W 2016 r. około 1000 dzieci w Niemczech i Austrii padło ofiarą gwałtów lub napaści seksualnych ze strony tzw. uchodźców, których sprowadziła do Europy Angela Merkel. O tych szokujących liczbach za Odrą jednak się nie mówi. Nieletnie ofiary imigrantów to bowiem w niemieckiej prasie wciąż temat tabu – pisze „Gazeta Polska”.

To był tragiczny rok dla Niemiec, które zdecydowały się przyjąć z otwartymi ramionami setki tysięcy tzw. uchodźców, często zupełnie anonimowych.

W 2016 r. w Niemczech i Austrii odnotowano w sumie 2788 napaści seksualnych i gwałtów dokonanych przez tzw. uchodźców, imigrantów lub osoby pochodzenia imigranckiego. W tej liczbie aż 974 przestępstwa dokonano na nieletnich, z czego 286 na basenach i plażach.

O dzieciach, które padły ofiarami tych czynów, w ogólnokrajowych niemieckich mediach niemal się nie mówi. Wzmianki lub artykuły o napaściach znaleźć można przede wszystkim w lokalnej prasie lub komunikatach policyjnych. Dlatego też nawet w Polsce, gdzie poprawność polityczna nie zakorzeniła się tak bardzo, o większości tych przestępstw nikt nie słyszał.

źródło: Gazeta Polska

Dodaj komentarz

59 komentarzy do "Nieznane ofiary polityki Angeli Merkel"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
888
Użytkownik
Chorąży

Tak niestety się dzieje. Liczba gwałtów i przestępstw na tle seksualnym w Niemczech i Austrii w 2016 roku osiągnęła gigantyczne rozmiary, czytałem cały artykuł na Niezależnej. Oficjalne media tuszują sprawy i wybielają sprawców. Niestety to jest celowe działanie władz Niemiec i Austrii.

Arar
Gość
Arar

„Wybielają sprawców” o, Ty rasisto Ty.

888
Użytkownik
Chorąży

@Arar
Faktycznie niefortunne określenie. Hahahahahaha Pozdrawiam smile

Smok
Gość
Smok

Określenie rzeczywistości, w ameryce po strzelaninie na lotnisku CNN (amerykańska stacja tv) dosłownie tak wyedytowało zdjęcie sprawcy żeby wyglądał jakby miał bardzo białą karnację zamiast lekko ciemnej.

Aureliusz
Gość
Aureliusz
A wiadomo już, że sprawca to Portorykańczyk który służył w armii amerykańskiej w Iraku i prawdopodobnie stał się sympatykiem tzw. Państwa Islamskiego. Latynos z zapuszczoną bródką i w arabskiej chuście na zdjęciach. Podobno miał problemy psychiczne. Wszystko to zbiega się z bulwersującym opinię publiczną w USA zdarzeniem jakie ostatnio mało miejsce w Chicago gdzie rasistowski gang czworga młodych murzyńskich bandytów porwało i torturowało 20 letniego upośledzonego białego mężczyznę. Czarni przestępcy pastwili się nad swoją ofiarą grożąc nożem, skalpując głowę, bijąc po całym ciele, podnosząc za pasek obwiązany na szyi, każąc pić wodę z wc. Dodatkowo kazali mu krzyczeć : „Pieprzyć… Czytaj więcej »
Patriota
Gość
Patriota

Wybielają? ACE najlepszy ,pytanie czy w pralce??

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@888
Jedna uwaga. Jeżeli wprowadzane jest prawo szariatu to gwałtów na niewiernych nie ma, choćbyś nie wiem jak się oburzał. Jeżeli przestępstwa – z punktu widzenia dotychczasowej europejskiej tradycji – są nagminne tuszowane to w istocie stary porządek cywilizacyjny został zastąpiony nowym. To jest Europa AD 2017.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
Ps I w tej sytuacji gwałty i zabójstwa są tylko wyrazem „dziejowej konieczności” i walką z „podziemiem reakcyjnym”, z przeciwnikami rewolucji. A tu jeńców nie biorą. Kiedy przeprowadzano „eksperyment” pod nazwą Wielka Rewolucja Francuska to Wandeę wyrzynano w pień. Dosłownie. Zatruwanie studni, wyrzynanie ludzi i zwierząt, palenie zbiorów do gołej ziemi. To byli wrogowie. Robiło to 5 tzw. „piekielnych kolumn”. To były rozkazy z samej góry a jeden z generałów kazał sobie dostarczać codziennie ileś tam głów ludzkich do gry w piłkę. Ludzie z tych kolumn postępowali – by uzmysłowić skalę – tak jak Żydzi w Starym Testamencie (a przecież… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Errata
Powinno być: „są nagminnie tuszowane”

