fot. pixabay.com

W Wielkiej Brytanii w organizacjach charytatywnych działa zbyt dużo ludzi starych i białych. Organ nadzorczy organizacji charytatywnych ostrzega, że należy zrobić więcej, by w radach tych organizacji zasiadało więcej kobiet i osób z mniejszości etnicznych.

Komisja ds. Dobroczynności i Biuro ds. Społeczeństwa Obywatelskiego przedstawiły raport w którym stwierdzają, że osoby w zarządach organizacji charytatywnych „nie odzwierciedlają społeczności, którym służą”.

Raport mówi, że 92% członków rad organizacji, to osoby białe, a ponad połowa to emeryci. W związku z tym Komisja ds. Dobroczynności wzywa, aby zachęcać kobiety i osoby z mniejszości etnicznych do zapisywania się w szeregi organizacji dobroczynnych.

Według ankiety przeprowadzonej wśród 3500 członków zarządów organizacji w Anglii i Walii, przewaga mężczyzn wynosi 2 do 1, a średnia wieku to od 55 do 64 lat.

„Organizacje charytatywne wnoszą wielki wkład w nasze społeczeństwo i społeczności lokalne i cały kraj polega na ich ochotniczej działalności powiedziała” – mówi Helen Stephenson, szefowa Komisji ds. Dobroczynności. „Tym niemniej rady tych organizacji muszą zacząć uwzględniać zróżnicowanie w społecznościach, którym służą” – dodała.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

35
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
24 Comment threads
11 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
31 Comment authors
DougMAnty MerkelBenOlekWoeR Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Patriota
Użytkownik

I żaden de*il nie zastanowi się, dlaczego tak jest. Dla nich bowiem oczywistym jest, że to wszystko kwestia rasizmu, szowinizmu, itd a nie po prostu inteligencji i umiejętności… I tak właśnie stacza się świat. Zamiast ludzi którzy mądrze poprowadzą czy to kraj czy firmę, zatrudnia się „zróżnicowanych”. W ten oto… Czytaj więcej »

kryszna
Gość
kryszna

Z tym rasizmem i inni bzdetami to tylko zasłona dymna, oni też w to nie wierzą. Chodzi o stworzenie społeczeństw, które nie będą w stanie się bronić. A przed czym, to powinniście wiedzieć, jeśli macie choć minimalne pojęcie o korzeniach Unii Europejskiej :). Już w samej Białej Księdze, która przestawia… Czytaj więcej »

XaX
Gość
XaX

To oni właśnie są rasistami bo im biali przeszkadzają którzy własnymi zasługami i ciężką pracą się dorobili stanowiska a nie tym że ktoś odgórnie narzucił że tyle i tyle ludzi tego czy innego koloru muszą zatrudnić bez względu na umiejętności -.-.

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Ostatnio czytałem w wp.pl albo innym Onecie cyt.”niemiecka armia jest źle uzbrojona, … blabla,… niemieckie czołgi są w złym stanie techicznym, blabla.., a to jest o tyle problem, że niemiecka armia ma stanowić trzon armii europejskiej..” I tu zrozumiałem Drodzy Forumowicze, że to wszystko ma na celu wojnę i w… Czytaj więcej »

Piotrek
Gość
Piotrek

No ale w tym wszystkim o to chodzi, żeby w Europie żyła szara masa plus elita białych która będzie bożyszczami.

zenek
Gość
zenek

Soros jest biały. W imię tolerancji powinien byc ciapaty.

Tasior
Gość

Ja bym Solorzowi przeszczepie afroamerykański lub mahoniowi łeb. Może by wtedy zmądrzał.

Kostek.69
Gość
Kostek.69

Toż to rasizm – nie wolno mówić czarny więc biały też nie

121212
Gość
121212

Ależ jaki rasizm? Przecież rasizm występuje tylko przy atakach na wszelkie inne rasy, niż kolor biały. Ciekawe czemu?

