fot. Twitter

Federacja Węgierskich Gmin Żydowskich (Mazsihisz) zaapelowała do Orbana o zaprzestanie kampanii przeciw znanemu finansiście George’owi Sorosowi.

Rząd Węgier od dłuższego czasu ostro krytykuje Sorosa, zarzucając mu m.in. stymulowanie imigracji do Europy i chęć wpływania na sytuację w kraju za pośrednictwem organizacji pozarządowych. Według premiera Węgier napływ imigrantów odbywa się w ramach inspirowanego przez ideologiczną lewicę planu politycznej degradacji europejskich państw narodowych. W opinii premiera największą odpowiedzialność ponoszą za ten kryzys wielcy finansiści pokroju George’a Sorosa.

Na ulicach Węgier pojawiły się ostatnio plakaty z podobizną roześmianego Sorosa, opatrzone napisem „Nie pozwólmy, by Soros śmiał się ostatni”. Nie wszystkim podoba się taka kampania.

Federacja Węgierskich Gmin Żydowskich obawia się, że kampania przeciwko Sorosowi może spowodować wzrost antysemityzmu na Węgrzech, dlatego nie chcą, aby organizowano kampanie przeciwko finansiście.

Szef kancelarii Orbana Janos Lazar tłumaczy, że trwająca obecnie kampania rządowa nie dotyczy żydowskiego pochodzenia Sorosa, tylko zwraca uwagę na zagrożenie, jakie stwarza Soros w kwestii imigracji.

źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

86
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
28 Comment threads
58 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
43 Comment authors
sassAdamNoNamemarju73easyrider Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
urbi
Gość
urbi

Swoją drogą te plakaty mają świetną sugestię. My też nie pozwólmy w Polsce aby zdradzieckie żydo- lewactwo śmiało się ostatnie, choć im teraz też nie jest do śmiechu, z każdej strony dostają baty

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@urbi
Czyli Żydzi za „uchodźcami”… To w których mediach u nas „uchodźcy” ponad wszystko. No i którzy politycy pałają entuzjazmem do „uchodźców”… Aaaa… duchowni też.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps (@urbi) Nie wiem czy ktoś to dawał ale w takim razie dla przypomnienia z YT: „Pilne ONZ OGŁOSIŁO SZWECJĘ STREFĄ WOJNY !” O ile pamiętam to wg. lewactwa Szwecja jest wzorem demokracji, tolerancji i „integracji”. A oczywiście policja niemiecka ma w d… demokrację i jak chodzi o bogatych i… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps’ (@urbi)
Tak ci „nasi” włodarze miast spod znaku PO chcą koniecznie przejść na Islam. No nie tylko oni. Także cała reszta POstępu świeckiego i kościelnego. To ja sobie myślę, że może na chwilę spełnić ich życzenie i przejść na Islam… Jak to w Islamie karze się zdradę?

Maryla
Gość
Maryla

Pan z filmu nie udostępnia źródła informacji, a samo ONZ takowych nigdzie nie… ogłasza. Daj źródło, bo to dezinformacja – pomijając stan bałaganu w kalifacie szwedzkim.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@Maryla Fakt, że jest wiele dezinformacji (w wiadomym celu), ale czy nie zdarzało się tak, że „plotka poszła w teren” a potem ta „plotka” okazała się prawdą? Jak myślisz ile jest prawdy w tej „plotce”?
(yt)”Włochy KIEROWCA ROZJEŻDŻA BOJOWNIKÓW IS.. NA AUTOSTRADZIE”

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@Maryla Ps. miało być: „ile plotki jest w tej „plotce”. A teraz druga „plotka” (Straszne nagranie! Tłum imigrantów tonie na oczach biernej załogi statku”. No i dlaczego swoi nie ratują swoich? Jak myślisz?

