Muzułmańska dziennikarka pochodzenia marokańskiego Hanina Ajarai na łamach jednej z holenderskich gazet skomentowała odsłonięcie pomnika upamiętniającego katastrofę samolotu malezyjskich linii lotniczych, w której zginęło 298 osób, w większości Holendrów.

“Śmierć ofiar MH17 nic mnie nie obchodzi” – takie stanowisko przedstawiła Ajarai na łamach dziennika”Algemeen Dagblad”. W swoim tekście opisała, jak bardzo czuje „żal i smutek” po tragedii marokańskiego piłkarza Ajaxu Abdelhaka Nouriego, który doznał trwałego uszkodzenia mózgu, ale pozostaje niewzruszona po śmierci Holendrów w katastrofie lotniczej.

“Nic nie czuję, kiedy słyszę o tej katastrofie. Nie czuję smutku, myśląc o ofiarach, nie interesuje mnie śledztwo w sprawie zestrzelenia Boeinga” – napisała muzułmanka „zintegrowana” z Holendrami.

Wywołało to wielki skandal w Holandii. Krytykowało ją wielu publicystów i dziennikarzy, nie wspominając o krewnych ofiar katastrofy lotniczej. Dziennikarka broni swojego stanowiska “Uważam, że mam prawo napisać, co czuję” – powiedziała.

Twitter.com/niezalezna.pl

120
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
62 Comment threads
58 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
81 Comment authors
MarioBrosTomekŁukaszPiotrLuna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

Demokracja tak działa, że każdy może mieć swoje zdanie. Nie ważne, że głupie, ważne że własne. Mogliby częściej przesłuchiwać tak muzułmanów, co czują myśląc o ofiarach tej katastrofy. Holendrzy mogliby się sporo dowiedzieć co znaczy „zasymilowany” muzułmanin

Micaela Nealey
Gość

@ZatroskanyAnders
Dobrze, że ,,zasymilowany” dałeś w cudzysłów, bo inaczej pomyślałbym, że to idealny przykład oksymorony – ,,zasymilowany muzułmanin”.

Neil Rech
Gość

@ZatroskanyAnders Nie jest niczym złym, że każdy może mieć swoje zdanie. Są jednak poglądy, które z punktu widzenia całej wspólnoty są szkodliwe i godzą w jej bezpieczeństwo. I za tego rodzaju „mądrości” emitowane publicznie rura powinna natychmiast być poddana ostracyzmowi i wykluczeniu z jakiejkolwiek debaty. Tymczasem liber-lewackie elity hołubią takich… Czytaj więcej »

Biała Gęś
Gość
Biała Gęś

easyrider To co proponujesz to byłaby cenzura czyli powrót do totalitaryzmu. Patrząc jednak przez pryzmat homoseksualizmu i bałaganu jaki narobił się wskutek cichej zgody na publiczne zabieranie głosu przez tych zboczeńców, trudno nie przyznać racji. Trzeba mieć jednak na uwadze że duża część osób może otworzyć oczy na skutek szoku… Czytaj więcej »

Biała Gęś
Gość
Biała Gęś

Jednak czy zamysłem inżynierów naszej codzienności jest abyśmy się temu przeciwstawili czy oswajać abyśmy się z tym pogodzili ? Patrząc na przykładzie pedalstwa można jasno stwierdzić że to drugie. Skoro indoktrynacja medialna pozwala ludziom na tolerancje wobec sąsiada tej samej płci który chce Cię wyru..ać, to pozwoli i na tolerowanie… Czytaj więcej »

Biała Gęś
Gość
Biała Gęś

Skoro indoktrynacja medialna pozwala ludziom na tolerancje wobec sąsiada tej samej płci który chce Cię wyru..ać, to pozwoli i na tolerowanie sąsiada który chce Cię zabi

Neil Rech
Gość

@Biała Gęś Pomiędzy totalitaryzmem (obecnie w czystej postaci tylko w Korei Północnej) a tzw. demokracją liberalną jest bardzo duża odległość. Brak akceptacji dla idiotów wygłaszających publicznie najbardziej absurdalne i szkodliwe dla wspólnoty rzeczy a zinstytucjonalizowana cenzura, to dwie różne rzeczy.

Biała Gęś
Gość
Biała Gęś

easyrider Kto ma oceniać która osoba wygładza szkodliwe dla wspólnoty treści ? Demokracja to coś co istnieje tylko teoretycznie, za dużo idiotów jest wokół. Podstawą informacji w naszym społeczeństwie jest TV a ta indoktrynuje widzów według określonej linii. Większość ludzi nie myśli logicznie. Ich wiedza opiera się na powtarzaniu cytatów… Czytaj więcej »

Asgard4444
Gość
Asgard4444

@Biała Gęś
Z dwojga złego islam jest gorszy, bo uwstecznia także emocjonalnie.

