materiał promocyjny Razem foto: Facebook

Skrajnie lewicowa partia Razem organizuje w Łodzi wykład pod tytułem „Feminizm w islamie”. Wykład poprowadzi muzułmanka.

Partia Razem chce promować islam przy współpracy z doktorantką w Katedrze Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki UŁ, muzułmanką Blanką Rogowską, która uważa, że kobiety wraz z narodzeniem się islamu zyskały swoje prawa oraz stały się „pełnowartościowymi członkiniami społeczeństwa muzułmańskiego”.

Rogowska tezę o wyzwoleniu kobiet wraz z pojawieniem się islamu wygłosiła rok temu na spotkaniu Ligi Muzułmańskiej RP w Gdańsku. Wówczas spotkanie zostało zatytułowane „Muzułmanka – kobieta wyzwolona czy zniewolona?”. Rogowska specjalizuje się również w „gender studies”.

Ostatnio byliśmy świadkami kompromitacji szwedzkich feministek w rządzie, które obiecywały prowadzić „feministyczną politykę zagraniczną”. Szwedki podczas delegacji w Iranie zostały zmuszone do założenia chust zasłaniających włosy.

wydarzenie na Facebooku

W poniedziałek świat obiegło zdjęcie ze spotkania Rady Kobiet w saudyjskiej prowincji Al-Kasim. Na zdjęciu widzimy samych mężczyzn.

Status kobiet w islamie to temat wielokrotnie poruszany. Także na naszym portalu pojawiły się artykuły m.in. „Islamskie mity: Islam szanuje kobiety i gwarantuje im równe prawa” W 2015 roku opublikowaliśmy artykuł „Islam – więzienie ciała i umysłu: Seks”. Czy np. „Niewolnictwo seksualne w islamie”.

AKTUALIZACJA: Kilka godzin po opublikowaniu tego artykułu, Razem poinformowało na Facebooku, że odwołuje wykład „Feminizm w islamie”. Czyżby się czegoś przestraszyli?

screen Facebook

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

Dodaj komentarz

74 komentarzy do "„Razem” będzie promować islam w Łodzi"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
kowalski
Gość
kowalski

Czy są jeszcze wątpliwości jakie żmijowe plemię i w jakim celu organizuje tzw. ruchy feministyczne i dlaczego to samo plemię jednocześnie organizuje i osłania najazd islamu.?!

AntyHegemon
Użytkownik
Porucznik

„Władza” chce po prostu stworzyć nowy model społeczeństwa w postaci mułu, którym będą mogli w prosty sposób kontrolować. Dobry plan, ale bardzo ryzykowny, bo jego konsekwencje szybko obrócą się przeciwko nim.

pojawiam się i znikam
Gość
Takie osoby jak Rogowska i ta „partia” razem powinno się zamykać. To są osoby zagrażające porządkowi publicznemu i każdemu innemu. To jest sabotaż i rozpowszechnianie morderczej ideologii dla ludzkości! Tu jest ewidentne łamanie prawa i uprawianie wrogiej propagandy! Ja dla nich mam taką odpowiedź http://jajco.pl/pic/1373145305-TOXK_C.jpg A na brednie tej istoty, którą Bóg opuścił cyt. „…muzułmanką Blanką Rogowską, która uważa, że kobiety wraz z narodzeniem się islamu zyskały swoje prawa oraz stały się „pełnowartościowymi członkiniami społeczeństwa muzułmańskiego”.” Mam taką odpowiedź: idź ty zdegenerowana istoto do piasków pustyni i tam szukaj głupszego od siebie! „pełnowartościowa członkini społeczeństwa muzułmańskiego” w 99,9% traktowana jest… Czytaj więcej »
Zenek
Gość
Zenek

Lewactwo prowadzi do zagłady cywilizacji!

