W mieście Rommerskirchen położonym 13 km na zachód od Kolonii rodzina tzw. uchodźców politycznych pochodząca z Iraku urządziła w poniedziałek po południu pracownikom tamtejszego urzędu socjalnego burdę.

33-letnia matka z dziesięciorgiem dzieci w wieku od 2 do 17 lat pokłóciła się o nakaz zamieszkiwania w gminie na okres postępowania azylowego i wynikający z tego zakaz wyprowadzki do innego miasta.

Normalna rozmowa nie mogła być przeprowadzona – mówią pracownicy urzędu. Matka razem z pięciorgiem starszych dzieci powyżej lat 13 zaczęła zdzierać ze ścian tablice informacyjne, niszczyli wszystko co znajdowało się w biurze, rzucali przedmiotami w pracowników, pracownikom jeden członek rodziny groził gaśnicą, matka pokazywała, że wyrzuci jedno dziecko przez okno, nie wspominając o wyzwiskach.

Pracownicy urzędu zawiadomili znajdującą się w ratuszu miejską służbę porządkową i policję. Policja zatrzymała tymczasowo 17-letnią córkę i 16-letniego syna.

Komentarz: Irakijka doskonale wiedziała co robi, ponieważ po przybyciu do Niemiec otrzymała materiał informacyjny w języku arabskim dla osób ubiegających się o azyl. Chciała krzykiem i rozróbą wymusić na urzędnikach przeprowadzkę ze schroniska dla azylantów na mieszkanie lub raczej dom w innym mieście, co jest po prostu niemożliwe ze względu na ustawowy trzyletni nakaz zamieszkiwania w przydzielonej gminie oraz na kompetencje urzędu socjalnego pośredniczącego tylko w wynajmie mieszkań we własnej gminie.

źródła: erft-kurier.de / rp-online.de

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

43
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
20 Comment threads
23 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
34 Comment authors
retfdsaaaRemik71BartelAdrianzGiga Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
malabiala
Gość
malabiala

Jak chciała wyrzucić dziecko przez okno, znaczy nie nadaje się na matkę. Oddać dzieciaki do jugendamt, przecież szkopki jesteście w tym dobrzy. Musicie także zabronić rozmawiać dzieciom w ojczystym języku, żeby nie uległy radykalizacji religijnej. pokażcie niemiaszki jacy jesteście odważni w stosunku do muzułmanów!

Marcin Opus
Gość

@malabiala
No coś Ty, to byłby rasizm; w stosunku do Polaków to działanie państwa prawa. Ot, demokracja liberalna.

kowalski
Gość
kowalski

No jak to przecież przybyli po obiecane domy.samochody i po 2000 euro zasiłku na łeb.A tu tylko schronisko.Niemiaszki natychmiast usunąć z domu jakąś niemiecką rodzinę i wykonać żądania opalonych gości!

Bielik
Gość

Kowalski, mój znajomy ma dom 270m2 i mieszka sam, w tym roku lewaki 4 razy byli u niego i namawiali by przyjął imigrantów

pierre
Gość
pierre

gdyby byl lewy to by przyjal. Lwi przyjmuja w innych krajach

Pain
Gość
Pain

33 latka…17 letnia córka.
Niemcom życzę jak najgorzej za II WŚ ale trzeba pamiętać że tacy nowi ”sąsiedzi” będą naszym problemem bo w końcu się ”przeleją” za naszą granicę.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@Pain 17-letnia córka to nic w porównaniu z cyt. „…z dziesięciorgiem dzieci w wieku od 2 do 17 lat…” A gdzie tam koniec okresu rozrodczego u tej maszynki dzieciorodczej? Tylko tym się zajmują te pasożyty w Europie! Deport bezwarunkowy na wczoraj! Afryki do Afryki! Tylko tyle im się należy od… Czytaj więcej »

AntyHegemon
Gość

@pojawiam
Muzułmańskie macicy nigdy nie tracą terminu ważności. Mogą rodzić i rodzić. Niedługo UE tak ich zmutuje, ze będą rodzic po 5-10 szczeniąt naraz grin

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@AntyHegemon A niech rodzą i po 20 w roku byle u siebie i na swój koszt! A od nas niech trzymają się jak najdalej

AntyHegemon
Gość

@pojawiam-się-i-znikam
Ale Ty wiesz, że ciągłe napełnianie miski wodą spowoduje jej przepełnienie i rozlanie się na dalszy obszar?

Albin
Gość

A co będzie gdy zaczną rodzić kozy?

sharky
Gość

a jak kozy zaczną rodzić brudasów?

Remik71
Gość

hehe,juz to sie dzieje-indie -co rusz to jakac zmutowana kozunia się rodzi-jedna nawet zaszeregowali jak bóstwo i modły odczyniaja bo to cud z ludzką gęba się urodziła.

