Prezydent Francji zapowiedział budowę ośrodków rejestracji dla imigrantów w Libii

Prezydent Francji Emmanuel Macron zapowiedział, że migranci nie będą musieli ryzykować życia na Morzu Śródziemnym, zostaną wybudowane ośrodki rejestracji dla migrantów ubiegających się o azyl w Europie.

Zdaniem francuskiego prezydenta hotspoty, czyli ośrodki rejestracji w Libii, mają zapobiec „podejmowaniu przez ludzi szalonego ryzyka w sytuacji, gdy nie mogą otrzymać azylu”. Ma nadzieję, że stanie się to jeszcze tego lata.

Prezydent podkreślił, że celem zorganizowania w Libii ośrodków rejestracji migrantów jest umożliwienie wstępnego rozpatrywania wniosków zamiast „pozwalania ryzykującym życie ludziom na podróż przez Morze Śródziemne”.

Brak informacji, ile wyniesie budowa takich hotspotów oraz co najważniejsze, z czyich środków finansowych zostaną wybudowane.

50 komentarz do “Prezydent Francji zapowiedział budowę ośrodków rejestracji dla imigrantów w Libii

  1. @Anna
   Nie jest normalny, bo związał się z matką grin Chce stworzyć te ośrodki w Libii, po to by kolonizatorów Europy nie nazywać nielegalnymi imigrantami. Jak to będzie działać? Pewnie tak jak w Europie, czyli pic na wodę, fotomontaż i już jest elegancko.

  2. On jest regularnie gwalcony przez stara pedofilke I jeszcze udaje, ze to takie eleganckie I szykowne. Stara Francja normalnie. Chce nam na sile wmowic, ze to lubi, to jak on ma byc normalny? On z Calais nie umie sobie poradzic, a tam raptem kilkuset negroidow robi co chce. Rozkazy ma takie.

   1. @Kanadyjka
    Można się ponabijać z wieku jego żony, ale głoszenie, że jest to chore to już przesada. Utarł się taki stereotyp, że kobieta może być dużo młodsza o swojego mężczyzny, a w drugą stronę to już nie pasuje. Wystarczy zapytać czemu nie pasuje i co to komu przeszkadza i rozmowa zaczyna się skracać. Takie podejście do sprawy nazywa się hipokryzją. Możecie zapytać: A co z dobrym smakiem? Każdy inaczej go odczuwa i przeżywa. Wypowiedzieć tyczy się ogółu i została tylko oparta na przykładzie Makarona.

     1. A jakie wtedy prawa obowiązywały? dzisiejsze?chcesz żyć i czerpać z przeszłości dawno minionej i nie akceptowanej powszechnie dziś? oko za oko też przywołasz?

  1. Bedzie prościej bo nie trzeba płynąć żeby migrować. Jak już tam Francuz „klepnie” decyzję to nikt nie powie że delikwent wkracza do UE nielegalnie. Poza tym znikną pontony a rozmnożą się promy. Cudownie!

 1. Co ja czytam, co ja czytam?!
  Na dodatek czytam na wPolityce.pl, że włoskie żelusie mają zacząć odstawiać negroidów do Libii, zamiast zwozić ich do Europy. Skurwęsyny chyba się ocknęły.
  No ale to dopiero zapowiedzi. Nie wypowiedziały się jeszcze w tym temacie brukselskie eurocwele, berlińskie kurwiszcze i parch Soros. Czyli żydo-lewacka mafia neobolszewików prąca ku zgładzeniu białej Europy.

  1. @Paff Wierzysz w ich rozsądek? Nie ma takiej możliwości Paff. Oni są już zakładnikami swoich własnych zlasowanych łbów. Tylko fizyczna utylizacja tych śmieci może powstrzymać naszą zagładę. Po pierwszych łodziach „uchodźców” i statkach „organizacji humanitarnych” zatopionych przez marynarkę wojenną, napływ ustanie natychmiast. Po pierwszej masakracji „dżungli” niedobitki tych „uchodźców” będą wypieprzać z Europy aż się będzie kurzyło.

  1. Byłem kiedyś (dawno temu) w Korei Północnej. Jedziemy wzdłuż pięknych piaszczystych plaż i przez dziesiątki kilometrów ani jednego człowieka. Pytam miejscowego przewodnika „dlaczego”. Odpowiedź: „Zaminowane” Wskazówka dla Libijczyków ?

