fot. screen youtube.com

Tak wygląda laicki Zachód Europy – w angielskim mieście Oldham posiedzenie Rady Miasta rozpoczęto wspólnie z imamem wznoszącym modły do Allaha. Wszyscy zebrani pochylili głowy.

W sieci pojawiło się nagranie z rozpoczęcia sesji Rady Miasta Oldham. Sesję rozpoczął miejscowy imam, który zapewniał, że „żadna religia nie toleruje zachowania ekstremistycznego”. Następnie cytował pokojowe wersety Koranu. Wszyscy zebrani w sali pochylili głowy jak do modlitwy i grzecznie wysłuchali imama.

Nagranie dostępne poniżej:

84
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
47 Comment threads
37 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
61 Comment authors
PawełKrzakenBożenaZolniezWydentyszyszkin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
magdalena
Użytkownik

Jestem bardzo ciekawa co byłoby, gdyby któryś z tych ludzi po prostu wyszedł z sali, bez brania udziału w tym cyrku. Oskarżenie o mowę nienawisci, „wypadek” z nożem?

AntyHegemon
Użytkownik

@magdalena W Europejskiej matni wolności możesz wyjść kiedy chcesz, ale za nim to zrobisz, musisz to przemyśleć, bo wyjścia często nie są równoznaczne z późniejszymi powrotami. Europejska wolność jest matnią, bo zakaz góruje nad prawem. Co za tym idzie? Idzie za tym kara, a ludzie nie chcą być przecież karani… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

@AntyHegemon Wolność w wydaniu „demokracji” liberalnej jest iluzją. Człowiek jest poddany tak licznym, coraz liczniejszym ograniczeniom, że o żadnej wolności nie ma mowy. To tylko slogan reklamowy dla mas. W rzeczywistości liber-lewactwo stwarzając pozory wolności dąży do przejęcia absolutnej władzy nad społeczeństwem, utrzymując je przy tym w przekonaniu, że ma… Czytaj więcej »

Andrzej
Gość
Andrzej

Nie mogę tego pojąć jak wielką siłę ma ta doktryna ze wsysa niemal inne. Kiedy to się stało? Każdy przecież ma instynkt samozachowawczy czy on o nich nie działa?

w.....y
Gość
w.....y

@Andrzej. Instynkt aby dzialal musi miec wsparcie w praktyce i doswiadczeniu. Inaczej to tylko nic nie dajce przeczucie. Tu od dziecka jest specyficzny trening i naprawde trzeba wiele ze strony rodzicow, aby dziecko myslalo samodzielnie. Tylko ze to szkolenie przechodzi juz 2-3 pokolenie. Dlatego Polacy tak szybko odniesli sukcesy w… Czytaj więcej »

Grażyna
Gość
Grażyna

W tej cywilizacyjnej dżungli zanikł instynkt samozachowawczy .Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to że świadomość niby tak wysoka a przewidywalność zerowa.

easyrider
Użytkownik

@Andrzej To psychologia tłumu. Działania były prowadzone wielotorowo. Najpierw rozbuchali „wolność” jednostek. „Wolnością” było prawo do publicznego zaspokajania najbardziej perwersyjnych potrzeb. Równolegle wtłaczali ludziom miękką propagandą, że ograniczanie tego prawa jest, jest ograniczeniem praw człowieka. Zaczęli rozbijać to, co powodowało, że jednostka mogła nie być podatna na propagandę – rodzinę,… Czytaj więcej »

Asgard4444
Użytkownik

@Easyrider
Dodaj Bono z U2.

easyrider
Użytkownik

@Asgard4444 Takich „uświadomionych” są całe zastępy. Nie wymienilibyśmy ich wszystkich.

szyszkin
Gość
szyszkin

Gówno zawsze pływa na powierzchni

Pluto
Gość
Pluto

To nie utrata „instynktu samozachowawczego”, jedynie wypełnienie proroctw odnośnie czasów końca, co najważniejsze- NIEUNIKNIONE; Bóg dotrzymuje słowa, w przeciwieństwie do swego oponenta- bo jest Ojcem Prawdy… „I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w… Czytaj więcej »

ZolniezWydenty
Gość
ZolniezWydenty

buga nie ma elo

easyrider
Użytkownik

@magdalena A co gdyby ktoś z nich zmówił Our Father, who art in heaven? To dopiero byłby jazgot. Nie ma cienia wątpliwości w jakim kierunku to idzie. Zachód jest stracony. Oddał swoje ziemie, religię, tradycję najeźdźcom. Zachód stracił ducha i dlatego padnie.

