Anjem Choudary – niezłomny głosiciel dżihadu w Anglii

Brytyjski islamista i niezłomny głosiciel dżihadu Anjem Choudary, odwołał marsz „Shariah Project” na Edgware Road w Londynie, gdyż… Patrioci z Britain First czekali na niego.

Patrioci z Britain First „polują” na nieustraszonego Choudarego od maja 2013r, pisaliśmy szczegółowo o tym  TUTAJ. Grupa kilkudziesięciu działaczy Britain First czekała na protest „Shariah Project” który miał na celu sprzeciwiać się hazardowi w Anglii.

Anglicy nie doczekali się konfrontacji, za to doczekali się oświadczenia na stronie www.theshariahproject.com w którym wyjaśnia, że przyczyną odwołania protestu były „złe warunki pogodowe” mało tego, ostrzega, że jest to znak od Allaha, aby Anglicy opamiętali się i zmienili swoje postępowanie, gdyż na zmiany nie jest nigdy za późno.

Grupa z Britain First mimo złych warunków pogodowych, stawiła się na Edgware Road. Na oficjalnej stronie  www.britainfirst.org  możemy zobaczyć fotorelację, oraz artykuł wyśmiewający bezpardonowo tchórzliwą decyzję islamisty.

2 komentarz do “Anjem Choudary – niezłomny głosiciel dżihadu w Anglii

    1. Tylko patrzec jak islam wejdzie na miejsce chrzescijanstwa, stanie sie to dzieki ludziom ktorzy niszcza KK i chrzescijanstwo w Europie ! Jak sie Europejczycy nie opamietaja, to na protesty bedzie za pozno, gdy islam bedzie u wladzy ! Nie dajcie sie Anglicy zastraszyc, bo i tak juz wasze dzieci przestali uczyc w szkolach wiary waszych ojcow, a nauczaja wiary w islam !

Dodaj komentarz