Sąd w niemieckim Wuppertalu uznał, że muzułmanie, którzy w 2014 roku stworzyli „policję szariatu”, nie złamali prawa, nosząc odblaskowe kamizelki. Sąd rozpatrywał sprawę po raz drugi, ponieważ poprzedni wyrok uniewinniający uchylił sąd apelacyjny.

Samozwańczy policjanci ubrani w pomarańczowe kamizeli ostrzegali w 2014 r. lokalnych mieszkańców, aby ci zaprzestali picia alkoholu, słuchania muzyki oraz hazardu, bowiem rozrywki te są sprzeczne z islamskim prawem szariatu.

Muzułmanie z samozwańczej „policji szariatu” zostali uniewinnieni. Sąd w Wuppertalu uznał, że oskarżeni nadużyli prawa do noszenia munduru, ale nie złamali prawa, ponieważ ich stroje nie były jednolite i nie miały na celu zastraszać miejscowych mieszkańców.

Sąd musiał rozpatrywać sprawę po raz drugi, ponieważ poprzedni wyrok uniewinniający uchylił sąd apelacyjny. Wyrok nie jest prawomocny, a prokuratura zapowiedziała wniesienie apelacji. Wygląda na to, że sprawa nie zostanie jeszcze zakończona.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

88
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
28 Comment threads
60 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
42 Comment authors
ZniesmaczonyantyLarrylolo (który nie pisze)Marcin Opus Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
888
Gość
888

I co Wy na to. Jawna kpina z Nas wszystkich. Na kilometry śmierdzi sorosowymi dolarami. A niby sądy w Niemczech są niezawisłe. Niezawisłe może są a nawet bardzo surowe ale tylko dla własnych obywateli rdzennych Niemców.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

I oni chcą nas uczyć demokracji!!!!!! Przecież to są jakieś kpiny!!!! Niemcy nigdy nie mieli w swoim kraju od 1000 lat demokracji i o niej nie mają zielonego pojęcia. U nich zawsze był totalitaryzm a jak nie totalitaryzm to trzymanie wszystkich pod butem.U nich demokracja polega na trzymaniu wszystkich silnie… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Gal Anonim
To się nazywa inaczej: Cuius regio, eius religio
a na skalę Europejską…
Deutschland, Deutschland über alles

888
Gość
888

@lolo (który nie pisze)
Pozwolisz że się nieśmiało wtrącę. „Islam, islam über alles”. Już niedługo niemiaszki będą tak śpiewać. I to cienko śpiewać!!!

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@888
Zastanowię się czy Ci pozwolę… wink Po zastanowieniu, dochodzę do wniosku, że różnicy nie widzę. Howgh.

Zdaje się, że zaczęły się moje problemy z internetem.

easyrider
Użytkownik

Dziś już nie ma Niemców, w rozumieniu Germanów, Nordyków. To kundle pochodzące w dużej części z gwałtów sowieckich kałmuków a reszta to mieszanki ze związków tureckich, albańskich, murzyńskich, arabskich, perskich, pasztuńskich i czort jeden wie jakich jeszcze, „gości”, z niemieckim mädchen. Te pedalskie społeczeństwo nie byłoby już w stanie stworzyć… Czytaj więcej »

komentator
Gość
komentator

Chopie, niemcy to od zawsze byli mieszańce. Nie ma i nigdy nie było takiej rasy jak germanie. To są mieszańcy Franków, Słowian i Nordyków (Skandynawów).
I tyle w temacie.

