W 2016 r. około 1000 dzieci w Niemczech i Austrii padło ofiarą gwałtów lub napaści seksualnych ze strony tzw. uchodźców, których sprowadziła do Europy Angela Merkel. O tych szokujących liczbach za Odrą jednak się nie mówi. Nieletnie ofiary imigrantów to bowiem w niemieckiej prasie wciąż temat tabu – pisze „Gazeta Polska”.

To był tragiczny rok dla Niemiec, które zdecydowały się przyjąć z otwartymi ramionami setki tysięcy tzw. uchodźców, często zupełnie anonimowych.

W 2016 r. w Niemczech i Austrii odnotowano w sumie 2788 napaści seksualnych i gwałtów dokonanych przez tzw. uchodźców, imigrantów lub osoby pochodzenia imigranckiego. W tej liczbie aż 974 przestępstwa dokonano na nieletnich, z czego 286 na basenach i plażach.

O dzieciach, które padły ofiarami tych czynów, w ogólnokrajowych niemieckich mediach niemal się nie mówi. Wzmianki lub artykuły o napaściach znaleźć można przede wszystkim w lokalnej prasie lub komunikatach policyjnych. Dlatego też nawet w Polsce, gdzie poprawność polityczna nie zakorzeniła się tak bardzo, o większości tych przestępstw nikt nie słyszał.

źródło: Gazeta Polska

60
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
21 Comment threads
38 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
29 Comment authors
Fun FucktoryZniesmaczonyeasyriderlolo (który nie pisze)Zorro Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
888
Gość
888

Tak niestety się dzieje. Liczba gwałtów i przestępstw na tle seksualnym w Niemczech i Austrii w 2016 roku osiągnęła gigantyczne rozmiary, czytałem cały artykuł na Niezależnej. Oficjalne media tuszują sprawy i wybielają sprawców. Niestety to jest celowe działanie władz Niemiec i Austrii.

Arar
Gość

„Wybielają sprawców” o, Ty rasisto Ty.

888
Gość
888

@Arar
Faktycznie niefortunne określenie. Hahahahahaha Pozdrawiam smile

Smok
Gość
Smok

Określenie rzeczywistości, w ameryce po strzelaninie na lotnisku CNN (amerykańska stacja tv) dosłownie tak wyedytowało zdjęcie sprawcy żeby wyglądał jakby miał bardzo białą karnację zamiast lekko ciemnej.

Aureliusz
Gość
Aureliusz

A wiadomo już, że sprawca to Portorykańczyk który służył w armii amerykańskiej w Iraku i prawdopodobnie stał się sympatykiem tzw. Państwa Islamskiego. Latynos z zapuszczoną bródką i w arabskiej chuście na zdjęciach. Podobno miał problemy psychiczne. Wszystko to zbiega się z bulwersującym opinię publiczną w USA zdarzeniem jakie ostatnio mało… Czytaj więcej »

Patriota
Gość
Patriota

Wybielają? ACE najlepszy ,pytanie czy w pralce??

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@888
Jedna uwaga. Jeżeli wprowadzane jest prawo szariatu to gwałtów na niewiernych nie ma, choćbyś nie wiem jak się oburzał. Jeżeli przestępstwa – z punktu widzenia dotychczasowej europejskiej tradycji – są nagminne tuszowane to w istocie stary porządek cywilizacyjny został zastąpiony nowym. To jest Europa AD 2017.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Errata
Powinno być: „są nagminnie tuszowane”

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps I w tej sytuacji gwałty i zabójstwa są tylko wyrazem „dziejowej konieczności” i walką z „podziemiem reakcyjnym”, z przeciwnikami rewolucji. A tu jeńców nie biorą. Kiedy przeprowadzano „eksperyment” pod nazwą Wielka Rewolucja Francuska to Wandeę wyrzynano w pień. Dosłownie. Zatruwanie studni, wyrzynanie ludzi i zwierząt, palenie zbiorów do gołej… Czytaj więcej »

ZZZZZZZZZZZZ
Gość
ZZZZZZZZZZZZ

Jak glupi musi byc czlowiek, by pozwalac na krzywdzenie wlasnego potomstwa? Jak glupi jest narod, ktory zezwala na gwalcenie dzieci? Nie sadze, ze ci lewaccy idioci zdaja sobie sprawe z dlugotrwalych skutkow gwaltu dokonanego na dziecku.

easyrider
Gość

O wielu rzeczach się jeszcze dowiemy, od których włosy nam się zjeżą. Te ofiary, to cena, którą liber-lewactwo godzi się płacić, żeby realizować swój chory plan inżynierii społecznej. Na co jednak czeka nasza telewizja? To powinno być pokazywane intensywnie, bo poziom świadomości ludzi odnośnie zagrożenia islamskim najazdem, jest zatrważająco niski.

