Propozycja nowego podatku na sfinansowanie przybywających do UE imigrantów

George Soros podczas swojej prezentacji w Parlamencie Europejskim przedstawił plan nałożenia nowych podatków, które mają być przeznaczone na sfinansowanie przybywających do UE muzułmańskich imigrantów.

Takie stanowisko zajął podczas swojej prezentacji w Parlamencie Europejskim, spekulant walutowy i finansista. Obecni w tym czasie byli m.in Członkowie Komisji Spraw Zagranicznych.

Dodatkowo uważa, że kraje całej wspólnoty powinny się zapożyczać, a także radykalnie zmniejszyć subsydia rolne oraz ograniczyć pieniądze na politykę spójności – czytamy w węgierskim dzienniku kronika.ro

Soros zgadza się ze stanowiskiem Martina Schulza, że demokracja nie jest filozofią Unii Europejskiej. W jego opinii nie należy pytać o zgodę państw członkowskich UE, tylko dziewięć krajów chcących tego dokonać powinno – jak podkreślał – narzucić innym nowe obciążenia finansowe.

O sprawie poinformował węgierski eurodeputowany z ramienia chrześcijańskich demokratów György Hölvényi po spotkaniu europarlamentarzystów z Sorosem. Alarmował, iż ani eurodeputowani, ani Komisja Europejska nie wypracowali dla tych pomysłów żadnej alternatywy. Wszystko zatem wskazuje na to, że pomysły Sorosa zostaną zrealizowane.

Aby rozwiązać wywołany kryzys migracyjny, UE zaproponowała gromadzenie 30 mld euro rocznie. Zapłacą wszystkie kraje członkowskie. Na ten temat wypowiedział się Janusz Korwin-Mikke.

źródła: Prawy.pl/ kronika.ro / origo.hu

85 komentarz do “Propozycja nowego podatku na sfinansowanie przybywających do UE imigrantów

 1. Skoro demokracja nie jest filozofią UE to czemu UE Nam zarzuca brak praworządności, czyt. demokracji? Oni już się sami gubią w swoich własnych kłamstwach, teraz wystarczy tylko pokazać to ludziom i efekt powinien być natychmiastowy.

  1. Podwójna moralność, to niezbędna cecha aby piastować wyższe stanowisko. W zależności od potrzeb można być zagorzałym demokratą i bojownikiem o prawa człowieka, albo mieć w dupie demokrację, gdy trzeba trochę kasy zgarnąć na imigrantów.

   1. Akurat widzisz, to była tylko pelerynka, która została zrzucona jak już coś idzie nie tak.
    Ani w Schultzu, ani w Junckerze, ani w nikim innym z tego śmiesznego PE nie widzę podwójnej moralności, aktualnie są tylko i wyłącznie złe strony, nawet bardzo złe.
    Chyba, że walka o ilość potrzebnej wody do spłukania siusiu i kupci oraz możliwej wysokości płomienia w świeczce można zakwalifikować na plus, no ale to też wątpię.

   1. Poprawność polityczna jest zawsze kłamstwem, bez względu na wykonawców. To wymyślony przez agresywne mniejszości sposób na blokowanie niewygodnej dla nich prawdy. Jeżeli fakty przeczą ideologii, tym gorzej dla faktów. Mów prawdę, a od razu będziesz „rasistą, ksenofobem & homofobem” (trzy nierozłączne przymiotniki jak trzy nierozłączne paski na dresie wink ).

  2. No i otwarcie już przyznają, bez owijania w bawełnę że nie chodzi o demokrację, podejrzewam że również nie chodzi o prawa człowieka, ani nie o sprawiedliwość, ani równouprawnienie, itp. Nie ujawnili jeszcze oficjalnie o co chodzi i co jest filozofią UE, ale my z NDIE już wiemy

 2. Tak się zastanawiam, co ten żyd mason robi w PE, bo z tego co wiem, to nie jest on ani żadnym ministrem ani nikim tam tylko jakimś żydowskim filantropem oraz spekulantem walutowym. Czemu on ma dawać pomysły, które są absurdalne, a eurokołchoz jest nimi zachwycony.
  Przecież to tak jakby jakiś Kowalski poszedł tam i zaczął prawić swoje teorie o reptilianach, a wszyscy by mu przyklaskiwali…

  Nie rozumiem całej tej unii, a ten Schulz to wygląda na pokrzywdzonego w dzieciństwie przez kolegów i dwóch ojców skoro tak bardzo chcę pokazać jaki to on ważny i jak bardzo ta władza mu się należy.