Jerzy
Gość
Jerzy

A śpiewać będą allah akbar i będą musieli to śpiewać głośno i wyraźnie

888
Gość
888

@Jerzy
Według zasady: Befehl ist Befehl

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Jerzy
I będą to robić ze słynnym na cały świat niemieckim oddaniem i zapałem z twarzą pełną zachwytu… I z rzeszy mlodych niemieckich piersi, stojących karnie jak jeden mąż i baba jedna, wyrwie się zgodny radosny okrzyk:
lā ʾilāha ʾillā-llāh, muḥammadun rasūlu-llāh
I załopoce zielony sztandar i gwiazda proroka zabłyśnie…

888
Gość
888

@lolo (który nie pisze)
Odnośnie wpisu „I będą to robić ze słynnym na cały świat niemieckim oddaniem i zapałem z twarzą pełną zachwytu…”. Lolo tak jakbym proroka czytał, masz zadatki… Oczywiście nie Mahometa. grin

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@888
Wiesz… „nie chwalący się”… ma się te ukryte talenty.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Z podrezanymi gardłami ciężko im będzie śpiewać

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Anahu Yamito
Oj tam, oj tam… od razu „podrezanymi”… Zaciąć się przy goleniu nie można czy co?

Passangerstanislawpaluch
Użytkownik

a tak po naszemu to , w wolnym tłumaczeniu : co kraj , to byczyraj smile

Marcin Opus
Użytkownik

Raczej ,,Deutschalnd unter islam” wink Przepraszam za ewentualne błędy, niemiecki nie jest moim (na szczęście) rodowitym językiem.

Larry
Gość
Larry

zły przykład. Tam ludzie też wierz w co chcą, i to oni wybieraja głosowaniem partię itd. Tu nie widzę zbyt dużej róznicy wink

easyrider
Użytkownik

Co my na to? Gołym okiem widać. Ewidentnie widać, przyzwolenie z samej góry, że islamskim bladziom wolno robić wszystko. Ewidentny cel to rozwalenie europejskich społeczeństw do spodu. Tak, jak zauważyłeś, na kilometr cuchnie czosnkiem Bilderbergu.

Publiusz
Gość
Publiusz

Wlasnie ,mozna odnotowac dziwna koencydencje ,ze wszedzie tam gdzie rosnie czosnek, a rosnie on w calej Europie i Hameryce, sady wydaja wyroki blizniaczo do siebie podobne!Wezmy np. taka Polske!Nie istnieje zaden zapis w Monitorze ,czy w Kodeksie o zniesieniu kary smierci ,a jednak sady w Polsce jednoczesnie ,jakby na jakis… Czytaj więcej »

888
Gość
888

@Publiusz
T o czym piszesz, ten wyrok we Wrocławiu to po prostu skandal!!!

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@888 Na takie sprawy trzeba się przygotować i pomyśleć nad stworzeniem struktur pomocy prześladowanym przez lewactwo i ich „poprawność polityczną”. Monitorowanie takich spraw, wiedza co się dzieje z rodzinami. W każdym razie można czerpać wzorce z PRL-u i dostosować je do aktualnej sytuacji. Potrzebne są odpowiednie kanały wymiany informacji poza… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

Ps (@888) I to można nazwać „społeczeństwem alternatywnym”. Ha, nie tylko lewacy potrafią nadawać nowy sens starym pojęciom. My też. Drodzy lewacy. Żyje w Polsce sporo osób, które pamiętają czasy „dwójmyślenia”. My przeszliśmy trening i przekazujemy to młodszemu pokoleniu. I jesteśmy dobrzy w „te klocki”. Tamto przetrwaliśmy to i tę… Czytaj więcej »

888
Gość
888

Bardzo słusznie. Jestem za na mnie możesz liczyć. Pozdrawiam

888
Gość
888

@easyrider Wszyscy wiemy, przypomnę tylko. W Rendsburgu rodzice 13-letniego chłopca nie zgodzili się, aby wziął udział w wycieczce do meczetu. Zostali ukarani grzywna w wysokości 150 ojro. Kara za to że rodzice sprzeciwili się jawnemu łamaniu prawa (zmuszanie ich dziecka do czynności których rodzice nie akceptują). Za to kara a… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

Pamiętam 888 o tej sprawie. Powtórzę – Zachód padnie jeżeli masy nie zbuntują się przeciwko europedalstwu. Ci ludzie muszą być wyjęci spod prawa inaczej storpedują wszelkie inicjatywy samoobronne obywateli. Wojsko i służby muszą wypowiedzieć posłuszeństwo spedalonym elitom i skończyć z nimi jak z Ceausescu. Wtedy Zachód przetrwa. W przeciwnym wypadku,… Czytaj więcej »

888
Gość
888

Parę ostatnich słów na koniec. Tego prokuratora pominęli chyba w podziale doli, bo zaciekle sprzeciwia się wyrokowi i chce wnieść kolejną apelacje. Może działa w dobrej wierze chociaż ciężko w to uwierzyć.