Biała Gęś
Gość
Biała Gęś

Obie ideologie są złe i połączone ze sobą. Społeczeństwo z pedalstwa nie ma korzyści w postaci przyszłych pokoleń. Oni/one/ono nie rozmnażają się wbrew opiniom profesor Płatek. Mają za to dużo do powiedzenia w temacie wychowania naszych dzieci i tolerancji wobec innych. Na tej samej sprawdzonej pedalstwem strunie tolerancji, grają obecnie… Czytaj więcej »

Neil Rech
Gość

@Biała Gęś Teoretyczne istnienie demokracji wynika z tego, że od lat silnie lansowana jest koncepcja tzw. demokracji liberalnej. Tzw. elitom nie mieści się w głowach, że tzw. masy mogą chcieć decydować o tym co jest dla nich dobre a co złe. Tymczasem demokracja jest prostym tworem. Skoro wspólnota chce by… Czytaj więcej »

Biała Gęś
Gość
Biała Gęś

Dwie uwagi na wstępie. W dzisiejszych czasach większość ludzi widząc pożar czy wypadek wyciąga telefon w celu utrwalenia zdarzenia. Jak autorytety zrobiły mi remont domu, to żałuje że sam nie robiłem. Tymi rozważaniami zbaczamy trochę z kursu, choć Twoje uwagi odbieram jako wartościowe i do przemyślenia. Zgadzam się w kwestii… Czytaj więcej »

Neil Rech
Gość

@Biała Gęś Zagrożeń jest wiele. Próba zminimalizowania ich wszystkich jednocześnie – obarczona ryzykiem niepowodzenia. Dlatego zagrożenia segreguje się. Jakiś czas temu w amerykańskiej marynarce wprowadzono taki podział zagrożeń: krytyczne i natychmiastowe, krytyczne ale odległe, mało krytyczne ale natychmiastowe oraz mało krytyczne i odległe. Ten podział był przedstawiany na takiej siatce… Czytaj więcej »

Asgard4444
Gość
Asgard4444

@easyrider
Nie powinno być miejsca dla nietoleracji jaką jest islam, a zwłaszcza szariat. Taka dziennikarka powinna dostać się na czarną listę i mieć zakaz wykonywania zawodu.

Neil Rech
Gość

@Asgard4444 Mnie akurat nie ma potrzeby przekonywać, że białe społeczeństwa z kręgu kultury łacińskiej nie mogą pozwalać obcej, wrogiej religii, jaką jest islam, funkcjonować na własnym terenie. Taka dziennikarka w ogóle nie powinna mieć europejskiego paszportu. Nawet jeżeli byłaby dziennikarką jakiejś Al-Jazeera, to powinno jej się cofnąć akredytację po wygłoszeniu… Czytaj więcej »

Margareta Beaurepaire
Gość

@ZatroskanyAnders
Nie dziala demokracja, a jesli juz to jak widac tylko w jedna strone. Wyobraz sobie, ze takie cuda opowiada bialy chrzescijanin…hhmm….

Koko
Gość
Koko

Demokracja? Co tu ma demokracja do rzeczy

Neil Rech
Gość

@Koko Demokracja ma tu to do rzeczy, że byle szmaciura ze szmatą na łbie, ewidentnie nie akceptująca wartości kraju, w którym żyje, ma prawo wyjść i emitować w przestrzeń publiczną różne brednie. W tejże demokracji. Demokracja zmutowała do poziomu absurdu i nie potrafi się bronić.

emer
Gość
emer

Dlatego, aby ich było u nas jak najmniej to warto zagłosować : – link do AKO – jeżeli jesteś za podpisaniem ustaw to wpisz się – //ako.poznan.pl/7957/ – link do sondażu poparcia partii – głosując pokażemy, że popierających prawicę jest więcej – //superklaster.pl/na-kogo-zaglosowalabys-w-wyborach-do-sejmu-gdyby-byly-dzisiaj z przodu każdego linka wpisz – http:… Czytaj więcej »

Margareta Beaurepaire
Gość

@easyrider ladnie napisane.

