Około 50 imigrantów wdarło się do biura wartowników jednego z niemieckich schronisk dla tzw. uchodźców i zaatakowało ich.

Sytuacja miała miejsce w Reinickendorf, północno-zachodniej dzielnicy Berlina.  W nocy grupa około 50 tzw. uchodźców wszczęła awanturę i zaatakowała pracowników służby wartowniczej. Musiała interweniować policja. Schronisko imigranckie mieści się tam w sali gimnastycznej jednej ze szkół.

We wczesnych godzinach rannych, gdy było jeszcze ciemno, ktoś zapalił światło w sali. Na tyle rozzłościło to grupę imigrantów, że rozbili oni szklane drzwi i wdarli się do biura służby wartowniczej. Biuro zostało doszczętnie zdewastowane, a osobiste rzeczy pracowników ukradzione. Uszkodzono ponadto prywatny samochód jednego z ochroniarzy.

Tzw. uchodźcy bili i kopali wartowników, którym udało się uciec i wezwać policję. Funkcjonariusze natrafili na leżącego na ziemi 28-letniego mężczyznę, który był pijany do nieprzytomności. Kiedy zaczęli udzielać mu pomocy, zaczął on na oślep okładać ich pięściami. Po obezwładnieniu imigrant został umieszczony na oddziale psychiatrycznym w szpitalu.

Policja prowadzi śledztwo pod kątem m.in. ciężkich przypadków zakłócania spokoju, niszczenia mienia, włamania i usiłowania niebezpiecznego uszkodzenia ciała.

Schronisko, o którym mowa, ma wkrótce zostać zlikwidowane. Władze Berlina zajęły salę gimnastyczną szkoły w grudniu ubiegłego roku, aby móc umieścić tam napływających masowo tzw. uchodźców, którzy mimo dawno rozpoczętego roku szkolnego, wciąż zajmują pomieszczenie i stwarzają zagrożenie dla zdrowia i życia uczniów i pracowników.

źródło: dw.com

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

39
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
14 Comment threads
25 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
PatriotaAndrzejfuckinbundeskalifatFrozenlakeDick Bul Komoruski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Largo
Gość

Więcej migrantów, brak Nam rąk do pracy! Wincyj! lol

komandos
Gość
komandos

Ja z kolei nigdy nie przypuszczałem że lekarze, inżynierowie, informatycy, i naukowcy mogą być tak agresywni- wystarczy że tylko ktoś zapali światło i już…

Dick Bul Komoruski
Gość
Dick Bul Komoruski

W bloku mieszkają jeden pod drugim odpowiednio: 3 piętro – Arab i kilku jego ziomków; 2 piętro – Grek; 1 piętro – Węgier; Parter – Niemiec i naprzeciwko Polak. Araby tak zasrały kibel, że u Greka pękła rura i całe gówno zaczęło się rozlewać po jego mieszkaniu. Niestety Greka nie… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@komandos Zwróciłeś uwagę na to, że jeden z nich był „narąbany jak stodoła”? A podobno nie piją. Ale władze wykazały czujność rewolucyjną i stwierdziły, że psychiczny. No popatrz jak chleje – psychiczny, jak gwałci – psychiczny, jak podrzyna gardło – psychiczny… Ciekawe i wszyscy ci psychiczni ekscytują się Koranem. To… Czytaj więcej »

Adam
Gość
Adam

Dobrze rozumujesz. W powietrze nie wysadzają się katolicy, żydzi, buddyści tylko muzułmanie.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Adam Ujmijmy to tak: muzułmanie się wysadzają a my jesteśmy wysadzani, bo muzułmanin to się tak samotnie nie wysadza – nie mylić z nocnikiem albo z sadzeniakami ziemniaczanymi. I im więcej wysadzanych tym większy powód do radości. Jedno wielkie wysadzenie, po którym zostanie ziemia uprawowa pod sadzeniaki. Bo trzeba przyznać,… Czytaj więcej »

komandos
Gość
komandos

@lolo może z innej beczki, Papież odbywa właśnie podróż do Gruzji i Azerbejdżanu Mottem całej wizyty są słowa „Pokój wam”. Papieskie przesłanie będzie się koncentrować wokół drogi do pokoju, dialogu i pojednania międzyreligijnego. Dlaczego to właśnie my katolicy musimy wszystkich prosić aby się z nami pojednywali? Za jakie grzechy, że… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@komandos My jako chrześcijanie jeśli przepraszamy to przede wszystkim z powodu własnej niewierności Panu Bogu. I nie chodzi tu o to, że inni tego nie rozumieją. Problem w tym, że Bergoglio – w odróżnieniu od Jana Pawła II – poniża naszą wiarę wywyższając inne (zwłaszcza Islam, ale nie tylko) dając… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps Pojednanie między religiami może być li tylko rozumiane jako pokojowe współżycie we wzajemnym szacunku. Ale o ile jest to możliwe między nami a Buddyzmem to wyobraź to sobie między nami a Żydami czy Islamem… Wynika to z prostej zasady, że doktrynalnie ani my ani buddyści nie uznajemy się za… Czytaj więcej »

natal
Gość
natal

no wiesz to jest tak, caly dzien i noc glowkujesz nas skomplikowanymi wzorami, budowa wszechswiata, lekarstwem na raka, ledwo sie zdrzemniesz a ktos swiatlo zapala. tez bys sie wkurzyl…

Patriota
Gość

Może trochę nie w temacie ale warto zobaczyć.