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@pojawiam się i znikam
Przepraszam, że tak napiszę ale ze względu na portal (nie przechodzi nazwa) muszę a informacja jest potwierdzeniem tego co w filmie o sytuacji wojny w Szwecji

Na „euro-islam-ie” jest artykuł pt. „Ekspert ONZ: „Szwecja na progu wojny domowej””. Myślę, że pod tym względem jest to wiarygodne źródło.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@lolo ktory jeszcze pisze Dzięki Lolo. Oglądałam film dosłownie parę minut po ukazaniu się i art. też czytałam (chyba nawet wklejałam info o jednym i drugim), ale fajnie jest wiedzieć, że oprócz mnie jeszcze ktoś ogląda i czyta o takich sprawach. Ten film o tym kierowcy co dołączyłam do @Maryla… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Maryla Całkiem możliwe, że nie ma takiego dokumentu, bo to źródło jest dla mnie nieco dyskusyjne. Ale pod filmem jest link do szerszego omówienia. Nie sięgnąłbym do tego gdybym nie posiadał wiedzy czerpanej z NDIE – ale nie tylko – na temat wydarzeń w Szwecji. Zatem taki dokument jest bardzo… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps (@Maryla) Jeśli jest to tzw. kontrolowany przeciek to nie odnajdziesz zapewne źródła na stronach ONZ. Ale może trzeba głębiej poszukać. Oczywiście może to być zwykła ściema. Nie mniej wypowiedź szwedzkiego policjanta w telewizji szwedzkiej jest weryfikowalna i to już wystarczy by uznać istnienie takiego dokumentu za prawdopodobne. Poza tym… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@urbi Żydo-lewactwo ma tupet. Rano oglądałem kawałek wiadomości polsatowych. Rura komentująca wizytę Trumpa ubolewała, że był on pierwszym prezydentem USA, który wizytując Polskę nie złożył kwiatów przed pomnikiem Żydów z getta. A czemu miałby składać? Odwiedzał Polskę a nie Izrael.

Pedro Chubascos
Gość

@easyrider
Zauważ, że Trump bardzo niewiele mówił o Holokauście, ani słowa chyba też nie było o Powstaniu w Getcie. To celowe, wyraźne znaki, że nie będzie Żydom właził gdziekolwiek.
Wracają proporcje i normalność?
Daj Boże…

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Pedro Chubascos Jak to ktoś napisał: dostaliśmy „okienko Opatrzności”. Ale… wiatry zmieniają kierunki, prezydenci odchodzą albo umierają, może giną, imperia upadają. Jest tylko Jeden, niezmienny, wieczny i niezdradzający Sojusznik. Bóg. Dostaliśmy szansę to ją wykorzystajmy. Tak jak ongiś Żydom trafił się Cyrus. Nie ulegnijmy euforii ani samozadowoleniu, bo znowu jakiś… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps (@Pedro Chubascos)
Wróg nie śpi.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps’ (@Pedro Chubascos)
Najlepszym dowodem na to jest to, że jeszcze dobrze p. Trump nie wyjechał a już lewactwo kontratakuje.

Pedro Chubascos
Gość

@lolo
Owszem, pracy dużo, Wszechmocnemu trzeba trochę pomóc, żeby wiedział, że naprawdę nam zależy.

Irene
Gość
Irene

@Pedro, @ Lolo
To trudno zrozumiec; jesli mamy Wszechmogacemu tak pomagac, jak On np w powstaniu warszawskim, to nie wiele jest do roboty

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Irene
A jesteś pewna, że byliśmy Mu wierni? Nie o słowa chodzi.

Irene
Gość
Irene

@lolo

polozenie geograficzne troche slabe (lol)

Rafał Karkosz
Gość
Rafał Karkosz

9 dni temu pisałem o wyraźnym podziale świata na imperium zła (Niemcy-Rosja-Chiny-Korea Płn), a imperium dobra, którym niewątpliwie pod przywództwem Trumpa stały się Stany. Pytałem się wtedy po której stronie staniemy? Imperium zła budując jedwabny szlag by ich trafił, czy dobra stając się drugim Izraelem w Europie środkowej budując z… Czytaj więcej »