ZZZZZZZZZZZZ
Gość
ZZZZZZZZZZZZ

Jak glupi musi byc czlowiek, by pozwalac na krzywdzenie wlasnego potomstwa? Jak glupi jest narod, ktory zezwala na gwalcenie dzieci? Nie sadze, ze ci lewaccy idioci zdaja sobie sprawe z dlugotrwalych skutkow gwaltu dokonanego na dziecku.

easyrider
Gość
Krzyżowiec
easyrider

O wielu rzeczach się jeszcze dowiemy, od których włosy nam się zjeżą. Te ofiary, to cena, którą liber-lewactwo godzi się płacić, żeby realizować swój chory plan inżynierii społecznej. Na co jednak czeka nasza telewizja? To powinno być pokazywane intensywnie, bo poziom świadomości ludzi odnośnie zagrożenia islamskim najazdem, jest zatrważająco niski.

888
Użytkownik
Chorąży
@easyrider Myślę ze się ze mną zgodzisz. Podsumowując dzisiejsze artykuły, nie myślałem że w Polsce ktokolwiek panuje nad napływem tych tzw. „uchodźców”, okazuje się że tak, brawa dla naszych pograniczników którzy namierzyli marokańca i chcą go deportować, dotyczy artykułu o miłośniczce kozo…w. Również Cyryl zasługuje na uznanie, być może nic za bardzo to nie zmieni ale jego głos rozniósł się po świecie i dodał otuchy ludziom normalnie myślącym a zamieszkałym na Zachodzie Europy. A jeśli chodzi o ten powyższy artykuł, cóż, dzicy ludzie i dzikie obyczaje. Nie ma się czemu dziwić. Deportację wszystkich muzułman z Europy i rozprawienie się z… Czytaj więcej »
easyrider
Gość
Krzyżowiec
easyrider
@888 Bez dwóch zdań pozytywy są i bez dwóch zdań, gdyby PO utrzymała się u władzy już mielibyśmy kontyngenty (dla niepoznaki nazywane „kwotami”) kolorowych u nas. Sama inicjatywa wsparcia Węgrów naszymi policjantami była dobrym posunięciem. Symbolicznym ale właściwym. Dodajmy powstrzymanie „uchodźców” z Czeczenii i parę innych podobnych zdarzeń. To wszystko jest OK i z tego należy się cieszyć jak i z jednoznacznych deklaracji niezgody na obowiązkowe „kwoty”. Sytuacja jednak nie jest statyczna. Jest bardzo silnie dynamiczna i napór będzie nasilał się z miesiąca na miesiąc. Zarówno napór nachodźców, jak i liber-lewactwa. Oni posuną się do wszystkiego by przełamać nasz opór… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@easyrider 1) Kto miałby to zrobić? 2) I czy Polacy są na to na prawdę gotowi? Bo ten ruch oznacza wyrzeczenia i zgodę na ewentualny odwet prawno-gospodarczy (w optymistycznej wersji). Z tego sobie trzeba zdawać sprawę. Co innego jest pisać sobie na portalu a co innego będzie gdy się z tym zmierzyć w rzeczywistości. Pamiętasz opis wyjścia Żydów z Egiptu? Najpierw radość i „Mojżesz najpiękniejszy” a potem gdy tylko czegoś zabrakło to było: a w Egipcie żarcia było pod dostatkiem. P przecież jęczeli pod jarzmem egipskim. Myślisz, że my będziemy lepsi? Masz jeszcze takiego przywódcę, któremu naród zaufa i pójdzie… Czytaj więcej »
easyrider
Gość
Krzyżowiec
easyrider
@lolo Już kiedyś przerabialiśmy ten motyw. Mnie nie musisz przekonywać, że czym innym jest klepanie komentarzy na portalu a czym innym uczestnictwo w faktycznym procesie decyzyjnym. To trochę tak jak z grą w pokera. Gdy grasz o nic, to gra nie ma sensu. Zabawa zaczyna się gdy pieniądze są na stole. Podobnie jest z opiniami ekspertów. Ekspert, choćby najgenialniejszy, przygotowujący analizę dla decydenta, nie ponosi odpowiedzialności za podjęcie konkretnej decyzji. Nie tak jest też nasza rola tu, na tym portalu. Wracając zaś do Twych pytań, to nie oczekujesz chyba, że wskażę Ci konkretną osobę spośród znanych ludzi świata polityki? Władzy… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@easyrider
Czyli tak:
– przeciwnik ma po swoje stronie wszelkie dostępne środki ziemskie (ogromną liczebność, zasoby naturalne, powiązania czyli możliwość oddziaływania w różny nieprzewidywalny sposób jak to było z próbą wywołania rzezi w Polsce przy pomocy „zamachu w Berlinie”.
– my nie mamy nic prócz wiary w Boga (jeśli z tego nie zrezygnujemy oczywiście). Przyjmując ten punkt widzenia nie dziwne, że jest zmasowany atak na zewnętrzny na katolicyzm ogólnie na świecie (np. gender – instytucje międzynarodowe; Islam) czy też w Polsce (poprzez np. „GW”) czy to od wewnątrz (Bergoglio i jego wyznawcy).