nina
Gość
nina

a na pewno do takiego chaosu, w kazdym innym panstwie, ktore nie panuje u siebie …

https://www.youtube.com/watch?v=iDXqxzNlNlU

AntyHegemon
Użytkownik
Porucznik

Żydek Zandberg chce zdeprawować polskie społeczeństwo… Szczególnie tę głupią i naiwną masę, której przecież jest najwięcej. Muzułmanka Blanka Rogowska jest po prostu zindoktrynowaną kretynką, która głosi brednie. Każdy człowiek z jasnym umysłem, wie że jest zupełnie odwrotnie. Właśnie takim przykładem jest spotkanie rady kobiet bez kobiet w Arabii Saudyjskiej. Tam poprzez segregacje płciową kobieta jest spychana na margines. Nie może przebywać w otoczeniu mężczyzn. Były w osobnym pomieszczeniu i kontaktowały się z mężczyznami poprzez połączenie wideo… To jest ta równość, pełnowartościowość i wyzwolenie muzułmanek, o którym ględzi „Pani” Blanka Rogowska? Bzdura.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@AntyHegemon Ha, ha, ha… a ja zawsze myślałem, że komuniści twierdzą, że są niewierzący… ha, ha, ha… a tu się okazuje, że wierzą… w bajki. Ha, ha, ha… Kobieta wolna w Islamie… no kobita chyba jeszcze nie odwiedziła ustrojowego wzorca wolności kobiecej w Arabii Saudyjskiej. No i pp. Środa, Szczuka co to wg. nich Islam „lekiem na całe zło” to chyba będą nie posiadać się z radości jak dostaną bilety lotnicze w jedną stronę do tego „wzorca”… Ach wypełnią się skryte marzenia dziewczęce z lat kiedy było 40 kg mniej na karku… Chłopięce zresztą też jak się do tego towarzystwa… Czytaj więcej »
Hejterem
Gość
Hejterem

To w końcu żyd czy islamofil?

Oluchna
Użytkownik
Początkujący
Na jednym z portali o integracji muzułman ze społeczeństwem znalazłam taki oto post jednego z użytkowników, ponieważ jest bardzo ciekawy i na temat pozwoliłam sobie go wkleić w całości: . „Młodzi muzułmanie nie krępują się nazywać szwajcarskie dziewczyny: „ci**ami, kurw*mi, pi**dami czy dziw**ami”. Ci muzułmańscy uczniowie pochodzą w większości z krajów bałkańskich, gdzie w ich kulturze poniżanie, zastraszanie czy nękanie nie-muzułmańskich dziewcząt jest na porządku dziennym. Jak donoszą media: dziewczyny, w szkole, wbrew ich woli są łapane między nogami, dotykane po piersiach i pośladkach. W sercu Europy, w niezależnej Szwajcarii. Ci muzułmańscy chłopcy nauczeni byli w domu, że kobiety są… Czytaj więcej »
easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec

@Oluchna Ola, to nawet szkoda komentować. Równie dobrze można by dyskutować z pensjonariuszem domu wariatów, choć nie wykluczone, że w drugim przypadku rozmowa miałaby większy sens. Temat tego wykładu tej idiotki jest równie sensowny jak np. panel dyskusyjny pt. „Filosemityzm w Waffen SS”.

Oluchna
Użytkownik
Początkujący

@easyrider
Ten filmik który podała pani z długim nikiem naprawdę wstrząsający. Nie wiem czy zasnę dziś w nocy. Pozdrawiam. grin grin grin mrgreen mrgreen mrgreen

pojawiam się i znikam
Gość

@Oluchna Tego filmiku też nie polecam ludziom wrażliwym, ale jeśli ktoś chce wiedzieć z kim i czym przyjdzie się białym ludziom zmierzyć może (powinien?) obejrzeć.
https://www.youtube.co/watch?v=sCe08cvo1nk
Jak dla mnie to bestialstwo. Długi jak zwykle temat i dużo filmików a czasu wciąż mało. Pozdrawiam.