Sinecod
Gość
Sinecod

Rosja jako imperium zła? W całej europie każdy równo wskazuje USA jako kraj który jest niebezpieczny dla otoczenia, poprzednik Trumpa ładnie zdestabilizował bliski wschód czego efekty mamy jakie mamy, a jak ruscy chcą robić porządek to w mediach krzyk że ruskie się wpieprzają… Nie masz pan racji stąd te minusy.… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Sinecod Jeśli już bawić się w wskazywanie winnych to może po równo. W końcu to UE za czasów PO zaczęła wojnę z Rosją. Co prawda walczymy, ale interesy robimy w najlepsze. No nie wszyscy bo „co wolno wojewodzie to nie tobie…” – rurociąg Nord-Stream. My jako te „smrody” dostajemy po… Czytaj więcej »

ocoloto
Gość
ocoloto

lolo ktory jeszcze pisze…. nie zapominajmy, że największym zagrożeniem dla pokoju na świecie byli amerykanie, tam gdzie wjeżdżały jahmerykańskie wojska zaraz dochodziło do wojny, zobaczymy jak to będzie z donaldem, wygląda na ogarniętego faceta, ale ja nadal będę sceptyczny…

Rafał Karkosz
Gość
Rafał Karkosz

Sinecod Sam Putin przyznał, że Rosja nie ma nigdzie granic. Każdy normalny człowiek po usłyszeniu tych słów i owocach pracy może spokojnie wysnuć wniosek, że Kacapy prowadzą jedynie obronne działania wojenne na teranie całego świata. Kto z Polaków ma ochotę na kolejne „wyzwolenie”?!!!

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Rafał Karkosz A Niemcy sobie w 2005 roku uchwaliły swoja „doktrynę Berżniewa” do obrony „demokracji” w krajach UE. I mialy chrapkę ją wprowadzić w życie zimą 2016 roku przy pomocy polskich folksdojczów, ale nieuświadomiony politycznie p. Łukasz Urban im to rozwalił. Ot zrobili chałturę. Mniemam, ze NKWD przygotowałoby to lepiej… Czytaj więcej »

Rafał Karkosz
Gość
Rafał Karkosz

Rafał Karkosz Minusy dostaję, a nikt nie spytał o źródło moich informaci. Od kilkunastu miesięcy czytam ten portal. Zgadzam się z większością argumentów przeciw islamizacji Europy. Śledziłem z dużą uwagą Wasze komentarze. Wybaczcie mi swoją pewność, ale w sprawach geopolityki coraz częściej udaje mi się wnioskować sytuacje, które się wydarzą.… Czytaj więcej »

Rafał Karkosz
Gość
Rafał Karkosz

Sinecod „Rosja jako imperium zła?”- zacytowałeś słowa Ronalda Regana. Ja zacytuję gen. Pattona po zakończeniu II w.ś. (mniej/więcej)- „Jeśli teraz nie pójdziemy dalej na wschód, by raz na zawsze rozprawić się z komunizmem, będą musiały to zrobić nasze dzieci i nasi wnukowie.” Tak! Komunistyczna Rosja tylko się przepoczwarzyłą, ale w… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Rafał Karkosz
Gen. Patton ratował honor Amerykanów. I to im pamiętam.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Ps (@Rafał Karkosz)
Amerykanom nie opłaca się jak mniemam, aby Ukraińcy robili rozpierduchę w Polsce.

Damian
Gość
Damian

Imperium zła są wszystkie kraje opanowane neomarksizmem. Który dąży do całkowitej anihilacji, białego ludobójstwa i wypaczenia natury oraz logiki. NIE MA NIC GORSZEGO NIZ TEN RAK

KRECIK
Gość
KRECIK

USA to imperium dobra ? Co Ty ćpiesz człowieku ? Destabilizacja bliskiego wschodu i wywołanie wielkiej migracji do Europy, zastraszanie państw które chcą stać się niezależne. Trzymanie z Arabią Saudyjską gdzie zabija się kobiety za to, że zostały zgwałcone, z państwem które finansuje radykalny islam którego odłam odpowiedzialny jest za… Czytaj więcej »

