami. Oni (naprawdę) pojmują/rozpoznają tylko postawę „Nie, bo nie i *uj” ew „Spieprzaj dziadu”.

 6. To nie ten sam typek który brał udział w federalnym projekcie STOP HAM czyli naklejali wielkie nalepy na przednie szyby aut za złe parkowanie lub jazdę w niedozwolonym miejscu np po chodnikach??

  wszystko za wiedzą zgodą Putina taki nasz karny UTAS tylko że tam policja nie miała nic do gadania ani inni politycy
  nawet im się obrywało, grozili że cały ten ruch zdelegalizują ale nie udało im się

  a teraz typek wykorzystując fakt że dał się poznać ogromnej części Rosjan jak ten dobry muzulmanin który walczył o ich bezpieczeństwo, wprowadza po cichu szariat w Rosji wraz ze swoimi ziomkami. sprytny i wszystko jeszcze nagrywa i publikuje by udowodnić jaki to on dobry i jaki to szariat zajedwabisty

 7. Co za obłudna ryża glizda. Niby taki dobry i nakłania ludzi do dbałości o własne zdrowie, ale obok „stop zakazane” zaraz dodaje o co walczy i co dla niego najważniejsze „ja gotów umierać za islam!” z wykrzyknikiem dla podkreślenia…Czyżby swoim popaprańcom na zachodzie dawał znak, że islam w Rosji działa i rozwija się w najlepsze? Atak na Eurazję i zagarnięcie a potem reszta świata? Inaczej tego nie widzę…Eh!…chyba będzie trzeba wleźć na drzewo i polować stosownie do zwierzyny…

 8. Mefisie, ja też nie czuję nienawiści. Ja to nawet lubię ludzi, wszystkich ludzi. Może tylko za wyjątkiem tych, którzy chcą mnie zabić. Ot, fanaberia taka. A fanaberie i odmienne orientacje trzeba wszak tolerować, c’nie?:)

 9. czy to nie ten sam gośc z głosnej ruskiej produkcji STOP HAM ?chyba go nazywali (nosił ksywke islam)-no nie wiem mordka podobna-kurcze jak sie te priorytety zmieniaja wcześniej za to co robił lubiłem jego postać…teraz z tej sympatii chetnie dałbym mu pare gram ołowiu pomiedzy oczka.Jestem rasista czy jak hehe.

Dodaj komentarz