Jak działa ten mechanizm? W UK 4 departamenty rządu podliczyły, że przynajmniej 1000 muzułmanów to poligamiści, chociaż statystyki z pewnością są wyższe. Jak podaje Daily Mail, każdy muzułmanin uzyskuje więcej niż £10,000 rocznie, aby utrzymać żony, jeśli małżeństwo zostało zawarte w kraju w którym poligamia jest dozwolona. Konkretnie uzyskuje £92.80 za pierwszą żonę i za każdą kolejną £33.65p tygodniowo, chociaż system uważa je wówczas za „samotne matki”.

Konkludując, jeśli ma 4 żony, tyle na ile Allah przymyka oko, może wyciągnąć 800 funtów miesięcznie od brytyjskiego podatnika. Oczywiście statystyka ta dotyczy wyłącznie małżonek. Na każde dziecko taka samotna matka uzyskuje £1,000 rocznie. Czyli 83 funty miesięcznie (co pomnożony np. przez 6 dzieci daje nam 500 funtów miesięcznie).

Zatem prosty rachunek matematyczny pokazuje, że muzułmanin mający 4 żony i załóżmy 6 dzieci ( z „samotnych” matek) uzyskuje …

4(pierwsza żona)x 92,80 + (3 kolejne żony)x 4(tygodnie)x 33,65 + 500 = 371,2+403,8+500= 1275 funtów MIESIĘCZNIE.

Pomnożone przez 12 miesięcy w roku daje to kwotę 15 300 £ rocznie. Oczywiście nie każdemu Allah dał tyle siły, żeby mieć 6 dzieci i 4 żony, dlatego ta kwota średnio oscyluje na granicy 12.000£ w stosunku do roku.

Biorąc pod uwagę stosunek do polskiej waluty 1275*4,95PLN=6311,25PLN miesięcznie Ta banalna matematyka pokazuje nam dlaczego muzułmanie „ciężko pracują” w nocy, a w dzień zajmują się manifestacjami, patrolowaniem ulic i uprzykrzaniem nam życia.

Źródło podaje również, iż sytuacja w Stanach Zjednoczonych jest nie najlepsza: Barack Hussein Obama używa pieniędzy ściąganych od podatników amerykańskich na ściąganie tysięcy niepiśmiennych i niecywilizowanych somalijskich muzułmanów. Nie są w stanie czytać ani pisać, ale doskonale wypełniają wnioski o zasiłki, każdy z nich ma przynajmniej 4 żony i mnóstwo dzieci.

dailymail.co.uk
opracował: LaST Man Standing

4
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
tomrafałsaadwonzciapakami Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wonzciapakami
Gość
wonzciapakami

francja się opamiętała i 83% socjala tnie brudasom. ciekawe co teraz zrobią isramiści, pewnie będą zamieszki bo przecież oni nie będą pracować. im oczywiście się należą za darmo te pieniądze.

rafał
Gość
rafał

Racja!!

saad
Gość
saad

Your site is not accurate and prompt to distort the image of Islam, you do not know anything about Islam.
I advise those who want the truth ID to enter the Islamic sites

tom
Gość
tom

f.u.c.k o.f.f