Soros wydaje miliard dolarów rocznie na organizacje destabilizujące Europę

Ponad 100 organizacji pozarządowych lobbuje za ściągnięciem imigrantów do Europy. Jedna trzecia z nich jest finansowana przez Unię Europejską i znanego żydowskiego bankiera i spekulanta walutowego, Georga Sorosa.

Instytut Społeczeństwa Otwartego, którego założycielem jest Soros, wydaje rocznie ponad miliard dolarów na inicjatywy pro-imigracyjne.

Bernard Carayon, francuski prawnik i ekonomista ostrzega, że bankier ma „ogromny wpływ na politykę imigracyjną UE. Finansowane przez niego organizacje lobbują za Europą bez granic”. Powołuje się na raporty przygotowane przez organizacje wspierane przez Georga Sorosa, takie jak Instytut Społeczeństwa Otwartego czy Migration Policy Institute w Waszyngtonie, które nie kryją się z tym, że dzięki pieniądzom Sorosa, i innych sponsorów, udało się ściągnąć imigrantów do Unii, poza oficjalnym systemem kwot. I to za zgodą i aprobata Komisji Europejskiej.

Kolejną organizacją pozarządową, finansowaną przez Sorosa, jest PICUM, czyli Platforma międzynarodowej współpracy imigrantów bez ważnych dokumentów, zarejestrowana w Brukseli, która ma ogromny wpływ na politykę imigracyjną unijnych instytucji.

Jest jeszcze organizacja UNITED for Intercultural Action. Składa się z skrajnie lewicowych aktywistów i jest finansowana po równych częściach przez Radę Europejską i Open Society George’a Sorosa. Amerykański think tank European Stability Initiative lobbował usilnie i z sukcesem za tym, by Niemcy otworzyli granice i przyjęli więcej uchodźców, umożliwiając im podróżowanie bez wiz. Wśród sponsorów znalazł się także Rockefeller Brothers Fund. – Lista organizacji pozarządowych wspierających masową imigracje do Europy jest jeszcze bardzo długa – mówi Bernard Carayon w wywiadzie dla francuskiej gazety.

źródło: atlantico.fr / wpolityce.pl

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy

83 komentarz do “Soros wydaje miliard dolarów rocznie na organizacje destabilizujące Europę

  1. Ostatnim okresem przed apokalipsą, według św. Jana, będzie czas kiedy papież zwróci się przeciwko chrześcijanom, nadejdzie czas wielu fałszywych przywódców/ Antychrystów, a chrześcijanie będą musieli się ukrywać przed wyznawcami szatana.

     1. mnt
      na tej ksiedze daleko nie zajedziesz…..ale powodzenia w próbach

  2. Najmując i opłacając propagandystów do promowania określonych ideologii/polityk przygotowywuje sobie żerowisko dla swoich „biznesów” – poprzez masową imigrację kreuje napięcia, konflikty destabilizując docelowe kraje, aby mógł później tanio skupywać aktywa jak np. teraz na Ukrainie, kiedyś u nas w Polsce.

   1. @klomb – ale to nie m sensu. Jeżeli większość jego aktywów jest w europie, to niszczenie europy tylko powoduje spadek ich wartości. Działałby wtedy na swoją szkodę (sugerujesz że gościu postradał zmysły czy co ?)

    1. Sugeruję, że wie co robi. U nas jego posłańcy promowali tzw. plan Balcerowicza i masową prywatyzację na czy zarobił. Na Ukrainie finansował kolejne „kolorowe rewolucje” i (pomijają jaki przedtem był, ale jednak był) kraj teraz jest zbankrutowaną wydmuszką zależną od międzynarodowej pomocy finansowej, w dodastku pozbawiony części terytorium. Teraz będą wprowadzane różne „reformy” zapewne sprowadzające się do masowej prywatyzacji za grosze w której – mogę się założyć – będzie odgrywał dużą rolę mając tam obecnie wpływy polityczne. W Europie, po chaosie wcześniej czy później nastąpi stabilizacja, natomiast aby tanio przejąć aktywa najpierw musi być destabilizacja. Zresztą może napędzać konflikt, a samemu zarabiać sprzedażyć broni walczącym stronom. Wg artykułu na foxnews z 16 V („Panama Papers reveal George Soros’ deep money ties to secretive weapons, intel investment firm”, także krótkie omówienie na portalu wpolityce) jest największym donatorem na kampanię Hillary Clinton i lobbował u niej na rzecz swoich interesów („He is the largest donor to Hillary Clinton’s campaign for the presidency, plunking down $8 million, so far. He has donated “up to $1 million” to the Clinton Foundation. And Secretary of State Clinton’s emails reveal that Soros has lobbied her on behalf of his interests, which encircle the globe, mostly in the dark”). Tak to wygląda – taki polityczny kapitalizm: kupuje sobie wpływy polityczne i/lub destabilizuje, a następnie skupuje tanie aktywa. Po drugie był zdaje się także uczniem Karla Popper’a, twórcy idei „społeczeństwa otwartego”, tak więc może być zwolennikiem tych bredni ideologicznych. W moim skromnym przekonaniu stawia jednak na pierwszym miejscu pieniądze i kreowanie sobie środowiska w którym może żerować.

