Anglia: rodzina, która nawróciła się się na chrześcijaństwo jest prześladowania przez swoich muzułmańskich sąsiadów. Nazywani są „bluźniercami”, wielokrotnie zdemolowano im samochód. Policja nie doszukała się przestępstwa na tle religijnym.

Nissar Hussain, jego żona i dzieci przeżywają przerażającą gehennę zaserwowaną przez swoich muzułmańskich sąsiadów, którzy uważają ich za bluźnierców. Dzieci Pana Hussaina boją się wyjść z domu – niejednokrotnie dochodziło do ataków. Okna w ich domu są obrzucane jajkami, a samochód wielokrotnie był dewastowany.

Policja najwyraźniej nie potrafi odnaleźć sprawców, można się domyśleć, że funkcjonariusze nie chcą być oskarżeni o „islamofobię.” W tej sprawie została zgłoszona skarga na Niezależną Komisję w Sprawie Skarg na Policję. Nissar Hussain skrytykował również Kościół anglikański, który nie udziela jego rodzinie żadnego wsparcia.

Problemy zaczęły się w 2008r. kiedy Hussain wziął udział w programie dokumentalnym Channel 4 o prześladowanych ex-muzułmanach. Wówczas pracował jako pielęgniarz w szpitalu, ale zdiagnozowano u niego depresję i zaburzenia stresu pourazowego. Jest właścicielem kilku nieruchomości, utrzymują się z przychodów z najmu.

Mimo, że ich wiara w Jezusa Chrystusa pozostaje silna, już nie chodzą do kościoła anglikańskiego. Uzasadniają to tym, że nie otrzymali żadnego wsparcia od wspólnoty.

dailymail.co.uk

10
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
KamilHarrybkLilithKozmur Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lilith
Gość

Do czego zmierza Europa, jeśli strach przed byciem oskarżonym o islamofobię wygrywa ze zdrowym rozsądkiem i staniem na straży przestrzegania prawa. Jeśli policja zacznie się obawiać takich oskarżeń, to pozostawi ludzi samych sobie. A to dodatkowo utwierdzi wielu muzułmanów o naszej słabości, bo SAMI pozwalamy im na bezkarność. Dziwi bardzo… Czytaj więcej »

NoFBman
Gość
NoFBman

I jak to świadczy o naszej solidarności.
dla ludzi którzy się ucywilizowali.
powinni ich zabrać z tamtego miejsca.. nawet oni sami powinni umieć zmienić miejsce pobytu.
Co najmniej powinni udzielić im wsparcia,
w zmianie miejsca pobytu.
– prześladowanym powinno państwo zmienić nazwisko
ale zostawić w papierach.

tak zwanie się asymilowali.
Bo odróżnili dobro od zła głoszonego.

Kozmur
Gość
Kozmur

Zaprosić do Polski.Niech sprzeda co tam ma i tu zainwestuje.Albo niech mu się interes kręci z jakimś zarządcą.

bk
Gość
bk

Czytam posta, czytam komenty i dumam. Że mu anglikanie nie pomoga, to zadne zdziwko. Że nie pomoga współbarcia-chrześcijanie, to już woła o pomstę do nieba. I tak se myślę, jak już napisano w kometnach wyżej, że jak mamy brać do Pl te „kwoty uchodźców”, to może niech ci państwo sprzedadzą… Czytaj więcej »

Harry
Gość
Harry

I jak tu się nie dziwić, że ludzie przestają chodzić do kościoła, skoro instytucja nawet nie pomaga swoim członkom w potrzebie. Przeszli na chrześcijaństwo i proszę – właściciele kilku nie ruchomości, utrzymują się z najmu. A co mają inni uchodźcy-muzułmanie? Wielką kupę, bo robić im się nie chce. Czy mieliby… Czytaj więcej »

Kamil
Gość
Kamil

Aż miło czytać ze ktoś odrzucił tą najdelikatniej nazywajac szaloną „polityko religie”.Widac ze ten mężczyzna ma jaja i nie chce gwalcic dzieci,kobiet, zabijac niewiernych itd… Szacunek.Jak bym tam mieszkał to pomagał bym mu jak bym tylko mógł.Takie zachowanie powinno być pochwalane

Patryk
Gość
Patryk

W jakim kraju dzieje się ta historia?

lolo
Gość
lolo

Dobrze by było by nasi duchowni to dobrze przemyśleli.

butt pirate
Gość
butt pirate

nasi duchowni musieliby wpierw odrzucić lewacką herezję watykanu-2.