Niebezpieczny islamista opuścił Niemcy, mając na nodze elektroniczny dozór

Groźny islamista Hussein Z. ma na nodze urządzenie dozoru elektronicznego, jednak mimo to udało mu się wsiąść do samolotu w Hamburgu i polecieć do Aten.

Pracownicy Centrali Dozoru Elektronicznego zgłosili, że przepadł jeden z ich podopiecznych. Elektroniczne urządzenie dozoru założone 35-letniemu Syryjczykowi, który został uznany przez niemieckie władze za niebezpiecznego islamistę, nie nadawało żadnego sygnału. Ostatni sygnał odebrano w okolicach lotniska.

Urzędnicy w Centrali Dozoru Elektronicznego nie przejęli się tym, bowiem Hussein Z. nie mógł przecież zdjąć elektronicznego urządzenia, co natychmiast wszczęłoby alarm. Według pracowników przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku mężczyzna też nie mógł przejść. Tymczasem Husseina Z. namierzono 2 tys. km na południe od Hamburga, na lotnisku w Atenach. Udało mu się uciec brytyjskimi liniami lotniczymi.

Hussein Z. przybył do Niemiec w 2015 r. jako tzw. uchodźca. Prokuratura wszczęła przeciwko niemu dochodzenie z powodu podejrzenia o członkostwo w organizacji terrorystycznej. Mężczyzna zadzwonił  przed odlotem do Urzędu Ochrony Państwa w Würzburgu i powiadomił nadzorcę, że jedzie po chorego syna na syryjsko-tureckie pogranicze. Niemieckie władze nie mają uprawnień do dalszego nadzorowania go za granicami Niemiec. Obecnie w Niemczech elektroniczny dozór nosi 96 mężczyzn.

źródło: dw.com

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

29 komentarz do “Niebezpieczny islamista opuścił Niemcy, mając na nodze elektroniczny dozór

 1. Taki jest stan trupa zwanego Europą.

  Na dobrą komedię nadaje się też historia afgańskiego pastucha, którą ostatnio gdzieś wyczytałem. Sandalarz przyczłapał się do Helmutów i złożył wniosek o azyl. Jako, że Helmutom wyskoczyło na czerwono, że złożył już wniosek o azyl w Bułgarii, wsadzili go w samolot i wyekspediowali do Bułgarii. Bułgarzy, nie peirdoląc się w zbyteczną papierologię odstawili go błyskawicznie do Krainy Śmierdzącego Wielbłąda. I tu zaczynają się jaja, bo okazało się, że cwany musli przed deportacją od hitlerów zdążył złożyć odwołanie od tej decyzji. I teraz szkopski sąd nakazał sprowadzić go z powrotem, bo odwołanie miało wstrzymać deportację, a wydalić go będzie można dopiero po zakończeniu postępowania.
  Na 11 grudnia planowany jest powrót pustynnego hrabiego. Być może wróci tylko po to, żeby się dowiedzieć, że jego odwołanie zostało odrzucone.

  Takie cuda to tylko w przecwelonej zaropiałym murzyńskim fiutem Europie.

  1. Tak to jest jak sie da ludziom za duzo demokracji to wychodza takie zcwelowane mimozy zachodniojewropejskie chodowane w warunkach labolatoryjnych spoleczenstwa zach na zasadach konsumpcjonizmu i pogoni za kasa i kariera bez oparciu na jakichkolwiek wartosciach i dzialaniu robta co chceta bycta kim chceta to potem toto nie majac sie na czym wzorowac lapie sie mentalnoscia stadna kazdego nowego obtrabionego masowo pomyslu chocby nie wiem jak durnowaty byl bez instynktow zachowawczych . A teraz postawmy toto vs druga strona islam gdzie jest za malo demokracji lub wcale czyli co im imam powie to mus byc prawda jedyna objawiona i trza tak zrobic bo ci z drugiej str maja tak przecwelowane mozgi indoktrynacja na zasadzie nie mam nic pochodze z chatki z gowna i chcialbym cos miec a zdobyc to moge tylko sila wyszarpujac innym i do tego jestem przyzwyczajony i teraz jak imam powie takiemu bier kalacha i fraguj na wojnie ile wlezie im wiecej nastukasz tym wiecej ci w raju jak juz cie sprzatna dadza dziewic zarcia domow samochodow i cudow na kiju to leci ten niedojebany umyslowo niedouczony idiota z kalachem i leje kogo imam wskaze niewierny no problem inny islamista tez nie problem bo np innaczej rozumie co mial maczetomet na mysli. Teraz jak zestawimy zach europejska mimoze z zindoktrynowanym islamskim imbecylem to na poczatku bedzie sieka z mimozy potem wchodzi imam i indokrynuje mimozy opanowane przez bojownikow z gownianych chatek. Mimozy jako ze nie mialy sie czym kierowac zaczynaja sie kierowac islamem bo byly wszak wychowane na zasadach wszystko mi wolno i robta co chceta wiec zagubione byly czyli przyjma nowy trend spoleczny i lykna go jak piguly na poronienie nastozy zaczynaja robic to co gowniani woje z chatki ginac jak zboze vs normalni ludzie a woje sie ciesza bo ich ranga wzrosla o 1 stopien na nadzorcow mimoz

 2. Nie wiem czemu cieszy mnie to, brawo dla kozojebcy. Udowodnil niemcom ze jednak to jest bardzo glupi narod. Madrych niemcow zostala tylko garstka, reszta to tumany o nie przekraczajacej 80 IQ turcy zawsze z nich jebia ze to narod kartoflarzy, zanim przybyli do niemiec, niemcy wpierdalali tylko kartofle a jak zobaczyli melona to pytali co to hahaha

 3. Nie wiem. … mam wrazenie ze ten proces islamizacji Europy sterowany jest z kremla i ze pacholki brukselskie za pieniadze realizuja plan tam nakreslony, moim zdaniem wyglada to na prowokacje, gdy w EU rozpocznei sie wojna ze swiatem islamu powiedza „to nie nasza wina tylko muzulmanow ktorych ratowalismy” i wtedy pojawi sie na scenie dobry wujaszek Wladimir ze swoimi zielonymi ludzikami ratujacy Europe ….. ciemno maluje sie nasza przyszklosc, znow bedziemy miedzy mlotem i kowadlem otoczeni z kazdej strony wrogami …

 4. Następny żenujący efekt polit poprawnego cackania sie z islamskim ównem . Przecież to potencjalny zamachowiec i/lub organizator takowegoż , a nie jakiś kieszonkowiec czy właściciel nabrzmiałych jajec szukający żywego do rozładowania ! I jeszcze do tego równie żenująca wpadka nowej niemieckiej wuderwaffe , tym razem od lokalizacji . Tzn . ono działa , ale ważne ogniwo systemu czyli operatorzy monitoringu lub jakiś decyzyjny totalnie dali ciała .

 5. Dozór elektroniczny to powinni mieć te judasze z Brukseli. Powinni to nosić na szyi i gdy tylko jeden z nich znów zdradzi swój naród, opaska powinna eksplodowac, odrywając ten pusty łeb razem z kablami….

Dodaj komentarz