     1. @klomb – na takie dalekowzroczne plany to mógłby sobie pozwolić ktoś młodszy. W jego wieku to słaby interes. Załóżmy, że gościu pożyje jeszcze 10 lat – w takim razie zdewastowane tereny Ukrainy, to zdewastowane aktywa, w 10 lat nawet jak się wszystko uspokoi takiej dewastacji cofnąć się nie da (zwłaszcza zdewastowanego morale Ukraińców). Jedyne co za nie ucierpi to zasoby mineralne (bo ukryte pod ziemią). W zdewastowaną Ukraine trzeba będzie pompować duże pieniądze, by coś później z tego uzyskać, ale to wszystko będzie wymagać czasu, którego Soros nie ma.
      Dlatego nie wierzę że to świadomy plan wzbogacenia się (chyba że facet ma wnuki i o nich myśli).

     2. czlowieku, przeciez on jest tylko podnozkiem Rotschildow i Rockefellerow. Oczywiscie, ze jest to jak najbardziej swiadomy plan.

     3. Ja bym nie byl taki pewien, czy Soros nie ma czasu. Fakt, ze stary z niego cap, ale niewykluczone, ze przy dzisiejszej technologii moglby sie smierci wiwinąc na calkiem dlugi czas – jakies pol roku temu czytalem ciekawy artykul o tym, jak naukowcy amerykanscy ujawnili, ze transplantacja glowy jest mozliwa oraz ze znaleziono ochotnika do tego experymentu (chociaz nigdy nie znalazlem info, jak sie ten eksperyment zakonczyl). A wiadomo, ze ujawniana jest technologia zawsze nie najnowsze a taka troche „gorsza”. Wiec, kto wie, czy juz nie posiadaja technologii np przenoszenia samej swiadomosci miedzy cialami albo reinkarnowania sie w klonach itp. Jesli tak to w praktyce bylily niesmiertelni. A to pozwala na snucie bardzoooo dalekosieznych planow.

      Wiem, ze to co napisalem to moze byc niezla fantastyka, ale jakby nie patrzec to jeszcze kilkanascie lat temu hologramy rowniez uwazano za fantastyke.

     4. Soros to klon Palpatina mistrz shitów, które wylało do Jewrokołchozu.

     5. Ale on nie działa w interesie Ukrainy czy Ukrainców, ale swoim i to nie on będzie ładował w Ukrainę miliardy dolarów. Jedyne co on teraz musi zrobć, aby zarobić to wykupić za grosze prywatyzowane firmy czy inne aktywa jak nieruchomości, ziemię czy minerały o których wspomniałeś, a mając obecnie polityczne wpływy po finansowaniu majdanu, będzie mógł wybrać sobie najlepsze kąski. Kurs waluty na Ukrainie poleciał w dół, jest wysoki deficyt budżetowy, są koszty prowadzenia wojny w Donbasie, dług rośnie i nie są w stanie go spłacać. więc stąd te „reformy”, aby dostać kretyty od IMF czy podobnych instytucji. Ukraincy zbiednieją i to znacznie. Obetną programy socjalne, zadłużą się i będą wyprzedawać na gwałt majątek państwowy za póldarmo, aby pokryć ten deficyt. Co go będzie obchodzić demoralizacja Ukrainców? Część wyemigruje aby zarobić na utrzymanie siebie i rodziny, większość będzie musiała tyrać za grosze, aby przeżyć. Będzie miał więc tanich pracowników lub odsprzeda te firmy inwestorom branżowym, już po cenach właściwych. Nie wiem, co tu tak trudno zrozumieć. U nas doskonale coś takiego widać na taśmach kelnerów. Tam także jest podobnie w odniesieniu do prywatyzacji Ciechu po zaniżonych cenach, gdzie później wartość firmy bez niczego podskoczyła zdaje się o połowę. Doskonale na nich widać to zblatowanie Kulczyka z rządzącymi wówczas politykami PO. Soros podobnie kupił sobie wpływy polityczne na Ukrainie finansując majdan, a że panstwo zostało rozbite i zbanrutowane, bo sprowokowało to reakcję Kremla (co było do przewidzenia) to go już nic nie obchodzi. Ważne, że jest pierwszy przy korycie.

     6. @Procesor Soros to już nie jest inwestor. On ma misję. Następców (ideologicznych do tej misji) zapewne też.

     7. Tylko po jaki grom temu dziadydze takie pieniądze nad grobem? Myślę, że to jest psycho- i socjopata, chciwa menda, zresztą jak wszyscy lewacy.

