W miniony weekend funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie zatrzymali dwoje obywateli Algierii, którzy usiłowali przekroczyć...
W miniony weekend funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie zatrzymali dwoje obywateli Algierii, którzy usiłowali przekroczyć...