 2. Ten głupek naprawdę wierzy w to co proponuje? Czarne małpy, jak te zombie w World War Z będą zapieprzać do Europy po darmową kasę. Ich powstrzyma tylko i wyłącznie ściana ognia zaporowego. Nic więcej. Wszyscy „tolerancyjni” ich żony i córki zostaną kiedyś wydymani – dosłownie – przez tę dzicz. Gdyby to miało się ograniczyć do nich, to lałbym na to. Ale ta dzicz zrujnuje cały nasz kontynent. Albo zaczniemy do nich strzelać jak do wściekłych psów albo my staniemy się zwierzyną łowną.

   1. @gieno Dlatego od dawna tu piszę, że jedynym sposobem dla Polski, by uniknąć losu reszty UE, jest opuścić Strefę Schengen i Unię. Samo wypowiedzenie Schengen niewiele zmieni, bo czarnuchy będą tu zjeżdżać legalnie, na unijnych papierach.

 3. te rozwiązanie ma sens tylko wtedy jeśli te negroidy będą tam trzymani i nie będzie ich transferu do europy a ten to co wymyśla nowy mechanizm relokacji czy co??? jeśli tak wtedy w Libi pojawią się miliardy tego bydła

   1. To by nawet bylo OK rozwiazanie, ale uwierzysz, ze lewaki przyjmuja co im negroid powie za prawde. No to taki negroid juz taka wymysli historyjke azylowa, ze od reki dostanie wjazd. I to mnie martwi. Teraz sie zrobi boom na najbardziej kreatywnych storyteller azylowych.

 4. A oni dobrowolnie przyjda do tych hotspotów i beda tam siedzieć i robic nie wiem co ? Sk….yn kłamie ! te ośrodki to nic innego jak brama służąca zalewaniu Europy ta dziczą. Jak by chcieli rozwiązać problem zrobili by to juz dawno.

 5. Może być tak jak tu mówicie..przyspieszony transfer muslimów do europy i tak dalej, ale jeżeli jako prezydent Francji chciałbym zrobić coś z przyczynami, a nie objawami, to właśnie takie punkty lub ataki na nie (co jest co najmniej możliwe w państwie zdestabilizowanym, upadłym), byłyby pretekstem do interwencji humanitarnej i obcięcia bezpośredniej kontroli nad państwem zdestabilizowanym. To czy kurek zostanie zakręcony czy odkręcony i usprawniony jeszcze bardziej to inna sprawa. A przecież prognozy dla konfliktu syryjskiego mogą okazać się dla niego chłodzące, to ogień destabilizacji, przykład trwającej wojny z terroryzmem która uzasadnia tyle rzeczy zapalą gdzie indziej.

 6. A u nas lewakom marzy się wojna domowa. Majdan a może od razu Syria. Bartosz Kramka (zapamiętajcie to nazwisko), przewodniczący Rady Fundacji Otwarty Dialog (lewactwo Sorosa) opracował „16-punktowy plan obalenia rządów PiS”. Wpiszcie w Google to co w cudzysłowie bo linki nie przechodzą. Zobaczcie co planuje wróg.
  Na szczęście wróg jest na tyle głupi, że sam się zdradza ze swoimi planami. No i PiS przy pomocy służb właśnie dobrał im się do dupy.

 7. Może by tak skasować duże socjale, kara śmierci dla morderców, terrorystów.
  Ale do tego trzeba być normalnym a nie zdegenerowanym lewakiem.
  E. Macron to niech swoja żonę odda dzikusom a sam pójdzie na paradę LGBTQ i weźmie sobie faceta póki homoseksualizm w emiratach francji jest legalny smile

 8. Ciekawe na jakich zasadach Francja miałaby budować w obcym państwie jakiekolwiek budynki i wywozić sobie obywateli tego państwa? Wyobraźcie sobie, że u nas sobie np Chińczycy stawiają takie oficjalne biura i wywożą nas do roboty albo na organy, pod przykrywką, że u nas nie ma demokracji, a nasze państwo nic z tym nie robi i sobie wypuszcza obywateli. Zresztą mało im imigrantów? Widać, że rzeczywiście wszystko jest zaplanowane i dokładnie widać kto jest wykonawcą

Dodaj komentarz