 1. Protokół I

  § 20. Wolność, równość, braterstwo

  „…Było to jeszcze w czasach starożytnych, kiedy to po raz pierwszy rzuciliśmy narodowi wyrazy: ,,wolność, równość, braterstwo”, wyrazy od tej chwili tyle razy powtórzone przez papugi bezmyślne, które ze wszystkich stron zleciały się na tę przynętę. Wraz z nią
  uniosły dobrobyt świata, istotną wolność jednostki, tak chronioną dawniej od ucisku tłumu.
  Rozumni rzekomo, inteligentni goje, nie wyczuli abstrakcyjności wyrazów wypowiedzianych, nie spostrzegli, że w naturze nie ma również i nie może istnieć
  wolność, że natura sama ustaliła nierówności rozumów, charakterów i zdolności, jak równości i podległości prawom swoim. Nie rozumieli, że tłum to potęga ślepa, że parweniusze, wybrani spośród tłumu do objęcia rządów, w dziedzinie polityki są
  również ślepi jak i tłum, że człowiek nawet ograniczony, lecz świadomy jej tajników, może rządzić; nie wtajemniczony zaś, nawet geniusz, nie jest w stanie zrozumieć nic z polityki….”

  ————-
  Protokół VII

  § 2. Ferment, waśnie i niezgoda na całym świecie

  „W całej Europie, a przy jej stosunkach i na innych lądach również, winniśmy wywołać ferment, waśnie i niezgodę.
  Wypływa z tego zysk podwójny: po pierwsze utrzymujemy w respekcie wszystkie kraje świadome, że od woli naszej zależy wywołać zaburzenia lub zaprowadzić ład. Wszystkie te kraje przyzwyczaiły się do uważania nas z rządami wszystkich państw za pomocą polityki, traktatów ekonomicznych lub zobowiązań pieniężnych. Aby osiągnąć cel powyższy, musimy uzbroić się w wielki spryt w czasie układania i zawierania umów, lecz w dziedzinie tego, co się nazywa językiem urzędowym, będziemy zachowywali taktykę wręcz odmienną: będziemy udawali uczciwych i ustępliwych. W ten sposób narody i rządy gojów, które nauczyliśmy patrzenia tylko na stroną zewnętrzną tego, co im proponujemy, będą nas uważały za dobroczyńców i zbawców rodzaju ludzkiego…”

  1. @suspiria

   Większość z tego to się dzieje na prawdę. Tylko, że ci, co za tym stoją mają potężniejsze wsparcie niż własne umysły. Poza tym, są śmiertelnikami. Kto zapewni ciągłość? Tylko ten, kto żyje i na razie nie podlega śmierci. Szatan. On ma czas, siły i środki. Całego świata.

  1. W Stanach to ma jakieś problemy z podatkami czy coś nie wiem dokładnie lepsze informacje dotyczące jego osoby można znalezc przy okazji Panama Papers bo są tam dokumenty jakoby jedna z jego firma sprzedawała broń i była powiązana z rodziną bin-Ladenów przy okazji tej sprzedaży a w tle tej transakcji pojawia się nazwisko Clinton co nadaje sprawie szczególnej pikanterii, za to w Malezji czy Indonezji Soros ma zakaz wjazdu za spekulowanie walutami i doprowadzenie jednego z tych krajów do sporego kryzysu gospodarczego.

 2. Z miłą chęcią gołymi rękoma wytrwałbym tej gnidzie flaki z bebecha za wszystko zło jakie uczynił przeciwko Polsce i całej Europie. Pamiętajmy że to on był głównym architektem „transformacji ustrojowej” Polski w wyniku której zmieniliśmy status z neokolonii sowieckiej na neokololonię niemiecko-amerykańską pod żydowskim zarządem powierniczym

 3. Ten text napisano ponad 100 lat temu…

  Protokół II
  § 1. Wojna ekonomiczna podstawąprzewagi żydowskiej

  „Jest rzeczą dla nas niezbędną, by wojny nie przyniosły korzyści terytorialnych, bowiem przenosiłoby to wojnę na grunt ekonomiczny, a w tej dziedzinie narody w pomocy naszej dostrzegą potęgę naszej przewagi, taki zaś stan rzeczy odda obydwie strony do dyspozycji naszej agentury międzynarodowej, posiadającej miliony oczu, dla których żadne granice nie istnieją.
  Wówczas nasze prawa międzynarodowe zniweczą właściwie prawa narodowe i będą rządziły narodami w ten sam sposób, w jaki prawo cywilne zarządza stosunkami wzajemnymi poddanych danego państwa.”