Zetiks
Gość
Zetiks

Współczesna kontynuacja klasycznie marksistowskiego wsadzania chłopów prosto z roli na kierownicze „inteligenckie” stanowiska.Tyllo że jeszcze bardziej destrukcyjna.Walkę klas zastąpiła walka płci i ras.I jeśli ktoś myśli, że to w dobrej wierze jest robione to może się jeszcze bardzo zdziwić.Współcześni komuniści chcą wyzwolić „mniejszości” tak samo jak starzy komuniści chcieli wyzwolić… Czytaj więcej »

kryszna
Gość
kryszna

Niestety, brakuje im już tylko sił zbrojnych zdolnych wymusić porządek i siać terror. Ale nad tym też już pracują. Orwell był jednak geniuszem. A może po prostu miał łeb na karku?

Zetiks
Gość
Zetiks

Do 2025 r. według ostatniego przemówienia Junckera ma powstać armia UE.

Agata
Gość
Agata

Czy wszy wiedza w jakim celu? Mam wątpliwości

Burn
Użytkownik

do pacyfikacji narodów nacjonalistycznych czy katolickich, do pacyfikacji narodów które chcą zachować suwerenność. Albo usunie się z Polski Polaków i przeniesie elity europejskie na nasze ziemie. a reszta europy stanie się islamskim państwem Więc skoro do 2025 ma powstać ta armia to musimy się spodziewać tego że max w 2030… Czytaj więcej »

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

W tej chwili masz migrantów ok 20 – 25 letnich, w 2030 będą za starzy a dalsze fale migracji zniszczą gospodarki. Myślę, że to będzie wcześniej, niestety. Co do reszty Twojej wypowiedzi niestety się zgadzam.

Anahu Yamito II
Użytkownik

Zayebia bialych i starych i bedzie git. Lewactwo bedzie zachwycone

Kinga
Gość
Kinga

Zbyt dużo ludzi starych i białych oraz….konserwatywnych.

Lil
Użytkownik

A ja myślałam, że wiek i kolor człowieka nie ma znaczenia, w końcu tyle się krzyczy, że nietolerancja, rasizm itd. Skoro inne kolory i przedziały wiekowe nie udzielają się w tego typu organizacjach, to najwidoczniej nie mają czasu ani ochoty. A przymus, że np. 30% musi być niebiała, z czego… Czytaj więcej »

w......y
Gość
w......y

A do Sw Mikolaja tez sie przy…….a ze po bialym sniegu jedzie ?

Agata
Gość
Agata

Manifest z Ventotene przyspiesza a Spinelli sie cieszy.Realizacja utopijnych wizji przyspiesza tylko kto jest teraz wrogiem klasowym?

dsadas
Gość
dsadas

nie rozumiem. To gdzie tu jest równouprawnienie skoro mówią o MNIEJSZOŚCIACH. To oni są jacyś gorsi? Ludzie to ludzie czy MNIEJSZOSCI trzeba pomagać jakos szczególnie ? To własnie jest rasizm – traktują ich jak gorszych

Arti
Użytkownik

Ciekawe jak organizajca Islam Relief pomaga nie-muzulmanom??? Bo muzulmanie potrafia nachodzic nie muzulmanskie organizacje charytatywne po pomoc zywnosciowa

goj
Gość
goj

Czegoś nie rozumiem. Skoro w postępowych krajach wszyscy są równi, to co za różnica, kto w tych organizacjach pracuje?

Jan
Gość
Jan

Ogolnie mowiac w Wielkiej Brytanii jest zbyt dużo ludzi białych. Na szczescie niedlugo samo sie to zmieni – ciekawe tylko, czy wtedy kolorowi rownie chetnie beda pracowac charytatywnie co te wstretne bialasy.

Robert
Gość
Robert

A nie wpadli na to, że kolorowi po prostu nie chcą angażować się w działania charytatywne?

Korgan
Gość
Korgan

Lewactwo dąży do eksterminacji białych mieszkańców Europy.