Zwolenniczka prawa szariatu sekretarzem stanu w Berlinie

Sawsan Chebli, która popiera wprowadzenie prawo szariatu w Niemczech, została wytypowana na sekretarza stanu w Berlinie.

Sawsan Chebli jest córką palestyńskich imigrantów. Na sekretarza została wytypowana przez Michaela Mullera, burmistrza niemieckiej stolicy. Chebli zwróciła na siebie uwagę, dzięki wychwalaniu prawa szariatu. Kobieta uważa, że szariat byłby kompatybilny ze świeckim społeczeństwem niemieckim.

Krytykuje również partię antyimigrancką AfD. „Mój ojciec jest zagorzałym muzułmaninem i ledwo umie mówić po niemiecku, nie umiejąc czytać ani pisać, ale jest on bardziej zintegrowany z Niemcami niż wielu działaczy Alternatywy dla Niemiec” – mówiła Chebli w wywiadzie dla Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Oskarżyła Niemców, że nie wiedzą nawet, co to prawo szariatu. „Wszyscy mówią o szariacie, ale mało kto wie, co oznacza szariat. W dużej mierze reguluje stosunki między Allahem a człowiekiem” – mówiła.

Miastem rządzi koalicja socjaldemokratycznej SPD, Zielonych i postkomunistycznej Lewicy. Samorządowcy chcą, aby w Berlinie powstało więcej multikulturowych szkół, które będą uczyć również języka arabskiego. Jak informuje Berliner Zeitung, powstanie kolejnych niemiecko-tureckich i pierwszych niemiecko-arabskich szkół to fundamentalny krok w edukacji, zwłaszcza dla Zielonych.


breitbart.com

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

102 komentarz do “Zwolenniczka prawa szariatu sekretarzem stanu w Berlinie

 1. Niemcy Ci normalni już chyba faktycznie nie mają szans wyjść z tego gówna, które nazywa się islamizacja.
  To co ta baba wmawia trzeba by zapisać i kazać jej podpisać wszystkie kryteria które rzekomo 'integrują Allaha z człowiekiem’. Każde wykroczenie (pobicie, gwałt, morderstwo) powinno być jej przypisane i wpół odpowiadać za tragedię.

  O ile zakład, że nagle byłaby zmiana merytoryki?

  1. Ojciec jak widac jest pieknie zintegrowany, nie mowi po niemiecku, ciekaw jestem czym sie zajmuje, pewnie jest kaznodzieja i naucza prawd gloszonych przez proroka pobierajac przy tym niemiecki socjal.

   1. Statystycznie bardziej prawdopodobne jest, że jego integracja z Niemcami polega na przejadaniu niemieckiego socjalu w głębokim przekonaniu, że tak ma być: Niemcy płacą haracz (dżizję) na Jaśnie Pana Muślima, bo oni „odrzucili Prawdę, będą w Ogniu Piekielnym, zamieszkają w nim (na wieki). Oni są najgorszymi ze stworzeń. Ci, którzy mają wiarę i czynią prawe uczynki – oni są najlepszymi ze stworzeń.” (Koran 98: 6-7). Karma wraca do Niemców – teraz oni będą we własnym kraju „untermensch”. Byłoby to nawet zabawne, gdyby nie byli naszymi sąsiadami.

  2. ja sie zastanawiam tylko po co europejczycy maja sie integrowac z allahem, niech jedzie do pakistanu integrowac sie, tak to mniejszosc zaczyna przejmwoac wladze i narzucac swojego pogaldy wiekszosci, typowe dla muzulcw

   1. Yyyyy, mnie się na mój gupi rozum wydawało, że nie tyle baza werbunkową, co wręcz przeciwnie – agenturą. Złożoną być może nie ze świadomych agentów, tylko z pożytecznych idiotów „zdalnie sterowanych” przez KGB, ale mniejsza o taki operacyjny szczegół. Ale mniejsza z tym. jak nie spojrzeć – chodzili na pasku internacjonalnych towarzyszy;).

 2. Czytam drugi raz i nie wierze w to co widze, to sie juz dzieje, ci ludzie powoli przejmuja wladze w cywilizowanej Europie, przypominam – Niemcy sa czescia Nato (jeszcze) do nas beda przybywac kontyngenty zlozone rowniez z zolnierzy Niemieckich, to kwestia czasu kiedy islamisci przesiakna do sluzb mundurowych w tym armii. To co sie dzieje jest przerazajace i odrazajace, lewactwo sie nie zatrzyma, musi zrealizowac plan swoich mocodawcow idac po trupach. Czas zaciesniac sojusze z USA i Rosja no i krajami regionu bo idzie wojna.