  1. Jeszcze jakby tego było mało, ten śmieszny stary dziad siedzi w Stanach więc co on ma do tego co się dzieje w UE?
   Czy to nie jest tak, że ten żyd mści się na wszystkich cywilizacjach za to, żen ie miał własnego państwa, a Schultz i cała ta zgraja matołów przyjmuje go z otwartymi ramionami? Wygląda to trochę jak zabieg konia trojańskiego…

    1. Wiem, że interes, ale chodziło mi raczej co on tu ma do gadania, bo według mnie żyd mieszkający za oceanem, który nie ma żadnego stanowiska w PE nie powinien mieć tam nawet wstępu.

     1. Jest przedstawicielem bardzo potężnych grup które wprowadzają idee NWO na całym świecie a żeby się to udało trzeba mieć Europę w garści. On jest tylko przedstawicielem tychże ludzi (Rothschild,Warburg,Rockefeller i kilku innych) ale mając takie wsparcie i sam będąc bardzo bogatym ma polityków europejskich w kieszeni więc jest przyjmowany na salonach Europy niczym bóg, a jego rzekome pomysły to nic innego jak rozkaz dla tych europejskich sprzedawczyków.

   1. To będzie wielki dzień, gdy ten człowiek stanie się nawozem dla ziemi. A że przyjdzie następny? No cóż.. kolej rzeczy, ale i on zostanie kiedyś rozliczony. Zbyt krótko żyjemy, i zbyt wiele można stracić żyjąc podle. Soros, jak i większość ludzi rządzących światem uwikłani są demonicznymi wpływami. Oddali dusze za władzę. I ta władza doprowadzi ich do śmierci, ostatecznej!. Soros będzie się smażył okrutnie i wył z rozpaczy. Bóg istnieje. Można w niego nie wierzyć, ale on istnieje, tak jak istnieją demoniczne opętania, pakty z szatanem i wiele innych podłych rzeczy, które objawiają się nam każdego dnia. Wystarczy się wysilić, trochę poszukać i świadectw jest aż nadto. Dziwi mnie to, że Soros jest takim ignorantem i nie dostrzega, że niebawem straci coś więcej, niż tylko marne życie.

 3. Demontaż suwerenności jest na szczycie listy celów Sorosa.

  Juz w 1998 roku Soros mowil :
  „O ile istnieją interesy zbiorowe, które wykraczają poza granice państwowe, suwerenności państw muszą być podporządkowane prawu międzynarodowemu i instytucją międzynarodowym”
  Dziś wtórują mu komisarze Unii:
  Martin Schulz (przewodniczący socjalistów w Parlamencie Europejskim) :
  „Brytyjczycy naruszyli zasady. Decydowanie przez tłum o swoim losie nie jest filozofią EU.”

  Jean-Claude Junckera ( Przewodniczący Komisji Europejskiej) :
  „Zbyt wielu polityków wsłuchuje się wyłącznie w opinię wygłaszane w ich państwach. Jeśli słuchasz opinii narodowych, to nie tworzysz wspólnej europejskiej wartości”

  Soros wspiera rządy tych państw które oddają kontrole and krajem finansowej elicie, takie kraje uważa za demokratyczne, kraje które pozostają poza zasięgiem Sorosa są autokratyczne, totalitarne i uwłaszczają prawom człowieka.

  „Jest faktem historycznym, że kraje, które stanowią centrum światowego systemu kapitalistycznego są demokratyczne, ale nie jest prawdą że wszystkie kraje które leżą na peryferiach są kapitalistyczne, ” Soros wyjaśnia. „Władcy niechętnie rezygnują z władzy; muszą oni zostać wypchnięci. „

  W jednym ze swoich wywiadow powiedział ze ” Kaczyński i Orban beda trudni do usunięcia” (co oznacza w domysle trudni, ale i tak ich usuną)

  Filozofią Sorosa i Komisarzy Unii jest to, aby rządy przestały być odpowiedzialne wobec obywateli, a były odpowiedzialne JEDYNIE przed elitą finansową.