888
Gość
888

@easyrider Myślę ze się ze mną zgodzisz. Podsumowując dzisiejsze artykuły, nie myślałem że w Polsce ktokolwiek panuje nad napływem tych tzw. „uchodźców”, okazuje się że tak, brawa dla naszych pograniczników którzy namierzyli marokańca i chcą go deportować, dotyczy artykułu o miłośniczce kozo…w. Również Cyryl zasługuje na uznanie, być może nic… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@888 Bez dwóch zdań pozytywy są i bez dwóch zdań, gdyby PO utrzymała się u władzy już mielibyśmy kontyngenty (dla niepoznaki nazywane „kwotami”) kolorowych u nas. Sama inicjatywa wsparcia Węgrów naszymi policjantami była dobrym posunięciem. Symbolicznym ale właściwym. Dodajmy powstrzymanie „uchodźców” z Czeczenii i parę innych podobnych zdarzeń. To wszystko… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider 1) Kto miałby to zrobić? 2) I czy Polacy są na to na prawdę gotowi? Bo ten ruch oznacza wyrzeczenia i zgodę na ewentualny odwet prawno-gospodarczy (w optymistycznej wersji). Z tego sobie trzeba zdawać sprawę. Co innego jest pisać sobie na portalu a co innego będzie gdy się z… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@lolo Już kiedyś przerabialiśmy ten motyw. Mnie nie musisz przekonywać, że czym innym jest klepanie komentarzy na portalu a czym innym uczestnictwo w faktycznym procesie decyzyjnym. To trochę tak jak z grą w pokera. Gdy grasz o nic, to gra nie ma sensu. Zabawa zaczyna się gdy pieniądze są na… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider Czyli tak: – przeciwnik ma po swoje stronie wszelkie dostępne środki ziemskie (ogromną liczebność, zasoby naturalne, powiązania czyli możliwość oddziaływania w różny nieprzewidywalny sposób jak to było z próbą wywołania rzezi w Polsce przy pomocy „zamachu w Berlinie”. – my nie mamy nic prócz wiary w Boga (jeśli z… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@lolo Przeciwnik według mnie przelicytował otwierając „bramy piekieł” i pozwalając hordom nieprzyjaciół wejść w swoje granice. Uwzględniam lolo, Twoją teorię na temat wielkiej roli masonerii w zarządzaniu tym chaosem. Według mnie jednak, nie ma takich macherów na tej planecie, którzy potrafiliby w pełni kontrolować wszystko. Zbyt wielu graczy, zbyt dużo… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider Jaka teoria. To, że nie panują nad wszystkim to łaska Boża ale środki mają a świat raczej Boga nie chce czyli otwarta droga przed nimi (np. coraz silniejsza pozycja Bergoglio). Do panowania nad wszystkim nie potrzeba być w każdym miejscu. Wystarczy mieć obsadzone kluczowe stanowiska decyzyjne, reszta sama się… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps (@easyrider) A tu Ci dam jeszcze coś z książki A. Ferrary „Fałszywi przyjaciele Fatimy”: „A co z „planami wyzwalania”, o których mówiła nowa „s. Łucja”? Czy nie wiedziała, że Rosja była (i nadal jest) głównym dostawcą broni dla komunistycznych Chin, [148] gdzie Kościół Katolicki zmuszono do podziemia i aresztuje… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@lolo Ponowię swoje pytanie – czy uważasz, że masonom chodzi o doprowadzenie do zagłady? Udzielę też odpowiedzi na Twoje – tak, uważam, że posiadanie głowic jądrowych i środków do ich przenoszenia, zmienia warunki gry. Od razu uprzedzam kolejne pytanie – jak zrobić by wejść w posiadanie takiego arsenału? To nie… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider Broń masowej zagłady dawała zabezpieczenie powiedzmy 60 lat temu. Ale nie dziś. Dziś to powód do ataku. Gdyby wielkim tego świata zależało na rozbrojeniu to dawno nikt by nie miał jądrówek a co najwyżej dwaj główni gracze. No, teraz jeszcze powiedzmy Chiny. Ale też „dojądrowane” przez Rosję, i kto… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@lolo Nie używam określenia „teoria spiskowa”, bo to liber-lewacki zabieg pozycjonujący rozmówcę. Pomimo, iż nie mam wątpliwości co do macek starozakonnych we współczesnym świecie, to trudno mi się zgodzić z tezą: „Więc w zasadzie cała broń jądrowa jest własnością Izraela, niekoniecznie w sensie geograficznym.” To zbyt duże uproszczenie. Chiński czy… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider Z całym szacunkiem ale wykazujesz dość dużą – wg. mnie – naiwność polityczną. Odpowiedz sobie na pytanie: kto rządzi masonerią? I na drugie: czy jest miejsce na ziemi wolne od wpływów masońskich? Poza tym błąd Twojego myślenia – oczywiście wg. mnie – polega na tym, że przez „kontrolę” rozumiesz… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@lolo Co do naiwności politycznej, to staraj się lolo wystrzegać takich określeń w dyskusji. Są one ocenne. Mnie to akurat nie uraża bo mam swoje spojrzenie na rzeczywistość a sugestia, że jest ono takie czy inne nie rusza mnie. Jeśli chodzi o kwestię wpływów masonerii, to nigdy zbyt mocno nie… Czytaj więcej »