Andrzej
Gość
Andrzej
@oluchna Temat podejścia do kobiet w islamie jest jasny i oczywisty. Wg Koranu kobieta jest gorsza od mężczyzny, więc nie ma takich samych praw. Można kobiety bić za nieposłuszeństwo. Czemu się dziwić, skoro islam został założony przez seksoholika, rozbójnika i psychopatycznego mordercę? Można byłoby tutaj dużo pisać o seksualnym rozpasaniu „proroka”, o zbrodniach, które popełnił. Nie w tym rzecz. Rzecz w tym, że muzułmanie uważają Mahometa za wzór do naśladowania. A skutki widać na każdym kroku. W każdym razie „ideał” muzułmanów jest w piekle – podobno z ludzi to on najbardziej cierpi. Można znaleźć na ten temat info na frondzie… Czytaj więcej »
Everblast
Gość
Everblast

Ten twór zwany partią Razem należy zdelegalizować.

logic
Gość
logic

Trzeba ubogacić kulturowo im ten wykład – chcą równosci ? ok beda ja mieli ja tez chce tam wyrazić swoje zdanie.

K.K. Ździch
Gość
K.K. Ździch

Dokładnie. Partia razem wali gazem, neomarkiści i sługusy sorosa. Walczą o jakieś parytety i o zniszczenie Polski. Delegalizować lewactwo, zanim będzie chciało zrobić u nas jakąś Szwecję!

pawel
Gość
pawel

Łeb sobie zdelegalizuj.
Dlaczego niby zdelegalizowac ?
Przecież każdy leje na nich z góry a każdy szum wokół da odwrotny efekt.
A ta głupia pizza muzułmańska niech sobie szczeka

Tomasz
Gość
Tomasz

Zdelegalizowac by nie dostali dotacji

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Yebac wszelkie lewactwo. Na robale azotox.

Hejterem
Gość
Hejterem

Nie ma to jak sila argumentów.

ggg
Gość
ggg

ona naprawdę jest stuknięta,może lepiej niech promuje wśród swojej rodziny

Hejterem
Gość
Hejterem

Nikt Cie nie zmusza do przyjścia baranie

Violanta
Gość
Violanta

Może tak pie.rzyc glupoty bo mieszka w Polsce. Sprobowalaby otwierać pysk w krajach muzułmańskich, to dowiedzialaby się czym tak naprawdę jest islam

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@Violanta
No właśnie mieszkają w Polsce, krytykują nasze reguły, zresztą korzystając z nich do woli, ale gdzie indziej mieszkać nie chcą. I to nie tylko takie indywidua jak te przytoczone w informacji portalowej. To może drodzy krytykanci co to ciemnogród Wam obrzydł, nie lepiej przenieść się do stolic tolerancji i postępu zarówno na Wschodzie (zwłaszcza Bliskim) jak i na Zachodzie? Przecież tam wolności do z… no mniejsza z tym. Ja tego nie rozumiem… No powiedzmy… A jeśli rozumiem to wychodzi albo teoria spiskowa albo głupota.

Hejterem
Gość
Hejterem

Jacy Wy jestescie glupi ze myslicie ze ta debata miala na celu jakies wychwalanie i promowanie islamu… nie rozumiecie, że rozmawianie o czymś nie oznacza od razu wsparcia?! Czy jak robicie wykład o Stalinie to znaczy że promujecie Stalina?!

bkkkk
Gość
bkkkk
W książce „Krótka historia czasu” Hawking przedstawia model, w którym chwila obecna to punkt styku dwóch stożków: przeszłości i przyszłości. Granicą tych stożków jest prędkość światła. Mniejsza z tym. Poza przestrzenią tych dwóch stożków istnieją „światy alternatywne” (upraszczam). W tak ustalonym stanie faktycznym pani Blanka R. jest dowodem na w/w teorie Hawkinga. Oto w naszym wymiarze dała się zaobserwować postać/zjawisko ze świata równoległego/alternatywnego. Brawo pani Blanko. Równie mocno zafrapowało mnie łączenie islamu ze studiami dżędera. To musi być pasjonujące – TEN rozmiar rozkroku umysłowego! Chyba jednak Pani nie pozdrawiam. Wracam do swego obskuranckiego świata pełnego przemocy (mogę wyjść na ulicę… Czytaj więcej »
Biały Kruk
Użytkownik
Nowicjusz