  Pamietajmy, ze Sorosowi juz nie raz udalo się narzucić swoj plan Unii Europejsskiej, niedawno np umowę z Turcją . Umowa z Turcją to nic innego jak lekko „zmodyfikowany sześciopunktowy plan” zaprezentowany w wersji pierwotnej 26 września 2015 r. przez George’a Sorosa na jego stronie internetowej. 16 marca 2016 r. Gerald Knaus – udzielił wywiadu dziennikowi Die Welt, w którym to wywiadzie poinformował, iż ESI „…wypracowało dla Merkel strategiczne podstawy dla polityki azylowej, kwot uchodźców w ścisłej współpracy z Turcją…”.
  ( Gerald Knaus to jedoczesnie .doradca Merkelowej i…to prezes organizacji pozarządowej pod nazwą European Stability Initiative (ESI),będącej think-thankiem finansowanym przez Sorosa.)

  Plan Sorosa, który jest juz wcielany do EU (tak w skrócie tylko 4 z 6 punktów przytocze)

  1. , EU według Sorosa MUSI zaakceptować co najmniej 1.000. 000 szukających azylu ROCZNIE (MUSI dać 15.000 Euro (16.800 USD) na jednego „szukającego azylu” na każdy z pierwszych dwóch lat pomocy w celu pokrycia kosztów mieszkania, opieki zdrowotnej, kosztów edukacji)

  2. EU musi finansowac Liban, Jordanie i Turcje, etc aby wesprzeć CZTERY MILIONY (pseudo) uchodźców aktualnie żyjących w tych krajach. (czyli nasze pienaidze mają finansowac pol afryki i Bliskiego wschodu) Ten plan to tez „wielki skok na kasę”, którą dawać będzie ponad 300 mln Europejczyków a która będzie znikać w czarnej dziurze Północnej Afryki i Bliskiego Wschodu – w wykonaniu tysięcy „organizacji pozarządowych”, z których znaczna część już dawno została powołana do życia przez pana Sorosa lub jego kumpli. ( na pewno nie jeden polityk i jego rodziny na tym tez zarobią)

  3. EU według Sorosowego planu MUSI NATYCHMIAST zacząć budować jedną EU Agencję ds. Migracji i Azylu oraz ewentualnie jedną Straż Graniczną EU. (pewnoe wspolne wojsko to tez mu sie podoba) Według Sorosa obecny „patchwork” z 28 (juz 27 ) oddzielnych systemów azylanckich NIE jest skuteczny…bo poszczegolne kraje mogą same decydowac kto kwali\fikuje sie do
  przyznania azylu

  4. Po czwarte, Soros mowi ze Europa ma stworzyć bezpieczne kanały dla szukających azylu, poczynając od zabrania ich z Grecji i Włoch do KRAJÓW ICH PRZEZNACZENIA. (jak wiemy ten plan juz tez próbują realizowac włodarze Unii)

  Soros i wielu polityków nie ukrywają ze celem jest islamizacja i afrykanizacja naszego kontynentu – stąd nasze granice stoją szeroko otwarte dla pseudouchdozców.
  Tatiana Festerling ( pegidy) na ulicznej demonstracji w Dreźnie zapytuje (w ślad za prof. Gunnarem Heinsdohnem): dlaczego uchodźcy nie zostali na Bliskim Wschodzie? Dlaczego Merkel i EU nie rozpoczęły negocjacji z Organizacją Współpracy Islamskiej (OIC), która obejmuje 57 państw, zajmujących łącznie 26 mln km kwadratowych powierzchni, czyli 75 razy większą niż powierzchnia Niemiec i 6,5 razy większą od powierzchni EU? W krajach Organisation for Islamic Cooperation żyje 1,5 mld mieszkańców, co oznacza, że nawet 10 mln uchodźców stanowiłoby nie więcej niż 0,6% całej populacji.(i nie byloby roznic kulturowych bo muzulmanie trafiliby do krajów islamskich)

  Pozostanie w Unii nic nie wrózy nic dobrego..
  Włodarze Unii tuż po ogłoszonym Brexicie powiedzieli, ze nie mają zamiaru wprowadzac zmian, a jedyne rozwiazanie „problemu” widzą w przyspieszeniu realizacji tego co już zaczęli..

 4. Niech jełop Soros i jemu podobni wkładają kasę z wlasnych kieszeni,a najlepiej niech zabiorą całą swolocz na własną wyspę i razem z nimi budują swoj nowy utopijny świat. Polska nie powinna poddać się żadnej (ani innych panstw,ani lewackiego kleru) presji na przyjecie tych nierobów,ktorych jedynym celem jest unicestwienie krajów i kultury europejskiej za przyzwoleniem ogłupiałych rządzących.