  1. Już przenikają. Ponadto obawiam się, że Niemcy zechcą integrować muslimskich nachodźców podobnie, jak Amerykanie Latynosów – oferując im obywatelstwo za służbę w armii. Byłaby to katastrofa i ogromny problem dla Polski. Znowu będziemy między Rosyjskim młotem a Niemieckim kowadłem.

  1. Właśnie miałam to samo napisać – odsłonięta twarz, włosy, dekolt – ona prosi, by ją zgwałcić w imię tegoż szariatu, a następnie ukamienować. Albo odwrotnie, zależy, co tam kto lubi.
   A do tego ten wzrok tęskniący za rozumem… Fajnego funkcyjnego se Szkopy wybrały – nie ma co.

   1. @ bkkkk
    albo ona jest tak durna, że skali brakuje albo co gorsza jest sprytna i jest tylko ,,przebrana,, za oświeconą kobietę zachodu. Patrzysz na nią i widzisz normalnie ubraną muzłumankę – myślisz sobie oo taka ,,normalna zintegrowana muzłumanka,, domaga się prawa szariatu – to prawo nie może być takie złe … złudzenie optyczne … zamiast średniowiecznej, czarnej huby widzisz dziewczynę jak ty … łatwiej ci wtedy kupić jej kit … a jak kupisz wylezie szydło z worka, no w tym przypadku wlezie do czarnego worka.

    1. Ja osobiście Dagmaro obstawiam niestety to drugie. Owszem, wg mych osobistych poglądów takie zdania nt. szariatu to „durnota, na którą brakuje skali”, ale tu akurat bardziej niebezpieczna jest możliwość, że ta pani to taka właśnie klacz trojańska, jak o tym piszesz.

     1. Ależ oczywiście, że to nic innego jak koń trojański. Brak Hidżabu czy jak to się tam zwie, normalnie powinna być za to ukamieniowana, ale jak piszecie – taka nieodziana w te szmatki łatwiej trafi do ciemnego grodu, a więc to swego rodzaju manipulacja, małe kłamstewko do którego ma prawo każdy muslim, jeżeli ma to w taki czy inny sposób pomóc ich chorej wierze. Czyli słowem pies pogrzebany, zrobi co ma zrobić, otumani ludzi, wskoczy z powrotem w ciuszki i z uśmiechem na mordzie będzie się przyglądać, jak prawo szariatu serwuje bombową zabawę dla tych w szmaty niepoubieranych grin

     2. Ze sie powtorze …trojanska oslica…oslica!Chociaz tak patrzac na jej konterfekt nie sposob ustrzec sie przed konstatacja ,ze dziewoja minela sie z powolaniem ! Na pewno jest profesja w ktorej zarobilaby wiecej niz jako urzedaska ….ma usteczka wprost stworzone do …”loda”!

    2. Im dłużej myślę o tym przypadku, tym bardziej dochodzę do wniosku, że ta pani mówi prawilnie po muzułmańsku. Szariat faktycznie „reguluje stosunki między Allahem a człowiekiem”. Tylko ona „zapomniała” dodać, że KAŻDYM człowiekiem, bez względu na jego światopogląd. Bo to jest tak: polscy np. żydzi nie zmuszają mnie do porzucenia wieprzowiny czy noszenia peruki. Buddyści nie zmuszają mnie do śpiewania mantr. Wszystkie obecne w RP legalne wyznania pozwalają mi być sobą. Niestety islam niesiony przez obecnie obserwowany desant („biedni” „syryjscy” „uchodźcy”) NIE daje takiej możliwości. Albo będziesz się zachowywać zgodnie z szariatem, albo giń. O i tu jest problem.

     1. a wiecie może , miłe Panie , czy szariat zezwala na odzywanie się kobiety bez pytania , czy też męskiego przyzwolenia ? Pytałyście , gdzie peryskop , ok. Ja zapytam jeszcze , czy szariat pozwala na szarogęszenie się jakiegoś babskiego ssaka ( sorki , to nie moje wink ) w polityce ? jak widać , same zonki , jak i całe to kłamliwe babsko !