Łukasz
Gość
Łukasz

Nie ma kary, powinien ją ktoś z krewnych ofiar się nią zająć, kwas na ten zaszmacony ryj wylać, może przestan wtedy wogole mordę otwierać jak ma takie farmazony piepszyc

3 RAZY TAK - BÓG / HONOR / OJCZYZNA
Gość
3 RAZY TAK - BÓG / HONOR / OJCZYZNA

ale my wiem co oni czuja, czy widziales jakichkolwiek muzulmanow na ulicach Europejskich miast protestujacych przeciwko zamachom ? Ja nie widzialem ani jednej takiej protestacji poza ustawką CNNó gdzie z łapanki z ulicy zgarneli kilka osób …. to pokazuje jakim „szacunkiem” darza kraj gospodarza i jego wartosci, oni chca tu stworzyc… Czytaj więcej »

Biała Gęś
Gość
Biała Gęś

3 RAZY TAK – BÓG / HONOR / OJCZYZNA Nie widziałem też na naszych ulicach Polskich Patriotów protestujących przeciwko CETA, GMO czy obowiązkowym szczepieniom. Gdzie jest ten Wasz Bóg kiedy schylacie kark w zgodzie na obowiązkowe szczepienia swoich dzieci ? Gdzie jest Wasz Honor w momencie kiedy jako rodzice macie… Czytaj więcej »

Yarl
Gość

Popieram,mieszkam w Holandii i nie szczepie syna ! muzulmanow widze jak jade do miasta…

Asgard4444
Gość
Asgard4444

@Biała Gęś
Szczepienia to temat trudny. Nie każdy obywatel dysponuje wiedzą medyczną by dowiedzieć się prawdy. Musiałby wypowiedzieć się laborant z koncernu farmacetycznego z testu szczepionek – ale kto się wyłamie.

Biała Gęś
Gość
Biała Gęś

Szczepienia to temat który na dzień dzisiejszy dotyka nas bardziej niż islamizacja. Codziennie szczepione są tysiące dzieci szczepionkami w których konserwantem jest rtęć. Nie każdy obywatel dysponuje wiedzą medyczną ale pomimo to jest zmuszony do poddania dziecka iniekcji podczas której wprowadza się do jego organizmu rtęć która występuje w szczepionkach… Czytaj więcej »

Maryla
Gość
Maryla

Super, że o tym piszesz. Są inne, ważne tematy. Ustawa o bankach, CETA, TTIP, szczepienia, ustawa o wodzie, adopcje,podatki, koszty pracy, ZUS i NFZ… można wymieniać. O ile temat jest trudny, nie jest trudnym, by był wybór, byśmy byli wolni i nie kręcili się w kole absurdu identycznie jak niewolnik,… Czytaj więcej »

wowik
Gość
wowik

@ggęś ” Szczepienia to temat który na dzień dzisiejszy dotyka nas bardziej niż islamizacja.” Nic bardziej mylnego, właśnie teraz powinnaś szczepić swoje dzieci, kiedy wszelakie afrykańsko-islamskie istoty zalewają nasz kontynent. Przypomnij sobie o epidemii odry w Rumunii w tym roku, ciekawe skąd się wzięła, wg ciebie zapewne od szczepionych dzieci.… Czytaj więcej »

Violanta
Gość
Violanta

One wtedy nie zawierały rtęci tylko aluminium. Dlatego wtedy nie było tylu przypadków autyzmu i tym podobnych schorzeń wśród dzieci, ale za to jest więcej przypadków demencji wśród osób starszych

Biała Gęś
Gość
Biała Gęś

Nie powinnaś, tylko powinieneś. Jeśli taka Twoja wola to szczep swoje a nie moje. Logika wskazuje że szczepienia powinniście rozpocząć od siebie gdyż szczepienia nie chronią przez całe życie, tak że szczepienia macie nieaktualne !!! To będzie niewiele ponad 20 szczepień. Ile szczepionek wzięli Twoi rodzice a ile biorą obecnie… Czytaj więcej »

Luna
Gość
Luna

Masz rację. Szczepienia mogą być be. Problem w tym, że jesteś na stronie NDIE. Jakby nie kombinowac nie zacznie to znaczyć Nie Dla Szczepienia Dzieci w Polsce. Ludzie wchodzą tu porozmawiać głòwnie o islamizacji. Nie wchodzę na komputronik.pl kupić mięso. Nie wchodzę na NDIE aby czytać o szczepionkach. Chyba, że… Czytaj więcej »

Biała Gęś
Gość
Biała Gęś

Luna … Temat ten obecnie jest cenzurowany w naszych mediach, tak jak jeszcze niedawno temat napływu muzułmanów do Europy. Chcesz aby udowodnić związek z islamizacją albo uciekać z tej strony. Ludzie piszący tutaj widzą zagrożenie ze strony muzułmanów lecz szczepienia pozostają dla nich teoriami spiskowymi. Zdarzają się osoby, choć mniej… Czytaj więcej »