 5. To kard. Nycz powinien obłożyć się wraz Bergoglio dodatkowym podatkiem. Swoją drogą kard. Nycz „wdzięcznie” połączył bezdomnych i „uchodźców”, jakby to było to samo. Przedtem „biedne kobiety z dziećmi” – pewnie po zmianie płci i zabiegom odmładzającym = a teraz „bezdomni”… Niech taki bezdomny spróbuje „podskoczyć” jak „uchodźca” to od razu dostanie odpowiednią ilość czasu w odosobnieniu, bez „zawiasów”.

 6. „Szukając wyjaśnienia dla tego całego chaosu w Unii Europejskiej – trafiam na nagranie programu telewizyjnego z 2010 r. pt. America Tonight w telewizji Fox News Ruperta Murdocha z Australii (w 2010 r. nadawała do 85 milionów rodzin w USA) a konkretnie program ich wiodącego dziennikarza Glenna Becka pod prostym tytułem: „George Soros Puppet Master”(George Soros – Władca Marionetek”). Glenn Beck „wypożyczył sobie” George’a Sorosa i jego organizacje w USA i związanych z nimi działaczy społecznych, rewolucjonistów i polityków z najwyższej półki (jak John McCain) i wyrysował schemat „statyczny i dynamiczny” logiki działania „legendarnego inwestora i filantropa”. Warto sobie posłuchać tych opowieści z życia współczesnej Ameryki politycznej. I sprawdzić, czy mają jakiś związek z dzisiejszymi wydarzeniami w Polsce i Europie.

  Audycja jest świetnie udokumentowana. Najbardziej interesujący jest fragment:- opis schematu działania „sieci organizacji i aktywistów” i filozofia działania „filantropa” opracowana na podstawie jego własnych wypowiedzi, licznych biografii i jego własnych książek. I to, jak ten schemat pozwala zrozumieć , jak to się stało, że relatywnie spokojna i nudna Europa i/lub Polska, debatująca nad dyrektywą o dopuszczalnej ilości wody w spłuczce w ciągu kilku miesięcy przekształciła się w miejsce, którego przyszłość ekonomiczna, polityczna i bezpieczeństwo obywateli – stała się dla obywateli – zupełnie NIEZNANA. Nieprzewidywalna. Przynajmniej dla nas, szarych obywateli. Bo przywódcy Europy, niewybierani zresztą w wyborach demokratycznych a pozostający w nieustannych konsultacjach z przywódcami Niemiec – zdają się tę przyszłość znać doskonale i wydają się absolutnie zdeterm
  inowani, aby zaplanowaną przez kogoś „przyszłość Europy” – zrealizować. (..)

  (..) wszyscy zwracają uwagę, że Angela Merkel zainicjowała akcję przyjmowania imigrantów muzułmańskich łamiąc przy okazji wszelkie możliwe obowiązujące w Unii przepisy i Traktaty. A pan Soros głosi taką ideę, że „są takie sprawy i sytuacje, w których obowiązujące prawo nie może ograniczać”. I on się tego trzyma raczej uporczywie. Że obowiązujące prawo go „nie ogranicza”.

  Facet ma na koncie parę wyroków a w paru krajach jest traktowany jako groźny kryminalista. Ale nie za obronę praw człowieka i walkę o „społeczeństwo otwarte” ale za rujnowanie walut i gospodarek.

  Rajd firmy Quantum Fund „po walutach i gospodarkach narodowych” jest naprawdę imponujący: Wielka Brytania 1971 Bank Angielski wydał w ciągu 24 godzin 27 mld funtów a funt i tak spadł o 20% i Anglia weszła w kryzys a George zarobił 1 miliard. Następnie udał się do Włoszech, gdzie Włoski Bank Centralny w 1994 r. musiał uruchomić całe swoje rezerwy tj. 48 mld USD, ale poległ i lir spadł o 30% a Soros zarobił prawie 300 mln USD. W 1994 r. znalazł żerowisko w Meksyku, gdzie Bank Meksyku wydał wszystkie rezerwy plus zadłużył się w USA na 50 mld USD.Peso i gospodarka Meksyku padła. Oczywiście i brytyjska i włoska wcześniej po akcji Sorosa też przeszła w chroniczny kryzys.