Maciej
Gość
Maciej

Jestem w szoku. A nie powinienem bo wiemy o tych sprawach od dawna. Ale tak, jestem w szoku.

XaX
Gość
XaX

Teoria spiskowa „Plan zagłady Niemiec” Planowana podobno na połowę przyszłego roku, poczytajcie to zrozumiecie o co w tym chodzi … Inaczej tego wyjaśnić nie można.

Asgard4444
Użytkownik

Teraz każdy może sobie na kamizelkę w Niemczech napisać „… police” i nagabywać innych. Można powołać się na ten wyrok. Proponuję „Crusader police”, „I like sexy hamster police”, „Pork police” etc. Furtka otwarta. Niemcy mogą korzystać.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Asgard4444 Nie każdy, nie każdy… Misiu Pamiętasz hasło Henry Forda: „Samochody mogą być kolorowe pod warunkiem, że jest to kolor czarny.” Tak i teraz możesz sobie założyć własny patrol pod warunkiem, że wygrawerujesz sobie na plecach i wydziergasz na ubranku „Shariah Police”. Gwarantuję Ci, że wtedy nie tylko nie zostaniesz… Czytaj więcej »

AntyHegemon
Gość
AntyHegemon

Widać, że „Merkel-Jugend”, coraz to bardziej są ponad prawem. Droga do europejskiego kalifatu jest z każdym dniem krótsza.

Arar
Użytkownik

Bóg naprawdę nas pokarał najbliższymi sąsiadami na mapie….

888
Gość
888

To to masz racje. Tylko ciekawe za jakie grzechy?

Publiusz
Gość
Publiusz

A jest taki jeden grzech ,liczy on juz sobie bez mala ….800 lat!Pisal o tym Dmowski znajdujac wlasnie w nim zrodlo wszystkich nieszczesc Polski wlacznie z rozbiorami!

Arar
Użytkownik

Mógłbyś rozwinąć swą myśl?

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Arar Czy jest to grzech w znaczeniu katolickim to bym polemizował ale na pewno wybitna nieroztropność… No ale jak to mówią: forsa misiu, forsa… (Clinton miał napisane: Gospodarka, głupcze – ang. It’s the economy, stupid. – hasło wyborcze). Zresztą problem nie dotyczy tylko nas bo wielu przed nami i po… Czytaj więcej »

Marcin Opus
Użytkownik

Był dawno taki rysunek Mleczki: Bóg siedzi a Archaniołem i patrzy na całą Ziemię i mówi: A Polakom zrobimy numer i umieścimy ich pomiędzy Niemcami i Rosją.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Arar
Ja bym to widział inaczej: albo z Nim albo pod nimi.
Wybór należy do nas.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

A tak przy okazji jak już tak religijnie sobie wspominamy to mam tu kolejny cymes. Trochę długo ale nie wiem czy da się krócej. Otóż… „nasz drogi Papież Franciszek” znaczy się Bergoglio wysmażył „Misericordia et misera – List Apostolski papieża Franciszka”. Ocieka on miłosierdziem no i czułością, choć trochę mniej…… Czytaj więcej »

888
Gość
888

@lolo (który nie pisze)
Zawsze w Ciebie wierzyłem!!! To znaczy w Twoje teksty, to tak żebyś za baż nie urosnołłl
(@Odpust, piszę celowo z błędami)