  § 2. Administracja na pokaz i ,,tajni radcy”

  „Administratorzy, wybierani przez nas spośród tłumu, w zależności od ich zdolności niewolniczych, nie będą osobami przygotowywanymi do rządzenia, dlatego też z łatwością staną się w grze naszej pionkami, kierowanymi przez uczonych naszych i
  doradców genialnych, specjalistów, kształconych od dzieciństwa w sztuce zarządzania sprawami świata całego…”

  1. suspiria,
   „Protokoły mędrców Syjonu” to apokryf stworzony przez carską Ochranę w konkretnym celu, szkoda więc cytować tutaj bajki, obojętnie jak prorocze. Faktem jest tylko to, że soros finansuje akcję eksterminacji sporej części populacji w świetle jupiterów tzw. demokracji.

   1. @Lupus Canis

    Apokryf to dzieło o charakterze religijnym. Przez kogo zostały napisane Protokoły tak na prawdę nie wiadomo. Że zostało podrzucone przez carską Ochranę, to tylko jedna z hipotez. Tak na prawdę nie ma znaczenia kto i w jakim celu to napisał, tylko jaka jest jego treść. Możemy się spierać, mówię przykładowo, bo to wiadomo, że E=mc2 odkrył ktoś inny niż Einstein. Nie ma to żadnego znaczenia dla prawdziwości tego równania. Jeżeli piszesz o konkretnym celu powstania tego dzieła, to podaj jaki to cel? Oczywiście są znowu jakieś hipotezy oficjalne, lecz jaka jest prawda, tego do końca nie wiadomo. Jednak treść Protokołów zadziwiająco się spełnia, ot prorocy napisali czy co? A może napisali w celu zmylenia? Ludzie czytają, i mówią, to się w głowie nie mieści, to jakaś teoria spiskowa. I tak sobie realizowany jest jawnie ukryty cel. tak jakby od jutra oficjalnie wszyscy politycy powiedzieli, że będą jawnie i bez skrupułów okradać ludzi z ich zasobów. Większość uzna to za dobry dowcip. Paru redaktorków zainicjuje jakieś kontrolowane dyskusje z „ekspertami”, sprawa przycichnie, a w międzyczasie żaba będzie stopniowo podgrzewana. Co jakiś czas pojawi się informacja np. zabrano komuś oszczędności na Cyprze. Zakotłuje się, podniosą się protesty, ale zaniepokojona publika usłyszy, że to nie oni tylko tłuste koty stracą. I znowu parę miesięcy czy lat spokoju. A w zaciszu palnik pod garnkiem z żabą grzeje. Temperatura rośnie, a żaba myśli: Niemożliwe, że chcą mnie ugotować. To się w głowie nie mieści. To jakaś teoria spiskowa. Elity i władze są przecież takie dobre, humanitarne.

 4. Na fotce widać, że stary za długo nie pociągnie. Mógłby umrzeć, zanim nie namiesza zbyt dużo. Chociaż mleko już się w sumie wylało. Nawet jakby wszystkie państwa nagle pozamykały granice i powywalali motłoch, to co zdążyło się osiedlić już zasiało ziarno islamu w Polsce. Potrwałoby może kilkadziesiąt lat dłużej, ale tak czy srak jesteśmy na straconej pozycji.

  1. Pozycja nie jest wcale stracona. W Polsce muzułmanie mieszkają od wieków, ale dzięki naszej wierze, to oni musieli się przystosować. Wystarczy twardo trzymać się odwiecznych zasad, naszego systemu wartości i wiary – wtedy muzułmanie nie mają u nas szans.

   1. W tym problem. Główny pion naszej wiary chwieje się w posadach.Franciszek dołożył do pieca ostatnio mówiąc o potrzebie państw laickich ponieważ państwa wyznaniowe zawsze stwarzały problemy…

     1. @Processor

      Po czyjej stronie powinien stać papież? To chyba oczywiste? Skoro jest namiestnikiem Boga, przynajmniej tak twierdzi, to po stronie tego, którego reprezentuje. Jest więc doskonała okazja przyjrzeć się jemu i po jego owocach poznać, kto jest tym Bogiem. Jak się weźmie pod uwagę nauczanie Jezusa i apostołów to problemu z ustaleniem ich tożsamości nie ma.

     1. no co ty heretyku, przeciez to sam duch swiety nikt inny natchnal biskupow na konklawe, potem poszedl bialy dym z komina itd. Alleluja….

     2. @Gorgi

      Skoro papież to ściema, jego nauczanie jest sprzeczne z wiarą Kościoła jak piszesz, to pozostaje jeszcze ustalić zgodność i papieża i Kościoła z Biblią.

     3. finn
      musialby zaczac wychwalac imię Boze,a na to sie nie zanosi raczej w tym systemie rzeczy….na dodatek nazywanie koranu swietą księgą…..strach sie bac co by poiwedział Jezus gdyby tak dzis wrócił na ziemię….