easyrider
Gość
Krzyżowiec
easyrider
@lolo Przeciwnik według mnie przelicytował otwierając „bramy piekieł” i pozwalając hordom nieprzyjaciół wejść w swoje granice. Uwzględniam lolo, Twoją teorię na temat wielkiej roli masonerii w zarządzaniu tym chaosem. Według mnie jednak, nie ma takich macherów na tej planecie, którzy potrafiliby w pełni kontrolować wszystko. Zbyt wielu graczy, zbyt dużo rozbieżnych interesów. Przeciwnik ma bardzo silne instrumenty w postaci zdominowanych instytucji międzynarodowych, ułożonych pod siebie regulacji prawnych, olbrzymiego aparatu propagandy. Tworzą to od lat. Wydaje mi się jednak, że mimo wszystko przelicytowali. Według Ciebie celem masonerii co jest? Doprowadzenie do zagłady tego wszystkiego? Jeżeli tak to idą w we właściwym,… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@easyrider
Jaka teoria. To, że nie panują nad wszystkim to łaska Boża ale środki mają a świat raczej Boga nie chce czyli otwarta droga przed nimi (np. coraz silniejsza pozycja Bergoglio). Do panowania nad wszystkim nie potrzeba być w każdym miejscu. Wystarczy mieć obsadzone kluczowe stanowiska decyzyjne, reszta sama się podporządkowuje.

Dałem Ci jeszcze jeden cytat ale w moderacji.

emer
Gość
emer

I znowu ” dziwna” zbieżność w Berlinie – https://www.youtube.com/watch?v=rdvyV09WFvU

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
Ps (@easyrider) A tu Ci dam jeszcze coś z książki A. Ferrary „Fałszywi przyjaciele Fatimy”: „A co z „planami wyzwalania”, o których mówiła nowa „s. Łucja”? Czy nie wiedziała, że Rosja była (i nadal jest) głównym dostawcą broni dla komunistycznych Chin, [148] gdzie Kościół Katolicki zmuszono do podziemia i aresztuje si biskupów i księży za „zbrodni” bycia katolikami w jedności ze Stolicą Apostolską? Czy nowa „s. Łucja” nie wiedziała, że Rosja nadal posiada tyle broni, żeby kilka razy zniszczyć cały wiat, i że tysiące rosyjskich rakiet są w gotowości w silosach? Prawdę mówiąc, w styczniu 1995 Rosję dzieliły tylko minuty… Czytaj więcej »
easyrider
Gość
Krzyżowiec
easyrider