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@888
Więc uspokoję Cię: nie jestem Bogiem by we mnie wierzyć. Można co najwyżej wierzyć, że staram się być wierny Prawdzie i prawdę staram się przekazywać. Tyle i tylko tyle ale i to należy sprawdzać.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

Ps
Nie wiem czy wiesz ale Sanhedryn po raz pierwszy od 2000 lat wybrał Arcykapłana:
„https://gloria.tv/article/VQ6PHX4JeNY21fKNQc9JYNtBb”

allahuj
Użytkownik

zaraz się tu pojawi fin i zrobi ci prawdziwą wykładnie pisma …

BRRrrrr.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@allahuj Jeśli już trzymać się ściśle nomenklatury to może zrobić co najwyżej wykładnię z punktu widzenia Świadka Jehowy. Ja robię z punktu widzenia katolickiego (mam nadzieję) albo mojego, bo teraz w KK mamy bergoglianizm, a ten prąd teologiczny, wg. mnie katolicki nie jest. I mogę mieć tylko nadzieję, że logika… Czytaj więcej »

kuba9131
Użytkownik

A już niedługo Sylwester, ciekawe jak niemieckie kobiety go spędzą.

Janek Sobieski
Gość
Janek Sobieski

Na kolanach a jak się ie zgodzą to na plecach z obitymi mordami.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Janek Sobieski
Bądź subtelny… To się teraz nazywa „tańcząc”. cry

Marcin Opus
Użytkownik

Był, dawno temu taki dowcip: ,,Jak spędziłaś Sylwestra? Nie spędziłam, sam zszedł.” Teraz nie ma on racji bytu, bo jak odpowiedzieć: ,,Nie spędziłam, Mahmed sam nie chciał zejść????”

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Marcin Opus
Nieeee, źle. Poprawnie będzie brzmiało: „Abdul zrobił odbijanego„…

Marcin Opus
Użytkownik

@ lolo (który nie pisze)
Dobre smile

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Marcin Opus
Skromnie dodam, że mnie też się podobało. wink

anty
Gość
anty

Molestująco smile

Arti
Użytkownik

Czyli mozna bialego czlowiweka wyrzucac z z tego co wypracowal w swietle prawa, bo sobie we piatek po pracy nie moze isc na piwo, do restauracji, na koncert, bo ismlamistom to przeszkadza. I sa gflosy ze trzeba sprowadzic wiecej „uchodzcow” bo ci beda pracowac na nasze merytury. Rece opadaja. Wlasnie… Czytaj więcej »

Paff
Gość
Paff

Niemcy to już jest państwo w likwidacji. I nie powiem, że im się to nie należy. Należy – za wszystkie wojny, morderstwa i napady, których dokonali przez wieki. Nam pozostaje tylko obsadzić prawy brzeg Odry wojskiem i wykańczać wszystko, czemu się stamtąd uda przedostać na nasz brzeg. 2017 to będzie… Czytaj więcej »

Dem
Użytkownik

Wniosek: W tym kraju każdy może zostać samozwańczym policjantem, ustalając prawo osobiście i według tego upominać ludzi… „Nie miały na celu zastraszania” a niby jaki był cel? Jadę do niemiec, zostanę polcjantem, będę upominać niemców, że mają nosić sfastyki na ubraniu, aby dbać o pamięć ich historii, by czasem nie… Czytaj więcej »

Key
Gość
Key

glupota, glupota i jeszcze raz glupota plus krotkowzroczmnzosc Europy! Czas wywiezc na taczkach do gnojówki lewackie rzady ktore niszcza Europe! (..a tymczasem w USA trump ma zamir dobrac sie do tylkow bractwa Muzulmanskiego , brawo!)

aasdfa
Gość
aasdfa

Chcecie szariatu, wracac do domu ! Tu go nie będzie bo to cywilizowany swiat gdzie ceni sie prawa czlowieka.