     2. @bkkkk
      No popatrz… ja mam porąbane pod kopułką i mam na to dyplom i śmiem twierdzić, że moje poglądy są normalne. A oni bez dyplomu za to z poglądami kwalifikującymi się od razu na konsultacje lekarskie.
      Nie uważasz, że „świat zwariował”? Wygląda na to, że mój „dyplom” jest gwarantem normalności. No kto by pomyślał…

     3. PRAWILNO…….znaczy jesteś ze wschodu!I jakoś u nas dajesz radę.To fajnie.Wszystkiego dobrego!

     4. Kasiu, powiedzmy, że po przodkach coś tam wiem o byciu imigrantem, uchodźcą wojennym (prawdziwym, NIE udawanym), o integracji i takich tam. Dlatego mam śmiałość pluć na buty wszystkim, którzy usiłują mi wcisnąć kit o „biednych” „uchodźcach” „wojennych”, takich „straumatyzowanych” itp.
      A odnośniki wschodnie tu akurat były zastosowane jako środek stylistyczny. Bo otóż islam ma wg mnie wiele wspólnego z komunizmem. Bardzo podobny system totalitarny.
      A co do tej pani, to jest jeszcze masa innych pytań: ileż to dziewczątko ma lat, jakie ma doświadczenie, kwalifikacje, wykształcenie na takie stanowisko (retoryczne).

     5. Szanowna @bkkkk a i inni zainteresowani. Gorąco polecam w tym zakresie lekturę klasyki w swojej kategorii: „Zderzenie cywilizacji” S. Huntingtona. Tam dokładnie przeprowadzona jest analiza relacji: islam vs pozostałe religie. Kiedyś Ci o niej wspomniałem jak się lekko droczyliśmy w kwestii kultura-cywilizacja. Książka ma same zalety. Jest gruba i czyta się ją (jak zwykł mawiać mój były wykładowca) jak dobry kryminał wink W sumie to nie wiem czy polecając tę pozycję nie popełniam lekkiego afrontu, bo wnioski w rzeczonym temacie, formułujesz pierwszorzędne.

     6. Easyriderze, polecanie dobrej, wartościowej, kształcącej literatury/lektury nigdy nie jest afrontem:). Dobre książki można i trzeba reklamować. I ja od razu z tej zasady skorzystam:), a mianowicie do Twego Huntingtona dopowiem, że warto do tego doczytać sobie „abecadło” czyli cokolwiek Konecznego. Na początek może być „Historia Polski opowiedziana dla młodzieży”, ale reszty też nie pomijać. Gdyby był tu ktokolwiek, kto jeszcze nie odrobił zadania domowego, to podpowiem, że na stronie prof. Dakowskiego widziałam kiedyś tabelę cywilizacji Konecznego (tabela Sieradzkiego). W tej tabelce na chyba dwóch kartkach papieru są w punktach podobieństwa i różnice między różnymi cywilizacjami. Islam też tam jest. Bardzo to jest dydaktyczne. Na podstawie tej tabeli każdy myślący człek może sam zostać Huntingtonem;) (no, prawie że).
      A że się droczyliśmy, to pamiętam. Ja, wiesz, jestem maniaczką Konecznego. Zboczenie takie;). Działam na jego definicjach, bo uważam je za bardziej odpowiadające życiu niż przyjęte na Zachodzie. Stąd chyba ówczesne nasze nieporozumienie.

    1. Oczywiście – nekrofilia jest dozwolona w islamie, są fatwy określające jak długo po śmierci żony mąż może z nią współżyć. W islamie wszystko kręci się wokół seksu, przecież nawet ich „raj” to nic innego, jak mega-burdel z paniami o wzroście 42 metrów i przezroczystej skórze. Horror.

  2. @Dagmara plus to:„Mój ojciec jest zagorzałym muzułmaninem i ledwo umie mówić po niemiecku, nie umiejąc czytać ani pisać, ale jest on bardziej zintegrowany z Niemcami niż wielu działaczy Alternatywy dla Niemiec” – mówiła Chebli w wywiadzie dla Franzfurter Allgeimeine Zeitung.
   Jakas chora logika! Jestes muzulmaninenm, nie umiesz czytac ani pisac w jezyku kraju do ktorego emigrowales…taaaaa pelna integracja!
   Dziekujemy Niemcom. Fajnie, ze daliscie swiatu BMW, Mercedesa, WV, Haribo, Addidasa i Nike. Proszki do prania tez mieliscie niezle. Dziekuje i zegnam.