     1. gard4444
      musiałby głośno jako bozy przedstawiciel na ziemi przyznac ze jedynie słowo Boze Biblia jest prawdą.Tak mówił Jezus.Papiez musiałby to poiwedziec głosno w twarz islamistom.Musiałby tym samym powiedziec ze Bóg,biblijny JaH,NIE MA ZADNEJ dyskusji z Islamem,który tym samym od Boga Stwórcy nie moze pochodzic….musiałby powedziec wzorem Jezusa,ze pochodzą od ich ojca,diabła. A skoro nakazuje przyjmowac miedzy swoich jawnych wrogów, których celem jest rozbicie własnej wspólnoty,to komu słuzy?
      Obawiam sie co to bedzie jak bedzie prac mózgi milionom w Polsce niedługo na dniach młodziezy…..

 5. nie raz pisaliśmy tutaj ze fundacje Sorosa powinny byc w Polsce (zresztą w całej Europie) zdelegalizowane…

  Powtórzę się, ale niektóre informacje warto co jakiś czas przypomnieć:
  Soros mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest już realizowany poprzez finansowanie ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego, założona przez Sorosa.. O dofinansowanie z ostatniej puli dotacji mogły ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów, FEMEN, LGBT i wspierające politykę multikulti.

  Soros twierdzi, ze Europa ma stać się multi-lulti, według Sorosa EU ma za swoje głowne zadanie przekształcenie nasz kontynent w III ŚWIAT , WIEC jezeli Unia nie wykona swojego zadania – bedzie według Sorosa zbyteczna i się rozpadnie ..

  Warto tez zwrócić uwagę, że doradcą Angeli Merkel, jest Gerald Knaus, który przez prase zagraniczną został „rozszyfrowany” jako „człowiek Sorosa” (prezes organizacji pozarządowej pod nazwą European Stability Initiative (ESI),będącej think-thankiem finansowanym przez Sorosa.)

  Prawdziwe pochodzenie pomysłów zawartych w porozumieniu KE z Turcją, które Kanclerz Niemiec Angela Merkel dała Komisji Europejskiej do realizacji to nic innego jak „zmodyfikowany plan” zaprezentowany w wersji pierwotnej 26 września 2015 r. przez George’a Sorosa na jego stronie internetowej. 16 marca 2016 roku ów Gerald Knaus głowny doradca Merkelowej i …jedoczesnie „człowiek Sorosa”) udzielił wywiadu dziennikowi Die Welt, w którym to wywiadzie poinformował, iż ESI „(..) wypracował dla Merkel strategiczne podstawy dla polityki azylowej, kwot uchodźców w ścisłej współpracy z Turcją…”.

  JEDNYM Z SZEŚCIU PUNKTÓW PLANU SOROSA jest też ze „EU MUSI NATYCHMIAST zacząć budować jedną EU Agencję ds. Migracji i Azylu oraz ewentualnie jedną Straż Graniczną EU. Obecny „patchwork” z 28 oddzielnych systemów azylanckich”

  …..a jak wiemy Komisja Europejska juz o tym wspomina, ze chce odebrac krajom członkowskim mozliwość decydowania komu przyzna azyl i jakie to beda ilosci ludzi.

  Soros niszczac Europe jednoczesnie dokonuje WIELKIEGO SKOKU NA KASĘ

  4 punkt (planu Sorosa) ,” bezpieczne kanały muszą być zbudowane dla szukających azylu, poczynając od zabrania ich z Grecji i Włoch do KRAJÓW ICH PRZEZNACZENIA. To jest bardzo pilne w celu opanowania paniki…”.

  Jak widać, jest to genialny w swym szaleństwie pomysł na „wielki skok na kasę”, którą dawać będzie ponad 300 mln Europejczyków a która będzie znikać w czarnej dziurze Północnej Afryki i Bliskiego Wschodu – w wykonaniu tysięcy „organizacji pozarządowych”, z których znaczna część już dawno została powołana do życia przez pana Sorosa lub jego kumpli.

  No i Genialny Staruszek Soros uruchomił nikomu nieznanego socjologa z austriackiej wioski z jedną drogą czyli pana Geralda Knausa, dał mu biura w Berlinie, Brukseli i w Istambule i zainspirował go, aby kursował pomiędzy panem Erdoganem i panią Merkel, żeby „uzgodnili” co można wcisnąć tym frajerom w UE do przegłosowania. Zapewne jakaś część z tych państwa ma już dzieci i wnuki oczekujące w blokach startowych do tych „organizacji pozarządowych opiekujących się czterema milionami uchodźców w Maroko, Libanie, Tunezji i
  Turcji”

 6. I właśnie dlatego, że tak potężne pieniądze są wykladane na realizację przemiany Europy, ten plan musi zostać wykonany. Bez względu na koszta, a jak wiadomo żyd bardziej ceni pieniądz, niż ludzkie życie.