emer
Gość
emer

I znowu ” dziwna” zbieżność w Berlinie – https://www.youtube.com/watch?v=rdvyV09WFvU

Logic1
Gość

Dla tego lepiej by było tak zrobic zeby to sie samo rozlazło albo wyszedł jeszcze kto inny. Potem by sie powiedziało ludziom sory to nie przez nas.

888
Gość
888

@easyrider Odpowiadając na końcówkę twojej wypowiedzi z pewnością będzie to pozytywny impuls dla zachodnich społeczeństw. Zwróć uwagę po wydarzeniach w Ełku, lewactwo myślało że na nasz kraj spadną pioruny a tymczasem zdawać by się mogło że raczej zdobyliśmy więcej uznania i szacunku. Wściekłość rodzimych lewaków jest bezcenna. Następna sprawa to… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@888 Tu jako ciekawostkę (za „miziaforum” – zakładam, że prawda) to ci dam przy okazji różnych wydarzeń, że na sobotnie spotkanie Kijowskiego z Piniorem w Namysłowie woj. opolskie wtargnęła grupa ludzi… z KOD-u zaopatrzonych w bejsbole i używała słów ogólnie uznawanych za obelżywe. Mieli pragnienie oplucia „umiłowanego przyfudcy”. Chodziło o… Czytaj więcej »

888
Gość
888

@lolo (który nie pisze)
Ale to są durnie. Wiesz co? Prowokacja na całego. Cała sprawa grubymi nićmi szyta. Jak można być takim głupim? Głupole, jeszcze raz to powtórzę.

easyrider
Gość

@888 Jeżeli chodzi o pytanie dotyczące motywów takich partii jak PO czy .nowoczesna, to są one bardzo proste – to władza w „prowincji”. Tak jak peeselowcom wystarcza to, że mają dostęp do władzy na poziomie samorządów (a jak jeszcze w takim ARiMR, to już pełen cymes), tak PO czy .nowoczesnej… Czytaj więcej »

888
Gość
888

@easyrider
Wysłałem Ci odpowiedź ale ze względu na link komentarz poszedł do moderacji. Może już niedługo będzie, w każdym bądź razie myślę że Cię nie zanudzę nim. Jest dość długi prawie na półtorej ekranu. Pozdrawiam.

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Takie „wolne” media co zamiatają gwałty pod dywan,
chcą w Polsce obok rządu PO, Nowoczesna KOD smile

tytkoski
Gość
tytkoski

Lewactwo traktuje dzieci jak mieso seksualne. Gender, istruktarze masturbacji w przedszkolach, pedofilia, useksualnianie dzieci od najmlodszych lat, promocja zboczen, a teraz jeszcze wystawianie dzieci na zer tym popierdolonych zboczonym dzikusom, ktory wszystko jedno w co wkladaja: w koze, rure wydechowa, byle ulzyc spuchnietym jajom. TO NIE SA LUDZIE, to jakies… Czytaj więcej »

rafa
Gość
rafa

Taraz wydadza lewackie schizole tomik wierszy do przedszkili :
„…. murzynek bambo w Europie mieszka, fajny ma socjal ten nasz koleszka ” wink

Olchu
Gość

Wstyd i hańba. Niby w Europie jest kultura i cywilizacja – a dochodzi to takich makabrycznych czynów. Po prostu szok. Jak do czerwca nie będzie masowej deportacji/eksterminacji Europa ulegnie zagładzie… mad

PolishWoodpecker
Gość
PolishWoodpecker

To wszysko nie jest prawdą!!!! Te dzieci nie zostały zgwałcona, tylko ,,wzbogacone kulturowo,, na resztę życia i powinny być wdzięczne Angeli i rescie lewactwa, że w tak młodym wieku dane im było zasmakować ,, kultury,, islamu…