@lolo Ponowię swoje pytanie – czy uważasz, że masonom chodzi o doprowadzenie do zagłady? Udzielę też odpowiedzi na Twoje – tak, uważam, że posiadanie głowic jądrowych i środków do ich przenoszenia, zmienia warunki gry. Od razu uprzedzam kolejne pytanie – jak zrobić by wejść w posiadanie takiego arsenału? To nie jest proste, bo system zabezpieczył się przed tym, by potencjalni chętni nie weszli w posiadanie atomu. Stąd układ z 1968 r. o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Próba rzucenia się od razu w tym kierunku, to tak, jakby zapisać się na boks i chcieć po miesiącu treningów zawalczyć o zawodowe mistrzostwo świata.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@easyrider Broń masowej zagłady dawała zabezpieczenie powiedzmy 60 lat temu. Ale nie dziś. Dziś to powód do ataku. Gdyby wielkim tego świata zależało na rozbrojeniu to dawno nikt by nie miał jądrówek a co najwyżej dwaj główni gracze. No, teraz jeszcze powiedzmy Chiny. Ale też „dojądrowane” przez Rosję, i kto wie, może i Amerykę. No jeszcze i Izrael ma arsenał ale powiedzmy sobie szczerze i tak trzymają łapę na wszystkim. Więc w zasadzie cała broń jądrowa jest własnością Izraela, niekoniecznie w sensie geograficznym. A co do reszty to potrzebny jest co najwyżej pretekst zagrożenia jak to zrobiono w Iraku albo… Czytaj więcej »
easyrider
Gość
Krzyżowiec
easyrider

@lolo Nie używam określenia „teoria spiskowa”, bo to liber-lewacki zabieg pozycjonujący rozmówcę. Pomimo, iż nie mam wątpliwości co do macek starozakonnych we współczesnym świecie, to trudno mi się zgodzić z tezą: „Więc w zasadzie cała broń jądrowa jest własnością Izraela, niekoniecznie w sensie geograficznym.” To zbyt duże uproszczenie. Chiński czy indyjski arsenał nuklearny też kontrolują? Rosyjski również? Bądźmy poważni. Jeżeli zaś chodzi o kwestię tego, że celem miałaby być depopulacja, to czemu do tego jeszcze nie doszło?

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@easyrider Z całym szacunkiem ale wykazujesz dość dużą – wg. mnie – naiwność polityczną. Odpowiedz sobie na pytanie: kto rządzi masonerią? I na drugie: czy jest miejsce na ziemi wolne od wpływów masońskich? Poza tym błąd Twojego myślenia – oczywiście wg. mnie – polega na tym, że przez „kontrolę” rozumiesz bezpośrednie wydawanie rozkazów. Np. Bergoglio nigdzie wprost nie dopuścił rozwodników do Komunii Świętej a staje się to powszechną praktyką i oponentów się pacyfikuje. To samo z homoseksualizmem. No i oczywiście będą i inne „atrakcje”. Otóż masoni posługują się sugestią, naciskami, subtelnym szantażem. Np. w filmie „Trzy lata z tysiąca” jest… Czytaj więcej »
easyrider
Gość
Krzyżowiec
easyrider

@lolo Co do naiwności politycznej, to staraj się lolo wystrzegać takich określeń w dyskusji. Są one ocenne. Mnie to akurat nie uraża bo mam swoje spojrzenie na rzeczywistość a sugestia, że jest ono takie czy inne nie rusza mnie. Jeśli chodzi o kwestię wpływów masonerii, to nigdy zbyt mocno nie zagłębiałem się w tę tematykę, więc nie będę się wypowiadał. Pomimo tego szczerze wątpię – jeślim w błędzie, to mnie oświeć – by masoni mieli jakieś wpływy w Chinach czy Indiach. Inny krąg kulturowy, inne doświadczenia historyczne.

Logic
Gość
Logic

Dla tego lepiej by było tak zrobic zeby to sie samo rozlazło albo wyszedł jeszcze kto inny. Potem by sie powiedziało ludziom sory to nie przez nas.