Odpowiedź pana Billa Warnera dla Polskich prawników wspierających ludzi walczących o zakazanie islamu w Polsce.

youtube.com/watch?v=v8gsYVprkZ4

Pozdrawiam

Andrzej
Gość
Andrzej

Zakazywanie islamu da tyle co umarłemu kadzidło. Tworzenie przepisów, które w praktyce będą martwe, to po prostu strata czasu. Jedyne co można zrobić to po prostu nie wpuszczać tutaj bydła z Afryki i Bliskiego Wschodu. A tych co wejdą tu nielegalnie po prostu wywalać z Polski na zbity ryj! Inaczej… Czytaj więcej »

Patriota
Gość

Nie zgodzę się. Jeżeli nie chcemy mieć tutaj islamu, MUSIMY dać jakieś narzędzia, jakąś broń w ręce tych którzy prawo egzekwują. Jeżeli islam byłby w dalszym ciągu legalny to może to związać ręce czy to policji czy straży granicznej „islamofobią”, „rasizmem” czy jakąś inną głupotą. Delegalizacja islamu pomogłaby z tym… Czytaj więcej »

Andrzej
Gość
Andrzej

@Patriota: wybacz, ale Twoje legalistyczne podejście jest warte funta kłaków. Pani kanclerz Merkel, zapraszając tutaj „gości” z Afryki i Bliskiego Wschodu, złamała wszystkie traktaty i przepisy unijne, jakie w tej sprawie można było złamać. Stworzyła zagrożenie dla całej Europy. Nikt wtedy w Brukseli nie protestował. Za to, jak Viktor Orban… Czytaj więcej »

Patriota
Gość

A jak obecnie chronimy się przed islamskimi najeźdźcami? Tylko w ten sposób, że nie jesteśmy w stanie w pełni potwierdzić ich tożsamożci. Myślisz, że taki stan rzeczy będzie trwał w nieskończoność? Albo jak te ćwoki z UE zaczną rozdawać paszporty unijne na prawo i lewo czy też dopuszczą do UE… Czytaj więcej »

K.Konar
Gość
K.Konar

Kiedy wreszcie zniknie tzw porawność językowa. Imigrant, to osoba spokojna, występująca o wizę we właściwej ambasadzie lub placówce konsularnej. Tam, jeśli jej nie otrzyma, wraca do siebie. Ta zgraja, to poprostu nielegalna dzicz, NIELEGALNA DZICZ!!!. I tak powinna być nazywana. Wkurzyłem się.

Metalhorsie79
Gość

Ja tam nazywam ich inaczej: KRYMINALISCI i PRZESTEPCY. Jak ktos naparza innych bez powodu i nie jest np na ringu gdzei wlasnie odbywa walke, to jest to napasc na czlowieka i to jest przestepstwo. Wciskanie kogos do psychiatryka to debilizm, dac mu po mordzie do nieprzytomnosci i od razu sie… Czytaj więcej »

Pablo
Gość

Natomiast w Gazecie Pomorskiej – dawny organie prasowy KW PZPR w Bydgoszczy – obecnie kapitał zagraniczny trwa akcja NIE HEJTUJ Swoją drogą jestem ciekaw jakby ten organ prasowy zachowałby się w 1988 roku, gdyy na scenie bydgoskiego teatru aktor zaangażowany w walkę patriotyczną z ramienia szeroko ówcześnie rozumianej Solidarności wyciągną… Czytaj więcej »

Pablo
Gość

Bułgarski parlament wprowadził w piątek całkowity zakaz noszenia burek w miejscach publicznych. Pojawienie się kobiety w burce, muzułmańskim stroju okrywającym całe ciało, ma być karane grzywną w wysokości co najmniej 200 lewów (100 euro). Pytanie jest takie. Czy dało by sie to wprowadzić w Polsce z rozszerzeniem dotyczącym nawet chust… Czytaj więcej »

komandos
Gość
komandos

I to jest właśnie rozsądna walka z tą plagą. Małymi ale skutecznymi krokami. Najpierw zakaz noszenia poniżających i odrażających łachmanów, potem zakaz modłów w miejscach publicznych, zamykanie meczetów i zakaz budowy nowych, delegalizacja islamu. Chcesz palancie żyć w normalnym społeczeństwie to zachowuj się jak wszyscy a nie to spier…j w… Czytaj więcej »