Panie i Panowie. Można jechać na ten wykład. Bo właściwie ile może trwać? Ile zająć może muzułmańskiej prelegentce powiedzienie, że feminizmu w islamie nie ma?
– Dzień dobry wykład poprowadzi prelegentka Faszakira umn Salah ibn Mustafa na temat feminizmu w islamie.
– Witam serdecznie. Otóż feminizmu w islamie nie ma. Dziękuje za przybycie i zapraszam na poczęstunek. Ciastka halal znajdują się obok na stoliku obok zdjęć moich braci z ISIS. Jednocześnie chciałam zaprosić na wykład w przyszłym miesiącu zatytułowany: Ścięcie głowy jako zdrowy rozwój dziecka wink.

John Weyne
Gość
John Weyne

A schabowe też będą?

Biały Kruk
Użytkownik
Nowicjusz

Koniecznie. Będą schabowe bez wieprzowiny. Znajdziesz obok wegańskiego bekonu.

Andrzej
Gość
Andrzej

Niektórym to konkretnie od*ebało, albo się z kozim h*jem na łby zamienili. Wybaczcie brutalną dosadność, ale inaczej się nie da tego skomentować. Pan Zandberg i spółka myślą pewnie, że jak islam dojdzie do władzy w Europie, to im życie zostanie darowane. Za udział w akcjach „promocyjnych” wobec islamu. No to mogą się trochę misiaczki pomylić.

ABC
Gość
ABC

Gorliwość neofity.

Publiusz
Gość
Publiusz

Rownie dobrze moglby propagowac vegetarianizm wsrod ludozercow ! Lodz to miasto Morycow z filmu Ziemia Obiecana”…..

malabiala
Gość
malabiala

Rudy jud i do tego komunista wcale mnie nie zaskoczył. Partia Razem i wszystko jasne.

prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

On jest obrzydliwy, już samo to, jak mówi, a ta ruda prostacka, jakaś taka russko-radzieck-żydowska morda, no katastrofa, won z Polski!

PoPe1
Gość
PoPe1

Lewactwo bije kolejne rekordy glupoty, hipokryzji I zaprzeczania faktom. Wyklad pt. „Feminizm w islamie”?? Witki opadaja. Proponuje jako kolejny temat: „ISIS jako przyklad panstwa gwarantantujacego wolnosc religijna”. Albo „Boko haram jako organizacja promujaca model szkolnictwa zachodniego”. Do dziela partio Razem!

K.K. Ździch
Gość
K.K. Ździch

No ta ekspert pracuje też w centrum dialogu Edelmana. Dżender, feminizm i miłośc do żydostwa, tak to wszystko na pewno będzie w islamie, bu ha ha. Lewactwo do Afryki!

Publiusz
Gość
Publiusz

Raczej na Antarktyde ….bo jak sie tam lewacy zjawia ,to najwyzej bedziemy mieli do czynienia z uciekajacymi stamtad pigwinami ,poczas gdy rejterujace z Afryki czarnuchy oczywiciscie zwala sie na nas!

Aga
Gość
Aga

A ja się zastanawiam skąd się wzięło tyle islamskich doktorantów na polskich uczelniach.

Jerzy
Gość

Po przeczytaniu „C.V.” P. Blanki Rogowskiej zaniepokoiło mnie jedno – „Wykładowczyni na uniwersytetach dziecięcych”. Primo – co to za „uniwersytety” ??? i secundo – już dzieciom robi „wodę z mózgu” ? Czy NAPRAWDĘ polskie dzieci muszą mieć taką „wykładowczynię” ???

K.K. Ździch
Gość
K.K. Ździch

Bo ten rząd, tak jak łajzy z Partii Oszustów, wykonuje tak samo wszystkie rozkazy usraela, sprowadza ukradlińców, wielbi żydów i będzie sprowadzał ciapatych. Jakby co, to wszystko zwalą na Putina.

