W Skandynawii rośnie poparcie dla Żołnierzy Odyna

Do skandynawskiej organizacji Soldiers of Odin chce się przyłączyć coraz więcej osób obawiających się islamistów przybywających do kraju.

Ochotnicze patrole, które w Finlandii przyjęły nazwę Żołnierzy Odyna pojawiły się w kilku krajach i bardzo szybko zyskują na popularności. Patrole powstały już w takich krajach jak Norwegia, Finlandia, Szwecja, Dania i Estonia.

Zadaniem Żołnierzy Odyna jest chronić innych obywateli przez niebezpiecznymi imigrantami przybyłymi głównie z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, który definiują swoją kulturę poprzez gwałty i pedofilie.

Policja w krajach skandynawskich odnosi się sceptycznie do tego typu grup patrolujących ulice. Attle Roll-Matthiesen, wysoki oficer norweskiej policji sugeruje, że wśród członków mogą być przestępcy. Dodał także, że wyłącznie policja upoważniona jest do takich zadań.

W podobnym tonie o Żołnierzach Odyna wypowiedział się, estoński minister obrony Hannes Hanso. Zaznaczył, że zadania patrolowania ulic i zapobiegania przestępczości są zarezerwowane dla struktur państwowych.

Problem w tym, ze policja nie broni skutecznie obywateli, tylko imigrantów.

źródło: thelocal.dk

15 komentarz do “W Skandynawii rośnie poparcie dla Żołnierzy Odyna

 1. „Zaznaczył, że zadania patrolowania ulic i zapobiegania przestępczości są zarezerwowane dla struktur państwowych.”
  Aha,a do tego,że w Szwecji policja już nie daje sobie rady,jest masa no go zone ,to już nikt się nie przyzna?
  To co mają robić obywatele w takim razie,pozwolić by muzumłanie ich zamordowali?Bo zapewne gdy ktoś będzie chciał się w takiej Szwecji bronić to zostanie posądzony o rasizm,ksenofobie ,a jak nie daj boże jeszcze po incydencie powie coś złego o imigrantach to nazwany będzie przez media faszystą.Normalnie reżim jak za czasów Stalina.

  1. Biorąc pod uwagę wypowiedzi ludzi odpowiedzialnych za bezpieczeństwo kraju, przeciętni ludzie powinni zawczasu popełnić samobójstwo i nie będzie problemu z bezpieczeństwem. Zostaną „uchodźcy”, rząd i resztki policji. Rząd będzie produkował papiery o nazwie „pieniądz”, policja będzie to rozwoziła po domach i wszyscy będą szczęśliwi.

    1. W Skandynawii? Opór? Masz jakichś kandydatów? Bo ja tu czytam w komentarzach o wymóżdżeniu w stopniu zaawansowanym graniczącym z dekapitacją. Zwłaszcza w Szwecji. A biorąc pod uwagę niedawny filmowy instruktaż z samoobrony to raczej nie rokuję najlepiej tym „żołnierzom Odyna”.

     1. Robią co mogą. Dobrze, że rosną w siłę i jest ich coraz więcej. Można też zobaczyć na YT film gdzie banda lewackich debili przebranych za clownów próbuje ośmieszyć na ulicy taki patrol w jednym z miast. Żołnierze Odyna zachowują jednak spokój i nie dają się sprowokować grupie lewackich palantów.

 2. Jak bedzie potrzeba to my w Polsce powolamy „Legiony Peruna” ktorzy beda dbac o dobro naszych kobiet i bezpieczenstwo dzieci. Zadna terrorystyczna menda nie bedzie zagrazac naszemu spoleczenstwu!

 3. W Skandynawii przeciętny „Olaf” wink musi sobei radzić za pomocą Żołnierzy Odyna czy jakichkolwiek innych organizacji samopomocy, po policja i wojsko zaczęli coraz bardziej mięknąć. niedługo będą lani po mordach z plaskaczy przez imigrantów i nie będą mogli reagować, bo im system odgórny zabrania takich działań

 4. „Policja w krajach skandynawskich odnosi się sceptycznie do tego typu grup patrolujących ulice. ”
  To weźcie się k***a do roboty, by obywatele nie musieli robić patroli! Są opłacani z podatków, by pilnowali porządku w kraju, ale nie dają rady i jeszcze są sceptyczni co do patroli obywatelskich. Ręce opadają…

 5. Ludzie juz wiedza kto z tym zaczol a czuje sie poza prawem to usa i niemcy jako „panstwo podlegle ” stanow choc wcale statusu panstwa nie maja.Ja zycze nietylko tym potworom ale innym jak chiny , korea p,kacapia,daly sobie tak popalic by zniszczyc ziemie do tego stopnia by juz nigdy taki stwor jak czlowiek na tej planecie nie zaistnial,wstydze sie nim byc !zostawmy te planete temu co ja stworzyl ,jest piekna ale straszna.

 6. Patrzac na ta ich nieudolna i przerazona policje wcale sie nie dziwie ze sami sie organizuja i staraja sie o siebie zadbac. Slyszalem ze polacy ida im z pomoca bo ich chory system zrobil ze skandynawow potulnych chlopaczkow baz ikry chowajacych sie na widok ciapatych. Mam nadzieje ze wjazdy dworowe i katowanie tych brudasow i pedofili sie nie zakoncza. Musi isc fama az w tej jebanej zdradzieckiej turcji ze konczy sie tolerowanie kozojebcow. Co do turcji to jest oczywiste ze dzialaja razem z isis i mam nadzieje ze Rosjanie ich nidlugo dojada.

Dodaj komentarz