  Świadomość tego, że jest to celowe działanie jest coraz bardziej powszechne. Dlatego pozorne, albo powolne i zbyt słabe działania nie uchronią od nieuniknionego, a jedynie odrobinę odsuną w czasie.

  Nasz rząd jako absolutny priorytet powinien potraktować najazdu Europy przez muslimów. Czas na pełne determinacji twarde stanowisko: ani jednego nachodźcy w Polsce! Orban potrafił zająć takie stanowisko, chociaż Węgrzy mają inną sytuację, mają już nachodźów, a ogrodzenie coraz mniej szczelne.

  Jeśli PiS nie skomasuje sił na kompleksowe uszczelnienie granic, zmianę i regulacje prawa i przepisów i dalej będzie stawiać miękki opór UE, to cały swój program wyborczy może sobie wsadzić i się nim podetrzeć (albo na odwrót).

  Tutaj trzeba zdecydowanych i konkretnych, szybkich ruchów. Czasu na miękka politykę już nie ma. Paleta barw się skończyła, pozostały tylko czarne i białe pola na szachownicy naszej przyszłości.

  Jeśli będzie trzeba, należy sięgnąć po rezerwistów do obrony granic. Ponadto zwiększyć znacznie wydatki na infrastrukture, logistykę i wszelkie potrzebne narzędzia na obronę pogranicza.
  Nawet, jeśli przyjdzie nam się jeszcze bardziej zadłużyć, to daje jakaś nadzieję na przetrwanie. Inaczej czeka nas zagląda na w zachodnim stylu.

  1. Póki jestesmy czlonkiem UE to zapomnij o takiej ustawie – zobowiazania zapisane w Traktacie Lizbonskim storpedowalyby taka ustawe w kilka dni. Podobnie byloby np z przywroceniem kary smierci

 7. Pieniadze i wladza, kochani. A szczegonie jak juz jestes jedna noga w grobie…bo wtedy czlowiek chce jak najwiecej, bo wie, ze za chwile bedzie mial nic.
  Pytacie sie czesto i mowicie o zydach, ze to ich wina. A popatrzcie zobie jak to z nimi jest od wiekow, od „dzien dobry”. nikt ich nie lubil, kazde panstwo wyrzucalo, getta robilo. W Wenecji kilka wiekow temu, stworzono osobne „miasteczko zydowskie”. I tak sie zastanawiam czemu…wiecie czemu? Czemu ich sie nie lubi?
  Bo sa sprytni, bo sa bardzo inteligentni, bo potrafia trzymac sie mocno razem, bo za kazdej biedy, ciezka praca wyjda. Gdzie byl zyd, tak kwitla gospodarka, handel. Teraz tez banki sa zydowskie, diamenty, akcje obligacje. A tego sie nie lubi.
  To tak jak z tymi murzynami jak pisze, wolna wolna…mozna bylo budowac…ale sie nie chcialo. A zydom sie chce. I dlatego ich nie lubimy. Myle sie?

  1. @Obywatelka Ziemi – nie Szanowna Pani – ja ich nie lubię tylko za ich pazerność, chciwość, i żydowską „moralność”. To nie Żydzi tworzą kwitnącą gospodarkę, to Żydzi zlatują się w te miejsca gdzie gospodarka zaczyna kwitnąć – tylko dlatego że kwitnąca gospodarka to miejsce potencjalnych zysków, miejsce do zrobienia geszeftu. Japonia, Tajwan, teraz Chiny – te gospodarki rozkwitły bez Żydów – czyli to nie Żyd jest niezbędnym elementem rozkwitu, tylko Żyd jak każdy pasożyt, dąży w te miejsca, gdzie łatwo się robi geszeft.
   Dlaczego nikt ich nie lubi ? – cała ludzkość złośliwie umówiła się żeby ich nie lubić ?
   Nie, to nie efekt zmowy, to empiryczne prawo zachowania – każda nacja która się z nimi zetknęła, czuje ich pasożytnictwo na własnej skórze.

   1. @Processor @ Jakbys czytal uwaznie to napisalam bialy/zolty czlowiek. Ok? Razem na podium stoja i nawet bym poszla tak dalego, iz zolty stoi troszke wyzej niz bialy. Taka prawda.
    Zyd jest bialy, ok? I do tej rasy go zaliczam.
    Chiny/Japonia/Tajwan – to rasa zolta.
    Reszte znasz…

