Wszystkie ręce na pokład! Działamy w słusznej sprawie i mamy ważny cel do spełnienia. Aby jednak docierać do większej liczby osób, robić to sprawniej i przekazywać więcej wartościowych informacji potrzebujemy wsparcia.

W związku z tym poszukujemy osób, które chciałyby przyłączyć się do naszej redakcji. Szukamy zarówno osób doświadczonych, które swoją wiedzą i umiejętnościami poniosą poziom portalu, ale także osób chcących spróbować swoich sił w pisaniu. Zgodnie z wynikami ankiety chcialibyśmy poszerzyć tematykę portalu również o materiały polityczne i historyczne.

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby tworzyć artykuły to może zechcesz wesprzeć nas w inny sposób? Potrzebujemy aktualnych informacji na tematy polityczne i związane z działalnością wiadomej grupy osób. Jeśli więc zauważyłeś jakieś wydarzenie, masz dostęp do zagranicznych informacji – podeślij nam je na FB albo mailu kontakt@ndie.pl. Szczególnie wdzięczni będziemy za wszystkie unikalne i nowe informacje.

Jak jeszcze możesz pomóc?

Dołącz do nas w mediach społecznościowych i zaproś znajomych:

https://www.facebook.com/niedlaislamizacjieuropy

https://twitter.com/NDIE_pl

Grupa na FB:

https://www.facebook.com/groups/869466070094146/

 

Możesz też wesprzeć nas wolną złotówką przekazując darowiznę na nasze działania. Prowadzenie portalu wiąże się z kosztami: serwer, domena, redakcja, konsultacje prawne, wsparcie techniczne, to nie są małe kwoty a działamy w sprawie ważnej dla nas wszystkich. Więcej informacji w zakładce WSPIERAJ.

Uwaga! Dane do przelewu zmieniły się w ostatnim czasie, aktualne znajdziesz w zakładce WSPIERAJ.

Nie pozwól, żeby NDIE znów przestało istnieć!

Jak pomóc w 3 krokach?

  1. Dołącz do redakcji lub podsyłaj nam informacje
  2. Poinformuj znajomych, że NDIE znów działa i dołącz do nas w mediach społecznościowych
  3. Wesprzyj nas dowolną kwotą, a jeśli możesz – ustaw stałe miesięczne zlecenie!

 

27
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
14 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
PaoloJoteasyriderRedakcjakowalskiQAZ Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek T.
Gość
Marek T.

Mega ważne że wróciliście! Istnienie tego portalu jest wartością dla nas i naszych potomków, aby mogli żyć w normalnym cywilizowanym świecie. Ustalam przelew cykliczny na 50 zł, będę wysyłał dopóki będziecie robili robotę!

Tadek
Gość
Tadek

Ode mnie też dostaniecie cykliczny przelew. Nic wielkiego ale zawsze coś. Jesteście cholernie! potrzebni w tym morzu lewackiego, „postępowego” prania muzgów nie kumającym niczego zwykłym ludziom, urabianym systematycznie jak ciasto przed piekarnikiem! jaki czeka nas na końcu naszej obojętności.

myślący
Gość
myślący

z niepublicznych ciekawostek: w 2017r. POPIS zezwolił na prywatny handel ludźmi i import 0,7 miliona imigrantów z całego świata, w tym tysięcy islamistów z pierwszej dziesiątki krajów terrorystycznych w 2018r. było to już co najmniej 0,8 miliona wzrost rok do roku wg oficjalnych danych 12% jednocześnie aby ludzie nie wiedzieli… Czytaj więcej »

Karbulot
Użytkownik

Witam witam szanowną Redakcję, witam ponownie starych i nowych użytkowników. Dziękuję za maila, oczywiście jak będę miał jakieś namiary z nowościami z chęcią podeślę aby wspierać mój ulubiony portal. Fajnie że znowu będzie co czytać i wykłócać się z ludźmi w komentarzach. A co do wsparcia finansowego, to także zobowiązuję… Czytaj więcej »

Redakcja
Admin

Dziękujemy Karbulot!

Syla
Użytkownik

Też deklaruję swoją pomoc co miesiąc. 12.07 tak się ucieszyłam kiedy dostałam powiadomienie o nowym artykule, że jeszcze tego samego dnia wsparłam groszem z radości smile

Redakcja
Admin

Dziękujemy Syla!

