Uczniowie szkoły podstawowej Copthorne złożyli wizytę w miejskim meczecie i uczyli się islamskich modlitw. Jak widać, władze szkoły zdecydowały edukować o islamie dzieci od najmłodszych lat. Na wizyty do kościoła, synagogi czy hinduskiej świątyni nie ma miejsca w szkolnym planie zajęć.

Uczniowie szkoły podstawowej w miejscowości Crawley odbyli wycieczkę w ramach wielokulturowej edukacji. Celem wycieczki okazał się Broadfield Mosque, w którym nauczano dzieci o islamie i uczono recytacji modlitw po arabsku.

Opowiedziano im, jak modlą się muzułmanie i zaproszono je do przyłączenia się, jeśli tylko chcą. Dzieci usłyszały też, że meczet może pomieścić aż 2,500 osób i że muzułmańskie dzieci uczęszczają tutaj do specjalnej szkoły koranicznej od 15-17:00 by nauczyć się, jak czytać Koran.

Podobna sytuacja miała miejsce w Szkocji. Trzydzieścioro nie muzułmańskich dzieci ze szkoły Parkview Primary School, musiały  odwiedzić meczet Bait ur Rehman Ahmadiyya w dzielnicy Yorkhill Glasgow.

W meczecie, dzieci były uczone Shahady, muzułmańskiego wyznania wiary, które brzmi:” Nie ma boga prócz Allaha, a Mahomet jest jego posłańcem”. Muzułmanie żądają również, by do każdej szkoły w Szkocji zostali wysłani islamscy kaznodzieje, by uczyć dzieci islamy, rzekomo aby ukrócić negatywne postawy w stosunku do muzułmanów.

na podstawie:
CrawleyNews.co.uk

10
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
annatomek_slaskieAnonimPeterOna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
polak
Gość
polak

paranoja,anglia jest skończona,to jest właśnie polityka Uni Europejskiej,otwarta na tolerancje i ugięta przed islamistami!rząd Polski też do tego dąży a społeczeństwo widze jak słabnie u nas w Kraju,jak ludzie w Polsce nie zaczną reagować teraz to póżniej będzie za póżno tak jak w krajach zachodnich które traca swoje fundamenty,religie i… Czytaj więcej »

el
Gość
el

racja

Ona
Gość
Ona

Powiem szczerze: skoro anglicy sobie na to pozwalają, a nawet sami przykładają do tego rękę, to wcale mi ich nie żal. Koniec kropka.

anna
Gość
anna

U nas w katolickim kraju zwanym też niekiedy Klechistanie… Islam nie ma szans, przynajmniej jeszcze… Tam widocznie religia nie jest tak ważna i Brytyjczykom wszystko jedno w jakiego Boga sobie wierzą..A i ja uważam, że to paranoja. Im większa tolerancja- tym gorzej. Bo cichcem wchodza nowe kultury, religie, czy obyczaje,… Czytaj więcej »

infidel
Gość
infidel

Bardzo dobry film dokumentalny z Brytanii obnażający cała prawdę o islamofaszyźmie – the muslim agenda

http://www.youtube.com/watch?v=5YsdbhIbZoc

donom
Gość
donom

Przeczytajcie to ! http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne… Czytaj więcej »

Peter
Gość
Peter

Islam w pigułce. 25 minut i wszystko jasne.
Dobry materiał dla początkujących.

http://www.youtube.com/watch?v=sBYX7kk_Sq4

Peter
Gość
Peter

Magdalena H.B. tworzy nową wersję islamu…

Tak, islam to super religia, zwłaszcza szariat.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Asia_Bibi

Anonim
Gość
Anonim

Ta baba jest chora i widac to od razu.

tomek_slaskie
Gość
tomek_slaskie

Polecam obejrzeć ten dokument,Udostępniajcie go na forach,fb itp,im więcej osób go obejrzy,tym lepiej dla Całej Europy jaką znamy,a nie jaką może się stać:
http://www.cda.pl/video/983197e/Muzulmanie-w-Polsce-i-Europie-przerazajace-fakty