  2. Są sprytni to się zgodzę ale że pracowici to chyba tylko w handlu i lichwie bo jak to szło do roboty to są goje czy jakoś tak, Żydzi do normalnej pracy to się nie garną, chodzi mi o fizyczną dla nich to tylko lichwa i kredyty a co do Banków to spójrz MWF i inne instytucje bankowe to są w całości opanowane przez nich i zazdrośnie strzegą swojego monopolu na tym polu. Jak Chińczycy postanowili im zrobić konkurencję w postaci Azjatyckiego Banku to jaki jazgot od razu przeszedł przez cały świat bo nawet nie dopuszczają myśli o tym że utracą swój monopol. A co do tego że ich się rzekomo nie lubi za to że są bogaci czy potrafią obracać sprytnie gotówką to wybacz ale to kompletne pudło. Żydów się nie lubi za dwulicowość i niesamowitą kłamliwość wystarczy spojrzeć na doświadczenia Polaków z Żydami z ostatnich lat i co widzisz bo ja nieustanne kłamstwo o ,,polskich obozach zagłady” a co jak co ale Żydzi chyba widzą co się tam stało i powinni razem z nami dawać odpór tym bredniom a tymczasem nic jakby mieli to gdzieś. Zwłaszcza w Stanach gdzie Żydzi mają spore wpływy dzięki mediom należącym do nich nawet Prezydent trzeszczy takie bzdury i jakoś specjalnie nikt poza nami tego nie dostrzega a dlaczego bo biznes pod nazwą holocaust musi się kręcić. Historia historią a kasa kasą. I to łączy Niemców i Żydów, Niemcy chcą się wybielić a Żydzi zarobić, najwyższy czas aby zacząć krytykować Żydów a nie bać się powiedzieć o nich złego słowa bo zaraz ci dowalą łatkę antysemity. Według mnie to akurat Żydzi i muzułmanie są siebie warci najlepiej by było jakby jedni i drudzy trzymali się z dala od Europy.

   1. W kazdej z tych wypowiedzi jest prawda. W kazdej. Prawda jest tez to, to sa ludzie pracowci. A moim zdaniem jak umiesz ladnie glowka obracac…to lepiej jest niz lopata dol kopac.

  3. „Bo potrafia trzymac sie mocno razem” – no właśnie, to jest sednem tego, że nikt ich nie lubił i „każde państwo ich wyrzucało”. Żyli wśród innych i nigdy się nie asymilowali, nigdy nie interesowali się szerszym kręgiem, a dbali jednie o swój interes kosztem gospodarza. Czemu jakikolwiek szanujący się, dbające o swoich rodaków naród miałby się na to godzić na powstanie i hodowanie na swoim łonie przybłędów tworzących piątą kolumnę? Niech żyją u siebie.

  4. historia nie tak znowu odległa, początki I wojny światowej, proszę poszukaj hasła JUDEO-POLONIA. Historia trochę bliższa, początki okupacji sowieckiej w Polsce, przejrzyj proszę statystyki dotyczące pochodzenia etnicznego „polskiego” aparatu władzy, w szczególności tego kawałka związanego z represją, takich kwiatuszków dotyczących relacji z żydami jest jeszcze sporo i nie tylko w Polsce.

   1. @Lupus Canis

    Historia jest bardziej odległa. Trzeba sięgnąć do czasów powstania Izraela. Tam są potrzebne informacje. Biblia dostarcza ich bardzo dużo. Po zabiciu Chrystusa, zostali przez Boga odrzuceni a Jerozolima zburzona przez wojska rzymskie. Żydzi byli prowadzeni przez Boga setki lat. Mają więc sporo mądrości i wiedzy potrzebnej, by dominować nad innymi. Natomiast czym innym jest to, co dzisiaj uważa się za Izrael. Trzeba rozróżnić rodowitych Żydów od konwertytów np. chazarskich. Dawniejsi Żydzi czerpali wiedzę z Pism Mojżeszowych, natomiast dzisiejsi to Talmud i Kabała. Tora czyli Pięcioksiąg Mojżeszowy jest przestrzegana tylko przez ortodoksów. To ci z pejsami. reszta to rozmaite odłamy jak aszkenazyjczycy, czy sefardyjczycy. Judaizm podobnie jak chrześcijaństwo czy islam też jest mocno spolaryzowany.

 8. Jakim trzeba być człowiekiem,by tak nienawidzić tej części świata z którego pochodzą korzenie ,wegierski żyd ktory zarobił na spekulacjach finansowych tak jak Rockefeler ma nadzieję na wieczne życie w gronie elity rządzącej całym światem?