Pedro Chubascos
Użytkownik

Wyrzucili Chrystusa – mają Antychrysta. Resztę można przeczytać w Apokalipsie Św. Jana.

PJJ
Użytkownik

Szok po prostu mad To lewactwo dało sobie całkowicie na łeb wleźć unamused

tomaszek
Gość
tomaszek

Ty sobie jaja robisz? Oni nie dali sobie wejść na łeb tylko spokojnie wchodzą nam, Europejczykom na łeb.Taki kierunek.

PJJ
Użytkownik

@tomaszek
Mów za siebie, ja sobie nie dałem mrgreen ..i nie dam

Patriota
Użytkownik

Chciałbym dorzucić jedną rzecz o której z tego co widzę nikt do tej pory nie napisał. Warto zwrócić uwagę na to co ten imam mówi. Po raz kolejny odnosi się kłamliwa szuja do wersetu 5:32 z Koranu. Jak to wygląda w rzeczywistości? Oto cały werset 5:32 wraz z kontekstem: Z… Czytaj więcej »

Asgard4444
Użytkownik

@PAtropya
Ładnie to rozpisałeś. ale wiadomym jest , że Koran. Sunna i Hadisy to wypaczenie i obłuda. Tzw . polityczny islam jest ich częścią, w zasadzie ich ideologia spycha kafirów do podludzi. Tylko idioci nie widzą w tym zagrożenia.

Bejrolot
Gość
Bejrolot

Mądre slowa

Bożena
Gość
Bożena

Magdalena, a ja jestem jeszcze bardziej ciekawa, co by było, gdyby po tych modłach ktoś zaczął odmawiać Ojcze Nasz. Wtedy by się działo, obraza uczuć religijnych i tym podobne.

Mateusz
Gość
Mateusz

Odrzucili Chrystusa, zostanie im narzucony Mahomet.

ania
Gość
ania

Oldham – Stara Szynka. W Starej Szynce króluje islam. Chichot historii.

AntyHegemon
Użytkownik

@ania
Ja myślałem, że Oldham = Stary (C)ham, który zaciukał się w Islamie jak dzięcioł w drzewie grin

Pedro Chubascos
Użytkownik

Koran z szynką nie ma problemu, mahometanie – owszem.

AntyHegemon
Użytkownik

@Mateusz
Mieli prawo odrzucić Chrystusa, ale nie mieli prawa adoptować Mahometa, które chcą teraz na siłę wszystkim wciskać.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Angolom muslimski w doope hooy!

PJJ
Użytkownik

@Anahu Yamito
Pewno niejeden z tych pedalskich lewaków chętnie by w doopę chciał wink

Zetiks
Gość
Zetiks

Ale gdyby w Radzie Miasta w jakimś polskim miasteczku radni odmówili paciorek to byłby skandal w GieWu a tefałszen ogłosiłby cofniencie sie kraju o 500 lat i katoszariat.

Asgard4444
Użytkownik

Teraz islam cofa ludzkość o tysiącleciea i jest cudownie cytując lewaka.

ggg
Gość
ggg

Nie potrzeba wojen,by islam przejął ogłupioną przez multi-kulti Europę

NES
Gość
NES

I to przejęcie nie będzie skutkowało pustynią i biedą. Nie. Będzie polegać na przejęciu władzy politycznej, a dziedziny, o których pustynni koczownicy nie mają pojęcia będą kontrolowane za pośrednictwem lokalnych kolaborantów.

jacuś
Gość
jacuś

niedługo dywaniki i będą walić tymi pustymi łbami o podłogę, durnie …

Machomet
Gość
Machomet

Jcuś weź berecik i leć po 5 Kg ziemiaczków na obiadek

jacuś
Gość
jacuś

berecik z antenką miał twój stary jak cię robił…

Logic1
Użytkownik

No fajnie mają, nie widać jakiegoś dyskomfortu na tważach. Tylko czemu ku…a mnie chcą tym na siłę uszczęśliwic ?

