Wikimedia Commons/Irish Defence Forces

W 2016 roku we Włoszech tylko 2,65% imigrantów otrzymało status uchodźcy, pozostała część przebywających to nielegalni imigranci bez dokumentów potwierdzających ich tożsamość.

Według agencji ds. Uchodźców ONZ (UNHCR) w 2016 r. łącznie 181,436 migrantów przekroczyło Morze Śródziemne, co stanowi rekordowy rok w historii. Liczba ta nie obejmuje osób, które mogły przybyć do Włoch nielegalnie, ale tylko tych, którzy zostali oficjalnie zarejestrowani przez włoskich urzędników lub organizacje pozarządowe.

Niepokojące statystyki pokazują również, że 90,334 tys. imigrantów nigdy nie prosiło o azyl we Włoszech. Pozostałe 91.902 tys. imigrantów ubiegało się o azyl, a 60% wniosków zostało bezwarunkowo odrzuconych. Kolejnym 21% została przyznana „ochrona humanitarna”, dzięki czemu muszą co roku odnawiać pozwolenie na pozostanie w kraju. 14% otrzymało „ochronę uzupełniającą”.

4,808 imigrantom przyznano azyl, co stanowi 5,28% osób ubiegających się o azyl, a zatem tylko 2,65% ogółu imigrantów wjeżdżających do kraju w ciągu roku.

źródło: breitbart.com

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

Dodaj komentarz

37 komentarzy do "Włochy: 2,65% imigrantów to w rzeczywistości uchodźcy. Raport za rok 2016"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Anna K.
Gość
Anna K.

Można sobie ściągnąć program na androida radarowy o statkach i zobaczyć jak pięknie stateczki bander włoskich i holenderskich pływają przy wodach libijskich i „łowią”. zaraz wypoczywajacych tubylców z leżaków nad morzem będą zabierac.kpina !!!!

Anna K.
Gość
Anna K.

Ach…. I jeszcze dać im zobowiązanie ,że w ciągu pół roku : komunikatywny język,praca i wynajmujesz mieszkanie za ZAROBIONE PRZEZ SIEBIE PIENIĄDZE .jak nie to wypad. I ZERO ZASIŁKÓW.Myślę,że to by zakończyło inwazję

XaX
Gość
XaX

Lewactwo jest na prawdę dziwne, Staropolanka wydała wodę z nalepką w kolorach flagi i już fala hejtu i jadu ze strony komuchów. Oni są naprawdę dziwni, skoro taką reakcję mają na najmniejsze choćby przejawy patriotyzmu -.-.

Chory świat
Gość
Chory świat
( Lecą kwoty z sufitu , lecą czyli ” Mają rozmach , sku… wysyny ” ) – Troche z innej beczki … Łunija Jewro Pejska wystawiła Brytanii rachunek za wyjście – 100 dużych baniek Jewro . – No cóż , rozwydrzone z jednej i otumanione z drugiej strony , coraz… Czytaj więcej »
papuga
Gość
papuga

Jasne, że Angole wychodzą z uni. Mają u siebie tyle pastuchów i tych przybywających do Europy nie mają zamiaru utrzymywać. Zawsze mieli łeb na karku.

Jan III Sobieski
Gość
Jan III Sobieski
Mogą im nakukać, co, najadą ich ??? Czym , spedalonymi żołnierzami którzy nie potrafia sobie poradzic z nachodzca ??? no sorry, anglicy wiedza jak sie bić i nie dadza sobie w kasze dmuchać. Mam przynajmniej taka nadzieje. Trzeba cale to pierdolone lewactwo wziac w porządny uścisk z jednej strony z USA,… Czytaj więcej »
malabiala
Gość
malabiala

Kiedy nareszcie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności włoscy przemytnicy nielegalnych imigrantów?

waclaw
Gość
waclaw
imigranci mowia najczesciej tylko w jednym jezyku obcym: angielskim co ciekawe glownie z amerykanskimi nalecialosciami. jezeli komus ma zalezec na oslabieniu Europy i wywolaniu tu konfliktu to kto to moglby byc??… jak juz kiedys pisalem wystarczy sie zastanowic nad 3 kwestiami: 1) Kto finansuje ta cala gowno burze w Europie?… Czytaj więcej »
wpDiscuz