888
Użytkownik
Chorąży
@easyrider Odpowiadając na końcówkę twojej wypowiedzi z pewnością będzie to pozytywny impuls dla zachodnich społeczeństw. Zwróć uwagę po wydarzeniach w Ełku, lewactwo myślało że na nasz kraj spadną pioruny a tymczasem zdawać by się mogło że raczej zdobyliśmy więcej uznania i szacunku. Wściekłość rodzimych lewaków jest bezcenna. Następna sprawa to PO szykowało nam tutaj niezły bigos. To nie skończyłoby się 7 tysiącami nierobów. Do tej pory byłoby u nas milion a może i więcej miłośników „religii pokoju”. Przygotowywane były już budynki do ich zakwaterowania. Mało tego we wrześniu 2015 roku oddziały policyjne były szkolone do ochrony muzułmańskich imigrantów przed polską… Czytaj więcej »
easyrider
Gość
Krzyżowiec
easyrider
@888 Jeżeli chodzi o pytanie dotyczące motywów takich partii jak PO czy .nowoczesna, to są one bardzo proste – to władza w „prowincji”. Tak jak peeselowcom wystarcza to, że mają dostęp do władzy na poziomie samorządów (a jak jeszcze w takim ARiMR, to już pełen cymes), tak PO czy .nowoczesnej w pełni starczy glejt do zarządzania „polską prowincją”. To dla nich są synekury, przywileje i to zaspokaja ich potrzeby. Jeżeli ceną ma być „ubogacenie”, to oni to łykają bez mrugnięcia okiem. A co tam będzie za rok, dwa, pięć, dziesięć, to mózgi takich powiatowych konowałek jak Kopczowa, nie ogarniają. To… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@888
Tu jako ciekawostkę (za „miziaforum” – zakładam, że prawda) to ci dam przy okazji różnych wydarzeń, że na sobotnie spotkanie Kijowskiego z Piniorem w Namysłowie woj. opolskie wtargnęła grupa ludzi… z KOD-u zaopatrzonych w bejsbole i używała słów ogólnie uznawanych za obelżywe. Mieli pragnienie oplucia „umiłowanego przyfudcy”. Chodziło o te defraudacje. Kijowski z Piniorem ewakuowani zostali do kibla zamykanego na kluczyk. Ponieważ to KOD-ziarze atakowali to nawet nie wniesiono oskarżenia.

888
Użytkownik
Chorąży

@lolo (który nie pisze)
Ale to są durnie. Wiesz co? Prowokacja na całego. Cała sprawa grubymi nićmi szyta. Jak można być takim głupim? Głupole, jeszcze raz to powtórzę.

888
Użytkownik
Chorąży

@easyrider
Wysłałem Ci odpowiedź ale ze względu na link komentarz poszedł do moderacji. Może już niedługo będzie, w każdym bądź razie myślę że Cię nie zanudzę nim. Jest dość długi prawie na półtorej ekranu. Pozdrawiam.

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Takie „wolne” media co zamiatają gwałty pod dywan,
chcą w Polsce obok rządu PO, Nowoczesna KOD smile

tytkoski
Gość
tytkoski

Lewactwo traktuje dzieci jak mieso seksualne. Gender, istruktarze masturbacji w przedszkolach, pedofilia, useksualnianie dzieci od najmlodszych lat, promocja zboczen, a teraz jeszcze wystawianie dzieci na zer tym popierdolonych zboczonym dzikusom, ktory wszystko jedno w co wkladaja: w koze, rure wydechowa, byle ulzyc spuchnietym jajom. TO NIE SA LUDZIE, to jakies poczwary!!!!

rafa
Gość
rafa

Taraz wydadza lewackie schizole tomik wierszy do przedszkili :
„…. murzynek bambo w Europie mieszka, fajny ma socjal ten nasz koleszka ” wink

Olchu
Użytkownik
Nowicjusz

Wstyd i hańba. Niby w Europie jest kultura i cywilizacja – a dochodzi to takich makabrycznych czynów. Po prostu szok. Jak do czerwca nie będzie masowej deportacji/eksterminacji Europa ulegnie zagładzie… mad

PolishWoodpecker
Gość
PolishWoodpecker

To wszysko nie jest prawdą!!!! Te dzieci nie zostały zgwałcona, tylko ,,wzbogacone kulturowo,, na resztę życia i powinny być wdzięczne Angeli i rescie lewactwa, że w tak młodym wieku dane im było zasmakować ,, kultury,, islamu…

SobieskiToByłGość
Gość
SobieskiToByłGość

Ano, powinni się cieszyć, że takiego szczęścia dostąpili, błogosławieństwa wręcz. Tylko u nas w rasistowskiej i ksenofobicznej Polsce jakieś sprzeciwy i protesty wobec tak szlachetnej kultury – uznającej tylko najwyższe cnoty moralne! Mentalne średniowiecze,powinniśmy się wstydzić tak szczerze powiedziawszy. Jak zawsze musimy być zaściankowymi odmieńcami ;( 100 lat za afroamerykanami czy jak to tam się w dzisiejszej dobie odmienia. Na podstawie artykułu widać, jak wiele korzyści i możliwości rozwoju duchowego jak i cielesnego nam przeleci koło nosa zamykając się na „nowoczesny świat”. Jest to takie dla mnie… wzbudza to we mnie ogromne emocje +_+