  W roku 1997 zaatakował malezyjskiego bahta i zniszczył go. Gospodarka malezyjska ze wrastającej przeszła w chroniczny kryzys a ok. 800 tysięcy pracowników imigrantów musiało opuścić kraj bo nie było pracy nawet dla swoich. Premier Malezji żądał prawnego zakazu podobnych działań, ale wtedy przypomniano mu „zasady wolnego rynku”. Poza tym Soros uderzył też w waluty Tajlandii, Indonezji i Korei Południowej. Ponadto dokonał spustoszeń w gospodarkach Filipin, Laosu i zaatakował Hing Kong. I tu poległ. Był rok 1998 i Hong Kong wszedł jako gospodarka autonomiczna ale podlegająca ChRL. I podobno Pekin wsparł szybko kasą Bank Hong Kongu a Soros poniósł straty.

  Być może Chińczycy nie zachwiali dobrym samopoczuciem człowieka, który uchodzi za geniusza finansowego i „Władcę marionetek” – rządowych. On ma naprawdę extra rozdęte ego. W programie Glenna Becka puszczono fragment wywiadu staruszka, który uważa się za posiadającego „ cechy boskie”.Serio. Na pytanie o tak ekscentryczny stan świadomości odpowiedzieć miał: Bóg jest niewidzialny – w zasadzie ja też, Bóg jest nieprzewidywalny – ja też.

  (..) Jak więc widać, dla George’a lat 86 „świat to za mało”. A my znający nazwisko jego człowieka, niejakiego Podesty, który wg danych zaprezentowanych przez Glenna Becja komponował składy dwóch demokratycznych ekip prezydentów Clintona i Obamy nie musimy się już dziwić, dlaczego Clinton zaatakował Polskę rządzoną przez PiS, dlaczego Obama popiera „uchodźczy program Merkel” i dlaczego John McCain napisał agresywny list do Polaków. Na razie realizowany jest krok 4 i 5. Od miesięcy organizowane są manifestacje, jakkolwiek wcale nie „masowe” a pan firma pana Sorosa kupiła udziały w Gazecie Wyborczej. Ale tym razem „ludzie George’a” są w Polsce wyraźnie mało efektywni , podobnie jak George poległ u bram chińskiego systemu walutowego. Wreszcie coś go przerosło. Ale jesteśmy na celowniku, bo Soros ma chęć „zdenacjonalizować świat”

  to tylko fragmenty , polecam caly artykul „Soros , Brexit, Supergermania i Polska czyli świat to za mało.” http://bobry7.salon24.pl/718707,soros-brexit-supergermania-i-polska-czyli-swiat-to-za-malo

  1. Blog Pink Panther mistrzowski jest i koniec. Ciekawe czy Redakcja nie myślała żeby może nawiązać współpracę z niektórymi blogerami i udostępniać oczywiście za ich zgodą linki do ich artykułów. Bo naprawdę te treści i informację są tego warte aby jak najwięcej ludzi miało do tego dostęp. Może jakaś ramka i tam kilka tematów odnoszących się do islamu i tego co się dzieje w Europie, aktualizowanych co pewien czas, może warto to przemyśleć zwłaszcza że strona ma się całkiem nieżle i można by to rozwijać.

   1. Jak najbardziej, ich Trybunał Konstytucyjny na szczęście jest na tyle samodzielny że mógł wydać taką opinie. Ciekawe jak będzie reakcja Unijnych biurokratów? Może kontrola samorządności albo kilka debat się odbędzie?

  1. Jestes boska! Tak czekalam na ta wiadomosc, mialam nadzieje, ze prawda wygra!
   Na tym kanadyjskim odludziu lewackim to dopiero niczego sie nie moge dowiedziec.
   Wszystkim wam dziekuje za wyciaganie mnie z mrokow niewiedzy.

 7. Myślałem, ze przerzucanie ciężarów i krzyży na cudze barki to domena ateistów i komunistów ale widać ze lubują się w tym również pewnego pokroju żydzi. Panie Soros, pan jak i muzułmanie wybraliście już swojego ¨boga¨. Nie próbujcie jednak go narzucać innym. My wiemy, ze kto Chrystusa nie przyjął ten JUŻ został potępiony, a nie mogą razem współistnieć ci co chcą mieć prawo do zła, z tymi którzy takiego prawa mieć nie chcą. Zegnamy panie Soros.

