Senator PiS-u o włos od śmierci w Barcelonie. Był z rodziną w pobliżu zamachu

W czasie czwartkowego zamachu terrorystycznego w Barcelonie na La Rambla był polski senator Stanisław Kogut z rodziną. Znajdował się pięć metrów od furgonetki, którą terroryści wjechali w tłum – poinformował na Twitterze dziennikarz Tomasz Sakiewicz.

„Wracałem z pielgrzymki w Lourdes. Byliśmy na pasażu, gdzie terroryści wjechali furgonetką w niewinnych ludzi. Dało się słyszeć huk i krzyk, płacz. Weszliśmy natychmiast do sklepu FC Barcelony” – mówił senator Kogut w rozmowie z portalem niezalezna.pl.

Tomasz Sakiewicz napisał na Twitterze, że pojazd terrorystów minął senatora i jego rodzinę o pięć metrów.

21 komentarz do “Senator PiS-u o włos od śmierci w Barcelonie. Był z rodziną w pobliżu zamachu

   1. @desert i inni
    Zauważyliście (zresztą to oczywiste), że religie i konflikty na ich podłożu, to od tysięcy lat największy czynnik i istota powodująca najwięcej mordów i cierpień. Gdyby nie było wyznań religijnych, to teraz nie dyskutowalibyśmy o zamachach i innych shitach na tle religijnym. Zabijać w imię Boga? Największa głupota. Być może tych bogów monoteistycznych religii w ogóle nie ma, ale co tam oni będą zabijać, nienawidzić się i szerzyć być może tylko farmazony wyssane z palca. Ludzie poprzez swoje podziały tworzą, to co teraz mamy.

   1. Uff… pocieszyli mnie! Więc musimy brać pustynne gówno, żeby jeszcze zwiększyć ilość zgonów, obok osób ginących w wypadkach i na choroby. Logiczne byłyby działania na rzecz zmniejszenia ilości zgonów na drogach i chorych, ale co ja tam wiem, trzeba jeszcze sprowadzić tysiące morderców!

  1. @w…..y
   Widzisz, a mógł się Pan Kogut wybrać na pielgrzymkę do Częstochowy, a potem dla relaksu na plażę i kajaki… To mu się zachciało za obywatelskie hajsy podróży po Jełropie. Nieładnie grin
   Co do samego zdarzenie, to dobrze, że nic mu, ani jego rodzinie się nie stało.

  2. Ale co taki Kogut ma do gadania?! Wolałbym aby coś podobnego („5 metrów od”) przydarzyło się któremuś z trójki Kaczyński, Macierewicz, Błaszczak! Wtedy mogłoby to mieć jakieś przełożenie na jeszcze lepszą politykę PiS w sprawie nielegalnych imigrantów i terrorystów!

  3. Pan Kogut widział, jak ginie trzyletnie dziecko. Ale na Zachodzie cenzura położyła łapę na zdjeciach dzieci,które tam zginęły i nie wolno ich pokazywać. Za to epatowali upozowanym zdjeciem utopionego muslimskiego trzylatka, żeby zachęcać do ich przyjmowania.

 1. Tak sie konczy tolerancja dla islamu. Bruksela tylko biedne tonace dzieci w imigrantach widziala. Dzis te biedne dzieci wysadzaja nam dupy w powietrze i robia islamskie prawojazdy przy pomocy samochodow w ktorych allah jest instruktorem jazdy. Sami sobie ten los zgotowali, wiec czy zalowac??? Moze sie przebudza z letargu, bo jesli nie, to bedzie to ich koniec.

Dodaj komentarz