Michał Odrowąż
Gość
Michał Odrowąż

Komandos, niedługo ten sam angol i szwab, będzie błagał o osiedlenie w naszym kraju. Wtedy nasza odmowa, będzie swoistą odpłatą, za ich wywyższanie się i szkodzenie Polakom. Do israela niech szwab i angol, czy tam inny cwaniak, emigruje, zobaczymy czy go wpuszczą smile

gieno
Gość
gieno

Jak narazie to u nas wystarczyło by ograniczenie liczby zagranicznych studentów jak by to wprowadzili to zobaczycie ile to da a da dużo

ABC
Gość
ABC

Takich incydentów w Niemczech będzie coraz więcej, aż pojawi się nowy Adolf Hitler i zrobi z tym porządek.

kowalski
Gość
kowalski

Czemu tego typu wydarzenia nie budzą zdziwienia?!

Korgan
Gość
Korgan

To pewno byli ci lekarze z Syrii i inżynierowie z Afganistanu.

Pablo
Gość

Co wynika z tej informacji? Dla mnie nic. Ważniejsza jest ta poniżej…. Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii Otwarta Rzeczpospolita złoży zażalenie od decyzji o umorzeniu postępowania białostockiej prokuratury okręgowej w sprawie marszu ONR i kazania ks. Jacka Międlara. PO wzywa ministra Ziobrę do podjęcia interwencji w sprawie tej decyzji prokuratury,… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

Komu zgłosić zwyzywanie normalnych Polaków od ‚bydła” („profesor” Bydłoszewski) i „chamów” („etyk” Hartman)?

Pablo
Gość

Pisałem o tym tutaj gdzieś tam wcześniej.Wystarczy tylko lub aż wykorzystać pewne paragrafy Kodeksu Karnego opakowując je w odpowiednie słowa. Lecz co mogę zrobić, skoro nawet tutaj szanowny Admin uważa, ze są ‚ważniejsze’ tematy związany z Reichem i innym szambem niż to co być powinno.Z szanowni czytelnicy czasami biją tylko… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

Nie wiem co uważa Admin. Ja uważam, że kto ma siły i czas, to sam może zgłosić takie różne przejawy mowy nienawiści. Tylko komu. Od razu organom, czy dla pucu tym różnym hejtstopom? Z kolei czy ma sens kopanie się z koniem? Więc może od razu organom? Ale w/w „bydło”… Czytaj więcej »

fuckinbundeskalifat
Gość
fuckinbundeskalifat

bo POjeby to lewackie kurwy pieski na krótkiej smyczy makreli

Jacek
Gość

Ale jak to zagrażają? Imigranci? To chyba jakaś pomyłka. Nie wybili szyby tylko któryś się przewrócił, ochraniacze sami się pobili przy grze w pokera i oczywiście rozdali swoje rzeczy biednym imigrantom.

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Najeźdźcy znowu chcieli ubogacić kulturowo Niemcy smile

Chory swiat
Gość

– Czyżby zapalenie światła przerwało podniecenie i wkurzyło tych co nie doczekali w kolejce do zaspokajania kozy ?

Dick Bul Komoruski
Gość
Dick Bul Komoruski

Pewnie tak sie zdenerwowali bo na kolacje niemieccy lewaccy sludzy nie przynieśli arabskim ciapatym panom budyniu czekoladowego.

Publiusz
Gość
Publiusz

Wartownik na Zachodzie ,to kpina z zawodu i …rozumu!Np. w Holandii zalogom samochodow pancernych rozwazacych pieniadze nie wolno miec …broni!Dlatego ,zeby w razie napadu na taki samochod nie dochodzilo do eskalacji przemocy! Tak wlasnie wytlumaczyl to posuniecie minister ,ktorego zapytano dlaczego w/w zalogi sa nieuzbrojone!

Janusz
Gość
Janusz

Po Co Niemcy wpuścili to bydło do Siebie ??

bkkkk
Gość
bkkkk

@Janusz, bo znowu chcieli zbawiać świat. I znowu po swojemu. A my wiemy jak to się kończy, gdy NIemcy chcą urządzać świat…

Edward
Gość
Edward

niemcy wpuscili??? zyydzi zalali ich kraj, by ich zniszczyc. masz internet, a nic nie kapujesz, nie szukasz…

Frozenlake
Gość

Szkoda ze nie napisali co tam sie dzialo jak ktos zapalil to swiatlo i dlaczego sie tak zdenerwowali , jestem pewny ze ci islamscy homo pedofile bzykali sie jak kroliki …