 8. Mnie zastanawia jakim trzeba być idiotą, aby wierzyć, że zadłużanie się jest dobre, a nawet konieczne. Idioci na stanowiskach to największa zaraza dzisiejszej Europy i trzeba to wyeliminować. Niestety absurd jest w tym, że w Polsce za komuny gdzie nie było demokracji poziom kształcenia był na znacznie wyższym poziomie niż teraz, kiedy „władza” jest w rękach ludu.

  1. Dodam jeszcze, że zadłużenie się państw jest konieczne do utraty suwerenności. Dług trzeba oddać, a wierzyciele jak zawsze „wspaniałomyślni” „pójdą na rękę” dłużnikom oczywiście w zamian za wprowadzenie przychylnych praw dla wierzycieli oraz działania na rzecz dalszej utraty niezależności.

  1. Szczerze pisze że to wstrząsające żeby dzieciom robić takie rzeczy… islam w pełnej okazałości. I to jest tylko Palestyna czyli według polityków europejskich ten normalniejszy kraj i umiarkowany islam z którym można rozmawiać, skoro tak to wygląda to ja nawet nie chce myśleć jak wygląda islam skrajny. Dosłownie na myśl przyszła mi Korea Pólnocna albo Hilterjugend.

  2. Już kiedyś o tym pisałem. To trudno pojąć, ale w każdej nacji jest podobnie. To, że w większości nie ma terroru nie oznacza, że jest lepiej. Często koszty są o wiele większe niż ofiary śmiertelne zamachów, tylko głęboko ukryte. Wieki historii pełnej trupów nikogo jak widać niczego nie nauczyły.

 9. wprowadzanie prawa szariatu krok po kroczku (jakby tylnymi drzwiami”)

  The Economist chce zalegalizować okaleczanie narządów płciowych kobiet
  „Skoro walka z FGM (okaleczaniem narządów płciowych kobiet) jest nieskuteczna, może czas zmienić podejście i zalegalizować łagodną formę „kobiecego obrzezania”, proponuje liberalny brytyjski tygodnik „The Economist”.”
  http://euroislam.pl/the-economist-chce-zalegalizowac-okaleczanie-narzadow-plciowych-kobiet/

  To kolejna próba dostosowywania Europy do zasad przyszłego kalifatu,
  Osobne godziny kapieli dla kobiet i mezczyzn w basenach juz istnieją w Europie, tak samo jak istnieje juz pociąg z wagonami oddzielnymi dla mezczyzn i kobiet – na razie władze „tłumaczą” – ze to dla naszego bezpieczenstwa (jakoś wcześniej gdy nie było aż tylu muzułmanów w Europie ” tak wyrażana troska o nasze bezpieczenstwo” była zbędna! – jak tak bardzo troszczą sie o ansze bezpieczenstwo to nich do jasnej cholery przestaną nas islamizować!)

  Za jakiś czas usłyszymy ze europejskie kobiety powinny założyć dla własnego „bezpieczeństwa” burki !, zreszta już policja radzi napadniętym przez imigrantów kobietom ….aby przefarbowały włosy na kolor ciemny
  http://ndie.pl/policja-poradzila-studentce-napadnietej-imigrantow-aby-przefarbowala-wlosy/

  Pamiętajmy ze wszystko zaczęło się już lata temu dość ” niewinnie” od zakazu sprzedaży szynki w urzedach, aby nie urazac muzułmanów. Krok po kroku muzułmanie zagarniają naszą przestrzen i ograniczają nasza wolność niszcząc nasze wartości.

  Europa upadła na głowę..

  Przypomnę, że chociażby w Afganistanie kiedyś kobiety nie zakrywały swojego ciała , chodziły ubrane tak jak chodzą dziś kobiety w Europie, ale wszystko się zmieniło gdy kraj zaczęli opanowywać islamiści ..

  Mohammada Qayoumi opisał w artykule pt ” Pewnego razu w Afganistanie” jak wyglądał Kabul w latach 60-tych.