PamelaKKK
Gość
PamelaKKK

A tak poza tematem ciekawe kto im zasponsorował te kamizelki, no chyba nie zamówili ich za kasę ze socjalu…

Janek Sobieski
Gość
Janek Sobieski

Nie chce się komentować i powtarzać na zachód od Odry to już dziki kraj kraj Mahometa. Więc może taka dygresyjka. Pada twór islamskiej myśli państwowej na pograniczu Syrii i Iraku. Jego twórcy powszechnie chwalili się czystkami etnicznymi i religijnymi, zbrodniami wojennymi itp. Do tej pory gdy takie coś padało to… Czytaj więcej »

Daria
Gość
Daria

Sprawcą jest „radykalny islam” albo „ekstremiści”. Więc nie da się nikogo rozliczyć, bo to bezosobowy twór, który za wszystko odpowiada i winny niby jest, ale żadnego allahowego potomka nie można nie można za to obwiniać, bo można zostać rasistą. Czyli jest ok, bo politycy wiedzą kto jest sprawcą, oskarżają i… Czytaj więcej »

maniek
Gość
maniek

tak drogie niemiaszki, wszystkie mp3 do kosza i utylizacja, a niepicie na pewno wyjdzie wam na zdrowie, będziecie dłużej żyli i pracowali na różnych nierobów, porozglądajcie się za innymi rozrywkami np. kupcie pas szahida, albo kozę

Kris11
Gość
Kris11

Nie mam nic przeciwko, żeby niemieckie ulice były patrolowane przez muslimów. Chciałbym tylko, żeby Niemcy obrywali po mordzie za nie zejście z drogi „religii panów”. Podniesienie wzroku na szariatowca – w pysk. Nietaktowna odpowiedź – w pysk. 2 wojna niczym karma wraca do nich.

aasdfa
Gość
aasdfa

Kurwa , nie moge juz po prostu patrzec na brodate gęby wszedzie sa w telewizji, na ulicach, jak my sie dajemy manipulowac, skad sie te brody wziely, ta moda, jest to dyskretna manipulacja abysmy sie z tym oswoili gdy wjada miliony brodaczy z b.wschodu zebysmy nie robili wielkiego halo, to… Czytaj więcej »

Jacek
Gość
Jacek

Mam brode od 1985 roku-zapuściłem bo nie chciało mi się stać w kolejce za zyletkami.

Kris11
Gość
Kris11

A ja mam winogrona w odbycie od 1981. Nie chciało mi się stać w kolejce po papier toaletowy.

Marcin Opus
Użytkownik

To idź już do sklepu, to było ponad 30 lat temu!!!!

Kris11
Gość
Kris11

Oczywiście, że to jest doskonale zorkiestrowane. Moda na islamskie brody została wprowadzona dokładnie przed inwazją. Mody są wprowadzane przez koncerny tekstylne, kosmetyczne w których mają udziały Wielcy Orkiestratorzy. Mam wrażenie że gdyby chcieli wprowadzić modę na sine, pijackie nosy to spokojnie znajdą w Europie miliony debili charakteryzujących nosy na buraka:)

ocoloto
Gość
ocoloto

jeśli na kolejnej rozprawie rzeczywiście ich uniewinnią, to za kilka miesięcy w każdym mieście i większym miasteczku będą takie patrole! Tak się zastanawiam, czy jeśli założyłbym chrześcijański patrol i „bardzo pokojowo” namawiałbym muzułmanów na jedzenie wieprzowiny i picie alkoholu to też by mi się upiekło???

Passangerstanislawpaluch
Użytkownik

Już były próby namawiania na wieprzowinę w szfecji , cokolwiek obcesowe , ale były. Dokonali tego polscy „misjonarze” , ale im nie wyszło. Ciekaw jestem , czy dowiemy się o ich dalszych losach ?

Marcin Opus
Użytkownik

Upiekłoby, tyle że nie ,,Ci się” ale ,,Ciebie” na ruszcie. Oczywiście Ty byłbyś winien słusznej reakcji odwetowej i sprawców by nie skazano.