Rafał Karkosz
Gość
Rafał Karkosz

KRECIK „USA to imperium dobra ? grin Co Ty ćpiesz człowieku ?” Od czasów Ronalda Regana jest to kolejny republikański prezydent. Przez dekady rządów liberalnych prezydentów USA ciągle zbaczała na lewo, ale rdzenni amerykanie powiedzieli DOŚĆ tego lewactwa i wybrali Trumpa. Wrzucasz wszystkich do jednego wora. To tak samo, gdybyś… Czytaj więcej »

marju73
Gość
marju73

Jasne. Stany Zjednoczone z żydowskim FED-em i z rozmieszczonym wojskiem na połowie globu to imperium dobra.Żeby stać się imperium dobra trzeba rozliczyć się że swoich grzechòw.Choćby z napadania na inne państwa z powodu podejrzeń o posiadanie i używanie broni masowej zagłady ktòrych potem się nie udowadnia.Drugim Izraelem właściwie jesteśmy od… Czytaj więcej »

Rafał Karkosz
Gość
Rafał Karkosz

marju73 Jeszcze raz przeczytaj mojego poprzedniego posta, powoli i ze zrozumieniem. „Choćby z napadania na inne państwa z powodu podejrzeń o posiadanie i używanie broni masowej zagłady ktòrych potem się nie udowadnia.”- Do tego właśnie doprowadziła lewaczka Clintonówna. Przypomnij sobie, kto mówił publicznie o irackich ciężarówkach wyposażonych w broń masowego… Czytaj więcej »

marju73
Gość
marju73

Przeczytałem i widzę że żyjesz w jakimś wyimaginowanym świecie w ktòrym demokraci to coś innego republikanie. Historia pieniądza światowego opisanego przez Song Hongbinga w książce „Wojna o pieniądz” jasno wskazuje że tak zwani przywòdcy obecni czy dawniejsi typu Bismarck , Bonaparte czy Hitler byli prowadzeni za rączkę przez banksteròw.Czlowieku,ruska infiltracja… Czytaj więcej »

Rafał Karkosz
Gość
Rafał Karkosz

majru73
„Przeczytałem i widzę że żyjesz w jakimś wyimaginowanym świecie w ktòrym demokraci to coś innego republikanie.”
Czyli nie ma dobra i zła?
Nie ma bohaterów i zdrajców?!

P.S.- Tylko mi nie mów, że ów autor jest narodowości chińskiej, po rewolucji komunistycznej?

marju73
Gość
marju73

Jest i dobro i zło.
Są zdrajcy i bohaterowie.

Rafał Karkosz
Gość
Rafał Karkosz

majru73
„Czy lewacka Clintonòwna została posadzona przez jedynego sprawiedliwego Trumpa tylko przez przypadek skoligaconego z żydostwem” – bzdura!Zaledwie 24% Żydów w Stanach głosowało na Trumpa. Clinton i Trump, startowali jako kontrkandydaci, pomiędzy zlewaczałą partią demokratów i konserwatywną partią republikanów… Poprzedni konserwatywny prezydent republikanów doprowadził do upadku ZSRR!!! DURAKU!!!

marju73
Gość
marju73

To nie jest żadna bzdura.Wielkie korporacje opłacają i demokratòw i republikanòw.Takie rzeczy jak zwinięcie ZSRR to nie zasługa tego czy innego prezydenta USA tylko decyzja ludzi stojących za NWO ktòrzy porzucili ten projekt.Liczą się czyny nie słowa.Między innymi takie jak opisałem.Odebranie bankierom kontroli nad FED-em i posadzenie Clintonòw.Ich przestępcze działania… Czytaj więcej »

KRECIK
Gość
KRECIK

Cieszy mnie zaprzestanie włażenia w tyłem żydom, ale kierunek w katolicki fanatyzm wcale mi się nie widzi.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@KRECIK Przepraszam, ale chyba nie ogarniasz. „Katolicki fanatyzm” jest fundamentalnym źródłem sprzeciwu wobec Islamu. Postępowy katolicyzm (o ile to Katolicyzm) Watykanu oraz antykatolicyzm Zachodu przekształca te tereny w kalifaty. Radzę trochę szacunku a jak uważasz, że się mylę to kto ci broni żyć na Zachodzie wolnym od katolskiego fanatyzmu. Po… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@Pedro Chubascos Miejmy nadzieję Pedro. Problem holocaustu to rachunki historyczne pomiędzy Niemcami i Żydami. To nie jest nasza sprawa. Ludzie na przestrzeni dziejów robili, robią i będą robili małe i większe ludobójstwa. Akurat żydowski holocaust stał się ich produktem eksportowym i orężem w wojnie informacyjnej.