  „Pół wieku temu afgańskie kobiety realizowały kariery medyczne; mężczyźni i kobiety siadali razem w salach kinowych i uczelnianych ławach; podmiejskie fabryki pęczniały od tekstyliów i innych dóbr. Istniała tam tradycja prawa i porządku (..) Ale ludzie – tak. W latach 50-tych i 60-tych studenci ubierali się na zachodnią modłę, a młode kobiety i mężczyźni utrzymywali stosunkowo swobodne relacje. Dzisiaj, kobiety zakrywają swoje głowy i większość ciała nawet w Kabulu. Po pięćdziesięciu latach mężczyźni i kobiety zasiedlili zupełnie różne światy.”

  tego chcą własnie chcą dla nas europejscy politycy !
  Inaczej nie bedzie, europejskie kraje nie bedą wyjątkiem – zawsze od setek lat powtarza sie ten scenariusz jesli tylko jakiś kraj otworzy szeroko swoje drzwi przed muzułmanami

 10. Polexit !! Tyle mam do powiedzenia na brednie tego żyda komunisty, soros to człowiek chory psychicznie sam niewie co gada mógłby już kopnąć w kalendarz, a co do tych kosztów pieniężnych nażucanych siłą w podatkach to już widze jak się ludzie na nie cieszą, mam tylko nadzieję że nasz żąd na to nie zezwoli. Niech żyje Wielka Polska i precz z euroburdelem i unią islamską, a machomed to pedofil!!!

 11. MY POLACY NIE DAMY SOBIE. MAMY SILNIEJSZYCH BOJOWNIKOW NIZ CAŁY ISLAM

  ZOBACZYCIE ZE OSTATECZNIE WYGRAMY A NASZ KRAJ BEDZIE ULTRAPRAWICOWY Z KARA SMIERCI ZA ZDRADE KRAJU. JESZCZE TROCHE TRZEBA SIE Z RAKIEM POBOKSOWAC .

 12. Mam nieodparte wrażenie, że sytuacja w UE jest identyczna, (moje gdybanie pseudo historyczne) jaka by była historia, gdyby Hitler wygrał II wojnę.
  Pewnie Dyktator zmarł by w latach 70”. Niemcy „odpuścili by” trochę podbitym państwom, faszyzm powoli by się dopalał, potężne USA coś by tam gderało, ale nie wtrącali by się w sprawy Europy, najwyżej gnębili by z powodu własnych flustracji Japońców…
  Tak samo jak teraz, Niemcy dyktowali by „Państwom Hitlerowskiej Unii Europejskiej”, co mają robić, na co przeznaczać podatki, jak się i w co ubierać. Qrwa!!! Przecież do pioruna!!! Niemcy przegrali i pierwszą i drugą wojnę!!! Jakim cudem Europa dopuściła do tego co się teraz dzieje? To jakaś porażka poszczególnych Państw UE. Nie jestem w stanie pojąć jak do tego doszło, że Niemcy przejęli kontrolę nad „światem”. Może czas na „Polexit”?

  1. @Gato z tymi Niemcami to trudna sprawa;) bo..brzmi nieprawdopodobnie, ale cos w tym jest: według wielu danych Niemcy formalnie nie istnieją- są firmą. (to sa fakty sprawdzalne) niemcy nie mają tez konstytucji..Państwo niemieckie po II Wojnie Światowej formalnie zostało zamienione na.. korporację! Angela Merkel jest kanclerzem jedynie tytularnie, natomiast formalno-prawnie jest prezesem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Bundesrepublik Deutschland Agencja Finansowa Sp. z o.o. Wtajemniczeni Niemcy na szczeblu rządowym nazywają więc ją złośliwie Panią Prezes, a nie Panią Kanclerz.
   kolejna wazna sprawa: ..Układ z 21 maja 1949 roku, którego treść została zaklasyfikowana przez BND jako ściśle tajna, sugeruje utrzymanie ograniczenia suwerennosci państwowej RFN aż do 2099 roku. Formalnie Niemcy muszą robić to co USA każe. Merkel islamizuje nasz kraj na rozkaz muzlmanskiego prezydenta USA- Baracka Obamy..
   Obamy, który wspiera Turcję, Turcję, która wspiera ISIS
   USA, tak bombarduje ISIS .byleby ich tylko nie zbombardować..

   W rzeczywistości, wszyscy niemieccy kanclerze, właczając w to obecną Kanclerz Angele Merkel, składali swoją pierwszą wizytę zagraniczną w Stanach Zjednoczonych. Całe spektrum niemieckich partii politycznych znajduje się pod kontrolą specjalnej waszyngtonskiej komisji, a media niemieckie, licencjonowane przez USA, piorą niemieckie mózgi w bardziej skomplikowany sposób niż robiły to ich nazistowskie odpowiedniki. Nie można też zapominać o stacjonujących w Niemczech amerykańskich
   wojskach okupacyjnych.

