W sytuacji, kiedy imigranci europejscy z uregulowanym pobytem czekają niekiedy kilkanaście lat na otrzymanie obywatelstwa francuskiego, obediencja Wielkiego Wschodu apeluje do władz o przyznanie obywatelstwa rozmieszczanym na całym terytorium Francji imigrantom z „dżungli” w Calais i zrównanie ich w prawach z rdzennymi Francuzami.

Masoni chcą, by korzystali oni ze wszystkich form pomocy socjalnej, mieli prawo głosowania i ściągnięcia do Francji członków rodzin pozostawionych w kraju ich pochodzenia.

Masowe akcje przyznawania francuskiego obywatelstwa obcym kulturowo imigrantom należą do tradycji francuskiej lewicy. Czynił tak m.in. były socjalistyczny prezydent François Mitterrande. Procedury te są manifestacją pogardy i lekceważenia mieszkających we Francji obcokrajowców, którzy zgodnie ze zwyczajną procedurą starają się o obywatelstwo francuskie i są zintegrowani z tutejszym społeczeństwem.

Oświadczenie Wielkiego Wschodu Francji foto: Facebook.com
Oświadczenie Wielkiego Wschodu Francji (fr. Grand Orient de France) – największej organizacji masońskiej we Francji, założonej w 1773 roku.

W komunikacie wydanym przez masonów napisano: „Zważając na sytuację uchodźców w Calais (…), Wielki Wschód Francji przyjął z zadowoleniem zlikwidowanie dżungli. Warunki pobytu w niej uchodźców nie były godne wielkiej demokracji. Trzeba pochwalić decyzję, która umożliwia tym, którzy tego chcą, zamieszkać we Francji, będąc przyjętymi na całym terytorium narodowym”.

Masoni twierdzą, że „wysiłek lokalnych samorządów, funkcjonariuszy państwowych, stowarzyszeń i indywidualnych obywateli dla jak najlepszego przyjęcia uchodźców, jest ilustracją powitania i gościnności w stosunku do maltretowanych populacji, które uciekają przed wojną i fanatyzmem”.

„Wielki Wschód popiera wszystkie inicjatywy, dzięki którym jutro uchodźcy staną się pełnymi obywatelami, z ich prawami i obowiązkami, które przynależą wszystkim we wspólnocie narodowej” – deklaruje obediencja.

Imigranci demolują Paryż

W 19 dzielnicy Paryża powstały trzy dzikie obozy. Skupione są wokół stacji metra Stalingrad. Policja nazywa tą okolicę „imigranckim trójkątem”. W namiotach, barakach z blachy i tektury mieszkają: Erytrejczycy, Sudańczycy, Afgańczycy i Syryjczycy. Do niedawna było ich kilkuset, teraz – po likwidacji „dżungli” w Calais – są tu tysiące, głównie samotnych mężczyzn. Nie chcą mieszkać w w przeznaczonych dla imigrantów obozach, wolą na ulicach.

Problemem są nocne bijatyki, ale również choroby. „Sytuacja stała się nie do wytrzymania. W nocy wybuchają bijatyki. Ulice są w strasznym stanie. Imigranci chorują na gruźlicę, mają świerzb. Nie jesteśmy w stanie tego dłużej tolerować” – powiedziała reporterowi tygodnika „Le Point” Marie Leon (50 l). W jej ocenie, sytuacji wokół metra Stalingrad winne jest „France Terre d’asile” – stowarzyszenie udzielające pomocy w uzyskaniu azylu we Francji. Władze Paryża zapowiedziały kolejną – trzecią już na przestrzeni pół roku – ewakuację obozowiska spod stacji metra Stalingrad.

źródła: pch24.pl  / Le Point / Facebook

55
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
23 Comment threads
32 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
30 Comment authors
BrzeszczotCichoszeasyriderlolo (który nie pisze)Publiusz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wiarus55
Gość

Wreszcie sprawca chaosu imigracyjnego ujawnił się. Wielowiekowy wróg Kościoła i narodów Europy nawołuje do stworzenia nowej rasy ludzi w Europie. Hodowaną jak bydło na konsumpcję.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Wiarus55
Ale że oni zdecydowali się tak „otwartym tekstem”… Zatem są już tak pewni swego.

Passangerstanislawpaluch
Gość

To znaczy tyle lolo , że finis coronat opus. W wolnym tłumaczeniu z lapońskiego chodzi mniej więcej o to , ze wszystko idzie zgodnie z planem , a moze nawet i ciut lepiej . Upewnia mnie to tylko w przekonaniu , że europejskie zamieszki są kwestia bardzo niedługiego juz czasu… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Passangerstanislawpaluch 1) Moja rada by nie ulec przerażeniu i panice – a powody są i to solidne – to modlitwa i oddanie się we wstawienniczą opiekę Maryji. Ja tak robię i jak dotąd nie zawiodłem się, a w różnych sytuacjach bywałem. Dla mnie Maryja jest Wszechpośredniczką. Ale to moje i… Czytaj więcej »