gieno
Gość
gieno

no za kilka lat to będzie coś takiego jak euro-afrykanie wink

Paff
Użytkownik
Chorąży
Niemcy mają wprawę w ukrywaniu i zamiataniu pod dywan niewygodnych seksualnie tematów. Trzeba było 70 lat od zakończenia wojny, żeby naruszyli tabu być może nawet kilku milionów obywateli Niemiec spłodzonych gwałtem i przemocą przez okupacyjne wojska alianckie. Wg naukowców nawet 5% urodzonych w pierwszych latach po wojnie Szkopów to dzieci pijanych ruskich żołdaków, albo gumożujów amerykańskich. Nie mniej pijanych. Dziś próbują się z tym dopiero zmierzyć, a nadciąga druga fala radosnego ubogacenia. Tylko tym razem wraz z cnotą Niemki będą tracić i głowy – taka drobna różnica. Tak się nad tym zastanawiając – oni chyba to lubią. Jak nie ruski… Czytaj więcej »
J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Brawo Aniela, wszystko idzie zgodnie z planem jak widze, islamizacja EUropy postepuje wraz z krzewieniem nowej „kultury”

Łukasz
Gość
Łukasz

Na wykopie jest przedruk z angielskiej prasy, który informuje o „kontrowersyjnych” słowach prezydenta i szefa MSW Czech. Słowa te brzmią: Kupujcie broń do obrony przed super holokaustem przygotowywanym przez islamskich terrorystów.”
A u nas dalej cenzura i propaganda jakim to jesteśmy bezpiecznym krajem.

adi
Gość
adi

LUKASZ…i tak jeszcze nie jest najgorzej, choc poprawnosc tu wchodzi…i wchodza niestety kebaby do najmniejszych miejscowosci juz,skad takie debile kase maja,ktos za tym stoi,jakisBogacz muzul daje kase takim prymitywom na rozkrecanie tych psedokebabow…jak piramida mafijna

Łukasz
Gość
Łukasz
Mi się wydaje, że jest gorzej niż się nam wszystkim wydaje. Minister spraw wewnętrznych ciągle nam wmawia, że jesteśmy bezpieczni i żadna broń nie jest Polakom potrzebna. Kilka dni temu min. Macierewicz pozytywnie wypowiadał się o rozbrojeniowej dyrektywie Bieńkowskiej, która ma pozbawić uczciwych obywateli UE możliwości wyrobienia pozwolenia na broń samopowtarzalną. Moim zdaniem rok 2017 będzie ostatnim kiedy będzie się można w miarę normalnie przygotować tz. zrobić pozwolenie kupić broń i wyszkolić się jako tako. Potem będzie tylko gorzej. Dotychczas było tak, że jak ktoś kupił legalnie broń to raczej mu jej nie zabierali myślę że i tym razem tak… Czytaj więcej »
HSR
Gość
HSR
Szef MSW i Prezydent: „Kupujcie broń do obrony przed super holokaustem przygotowywanym przez islamskich terrorystów.” Tytułowe zdanie, to słowa jakie wypowiedział Minister Spraw Wewnętrznych oraz Prezydent do czeskich obywateli. Niestety nie chodzi ani o ministra Mariusza Błaszczaka ani o Prezydenta Andrzeja Dudę, a o Ministra Spraw Wewnętrznych Republiki Czeskiej Milovana Chovaneca oraz Prezydenta Republiki Czeskiej Milosa Zemana. Jak informuje express.co.uk takie słowa zachęty do kupowania broni wypowiedział minister spraw wewnętrznych Republiki czeskiej w ramach kampanii informacyjnej promującej nowe rozwiązania konstytucyjne w zakresie posiadania broni palnej. Czeskie MSW podjęło już inicjatywę szybkiego uchwalenia zmian w czeskiej konstytucji, których celem jest zapewnienie… Czytaj więcej »
Łukasz
Gość
Łukasz

Właśnie o tym pisałem powyżej. Jeśli poważny polityk wypowiada słowa, które narażą go na krytykę ze strony UE to prawdopodobnie ma ku temu powody i przypuszczalnie wie o czymś o czym my nie wiemy.

Pozostaje brać przykład z Czechów. Nasze przepisy nie są takie złe. Jak ktoś jest zdrowy i niekarany to pozwolenie dostanie. Fakt, że tanie to nie jest, ale czy bezpieczeństwo ma cenę…?