Luna
Gość
Luna

Zdefiniuj nasze media. W moich mediach (Max, Wolne Media, etc.) cały czas o tym trąbią. Nie martw się. Kto chce mieć świadomość to podrąży temat w necie. Z drugiej strony jak ktoś ma to w pompie to i siłą go nie nawrócisz. Czytam NDIE od powstania i jestem przekonana, że… Czytaj więcej »

Greg
Gość
Greg

Skąd wiesz o rtęci? Udowodnij te plotki

Luna
Gość
Luna

Greg. Nie ma sensu nikogo obrażać czy wyzywać. Szczepienia to potwornie ważny temat. Po prostu chciałam zwrócić uwagę, iż to nie jest najlepsze miejsce na spamowanie tym tematem. Na ten portal wchodzę poczytać o innym bardzo ważnym topiku. Dowiedzieć się jak bardzo postępuje islamizacja oraz dowiedzieć się, że nie jestem… Czytaj więcej »

lol
Gość
lol

zmien nicka na glupia ges bardziej pasuje

Remik71
Gość
Remik71

protest przeciw obowiązkowym szczepieniom odbył sie w Warszawie na początku 3-lub 4 czerwca-niestety wszystkie media w Polsce -nasze i polskojezycznie milczały -było kilka tys ludzi-przeszło bez echa a to dlatego ze ani TV ani prasa o tym nie rozpisywała-widać kasa wazniejsza od bezpieczeństwa naszych maluchów.

Karol
Gość
Karol

Dobrze napisane , pozdrawiam smile po co go minusujecie?

Greg
Gość
Greg

Biała gęś…. Ty ewidentnie się nie zaszczepiłeś i stąd tak efekt. Aczkolwiek na głupotę nie ma szczepionki….
Zobacz to
https://youtu.be/_-vE8Uddo80

Mirek
Gość
Mirek

Demokracja działa tak ze jak piszesz coś złego o katolikach i białych to jest powszechnie akceptowane ale spróbuj coś napisać o czarnych to już jest rasistowskie i o Arabach jak tego nie widzisz to serio my biali mamy problem

Garson
Gość
Garson

Jeśli by tak zamienić ofiary na muzułmanów a dziennikarkę na rodowitą Holenderkę okazałoby się że nie każdy może mieć swoje zdanie razz

Asgard4444
Gość
Asgard4444

@ZatroskanyAnders
Działa szczególnie gdy wygłasza poglądy zgodne z szariatem – życie islamisty jest coś warte, niewiernego nic – taki przekaz dała jej wypowiedź.

Piotr
Gość
Piotr

Nie. Demokracja tak nie działa. Demokracja działa tak, że teraz Holendrzy powinni ją zlinczować, jako większość, która jest jej słowami oburzona. TO JEST DEMOKRACJA. W demokracji nie ma wolności słowa, tylko jest władza większości. Nie masz pojęcia, osobo, o demokracji. Demokracji nie ma obecnie nigdzie na świecie. Nawet w „demokratycznych”… Czytaj więcej »

MDJ
Gość
MDJ

Ciekaw jestem jaka będzie reakcja lewactwa jak jakiś islamista powie publicznie wprost co jest celem ich najazdu na Europę, czyli podbicie EUropejczyków, wycinając cześć w pień. Czy nadal będą zaklinać rzeczywistość, że to nie prawda, że to tylko ekstremista/chory psychicznie/że słowa są wyjęte z kontekstu/że nie miał tego na myśli… Czytaj więcej »

Elana Stuber
Gość

“Uważam, że mam prawo napisać, co czuję” – powiedziała. Szkoda, że pewni dziennikarze holenderscy nie mogą napisać co naprawdę czują, bo w ich przypadku byłoby to karalne. Według muzułmanów, tylko muzułmanin może być nazwany prawdziwą ofiarą. Niewierny dla nich to puste opakowanie bez serca i duszy. Czasami myślę sobie, że… Czytaj więcej »

kowalski
Gość
kowalski

Super celna uwaga.Gratulacje!

inka
Gość
inka

tez tak mam

Asgard4444
Gość
Asgard4444

Dlatego nasz rząd powinien cisnąć takie kraje(Holandia, Niemcy, Francja, UK), że są zagrożone brakiem demokracji by osłabić opinie UE o niej samej.
Powinien ciągle pisać o wyjaśnienia w sprawie Polaków skazanych za bekon w meczecie itd.