Passangerstanislawpaluch
Gość

Idąc Twoim tokiem myslenia , to ja niestety, obstawię wojnę. Nie , żebym chciał ,ale wiem że bedą problemy ze zmuszeniem wszystkich do posłuszeństwa i rezygnacji z własnych korzeni. Takich widzę Polaków ( choć jak wiadomo nie wszystkich ) oraz wojujacego islamu. Będzie więc niewesoło. Ale – póki co to… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Passangerstanislawpaluch Finalnie na pewno zwycięży. Problemem jest tylko to jak się w tym właściwym finale znaleźć, bo zgodnie z tym co mówił Pan Jezus „wąska jest droga” i pocierpieć trochę trzeba. Oczywiście strona przeciwna będzie robiła wszystko by mnie do tej wiary zniechęcić. A to może Lamborghini zaproponuje albo jakiś… Czytaj więcej »

mefis
Gość
mefis

ale kto ma ryja?

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@mefis
I co chciałeś osiągnąć? Twoje słowa świadczą o Tobie i uważaj… za wszystko co mówimy (piszemy) przyjdzie odpowiedzieć. Jeśli nie teraz to po śmierci na pewno.
Był taki jeden poseł co chciał zabłysnąć i wyszło, że debil.

Asgard4444
Gość
Arar
Gość

Ordo ab chao i do przodu.

Brzeszczot
Gość
Brzeszczot

Przecież kościół to inaczej masoneria doucz się trochę nieuku katolicki.

Publiusz
Gość
Publiusz

Tymczasem zachodnie merdia znowu oglosily europejska zalobe!Mianowicie na m.Srodziemnym wywrocila sie kolejna krypa do gory stepka w wyniku czego na pokarm dla ryb poszlo nie mniej niz 250 faworytow wspomnainych masonow! A obywatelstwo to trzeba ,ale odebrac tym masonom ,co moze sie tylko zdarzyc ,kiedy do wladzy we Francji dojdzie… Czytaj więcej »

Passangerstanislawpaluch
Gość

„zachodnie merdia” smile Fajny lapsus ! Ciekaw jestem , czy to celowe, czy przypadek ?

Publiusz
Gość
Publiusz

Juz pewien ksiadz zauwazyl,ze nie ma przypadkow,sa tylko znaki …..i tak jest i w tym ….przypadku!

mefis
Gość
mefis

250 na dnie? No, to trzeba za to wypić. : )

Publiusz
Gość
Publiusz

Schlalem sie do nieprzytomnosci!

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Nawet nie trzeba domniemywać, że za całą to hucpą z „uchodźcami” stoi masoneria.

kowalski
Gość
kowalski

Masoneria niemal już jawnie steruje francuskim rządem i lokalnymi władzami.Tylko kto tak naprawdę steruje masonami?!

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@kowalski
Ci co zawsze. Ale jakbym napisał to można by mnie oskarżyć o antysemityzm i Admin miałby problemy z paragrafu ksenofobia i nietolerancja.

easyrider
Gość
easyrider

Jaki antysemityzm? Ja nie lubię Żydów bo miałem z nimi styczność. Podobnie nie lubię Francuzów. I Szkopów. I nader wszystko kacapskich kałmuków, wrogów mojej ojczyzny. Wolno mi. Z faktu nielubienia, nie wynika, że któremukolwiek chciałbym coś złego zrobić. Po prostu, zwyczajnie, po ludzku ich nie lubię. Nie wolno mi nie… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider
Ja nie twierdzę, że jestem antysemitą. Ja twierdzę, że „można by mnie oskarżyć o antysemityzm” biorąc pod uwagę współczesną obyczajowość prawniczą. No ale i z tego paragrafu można być oskarżonym kiedy się krytykuje stowarzyszenie miłośników spółkowania z szambem. Nie wiesz przypadkiem dlaczego?

easyrider
Gość
easyrider

lolo, ja tym bardziej nie twierdzę, że jesteś. Powiem Ci więcej, pomimo, ze nie lubię ich, to też się nie uważam za antysemitę. Powiem Ci jeszcze więcej, antysemityzm to żydowski oręż, słowo-bicz, do biczowania tych, którzy śmią powiedzieć choć słowo negatywne o Żydach. A niby z jakiej racji Żydzi mieliby… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider
Ja o tym wiem, Ty o tym wiesz no i pewnie parę innych osób. Ale spróbuj w sądzie polecieć tym tekstem.
Nie tylko we Włoszech. W Niemczech też za p. Hitlera i to wysoko w hierarchii.

easyrider
Gość
easyrider

lolo, odnośnie sądów to nie mam wątpliwości po której stronie (w zdecydowanej większości) opowiadają się „niezależni” sędziowie. Nie mam też wątpliwości, że jeżeli doszłoby do zmiany władzy w Polsce, to ten portal zostanie zamknięty a część z nas będzie rozpracowywana operacyjnie i wobec części zostaną wszczęte postępowania przygotowawcze.

bkkkk
Gość
bkkkk

A ja nie lubię brukselki, a mimo to żaden ogrodnik nie nazywa mnie faszystką. Szkoda, że te różne mniejszości nie mają tak poukłądane w głowach. ALe to inny temat.