NoName
Gość
NoName

A jego Ivanka złożyła kwiaty pod pomnikiem getta i właziłą im bez mydła. Tak propos Twoich proporcji wink

sass
Gość
sass

to dziwne bo on sam jest zydem

888
Gość
888

@easyrider I widzisz, w ten sposób doszliśmy do sedna sprawy. Tak właśnie zawsze było, kto z „włodarzy tego świata” przyjechał do Polski to odwiedzał miejsca martyrologii Żydów i składał tam wieńce i kwiaty. Oczywiście że mógł to zrobić, ale w żadnym wypadku nie można tego żądać, tak jak robią to… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@888
A czemu by nie? Uczmy się od najlepszych w nieustannym wysuwaniu żądań. Ludobójstwo w Katyniu było? Było. Ooo… a taki Wołyń… A przecież oprócz Oświęcimia jest np. KL Warschau. Czyż Pan Prezydent Donald Trump nie zwrócił uwagi na zagładę Warszawy?

easyrider
Gość

@888 Marek Majewski Nie zwalczymy tej zarazy, która zalewa Europę jeżeli otwarcie nie odkłamiemy pojęć. Na zarzuty, które przytoczyłem (niedostateczne włażenie w tyłek starozakonnym), trzeba odpowiadać wprost – holocaust to problem Żydów i Niemców. Nam nic do tego. Ofiary holocaustu niech czczą ich potomkowie i winni. Nie spuszczamy się przecież… Czytaj więcej »

888
Gość
888

@easyrider A poza tym to przecież Trump przez to że jest prezydentem supermocarstwa wie więcej o tym co teraz się dzieje niż my wszyscy tutaj na tym forum razem wzięci. I wie doskonale kto macza w tym swe brudne paluchy. Osobiście jestem pewien że niewspominanie słówkiem o Żydach podczas swej… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@888 Marek Majewski Wolę ostrożność w ocenach obcych prezydentów. Trump robi dobre wrażenie ale dwa tygodnie od rozpoczęcia prezydentury minęły a wizy pozostały. Tego testu nie zdał. To niby symbol ale cholernie ważny. Niemniej jego postawa na tle poprzedniego bambusa, to wielki krok naprzód.

shuboshi
Gość

Za to jego córka Ivanka złożyła wieniec pod Pomnikiem Bohaterów Getta i zwiedziła muzeum historii Żydów polskich POLIN. Mąż jej jest Żydem.Więc jednak „nadrobiła zaległości” ojca, bo on nie miał czasu…A przed wizytą w Warszawie mówiło się, że ktoś z jego rodziny odwiedzi Muzeum Powstania Warszawskiego.Ale prezydent Donald Trump wspomniał… Czytaj więcej »

Publiusz
Gość

Jak sie to „handlowym” na Wegrzech nie podoba ,to nie zloza skarge we wroclawskiej prokuraturze! Sedzia juz tam jest gotowy!

paolo
Gość
paolo

Problem jest ze oni juz sie smieja.

Karbulot
Gość

Żydzi to sobie mogą żądać. Bo czego to oni już nie żądali. Złotego pociągu, połowy kamienic w Polsce, odszkodowań od Polaków za holokaust. Ten naród potrafi tylko chcieć, żądać i zwracać wszystkim uwagę. Jak się nie podoba Żydkom na Węgrzech, niech spadają do swojego Izraela. I niech tam najlepiej wezmą… Czytaj więcej »

fuckinbundeskalifat
Gość
fuckinbundeskalifat

i wpieprzaja czosnek…
tez ich nie lubie
podpisano hrabia D

Jan Kisikasa
Gość
Jan Kisikasa

Pamiętaj ! Bogaty żyd i żyd to dwa różne żydy.nie uogulniaj.tak mi kiedyś powiedział pewien Żyd.on zresztą też kogoś cytował.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Jan Kisikasa
Tu bym się zgodził, choć trudno im wierzyć nawet jak są biedni. Problem w tym, że ciągle w tych ich główkach tłucze się im: jesteśmy wybrani i my to ludzie a nie-my to bydło.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps (@Jan Kisikasa)
Bogaci Żydzi tak samo gardzą biednymi Żydami tak jak gojami (nie-Żydami)