 3. Kilka dni temu pisałem, że w najbliższym czasie coś się w Niemczech wydarzy, że to naród wyjątkowo zdemoralizowany poprawnością, pedalstwem i pacyfizmem i w związku z tym jest prawdopodobne, że to właśnie Niemcy będą pierwszą ofiarą eksperymentów inżynierii społecznej…. Ta nominacja jest kolejną przesłanką, że tak właśnie będzie…..

  1. Szczerze? W mej osobistej opinii, mówienie o tej pani jako o posiadaczce mózgu to komplement. Niezasłużony. Nie wiem, może fotografia jest akurat taka beznadziejna, ale u mnie na dzielni, takie panie to… no, nie mam eleganckich słów, by to określić. No, te takie panie powszechnie znane ze swych wdzięków (hihi). najłagodniejsze określenie takich pań u mnie na dzielni to „pustak”, „pustostan”.

  1. „przyśpieszenie” – razz

   Więcej tego nie zrobię , Marcinie . Mam nadzieję , że Ty też nie . Ach , ten ciągły pośpiech …..( Jan Pośpieszalski mi się teraz ukłonił ). Pozdrawiam smile

 4. „Mój ojciec jest zagorzałym muzułmaninem i ledwo umie mówić po niemiecku, nie umiejąc czytać ani pisać, ale jest on bardziej zintegrowany z Niemcami niż wielu działaczy Alternatywy dla Niemiec”

  Czyli innymi słowy mieszkają w niemczech już od dłuższego czasu skoro ona dała radę dojść w polityce tak wysoko a mimo to NIE NAUCZYLI SIĘ NAWET MÓWIĆ PO NIEMIECKU biorąc pod uwagę fakt, że w domu mają córkę która sprawuje wysokie stanowisko w niemieckim systemie…

  Tak więc gdyby ludzie byli chociaż odrobinę inteligentni wyciągnęliby z jej wypowiedzi odpowiednie wnioski…

  Oni się NIE INTEGRUJĄ!!! Mają gdzieś prawa, zwyczaje czy kulturę kraju w którym się znajdują.

  Ta ***** chce wprowadzać prawo szariatu podczas gdy jej rodzice nie potrafili przystosować się do niemieckich praw i zwyczajów, jednocześnie zarzucając ludziom, że nie wiedzą czym tak naprawdę prawo szariatu jest… To się nazywa pie*rzona hipokryzja…

  Pozdrawiam

  1. JEJ WYPOWIEDŻ JEST BEZDENNIE GŁUPIA I CHYBA SZCZERA!!!!!!TEN JEJ OJCIEC TO RZECZYWIŚCIE DOWÓD NA INTEGRACJĘ!!!ONA ZRESZTĄ TEŻ.JA PROPONUJĘ WPROWADZIĆ SZARIAT OD NOWEGO ROKU ,SKORO WYBRALI TĘ PANIĄ !!!

 5. Ale tępy koczkodan. Przecież według prawa szarii cytuje ” Na podstawie hadisów Al-Buchariego (które głoszą, że kobieta jest z natury gorsza i niepobożna, nie nadaje się na przywódcę i nie wolno jej rozkazywać mężczyznom) większość społeczeństw muzułmańskich sprzeciwia się o.bejmowaniu przez kobiety WSZELKICH WAŻNIEJSZYCH STANOWISK W POLITYCE , nauce i biznesie.”O integracji rodziny już nie bede komentował.Ładne to ale glupie zarazem…

 6. Fajnego ma ojca: Nie potrafi czytać, ani pisać i jest zintegrowany. Ciekawy sposób na integrację: przyjeżdżasz do kraju: nie uczysz się pisać, czytać i nie znasz języka. Ale nikt nie może podważać stopnia twojej integracji, szczególnie, kiedy to twoja religia i sposób widzenia świata są narzucane miejscowym.

 7. Ech …. lewactwo sprzedalo juz swoj kraj ,Niemcy razem z obywatelami …. obywatele urabiani przez dekady sa miekka masa plastyczna ktora moga formowac teraz jak sie chce, zgodza sie na wszystko a ci ktorzy sie nie zgodza zostana zniszczeni w sensie spolecznym albo doslownym.

 8. wg szariatu nie powinna się tak ubierać. Sama nie wie co to szariat albo robi to co w koranie napisane… oszukuj, kłam, udawaj przyjaciela a gdy Was będzie więcej w tedy nie miej niewiernych za swych przyjaciół.