Publiusz
Gość
Publiusz

A tak …to wlasnie ona byla „bohaterka” video ,ktore onegdaj kiedys tutaj zamiescilem przedstawiajace jakies dwie baby z okutanymi szmatami lbami zachwalajacymi dzieciom ,na oko z zerowki ,”zalety” islamu !Skandalem jest ,ze MEN dopuszcza takie typki do szkol!

Tom
Gość
Tom

Bardziej przypomina cygańską wróżkę niż muzułmańską „ekspertkę”
http://ekspertki.org/ekspertki/blanka-rogowska/

jacuś
Gość
jacuś

niezłe jaja, jakaś muzolska lafirynda pogadankę będzie uskuteczniać, hehe, ciekawe ilu chętnych będzie te brednie słuchać…

Adamo
Gość
Adamo

OSTATNIO aRABIA sUADYJSKA PRZYZNAŁA, że kobieta to ssak.

Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec

Feminizm w islamie ma taki sam sens, jak Żydzi wielbiący Hitlera. Byli już homoseksualiści witający uchodźców, teraz mamy muzułmańskie feministki. Ale spoko, to się nazywa selekcja naturalna.

Dagmara
Gość
Dagmara

,,feminizm w islamie,, …hm …? coś jak sucha woda albo głośna cisza

ocoloto
Gość
ocoloto

ciekawe dla czego tych herezji nie głosi w arabii saudyjskiej???? czyżby jeszcze nie poznała wolności kobiet w islamie????

Jerzy
Gość

Może zrzucimy się dla niej na bilet lotniczy do Rijadu lub np Sany (w jedną stronę) – będzie miała materiał do doktoratu.

Tom
Gość
Tom
Publiusz
Gość
Publiusz

Bo to sa wszystko sobowtory ….Conchity Wurst!Nominalnie tez baby,co prawda niezbyt seksowne ,ale na bezrybiu i rak ryba….

logic
Gość
logic

Trzeba by tam jechać i ubogacić kulturowo im ten wykład.

diagnosta głupoty
Gość
diagnosta głupoty

Feminiz w islamie to jaja!!!pokażcie organizacje feministyczne w Arabii,Pakistanie,Algerii itp..kobieto o czym ty mówisz!!!!!!!!!!!!! wartość kobiety w islamie to wartość kozy.

Polak
Gość
Polak

dlaczego muzułmanki chodzą w burkach zakute od stóp do głów? Żeby siniaków nie było widać. Biedne, polskie, kobiety potrzebują muzułmańskiego bicza? Wyrobić paszport i jazda się integrować do muzułmańskich rajów! Tylko nie wracać potem z płaczem.

Kris11
Gość
Kris11

To już 1 kwiecień??? To na pewno musi być jakiś żart, może Górski organizuje jakąś kabaretową prowokację? A może w Tworkach mają „drzwi otwarte” dla dżenderystów?

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

Już tu wspominałem o zbiorze opowiadań Don Volheim poleca, 1999. Znajdźcie sobie, proszę, kupcie i przeczytajcie. Bkkkk wspomina powyżej Hawkinga, a w tym zbiorze jest opowiadanie Kociątko Schrödingera, gdzie przedstawia się ,,wspomnienia” islamskiej kobiety, która widzi różne alternatywy swojego losu, włącznie ze ścięciem. Zdaje się, że do fabuły wykorzystano losy autentycznej kobiety naukowca robiącej karierę w latach 30-tych. Sam tytuł opowiadania nawiązuje do autentycznej teorii z zakresu fizyki.

Sikor
Gość
Sikor

Ten jebany brodacz od razu mi sie nie podobał….
Zdusić ich w zarodku trzeba..to nie Szwecja K..a tu nie porządzą…

prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

Razem ma przerąbane, a ta głupawa muzułmanka to niech wypier…. do arabii, won z Polski.

Julek
Gość
Julek

Ze też takie bagno musialo się w łodzi osiedlic , zajrzymy z kolegami z Widzewa bo też chcemy posłuchać co pani z doktorantka z niczego ma do powiedzenia.