Jan
Gość
Jan

Garsc faktow: Clinton w swoich tajnych emailach pisala, ze trzeba podtrzymywac wojne w Syrii, w interesie Izraela. Izrael nie przyjmuje zadnych uchodzcow wojennych z Syrii i Iraku, ale Zydzi bardzo silnie lobbuja za przyjmowaniem ich w Europie. Kiedy europejskie kraje probuja ograniczac zydowskie wplywy i propagande, to Zydzi krzycza o… Czytaj więcej »

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Podczas wojny Soros współpracował z niemcami, sprzedawał żydów …
Teraz żydzi żądają zaprzestania kampanii przeciw niemu smile
Zalew Europy śmieciem ludzkim z Afryki i B. Wschodu, przyzwolenie na gwałty, przyzwolenie na dewiacje seksualne (LGBTQ), parszywe lewactwo, Antifa, Black Lives …
Przy zamieszkach w Hamburgu też pewnie maczał palce

Marcin Opus
Gość

Przecież według żydowskiego lewactwa nie powinno być narodów? A, oprócz żydowskiego? Poza tym kapitał nie ma narodowości, tak gdzieś słyszałem.

fuckinbundeskalifat
Gość
fuckinbundeskalifat

oprocz zydowskiego, nadrzednego, rasy panow…
chichot historii, kto tu od kogo skopiowal? hycler od zydka czy vice versa?
swoja droga sprawdz definicje slowa muzulman

aqw
Gość

Pięknie obnażone zakłamanie Gmin Żydowskich. nie ważne co robi, nei wazne jakim jest człowiekiem, wązne że jest Żydem i nie wolno go krytykować

Anty ISLAM\'ista Gato
Gość
Anty ISLAM\'ista Gato

…ehhh… wiedział swego czasu Adolf co robi, niestety „zabrał się” też za niewłaściwe „cele” i przegrał nie kończąc dzieła. Teraz po latach nie damy już chyba rady tego judo-lewactwa zlikwidować w tak prosty sposób. Teraz Europę okupują już dwie nacje, ale mające wspólne korzenie; Stary Testament mówi ze wywodzą sie… Czytaj więcej »

fuckinbundeskalifat
Gość
fuckinbundeskalifat

taki byl plan, hitler mial przegrac, zas holokaust byl z gory obmyslony… wlasnie przez zydkow dobra, zartuje, ale kto tam wie jak bylo? popatrz teraz – plynac na fali wspolczucia zydki dostaly w koncu wlasny kraj, po 28 wiekach… przy calej mej niecheci do zydkow nie moge ich za to… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

Między sobą walczą jak buldogi, na zewnątrz – zjednoczeni jak mur. Jak zawsze.

w.....y
Gość
w.....y

Jak mi doskwiera piasek na plazy to jade w gory. Ta nacja zada i zada i zada ! Im jak przeszkadza piasek, to zadaja przeniesienia morza miedzy szczyty gorskie. A jak wiadomo to koszt, a koszt to pieniadz.

Janek
Gość
Janek

Oj to się Orban przestraszy…..

test24
Gość
test24

Węgry mają największe jaja w Europie grin Dobrze, że są z nami, a nie przeciwko nam!

Kris11
Gość
Kris11

Ciekawe, bo młody Soros sprzedawał Niemcom Żydów i sam się tym chwali w wywiadach. Pecunia non olet.

Duch
Gość
Duch

„Szef kancelarii Orbana Janos Lazar tłumaczy, że trwająca obecnie kampania rządowa nie dotyczy żydowskiego pochodzenia Sorosa, tylko zwraca uwagę na zagrożenie, jakie stwarza Soros w kwestii imigracji.”

hehe i możecie ich cmoknąć w pompę

Paolito
Gość
Paolito

A kto przybywał do Polski w 1945 w mundurach LWP?Kto pracował w służbach UB?Tajowie?!Kto mądry,to wie.

Fantomas
Gość
Fantomas

Najpierw niech przeproszą za reżimy Beli Kuna po I wojnie światowej i Matyasa Rakosiego po II wojnie światowej.