Marcin Opus
Użytkownik

Twarzach

AntyHegemon
Użytkownik

W postępowych Państwach Europy istnieje rozdział owych Państw od Kościoła, a nie od Islamu smile
Do tego prowadzi chore, wypaczone rozumienie wolności, które w rzeczywistości kreuje ucisk.

easyrider
Użytkownik

@AntyHegemon Postęp jest czymś pozytywnym. Nie każda zmiana na nowe jest pozytywna. Ta faza, w którą wszedł Zachód nie jest postępem. Tak jak postępem nie były komunizm czy narodowy-socjalizm. W odniesieniu do Zachodu słowo „postęp” musi być brane w cudzysłów.

AntyHegemon
Użytkownik

@easyrider Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W ich mniemaniu to jest postęp, a moim nie. W tym przypadku jego pozytyw określa elita, bo ma z tego zyski. Nazizm w porównaniu do obecnego „postępu” niemieckiego przyniósł w pewnych dziedzinach postęp pozytywny. Chodzi mi o technikę, bo naprawdę technologię rozwinęli. Jeszcze… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

@AntyHegemon Postęp to klasyczna hipostaza. Jeżeli powiesz, że coś jest dłuższe od czegoś, to możesz to porównać w jednoznaczny sposób. Postępu czy np. nienawiści nie porównasz. Bo jak stwierdzić jednoznacznie, kto bardziej nienawidzi? Jeżeli chodzi o nazizm, to oczywiście, że można tam znaleźć elementy jednoznacznie pozytywne – np. likwidację bezrobocia… Czytaj więcej »

Zibi
Gość
Zibi

Boże błogosław Polskę. God bless America.

Naczelnik
Gość
Naczelnik

Allah save the Queen… ha ha ha… Allah Akbar… buuuum!!!!

test24
Gość
test24

Królowa już się pewnie oblizuje na samą myśl, że zamiast mieszkać w Raju u Jahwe, będzie czyjąś wieczną nałożnicą i nie opuści namiotu swojego właściciela u Allaha.

Garrus
Użytkownik

Demokracja lewakow, a zamachy w duzym miescie to normalna rzecz wg burmistrza Londynu, to bedzie druga Szwecja, ten kraj juz umiera. allach akbar, save the Queen!

test24
Gość
test24

Z komentarzy wywnioskowałem, że: 1. On ich nawet nie cytował, tylko ubrał je swoimi słowami. 2. Te wersety były wyrwane z kontekstu nie były takie pokojowe… „He doesn’t even quote 5:32, he rewords it. When he says ‚whoever kills a body unlawfully or for creating disorder in the land as… Czytaj więcej »

Korgan
Gość
Korgan

A co by było gdyby w jakimś muzułmańskim kraju ksiądz chciał rozpocząć modlitwą zebranie? Czy zostałby ukamienowany przez rozwścieczony tłum wyznawców religii pokoju?

rafa
Gość
rafa

Mam nadzieje, iz ten skrajny LEWACKI DEBILIZM znajdzie niebawem swoj koniec. Zapakowac tych „teczowych demokratow” i caly niebieski kwiat eurosyfu do kontenerow i wyslac do meeeeki. Niech tam sie modla, obrzezaja, biczuja, gwalca co i jak im sie podoba, ale z naszej Europy narodowych panstw niech natychmiast w********!!!! Pieniadze z… Czytaj więcej »

Irene
Gość
Irene

Ciekawe jakie nazwisko burmistrza, dosc ciemne ma lico.

Bielik
Użytkownik

Ten portal zaskakuje mnie co róż nowymi informacjami z byłych krajów europejskich

Gościeł
Gość
Gościeł

Co ciekawe, zgodnie z zasadami muzułmańskiej kultury, najważniejszy wchodzi jako ostatni. Szkoda, ze zgromadzeni nie mają tej świadomości… jeszcze. Tutaj bardzo ładnie to widać. Ostatni wchodzi imam i pierwszy zaczyna przemawiać.