  1. Tak na marginesie – w Koranie nie ma słowa nic o burce, nikabie, hidżabie itp. Te szaleństwa to wymysł imamów, żeby dać kobietom znać, że są gorsze od zwierząt domowych. Choć oficjalnie powiedzą, żeby je chronić przed nagabywaniem na ulicy prze obcych facetów. Oczywiście, jak można sobie pooglądać na YT nawet kobiety w tzw. „burce afgańskiej” (niebieski wór na śmieci) są molestowane na ulicy, jeżeli idą samotnie. Islam to chory kult szatana. Choć nawet członkowie „Kościoła Szatana” w USA nie wyczyniają takich dzikich okrucieństw, jak prawilne muślimy z ISIS.

 9. Dla dobra islamu muzułmanin ma prawo kłamać. Oni nie mają dekalogu i moralności bezwzględnej. U nich obowiązuje „moralność sytuacyjna”. Polega to na tym, że muzułmanin – dla dobra islamu – może zjeść wieprzowinę, wypić wódkę i obejrzeć pornola. A ta pani może w ramach takija ubierać się po europejsku i eksponować dekolt…

 10. Szariat zgodny ze świeckim prawem niemieckim? No to już jest na ostro. W im większą głupotę ludzie uwierzą, tym łatwiej ich podporządkować. Tu chodzi o totalną, liber-lewackką kontrolę społeczeństwa. Ten temat powinien dostać obszerny program w TVP, ekipa już powinna zasuwać do Berlina. Wywiad z tą rurą, przejażdżka po Neukölln w Berlinie (z kamuflowanymi kamerami), rozmowy z ludźmi.

 11. To że ta Sawsan Chebli córka palestyńskich imigrantów
  którzy na swych terenach walczą z Izraelem i jej wybór
  nie wywołał głosów sprzeciwu ani nawet komentarza ze
  strony „narodu wybranego” który wszędzie zaciekle
  walczy ze swoimi wrogami albo nawet z tymi którzy się
  z nimi nie zgadzają potwierdza kto tak naprawdę stoi za
  islamizacją Europy i w czyim to jest interesie.

 12. ( Szwabski kabaret nabiera rozmachu ) – Tatulo nie czytaty , nie pisaty po germańsku za to mocno wierzący ? No to sie ładnie zintegrował … chyba w pobieraniu socjalu , częstym odwiedzaniu meczetu i innych współwyznawców .

 13. Jak widać muzułmanom nie przeszkadza, że kobieta muzułmanka odsłonięta pokazuje się publicznie???
  Widać jak zakłamani są muzułmani, byle tylko przejąć władzę w innym państwie, a swoje muzułmańskie bzdury o kobiecych stojach podają….. tylko by zniewolić muzułmańskie kobiety, bo sami są nieudacznikami i analfabetami od pasania kóz.

 14. Zgodnie z prawem szariatu kobieta jest warta połowę tego co mężczyzna. Rozumiem, że za słowami stoją czyny i pani zwolenniczka szariatu nie pobiera więcej niż połowę stawki sekretarza-mężczyzny.

 15. To co ta kobieta mowi jest smiechu warte , a wyglada jak gwiazdka brytyjskiego …. shore jak u nas warsaw shore , ale prosze czy ktos moze mi powiedziec jakie ma funkcje sekretarz stanu berlińskiego senatu, my smieszkujemy a to moze byc jakis wolontariat lub cos

 16. To juz ten kot po lewej z tej reklamy WC kici ma inteligentniejsze spojżenie. Kiedyś tak samo propaganda stalina reklamowała komunizm z zachodniej Europie „socjalizm to szczęscie i dobrobyt” tylko troche zapomniała o tych 20 mln ofiar.
  Tak samo oni teraz reklamują islam nie wspominajac o tym że ulice spłyną krwią niewiernych.

 17. …„Mój ojciec jest zagorzałym muzułmaninem i ledwo umie mówić po niemiecku, nie umiejąc czytać ani pisać, ale jest on bardziej zintegrowany z Niemcami niż wielu działaczy Alternatywy dla Niemiec” – on jest tak zintegrowany z niemieckim społeczeństwem, jak karta graficzna AGP 1.0 z gniazdem PCI-E x16…

 18. NO,ŻE TA BABA MA SPRANY MÓZG TO ZROZUMIAŁE ALE,ŻE NIEMCY JĄ WYBRALI NA SEKRETARZA STANU TO OZNACZA ,ŻE SAMI MÓZGU NIE MAJĄ WCALE,ALBO MAJĄ GO W ZANIKU. CZYŻBY BYŁO COŚ W SZCZEPIONKACH PRZECIW ŚWIŃSKIEJ GRYPIE????NIEDAWNO WSZYSCY SIĘ SZCZEPILI,,,,,,,

