Pakistan: chrześcijanka odmówiła przejścia na islam. Została wyrzucona z drugiego piętra

W pakistańskim Karaczi trwa dramat 18-letniej chrześcijanki Binish Pauli i jej rodziny. Dziewczyna została wyrzucona z drugiego piętra po tym jak odmówiła przejścia na islam i wyjścia za mąż za muzułmanina. To nie koniec jej problemów.

Młoda chrześcijanka, która odmówiła przejścia na islam, a także wzięcia ślubu z muzułmaninem, została wyrzucona przez okno z drugiego piątra przez mężczyznę, który chciał ją poślubić. Kobieta trafiła do szpitalu, a jej stan zdrowia jest bardzo ciężki.

To jednak nie koniec problemów chrześcijanki. Młoda kobieta zgodnie z pakistańskim prawem może zostać oskarżona o bluźnierstwo przeciwko Mahometowi. Wiele wskazuje na to, że może się tak stać, ponieważ odrzucony muzułmanin oraz jego rodzina są oburzeni decyzją dziewczyny.

Rodzina chrześcijanki jest teraz nękana i prześladowana przez muzułmanów, zgłoszono sprawę lokalnej policji, ale nie przyjęto zgłoszenia, policja w której pracują muzułmanie, nie chce interweniować.

Chrześcijańskiej rodzinie pomaga prawnik Tabassum Yousaf, która skierowała wniosek bezpośrednio do trybunału sprawiedliwości. Dzięki temu sprawca ataku na dziewczynę trafił do aresztu i oczekuje na proces.

źródło: KAI / Pch24.pl

Dodaj komentarz