Darin Meredith
Gość

W sumie przestaję się dziwić, że ich beżowi sandalarze lubią dymać kozy. Gdybym miał w domu takie grubowargie, szerokobrwiowe i płaskonose bezmóżdże, z łbem okutanym zawszoną szmatą i ubraną w lipcu w 40 letnią, śmierdzącą jesionkę w jodełkę też szukałbym wrażeń na boku. A że u nich tuż obok zaszczanego… Czytaj więcej »

Micaela Nealey
Gość

@Paff
Podnieciłem się cool wink

test24
Gość
test24

Jeszcze można ją wygodnie za rogi chwycić, jakby człowiek motorem jechał… mmm…

Paolito
Gość
Paolito

Respect.

Rodeo Drive
Gość
Rodeo Drive

i dobrze, my tez chcemy moc mowic hglosno ze mamy w doopie muzulmanow,i ich nie chcemy

Violanta
Gość
Violanta

Jeszcze mozemy

Micaela Nealey
Gość

@Violanta
Możemy, bo mamy ksenofobiczny i niedemokratyczny rząd. Gdyby do władzy wrócili postępowcy, to nie będziemy mogli mówić głośno, że mamy …..

Asgard4444
Gość
Asgard4444

Słuszna uwaga. Znowu zacznie się „wolność słowa” (po naszemu, sorosowemu oczywiście)

Mareczyk
Gość
Mareczyk

Czy Holender, który stwierdzi: „to, iż ciapaty z od urodzenia uszkodzonym mózgiem (bądź co bądź, to przecież Marokańczyk), doznał uszkodzenia mózgu, nic mnie nie obchodzi” też będzie mógł się podpierać prawem do własnych odczuć? Pewnie nie, bo to już będzie nie dość, że rasizm, to jeszcze brak gościnności…

fuckinbundeskalifat
Gość
fuckinbundeskalifat

ja tam biednemu ciapakowi wspolczuje – tak mu wspolczuje ze sam moge przeprowadzic eutanazje, co sie kozojebca bedzie meczyl…

papuga
Gość
papuga

Przynajmniej uczciwie powiedziała bez fałszywego współczucia. To dlaczego nas zmuszają do współczucia i pomagania tym kozimsynom co się międzysobą mordują? My wam tak samo współczujemy jak to babsko Holendrom co zginęli w tej katastrofie. A ty ruro muzułmańska idź się integeruj ze swoimi, z ciebie taka będzie Holenderka jak ze… Czytaj więcej »

Jeffry Greaves
Gość

wyprane mózgi od małego, uodporniają ludzi na śmierć, samobójstwa, tragedie i katastrofy. Własnemu dziecku mogła by poderżnąć gardło z zimną krwią nic nie czując przy tym.

Violanta
Gość
Violanta

Przecież tak robią, jak ta baba, co się wysadziła z dzieckiem na ręku. Żadnych uczuć wyższych, tylko fanatyzm

myślący
Gość
myślący

a moim zdaniem „mam prawo powiedzieć, że mam was w dupie” to pełna realna integracja z neokomunistycznym nihilistycznym społeczeństwem w pozorowanej demokracji

3 RAZY TAK - BÓG / HONOR / OJCZYZNA
Gość
3 RAZY TAK - BÓG / HONOR / OJCZYZNA

Widać jak bliskie sa jej wartosci tj wspolczucie, empatia, szacunek do innowiercy, wspaniale sie zintegrowala …. pozazdroscic tym holendrom, ze my nie chcemy tak „wartosciowych” ludzi przyjmowac do Polski …. toć to nie do pomyslenia

NIE
Gość
NIE

No jak widac podziela fundamentalne wartosci z nami …

Venetta French
Gość

Zryte muzułmańskie łby, da których życie toczy się tylko wokół własnej religii, wyznawców spedalonego mapeta. Od maleńkości uczone nienawiści do wszystkiego co niemuzułmańskie

888
Gość
888

Chciałem coś napisać ale po przeczytaniu wszystkich świetnych komentarzy użytkowników ndie dodam tylko że dziennikarka ta odrzuciła wszechobecną politpoprawność. Ja osobiście też bardziej zmartwiony byłem pobiciem przez Turków w Polsce jednego Polaka niż śmiercią setek muzułman w czasie paniki podczas pielgrzymki do Mekki w 2015 w ceremonii – publicznego kamienowania… Czytaj więcej »

Violanta
Gość
Violanta

A jak czytam ze uratowali iluś tam nachodzców z pontonu, to mam tylko jedno pytanie. A po co?

Martyna
Gość
Martyna

Ciekawe czy u siebie w Maroku byłaby taka mądra i mówiła to co czuje

Piotr
Gość
Piotr

Ale jak powiesz co czujesz do islamu to juz problem