Wszystkie ręce na pokład! Działamy w słusznej sprawie i mamy ważny cel do spełnienia. Aby jednak docierać do większej liczby osób, robić to sprawniej i przekazywać więcej wartościowych informacji potrzebujemy wsparcia.

W związku z tym poszukujemy osób, które chciałyby przyłączyć się do naszej redakcji. Szukamy zarówno osób doświadczonych, które swoją wiedzą i umiejętnościami poniosą poziom portalu, ale także osób chcących spróbować swoich sił w pisaniu. Zgodnie z wynikami ankiety chcialibyśmy poszerzyć tematykę portalu również o materiały polityczne i historyczne.

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby tworzyć artykuły to może zechcesz wesprzeć nas w inny sposób? Potrzebujemy aktualnych informacji na tematy polityczne i związane z działalnością wiadomej grupy osób. Jeśli więc zauważyłeś jakieś wydarzenie, masz dostęp do zagranicznych informacji – podeślij nam je na FB albo mailu kontakt@ndie.pl. Szczególnie wdzięczni będziemy za wszystkie unikalne i nowe informacje.

Jak jeszcze możesz pomóc?

Dołącz do nas w mediach społecznościowych i zaproś znajomych:

https://www.facebook.com/niedlaislamizacjieuropy

https://twitter.com/NDIE_pl

Grupa na FB:

https://www.facebook.com/groups/869466070094146/

 

Możesz też wesprzeć nas wolną złotówką przekazując darowiznę na nasze działania. Prowadzenie portalu wiąże się z kosztami: serwer, domena, redakcja, konsultacje prawne, wsparcie techniczne, to nie są małe kwoty a działamy w sprawie ważnej dla nas wszystkich. Więcej informacji w zakładce WSPIERAJ.

Uwaga! Dane do przelewu zmieniły się w ostatnim czasie, aktualne znajdziesz w zakładce WSPIERAJ.

Nie pozwól, żeby NDIE znów przestało istnieć!

Jak pomóc w 3 krokach?

  1. Dołącz do redakcji lub podsyłaj nam informacje
  2. Poinformuj znajomych, że NDIE znów działa i dołącz do nas w mediach społecznościowych
  3. Wesprzyj nas dowolną kwotą, a jeśli możesz – ustaw stałe miesięczne zlecenie!

 

27
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
14 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
PaoloJoteasyriderRedakcjakowalskiQAZ Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o