Gosc
Gość
Gosc

Gdyby ktoś ruszył moja zone lub dziecko byn skurwy…sy..nów wszystkich wypierdalal jak leci.

mat nie pasozyd
Użytkownik
Początkujący

Moglbym ta Angele i ta swite z Brukseli ze skury obdzierac.Tyle krzywdy dzieci dla kasy i satysfakcji.To sa psychopaci,ktorych tezeba unicestfic,bo inaczej oni unicestfia nas.

gieno
Gość
gieno
Jasny_Gwint
Gość
Jasny_Gwint

Neo marksiści z partii Razem zebrali się by zawalczyć z kapitalizmem i przy okazji przytulić do piersi migrantów ekonomicznych z Tunezji, Maroko i Afryki subsaharyjskiej. Rzygać się chce. Gdyby głupota mogła latać… Ci ludzie robili by za sztuczne satelity.

gieno
Gość
gieno

jakbym był ciapakiem to nie wiem czy bym chciał taką ochrone

gieno
Gość
gieno
Chory świat
Gość
Chory świat

( Hej Makrela , leci deser ) – O prosze , i jeszcze to .

gieno
Gość
gieno

Dla ludzi o mocnym poczuciu humoru/nerwach https://www.facebook.com/pg/inicjatywawarszawa/videos/ oglądnijcie sobie widea tych palantów

Zorro
Gość
Zorro

Mam nadzieje.ze Niemcy w wyborach zmienia wladze.Jezeli tego nie zrobia to oznacza ze wybrali samobojstwo.My Polacy nie chcemy zyc miedzy tymi zwyrodnialcami.Kazdy polityk ktory wyrazi zgode na masowy naplyw muzulmanow skonczy bardzo zle

Fun Fucktory
Gość
Fun Fucktory

Niemcy przeprowadzają zakrojoną na szeroką skalę wymianę ludności z niemieckiej na turecką i arabską.

Zniesmaczony
Gość
Zniesmaczony
Chcą usunięcia z programu „białych filozofów” Związek studentów Szkoły Studiów Orientalnych i Afrykańskich (SOAS) domaga się wykreślenia z curriculum Platona, Kartezjusza i Kanta. Bo są biali. Większość filozofów, o których uczą się studenci powinna być, uważają autorzy pomysłu, pochodzenia afrykańskiego lub azjatyckiego. Ma to być element większej kampanii „dekolonizowania” uczelni – odnotowuje „The Daily Telegraph”. I to jest własnie kolonializm. Tylko,że tym razem kolorowi kolonizują Europę. A mieszkańcy zachodu są całkiem zdezorientowani. Od ponad tysiąca lat niczego podobnego nie doświadczyli. Oto początek końca zachodniej cywilizacji na rzecz afrykańsko-muzułmanskich barbarzyńców, teraz będą nauki islamskiej nienawiści, islamskiego totalitaryzmu, wykłady o biciu i… Czytaj więcej »
Fun Fucktory
Gość
Fun Fucktory

Europa zachodnia przeżyje jeszcze raz średniowiecze.

Zniesmaczony
Gość
Zniesmaczony
Dla czego bedzie jeszcze gorzej i dojdzie do walki o przetrwanie — Afrykanizajca i islamizacja Europy – „Efekt Motyla” „Do 2050 roku ilość ludzi zwiększy się z 7.3 miliarda (2015) do 9.7 miliardów.( a w 2100 roku na świecie będzie żyło 11.2 miliarda ludzi) Najwięcej ludzi przybędzie w Afryce – tamtejsza populacja zwiększy się ponad dwukrotnie i osiągnie 2,5 miliarda ludzi. My Europejczycy aktualnie doświadczamy „efektu motyla” – bieda i przeludnienie Afryki w sposób pośredni prowadzi do afrykanizacji i islamizacji naszego kontynentu. Niewykształceni Afrykańczycy, wychowani w kulturze, która z naszej perspektywy wydawać nam się może „prymitywna” – wylewają się z… Czytaj więcej »
Fun Fucktory
Gość
Fun Fucktory

„21. Jahrhundert entscheidet sich Sein oder Nichtsein des deutschen Volkes / W wieku 21 zdecyduje się być albo nie być narodu niemieckiego”. Źródło – statut NDP.

wpDiscuz