Hejterem
Gość
Hejterem

Poczytaj sobie o 1905 roku i Łodzi nieuku

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Promowac islam w kraju tj nasz to tj promowac nazizm, nie wiem co gorze, chyba islam bo sieje na dluzsza mete znacznie wieksze spustoszenie w glowach ludzi i kolejnych pokoleniach. Islam juz dawno powinien byc zdelegalizowany w cywilizowanym swiecie ale niestety pewnym grupom wplywow jest to nie po drodze bo islamisci to bardzo wygodne narzedzie do zalatwiania roznych brudnych interesow ….

Hejterem
Gość
Hejterem

Co za durny wniosek, że rozmawianie o czymś to promowanie czegoś. Debilizm w formie czystej.

Inka
Gość
Inka

Wolność kobiety w islamie to oksymoron. Dziękuję, nie mam nic więcej w tej kwestii do powiedzenia/napisania.

Hejterem
Gość
Hejterem

Tyś był kiedyś w kraju muzułmańskim? W Indonezji, Sudanie, Nigerii?

sadoszczak
Użytkownik
Nowicjusz

Lewakom w głowach się poprzewracało mrgreen

kolo
Gość
kolo

Czemu władze UŁ pozwalaja na tego typu agitacje partyjno – Religijne? czemu to ma służyć? mamy się przyzwyczajac do islamu ? jak w niemieckich miastach ? Dlaczego nie zaproszą Miriam Shaded ? wy tłumaczy profesorom jak jest.

Europa bez islamu
Gość
Europa bez islamu

Moim zdaniem te idiotki powinny oddac na gwalt swoje dupska , a moze im o to chodzi bo w domu polski maz..nudno a lubia brudno..

Tyle w temacie
Gość
Tyle w temacie

Odlewaczenie uczelni to konieczność. Co to w ogóle za katedra Afryki Płn i Bliskiego Wschodu? Zlikwidować ten szkodliwy twór!

Hejterem
Gość
Hejterem

Tyle, że to nie uczelnia, a prywatna knajpa.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Dalibyście link do tego postu razem?

waclaw
Gość
waclaw

ach ten wspanialy islam. ja bym zrobil nawet wiecej bo jak lepiej poznac kulture jak nie poprzez obcowanie z nia?
proponuje zasponsorowac bilet dla feministek prosto na terytorium panstwa islamskiego, dwutygodniowy pobyt w jakims bombowym hotelu razem z imamami powinien przekonac je do piekna tej religii i wprowadzi w ich zycie mnostwo nowych praw smile
moze dlatego feministki uwielbiaja islam, panuje tam duzo roznych dziwnych praw a feministki chca wszystkie prawa dla siebie.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Dalibyście link do tego postu na FB Razem?

Hejterem
Gość
Hejterem

W czym jest skandal, bo nie rozumiem? Przecież feminizm oznacza walkę o równouprawnienie. Religijna perspektywa tej walki może być interesująca dla wielu osób: – feminizm w katolicyzmie – feminizm w prawosławiu – feminizm w protestantyzmie – feminizm w judaizmie – feminizm w islamie – feminizm w hinduizmie – feminizm w buddyzmie itd. itd. Co w tym złego?

Andrzej
Gość
Andrzej

Kobieta w islamie nie ma takich praw jak mężczyzna. Jest obywatelem II kategorii, niczym Żydzi w III Rzeszy. Kobiety w islamie wolno bić, okaleczać, a nawet zabijać. Taka jest nauka Mahometa, zawarta w Koranie. Czy to jest jasne??? Nie ma feminizmu w islamie i nie będzie. Ten system był, jest i będzie patriarchalny i seksistowski. Tak samo jak w islamie nie było, nie ma i nie będzie wolności słowa i tolerancji religijnej. Kumasz, zakuty łbie???

Tomasz
Gość
Tomasz

Zdelegalizować partię razem oraz ligę muzłmańską które to organizacje robią wodę z mózgu .

wpDiscuz