 9. Powiedzmy to sobie wprost , w europie zachodniej panuje lewacka dyktatura, tak perfidna że ataku kraje gdzie nie ma lewackiej dyktatury jako niedemokratyczne itp. Jak to jest możliwe, jak utrzymują władze? dzięki przychylnym mediom, cały czas nam się powtarza zewsząd że prywatne media są wolne i niezależne, ale od kogo są niezależne i co to znaczy że są wolne? Przecież pierwsza zasada dziennikarska jest taka, że nie pluje się do talerza z którego się je , a więc redaktor pisze to co każe mu naczelny, a naczelny pisze to co każe mu właściciel , a właściciele głównych mediów jak widać są przychylni europejskiej elicie a właściwie europejskiej oligarchii, a być może sami są jej częścią. Właściciele mediów to ludzie bardzo bogaci , uznali pewnie że islamizacja europy ( rozumiana jak proces a nie efekt końcowy ) będzie dla nich korzystna , negatywne skutki i tak ich nie dotkną , oni mają strzeżone wille i jeżdżą pancernymi limuzynami.
  Jaki cele chce osiągnąć oligarchia poprzez proces islamizacji. Po pierwsze islam ma być katalizatorem który przyspieszy transformacje unii w federalne państwo. Ogólnoeuropejski problem wymaga ogólnoeuropejskich rozwiązać: europejska straż graniczna, europejski urząd migracyjny, zwiększenie kompetencji urzędów centralnych itd. Napływ obcych kulturowa mas ułatwi zniszczenie europejskiej tożsamości, a zostało naukowo uwodnione że ludźmi bez tożsamości łatwiej sterować. Ludzie zaszczuci przez islamski bandytyzm i terroryzm łatwiej zgodzą się na ograniczenie swoich praw obywatelskich, konsumenckich i ekonomicznych. Na poziomie konkretnych rozwiązań mogłoby to wyglądać tak, że zagrożenie zamachami jest tak wielkie, że wycofujemy fizyczną gotówkę z obiegu by pod pozorem walki z terroryzmem kontrolować wszystkie transakcje , tym prosty sposobem wprowadzamy wszechwładze banków. Kolejny plus islamizacji dla elit to odwrócenie uwagi mas, nigdy w historii ludzkości nie było tak wielkich różnic miedzy bogatymi a biednymi i zaczęło się ostatnio duży o tym mówić, problem migracyjny skutecznie tą tematykę „przykrywa” ludzie myślą już tylko o problemie islamizacji.
  Oligarchia myśli tak: wprowadzimy islam do europy by osiągnąć swoje cele (w skrócie opisane powyżej), dysponujemy niemal nieograniczonymi finansami a więc i możliwościami, osiągniemy swoje cele i będziemy kontrować islam tak by nie przejął pełni władzy, a jeśli będzie taka potrzeba to go usuniemy, islam jest słabym systemem na poziomie geostrategicznym, nie ma centralnego kierownictwa, doświadczenia w sprawowaniu władzy, nie jest w końcu zbytnio atrakcyjny dla szerokich mas.
  Dżihad (islam ) myśli tak: europejczycy są słabi, utracili chęć rozmnażania się , porzucili swojego boga (laicyzacja europy), są naszym odwiecznym wrogiem, teraz nadarzyła się okazja by go pokonać.
  Oligarchia i Dżihad to organizmy symbiotyczne ,przynajmniej na razie, a właściwie to oligarchia hoduje dżihad, trochę to przypomina fabułę filmów o zombie, gdzie naukowcy hodują śmiertelny wirus by wykorzystać go w swoim celu, ale zawsze jest szansa ze wirus ( w naszym przypadku dżihad)wyrwie się spod kontroli.

 10. Kiedy czytam o tych sławnych i bogatych, którzy otaczają się ochroną z bronią i mieszkają w dobrze strzeżonych posiadłościach, a którzy chcą sprowadzić na ulice tę dzicz słynącą z agresji i chaosu chce mi się płakać. Czymże zawiniliśmy, żeby tak nas karać?

   1. Dlatego łoży na ponad 100 NGO aby oni kontynuowali jego dzieło.
    A wiadomo organizacja pozarządowa oprócz zarządu to miliony wolontariuszy, którzy jak siecią pajęczą mogą opleść całą Europę, a potem na pożarcie lwa.

 11. „Nie będziesz miał innych Bogów przede mną” oraz ostrzeżenie przed fałszywymi prorokami. A kim był Mahomet jeżeli nie właśnie kimś takim. Teraz pierwszym celem jest właśnie Europa, gdyż poza zapewnionym socjalem i wysokim standardem życia jest także chrześcijańska.

 12. Powinni go skrzywdzic,bardzo mocno i bolesnie ,tylko jedno pytanko sie cisnie ,wszyscy pisza o tym jak to soros to jak to soros tamto ,kto sie postawi
  Nie wiem moze za duzo na temat tego typa, ale wiem ze jak on chce sie zabierac za Polske to sie KOR…..A gozko przejedzie ten pajac .On jeszcze Polskiej piesci nie poczul ,a pasowac bedzie jak tra la la la

 13. plan jest inny – europa ma przyjąć kryminalistów z islamu – europejczycy mają się przekonać że to gwałciciele rozrabiaki i nieroby -wzmocni się nacjonalizm i być może pan Brevik wybawi europę za pomocą jakiejś”kryształowej nocy ” i dalej hajda na nowego wroga kraje islamskie
  oczywiście zagrożeni Izraelczycy nie będą walczyć swoimi rękoma z hordami islamistów tylko wojskiem z nato miedzy innymi mięsem armatnim z polski

Dodaj komentarz