 19. W Kopenchadze zakazali obchodzenia świąt Bożego Narodzenia … Ludzie wyszli na ulice pokojowo protestować przeciw tym zmianom i napadły ich lewicowo liberalne bojówki z „antyfaszystami” na czele a oczywiście media wzięły stronę lewaków i z pokojowo protestujących zrobili „nietolerancyjnych rasistów” i ultraprawicowców … Najbardziej bawi mnie jeden cytat : „Skoro władze podjęły taką, a nie inną decyzję, jak można było demonstrować i domagać się jej uchylenia?” … To powinno się pokazać wszelkim protestującym u nas lewakom przeciwko władzy, no ale jak widać oni oczekują szacunku tylko jeśli im jest to wygodne, jak by nie było po ich myśli to by protestowali i organizowali zadymy -.-. Zachód umiera na naszych oczach, gdzie z normalnych robi się wariatów a z wariatów normalnych. Co ciekawe ci którzy chcą zakazu świąt chrześcijańskich nie mają nic przeciwko sponsorowaniu świąt muzułmańśkich -.-.

 20. Szariat wedlug tej debilki „reguluje stosunki miedzy allahem a czlowiekiem”. Ale ja szczam na jej allaha i zadnych stsounkow regulowac z tym jej wymyslonym debilnym bozkiem nie chce. Jak szwabki chca, niech w workach sobie biegaja ale od Polski niech sie to lewactwo zasmarkane odczepi!!!!

 21. „Wszyscy mówią o szariacie, ale mało kto wie, co oznacza szariat. W dużej mierze reguluje stosunki między Allahem a człowiekiem” – mówiła. Tylko co z tym wspólnego mają chrześcijanie, tak tylko pytam

 22. „szariat. W dużej mierze reguluje stosunki między Allahem a człowiekiem” – mówiła.”
  to po co go wprowadzac jako obowiazujace prawo w zamian za obecne ? przeca nikt nie broni wyznawcy obcowac z allachem i bez tego.

 23. Przeciętnego Niemca c#uj obchodzą stosunki Allaha z człowiekiem. Dla mnie to Allah niech się najlepiej ode mnie odstosunkuje,a przede wszystkim jego wyznawcy bo sam Allah nie jest znany, nawet w Koranie, z tego by coś aktualnie robił.

 24. Ha ha ha! Jest zwolenniczką prawa szariatu, a dała się wybrać na sekretarza stanu? Czyli co – chce teraz wprowadzić prawo, które sprowadzi ją do roli kozy? Echhh, lewaków i radykalnych islamistów nigdy nie zrozumiem – i to wcale nie dlatego, że gadają głupoty. Po prostu ich ideologie w ogóle kupy się nie trzymają, przeczą same sobie i nie jestem w stanie doszukać się w nich spójności.

 25. Lewacy z Niemiec szykują kolejną marionetkę na stanowisko tym razem muzułmankę by było poprawnie politycznie, zwolenniczka prawa szariatu a pokazuje się z odsłoniętą twarzą i włosami prowokując mężczyzn smile

  1. Jak niemiecka lewica chciała muzułmańśkiego kandydata na kanclerza to by było dopiero przesrane … Przecież ten kraj zgłupiał i normalność postrzega jako nienormalność … Jak Juncker bredził, że Polska i Węgry zmierza ku autorytarnym rządom -.-. Skoro o nas tak przekłamują, to strach pomyśleć jak bardzo przekłamany obraz świata otrzymujemy do wiadomości -.-.

 26. Niemcy są przesiakniete nutka dekadencji za nie długo to będzie Państwo islamskie a Niemcy będą pucybutami ciała tych już teraz nie ma big germany (szkoda używać słów polskich)….***Niemcy to przeszłość bandą tchurzy

 27. A co jak Niemcy użyją ich za parę lat jako mięso armatnie w celu zrealizowania swoich roszczeń wobec Polski? Przecież Niemcy co na osiemnastkę dostają w prezencie merce i bmki nie pójdą leżeć w okopie.

 28. Ona mówi o wprowadzeniu szariatu dla muzułmanów będących w Niemczech. Narzucenie wszystkim Niemcom szariatu jest niemożliwe. Zakaz picia alkoholu, palenia papierosów, konsumpcja wieprzowiny, zakaz zabaw i imprez. Budżet tego nie wytrzyma !! Z tego są największe wpływy do budżetu !!!

Dodaj komentarz