Karbulot
Użytkownik

Dostałem dzisiaj maila, ale teraz wysłanego chyba ze zbiorczego. Ciężko będzie odzyskać starą ekipę w komplecie. Zbyt mało ludzi było zarejestrowanych, zbyt wielu pisało jako goście. Nie ma z nimi kontaktu. Ponadto strona zbyt długo była nieaktywna. Ostatni wpis redakcji był z 1 października zeszłego roku. To prawie 10 miesięcy.… Czytaj więcej »

Ramsay Bolton
Użytkownik

Przed chwilą odczytałem i wróciłem xD Postaram się wesprzeć finansowo i rozpowszechniać info, że strona znów działa. Dobrze, że strona zajmie się też tematyką tęczowych bandytów, choć przydałoby się także narzędzie walki z wrogami polskiej gospodarki, czyli tzw. „obrońcami zwierząt”. Jako, że siedzę w branży widzę nadzwyczaj duża aktywność przeciwko… Czytaj więcej »

Redakcja
Admin

Tak, zdecydowaliśmy się na zbiorcze powiadomienie dla wszystkich, którzy założyli konto. Dziękujemy za rozpowszechnianie informacji o powrocie portalu! Niestety tracąc FB mamy mocno ograniczone grono odbiorców.

Ramsay Bolton
Użytkownik

@Redakcja, czyli Wasza strona na FB nie działa? Serio?

Jan Kowalski
Użytkownik

Dziękuję za wiadomość zapraszającą ponownie do portalu! Wydaje mi się, iż znakomita większość polityki w Polsce czy Europie jest na dzień dzisiejszy przynajmniej pośrednio powiązana z imigrantami/imigracją. Między innymi kwestie takie jak ugrupowanie LGBT są powiązane, gdyż są to polityczne narzędzia lewicowych partii Europejskich, które służą (z tego co widać)… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

Historyczne i analityczne (tj. czym jest islam, zapoznanie z koranem itd) proszę!

Redakcja
Admin

Nie pogardzimy pomocą w tym zakresie smile Dużo da nam samo zebranie informacji w jakieś fragmenty. Niestety obecnie redakcja działa w pełni charytatywnie, dlatego nie jest łatwo zajmować się tym wszystkim i jeszcze sprawami zarobkowymi czy życiem prywatnym.

Arar
Użytkownik

Dobrze widzieć, że reaktywowaliście stronę. Jeśli zaś idzie o różne info to jak tylko mi coś wpadnie w oko, czy to nawet dzięki youtube, czy twittera, to dam wam znać.

prawyobywatel
Użytkownik

Też będę Was wspierać cyklicznie na początek 50 zł miesięcznie, oby wszystko funkcjonowało

prawyobywatel
Użytkownik

I dziękuję Redakcji za maila lol

Redakcja
Admin

Dziękujemy! smile

Pablo
Użytkownik

Polecam nanowszy eaport ministerstwa finansów na temat zagrożeń terrorystycznych w obrocie pieniężny m.

easyrider
Użytkownik

Nie rozmydlajcie profilu portalu. To co jest, działa dobrze. Ważne jest żeby artykuły były dobrze udokumentowane, z poprawnie podanym źródłem informacji. Fundusze są konieczne ale drobne datki niewiele zdziałają. Musi się pojawić jakiś sensowny sponsor. Nawet niejawny. Tak by ogarnięci ludzie mogli za zebrane fundusze pojechać na przykład do takiej… Czytaj więcej »

Redakcja
Admin

Zgadzam się, jednak o sponsora w tej branży nie jest łatwo. Duże ryzyko polityczne :/

easyrider
Użytkownik

Portal ma duże zainteresowanie choć w wyniku tej pauzy, trochę ludzi zawieruszyło się. Wszystko wróci do normy. Ja spróbowałbym zwrócić się indywidualnie, bez rozgłosu, do ludzi mających patriotyczne poglądy i mających pieniądze. Nie chcę wymieniać nazwisk ale wiecie, że są tacy. Jedziemy na tym samym wózku. Właśnie dlatego po cichu… Czytaj więcej »

kowalski
Gość
kowalski

Szukam informacji o renesansie ruchów narodowych i proeuropejskich [nie pro-ue].Może Ndie ma do takich dostęp.

Paolo Jot
Użytkownik

Nareszcie jesteście znowu. grin