AntyHegemon
Gość

@Albin
Chciałbym żeby muzułmanki rodziły kozy! Koza by się nie wysadziła, nie zabiła, nie zgwałciła itd. A muzułmańskie szczenię po podrośnięciu i owszem. Dlatego mam marzenie, by islamskie kobiety rodziły kozy grin

Mahomet to pedofil
Gość
Mahomet to pedofil

Jakich kurwa szczeniąt rasisto. Szczurów! Nie obrażaj piesków najlepszych przyjaciół człowieka.

Bartel
Gość
Bartel

A ty nie obrażaj pożytecznych i mądrzejszych od psów szczurów.

Karbulot
Gość

Gdybym był urzędnikiem i baba by groziła mi, że wyrzuci swoje dziecko przez okno, to rozpakowałbym paczkę chipsów, otworzył piwo, rozsiadł się wygodnie i powiedział jej: „Dajesz”.

Remik71
Gość

Dobre-chyba nadajemy na tych samych falach hehe

Marek
Gość
Marek

Worki na sperme

Krzyniu
Gość

Od razu na myśl przyszło mi porównanie do przczelej matki w ulu wink

Krzyniu
Gość

Oczywiście pszczelej.. taki błąd na fonie w pośpiechu, wybaczcie…

Dracu
Gość

Dziesięcioro dzieci. Wow. I wszystko na socjalu niemieckiego podatnika. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Trochę mi tych pospolitych Niemców szkoda. Wiadomo mają to, na co zasłużyli wybierając lewacki rząd i multi kulti, ale kto wie może się otrząsną z tego marazmu. Chociaż i tak wszyscy wiedzą, że ich kraj… Czytaj więcej »

Marcin Opus
Gość

@Dracu
Jesteś pewien, że aligatory nie zjedzą piranii? Szkoda by było.

Garrus
Gość

Zauważ, że ona ma dopiero 33 lata i już praktycznie drużyne piłkarska spłodziła, w tym tempie dorzuci jeszcze rezerwy, a jak dobrze pójdzie to i sztab szkoleniowy smile

Giga
Gość
Giga

grin

sharky
Gość

pewnie ta 17-letnia już się pierdoli, może już urodziła… nie wiesz ile i czyje

Marcin Opus
Gość

,,matka pokazywała, że wyrzuci jedno dziecko przez okno.”
Czy jakiś idiota jej przeszKODził?
Czy dziecko 9dzieci) zostało odebrane przez jegencośtam, tak jak Polakom za pogrożenie własnemu dziecku palcem?
Tak tylko pytam, z nudów. lol

AntyHegemon
Gość

„33-letnia matka z dziesięciorgiem dzieci w wieku od 2 do 17 lat…” Niezłą ma linię produkcji ta muzułmanka No i niech Niemcy teraz zapytają Polaków czemu nie chcemy przyjąć biednych matek z dziećmi. No wystarczy podać ten niemiecko-irański przykład jako argument. Ci ludzie to wyboje umysłowe i średniowiecze. Takie sytuacje… Czytaj więcej »

Adrianz
Gość
Adrianz

Z biegiem czasu rdzenni będą uciekać do krajów jeszcze białych ciekawe kto będzie wtedy płacił podatki

Rodeo Drive
Gość
Rodeo Drive

szkoda ze nie wyalila bachora muzulmanskeigo za opkno9zawszsd jednego mniej) a tak serio zapakowac w pudlo iu odeslac z Europy, taka islamska quurwa nic dobrego Europie nie przzyniesie

340
Gość

Ostatnio pewna fundacja napisała do młodej rodziny królewskiej w Londynie by nie mieli już więcej dzieci. teraz rozumiem dlaczego. Chcą by 34 letnie muzułmańskie matki z dziesięciorgiem dzieci, gdzie najstarsze dziecko jest w wieku niemal matki mogły zamieszkać w pałacu. i po co te fochy. W Niemczech pałaców i pałacyków… Czytaj więcej »

3 RAZY TAK - BÓG / HONOR / OJCZYZNA
Gość
3 RAZY TAK - BÓG / HONOR / OJCZYZNA

Nie, no Niemcy co to za mowa nienawisci, przyjmować ubogacenie pełnymi garściami i nie marudzić ….

Logic1
Gość

Może to jubel był.

Derty
Gość
Derty

Czy oni rozmnazaja sie poprzez paczkowanie i podzial plechy?

Venom
Gość
Venom

To te „matki z dziećmi”, o których mówił Trzaskowski?

PJJ
Gość

Ależ harde kozosmrody. Ja bym im urządził rozróbe jak dawniej było pod zabawą w remizie – sztacheta przez plery i pogonić chołotę razz

Michal
Gość
Michal

Jungendamt powinien zabrać jej dzieci za taką akcję

Janek
Gość
Janek

33 lata – 10 dzieci sad dobrze że jeszcze może z 10 lat i umrę może wcześniej – żal mi kolejnych pokoleń na przeludnionej planecie ……………