   Niemcy nie są państwem lecz spółką z.o.o
   https://www.youtube.com/watch?v=ASE2c1vPGHc
   Czyją marionetką jest kanclerz Niemiec? – Dr Rafał Brzeski
   https://www.youtube.com/watch?v=bUKcPsIowfw

 13. pier…się soros … JAK WPROWADZĄ TEN PODATEK TO JA NIE ZAPŁACĘ PODATKÓW…. NIE BĘDZIE BYDLE SOROSOWE MÓWIŁO NA CO MAM WYDAWAĆ SWOJE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE… WYMÓWMY PŁACENIE PODATKÓW A ZOBAZYMY CO UE ZROBI…

 14. Nie rozumiem co tu do gadania ma jakiś Sors
  Euro- deputowani są po to aby na dwóch łapach służyć tym ,którzy ich wybrali , i za których pieniądze tam siedzą może jakaś petycja aby im o tym przypomnieć.

  Unia Europejska jak sama nazwa wskazuje ma służyć Europie i jej interesom a nie uchodźcom ,którzy nie są uchodźcami.

  Wejście do Uni miało oznaczać współpracę z ludźmi z Europy ,a nie przyjmowanie uchodźców którzy z tej Europy nie są i jej szkodzą

  .Nie rozumiem czemu Europejczycy za swoje podatki mają utrzymywać ludzi ,którzy nie popierają demokratycznych wartości Europejskich i nawołują do szariatu , popełniają przestępstwa i w ogromnej większosci nie pracują i nie chcą się przystosować tylko narzucić swoje obyczaje i religię światu?

 15. Co ja mam płacić wyższy podatek na tych nierobów co o tylko z pilotem w ręku przed telewizorem siedzi wpierdsla hamburgery z MD i spaceruje z najnowszą komurka nx ktura ja sobie nie mogę pozwolić do roboty nygusy zasmierdziale za z większość społeczeństwa może pracować to oni niech się wezms za robotę . Teraz to i ja będę głosował za wysciem z UE jak będzie drugie głosowanie . Mam nadzieję że Wielka Brytania wyjdzie i pozbędzie się tego syfu i burdelu co narobiła Makrela i jej przyklaskujace marionetki .

 16. Nie wierze, ze Unia w obecnej chwili jest w stanie uchwalic taki podatek i realizowac plany bandyty i sabotazysty Sorosa, i jego mocodawcow ( Rockefellerow/Rothschilldow). Na szczescie klimat dla tego typu pomyslow jest w Europie skrajnie niekorzystny.

 17. No to jesli do tego dojdzie to juz jest po UE, wszystkie normalnie myslace narody wypisza sie z tego chorego ukladu, to pewne jak w banku… ja mam placic za te rozpierduche w EU ktorej narobila Makrela zapraszajac nachodzcow ekonomicznych ??? W imie czego, w imie czego mam powiedziec swoim dzieciom sorry, pieniadze ktore odlozylem Wam na edukacje pojda na finansowanie patologii , zamoachow bombowych, nowych szkol szariackich, policji szariackiej itp patologii a wy bedziecie pracowac w polu zamiast za biurkiem do konca swoich dni jak niewolnicy bez prawa do urlopu, do emerytury. Co to kurwa za patologia rodzi sie w tej Europie …. szok, przeciez tu dojdzie normalnie do rewolucji za chwile jesli jest tam chociaz paredziesiat milionow normalnie myslacych europejczykow.

 18. A Soros niech sie nie wpier … bo to jest ostatnia osoba na tej planecie ktorej zdanie powinnismy brac pod uwage, facet, stoisz nad grobem, malo ci jeszcze burdelu ktorego narobiles ???

 19. nigdy nie miałam złudzeń co do UE. Ten projekt nie był stworzony aby podciągać do góry wstępujące do niej biedniejsze państwa. Pierwszym krokiem było zawsze osłabienie lub zniszczenie gospodarcze danego państwa. Znamy to z autopsji. Potem koszmarne zadłużanie, także poprzez tzw. dotacje unijne, a na koniec ubezwłasnowolnienie państw. Jak się komuś wydawało, że mieliśmy kiedykolwiek demokrację to jest skończonym debilem.
  Orwell się b.nisko kłania.

Dodaj komentarz