papuga
Gość
papuga

Zgadzam się 100%. Ja ich nielubie ale to nieznaczy żebym im życzę kule w łeb – nie maja jak najlepiej niech tylko mnie I moją ojczyznę zostawią w spokoju.

xyz
Gość
xyz

i znowu wizyte ”fecetów w czerni”

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Kto steruje masonami? Już mówię. Międzynarodowa finansjera handlowego pochodzenia.

bkkkk
Gość
bkkkk

Ja to nazywam „narodowości prawniczej, wyznania finansowego”:)

888
Gość
888

Ta lewaczka Marie Leon (50 l) która opisuje o sytuacji w Paryżu wcześniej zaopatrywała tych pseudo uchodźców w prowiant i inne środki (artykuł w Polsce Niepodległej). Ciekawe czemu teraz zmieniła zdanie? Czyżby dostała od nich po ryju?

Dagmara
Gość
Dagmara

Ogólnie masoni wzywają europejskie rządy nie tylko do przyjmowania pojawiających się imigrantów, ale akceptacji ich w większej liczbie w przyszłości. Co ciekawe sygnatariusze mówią jednym głosem – wszyscy ZA. Cel : ,,osłabienie wspierających elementów takich jak ojczyzna, tożsamość i naród” Oficjalny powód: UWAGA …( bo to dobre) …..żeby ,,przezwyciężyć egoizm… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Dagmara
Niech najpierw masoni „przezwyciężą swój egoizm narodowy” to my się zastanowimy – może – nad swoim.

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Wielki Wschód Francji ujawniają, chociaż Korwin mówił o nich wcześniej, Dzięki lewactwu chcieli zniszczyć wiarę w Boga, chrześcijaństwo, państwa narodowe, pomogli ściągać najeźdźców, liczą że da się kupić najeźdźców pieniędzmi, obywatelstwem, alkoholem, narkotykami, bezkarnością … Muzułmanie chcą w Europie Państwa Islamskiego a nie ochłapów oraz lewackiego państw otwartych, nowej rasy… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

O, i tu dotykasz sprawy bodaj najważniejszej. Bo tak na mego nosa, to lewaki (chwilowo tiul z tym, czy masoni, czy inni, czy sami, czy w towarzystwie) mają za cel zniszczenie chrześcijaństwa. Idzie im ten proces dość dobrze, ale jednak materia stawia opór. No to se dobrali pomocników, o których… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Gość

NO proszę, socjal im dać i jeszcze prawo do głosowania. Niech ich ci masoni zaproszą do swoich pałaców i ich tam utrzymują.

qwefqwef
Gość
qwefqwef

Ja pier … wszyscy sa skorumpowani, kazdy kto ma jakakolwiek medialna sile przebicia bierze petrodolary albo lewakodolary. Koniec swiata …

Yans
Gość

No pięknie, to mi zaproponowali obywatelstwo (co odrzuciłem bo jestem dumnym Polakiem!) dopiero po ukończeniu szkoły językowej na poziomie B1, po pobycie około 10 lat i to musiałbym się fatygować iść na prefekturę i przechodzić różne administracyjne hocki klocki, a tu proszę, przyjechali, pokradli, podemolowali,pogwałcili, pogrozili rodowitym mieszkańcom i w… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Yans
Jak Ty tam u nich wytrzymujesz?

Yans
Gość

Nie wytrzymałem i od 3 miechów mieszkam w Polsce. Nie jestem samobójcą ani wielbicielem śniado-hebanowych lekarzy-inżynierów. whew beg grin

Laokoon
Gość
Laokoon

Mają dostać obywatelstwo by móc głosować. A na kogo w takiej sytuacji zagłosują (oni i ich rodziny które w międzyczasie ściągną) ???

Yans
Gość

To był taki skrót myślowy, oczywiście rodowici mieszkańcy zaczną się ogarniać. Co widać po wpisach na portalach i suporcie policji w miastach.

easyrider
Gość
easyrider

Po takich zapowiedziach powinniśmy opuścić UE „na cito”. Członkostwo w UE nie jest wpisane do Konstytucji. Rząd i parlament mają możliwość uczynić to teraz. Będzie dym jak diabli, bo lewactwo dostanie amoku ale to bardzo dobrze. To jedyny sposób by wziąć ich za mordę. Tak jak w 1936 roku Franco… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

I oni nie muszą być badani/SZCZEPIENI/leczeni, tylko my> A jak tak czytam to wystąpienie Wschodu, to mam de ja vu. To ten sam język, co media i wszyscy uchodźcofile. Czy to znaczy, że za w/w siłami też stoją masoni? Tylko, kurna, po co? Aż tak bardzo nienawidzą chrześcijaństwa, że odmrożą… Czytaj więcej »

Karbulot
Gość

Nie dla psa kiełbasa, nie dla świni miód…

emer
Gość
emer

Ponownie mam dosyć – Polexit !!!!!!

papuga
Gość
papuga

Ciężko to pisać ale chyba tylko w ruskich nadzieja, że to budło wytłuką – Ameryka zapaskudzona ciapatymi, cała Europa zachodnia także a chinczyki jak to oni nie chcą się mieszać w ten burdel tylko swojego pilnują.