ZOO Krefeld – ochroniarze pilnują zwierząt przed atakami zwiedzających

19
Wybieg dla słoni w ZOO w Krefeldzie jest niedopasowany do społeczeństwa multikulturalnego. Przez zbyt wąski rów słoń sięga trąbą do zwiedzających, jeden z nich bił słonia po trąbie parasolką

ZOO w Krefeldzie reaguje na zachowanie osób zwiedzających i zatrudnia ochroniarzy by chronić zwierzęta i personel przed atakami. Personel ogrodu zoologicznego zwracający uwagę zwiedzającym na niestosowne zachowanie był obrzucany wyzwiskami i groźbami. Bardzo agresywni są przy tym rodzice skarconych dzieci.

Po wielu incydentach dyrekcja ogrodu zoologicznego w Krefeldzie zdecydowała się na zatrudnienie ochroniarzy. Według mediów niestosownie zachwują się przede wszystkim „grupy“. Ale wymieniono tylko grupy uczniów. Niestety nie wiadomo czy chodzi też tutaj o chóry parafialne lub grupy agresywnych rencistów. Wiadomo, że w podczas dni roboczych osoby pracujące nie mogą zwiedzać ogrodu zoologicznego bo nie mają na to czasu. (Zniżkowy wstęp i dużo czasu wolnego mają osoby żyjące z zasiłku socjalnego. Przypuszczenie autora.)

Do repertuaru zwiedzających ZOO zalicza się krzyczenie na zwierzęta, straszenie ich, obrzucanie kamieniami, bicie, tłuczenie pięścią w szyby lub trzymanie psa ponad barierką tak by pies lepiej widział. Mimo zakazów i dobrze widocznych tablic informacyjnych odwiedzający próbują karmić zwierzęta. W motylarni urządza się polowania na motyle, by je zabić, pewien pan dla zabawy zaczął bić słonia po trąbie parasolką.

https://www.bild.de/regional/duesseldorf/duesseldorf-aktuell/krefeld-wegen-randale-jetzt-braucht-sogar-ein-zoo-security-64399854.bild.html

https://www1.wdr.de/nachrichten/rheinland/krefeld-zoo-security-einsatz-100.html

https://www.wz.de/nrw/krefeld/krefelder-zoo-braucht-security-leute-fuers-wohl-der-tiere_aid-45543245

19
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
8 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
az1PubliuszbkkkkPabloasd Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kici kici KOCUR
Użytkownik

Nie wiadomo jak ten artykuł ma się do tematu tej strony niemniej jednak w pierwszej chwili myślałem, po przeczytaniu tytułu, że chodzi o ataki seksualne „uchodźców” na zwierzęta. Były już takie przypadki kiedy to „uchodźca” gwałcił zwierzę w zoo. Jeden taki jaki pamiętam to: 23-letni Syryjczyk zgwałcił kucyka w mini… Czytaj więcej »

antyISIS
Użytkownik

Muzułmanie to największa patologia. Jakieś 2 lata temu w Maroku kilkanaście nastolatków zgwałciło osiołka. Tak się złożyło, że biedne zwierzę było chore na wściekliznę. Nie wiadomo, czy wszyscy zgłosili się do szpitala. Wiadomo jednak, że ci, którzy się zgłosili najedli się strachu i wstydu, a ci, którzy się nie zgłosili… Czytaj więcej »

Lump
Gość
Lump

Mnie doslownie przeszy te same mysli.

az1rael
Użytkownik

były przypadki jak młodzi arabowie z wioski poumierali chyba coś koło 20 bo nie przyznali się rodzicom że zgwałcili osła chorego na wściekliznę

antyISIS
Użytkownik

Pomyślcie sobie, jak byłoby pięknie, gdyby te zwierzaki wypuszczono z klatek. Wszyscy dobrze wiemy, jak zachowują się dzikie zwierzęta, gdy zostaną sprowokowane. Dzikusy uciekałyby gdzie pieprz rośnie, aż przypomniałoby im się, jak ich przodkowie ćwiczyli biegi uciekając przed zwierzętami. Ewentualnie można też zakupić do zoo świnie, które strzegłyby wejścia przed… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

Jacy ci goście Makreli są jednak podobni do Niemców – wizyta gdziekolwiek by zabić, dla samego zabijania. Dobrali się jak w korcu maku!

Szlaban
Gość
Szlaban

Kici kocur dziwi mnie że nie zrozumiałeś ironi na temat agresywnych rencistów czy chóru parafialnego swoją drogą myślę że nie tylko zwierzęta powinny być trzymane w ZOO

kici kici KOCUR
Użytkownik

Nie bój bidy, zrozumiałem lol Żart autora artykułu z tej samej serii jak to że 80 staruszka z ogromną prędkością wpadła na przejście dla pieszych przez które akurat bardzo wolno przejeżdżał redaktor Najsztub lol

Karbulot
Użytkownik

No to i ja przypomnę jeden suchar: Poseł, jadąc samochodem, potrącił dwóch pieszych na przejściu. Przychodzi do znajomego prokuratora i pyta: – Co z tym zrobimy? Prokurator po chwili odpowiada: – Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę, może dostać 5 lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi,… Czytaj więcej »

asd
Gość
asd

Kawał dotyczy posła pis ZIOBRY czyli ministra sprawiedliwości czyli prokuratora generalnego zwierzchnika prokuratorów czyli siebie samego. I kawał zaczyna się:” Ziobro potrącił 2 pieszych…”

Logic1
Użytkownik

Pier…..a dzicz kiedy bedzie mozna wreszcie urządzić polowania na te dzicz by to scierwo wybić.

urbi
Gość
urbi

Przepraszam że się tak głupio wtrącę, a na kogo chcesz urządzać polowanie? Na dzikie zwierzęta w zoo czy na dzikich ludzi w zoo?

bkkkk
Gość
bkkkk

No i urbi, jak zawsze w formie – pozamiatał. Wszak w zoo nie wolno polować!:)

kwasimodo
Gość
kwasimodo

Ani miotly, ani miodku nie znalazl.

Tancred
Gość
Tancred

A na tvp leci teraz dziadostwo w którym źli biali, chca wykorzystać islamskich radykałów, żeby wprowadzić podzialy miedzy białymi i arabami. Bullshit I gdzie ta Dobra Zmiana?

Pablo
Użytkownik

Nie w temacie, ale… Ktoś zauważył jak wygląda konflikt bliskowschodni w Warszawie – Katarczycy vs. Izraelici.

bkkkk
Gość
bkkkk

Żydzi oczywiście z pretensjami, że Polacy ich nie ratowali… Od 80 lat nie potrafią się zdobyć na inną postawę.

Publiusz
Użytkownik

…szczegolnej ochronie powinny podlegac kozy i oslice….ciapaki potrafia bowiem spolkowac nawet z …wylotem rury wydechowej!