SobieskiToByłGość
Gość
SobieskiToByłGość

Ano, powinni się cieszyć, że takiego szczęścia dostąpili, błogosławieństwa wręcz. Tylko u nas w rasistowskiej i ksenofobicznej Polsce jakieś sprzeciwy i protesty wobec tak szlachetnej kultury – uznającej tylko najwyższe cnoty moralne! Mentalne średniowiecze,powinniśmy się wstydzić tak szczerze powiedziawszy. Jak zawsze musimy być zaściankowymi odmieńcami ;( 100 lat za afroamerykanami… Czytaj więcej »

gieno
Gość
gieno

no za kilka lat to będzie coś takiego jak euro-afrykanie wink

Paff
Gość

Niemcy mają wprawę w ukrywaniu i zamiataniu pod dywan niewygodnych seksualnie tematów. Trzeba było 70 lat od zakończenia wojny, żeby naruszyli tabu być może nawet kilku milionów obywateli Niemiec spłodzonych gwałtem i przemocą przez okupacyjne wojska alianckie. Wg naukowców nawet 5% urodzonych w pierwszych latach po wojnie Szkopów to dzieci… Czytaj więcej »

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Brawo Aniela, wszystko idzie zgodnie z planem jak widze, islamizacja EUropy postepuje wraz z krzewieniem nowej „kultury”

Łukasz
Gość
Łukasz

Na wykopie jest przedruk z angielskiej prasy, który informuje o „kontrowersyjnych” słowach prezydenta i szefa MSW Czech. Słowa te brzmią: Kupujcie broń do obrony przed super holokaustem przygotowywanym przez islamskich terrorystów.”
A u nas dalej cenzura i propaganda jakim to jesteśmy bezpiecznym krajem.

adi
Gość
adi

LUKASZ…i tak jeszcze nie jest najgorzej, choc poprawnosc tu wchodzi…i wchodza niestety kebaby do najmniejszych miejscowosci juz,skad takie debile kase maja,ktos za tym stoi,jakisBogacz muzul daje kase takim prymitywom na rozkrecanie tych psedokebabow…jak piramida mafijna

Łukasz
Gość
Łukasz

Mi się wydaje, że jest gorzej niż się nam wszystkim wydaje. Minister spraw wewnętrznych ciągle nam wmawia, że jesteśmy bezpieczni i żadna broń nie jest Polakom potrzebna. Kilka dni temu min. Macierewicz pozytywnie wypowiadał się o rozbrojeniowej dyrektywie Bieńkowskiej, która ma pozbawić uczciwych obywateli UE możliwości wyrobienia pozwolenia na broń… Czytaj więcej »

HSR
Gość
HSR

Szef MSW i Prezydent: „Kupujcie broń do obrony przed super holokaustem przygotowywanym przez islamskich terrorystów.” Tytułowe zdanie, to słowa jakie wypowiedział Minister Spraw Wewnętrznych oraz Prezydent do czeskich obywateli. Niestety nie chodzi ani o ministra Mariusza Błaszczaka ani o Prezydenta Andrzeja Dudę, a o Ministra Spraw Wewnętrznych Republiki Czeskiej Milovana… Czytaj więcej »

Łukasz
Gość
Łukasz

Właśnie o tym pisałem powyżej. Jeśli poważny polityk wypowiada słowa, które narażą go na krytykę ze strony UE to prawdopodobnie ma ku temu powody i przypuszczalnie wie o czymś o czym my nie wiemy. Pozostaje brać przykład z Czechów. Nasze przepisy nie są takie złe. Jak ktoś jest zdrowy i… Czytaj więcej »

Gosc
Gość
Gosc

Gdyby ktoś ruszył moja zone lub dziecko byn skurwy…sy..nów wszystkich wypierdalal jak leci.

mat nie pasozyd
Gość

Moglbym ta Angele i ta swite z Brukseli ze skury obdzierac.Tyle krzywdy dzieci dla kasy i satysfakcji.To sa psychopaci,ktorych tezeba unicestfic,bo inaczej oni unicestfia nas.

gieno
Gość
gieno
gieno
Gość
gieno

jakbym był ciapakiem to nie wiem czy bym chciał taką ochrone

Jasny_Gwint
Gość
Jasny_Gwint

Neo marksiści z partii Razem zebrali się by zawalczyć z kapitalizmem i przy okazji przytulić do piersi migrantów ekonomicznych z Tunezji, Maroko i Afryki subsaharyjskiej. Rzygać się chce. Gdyby głupota mogła latać… Ci ludzie robili by za sztuczne satelity.

gieno
Gość
gieno
Chory swiat
Gość

( Hej Makrela , leci deser ) – O prosze , i jeszcze to .

gieno
Gość
gieno

Dla ludzi o mocnym poczuciu humoru/nerwach https://www.facebook.com/pg/inicjatywawarszawa/videos/ oglądnijcie sobie widea tych palantów